~ Topic od snova

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: ~ Topic od snova

Postaj by whisperer on uto lip 21, 2016 12:04 am

*madonna* je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Ma Lastice, zagrljaj. :*
... joj whisp, tnx  Love .... 
ovdje ponekad pisem o tome jer nemam s kim razgovarati. pa pisem kao u dnevnik. i ako nema odgovora takodjer dobro.u ovom trenutku i treba mi zagrljaj. ja sam jako emotivna a tata mi je uvijek govorio da sam emotivac kao i on i da ce me to unistiti.on je bio filozof po prirodi, vrlo nacitan i samoobrazovan covjek kompleksnog intelekta. slojevita licnost. 

smrt je sastavni dio svih nas i sto smo stariji, sa smrcu cemo se sve vise susretati. i sa time se mirimo, prihvacamo ju jer nemamo izbora ali moja patnja jest ogromna borba sa nekim sjecanjima i prebiranjma i pitanjma, spoznajama te konfliktima pozitivnih i  negativnih emocija. a najvise me boli njegova bol, sto se rastajao od moje curice, njegove Nefertiti Happy ..... on je bio prvi koji ju je nosio u rodilistu, ucio ju pisati, citati, jurio sa mnom na Kantridu nocu a na i najmanji njezin plac kada bi bila bolesna panicno bi ulijetao u sobu pitajuci sta treba bdio bi do jutra..... 

... samo nemojte da vam ispadam pateticna, ja samo ne znam ili ne mogu ponekad skrivati osjecaje. a i ovo sto pisem opet je pokrenuta lavina koja ce se zaustaviti kada umirim dusu .... 

Danas forumi uglavnom i služe da sami pričamo sa sobom, no to možda i ne znači da si usamljena u svojoj tuzi, vjerojatno negdje želiš razmišljati o stavu i osjećajima kroz koje prolaziš razmišljajući o ocu. Ja negdje vjerujem da svi odlazeći imaju svoj mir i da najteže ostaje na zemaljskim nama. Kako sve to prihvatiti, prolaziti kroz žalovanje, vratiti (ili mozda ne) onaj dio sebe koji je otišao s njima.. za sve to treba vremena. Ali treba i proći kroz tugu... meni je osobno odlazak svake osobe donio i poruke kroz koje sam učila i mijenjala sebe. Prihvatila sam da svatko ima svoj put što me je omekšalo. Koliko se samo kroz život bavimo glupostima, a jedino što je bitno jest ljubav, to je ono što ostavljamo iza sebe, što ostaje. Pusa
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri lip 22, 2016 7:19 pm

*madonna* je napisao/la:

Ligeja  Love .... o njemu sam mnogo naucila kada je otisao.  slusajuci od drugih stvari koje nisam imala pojma da postoje. da ima prijatelje. da ga ljudi vole. zaustavljali su me po cesti, mjesecima, ne vjerujuci da ga vise nema. govoreci o covjeku kojeg zapravo nisam poznavala .... onaj visoki covjek u pola godine otprilike mnogo je omrsavio no povezivala sam to sa godinama ili nervozom a nikako mogucom bolesti.  on uopce nije odavao godine koje je imao: podosta sportiva tip, prilicno samozatajan frajercic koji je redovno radio sklekove i pazio sta jede. bio je misicava figura, vrlo skladno i lijepo gradjen covjek , olicenje zdravlja , koji nam je u mjesec i pol dana priredio suocavanje sa surovom istinom i spoznajom o krhkosti  covjeka. njegova zelja u postelji bila je da jos jednom cita Hawkinga, no nije stigao do kraja....

Oprosti ako sam te pretjerano rastužila. Zapravo, htjela sam da znaš da mi je njegovo prisustvo pomagalo u momentima kad sam mislila da ću skrenuti pameću. Obično bih na rubu suza odlazila od svojih (jer u to vrijeme moj tata nije bio dobro) i onda bi me žestoko ugrabio taj moj demon. Vrlo je važno bilo "izvući se" iz vlastite glave (od tih groznih misli što su služili kao okidači), a na tatu sam ti znala nalijetati u tim kasnim satima pa me njegov poznat lik znao iščupati iz tog vrtloga, bilo da ga je ublažio ili donekle smirio. Osjećala sam se manje samom. Idem ulicom, pokušavam odagnati misli poput ljutih osa koje me sve više ujedaju, gotovo nemoćno im se prepuštam i odjednom neka visoka prilika prolazi pored s psićem kitnjastog repa.. Happy

Sjećam se tvojih upisa o tati. Happy O njegovoj fascinaciji svemirom i vaših razgovora. Happy Upamtih to jer takva razmišljanja daju lijepu, trajnu perspektivu.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on pet lip 24, 2016 6:58 am

*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 25, 2016 1:34 pm

Amee, da, to je taj repić, ali upamtih ga kao potpuno bijelog... Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on ned lip 26, 2016 8:21 am

. je napisao/la:Amee, da, to je taj repić, ali upamtih ga kao potpuno bijelog... Happy
.... svi ju pamte kao bijelu jer je zbog svoje bijele polovice tijela i glavice bila markantna Happy
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet lip 30, 2016 2:58 pm

*madonna* je napisao/la:
. je napisao/la:Amee, da, to je taj repić, ali upamtih ga kao potpuno bijelog... Happy
.... svi ju pamte kao bijelu jer je zbog svoje bijele polovice tijela i glavice bila markantna Happy

A stvarno je neobična. Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics