Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sarita's health corner

+2
saritica
whisperer
6 posters

Stranica 4 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer čet stu 05, 2015 11:59 pm

*madonna* je napisao/la:

zašto nema prijevoda  Cry Cry Cry Cry

vidim neke detalje , što je ono uz putar što stavlja? i ja bi to. umjesto cijelog putra stavim pola ovog što rudolph umiješa. i čime to pospe jabuke? pogledat ću opet klipić ali ništa ne razumijem ...

inače pitu od jabuka napravim fenomenalnu i jedna od tajni je i ..... jabuke narezane na veće komade a ne naribano!!!!


... i pospem po filu pinjole ili orahe ....

Nije ga bilo na hrvatskom pa sam ostavila ovaj, ali prijevod je mrak. Happy Happy Zapravo, namirnice su skoro pa sve točno nabrojane.
Uz putar se stavlja krem sir. Sad, ovisi koji tebi odgovara, ja sam išla na onaj klasik sirni namaz i ispalo je odlično. Nariba se muškatni oraščić, vanilij šećer, škrobno brašno, cimet. Omjeri u prijevodu su točni. Kada se prvi sloj tijesta priljubi uz tavu i ispika se po dnu, preko se pospu krušne mrvice. Veli da se smjesa s jabukama (u komadu) ne pritišće jako, već lagano da bude kompaktna u zdjeli. Ovaj žutanjak za slijepljivanje rubova se utuče s malo ruma i na kraju, kada se gornji dio tijesta preklopi, taj se žutanjak premaže i po vrhu pite i pospe se šećerom. Za promijenu od silnih štrudli, ovo mi je fantastično sjelo.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer pet stu 06, 2015 12:03 am

*madonna* je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Jučer se počastila sokom od koprive i mente.

sarita's health corner - Page 4 60907209-repro-eko-ekologija-zdrava-hrana-sejtan-soja-menta-bazga-jastrebarsko-volavje


kupila ili napravila sama??

Naručila uz klopu u Matija wok-u. Bilo je šarolikog izbora od kojih se još samo sjećam bazge sa đumbirom. Bio mi je osvježavajući i baš nekako potrebit jer me hvatala želučana viroza, ali možda mrvu mrvicu presladak. Moja mama radi sok od bazge, također mi zna biti previše slatki za moj ukus... sad ne znam do čega je.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer pet stu 06, 2015 12:08 am

Ovo sam radila danas! Jamie Oliver

Sastojci


  • 400 g riže Araborio

  • 1 glavica luka

  • 2 stabljike komorača

  • 1 šaka suhih vrganja

  • 1.5 litre vrućeg pilećeg temeljca

  • 150 ml bijelog vina

  • 25 g maslaca

  • 2 šake naribanog parmezana

  • svježe začinsko bilje - estragon, majčina dušica i dr.

  • sol i papar

  • 1  limun, sok

  • 4  pune šake šumskih gljiva - lisičarke, bukovače i dr.



Način pripreme:
1. Suhe vrganje namočite u malo vrućeg temeljca 10-15 minuta.
2. Sitno narežite luk i komorač i ispržite na maslinovu ulju na laganoj vatri oko 10 minuta. Dodajte rižu i pojačajte vatru. Neprestano miješajte rižu dok se ne isprži. Dodajte vino i miješajte dok se ne upije. Procijedite namočene gljive, ali sačuvajte tekućinu. Procijedite ih i dodajte riži. Gljive narežite na sitno i dodajte i njih. Posolite.
3. Smanjite vatru i počnite malo po malo dodavati topli temeljac i miješajte dok ga riža potpuno ne upije. Za to će vam trebati oko 30 minuta. Kušajte rižu, zrna moraju biti skuhana, ali da se osjeti njihova tvrda struktura u sredini.
4. Čim se riža skuha, uklonite lonac s vatre i dodajte kocku maslaca i šaku naribanog parmezana. Promiješajte i poklopite bar 3 minute.
5. Ispecite različite vrste šumskih gljiva, bez šampinjona, u roštilj-tavi s obje strane. Prebacite ih u posudicu. Sitno narežite začine i dodajte gljivama. Začinite soli i paprom, sokom polovice limuna i maslinovim uljem. Promiješajte.
6. Poslužite topli rižoto, a po njemu rasporedite pečene šumske gljive. Pospite parmezanom i prelijte maslinovim uljem.

