Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 36 / 38. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop pon tra 24, 2017 11:25 pm

8 razloga zašto treba ispuštati vjetrove i udisati njihov miris


Ljudi prosječno vjetrove ispuštaju pet do 10 puta na dan, a nerijetko i puno više ako jedu hranu koja potiče stvaranje plinova. Ovdje su odlični razlozi zašto vjetrove ne treba zadržavati


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 377c39086162582eb8da


Iako je mnogima neugodno kada se povede razgovor o ispuštanju vjetrova, to je sasvim prirodna pojava i nema čovjeka koji to ne radi. Ljudi prosječno to naprave pet do 10 puta na dan, a nerijetko i puno više ako jedu hranu koja potiče stvaranje plinova. 
 

Neovisno koliko puta to napravite na dan, ovdje je osam razloga zašto vjetrove ne treba zadržavati:

1. Smanjuje nadutost

Mnogi ljudi pate od nadutosti i, iako uzrok ne mora biti zdravstveni, to može biti vrlo neugodno. Najčešći uzrok nadimanja je nakupljanje plinova u crijevima. Zato, ako vam dođe da ispustite vjetar, napravite to. 

2. Pomaže uravnotežiti prehranu

Svatko ima jedinstvena crijeva i hranu podnosi drugačije. Ako eksperimentirate s prehranom, puštanje plinova je dobar pokazatelj ravnoteže ili neravnoteže. Na primjer, previše crvenog mesa uzrokuju stvaranje plinova jakog i vrlo neugodnog mirisa dok ih je kod složenih ugljikohidrata više, ali imaju neutralniji miris.

3. Ublažava bol u trbuhu

Zadržavanje vjetrova može rezultirati njihovim gomilanjem koje vodi bolnom rastezanju crijeva. Ako se nađete u situaciji da ne možete slobodno ispustiti vjetar, lagano masirajte trbuh kako bi potaknuli kretanje plinova kroz sustav.

4. Zadržavanje je loše za debelo crijevo

Poznato je kako zadržavanje plinova može štetno djelovati na zdravlje nekih ljudi. Sputavanje njihovog slobodnog izlaska iz crijeva može pogoršati stanje hemeroida. Također, ljudi koji inače imaju problema s debelim crijevom, ne bi se trebali ustručavati.

5. Dobro ih je i udisati

Iako će mnogima ova pomisao biti odvratna, studija Sveučilišta Exter pokazala je da izloženost malim količinama plinova sumporovodika (koji nastaje tijekom probave) može spriječiti oštećenje stanica mitohondrija, a to smanjuje rizik od moždanog udara, srčanih bolesti, artritisa... Mitohondriji su zaslužni za proizvodnju energije potrebne za odvijanje metaboličkih procesa u stanici.

6. Pokazatelj alergije na hranu

Neke alergije na hranu uzrokuju snažnu nadutost, na primjer, intolerancija na laktozu. Zato, primijetite li nakon konzumiranja određene hrane, ili grupe namirnica, da ste prepuni plinova, ne bi bilo loše da odete liječniku. Postoje testovi koji otkrivaju koje namirnice trebate izbjegavati.

7. To pokazuje kakvo je zdravlje

Stručnjaci kažu kako treba obratiti pažnju kakvi plinovi izlaze iz tijela - koliko često, imaju li jak miris, pojavljuje li se i neka bol. Nadutost može biti rano upozorenje na niz zdravstvenih problema. Ako uočite izražene promjene s nadutošću, a to nije povezano s prehranom, posjetite liječnika.

8. Osjećat ćete se dobro

Željeli mi to priznati ili ne, čovjek se osjeća dobro nakon ispuštanja vjetrova koji su se nagomilali u crijevima i dosađivali svojom neugodom. Zadržavanje mnoge ljude čini nervoznima, prenosi RemedyDaily.

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 A062
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto tra 25, 2017 10:51 am

Eno, veli i Suada da ne može bez njih:

Lignja je napisao/la:Uuu, Lasto, ja ne mogu bez vjetra. Osjecam se, tada, kao u zatvorenoj boci. Mene vjetar obnavlja. A bura je i inace jako zdrava. I dobro djeluje na raspolozenje zbog gomilanja negativnih iona. :-) Koji su, u ovom slucaju, nesto jako pozitivno. :-)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet svi 04, 2017 10:53 pm

Očito, čovek koji čita Kultne i cijeni moj doprinos ovom themom:

OMAKLO MU SE

SAVKA DABČEVIĆ KU***: Poslušajte kakav je lapsus pred kamerom danas napravio Ivan Vrdoljak


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Vrlodljak

Vrlo neugodan gaf dogodio se večeras predsjedniku HNS-a.

Ivan Vrdoljak večeras je, između ostalog, gostovao i u Dnevniku Nove TV gdje je komentirao aktualnu situaciju u vrhu hrvatske politike, no kako su zaključili tviteraši, i kod njega je umor uzeo danak.

Naime, govoreći o tradiciji u HNS-u napravio je gaf nazvavši jednu od kultnih ličnosti te stranke stranke Savku Dabčević Kučar – Savka Dabčević Ku***.
Kako je to zvučalo poslušajte sami.









Vrdoljače, Prdoljače ...
I kaj oni tu meni "tviteraši"!? 
Čovek je kultaš!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy sub svi 20, 2017 7:58 pm

Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh 

Bidan, po tome će ostati zapamćen... Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto svi 23, 2017 10:45 pm

PRED OČIMA SVIJU

SILA NE PITA: Vodeći na slavnoj utrci odjednom stao uz cestu, skinuo gaće i onda je krenulo! ‘Stislo me, nisam više mogao’

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Collage85

Tom Dumoulin u utorak je ozbiljno ugrozio svoje vodstvo u ukupnom poretku slavne biciklističke utrke Giro d’Italia.



I to zato što je išao obaviti veliku nuždu. Da, sila ne pita. Zna to jako dobro i Tom koji je u jednom trenutku odjednom samo stao uz cestu u 16. etapi utrke od Valdenga do Bergama, 32 kilometra od cilja, prenosi britanski tabloid The Sun s nakladom većom od 4 milijuna primjeraka dnevno.


Englezi pišu kako su fanovi ostali šokirani kad su vidjeli kako nizozemski biciklist odjednom staje uz cestu usred utrke, baca bicikl, trči na travu, skida kacigu, majicu, sportske hlače i vrši veliku nuždu u “prirodnom okruženju”.



“Osjetio sam da moram na toalet prilikom dionice na kojoj smo se spuštali. Trpio sam i trpio, ali nisam više mogao izdržati. Morao sam to obaviti”, rekao je 26-godišnji Nizozemac u razgovoru za Eurosport, biciklist koji je u tom trenutku vodio u 16. etapi na Giro d’Italia.



Vratio se u utrku i završio drugi s dvije minute i 17 sekundi zaostatka za pobjednikom Vincenzom Nibalijem, ali zadržao je vodeće mjesto u ukupnom poretku. No Nairo Quintana je sad smanjio prednost na 31 sekundu.



“Imao sam Nibalija i Quintanu, ali izgubio sam zbog, ovaj, s*anja”, dodao je.
Naravno, sve je odjeknulo i na društvenim mrežama…


-------------------------------------------------------------


OK, sve je jasno - prikenjalo mu se, stal je - i za kojikurac je skidal kacigu i majicu???
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto lip 06, 2017 3:24 pm

KOJI PAR...

KAD SE NAĐU DVIJE BUDALE: Nije lijepo tako nazivati ljude, ali kad si zavežete strijelu za genitalije… uostalom, pogledajte sami

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Udale

Dosada može biti opasna po život jer joj neki ljudi žele doskočiti pod svaku cijenu pa se izlažu stvarno sumanutim stvarima.



Jedan takav dvojac prenosimo vam u nastavku. Oni su se odlučili malo poigrati lukom i strijelom, no njihova igra nije ona koje se mnogi sjećaju iz djetinjstva.

Njihov plan je bio da osoba s lukom pogodi drugu osobu u međunožje, a da pritom strijela bude zavezana za genitalije osobe s lukom.


Dakle, plan je bio da oboje dožive bol u međunožju, a svoj plan su i razdirali.


Izvedbu ovog ‘genijalnog’ plana pogledajte u nastavku:
https://video.adriaticmedia.hr/videos/dnJlGLbF.mp4
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop pet lip 09, 2017 1:34 pm

BOLJE OD LIJEKOVA ZA SMIRENJE: Ove riječi smanjuju bol zbog odbijanja, isključivanja, liječe slomljeno srce…

Već se ranije pokazalo kako psovanje smanjuje fizičku bol, a novo istraživanje pokazalo je kako pomaže prebroditi i onu emotivnu.



Istraživanje je pokazalo kako psovanje smanjuje razne oblike emotivne boli, poput bijesa i tuge zbog odbijanja ili osjećaja isključenosti. Psiholozi tumače kako je glavni razlog tome što mozak na jednak način obrađuje i fizičku i emotivnu bol.

“Rezultati su pokazali da su se ispitanici koji su naglas opsovali lakše nosili sa socijalno uvjetovanom boli. Prijašnja istraživanja su pokazala kako su oni koji su suočeni sa socijalnim stresorima, od odbijanja do osjećaja isključenosti, ujedno osjetljiviji i na fizičku bol”, objašnjava voditelj istraživanja Michael Philipp, za Psy.org.


 Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Prankster  Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Prankster2  Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Sarcastic
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto lip 13, 2017 9:23 pm

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet lip 15, 2017 11:06 am

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop pon lip 26, 2017 2:13 pm

BIZARAN FETIŠ

NEĆETE VJEROVATI ŠTO SU LIJEČNICI IZVADILI IZ PENISA PACIJENTA: Rekao je da mu je to stvaralo zadovoljstvo

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 41aa26a700000578-4632284-image-a-25_1498217139729

Postoje znanstveni članci koji opisuju ovu praksu kao čudan fetiš, sličan sadomazohizmu i fetišu na stopala. Pacijenti traže seksualno zadovoljstvo na neobične načine.


Kada mislimo da smo već sve čuli i da nas više ništa ne može iznenaditi, naleti našto ovakvo potpuno nas razuvjeri. 35-godišnji muškarac iz Kine stigao je u Hitnu pomoć nakon što je ugurao 15 šivaćih igala – u penis. Ali, stvar je još šokantnija iz razloga što je potražio liječničku pomoć punih godinu dana nakon incidenta.

Kako je rekao, odjednom je počeo osjećati intenzivnu bol u penisu, a u urinu mu se pojavila krv. Liječnici su sat i pol vremena uklanjali sve te igle iz njegova penisa. Ustanovili su da su igle bile duljina između pet i deset centimetara.

Rendgenske snimke pokazale su igle zabodene u membransku uretru, koja je, inače, najuži dio uretre. Pacijent je rekao kako nije osjećao nikakvu bol dok je eksperimentirao s iglama.

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 41aa269a00000578-4632284-image-a-26_1498217145003

“Postoje znanstveni članci koji opisuju ovu praksu kao čudan fetiš, sličan sadomazohizmu i fetišu na stopala. Pacijenti traže seksualno zadovoljstvo na neobične načine”, objašnjava urolog Cao Zhiqiang.
Liječnici upozoravaju na ovakve slučajeve i pozivaju na oprez jer neobični eksperimenti sa spolnim organima mogu uzrokovati suženje urinarnog trakta, piše Daily Mail.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by saritica uto lip 27, 2017 5:23 am

da to nisi bijo ti?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto lip 27, 2017 9:57 am

saritica je napisao/la:da to nisi bijo ti?
Đe'm nađe - nit sam Kinez, imam 58 godina, a i umene ništa nejde ukurac, samo iz njega ...


(da si još to rekla za prethodni post, ajde-de ...)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop pon srp 10, 2017 11:55 am

SOLO IGRAČ

BLUDNIK IZA REŠETAKA: Masturbirao na opatijskoj plaži pa policajca koji ga je upozorio bacio u more

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Pxl_230713_6447749

U zatvoru u Rijeci završio je 30-godišnji R.K. iz Svetog Ivana Zeline osumnjičen za napad na policajca u četvrtak na jednoj plaži u Opatiji.



Muškarac je, naime, na jednoj teže dostupnoj opatijskoj plaži usred bijela dana mastrubirao kada je onuda prolazio policajac koji je u to vrijeme bio izvan službe.

Kako piše Novi list, on se bludniku predstavio kao policijski službenik legitimiravši se službenom iskaznicom i značkom te ga upozorio da prestane s neprimjerenom aktivnošću na plaži. No, ovaj ga je tada, prema službenoj verziji događaja, uhvatio za kragnu te ga odgurnuo i bacio u more, pri čemu je policajcu oštećen i mobitel.

Onanirao, napao, poricao

Taj incident uočio je još jedan policajac izvan službe te prišao izgredniku, također se legitimirao i zapovijedio mu da prestane s nasilnim ispadima. U međuvremenu su pristigli i policajci koji su bili u službi i priveli bludnika i izgrednika.

