Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obične priče

+5
whisperer
iluzija
darla_
urbanstyle
Lena
9 posters

Stranica 1 / 17. 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Obične priče Empty Obične priče

Postaj by Gost sri lip 04, 2014 1:09 pm

Đoni

Često  sam u šetnji sa Pikom susretala bakicu, kojih 70 godina, mršavu, nisku pogrbljenu, izboranu. Udovica.
Dobila je na poklon malog crno-smeđeg pincha. Dragi, veseli psić, mazast koji voli cijeli svijet i svakom ide.
Obožavala je žena pesa. Ponavljala je stalno istu priču vjerojatno zaboravljajući da ju je već ispričala.

"Nemate pojma kak ja volim svog Đonija, on me je vratil u život. Kak mi je muž umro sve mi je bilo svejedno, ni mi se više živjelo, nisam htela ni jesti, nek i ja umrem, kaj bum sama na tom svijetu. I onda sam dobila Đonija. Ja sad nisam sama, ja se snjim spominam. Nek si misli ko kaj hoće da sam luda stara baba,al mene vam je Đoni vratil u život i za nikakve ga novce nebi dala. Nudili su mi 1000 eura za pesa al nema tih nofci on je moj život."

Znala sam ju i izbjegavati, jer nemreš uvijek istu priču slušati a i Đoni se trudil Piku zajahati ( sterilizirana je) a njoj to ide na živce, pa beži od napasnika ili reži.
Polovicom 4 mjeseca naiđem na bakicu al bez pesa. Pitam veselo, di je pratnja?
Baka u plač, koji je to neutješni plač bio.
Nema mog Đonija, kaže baka, ukrali su mi ga.
Kako?
Bili smo na livadi preko puta Doma zdravlja, izašla su dva mlađa muškarca iz sivog auta, stali do travnjaka, moj Đoni veselo k njima. 
Kaj nije bil na lajni?
Bil je na lajni, od mene ni 5 metara za dužinu vodilice. Dečki ga pomazili, pitali kak se zove i kolko košta. Rekla sam im da nema tih nofci za koje bi ga dala.
Jedan od njih ga je zel na ruke, veli Đoni se zove, jel? Otkopča lajnu i zbriše snjim u auto, drugi prijatelj za njim i gas. Ja sam vrištala. Đonek , Đonek i pala sam u nesvest, došla sam sebi u bolnici, Hitna me otpelala. Već sam dva meseca na tabletama za živce, 10 kila sam smršavila.
nemrem ga prežaleti. Čuvajte si peseka da vam ga ne fkradnu, preko puta Čulinečke su dva staforda fkrali.

Bila sam prestravljena. Znam ponekad Piku privezati pred dućanom ak idem samo po kruh ili neku sitnicu. Nema šanse da to više ikad napravim.

Nakon par dana mi kod snajke na rođendanu, tu je i njena prijateljica koja uzgaja pse ( nemrem se sjetiti ka se zovu, ružne do boli, inače za borbu pasa ih ljudi koriste) i ispričam joj priču o Đoniju. Pa i dodam svoj zaključak, da su ga ukrali da bi ga poklonili djevojci.
Veli ženska posve ozbiljna, pa kaj ne znate zakaj se pinchevi i stafordi kradu?
Rekoh, ne znam.
Pinchevi zato da se psi za borbu vježbaju nateravanju,pa kad ga ulove onda ga zakolju a stafordi da psi za borbu vježbaju na njima samu borbu.
Ja sam takvu facu napravila, jedva sam susprezala suze.
Veli ženska da me utješi, možda je Đoni ipak završio kao poklon.
I dok ovo pišem meni je knedla u grlu a prošlo je gotovo dva mjeseca od tada.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Lena sri lip 04, 2014 2:52 pm

joj očajno.....
čuvaj ti svoju malu dobro.....stvarno ne mogu doći sebi šta se sve radi,krade.....
pozdravljam te dromsin i rado ću čitati tvoje pričice  Happy
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by urbanstyle sri lip 04, 2014 3:44 pm