sarita's health corner - Page 4 135009.660x372
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* pet stu 06, 2015 9:11 am

Esco je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


ma ke cazzo sto google, me sembra che te ga fatto prevest sto rudolph el biondo in croato dopo aver bevu' na birra ....  Laugh

jebiga,go fato zaboraviti el NB! no go fato niversita, son gnorante, ebete. co mi me meto scriver le ricete vol dir ke son vise con le f. ke con m.


mi penso che la te fa mankat piu' a ti che a mi la enjoyka  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Gost pet stu 06, 2015 9:43 am

*madonna* je napisao/la:
Esco je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


ma ke cazzo sto google, me sembra che te ga fatto prevest sto rudolph el biondo in croato dopo aver bevu' na birra ....  Laugh

jebiga,go fato zaboraviti el NB! no go fato niversita, son gnorante, ebete. co mi me meto scriver le ricete vol dir ke son vise con le f. ke con m.


mi penso che la te fa mankat piu' a ti che a mi la enjoyka  Love

ke? ma niti malo. me sento ben quando non la faso sresti po cesti. xe meio esser soli ke in compania con enjoyka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer pet stu 06, 2015 11:26 am

Li! Happy Happy 

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Gost pet stu 06, 2015 1:45 pm

whisperer je napisao/la:Li! Happy Happy 



: )))

----

Imam prijedlog za tebe i Lastu.. Mali princ! Happy Novi animirani film. Ne znam daje li se ondje kod tebe, ali u Artu se može pogledati već sutra u 11:00.


MALI PRINC


THE LITTLE PRINCE, FRANCUSKA, 2015., 108 MIN.


U srcu priče je Mala Djevojčica, koju njena majka priprema za odrastao svijet u kojem žive. Ovaj će proces prekinuti njen ekscentrični susjed dobrog srca – Avijatičar. Avijatičar svoju novu prijateljicu upoznaje sa svijetom gdje je sve moguće. To je svijet u koji je on sam uveden davno prije kroz Malog princa. Na tom mjestu počinje čarobno i emotivno putovanje Male Djevojčice u vlastitu maštu i u univerzum Malog princa. Ovdje ona ponovno otkriva svoje djetinjstvo te uči da je najvažnija povezanost s drugima, a ono što je zaista bitno vidi se samo srcem.

Po prvi put, u 70 godina, nakon prvog objavljivanja knjige, Mali princ adaptiran je u dugi animirani film. Film nudi obiteljski doživljaj velikog opsega kroz inovativan koncept priče poziva publiku da otkrije njegov fantastičan i snovit univerzum.

Dvije tehnike animacije (kompjuterski generirana animacija i stop animacija) štite svijet knjige i pričaju širu priču. Kako bi okružio fantastičan svijet knjige, Mark Osborne dizajnirao je prizemljeni 'stvarni svijet' kompjuterski generiranom animacijom, kakvu koriste Pixar i DreamWorks dok se jedinstveni svijet knjige publici prikazuje kroz oči i maštu Male Djevojčice stop motion animacijom koja stvara poetsku viziju zasebnog svijeta koji ostaje visoko inspiriran ručnom izrađenim ilustracijama Avijatičara.


http://www.art-kino.org/hr/film/mali-princ



P.S. sinhroniziran je na hrvatski

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer ned stu 08, 2015 1:45 am

Ligeja je napisao/la:


: )))

----

Imam prijedlog za tebe i Lastu.. Mali princ! Happy Novi animirani film. Ne znam daje li se ondje kod tebe, ali u Artu se može pogledati već sutra u 11:00.


MALI PRINC


THE LITTLE PRINCE, FRANCUSKA, 2015., 108 MIN.


U srcu priče je Mala Djevojčica, koju njena majka priprema za odrastao svijet u kojem žive. Ovaj će proces prekinuti njen ekscentrični susjed dobrog srca – Avijatičar. Avijatičar svoju novu prijateljicu upoznaje sa svijetom gdje je sve moguće. To je svijet u koji je on sam uveden davno prije kroz Malog princa. Na tom mjestu počinje čarobno i emotivno putovanje Male Djevojčice u vlastitu maštu i u univerzum Malog princa. Ovdje ona ponovno otkriva svoje djetinjstvo te uči da je najvažnija povezanost s drugima, a ono što je zaista bitno vidi se samo srcem.

