Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+8
whisperer
besposlenpop
bazilija
iluzija
Sco
muskokrk
mala Cat
urbanstyle
12 posters

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj by urbanstyle sri lip 04, 2014 11:09 am

nabiem pisdu na kurac- tak i tak me već tužio za ukradenu temu- do okončanja suckog procesa -ja nastavljam dalje

dakle, jutro u splitu je sunčato, mislim da će ovako biti sve do kraja osmog  mieseca, počele paklene vrućine
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri lip 04, 2014 11:17 am

Mucka plagijatorice  Silly 

U Dubrovniku lijepo i posuncato, odlucila danas na prvu banjadu, pa sto mi dragi bog da : )))
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle sri lip 04, 2014 11:32 am

ja ću u subotu - jutros je bilo ovako..gledam ja more-more gleda mene...oću-neću..hmmmčččč  ....nisam Happy) a umaloo ovako cotava..uuuumalooo 

čak imam i nowi kostim...nowi plažni ručnik...mix maslinovog ulja -orah -karota...svee..svee sam pripremila...al nekako se nisam usudila..

odoh kuvat tikvice ....
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri lip 04, 2014 11:36 am

urbanstyle je napisao/la:ja ću u subotu - jutros je bilo ovako..gledam ja more-more gleda mene...oću-neću..hmmmčččč  ....nisam Happy) a umaloo ovako cotava..uuuumalooo 

čak imam i nowi kostim...nowi plažni ručnik...mix maslinovog ulja -orah -karota...svee..svee sam pripremila...al nekako se nisam usudila..

odoh kuvat tikvice ....

A ujutro je ja mislim malo jos prehladno, barem tu, noci su jos dosta svjeze, ali za jedno pola sata bi moglo biti skroz okei  Grin 

Ja sam isto sva pripravna, vec par dana u autu vozam, citavu opremu za plazu, ali danas sam odlucila da je the D-day!

Aid, ja moram priznati da ako mi je nesto mrsko to su tikvice na leso  Silly , ali dobro ako ces ubaciti patata i boba recimo, onda jos moze proci  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by mala Cat sri lip 04, 2014 11:54 am

Suncano i toplo.
Pozdrav Darlici and Urbici. Bas mi je drago da si prihajala. Happy


Ponedeljak i utorak opet neradni. Tj utorak je negde radni, a nagde ne. Uglavnom, opet produzen vikned. Jupii, jeeeej, jeeeej!  Happy
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri lip 04, 2014 12:04 pm

mala Cat je napisao/la:Suncano i toplo.
Pozdrav Darlici and Urbici. Bas mi je drago da si prihajala. Happy


Ponedeljak i utorak opet neradni. Tj utorak je negde radni, a nagde ne. Uglavnom, opet produzen vikned. Jupii, jeeeej, jeeeej!  Happy

Hello mala opasna  Grin 

Lako je tako, samo prazniciti i uzivati : )))

Ja sam isto malo produzila godisnji, bilo mi mrsko u ponedjeljak ici raditi, pa trazil,a jos ovaj tjedan  Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by mala Cat sri lip 04, 2014 12:11 pm

Opasna nego sta! Silly
Pa nije ni tebi lose.  Silly  
Imate li vec turiste? Gledala sam na TV neki dokumentarac o Dubrovniku. Stvarno je prekrasan grad. A ja sam i onako sva u letnjem raspolozenju. Samo su mi more, plaze, miris krema za suncanje i muzika u glavi.  Happy
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri lip 04, 2014 12:16 pm

mala Cat je napisao/la:Opasna nego sta! Silly
Pa nije ni tebi lose.  Silly  
Imate li vec turiste? Gledala sam na TV neki dokumentarac o Dubrovniku. Stvarno je prekrasan grad. A ja sam i onako sva u letnjem raspolozenju. Samo su mi more, plaze, miris krema za suncanje i muzika u glavi.  Happy

Ima turista ko u prici, osim toga mi smo King's Landing iz GoT-a, sad ih ima jos i vise, prosle godine je stalno bila cijela ekipa iz serije po Dubrovniku, bili su jos dodatna atrakcija  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by mala Cat sri lip 04, 2014 12:25 pm

darla_ je napisao/la:

Ima turista ko u prici, osim toga mi smo King's Landing iz GoT-a, sad ih ima jos i vise, prosle godine je stalno bila cijela ekipa iz serije po Dubrovniku, bili su jos dodatna atrakcija  Grin

Jaoj znam! Moji Game of Thrones. Wajter raport 2dt2dz8Ko ce izdrzati do novih epizoda... Sad

Ujeo me komarac gore za stopalo. Svrbi za poluditi. Namazala sam neku kremicu, ali ne pomaze previse. Sad ide duboka koncentracija, mantranje "nista me ne svrbi, nista me ne svrbi" i suzdrzavanje da se ne cesem.  Sad 

German ga je sinoc pola sata jurio po sobi. Tako i kad odemo na odmor. Ja se naspavam, a on juri komarce, jer ga izludjuju. Sinoc isto zaspala uz TV oko 22h. Kao beba.  Grin
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri lip 04, 2014 12:34 pm

mala Cat je napisao/la:


Jaoj znam! Moji Game of Thrones. Wajter raport 2dt2dz8Ko ce izdrzati do novih epizoda... Sad

Ujeo me komarac gore za stopalo. Svrbi za poluditi. Namazala sam neku kremicu, ali ne pomaze previse. Sad ide duboka koncentracija, mantranje "nista me ne svrbi, nista me ne svrbi" i suzdrzavanje da se ne cesem.  Sad 

German ga je sinoc pola sata jurio po sobi. Tako i kad odemo na odmor. Ja se naspavam, a on juri komarce, jer ga izludjuju. Sinoc isto zaspala uz TV oko 22h. Kao beba.  Grin

Pa bila je osma sad u nedjelju na HBO, u ponedjeljak je vec bila na torrentima  Grin 

Joooj mrzim komarce, a sad im je sezona, uvijek me ugrizu na najnezgodnijim mjestima, recimo za slijepoocnicu  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by mala Cat sri lip 04, 2014 12:46 pm

Sad cemo mi to sve fino skinuti...  Silly  Obicno sacekamo par epizoda, pa  ih skinemo. Na vece gledamo po dve. Happy


Na odmoru smo izasli na veceru i stvarno sam se trudila da se svuda namazem. Ali sam zaboravila usi! I ujeli me skotovi za jedno uho i to na dva mesta. A imam usi kao misic. Bas su male, ali je jadno uho sa ta dva ujeda izgledalo kao semafor. Crveno, nabubrilo, a svrbi i boli, uzas.

Odoh jesti. Silly
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri lip 04, 2014 1:12 pm

mala Cat je napisao/la:Sad cemo mi to sve fino skinuti...  Silly  Obicno sacekamo par epizoda, pa  ih skinemo. Na vece gledamo po dve. Happy


Na odmoru smo izasli na veceru i stvarno sam se trudila da se svuda namazem. Ali sam zaboravila usi! I ujeli me skotovi za jedno uho i to na dva mesta. A imam usi kao misic. Bas su male, ali je jadno uho sa ta dva ujeda izgledalo kao semafor. Crveno, nabubrilo, a svrbi i boli, uzas.

Odoh jesti. Silly
premaži sa šnitom crvenog luka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle sri lip 04, 2014 4:12 pm

darla_ je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:ja ću u subotu - jutros je bilo ovako..gledam ja more-more gleda mene...oću-neću..hmmmčččč  ....nisam Happy) a umaloo ovako cotava..uuuumalooo 

čak imam i nowi kostim...nowi plažni ručnik...mix maslinovog ulja -orah -karota...svee..svee sam pripremila...al nekako se nisam usudila..

odoh kuvat tikvice ....

A ujutro je ja mislim malo jos prehladno, barem tu, noci su jos dosta svjeze, ali za jedno pola sata bi moglo biti skroz okei  Grin 

Ja sam isto sva pripravna, vec par dana u autu vozam, citavu opremu za plazu, ali danas sam odlucila da je the D-day!