Lena je napisao/la:joj očajno.....
čuvaj ti svoju malu dobro.....stvarno ne mogu doći sebi šta se sve radi,krade.....
pozdravljam te dromsin i rado ću čitati tvoje pričice  Happy


molila bi lenu da se dobro izražava...šta da to dromsi čuva?? koju malu ???? šttaće čuvat-bogati-ako mislimo na isto
nemoj ti dromsi ništa čuvat
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by urbanstyle sri lip 04, 2014 3:48 pm

dromsin je napisao/la:Đoni

Često  sam u šetnji sa Pikom susretala bakicu, kojih 70 godina, mršavu, nisku pogrbljenu, izboranu. Udovica.
Dobila je na poklon malog crno-smeđeg pincha. Dragi, veseli psić, mazast koji voli cijeli svijet i svakom ide.
Obožavala je žena pesa. Ponavljala je stalno istu priču vjerojatno zaboravljajući da ju je već ispričala.

"Nemate pojma kak ja volim svog Đonija, on me je vratil u život. Kak mi je muž umro sve mi je bilo svejedno, ni mi se više živjelo, nisam htela ni jesti, nek i ja umrem, kaj bum sama na tom svijetu. I onda sam dobila Đonija. Ja sad nisam sama, ja se snjim spominam. Nek si misli ko kaj hoće da sam luda stara baba,al mene vam je Đoni vratil u život i za nikakve ga novce nebi dala. Nudili su mi 1000 eura za pesa al nema tih nofci on je moj život."

Znala sam ju i izbjegavati, jer nemreš uvijek istu priču slušati a i Đoni se trudil Piku zajahati ( sterilizirana je) a njoj to ide na živce, pa beži od napasnika ili reži.
Polovicom 4 mjeseca naiđem na bakicu al bez pesa. Pitam veselo, di je pratnja?
Baka u plač, koji je to neutješni plač bio.
Nema mog Đonija, kaže baka, ukrali su mi ga.
Kako?
Bili smo na livadi preko puta Doma zdravlja, izašla su dva mlađa muškarca iz sivog auta, stali do travnjaka, moj Đoni veselo k njima. 
Kaj nije bil na lajni?
Bil je na lajni, od mene ni 5 metara za dužinu vodilice. Dečki ga pomazili, pitali kak se zove i kolko košta. Rekla sam im da nema tih nofci za koje bi ga dala.
Jedan od njih ga je zel na ruke, veli Đoni se zove, jel? Otkopča lajnu i zbriše snjim u auto, drugi prijatelj za njim i gas. Ja sam vrištala. Đonek , Đonek i pala sam u nesvest, došla sam sebi u bolnici, Hitna me otpelala. Već sam dva meseca na tabletama za živce, 10 kila sam smršavila.
nemrem ga prežaleti. Čuvajte si peseka da vam ga ne fkradnu, preko puta Čulinečke su dva staforda fkrali.

Bila sam prestravljena. Znam ponekad Piku privezati pred dućanom ak idem samo po kruh ili neku sitnicu. Nema šanse da to više ikad napravim.

Nakon par dana mi kod snajke na rođendanu, tu je i njena prijateljica koja uzgaja pse ( nemrem se sjetiti ka se zovu, ružne do boli, inače za borbu pasa ih ljudi koriste) i ispričam joj priču o Đoniju. Pa i dodam svoj zaključak, da su ga ukrali da bi ga poklonili djevojci.
Veli ženska posve ozbiljna, pa kaj ne znate zakaj se pinchevi i stafordi kradu?
Rekoh, ne znam.
Pinchevi zato da se psi za borbu vježbaju nateravanju,pa kad ga ulove onda ga zakolju a stafordi da psi za borbu vježbaju na njima samu borbu.
Ja sam takvu facu napravila, jedva sam susprezala suze.
Veli ženska da me utješi, možda je Đoni ipak završio kao poklon.
I dok ovo pišem meni je knedla u grlu a prošlo je gotovo dva mjeseca od tada.
žao mi je bakice, znam kako joj je...pogotovo njoj od 7 banki.....pričaš o čulinečkoj...yebate samo mi evociraš uspomene i dio djetinjstva....
s tobom ću se spominjati kad svoju Pas odvedem u vet.da ju uspavaju....još nisam smogla snage za to...
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri lip 04, 2014 8:31 pm