Po prvi put, u 70 godina, nakon prvog objavljivanja knjige, Mali princ adaptiran je u dugi animirani film. Film nudi obiteljski doživljaj velikog opsega kroz inovativan koncept priče poziva publiku da otkrije njegov fantastičan i snovit univerzum.

Dvije tehnike animacije (kompjuterski generirana animacija i stop animacija) štite svijet knjige i pričaju širu priču. Kako bi okružio fantastičan svijet knjige, Mark Osborne dizajnirao je prizemljeni 'stvarni svijet' kompjuterski generiranom animacijom, kakvu koriste Pixar i DreamWorks dok se jedinstveni svijet knjige publici prikazuje kroz oči i maštu Male Djevojčice stop motion animacijom koja stvara poetsku viziju zasebnog svijeta koji ostaje visoko inspiriran ručnom izrađenim ilustracijama Avijatičara.


http://www.art-kino.org/hr/film/mali-princ



P.S. sinhroniziran je na hrvatski

Kao što ti već rekoh, jedva čekam. Happy
I baš danas naletim na FB frenda, pročitah upis i pomislih kako ga trebam ovdje ostaviti...

Samo zamjeniš stvarnost. To je taktika. I odeš u priče. Nije teško uopće. Može svatko. Svako toliko kad se počnu zidovi sužavati i počne gristi Rvacka sa svojim predizbornim šutnjama, izbornim slutnjama, danom poslije i sličnim bedastoćama, samo promjeniš kanal i odeš u priču. Danas, recimo, u kinu pogledao nježnu i dirljivu crtić prilagodbu "Malog princa", a poslije uzeo knjigu pa je još jedared pročitao i otplakao koliko je genijalna. I funkcionira full efikasno protiv ovoga što nude kao svakodnevicu koju bi trebali živjeti po diktatu onoga što nam se pred nosom događa a kakti bi trebalo bit važno. Pssst, šapnut ću Vam, nije važno uopće. Ispod oblaka su bolje priče. I pogled. I vidi se Mali princ. Fakat nije teško. Samo se mora čuti switch. Tu nema šutnje, tu se čuje kako dišeš. Vidimo se.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer ned stu 08, 2015 1:47 am

Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer čet stu 12, 2015 12:21 am

Današnji meni u Vegehop-u!

Tofu odresci u povrtnom umaku, palenta s kremom od tofua i gomashijem, hokaido bundeva s umakom od đumbira, pareno povrće i miješana salata. Mljac.

sarita's health corner - Page 4 2e49jyf

Kolač; kakao aroma ruma, mljeveni keksi, kokos, smeđi šećer, zobeno mlijeko. Mmmm..

sarita's health corner - Page 4 25jy5gl
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by besposlenpop ned stu 15, 2015 4:03 pm

DJECA I CIGARETE: Pogledate li ovaj video možda bacite cigaretu zauvijek!
sarita's health corner - Page 4 Cigareta2

Mladi redatelji imena Dennis, uz pomoć dječaka iz susjedstva, upustio se u maleni sociološki eksperimet, želeći ispitati koliko smo osjetljivi na maloljetnike i pušenje duhana. Dječak je za uhom i u ustima imao cigaretu, koju je stalno nastojao upaliti. Dennis je skrivenom kamerom snimao reakcije okoline. Niti slutiti nije mogao kako će sve završiti!



Mališan je stajao na ulici i bezuspješno nastojao pripaliti cigaretu. Većina prolaznika ipak je reagirala na dječaka. Bilo je tu prijekornih pogleda, pojedinci su mu prišli i iz usta mu izvadili cigaretu. Jedan ga je pušač dosta grubo prekorio zbog toga što u tako ranoj dobi puši. Bilo je i onih koji su mu rado pripalili ili od njega zatražili da im ustupi jednu cigaretu.


Međutim, onda se dogodilo nešto doista neočekivano. Dječaku je pristupio čovjek čija ga je priča toliko potresla da se mališan rasplakao. Čučnuo je ispred dječaka i ispričao mu što je u njegovom životu značila cigareta.