Tijekom ispitivanja on je poricao da je bludničio te napao policajca. Potom je priveden sucu istrage Županijskog suda u Rijeci koji mu je odredio istražni zatvor zbog opasnosti od ponavljanja djela. Određena mu je i jamčevina u iznosu od 6000 kuna.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy uto srp 11, 2017 4:57 pm

Dakle, gledam jučer na mapi određenu adresu u mojoj blizini, postoji cijela zgrada koja se bavila određenim poslovanjem, prodana je, od kad su pridosli novi stanari ponašaju se kao da su na kolodvoru.

Nakon nekog vremena saznajem čime se bave, obzirom na poslovanje s cijelim svijetom, praženje određenih podataka, rade skoro, pa u tri smjene, deru se u tri i šest ujutro, deset navečer.

Odem pogledati jesu li se tagali na mapi, nađem svoju frizerku, dućane, na toj adresi nema ništa, ni prijašnjih poslovnjaka.

Kliknem na blok iza, neko čudno ime, zazvonilo mi, kad u susjedstvu imamo gey partyje, po istraživanju stranice shvatila sam kako su umreženi s neom saunom i sl., liči na prostituciju.
Da me netko pitao, nikad čula.

https://www.boonker-club.com/date-oglasi/
https://www.boonker-club.com/sve-o-nama/

Kužim da to svaki velegrad mora imati, u krajnjoj liniji u blizini je i tradicionalna Gajeva, ali nekak mi baš nije drago to što sam otkrila.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto srp 11, 2017 7:40 pm

A ja isto kajgod stisnem ...  Bljuv
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop pet srp 28, 2017 10:33 pm

PRESMIJEŠNO Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 1f601

Priča ove žene će vas nasmijati do suza: Na satu joge je ispustila vjetar (jako glasno), a potom učinila ovo

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Capture40

Kakva priča. Ne želimo ovo nikome Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 1f602



Ova je mama odlučila na svojem Facebook profilu podijeliti urnebesnu priču o njenom neobičnom iskustvu na satu joge. Njezino ime je Laura Mazza, a objava o tome što joj se dogodilo već ima 20.000 komentara, a podijeljena je čak 25.000 puta. Ako niste dobre volje, ovo će vas definitivno raspoložiti. Nas bome je. Happy


Kakav neugodnjak
Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 20246367_1519141404820499_5279438008544413128_n

“Htjela bih reći da je ovo izmišljena priča, ali nije. Ovo mi se stvarno danas dogodilo.


Imam problema s mišićima pa pokušavam biti što fleksibilnija i u boljoj formi, a moj doktor mi je preporučio jogu. Odjenula sam tajice i krenula na trening. Došla sam na sat i bilo je stvarno mračno, a svijeće su gorjele umjesto svijetla. Pomislila sam ‘je*emu ovo će biti prava joga, a ne nekakvo rastezanje.’


Svi međusobno pričaju, a trenerica isto tako priča i obraća se svima. Ja se skrivam negdje u zadnjim redovima u kutu da me nitko ne vidi i molim se da me ona ne primijeti. Svi skidaju čarape, a ja razmišljam kako mi je taj dio nogu dlakav jer sam se obrijala samo oko zglobova. I tako gledam sve te žene kako otkrivaju svoje lijepo manikirane nožne nokte, a ja se skrivam sa svojim ružnim nogama.


A onda mi se trenerica obratila. ‘O imamo nekoga novog na satu. Uživamo u društvu…’ Ja sam odgovorila ‘hvala i ja uživam u vašem društvu’, ne znam zašto sam to rekla. Vjerojatno jer sam socijalni idiot. Trenerica je potom pitala: ‘Kako se zovete?’ Napokon sam joj odgovorila i zaželjela mi je dobrodošlicu.


Počeli smo s laganim rastezanjem, a ja sam već osjetila kako me nešto boli u vratu, ali sam pomislila kako ja to mogu. Onda smo prešli na pozu psa koji gleda prema dolje (položaj na „sve četiri“ kada su dlanovi ispod ramena, a koljena ispod kukova). Odmah sam počela osjećati svoja crijeva. Prošlih nekoliko tjedana sam imala neke simptome iritabilnog crijeva. Ispuštala sam vjetrove i smrdjeli su po trulim jajima.


