sarita's health corner

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer on uto pro 08, 2015 12:36 am

saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:recept je za lastu, a za ove nase vegicke neka napare malo oci na zgodnom frajeru, pokoj mu dusi...

Pisalo se svojedobno kako su žene zaista bile lude za Malnarom... Happy
bome je bio komad i pol

Sjećam se, na starom forumu, da si ga strahovito simpatizirala. Kada bih došla u Hr i malo pogledala emisije koje je snimao, moram priznati da nisam baš razumijevala humor. Možda bi danas to bilo drugačije.
Sjećam se kada je otišao, naslovnice su preplavili intervjui svih onih koji su ga poznavali, susretali, svi su imali potrebu nešto reći. No, ona splitska glumica, zaboravih joj ime (fantastična i zgodna), poradi toga nije ostavila dobar dojam na mene. Dala je nekakav stostrani intervju u Gloriji gdje glorificira njihovu ljubavnu vezu i posesivno ga veže za svoje ime, dok je on ipak ostavio za sobom svoju suprugu. Često ne razumijem žene do kojih granica se ponekad mogu nadmetati.
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on uto pro 08, 2015 7:10 am

Ima takvih priča koje su se zaista dogodile oko njega, koga je ostavljao i tko je njega ostavljao, da teta očigledno nije svjesna koliko se jos zivota izvan njihovih trenutaka dogodilo Happy
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on uto pro 08, 2015 7:32 am

saritica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Čarobni forum Happy
 nasa lastica dozivjela Christmas miracle.

ps. avic ti je MRAK
Thx :*
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on uto pro 08, 2015 10:42 am

saritica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Čarobni forum Happy
 nasa lastica dozivjela Christmas miracle.

ps. avic ti je MRAK

ma nisam, nego mi je to bilo smiješno Happy  iskočio mi iz paštete sa : ciao bella donna u sa messangerom Grin ... valjda mu je bilo dosadno na poslu ili je na godišnjem Happy 
pitala sam ga je li se oženio napokon, veli da nije, ja sam rekla da jesam 

whisp odgovorim, pročitala sam jutros još u krevetu njezin odgovor i napisala je ključnu rečenicu o kojoj ne mogu ovako nabrzinski ...  Happy
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on sri pro 09, 2015 12:33 pm

Buffy je napisao/la:Ima takvih priča koje su se zaista dogodile oko njega, koga je ostavljao i tko je njega ostavljao, da teta očigledno nije svjesna koliko se jos zivota izvan njihovih trenutaka dogodilo Happy

Ma svakako, tek kada je otišao sam malo pažljivije slušala i čitala o njemu, intrigantan i zanimljiv tip pa je i logično da ga kao takvog vežu uz sve što je činio i ljubavne afere. No, svejedno, to ti ne daje za pravo da se nakon nečije smrti ponašaš k'o bez pol glave, a čovjek ostavio familiju za sobom. Happy
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on uto pro 15, 2015 1:02 pm

Usput, serija mog snivanja i obistinjavanja snova se nastavlja rapidno. Svakakva mi se ekipa skuplja u san, to je čak veći problem od onoga što sanjam. Happy
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on čet pro 17, 2015 6:50 am

whisperer je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Ima takvih priča koje su se zaista dogodile oko njega, koga je ostavljao i tko je njega ostavljao, da teta očigledno nije svjesna koliko se jos zivota izvan njihovih trenutaka dogodilo Happy

Ma svakako, tek kada je otišao sam malo pažljivije slušala i čitala o njemu, intrigantan i zanimljiv tip pa je i logično da ga kao takvog vežu uz sve što je činio i ljubavne afere. No, svejedno, to ti ne daje za pravo da se nakon nečije smrti ponašaš k'o bez pol glave, a čovjek ostavio familiju za sobom. Happy