Lena je napisao/la:joj očajno.....
čuvaj ti svoju malu dobro.....stvarno ne mogu doći sebi šta se sve radi,krade.....
pozdravljam te dromsin i rado ću čitati tvoje pričice  Happy
bokić Lena flower 
pišem kad mi dođe, znaš ti mene  Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri lip 04, 2014 8:33 pm

urbanstyle je napisao/la:
Lena je napisao/la:joj očajno.....
čuvaj ti svoju malu dobro.....stvarno ne mogu doći sebi šta se sve radi,krade.....
pozdravljam te dromsin i rado ću čitati tvoje pričice  Happy


molila bi lenu da se dobro izražava...šta da to dromsi čuva?? koju malu ???? šttaće čuvat-bogati-ako mislimo na isto
nemoj ti dromsi ništa čuvat
moja se više ne zove mala, odavno  angel 
i ko kaže da je čuvam,
došlo vrijeme da je nitko neće  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri lip 04, 2014 8:53 pm

Obične priče Bull_terrier
bul terijer, sjetila sam se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri lip 04, 2014 11:09 pm

treba baka nabavit novog dzonija pa nece vise biti tuzna.... Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet lip 05, 2014 5:15 am

mac'caa je napisao/la:treba baka nabavit novog dzonija pa nece vise biti tuzna.... Sad
to sam i ja pomislila al nisam niš rekla. Bilo mi je grozno gledat staričicu svu u suzama. Nemat što pametno za reč, nemreš se samo tako okrenut  i otić. Embarassed

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet lip 05, 2014 8:38 am

Bokić Btw  flower 

Paradajzi

Došo Brko neki dan doma sa nekim granulama, donio mu frend sa posla ( kčer mu studira agronomiju) inače muško sa sela,ima veliko gazdinstvo vrt, voćnjak, krave sir , vrhnje, plac.

Kaj ti je to?

To ti je nekaj kaj se pomješa sa modrom galicom, pa se pošprica trsje, paradajzi i ostalo kaj napada peronospora, rđa lista i ostale boleštine.

Smućkao Brko kemičar granule i modru galicu .Modra galica  friško kupljena, onu iz 95. kaj mu je dao njegov pokojni stari konačno je potrošio. Dva dana je svako malo treso plastični krnistar jer se nije htjelo rastopiti u vodi. Treči dan je nalil sredstvo u špricu i išo prskat sve kaj se zeleni u vrtu, gotovo sve, moram malo karikirat.

Posadila sam paradajze u vrtu, 4 flanca amerikanca, 2 flanca cherya, 2 flanca jabučara. Na njma cvijet na cvijetu. Stabljike već tak visoke da sam ih već nakolčila. Hvalila se sveki kak su moji flanci bolji i ljepši od susjedinih iiiiiiiiii
Brko pošpricao i paradajze i origano i papriku iiiiiiiiii

Drugi dan gledam i ne vjerujem, sasušeno lišće i cvijetići na paradajzu, kao da ih je netko bacaćem plamena palio. Ostalo bilje ima fleke skurenog, al paradajz ,za ništa nego ščupat i posadit novi  Sad 
I brajda je dobila svoje, lišće ima skurene točkice ko da ga je netko čikom palil, al jebe se meni za Matildu, Viktoriju i Isabelu meni je do mojih paradajza
Najebo je Brko ko žuti mačak, prdonja stari, i rasplakala sam se i psovala. Znam da nije bilo vrijedno toga al jebena narav koja nije cool
Brko šuti ko pička, ko i uvjek... 
Ulovim ja njega kako čita uputstva na modroj galici.
Kaj delaš?
Išo sam pročitat uputstva, ovo nije isto kao ono kaj mi je dal stari, tu se treba dodati i vapno da se smanji kiselost, zato je sve zgorilo.

 affraid  affraid  affraid 
Kupila sam 5 novih flanca i posadila ih među skurene. Pitala sam kumice jel bu kaj stoga poprskanog, jedna veli niš, druga veli možda, jebaj ga sad. Porezala sam sve skureno. Nakon dva tjedna vidim počelo je tjerati nove grančice, možda bu kaj, negde u 10 mj. bum imala berbu  😕 

