Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 28 / 40. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri sij 11, 2017 4:27 pm

mac'caa je napisao/la:Evo mene moji judi, dosa san vam na beeeevanduuuuu  zubo zubo zubo
Kad smo kod bevande - ne moren vise crno vino piti jer me zeludec kolje... stara sam babetina. A kad smo vec kod starih babetina, razmisljam da udomim jednu malu cupavicu micu. Prava sapa ju je oglasila na fejsu jer joj je suputnik, stari dida promijenio igraliste i sad igra za vjecna lovista pa ju unuka udomljava. Moj stari didica, macak lav (nikolajevic tolstoj), 14 mu je godina, se pokazao kao dobar domacin maci od prijatelja koju pricuvamo kad joj gazde otputuju pa mislim da mu ne bi tesko palo drustvo. Jedino me prpa sta cemo s balkonom. Naime, moj lavic nikada nije pokazao interes za skakanje s balkona kroz resetke ograde... on samo skace preko ograde a to smo rijesili s bambusovim roletama... doduse ja sam prvi kat i ispod mene je trava tako da skok nije opasan po macji zivot ali treba onda micenke pronaci kad ateriraju u nepoznato... ograda je nezgodna za postavljanje mreze jer je izbocena i nepravilna, a u tim izbocinama mi sjedi cvijece, itede,itede... moram nesto smislit jer me prica male mice beskucnice totalno kupila... a i predivna je cupavica Happy
Jel može fotka mice? upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Preved
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy čet sij 12, 2017 9:19 pm

Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub sij 14, 2017 7:13 am

sklapaju mi se oci a ja na silu citam. umorna sam.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned sij 15, 2017 11:25 am

besposlenpop je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:Evo mene moji judi, dosa san vam na beeeevanduuuuu  zubo zubo zubo
Kad smo kod bevande - ne moren vise crno vino piti jer me zeludec kolje... stara sam babetina. A kad smo vec kod starih babetina, razmisljam da udomim jednu malu cupavicu micu. Prava sapa ju je oglasila na fejsu jer joj je suputnik, stari dida promijenio igraliste i sad igra za vjecna lovista pa ju unuka udomljava. Moj stari didica, macak lav (nikolajevic tolstoj), 14 mu je godina, se pokazao kao dobar domacin maci od prijatelja koju pricuvamo kad joj gazde otputuju pa mislim da mu ne bi tesko palo drustvo. Jedino me prpa sta cemo s balkonom. Naime, moj lavic nikada nije pokazao interes za skakanje s balkona kroz resetke ograde... on samo skace preko ograde a to smo rijesili s bambusovim roletama... doduse ja sam prvi kat i ispod mene je trava tako da skok nije opasan po macji zivot ali treba onda micenke pronaci kad ateriraju u nepoznato... ograda je nezgodna za postavljanje mreze jer je izbocena i nepravilna, a u tim izbocinama mi sjedi cvijece, itede,itede... moram nesto smislit jer me prica male mice beskucnice totalno kupila... a i predivna je cupavica Happy
Jel može fotka mice? upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Preved
Ma zatrpana je negdje u bespucima fejskovskim. Ali, lepa je i ima onaj pogled - bit cu tvoja zauvijek mica Happy

Postam ak mi se javi tip koji je trenutno u ljemackoj pa je obecal javit se oko udomljavanja kad se curikne.

Kak si popolofski? Imal kakve drame, kosti, krvi, ko hrskavice neke?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned sij 15, 2017 6:53 pm

Kod mene je drama zamotana u tvornički omot štangica za mačke (koje obožava Boško). upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 K050
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic ned sij 15, 2017 7:15 pm

whisperer je napisao/la:Upravo sada sam u tijeku misli..
Dakle, postoje umjetnici za koje uglavnom osjetim da samo zamišljaju bol a često ni to, to su oni popularni, trivijalni, plaćenici za frizerske salone i dio su velike obmane pa se najviše i reklamiraju u skladu s programiranjem gluposti, ispraznosti ili nekakve bizarne ideologije. Postoje rođeni umjetnici koji su doista preživjeli, žive bol i znaju isplesti riječima paučinu koja tako lako pada na kosu, tjeme, misli i miluje pozornog pratitelja u punom suosjećanju koje otvara, nadahnjuje. 

suffering is man’s only biography.. / Cioran naravno Grin
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic ned sij 15, 2017 7:32 pm

uuot, citam neki intervju s Brian Eno sa strane..