Negdje između promjena poza se dogodilo. Prdnula sam. Prdnula sam na jogi. Ja sam hodajući klišej. Svi su bili tiho pa si mislim možda nisu ništa čuli. Onda smo ponovno promijenili pozu kada mi je glava bila blizu nogu i osjetila sam taj smrad. Mislila sam što da sada radim. Događa li se ovo stvarno? Događa li se ovo stvarno meni? Nakon nekog vremena sam se uspjela koncentrirati i rekla sam sama sebi da je u redu. Svi ljudi prde i to je normalna pojava. Nastavila sam s ovim čudnim pozama i slijedila druge u izvođenju.


Sada smo na pozi kada se istežemo prema naprijed, ali su nam noge na podu i izgledamo kao žabe. Trenerica je potom došla do svakoga kako bi ih ispravila i pogurala prema naprijed. Došla je do mene ispravila me i tada se dogodilo. Buuurpppfff. Iz moje su stražnjice proizašli najglasniji zvukovi. Zaledila sam se i pomislila Isuse Bože.


‘Što se upravo dogodilo? Sanjam li? Isuse Bože. Sanjam sigurno. Ovo je neka noćna mora.’ Pocrvenila sam i oči su mi zasuzile od neugode.


Ustala sam se, jedva uzela strunjaču, pokupila svoje stvari i otišla. Okrenula sam se i vidjela šokirane poglede (ne znam je li od zgroženosti ili smrada). Trenerica me pogledala i rekla ‘namaste’. Nisam odreagirala, samo sam potrčala. Završila sam u McDonald’su jedući sladoled i istovremeno se smijući i plakajući.


Žao mi je doktore. Više nikada neću ići na jogu. Bez obzira na sve.”


Izvor: Seventeen
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop pon kol 21, 2017 12:15 pm

ODBACITE PREDRASUDE

LAKŠE IM PRELAZE PREKO USTA: Ove zabranjene riječi karakteristika su iskrenih ljudi


Osim što odaju iskrenost, ove se riječi vežu uz bogatiji vokabular i daju na uvjerljivosti.



Iako o njemu nikad nećete čuti pozitivna objašnjenja, psovanje je zapravo jako dobro. Dapače, ljudi koji češće psuju, iskreniji su prema drugima, pokazuje nova psihološka studija. Razlog znanstvenici nalaze u tome što se uporabom vulgarnih riječi pojačava dojam i ljudi ne važu što će reći.

“Psovanje je često neprikladno, ali upućuje na iskrenost nečijih izjava. Kao što ne filtriraju svoje riječi, ljudi koji psuju ne filtriraju ni svoja stajališta”, kaže dr. David Stillwell, jedan od autora studije.
Prva je pomisao da psovanje pokazuje negativno društveno ponašanje pa se osoba koja psuje automatski etiketira kao loša. Istina je zapravo potpuno drugačija, piše Psy Blog.


“Donald Trump je čovjek kojemu se često omaknu neprimjerene riječi, ali upravo je on hvaljen zbog autentičnosti, iako je, s druge strane, kritiziran zbog nedostatka morala”, zaključuje Stillwell.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet kol 31, 2017 3:12 pm

50 % NE ZNA

JESTE LI SIGURNI DA ZNATE GDJE JE VAGINA? Istraživanje pokazalo da je muškarcima pod hitno potreban seksualni odgoj

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Thinkstockphotos-676705036

Seksualnom bi se odgoju u školi zaista trebalo posvetiti više vremena s obzirom na razinu poznavanja ženske anatomije u muškom krugu.

Možete li vjerovati da polovina muškaraca ne zna locirati vaginu na slici ženskog tijela? Koliko god to nevjerojatno zvučalo, 500 od tisuću muških ispitanika u istraživanju nije znalo gdje se nalazi vagina na detaljiziranoj slici ženskog spolnog organa, na kojoj su bili prikazani i vulva, cerviks, jajnici te falopijske cijevi.

Cilj je istraživanja bio potvrditi koliko malo ljudi zapravo znaju o ginekološkim tumorima. Najčešća je zabluda da je vagina otvor ženskog spolnog organa, a to je ustvari vulva, dok je vagina puno dublje.