Rekoh Brko ovo ti je prvi i zadnji put da mi se petljaš u moje raslinje, jedino možeš travu kosit i to pod nadzorom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet lip 05, 2014 10:53 am

mac'caa je napisao/la:treba baka nabavit novog dzonija pa nece vise biti tuzna.... Sad


Baš tužna priča.  Sad  Jučer sam gledala na tv, a i Buffy je pisala o Pravoj šapi, volonterskoj udruzi koja se bavi životinjama - možda bi oni imali neko štene za udomiti za bakicu. Dromsi, ti si iz Zagreba - možda bi mogla to učiniti ako bakicu još uvijek susrećeš?  Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet lip 05, 2014 11:47 am

metilda je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:treba baka nabavit novog dzonija pa nece vise biti tuzna.... Sad


Baš tužna priča.  Sad  Jučer sam gledala na tv, a i Buffy je pisala o Pravoj šapi, volonterskoj udruzi koja se bavi životinjama - možda bi oni imali neko štene za udomiti za bakicu. Dromsi, ti si iz Zagreba - možda bi mogla to učiniti ako bakicu još uvijek susrećeš?  Happy
srela sam je u utorak, zato sam se sjetila cijele priče. Požurila sam sa čuksijem da nam se ne ukrste putevi  Embarassed .
Bilo mi je neugodno proći zbog nje a i mene. Nju bi moj pes podsjetil na Đonija a ja bi se ponovo traumatizirala gledajući kako plače.
Tko joj je poklonil Đonija vjerojatno ju je htio utješiti zbog gubitka muža. 
Vjerujem da će se  taj netko, ponovo pobrinuti za baku kad će biti spremna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Lena čet lip 05, 2014 3:15 pm

dromsin je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
Lena je napisao/la:joj očajno.....
čuvaj ti svoju malu dobro.....stvarno ne mogu doći sebi šta se sve radi,krade.....
pozdravljam te dromsin i rado ću čitati tvoje pričice  Happy


molila bi lenu da se dobro izražava...šta da to dromsi čuva?? koju malu ???? šttaće čuvat-bogati-ako mislimo na isto
nemoj ti dromsi ništa čuvat
moja se više ne zove mala, odavno  angel 
i ko kaže da je čuvam,
došlo vrijeme da je nitko neće  angel

možda neki kamijondžija i hoće  Grin
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by urbanstyle čet lip 05, 2014 3:27 pm

dromsin je napisao/la:Bokić Btw  flower 

Paradajzi

Došo Brko neki dan doma sa nekim granulama, donio mu frend sa posla ( kčer mu studira agronomiju) inače muško sa sela,ima veliko gazdinstvo vrt, voćnjak, krave sir , vrhnje, plac.

Kaj ti je to?

To ti je nekaj kaj se pomješa sa modrom galicom, pa se pošprica trsje, paradajzi i ostalo kaj napada peronospora, rđa lista i ostale boleštine.

Smućkao Brko kemičar granule i modru galicu .Modra galica  friško kupljena, onu iz 95. kaj mu je dao njegov pokojni stari konačno je potrošio. Dva dana je svako malo treso plastični krnistar jer se nije htjelo rastopiti u vodi. Treči dan je nalil sredstvo u špricu i išo prskat sve kaj se zeleni u vrtu, gotovo sve, moram malo karikirat.

Posadila sam paradajze u vrtu, 4 flanca amerikanca, 2 flanca cherya, 2 flanca jabučara. Na njma cvijet na cvijetu. Stabljike već tak visoke da sam ih već nakolčila. Hvalila se sveki kak su moji flanci bolji i ljepši od susjedinih iiiiiiiiii
Brko pošpricao i paradajze i origano i papriku iiiiiiiiii

Drugi dan gledam i ne vjerujem, sasušeno lišće i cvijetići na paradajzu, kao da ih je netko bacaćem plamena palio. Ostalo bilje ima fleke skurenog, al paradajz ,za ništa nego ščupat i posadit novi  Sad 
I brajda je dobila svoje, lišće ima skurene točkice ko da ga je netko čikom palil, al jebe se meni za Matildu, Viktoriju i Isabelu meni je do mojih paradajza
Najebo je Brko ko žuti mačak, prdonja stari, i rasplakala sam se i psovala. Znam da nije bilo vrijedno toga al jebena narav koja nije cool
Brko šuti ko pička, ko i uvjek... 
Ulovim ja njega kako čita uputstva na modroj galici.
Kaj delaš?
Išo sam pročitat uputstva, ovo nije isto kao ono kaj mi je dal stari, tu se treba dodati i vapno da se smanji kiselost, zato je sve zgorilo.


