Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

alt art

3 posters

Go down

alt art Empty alt art

Postaj by kic ned svi 10, 2015 5:25 pm

Alternative art, is art that intends to reflect its original design/theme but different art techniques, themes, styles or other varying "twists" are added to make the art original and - alternative

alt art Tumblr_l7h5uuHzkA1qzcg6do1_500
alt art 81414984
alt art TxHqH
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost pon svi 11, 2015 5:38 pm

Kic, oprosti na offopicu. Znas li kako se umanjuju gif.fotke? Voljela bih da mi se avatar ne razlijeva izvan okvira. Isprobavam nesto, ali ne ide mi. :-/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by kic pon svi 11, 2015 6:43 pm

http://www.deviantpics.com/

ja ovdje uploadam, to je od naših ferovaca stranica, imaš image resizing kako vidiš pa si namjestiš Wink Silly
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by kic pon svi 11, 2015 6:46 pm

alt art 2q2epeg

alt art Ohsjtt

alt art 2dik6rp
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost pon svi 11, 2015 7:37 pm

kic je napisao/la:http://www.d.eviantpics.com/

ja ovdje uploadam, to je od naših ferovaca stranica, imaš image resizing kako vidiš pa si namjestiš Wink Silly

Ovo je super, hvala :-), ali kad uploadam link ovog gifa i promijenim velicinu, gubi mi se "pokretljivosj". Nije vise gif vec jpg. :-S


Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by kic pon svi 11, 2015 8:23 pm

oh vidi stvarno Grin

evo sad sam probao ovdje: http://ezgif.com/resize

prvo uploadaš s kompa pa onda si namjestiš veličinu itd, radi! srsly!
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost pon svi 11, 2015 10:27 pm

kic je napisao/la:oh vidi stvarno Grin

evo sad sam probao ovdje: http://ezgif.com/resize

prvo uploadaš s kompa pa onda si namjestiš veličinu itd, radi! srsly!

Jeee, srce si! Hvala! razdragana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by kic pon svi 11, 2015 10:40 pm

a ti spamaš Angel Laugh
btw koja je to serija da se i ja mogu zaljubiti u crvenu djevu?
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost pon svi 11, 2015 10:48 pm

kic je napisao/la:a ti spamaš Angel Laugh
btw koja je to serija da se i ja mogu zaljubiti u crvenu djevu?

Ako hoces, prebacimo chat negdje... Happy Samo, ne znam mogu li to s tableta. Pricekamo Whisp.

A djeva je iz Fringea. Spominjale smo Darla i ja na Filmofiliji. Ovo je Olivia iz alternativnog svijeta. Happy

Nego, vezano uz alt art. Nije li ovo dobar primjer?



Btw, meni je ovaj nadolazeci film vec negledljiv. Bas zbog tog crossinga.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost pon svi 11, 2015 10:57 pm

kic je napisao/la:
alt art 81414984

Inace, crtic je stvarno lijep, ali konstantno mi je bilo na pameti kako su Wallyja "pokupili" iz jednog sf filma (80-ih) s identicnim roboticem. Sjecam se da sam plakala kad se poceo gasiti. Robotic. Joj, ne mogu se sad dosjetiti naslova. Idem potraziti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost pon svi 11, 2015 11:10 pm

Evo ga! Grin



Short Circuit (1986)

Nova S-A-I-N-T (Strategic-Artificially-Intelligent-Nuclear-Transport)
Number 5, renamed Johnny-5

John Badham's comedy/sci-fi fantasy film told about a group of prototypical robots that were made by a defense-military contractor (Nova Robotics in Damon, Washington) for $11 million each.

One of the five wheeled killing machines with deadly lasers was struck by lightning during recharging - a symbolic act of creation. It came alive with a conscience and pleasant personality. It now had a pacifist outlook on life with no desire to kill (or "disassemble"). Since the robot was "Number 5" in the series, it was renamed Johnny 5 (voice of Tim Blaney) - after hearing the song: "Who's Johnny" (performed by El DeBarge).

It was an endearing, adorable, sophisticated drone-robot possessed of a processor made of gold, that was AWOL with the assistance of animal-loving protector Stephanie (Ally Sheedy). It quickly learned lots of information and pop cultural trends by speed-reading dictionaries and encyclopedias, and by watching television, and could soon imitate Saturday Night Fever's dancing John Travolta as well as cook in the kitchen.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by kic pon svi 11, 2015 11:13 pm

ma easy-chat nikad ne smeta!! ionak što će mi profi galerija? Grin

ok tek sad vidim taj trailer, stvarno sam slowpoke nekad glede filmova ic oke, a Fringe su mi milijun puta preporučili do sad i stvarno ne znam zašto mi nisu pokazali tu crvenokosu samo Grin

a glede Supermana i Batmana, najbolja alternativna priča mi je iz jednog kratkog stripa, 150str ukupno mislim, to je ovaj:https://en.wikipedia.org/wiki/Superman:_Red_Son premisao priče je da Supermanova raketa pada u Ukrajini 30ih godina, koja je tad dio SSSR-a, i Superman raste u dobrog pionira, ili ne? Happy

glede Wall-ea, malo su mi pokvarili film kad sam negdje pročitao recenziju da je film genijalan u svom prvom dijelu na zemlji, ali kad odu gore na brod poruka postaje prejasna s onim debelim ljudima i tu su mi malo uništili film, iako vjerojatno najbolji animirani zadnjih 10tak godina..


Zadnja promjena: kic; pon svi 11, 2015 11:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by kic pon svi 11, 2015 11:20 pm

Ligeja je napisao/la:Evo ga! Grin



Short Circuit (1986)

Nova S-A-I-N-T (Strategic-Artificially-Intelligent-Nuclear-Transport)
Number 5, renamed Johnny-5

John Badham's comedy/sci-fi fantasy film told about a group of prototypical robots that were made by a defense-military contractor (Nova Robotics in Damon, Washington) for $11 million each.

One of the five wheeled killing machines with deadly lasers was struck by lightning during recharging - a symbolic act of creation. It came alive with a conscience and pleasant personality. It now had a pacifist outlook on life with no desire to kill (or "disassemble"). Since the robot was "Number 5" in the series, it was renamed Johnny 5 (voice of Tim Blaney) - after hearing the song: "Who's Johnny" (performed by El DeBarge).

It was an endearing, adorable, sophisticated drone-robot possessed of a processor made of gold, that was AWOL with the assistance of animal-loving protector Stephanie (Ally Sheedy). It quickly learned lots of information and pop cultural trends by speed-reading dictionaries and encyclopedias, and by watching television, and could soon imitate Saturday Night Fever's dancing John Travolta as well as cook in the kitchen.
ok zakon klip i već ga volim Grin
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost pon svi 11, 2015 11:33 pm

Odgovorim ti sutra. Silly Sad ce mi Fringe na HRT-u 2. Happy 23:43

A ta Altlivia pojavljuje se tek od trece sezone. Happy Ma i Olivia je super. Plavokosa.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost uto svi 12, 2015 9:47 pm

kic je napisao/la:ma easy-chat nikad ne smeta!! ionak što će mi profi galerija? Grin

ok tek sad vidim taj trailer, stvarno sam slowpoke nekad glede filmova ic oke, a Fringe su mi milijun puta preporučili do sad i stvarno ne znam zašto mi nisu pokazali tu crvenokosu samo Grin

a glede Supermana i Batmana, najbolja alternativna priča mi je iz jednog kratkog stripa, 150str ukupno mislim, to je ovaj:https://en.wikipedia.org/wiki/Superman:_Red_Son premisao priče je da Supermanova raketa pada u Ukrajini 30ih godina, koja je tad dio SSSR-a, i Superman raste u dobrog pionira, ili ne? Happy

glede Wall-ea, malo su mi pokvarili film kad sam negdje pročitao recenziju da je film genijalan u svom prvom dijelu na zemlji, ali kad odu gore na brod poruka postaje prejasna s onim debelim ljudima i tu su mi malo uništili film, iako vjerojatno najbolji animirani zadnjih 10tak godina..

Kako fora : ))) To za Supermana u Ukrajini. : )))

A nije Wall-e jedini dobar crtic. "Up" i "Mary & Max".. Happy

P.S. svidja mi se onaj tvoj topic o retro futurizmu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost uto svi 12, 2015 9:50 pm




Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Gost sri svi 13, 2015 6:39 pm

Alt art? Happy


Gost
Gost


[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by kic sri svi 13, 2015 11:00 pm

Ligeja je napisao/la:Kako fora : ))) To za Supermana u Ukrajini. : )))

A nije Wall-e jedini dobar crtic. "Up" i "Mary & Max".. Happy

P.S. svidja mi se onaj tvoj topic o retro futurizmu
ima tih elseworlds stripova, npr jedna priča o Supermanu počinje slično, Supermanova raketa pada par sati ranije i ne završava u Kanzasu već u Atlantskom Oceanu, i nastaje trka među silama tko će prvi doći do nje, i tako to..

uglavnom, mislim da ima prilično zanimljivih stripova glede premisli, npr ima jedan strip imenom Black Summer docnije, gdje jedan od najmoćnijih superjunaka ubije predsjednika SAD-a zbog njegovih neopravdanih zločina nad civilima (Afganistan, Irak se ne spominju direktno, ali misli se na njih prije svega), nastaje kaos i lov na njega, a ostali superjunaci su podijeljeni, što je njihova uloga da rade za poredak bespogovorno ili da maknu zločince kao što je to Horus napravio makar se radilo o demokratski izabranom vođi, i tako to ide da ne otkrivam..

alt art Black-Summer-0-wraparound-cover

umjetnost mora biti heretična, mislim da je strip ostao zadnji medij koji je ostao slobodan u tom smislu jer ga praktički 2 čovjeka mogu napraviti, crtač i pisac, a poruka će biti upečatljivija od književnosti koja nikad ne prodire brzo..

što sam htio još reći, a da, u vezi Wall-Ea, imali smo neko glasanje davno na "onom" forumu pa je pobjedio kao najbolji animriani ovog stoljeća, iako kažem ima svoju manu neku, a komentar o retrofuturizmu je ispao kao: a nisi tako ni loš ajd Angel Laugh Laugh
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by kic čet lis 22, 2015 1:18 pm

alt art 12034383_811969478915242_4291921769153194307_o
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by kic čet lis 22, 2015 2:04 pm

iako ta fora s Bachom mi nikad nije bila nešto, to je Amerima urnebesno valjda, ali ja to uvijek čitam srednjoeuropski - "Bah" ah ah (sad sve što napišem je sexy zbog avatara Grin )
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by besposlenpop pet oľu 03, 2017 6:17 pm

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Buffy sub oľu 04, 2017 6:52 pm

Slatkica Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

alt art Empty Re: alt art

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.