Za previše je muškaraca žensko tijelo još uvijek prevelik tabu. Pola ispitanika priznalo je kako im ne bi bilo ugodno razgovarati o ginekološkim temama sa svojom partnericom. Još je gore otkriće da se jedna od šest žena ne bi obratila ginekologu ako bi primijetila pretjerano krvarenje tijekom menstruacije, što je jedan od glavnih simptoma raka maternice, jajnika, cerviksa, vagine i vulve.


“Ovo istraživanje pokazuje šokantno nisku razinu svijesti o simptomima ginekoloških tumora, koji su u visokom postotku izlječivi ako se otkriju na vrijeme”, kaže dr. Athena Lamnisos.
“Ovdje se ne radi o boljem seksu, već o tome da muškarci mogu pomoći svojim partnericama ako se pojave najraniji simptomi da nešto nije u redu”, objašnjava.


Liječnici upozoravaju da žena treba promptno reagirati uoči li bilo što neobično, poput preobilnog krvarenja, promjene u radu mjehura, boli tijekom odnosa ili neugodnog mirisa vaginalnog iscjetka. Možda nije ništa ozbiljno, ali potrebno je provjeriti, piše Daily Mail.
-----------------------------------------------------------------------

Ja znam đe je. 
Na Čergama.  Cool
Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Arschloch_kotz_anim
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet ruj 07, 2017 12:07 pm

ZNATIŽELJA ILI?

ŠTO SVE LJUDI NEĆE STAVITI U STRAŽNJICU: Liječnici se šokirali zbog bizarne rendgenske snimke
Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Glass-in-bum6

Bizarna rendgenska snimka otkrila je staklenu čašu visoku osam i promjera od sedam centimetara u pacijentovu anusu.

Bizarnostima nikad kraja kada su ljudi u pitanju. Ali što je toliko primamljivo u guranju svakakvih predmeta u stražnjicu? Puna dva dana jedan je čovjek imao staklenu čašu visoku osam i promjera sedam centimetara zaglavljenu u anusu prije nego što je uvidio da je vrag odnio šalu i otišao u bolnicu.


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Glass-in-bum5


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Glass-in-bum2

Slučaj iz Kine liječnici će još dugo pamtiti. Iako nije htio priznati kako je tolika čaša dospjela u njegovu stražnjicu, šanse da je slučajno pao na nju ravne su nuli. Kineski su mediji prenijeli kako su, unatoč teškoćama, liječnici uspjeli izvaditi čašu u jednom komadu.


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Glass-in-bum3


Rekli su kako je čaša bila pod tolikim pritiskom mišića anusa da je postojala velika opasnost od pucanja, što je moglo završiti kobno, prenosi Mirror.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet ruj 21, 2017 3:02 pm

KRIVA JE BIOLOGIJA

ZAŠTO SU DJEČACI U FIZICI BOLJI OD DJEVOJČICA? Znanstvenici napravili test i pronašli bizaran razlog
Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Bruxelles_manneken_pis

Tim znanstvenika – Anna Wilson, Kate Wilson i David Low tvrde kako su dječaci možda u prednosti kada je u pitanju fizika jer uriniraju stojeći.


Ovu tvrdnju argumentiraju time da, s obzirom da uriniraju stojeći, muškarci prirodno dobiju uvid u gibanje projektila, što je važan dio Newtonove mehanike, piše IFLScience.

Da li uriniranje stojeći dovoljno pomaže

U članku objavljenom u Times Educational Supplementu tvrdi se kako djevojčice postižu slabije rezultate u dijagnostičkim i kompetitivnim testovima fizike. Konkretno, tvrde kako u prosjeku samo jedna trećina djevojčica uspješno riješi test o gibanju projektila, za razliku od dvije trećine dječaka.
Ove razlike mogu se primjetiti i kod kod djevojčica koje igraju sportove kao što je nogomet.
“Prijenos ovog razumijevanja u tipična kontekstualizirana pitanja u kurikulumu mehanike vjerojatno nije težak. Najčešći scenariji za primjenu znanja o gibanju projektila su ciljanje lopte ili topa, i uključuju crtanje liniju putanje koja mora podsjećati na mlaz urina”, napisalo je troje autora u svom članku.
No ne slažu se svi s ovom tvrdnjom te kažu kako bi se po tome i činjenica da dječaci dobijaju pištolje igračke i slične sprave trebala uzeti u obzir.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop pet ruj 29, 2017 3:34 pm

SKANDAL U LOUVREU

SKINULA SVE SA SEBE I RAŠIRILA NOGE ISPRED MONA LISE: ‘Moja p***, moje autorsko pravo’
Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Pri_54886976

Žena koja je pokazala sve što ima ispred Mona Lise, optužena je za egzibicionizam.