“Pušio sam dvije kutije dnevno. Sad u grlu imam veliku rupu. Toliko je ružna da je ne želiš vidjeti. Molim te, obećaj mi da nikada nećeš zapaliti niti jednu cigaretu”, rekao je čovjek koji je preživio rak grla.
Dennis više nije mogao izdržati pa je pristupio čovjeku. Objasnio mu je o čemu je riječ i zahvalio na iskrenosti.


sarita's health corner - Page 4 Cigareta3


Čovjek imenom Ryan pogledao je ravno u kameru i poručio kako od pušenja cigareta možeš dobiti samo rak.
“Djeca su naša budućnost. Vjerujte mi, ovo vam ne treba u životu”, rekao je Ryan pokazujući na sondu u grlu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* ned stu 15, 2015 10:18 pm

whisperer je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Jučer se počastila sokom od koprive i mente.

sarita's health corner - Page 4 60907209-repro-eko-ekologija-zdrava-hrana-sejtan-soja-menta-bazga-jastrebarsko-volavje


kupila ili napravila sama??

Naručila uz klopu u Matija wok-u. Bilo je šarolikog izbora od kojih se još samo sjećam bazge sa đumbirom. Bio mi je osvježavajući i baš nekako potrebit jer me hvatala želučana viroza, ali možda mrvu mrvicu presladak. Moja mama radi sok od bazge, također mi zna biti previše slatki za moj ukus... sad ne znam do čega je.


matija wok? to ima i u rijeci? mislim da od njih naručujemo tu i tamo one pašte, noodles i tako neke stvari. ja uglavnom sa piletinom i volim onaj agro-dolce okus. mislim da ima i neka kombinacija sa narančom Happy


što se tiče ovih osvježavajućih i čudnih mixeva ja ti to obožavam. i sama si znam kod kuće napraviti, ljeti sa vodom ili lubenicom a zimi pretežno sa jogurtom . đumbir, kurkuma, keljovi, kiwi, celer, peršin, naranče, mandarine ... sve ti ja to smiksam, što nađem pretvorim u magični napitak. sastojci sirovi , naravno.

moram ove dane po sjemenke lana i laneno ulje.


a što se tiče soka od bazge, nešto predivno .... i love it!!!!
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Gost pon stu 16, 2015 12:48 pm

ja sam se napucao pun pjat jote sam demolirao. nije zdravo ali jota je jota. za one koji neznaju jota je minestra triestina.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Gost pon stu 16, 2015 12:54 pm

E jesi pojasnio. :-D Reci fino - kupus i fazol. Double trouble. :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Gost pon stu 16, 2015 1:36 pm

Ligeja je napisao/la:E jesi pojasnio. :-D Reci fino - kupus i fazol. Double trouble. :-D

to vi fjumani imate kapuz i fazol. mi ortodoksni imamo jotu. jota vuce kupus korjen iz keltskog pa latinskog jutta sto znaci pomije. cimbari za pomije kazu yot.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Gost pon stu 16, 2015 1:42 pm

Ma kazemo i mi jota. :-D A neki jotom zovu i repu i fazol.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Gost pon stu 16, 2015 2:01 pm

Ligeja je napisao/la:Ma kazemo i mi jota. :-D A neki jotom zovu i repu i fazol.

jota je jota i radi se sa kiseli kapuz a manestra sa kiselom repom i fazolom zove se brovada i to je sasvim drugo jelo. potjece iz regije Friuli...

sarita's health corner - Page 4 WhkYBvL


sarita's health corner - Page 4 RXsQfrT


Gost
Gost


[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer pon stu 16, 2015 11:34 pm

*madonna* je napisao/la:




matija wok? to ima i u rijeci? mislim da od njih naručujemo tu i tamo one pašte, noodles i tako neke stvari. ja uglavnom sa piletinom i volim onaj agro-dolce okus. mislim da ima i neka kombinacija sa narančom Happy


što se tiče ovih osvježavajućih i čudnih mixeva ja ti to obožavam. i sama si znam kod kuće napraviti, ljeti sa vodom ili lubenicom a zimi pretežno sa jogurtom . đumbir, kurkuma, keljovi, kiwi, celer, peršin, naranče, mandarine ... sve ti ja to smiksam, što nađem pretvorim u magični napitak. sastojci sirovi , naravno.

moram ove dane po sjemenke lana i laneno ulje.


a što se tiče soka od bazge, nešto predivno .... i love it!!!!