 affraid  affraid  affraid 
Kupila sam 5 novih flanca i posadila ih među skurene. Pitala sam kumice jel bu kaj stoga poprskanog, jedna veli niš, druga veli možda, jebaj ga sad. Porezala sam sve skureno. Nakon dva tjedna vidim počelo je tjerati nove grančice, možda bu kaj, negde u 10 mj. bum imala berbu  😕 

Rekoh Brko ovo ti je prvi i zadnji put da mi se petljaš u moje raslinje, jedino možeš travu kosit i to pod nadzorom
plačemmm
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by urbanstyle čet lip 05, 2014 3:29 pm

Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
Lena je napisao/la:joj očajno.....
čuvaj ti svoju malu dobro.....stvarno ne mogu doći sebi šta se sve radi,krade.....
pozdravljam te dromsin i rado ću čitati tvoje pričice  Happy


molila bi lenu da se dobro izražava...šta da to dromsi čuva?? koju malu ???? šttaće čuvat-bogati-ako mislimo na isto
nemoj ti dromsi ništa čuvat
moja se više ne zove mala, odavno  angel 
i ko kaže da je čuvam,
došlo vrijeme da je nitko neće  angel

možda neki kamijondžija i hoće  Grin
loodače dvi Happy))))
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet lip 05, 2014 9:27 pm

Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
Lena je napisao/la:joj očajno.....
čuvaj ti svoju malu dobro.....stvarno ne mogu doći sebi šta se sve radi,krade.....
pozdravljam te dromsin i rado ću čitati tvoje pričice  Happy


molila bi lenu da se dobro izražava...šta da to dromsi čuva?? koju malu ???? šttaće čuvat-bogati-ako mislimo na isto
nemoj ti dromsi ništa čuvat
moja se više ne zove mala, odavno  angel 
i ko kaže da je čuvam,
došlo vrijeme da je nitko neće  angel

možda neki kamijondžija i hoće  Grin
ma ni oni više ne trube, penzionirali se. Niš se ne gradi oko mene pa nema ni bauštelaca. Mrtva trka i smrdljiva riba  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ pet lip 06, 2014 5:59 pm

A jadan pesnoja Djoni, a i jadna bakica  Sad
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 4:56 am

Ah, nema meni pomoći

Sveki dolazi kod mene skoro  svake nedjelje na ručak, već tri godine od kad je umro svekar. Ritual je uhodan, Brko ode po nju, otpelja ju na groblje , u kupovinu u Kaufland ako treba, pa kod nas na ručak. To je već tak uhodana rutina da je problem ako se ide na groblje poslije ručka. Ne kaže ona ništa, šuti ko Brko al po pitanjima i uzdasima znam da joj ne paše. 
Brki je sve svejedno, njemu super, ujutro se nikog posla ne treba primiti jer ide po svoju mamu. U 10 ode po nju,u 11 ju dopelja i iskrca do kuhinjskog stola i onda se sakrije u svoju buksu i drka na kompu a ja nek kuham i zabavljam staru. Stara nije neki vjernik i odlazi na groblje zbog susjeda.Meni fakat glupo da dođeš do groba ne prekrižiš se ,sin ( brko) zapali svijeći i iste sekunde se okrečeš i ideš doma  I ja sam vjerojatno nadrkana zbog toga, da nije to bilo bi nešto drugo, uvjek se nađe nešto za biti nadrkan

Jučer je bila kotlovina i cijela obitelj se našla na okupu ,uključujući sina , snahu i unuka. Sa Brkom je bil već u subotu rzgovor da će stariji sin raditi kotlovinu,(jer je on na groblju)al da će se meso prvo speći na roštilju pa maknut na stranu, pa tek onda staviti tanjur za kotlovinu i utrpat sve povrće pa kad se prodinsta vratiti meso da se prokuha u tom umaku. Zašto tako, zato što ja (madame) ne volim kuhanu svinjetinu i piletinu a pečenje na obodu tanjura za kotlovinu mi upravo daje takav okus. I to sam objasnila sinu, pred Brkom ( po drugi put), ujutro kad je došao.