Deborah de Robertis raširila je gole noge (preciznije, samo u čizmama) ispred remek-djela Leonarda da Vincija u pariškom muzeju Louvre, izvikujući “Mona Lisa, moja pi..kica, moje autorsko pravo”, naočigled nekoliko turista.


“Cilj nije bio pokazati moje genitalije nego kopirati poznatu fotografiju Valie Export”, rekla je 33-godišnjakinja, ciljajući na poznatu austrijsku umjetnicu poznatu po svojim provokativnim performansima tijekom 1970-ih.
Moja poruka je da se treba preispitati položaj ženskih umjetnika u povijesti umjetnosti. Zato je nužno da performans izvodim u muzejima”, kaže De Robertis.


U pritvoru je bila dva dana prije nego što je izvedena pred suca koji je prvo ročište zakazao za 18. listopada. Osim za egzibicionizam terete je i za napad – ugrizla je jaknu zaštitara tijekom uhićenja.
Njezina odvjetnica je zgrožena. “Ne možemo govoriti o egzibicionizmu ako ne postoji seksualni napad na nekoga, što je potpuno suprotno radu ove konceptualne umjetnice”, istaknula je Marie Dose, prenosi Metro.co.uk

Zbog sličnih performansa u Muzeju dizajna i Muzeju europske fotografije u Parizu već se našla pred sudom u veljači, no oslobođena je nakon što je sud procijenio kako su u pitanju umjetnički performansi.
Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 21994227_2146447598915424_4564397834482481964_o
Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Pri_54887178
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy ned lis 22, 2017 2:14 pm

Prestara sam za ovakva sranja Grin

U današnje vrijeme svaka pažnja je izgleda dobra pažnja, glupi smo mi koji takve vijesti klikamo.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop pet lis 27, 2017 11:21 am

Vodili su ljubav, a onda se dogodila neviđena nezgoda: Bilo je krvi posvuda!
Par je jedne večeri gledao britanski ''X Factor'' kada je Allan poželio voditi ljubav. Ubrzo nakon toga požalio je što je ometao svoju djevojku dok gleda omiljeni show


Emma Pearce (34) i Allan Blake (28), zaljubljeni par iz engleskog St. Austella, doživio je nezgodu dok su izmjenjivali nježnosti. Toga će se zauvijek sjećati 28-godišnji Allan.

Par je, naime, jedne večeri u dnevnoj sobi gledao britanski ''X Factor'' kada je Allan poželio voditi ljubav sa svojom djevojkom. No, Emmi je puno zanimljiviji bio popularni show pa se tijekom seksa namještala kako bi vidjela što se događa na televiziji. – Stalno mi je smetala njegova glava i nisam mogla vidjeti što se događa pa sam se naglo trznula. U idućem trenutku sve je bilo puno krvi, a Allan je vrištao – ispričala je Emma čiju je priču prenijela većina britanskih medija. Od tog trzanja, koža na penisu njezina partnera jednostavno je  puknula. Emma je Allana odmah odvukla u kupaonicu odakle je nazvala hitnu službu. Oni su mu savjetovali da uzme lijekove protiv bolova i zamota penis kako bi mu oteklina splasnula. Dva dana kasnije posjetio je liječnika koji mu je objasnio kako mu je pukao frenulum, uzdužni kožni nabor na penisu, ali da će mu to prirodno zacijeliti. – Liječnik nam je zabranio seks dok to ne zacijeli, a bilo je potrebno mjesec dana – rekla je Emma i dodala kako se Allan šalio da ne želi da mu se ona više ikada približi. Unatoč nezgodi, par je i dalje ostao zajedno, te su prošle godine dobili sina kojeg su nazvali Archie. – I dalje redovito pratim ''X Factor'', ali Allan sada zna da me ne smije ometati – šali se Emma.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto lis 31, 2017 11:09 pm

Nakon ispravnog kenjanja i pišanja, evo i pravilnog guzobrisanja:

MUKE PO VELIKOJ NUŽDI

BRIŠETE LI STRAŽNJICU PRAVILNO? Stručnjaci upozoravaju da toaletni papir čini više štete nego koristi, ovo su alternative

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Thinkstockphotos-525530927

Toaletni papir ne briše stražnjicu pravilno i može uzrokovati ozbiljne zdravstvene probleme, upozoravaju stručnjaci.