Paradigma u kojoj je živio takva je, da je sasvim moguće kako je njegova žena takvu izjavu doživjela na drugi način, nego ti ili ja.
Ali da je teta narcis, jest Grin
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on čet pro 17, 2015 10:45 am

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Paradigma u kojoj je živio takva je, da je sasvim moguće kako je njegova žena takvu izjavu doživjela na drugi način, nego ti ili ja.
Ali da je teta narcis, jest Grin
kada je online ( doslovno ) povalio jednu zensku upitnog morala ( sta bi posten narod reko ) , sheva ili laki ili netko od njih nastavio je flegma voditi show program a komesanje dvaju tijela insinuirajuceg sexualnog cina se vidio kroz til koji je kao paravan trebao odvojiti prostore  Silly  koja baraba  cheers  .... zena ga je tada izbacila iz kuce .... Wink
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet pro 18, 2015 12:35 am

'ČISTO VARANJE KUPACA!' Australski sud naložio povlačenje tableta protiv bolova iznimno popularnih i u Hrvatskoj

Grin

Savezni je sud presudio da su Nurofen za bolove u leđima, Nurofen za menstrualne bolove, Nurofen za migrenu i Nurofen za glavobolju apsolutno ista stvar te da isticanjem različitih namjena zavaravaju potencijalne kupce. Radi se o istom pripravku u sva četiri slučaja koji sadržava 342 milligrama ibuprofen lizina.

Grin Grin Grin

http://www.jutarnji.hr/velika-packa-proizvodacu-lijekova-sud-nalozio-povlacenje-nurofena-s-polica-jer--zavaravaju-kupce-/1478577/

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on pet pro 18, 2015 12:59 am

gdje ste ljepotice i ljepotanu esco? pomrsko mi pisati, premda naletim. dakle, whispice... ja tek po prvi puta od tebe cuh za tu zensku i malnara, pa malo proguglah... hm, fufica kakve nema. sta je mislila, da ce ostavit zenu zbog nje. 

a madona, ono gdje je "povalio" zensku, je l to mislis na neku lidiju kurvetinu i onu epizodu gdje se ta lidija svadjala sa mirjanom lucic koja je valjda zena od schwatza... pa gdje je lidija pocela tuci lucicku a ova joj rekla da je ona prostitutka... loooooooooool.. i onda je malnara dosao i poceo se toboz marisati (sexati) sa lidijom? kako znas da ga je zena izbacila nakon toga?

e da - ja se nekako zaisa palim na takve tipove. hebga... da su malo barabe, karizmaticni, neobicni, zgodni, svjetski putnici, umjetnici... nedostizni... imam ja ovdje americkog malnara al malo je pitomiji od malnara i malo manje zgodan ali na slicnu foru...
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on pet pro 18, 2015 1:05 am

e da, whispice, rekla si da nekako nisi nalazila se u tom njihovom humoru... moram ti reci da kako starim i ja sam pomalo takva... evo gledala sam neke stvari gdje ponizava cezara.... ne znam... sada vidim da to i nije zajebancija bila... vidjela sam cezareve reakcije, decko je totalno povrijedjen, a ja ne volim kad neko nekog ponizava... nekako bas bezveze... ali ipak malnar je bio i ostao idealni hebac kakvog se nemre imati niti naci u zivotu... barem ne u ovom mom zivotu obicne normalne prosjecne zenice.. premda, jednom sam ga vidjela u bobana - sjedio a ja naisla ulicom - i pogledao me, bas onako... (hehe to sam spominjala do sada bezbroj puta)....
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet pro 18, 2015 1:10 am

zdravo Saro. eto ja ti veceras kupih pola kile cokolade za kuhanje i vec sam pola cokolade pojeo bez kuhanja. sad cu se uvalit pod jorgovan jos samo da stavim muziku.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on pet pro 18, 2015 1:19 am

o zdravo, zdravo, decko. kak si kaj? koje vrste kolaca si bijo planiro raditi od cokolade
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on pet pro 18, 2015 6:21 am