Yes. If you leave your own personality out of the frame, you are inviting the listener to enetr it instead. Take a landscape. As soon as there is a human subject, however tiny, it captures all the attention. It's inevitable. So I started playing around with the voice, deforming it, merging it and ended up abandoning it altogether. My record On Land4 is an attempt to transpose into music something that you can do in painting: creating a figurative environment. At the beginning of the 20th century, the ambition of the great painters was to make paintings that were like music, which was then considered as the noblest art because it was abstract, not figurative. In contrast, my intention in On Land was to make music that was like figurative painting, but without referring to the history of music - more to a "history of listening."


http://music.hyperreal.org/artists/brian_eno/interviews/artpress01.html
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet sij 20, 2017 1:57 pm

ustala
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet sij 20, 2017 8:20 pm

cijeli dan zavrsavala hebene reports, pijuckala kavu i gledala inauguraciu... sad sam se okupala, susim nalakirane noktice i onda cu trcati na poso
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic ned sij 22, 2017 8:10 pm

saritica je napisao/la:ustala

Laugh

lego, ali ne onaj danski..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned sij 22, 2017 8:59 pm

Plain kic lol
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned sij 22, 2017 11:59 pm

legim
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic pon sij 23, 2017 7:19 am

u busu begim..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto sij 24, 2017 4:50 am

i u nebo gledim
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto sij 24, 2017 4:51 am

imala malu operacijicu Cry ciste na glavi . nis posebno ali neugodno  Cry loooool. i sad cekam golden girls.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost uto sij 24, 2017 10:08 am

saritica je napisao/la:imala malu operacijicu Cry ciste na glavi . nis posebno ali neugodno  Cry loooool. i sad cekam golden girls.

Kako je sad, Sarita? Boli li? :-(

---

Gledala sam malo snimke s prosvjeda (Mars zena). Istaknut cu dvije, iz razlicitih gledista.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost uto sij 24, 2017 10:13 am





Ali kad je spomenula Hillary pri kraju, upropastila je sve ranije izreceno. Izuzetno je tragicno da se doticna uspjesno nametnula u kampanji kao borkinja za zenska prava.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto sij 24, 2017 2:01 pm

Tomica je napisao/la:...

Ali kad je spomenula Hillary pri kraju, upropastila je sve ranije izreceno. Izuzetno je tragicno da se doticna uspjesno nametnula u kampanji kao borkinja za zenska prava.
... In August 1974, Rodham moved to Fayetteville, Arkansas, and became one of only two female faculty members in the School of Law at the University of Arkansas, Fayetteville. ... 
... During her time in Fayetteville, Rodham and several other women founded the city's first rape crisis center. ... 
... In 1979, Rodham became the first woman to be made a full partner of Rose Law Firm. From 1978 until they entered the White House, she had a higher salary than her husband. ... 
... She was named Arkansas Woman of the Year in 1983 and Arkansas Mother of the Year in 1984. ...
... From 1982 to 1988, Clinton was on the board of directors, sometimes as chair, of the New World Foundation, which funded a variety of New Left interest groups. From 1987 to 1991, she was the first chair of the American Bar Association's Commission on Women in the Profession, created to address gender bias in the legal profession and induce the association to adopt measures to combat it. ...
... Clinton was the first female member on Wal-Mart's board, added following pressure on chairman Sam Walton to name a woman to it. Once there, she pushed successfully for Wal-Mart to adopt more environmentally friendly practices, was largely unsuccessful in a campaign for more women to be added to the company's management, and was silent about the company's famously anti-labor union practices. ...
... Together with Attorney General Janet Reno, Clinton helped create the Office on Violence Against Women at the Department of Justice. ...
... In a September 1995 speech before the Fourth World Conference on Women in Beijing, Clinton argued very forcefully against practices that abused women around the world and in the People's Republic of China itself, declaring that "it is no longer acceptable to discuss women's rights as separate from human rights". Delegates from over 180 countries heard her say: "If there is one message that echoes forth from this conference, let it be that human rights are women's rights and women's rights are human rights, once and for all."[183] In doing so, she resisted both internal administration and Chinese pressure to soften her remarks. The speech became a key moment in the empowerment of women and years later women around the world would recite Clinton's key phrases. She was one of the most prominent international figures during the late 1990s to speak out against the treatment of Afghan women by the Taliban. She helped create Vital Voices, an international initiative sponsored by the U.S. to promote the participation of women in the political processes of their countries. It and Clinton's own visits encouraged women to make themselves heard in the Northern Ireland peace process. ...

https://en.wikipedia.org/wiki/Hillary_Clinton


Predrasude, predrasude ... teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost uto sij 24, 2017 3:11 pm

besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:...