Čini mi se da ima Matija wok i u Rijeci, ali koliko po sjećanju znam, nemaš tamo gdje sjesti već se uzima za take away. Možda griješim, ali slabo jedem vani u Rijeci, mama se nafrlji. Happy Da, imaju super pašte, rade domaće noodles...
Za što koristiš laneno ulje?
E da, molim te, kada stigneš, nađeš vremena, daj mi opet malo detaljnije napiši onaj princip sa odvajanjem ugljikohidrata ili nešto tako, zaboravila sam?  Embarassed
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer pon stu 16, 2015 11:35 pm

Ovdje bi mogle ubaciti i koju recepturu za prirodne kreme. Popu i Escotu bi dobro došlo, također!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* uto stu 17, 2015 12:06 am

Esco je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:E jesi pojasnio. :-D Reci fino - kupus i fazol. Double trouble. :-D

to vi fjumani imate kapuz i fazol. mi ortodoksni imamo jotu. jota vuce kupus korjen iz  keltskog pa latinskog jutta sto znaci pomije. cimbari za pomije kazu yot.
fiumani imaju jotu a domaci imaju fozol i kapuzu. u trieste ima jedan trans bar "jotta assasina" ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* uto stu 17, 2015 12:12 am

whisperer je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:




matija wok? to ima i u rijeci? mislim da od njih naručujemo tu i tamo one pašte, noodles i tako neke stvari. ja uglavnom sa piletinom i volim onaj agro-dolce okus. mislim da ima i neka kombinacija sa narančom Happy


što se tiče ovih osvježavajućih i čudnih mixeva ja ti to obožavam. i sama si znam kod kuće napraviti, ljeti sa vodom ili lubenicom a zimi pretežno sa jogurtom . đumbir, kurkuma, keljovi, kiwi, celer, peršin, naranče, mandarine ... sve ti ja to smiksam, što nađem pretvorim u magični napitak. sastojci sirovi , naravno.

moram ove dane po sjemenke lana i laneno ulje.


a što se tiče soka od bazge, nešto predivno .... i love it!!!!

Čini mi se da ima Matija wok i u Rijeci, ali koliko po sjećanju znam, nemaš tamo gdje sjesti već se uzima za take away. Možda griješim, ali slabo jedem vani u Rijeci, mama se nafrlji. Happy Da, imaju super pašte, rade domaće noodles...
Za što koristiš laneno ulje?
E da, molim te, kada stigneš, nađeš vremena, daj mi opet malo detaljnije napiši onaj princip sa odvajanjem ugljikohidrata ili nešto tako, zaboravila sam?  Embarassed


napisat cu jednostavno je samo pliz budi strpljiva, sutra ili preksutra. sad pisem sa moba i malo mi je problem. a lanenim uljem zacinim salate Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer uto stu 17, 2015 2:27 pm

Nema problema, samo pomalo!

Bolesna sam zadnjih par dana i zaželjela sam se kupusa. Idem vidjeti što mogu s njim danas učiniti a da ne budu sarme. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by saritica sri stu 18, 2015 3:20 am

Esco je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:E jesi pojasnio. :-D Reci fino - kupus i fazol. Double trouble. :-D

to vi fjumani imate kapuz i fazol. mi ortodoksni imamo jotu. jota vuce kupus korjen iz  keltskog pa latinskog jutta sto znaci pomije. cimbari za pomije kazu yot.
ma evo nam esca, strucnjaka za definicije. nisam nikad jela to vase o cemu pricate...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* sri stu 18, 2015 6:11 am

whisperer je napisao/la:Nema problema, samo pomalo!

Bolesna sam zadnjih par dana i zaželjela sam se kupusa. Idem vidjeti što mogu s njim danas učiniti a da ne budu sarme. Happy
sta si napravila s kupusom? ako hoces unos vitamina, znas da ga ne smijes termicki obraditi. kuseli kupus malo rezentaj ako je prekisel , dobro ocijedi ( stisni malo rukama ) i zacini sa malo ulja, octa , crnog papra i cesnjakom. ja bi jos dodala i kurkume .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* sri stu 18, 2015 6:14 am

sara, pijem kavu i malo meda unutra ..... dugo , nekada davno, do trudnoce, koristila sam natreen. potom nista secera u kavu a onda sam otkrila , dok sam pila ujutro kavu i istovreme o radila carobne bocice curici, fantastican spoj dvaju okusa, kave i meda .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 4 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.