Esco je napisao/la:zdravo Saro. eto ja ti veceras kupih pola kile cokolade za kuhanje i vec sam pola cokolade pojeo bez kuhanja. sad cu se uvalit pod jorgovan jos samo da stavim muziku.

u plodinama je akcija od coklit for kuking ....
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on pet pro 18, 2015 6:35 am

saritica je napisao/la:gdje ste ljepotice i ljepotanu esco? pomrsko mi pisati, premda naletim. dakle, whispice... ja tek po prvi puta od tebe cuh za tu zensku i malnara, pa malo proguglah... hm, fufica kakve nema. sta je mislila, da ce ostavit zenu zbog nje. 

a madona, ono gdje je "povalio" zensku, je l to mislis na neku lidiju kurvetinu i onu epizodu gdje se ta lidija svadjala sa mirjanom lucic koja je valjda zena od schwatza... pa gdje je lidija pocela tuci lucicku a ova joj rekla da je ona prostitutka... loooooooooool.. i onda je malnara dosao i poceo se toboz marisati (sexati) sa lidijom? kako znas da ga je zena izbacila nakon toga?

e da - ja se nekako zaisa palim na takve tipove. hebga... da su malo barabe, karizmaticni, neobicni, zgodni, svjetski putnici, umjetnici... nedostizni... imam ja ovdje americkog malnara al malo je pitomiji od malnara i malo manje zgodan ali na slicnu foru...
sarita da, lidija  cheers

to mi je pricala moja S. ona  mnogo o  njemu zna.
osamdesetih godina, mlada, rastavljena i zgodna ( nekako kao i ja  Silly ) jednu vecer netko joj pozvoni na vrata. otvori kad ono glavom i bradom zeljko malnar. rekla mi je da se skoro onesvijestila. da je bio pre pre zgodan i visok. naime,  jena sestricna iz zagreba i malnar su bili dobri i oboje blli u rijeci. i kako je trebala sa njim na cugu a nesto se u tom trenutku preprijecilo, poslala ona njega na adresu moje S. a ova  nije imala pojma  Grin a S. je bila zgodna za poludit .... i tako su oni caskali do jutra skoro, jeli, pili i pricali. kada je bila nocna mora, S. je pratila svaku subotu , svih godina. . kaze da joj je to spasilo zivot. otkrilo se da joj je si  narkoman, sranja, dugovi, bolesti, borba sa njim, karantena pa komuna .... zivjela je za nocnu moru jer to joj je bio jedini dan u tjednu kada se smijala. a znala je rec i da je bas bio djubre prema deckima Happy uglavnom, genijalac.
jednu vecer nije mogla izdrzati i nazove ona njega u studio i predstavi se: bok zeljko, ovdje S. iz RI .... jednu si noc proveo mod mene ..... sjecas li me se? njegov blic odgovor bio je: jesam li te povalio?  Grin ..... treba uzeti u obzir da je zena velika zajebantica i izuzetno inteligentna .... sad ima 65 godina .....

Zadnja promjena: *madonna*; pet pro 18, 2015 8:16 am; ukupno mijenjano 1 put.
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on pet pro 18, 2015 7:08 am

ma pusa za tvoju frendicu. a njegov odgovor jesam li te povalio je nekako bas supacki. seronja. a eto vidis i njen je utisak da je bio los prema deckima. ja sam tada mislila da je to njihova zezancija, ali nekako sada vise nisam sigurna u to. meni je zao deckiju, al eto... zeljko ostaje zeljko... prezgodan i prezanimljiv je bio. najbolji mi je neki njegov video u kojem on kao iz svoje spavace sobe objanjava kako je super biti ozenjen i kako je fino imati nekoga u stare dane i kako porucuje svim muskicima da nije bitno da zeni cice sada vise i tako to.. u to doba nisam ni znala da on ima 25 godina mladju zenu... looooooooool... i on ide objasnjavati ljudim kao nije bitno da zeni vise sise, a on ovamo toliko stariji.. pa sta je njemu visilo.. al eto, dragi mi je bio i ostao. voljela sam gledati nocnu moru
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on pet pro 18, 2015 8:20 am