Ali kad je spomenula Hillary pri kraju, upropastila je sve ranije izreceno. Izuzetno je tragicno da se doticna uspjesno nametnula u kampanji kao borkinja za zenska prava.
... In August 1974, Rodham moved to Fayetteville, Arkansas, and became one of only two female faculty members in the School of Law at the University of Arkansas, Fayetteville. ... 
... During her time in Fayetteville, Rodham and several other women founded the city's first rape crisis center. ... 
... In 1979, Rodham became the first woman to be made a full partner of Rose Law Firm. From 1978 until they entered the White House, she had a higher salary than her husband. ... 
... She was named Arkansas Woman of the Year in 1983 and Arkansas Mother of the Year in 1984. ...
... From 1982 to 1988, Clinton was on the board of directors, sometimes as chair, of the New World Foundation, which funded a variety of New Left interest groups. From 1987 to 1991, she was the first chair of the American Bar Association's Commission on Women in the Profession, created to address gender bias in the legal profession and induce the association to adopt measures to combat it. ...
... Clinton was the first female member on Wal-Mart's board, added following pressure on chairman Sam Walton to name a woman to it. Once there, she pushed successfully for Wal-Mart to adopt more environmentally friendly practices, was largely unsuccessful in a campaign for more women to be added to the company's management, and was silent about the company's famously anti-labor union practices. ...
... Together with Attorney General Janet Reno, Clinton helped create the Office on Violence Against Women at the Department of Justice. ...
... In a September 1995 speech before the Fourth World Conference on Women in Beijing, Clinton argued very forcefully against practices that abused women around the world and in the People's Republic of China itself, declaring that "it is no longer acceptable to discuss women's rights as separate from human rights". Delegates from over 180 countries heard her say: "If there is one message that echoes forth from this conference, let it be that human rights are women's rights and women's rights are human rights, once and for all."[183] In doing so, she resisted both internal administration and Chinese pressure to soften her remarks. The speech became a key moment in the empowerment of women and years later women around the world would recite Clinton's key phrases. She was one of the most prominent international figures during the late 1990s to speak out against the treatment of Afghan women by the Taliban. She helped create Vital Voices, an international initiative sponsored by the U.S. to promote the participation of women in the political processes of their countries. It and Clinton's own visits encouraged women to make themselves heard in the Northern Ireland peace process. ...

https://en.wikipedia.org/wiki/Hillary_Clinton


Predrasude, predrasude ... teet


: )))

Kako je lepo biti glup. 

I dok se skakalo i još uvijek skače na Trumpa jer hvata žene za "pičku", a zločinka Hitlery provlači se između redaka jer ima "pičku", odnosno, igra na kartu "ženskih prava" (https://youtu.be/FmIRYvJQeHM), jer Libija, Irak, Afganistan, Sirija (let it be that human rights are women's rights and women's rights are human rights, once and for all.") nisu bili dovoljan razlog za marševe, dotle se već sad pokazuje da je Trump bolji predsjednik od, primjerice, Obame. Zašto?

Potpisao izvršni nalog za povlačenje iz Transpacifičkog partnerstva (TPP), a "svijet" se buni!


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/clanice-tpp-sporazum-se-mora-odrzati-i-nakon-izlaska-sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy uto sij 24, 2017 3:24 pm

Još sam uvijek užasnuta što je izabran, ali tračak ovoga što si napisala pojavio se kad sam čula za neke njegove moguće odluke.
Ne znam je li to novinarska patka, jer teško je vjerovati da jedna osoba koja je dovoljno glupa negirati klimatske promjene čini neke stvarno mudre stvari, vrijeme će pokazati.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy uto sij 24, 2017 3:24 pm

saritica je napisao/la:imala malu operacijicu Cry ciste na glavi . nis posebno ali neugodno  Cry loooool. i sad cekam golden girls.
Kako si danas? Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto sij 24, 2017 3:29 pm

danas sam dobro, bufy. super. hvala na pitanju. a trump je dobar. postalo je bilo jako neugodno zivjeti u klimi kakva je stvorena za vrijeme obame koji ima dosta dobrih poteza ali i jako losih.... drago mi je ce barem sljedece godine ici malo drugacijim tokom...  a klimatske promjene postoje i na tome ce se morati raditi...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto sij 24, 2017 4:06 pm

Tomica je napisao/la:
saritica je napisao/la:imala malu operacijicu Cry ciste na glavi . nis posebno ali neugodno  Cry loooool. i sad cekam golden girls.

Kako je sad, Sarita? Boli li?  :-(

---

Gledala sam malo snimke s prosvjeda (Mars zena). Istaknut cu dvije, iz razlicitih gledista.

ne boli tomice, evo me spremna i cila. ima l kakvih dogadjanja u vitualnom svijetu i nekim drugim forumima? pises li jos gdje? ja totalno ispala iz djira... flower
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto sij 24, 2017 9:47 pm

Tomica je napisao/la:
... dotle se već sad pokazuje da je Trump bolji predsjednik od, primjerice, Obame. Zašto?

Potpisao izvršni nalog za povlačenje iz Transpacifičkog partnerstva (TPP), a "svijet" se buni!


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/clanice-tpp-sporazum-se-mora-odrzati-i-nakon-izlaska-sad
Da stvarno - kako je lepo biti glup.
Kramp s ponašanjem i intelegencijom spužve za školsku ploču bi trebal biti dobar samo iz razloga protekcionizma i zatvaranja tržišta, jer je tangiral "prst u oko" antiglobalista.  zubo
Koje buju posljedice, znali bumo za 2-4 godine ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sri sij 25, 2017 12:35 am

nek si ti pametan. i nek ti znas. najbolje mi je kad pocnu o necijoj inteligenciji.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 28 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 28 / 40. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.