Dok zemlje poput Japana, Italije i Grčke obično koriste bidee za pranje nakon obavljanja nužde, Britanija, SAD i Australija obično se oslanjaju na toaletni papir za obavljanje toga posla. Kakvo je stanje u Hrvatskoj?

Sada liječnici upozoravaju kako samo brisanje nije dovoljno jer se ostatci stolice ne mogu u potpunosti očistiti toaletnim papirom, a, s druge strane, njegova prekomjerna uporaba može uzrokovati zdravstvene probleme poput analnih pukotina i infekcija mokraćnog sustava.
“Smatram da je prilično degutantno što milijuni ljudi hodaju okolo s prljavim anusima, dok misle da su čisti”, rekla je Rose George, autorica knjige “Velika nužda: Nespominjani svijet ljudskog otpada i zašto je to važno” za Tonic.


Iako ovo možda nekima zvuči bizarno, George nije jedina s takvim stajalištem o toaletnom papiru. Mnoštvo poznatih i slavnih, uključujući glumca Willa Smitha, pozdravljaju uporabu vlažnih maramica kao “posebnih i nevjerojatnih”.

Govoreći za Elle magazin, reper i pjevač Will.i.am izjavio je: “Evo dokaza o tome zašto bi ljudi trebali upotrebljavati dječje maramice. Uzmite čokoladu, razmrljajte je po drvenom podu, a zatim je pokušajte očistiti suhim ručnicima. Čokolada će ostati u pukotinama.”


Ali čistoća nije jedini razlog zbog kojeg ljudi trebaju razmotriti korištenje alternativnih toaletnih papira. Agresivno brisanje može uzrokovati bolne analne pukotine koje mogu potrajati 8 – 12 tjedana, pa čak i hemoroide.


Druga opasnost od brisanja je mogućnost zarade infekcije mokraćnog sustava. Brišući stražnjicu straga prema naprijed, bakterije iz anusa prenose se na prednji dio tijela. Primjenom alternativa poput bidea ili vlažnih maramica, bakterije se ubiju ili isperu, što sprječava pojavu infekcija.


------------------------------------------------------------------


A jebate pameti: "... zemlje ... obično koriste bidee za pranje nakon obavljanja nužde ..."!?!?

Znači - zemlja (tj. država) sere i briše / pere dupe umjesto mene, odnosno stanovništva!?  zubo Bljuv
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet stu 02, 2017 9:45 pm

OZBILJNA BOLEST

JE LI VAŠ PENIS LAGANO ZAKRIVLJEN? Hitno se obratite liječniku jer imate 40 posto veći rizik od ovih tipova raka

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Thinkstockphotos-474639662

Prema novoj studiji, muškarci sa zakrivljenim penisom imaju značajno povećan rizik od nekoliko vrsta raka.


Najnovije istraživanje otkrilo je šokantne podatke: muškarci čija muškost nije savršenog oblika imaju veći rizik od raka testisa za 40 posto, melanoma za 29 posto i raka želudca za 40 posto. Istraživači iz Teksasa ukazuju na to da gen koji može izazvati krive penise također može biti povezan s razvojem tumora.

Stanje poznato kao Peyroniejeva bolest, procjenjuje se, pogađa čak sedam posto muškaraca. Istraživački tim upozorava kako bi ti muškarci trebali češće ići na pretrage da se eventualna bolest otkrije na vrijeme i pravilno liječi.

Istraživači su proveli daljnju genetičku analizu na očevima i sinovima koji oboje pate od Peyroniejeve bolesti. Otkrili su da dijele skupinu gena koji su krivi za urološke tumore.


“Pronašli smo mutacije kod očeva i sinova koje najčešće uzrokuju melanom, rak testisa i rak prostate. Ova bolest dijeli neke karakteristike s Dupuytrenovom bolešću, koja čini da se jedan ili više prstiju na ruci savije i ostane u tom položaju trajno”, objašnjava dr. Alexander Pastuszak, koji je vodio istraživanje.


Pravi uzrok nastanka ovog defekta još nije poznat, ali je vrlo vjerojatno da ima slične čimbenike rizika kao rak, piše Daily Mail.


-------------------------------------------------------
Eto žemske - ak su vam savijeni prsti, vjerojatno vam je kriv kako sam susreo gospodina pimpeka.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 36 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 36 / 38. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.