Aid, ja moram priznati da ako mi je nesto mrsko to su tikvice na leso  Silly , ali dobro ako ces ubaciti patata i boba recimo, onda jos moze proci  Grin
višš-višš  nikad nisam mixala tikvice sa bobom a taj patat mi nie drag-yebo te- presladak je
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle sri lip 04, 2014 4:17 pm

mala Cat je napisao/la:Suncano i toplo.
Pozdrav Darlici and Urbici. Bas mi je drago da si prihajala. Happy


Ponedeljak i utorak opet neradni. Tj utorak je negde radni, a nagde ne. Uglavnom, opet produzen vikned. Jupii, jeeeej, jeeeej!  Happy


ti trebaš staviti nowi nick name..paprena cat - nek se odma zna -moreš i čili ket :nećunikavesmajlovestavlajt

kako to kate da su u vas praznici - kod nas su 19.6. pa nadalje...ne znam točno koji još datumi, ja idem na g.o. pa mi svejedno
ps.pozdravi nemanju Happy)))))))
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sri lip 04, 2014 11:52 pm

urbanstyle je napisao/la:nabiem pisdu na kurac- tak i tak me već tužio za ukradenu temu- do okončanja suckog procesa -ja nastavljam dalje

dakle, jutro u splitu je sunčato, mislim da će ovako biti sve do kraja osmog  mieseca, počele paklene vrućine
I nek ide ukurac sa onim nick-prognozama. Lakše je shvatit Vakuline fronte nego wajter koji prelazi sa Gliste na Blitwu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sri lip 04, 2014 11:56 pm

urbanstyle je napisao/la:...mix maslinovog ulja -orah -karota...svee..svee sam pripremila...al nekako se nisam usudila..

 ....
Štatije to izist salatu od mrkvice? Samo hrabro ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet lip 05, 2014 12:01 am

darla_ je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:
...

... 

Joooj mrzim komarce, a sad im je sezona, uvijek me ugrizu na najnezgodnijim mjestima, recimo za slijepoocnicu  Grin
Još nisam čul takav sinonim za pičku.  geek
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle čet lip 05, 2014 11:11 am

nešto se smrklo vani...hmmmččč
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by mala Cat čet lip 05, 2014 1:56 pm

urbanstyle je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:Suncano i toplo.
Pozdrav Darlici and Urbici. Bas mi je drago da si prihajala. Happy


Ponedeljak i utorak opet neradni. Tj utorak je negde radni, a nagde ne. Uglavnom, opet produzen vikned. Jupii, jeeeej, jeeeej!  Happy


ti trebaš staviti nowi nick name..paprena cat - nek se odma zna -moreš i čili ket :nećunikavesmajlovestavlajt

kako to kate da su u vas praznici - kod nas su 19.6. pa nadalje...ne znam točno koji još datumi, ja idem na g.o. pa mi svejedno
ps.pozdravi nemanju Happy)))))))

Svidja mi se chili cat.  Silly 

A praznik je Pfingstmontag. Ne pitaj me sta je to, jer se uopste ne razumem u te katolische praznike. Ali na kalendaru pise da se taj praznik slavi u: A, D, CH, B, F i H, odnosno u Austriji, Nemackoj, Svajcarskoj, Francuskoj i Madjarskoj. Kako to da vi ne slavite?
19.06. se isto slavi, a kako je to cetvrtak sastavlja se sa petkom, jer skole ne rade ta dva dana.  Grin To 19.06. se zove Frohleichnam. Ni to ne znam kako se zove na normalnim jezicima!  Silly
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet lip 05, 2014 2:18 pm

mala Cat je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:Suncano i toplo.
Pozdrav Darlici and Urbici. Bas mi je drago da si prihajala. Happy


Ponedeljak i utorak opet neradni. Tj utorak je negde radni, a nagde ne. Uglavnom, opet produzen vikned. Jupii, jeeeej, jeeeej!  Happy


ti trebaš staviti nowi nick name..paprena cat - nek se odma zna -moreš i čili ket :nećunikavesmajlovestavlajt

kako to kate da su u vas praznici - kod nas su 19.6. pa nadalje...ne znam točno koji još datumi, ja idem na g.o. pa mi svejedno
ps.pozdravi nemanju Happy)))))))

Svidja mi se chili cat.  Silly 

A praznik je Pfingstmontag. Ne pitaj me sta je to, jer se uopste ne razumem u te katolische praznike. Ali na kalendaru pise da se taj praznik slavi u: A, D, CH, B, F i H, odnosno u Austriji, Nemackoj, Svajcarskoj, Francuskoj i Madjarskoj. Kako to da vi ne slavite?
19.06. se isto slavi, a kako je to cetvrtak sastavlja se sa petkom, jer skole ne rade ta dva dana.  Grin To 19.06. se zove Frohleichnam. Ni to ne znam kako se zove na normalnim jezicima!  Silly

nista? bez c? - p!


