Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banneri / headeri / naslovnica

+3
Lena
Buffy
besposlenpop
7 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sri pro 23, 2015 3:12 pm

Ligeja je napisao/la:

A mora li taj razglas biti pri vrhu? Desava li se isto ako ga postavimo pri dnu? Pa postavi ga barem jedan dan da nam malo svirucka, molim te. Nema veze ako samo meni preko andija radi probleme. :-)

a ne mora strgao sam si ledja kad sam dizao te zvucnike na vrh foruma kao da ih stavljam na minaret. a tek đuboks ima barem 200 kila bez singlica. stavit cu na pod foruma isto ce se cut. samo kasnije sad idem najprije potrazit viljuskar...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop sri pro 23, 2015 4:22 pm

Ajd ti okviri još nekak, al jel možeš bar maknut te ukrasne figurice sa ražnjića?  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sri pro 23, 2015 8:48 pm

besposlenpop je napisao/la:Ajd ti okviri još nekak, al jel možeš bar maknut te ukrasne figurice sa ražnjića?  teet

Gdje su Ukrasne figurice na raznjicima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sri pro 23, 2015 8:48 pm

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Ajd ti okviri još nekak, al jel možeš bar maknut te ukrasne figurice sa ražnjića?  teet

Gdje su Ukrasne figurice na raznjicima?

*H r v a t i

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop sri pro 23, 2015 8:58 pm

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Ajd ti okviri još nekak, al jel možeš bar maknut te ukrasne figurice sa ražnjića?  teet

Gdje su Ukrasne figurice na raznjicima?
Maknul ih je.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by saritica čet pro 24, 2015 6:16 am

Esco je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

A mora li taj razglas biti pri vrhu? Desava li se isto ako ga postavimo pri dnu? Pa postavi ga barem jedan dan da nam malo svirucka, molim te. Nema veze ako samo meni preko andija radi probleme. :-)

a ne mora strgao sam si ledja kad sam dizao te zvucnike na vrh foruma kao da ih stavljam na minaret. a tek đuboks ima barem 200 kila bez singlica. stavit cu na pod foruma isto ce se cut. samo kasnije sad idem najprije potrazit viljuskar...
na minaret.. hahaha... joj al me nasmija ovo ma looooooooooool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost uto tra 12, 2016 4:09 pm


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by whisperer čet lip 23, 2016 2:32 pm

E, draga, malo je prevelik ovaj banner, a ja ga ne znam smanjiti. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost čet lip 23, 2016 3:23 pm

Bolje? Happy Malo sam je cropala, otišla na display, pics managment, napredno sučelje, upload image (izabrala 800 za forume), select, onda ti pošalje link na tako smanjenu fotku pa ga posatviš ondje gdje ga i inače stavljaš..

E da, htjedoh reći da slobodno mijenjaš naslovnicu kad god ti puhne, ja to više postavljam promjene radi.. ali nemam baš ideja. Jučer sam naišla na lijepe gifove sa sirenama, no nije mi prihvatilo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by whisperer čet lip 23, 2016 11:55 pm

Sada je super.
Budem se priključila, čekam da mi se povrati onaj The feeling za škrabuckanje po forumu. Još se negdje prikriva pa sam uglavnom u nekim daily life filmovima. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub lip 25, 2016 1:31 pm

Pomalo. Grin Ja nekako izbjegavam sve što me može ugrijati (dakle, drekić - koji se sada zove Herby jer je počeo pokazivati znakove više inteligencije, sam poziva ljude, sam fotografira i tako to - tablet, lap-top) pa sam se opskrbila portabl-cincilatorom i suncobrančićem. U mene revival kućnog telefona, papirnatih knjiga, pisma, tv-a i radija.. filmove i serije s neta gledam jaaako kasno i jednom tjedno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub ruj 10, 2016 7:35 pm

Malo sam promijenila. Grin Raspoloženje posljednjih dana. Ako smeta, postavi/te nešto drugo... k3

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop sub ruj 10, 2016 7:51 pm

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Shit_shit
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub ruj 10, 2016 7:56 pm

Kako ti ne dosade te "zahodske" dosjetke? Happy Čovjek bi pomislio da samo preživaš, kakaš i prduckaš..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop sub ruj 10, 2016 9:17 pm

A eto, neko voli zahodski humor, a neko stalno gleda u oblake i pjeva tićima ...  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub ruj 10, 2016 9:38 pm

besposlenpop je napisao/la:A eto, neko voli zahodski humor, a neko stalno gleda u oblake i pjeva tićima ...  Happy

Nas dva k`o zemlja - nebo. Grin A u što ti stalno gledaš? Osim ženskih cica.. Silly

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub ruj 10, 2016 9:43 pm

Sad kad veli noge i stražnjice...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop sub ruj 10, 2016 9:52 pm

Tomica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:A eto, neko voli zahodski humor, a neko stalno gleda u oblake i pjeva tićima ...  Happy

Nas dva k`o zemlja - nebo. Grin A u što ti stalno gledaš? Osim ženskih cica.. Silly
Đe su najmasniji ćevapi ...  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost ned ruj 11, 2016 2:07 pm

Ah, da, zaboravih na tu tvoju nebesku ljubav. Cevapi vs cice, uvijek pobjedjuju cevapi. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop uto lis 11, 2016 9:19 pm

Vauuu!  Shocked
Moje vrelo Zrmanje!  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost čet lis 13, 2016 9:38 pm

besposlenpop je napisao/la:Vauuu!  Shocked
Moje vrelo Zrmanje!  Grin

Aha. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pon lis 24, 2016 7:59 pm

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 77404011

Lasto, morala sam je malo obrezati. Nadam se da se ne ljutiš.. Ovako bolje pristaje naslovnici.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by *madonna* pon lis 24, 2016 10:08 pm

ne ljutim se. velika mi je cast. slika mi je malo horror Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sri lis 26, 2016 6:27 pm

*madonna* je napisao/la:ne ljutim se. velika mi je cast. slika mi je malo horror Happy

Nije. Happy Ali možda bude ako joj dodamo ukrase za Halloween.  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop čet stu 03, 2016 10:44 am

Ymbryca Špiček iz Volovčine?  Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 4 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.