Evo Brke sa svekrvom, snaha i ja sjedimo na ganjku, mlađi i striji sin sjede kod roštilja , unuk se brčka u plavoj dječjoj plastičnoj kadici.
 Rekoh sjedi bakić. 
Veli ona kak je vruće
Pa nisi trebala ići na groblje po toj vrućini
Znaš da nisam bila prošle nedjelje (  affraid sad sam tek skužila da ju brko nije otpeljal poslje ručka ,ovaj put, a ne znam zakaj nije, vjerojatno joj je rekel da ima posla a došel je doma i otišel spat)) pa sam sad morala.
Rekoh jesi li se bar prekrižila?
Znaš da ja to neradim
Uto Brko dođe na ganjak nadrkano pita, zašto je roštilj kaj nije trebala biti kotlovina.
 affraid pa daj me nemoj, zajebavati sa kim sam ja razgovarala, sa susjedom?
Sveki na to uenovski prozbori 
Djeco nemojte se svađati.
A ja ko iz topa ispalim
A ti se nemoj mješati. ( nisam joj do sad nikad tak nekaj rekla)
Baka se digne, veli sine daj mi torbu ja idem doma. 
On se već vratil do roštilja, il ju nije čul il se pravil da je nije čuk i ne reagira.
Baka prolazi kroz kuću i odlazi na tu  žarku zvijezdu uvrijeđena. Ja za njom, baka daj nemoj cirkuse delat, ljuti se poslje ručka, baka nejdi....
Doduše nisam vikala oprosti jer nisam smatrala potrrbnim, smatrajući da nisam niš rekla kaj nisam smjela
I ode baka. Ja u vrt, reko Brko odi si po mamu ona je već na pol ulice. Brko uzme ključeve od auta, dokumente i ode za starom. 
Vratil se je i izvjestil da ju je otpeljal doma. 
Ništa se više nije reklo ni raspravljalo. Atmosfera je bila u kurcu, napeto ko puška. Unuk je pital di je otišla baka Štefica i na kog je ljuta. Rekoh na mene je ljuta i deda ju je otpeljal doma. 
Nastavil se je igrati i više niš nije pital.

U životu nisam jela bolju kotlovinu, napetost je popustila tek na desertu.
 Oćeš odnjet baki ručak pitam Brku.
Ne dolazi u obzir veli. 
Mlađi sin joj je otpeljal popodne mobitel koji je zaboravila, malo su raspravljali,al se nisu našli

Veli baka kao ne voli da se svađamo

Sinko pak veli da sam i ja blizu 6 banki i da ni ja više nemam živaca pa lako planem,

Nije to u redu, ni ja ni moj sin se nikad ne svadimo

Je nikad se ne svadite al se nafurite i u stanju ste tri mjeseca šutit i ignorirati onog skim ste se trebali posvaditi.

I to je to. Boli me želudac, nemrem spati, vrtim flilm unazad, isplivavaju mi sva sranja iz života bliža i dalja. Brko hrče.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 5:13 am

ps. a susjeda podignutih obrva upitno čeka objašnjenje bakinog odlaska. Nije upratila početak sa vrtne strane, samo kraj, jer je sjedila pred kućom. A ja šutim ko pička . Dižem i ja svoje nacrtane obrve  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 6:36 am

dromsin je napisao/la:ps. a susjeda podignutih obrva upitno čeka objašnjenje bakinog odlaska. Nije upratila početak sa vrtne strane, samo kraj, jer je sjedila pred kućom. A ja šutim ko pička . Dižem i ja svoje nacrtane obrve  Laugh
 zubo  ti si meni totalno super... al bi se mi svadjale  flower

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ pon lip 09, 2014 8:45 am

Bakut jebes baku Steficu, da je bila gladna ostala bi, to ti sve kako moj stari veli, sito i objesno  zubo .

Jebote da je kod nas u kuci tako, mislim sad sam ja u Du, a oni u Zg, ali onda kad sam tamo, prije nedjeljnog rucka se obavezno oko neceg pocupamo, da je tako mi nikad nebi jeli  Grin . Mislim da nas takve svadje sprecavaju hasanju klope.

Zadnji put je stari popizdio jer sam ja malu necakinju vozala po dvoristu u skafu od robe i tak ja ju vozam, ona crlice od srece i veli on meni u jednom trenu Darla odi postavi stol. Reko kaj ne moze netko od vas, vis da se igram sa djetetom. I onda nabrajanje, on bio na placu, on stavio meso, mama radi prilog, nes veggie za mene i zavrsava kolac, sestra i sogi su na kavi u gradu prije rucka i kaj mi je jebeni problem postaviti stol. Reko nije, ali igram se sa detetom, kaj je tebi jebeni problem staviti jos par tanjura na stol i onda se tak malo deremo, ja sam nezahvalna, on je nadrkani dedek, a mala u sred toga svega vice, teeetaaaa voooziiiii  Laugh .

Onda on popizdi i pocne se derati, onda mala pocne plakati, skupimo nas dvije taj skaf i dodjemo gore dok ju ja smirim i objasnim da budemo se poslije vozale. Kad, stol postavljen. Reko dobro kaj me jebes, kaj mi nisi rekao da si postavio stol u medjuvremenu, a veli on, je kad si rasplakala dete  Laugh , daj se sad smiri da mozemo rucati na miru  Grin .

I onda stara koja je sve to slusala iz kuhinje crkne od smijeha, ja se pocnem smijati, mala vidi nas pa se pocne smijati i veli diiiiidaaaa vooooozi  zubo . Reko nemoj mala taman je zaboravio.

Tako uvijek neki show na tim nedjeljnim ruckovima.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 12:40 pm

darla_ je napisao/la:Bakut jebes baku Steficu, da je bila gladna ostala bi, to ti sve kako moj stari veli, sito i objesno  zubo .

Jebote da je kod nas u kuci tako, mislim sad sam ja u Du, a oni u Zg, ali onda kad sam tamo, prije nedjeljnog rucka se obavezno oko neceg pocupamo, da je tako mi nikad nebi jeli  Grin . Mislim da nas takve svadje sprecavaju hasanju klope.

Zadnji put je stari popizdio jer sam ja malu necakinju vozala po dvoristu u skafu od robe i tak ja ju vozam, ona crlice od srece i veli on meni u jednom trenu Darla odi postavi stol. Reko kaj ne moze netko od vas, vis da se igram sa djetetom. I onda nabrajanje, on bio na placu, on stavio meso, mama radi prilog, nes veggie za mene i zavrsava kolac, sestra i sogi su na kavi u gradu prije rucka i kaj mi je jebeni problem postaviti stol. Reko nije, ali igram se sa detetom, kaj je tebi jebeni problem staviti jos par tanjura na stol i onda se tak malo deremo, ja sam nezahvalna, on je nadrkani dedek, a mala u sred toga svega vice, teeetaaaa voooziiiii  Laugh .

Onda on popizdi i pocne se derati, onda mala pocne plakati, skupimo nas dvije taj skaf i dodjemo gore dok ju ja smirim i objasnim da budemo se poslije vozale. Kad, stol postavljen. Reko dobro kaj me jebes, kaj mi nisi rekao da si postavio stol u medjuvremenu, a veli on, je kad si rasplakala dete  Laugh , daj se sad smiri da mozemo rucati na miru  Grin .

I onda stara koja je sve to slusala iz kuhinje crkne od smijeha, ja se pocnem smijati, mala vidi nas pa se pocne smijati i veli diiiiidaaaa vooooozi  zubo . Reko nemoj mala taman je zaboravio.

Tako uvijek neki show na tim nedjeljnim ruckovima.
hvala Darla, ova tvoja priča mi je puno pomogla. 
Jebem ti Šteficu - Teyloricu. Sve si mislim da je možda htela pješice do drugog sina ( blizu smo si), kad je odperjala bez kljuća od svoje kuće. Tam da je došla odglumila bi glavnu likicu i dobila ručak, ovak ju je Brko zajebo pa otpeljal doma  Laugh .

Ona nemre biti u toj psihozi koju napravim  svađajući se sa Brkom. Pa jebem mu mater, ak ti nisi niš kriva pa kaj te boli kurac kaj ja grintam.
Psihoza joj je i kod mlađeg sina, sad je jednoj maloj matura, a drugoj upis po drugi put na faks. Ljudi su žifčani.
Zaboravila je kak je kod nje bila psihoza dok se natezala sa svojom sveki i mužem.. Dobro, nema više zajedničkog ručka , ja se ispričavat neću a ona nek se i dalje napuhava, aBrko kak hoće nek ju vozi na groblje i u 12 u podne jebe mi se.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 1:06 pm

LUNA

Susjed je imao predivnu pesicu, mješanku. Veličine labradora , crna sa bijelom flekom na prsima, šiljastih ušiju. 
Čupava dalaka strši kao da je uključena u struju na 220. Vesela zaigrana godinu dana stara.
Voljela je oponašati zvuk sirene, pa je zavijala ko murja, hitna ili vatrogasci.
Sirena još u Sesvetama a Luna već zavija  Laugh .

Idemo u šetnju jutros unuk , Pika i ja. Mali vodi Piku sa takvom ozbiljnjošću da se svi okreču za nama i smiju.
Taman izašli iz dvorišta i pozdravljamo se sa "dignutom obrvom", kad stane pick up do njene kuće.
Izlazi susjed, deda Matan iz auta . 
Izlazi i vozač ,diže vrata od prtljaznik i deda Matan iznaša na rukam Lunu.
 Polego ju je na travu u dvorište pred kućom, kleći kraj nje i plače.
Kaj je bilo svi u glas? affraid 
Veli vozač picku pa, udario je pesa kamion. Pretrčavala je aveniju Dubrava..
 Vidio sam čoveka da kleči kraj ceste i plače kraj mrtvog pesa.
Niko da mu pomogne, pa eto bar da ga doma dopeljam
Rekoh čovjeku hvala vam puno, sujeda se isto zahvaljuje.
Matan rida nema više Lune, nema više Lune.
Ja u šoku, stisla mi se duša. 
Krenem sa malim i pesom svojim putem. 
Veli meni mali 
Lunu lupio kamion.
Ded Matan plače.
Doći će moj deda i popraviti Lunu  Cry  Cry  Cry

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 3:21 pm

dromsin je napisao/la:ps. a susjeda podignutih obrva upitno čeka objašnjenje bakinog odlaska. Nije upratila početak sa vrtne strane, samo kraj, jer je sjedila pred kućom. A ja šutim ko pička . Dižem i ja svoje nacrtane obrve  Laugh
kak kuya samo prati događanja !!!!hahaahha 

dromsićka, ma jebeš i sveki i brku, ti si za njih univerzum 

ali isto te brko zayebo..nie bakotu prošlu nedjelju odpeljal na groblje..tko zna gdje je bijo  Laugh
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ pon lip 09, 2014 3:43 pm

dromsin je napisao/la:

hvala Darla, ova tvoja priča mi je puno pomogla. 
Jebem ti Šteficu - Teyloricu. Sve si mislim da je možda htela pješice do drugog sina ( blizu smo si), kad je odperjala bez kljuća od svoje kuće. Tam da je došla odglumila bi glavnu likicu i dobila ručak, ovak ju je Brko zajebo pa otpeljal doma  Laugh .

Ona nemre biti u toj psihozi koju napravim  svađajući se sa Brkom. Pa jebem mu mater, ak ti nisi niš kriva pa kaj te boli kurac kaj ja grintam.
Psihoza joj je i kod mlađeg sina, sad je jednoj maloj matura, a drugoj upis po drugi put na faks. Ljudi su žifčani.
Zaboravila je kak je kod nje bila psihoza dok se natezala sa svojom sveki i mužem.. Dobro, nema više zajedničkog ručka , ja se ispričavat neću a ona nek se i dalje napuhava, aBrko kak hoće nek ju vozi na groblje i u 12 u podne jebe mi se.

Nema na cemu Bakut, pa nema razloga da se zderes bez veze  Happy 

Ma daj nisi ti te srece da bude se ona dugo napuhavala, evo nje vec za koji tjedan na rucku, ono kao nije nis bilo  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče Empty Re: Obične priče

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 17. 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.