.... cuj, ona , postavljajuci to pitanje, namjerno je izazvala njegovo montra pitanje... to cno je znala  Laugh ..... ma bio je on inteligentan covjek Happy  pokupio sirotinju i branio ih kako je mogao, stvorivsi taj show program kojim je mamio i izvlacio pravo lice hrvatske javnosti Happy ..... nemalo puta je rekao kako nema jednog dana radnoga staza ..... 

pusa macko, idem raditi :*
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet pro 18, 2015 1:03 pm

*madonna* je napisao/la:
Esco je napisao/la:zdravo Saro. eto ja ti veceras kupih pola kile cokolade za kuhanje i vec sam pola cokolade pojeo bez kuhanja. sad cu se uvalit pod jorgovan jos samo da stavim muziku.

bio i u Plodinama. Aldo (sef ) je non stop tamo i slaze panetone ili ko kobac ti dahce za vratom taj valjda i spava u Plodinama. koliko sam mu pizdarija i dispeta napravio...kad me vidi samo zakoluta ocima i pozdravi onako kroz zube... zubo

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on ned pro 20, 2015 12:28 am

saritica je napisao/la:e da, whispice, rekla si da nekako nisi nalazila se u tom njihovom humoru... moram ti reci da kako starim i ja sam pomalo takva... evo gledala sam neke stvari gdje ponizava cezara.... ne znam... sada vidim da to i nije zajebancija bila... vidjela sam cezareve reakcije, decko je totalno povrijedjen, a ja ne volim kad neko nekog ponizava... nekako bas bezveze... ali ipak malnar je bio i ostao idealni hebac kakvog se nemre imati niti naci u zivotu... barem ne u ovom mom zivotu obicne normalne prosjecne zenice.. premda, jednom sam ga vidjela u bobana - sjedio a ja naisla ulicom - i pogledao me, bas onako... (hehe to sam spominjala do sada bezbroj puta)....

Ma nisam, nije to meni bilo ništa smiješno. Jasno da je to bila parodija na društvo u kojem smo se našli, ali mi nije bilo inspirativno. No tada nisma ni zivjela u Hr i drugačije su bile moje percepcije .. vjerujem kako je ljudima unutar tadašnjeg hrvatskog svakodnevnog vakuma to bila opcija za ispušnim ventilom. Druga stvar je taj prokleti alkoholizam koji mi je zaista odbojan..
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on pon pro 21, 2015 10:59 am

Esco je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:

bio i u Plodinama. Aldo (sef ) je non stop tamo i slaze panetone ili ko kobac ti dahce za vratom taj valjda i spava u Plodinama. koliko sam mu pizdarija i dispeta napravio...kad me vidi samo zakoluta ocima i pozdravi onako kroz zube... zubo

dodji mu pred kraj smjene, nemoj ga s*ebavat kad jos mora cijelu smjenu odradit..... Happy
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on čet pro 24, 2015 1:54 pm

Badnjak je, pripremam riblji meni za kontinentalce. Nema mi gorega kada imam na večeri nekoga tko je odrastao na masti, špeku i mesini, a ja ga sada trebam zadovoljiti laganim meniem. No, imam keca u rukavu, domaće krvavice. Ako počnu okretati očima, ne hebem dva posto, bacam ih na tavu.
Bože koja tlaka... Sad
Danas preskačem bakalar, napravila sam paštetu od tune i lososa, a glavno jelo su škampi na buzaru + palenta, buzara dagnje, plus špageti. Par listova i arbuna, pic pic salata. Sutra idem mami i guštam preostale dane.
Odoh ribati dagnje pa vas pozdravljam do navečer. Možda stignem svratiti na sarinu temu noćas, do tada, ugodan dan svima!
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on pet pro 25, 2015 10:20 pm

Spala sam s nogu od umora, sutra samo lapim.