Duhovi tj. blagdan silaska Duha Svetoga na apostole u Jeruzalemu, 50 dana nakon Kristova Uskrsnuća. Od tuda i izraz Blagdan Pedesetnice, Pentekoste itd. Slavi se i kao blagdan "rođenja Crkve" budući da Djela Apostolska donose da su apostoli puni Duha Svetoga govorili tako da su ih mogli razumjeti ljudi svih naroda i jezika, a mnoštvo se "dalo krstiti te su primili Duha Svetoga". Inače to je i jasno otvaranje spasonosnog poslanja Crkve prema svima a ne samo prema Židovima. "Duhovi" je doslovce preuzeto iz staroslavenskog, gdje je to genitiv jednine, a zapravo se odnosi na Duha Svetog koji je jedan, a ne na više duhova kako to zvuči u suvremenom jeziku.

Ovaj blagdan slave katolici, pravoslavni i mnoge druge kršćanske Crkve.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle čet lip 05, 2014 3:01 pm

besposlenpop je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:...mix maslinovog ulja -orah -karota...svee..svee sam pripremila...al nekako se nisam usudila..

 ....
Štatije to izist salatu od mrkvice? Samo hrabro ...

orah je gorak, znaš lit it to
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle čet lip 05, 2014 3:07 pm

mala Cat je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:Suncano i toplo.
Pozdrav Darlici and Urbici. Bas mi je drago da si prihajala. Happy


Ponedeljak i utorak opet neradni. Tj utorak je negde radni, a nagde ne. Uglavnom, opet produzen vikned. Jupii, jeeeej, jeeeej!  Happy


ti trebaš staviti nowi nick name..paprena cat - nek se odma zna -moreš i čili ket :nećunikavesmajlovestavlajt

kako to kate da su u vas praznici - kod nas su 19.6. pa nadalje...ne znam točno koji još datumi, ja idem na g.o. pa mi svejedno
ps.pozdravi nemanju Happy)))))))

Svidja mi se chili cat.  Silly 

A praznik je Pfingstmontag. Ne pitaj me sta je to, jer se uopste ne razumem u te katolische praznike. Ali na kalendaru pise da se taj praznik slavi u: A, D, CH, B, F i H, odnosno u Austriji, Nemackoj, Svajcarskoj, Francuskoj i Madjarskoj. Kako to da vi ne slavite?
19.06. se isto slavi, a kako je to cetvrtak sastavlja se sa petkom, jer skole ne rade ta dva dana.  Grin To 19.06. se zove Frohleichnam. Ni to ne znam kako se zove na normalnim jezicima!  Silly
Happy))) a nemam pojma ...u nas jedan praznik pada na nedjelju ,,,koji??koi?? ne znamm...a ovaj froheiicmanh je u čet.19.06.(valjda)?? moja djeca su rekla majko to je u crveno,( datumi -praznici su označeni crvenom bojom na kalendaru).. zato jer je nama rođendan i cijela hrvatska to mora slaviti Wajter raport 555937975
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet lip 05, 2014 3:12 pm

niko ne cita moje c>p  Sad 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle čet lip 05, 2014 3:16 pm

jbg.dok dođem  do tebe....a jee kato dobro je esko rekao..to ti je to duhovi..jbg.fali dija -ona je bila zaadužena za vjerska pitanja
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet lip 05, 2014 3:19 pm

urbanstyle je napisao/la:jbg.dok dođem  do tebe....a jee kato dobro je esko rekao..to ti je to duhovi..jbg.fali dija -ona je bila zaadužena za vjerska pitanja

doc ce Dya samo da se malo organizira...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.