Kuhala za mesojede, veggije, bolesnu stariju osobu koja nema apetita od kemoterapije.

Bili su sami na Badnjak, ne mogu nikoga ugostiti, ona ne može nikamo ići.
Skuhala, strpala sve još vruće u posude, pravac kod njih. Očekivali su nas na kolače i kavu, eto nas s torbama Grin

Postavili nasljeđene tanjure njene pokojne mame, a ona sama već ima blizu 80, escajg iz nekih drugih vremena, svjećnjak kao iz muzeja, u tili čas napravili čaroliju.
Inače kritična spram svega, ljuta na bolest i starost, nije mogla sakriti radost, hvalila se svojoj juhicom od komorača i tortelinima koje sam za nju izmjesila i napunila zelenim svježim biljem prepunim željeza, sve sam skuhala bez ijednog umjetnog dodatka.

Danas su zvali, prvi puta nakon četiri mjeseca pristala je prošetati s njim po zraku, javili se s Jaruna.

Postoji dokazivanje mladih dana, egzaltacija i osjećaj postignuća, voljela sam taj osjećaj, ali napisano nema veze s time.
Probudila sam se prije desetak dana i pojavila se jasna misao kako to valja napraviti jer je tako ispravno na nekoj razini ispravnosti koja se ne mjeri uobičajenim kontekstom odnosa.
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on sub pro 26, 2015 11:46 am

whisperer je napisao/la:Badnjak je, pripremam riblji meni za kontinentalce. Nema mi gorega kada imam na večeri nekoga tko je odrastao na masti, špeku i mesini, a ja ga sada trebam zadovoljiti laganim meniem. No, imam keca u rukavu, domaće krvavice. Ako počnu okretati očima, ne hebem dva posto, bacam ih na tavu.
Bože koja tlaka... Sad
Danas preskačem bakalar, napravila sam paštetu od tune i lososa, a glavno jelo su škampi na buzaru + palenta, buzara dagnje, plus špageti. Par listova i arbuna, pic pic salata. Sutra idem mami i guštam preostale dane.
Odoh ribati dagnje pa vas pozdravljam do navečer. Možda stignem svratiti na sarinu temu noćas, do tada, ugodan dan svima!
Hm, kak sam to tek sad videl?  Shocked
Zovi mene na ostatke guzare i riba!  Silly
besposlenpop

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on ned pro 27, 2015 2:23 pm

besposlenpop je napisao/la:

Happy

Zaista je tlaka imati masnoždere na gozbi, poglavito ribljoj. I uopće nije loše ispalo, ali kada ih vidim kako petljaju prstima, odmah izgubim volju. Meni kuhanja, štovanje zajedničkih objeda, samo hranjenje puno govori o ljudima. Volim puno tih sitnih meza i predjela, čudnih kombinacija i onda kada susretnem oni koji u jednom zalogaju sve to progutaju i neznajući da su gutali, ukomiram se.  Happy
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on uto pro 29, 2015 11:20 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Happy

Zaista je tlaka imati masnoždere na gozbi, poglavito ribljoj. I uopće nije loše ispalo, ali kada ih vidim kako petljaju prstima, odmah izgubim volju. Meni kuhanja, štovanje zajedničkih objeda, samo hranjenje puno govori o ljudima. Volim puno tih sitnih meza i predjela, čudnih kombinacija i onda kada susretnem oni koji u jednom zalogaju sve to progutaju i neznajući da su gutali, ukomiram se.  Happy
da. u pravu si. hranjenje i rituali vezani uz to jako puno govori o ljudima... a te mezice i tako to - prava si spanjolka, oni to tako isto obozavaju... doduse i kod nas u bosni sa suhovinom, ma i u cro... sto isto nije lose...
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics