Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned oľu 19, 2017 5:39 pm

*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:ustala sretna jer ne idem na poso zbog snjezne oluje... jeeeeeee... odo popit kavicu sa mamicom
Ne mogu ni zamisliti kako to tamo izgleda a kod nas velike pripreme proljeca. Ujutro frisko, preko dana vruce.
Kako je sve to cudno, ja tu, ti u Meriki, a pricamo si ..... Kod mene noc, kod tebe predvecerje.... Je tako?

Ostavila bih par slika na themi "life" tamo, ali ne da mi se paliti lap top a zanemarila sam i oblake ovdje. Steta. 

Pogledala petnaestu epizodu trinaeste sezone grey's anatomy i sad cu pogasiti sve i ici se ususkati do curice u veliki krevet Happy ....
lasto  Love
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet oľu 24, 2017 11:56 am

Čitam o Triptofanu...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet oľu 24, 2017 5:43 pm

i kaj vele o tripticu? vegetarijancima je to jako bitno, ali cesto ne mogu shvatiti zasto je meso vazno.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet oľu 24, 2017 7:36 pm

Trputec ...? upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 A015
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub oľu 25, 2017 9:35 pm

odmaram i slusam vijesti na fox-u
ps. pope to je tepam od milja triptofanu tako - triptic - c je kao u rijeci cuko
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sub oľu 25, 2017 10:10 pm

Saro, kaj delas ? Vidim da si onlajn ....
Meni do sad bila frendica, pile vino i jele sira vise vrsta i pomidora i istarskog extra vergine masl ulja. 
Sad bi trebala kuhinju bar donekle srediti a ne da mi se. A moram. Ujutro u 10 dolazi mi majstor montirati jos jedan ormar koji sam kupila ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned oľu 26, 2017 1:25 am

prava si zenica i domacica.  Love kuhas, montiras kuhinje, odgajas dijete, druzis se... 
evo ja malo prilegla nakon pospremanja kuce i gledam nocnu moru..
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned oľu 26, 2017 11:14 am

Moram kuhati, a ne da mi se, dan je za blejati kroz prozor i biti zahvalan na toploj perini i srcima.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned oľu 26, 2017 11:15 am

Idem prije toga pogledati omiljenu emisiju, Nemoguća misija, o hotelima.
Baš dobro kad kablovskoj možeš pogledati sve unatrag, ako si propustio.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned oľu 26, 2017 12:47 pm

Buffy je napisao/la:Idem prije toga pogledati omiljenu emisiju, Nemoguća misija, o hotelima.
Baš dobro kad kablovskoj možeš pogledati sve unatrag, ako si propustio.
Ja poprave volem poslušat Plodove zemlje.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned oľu 26, 2017 4:41 pm

saritica je napisao/la:i kaj vele o tripticu? vegetarijancima je to jako bitno, ali cesto ne mogu shvatiti zasto je meso vazno.

Vele da je dobar, a jeftin, za razliku od Prozaca Grin
I ima aminokiseline koje veggieji trebaju Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned oľu 26, 2017 4:42 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Idem prije toga pogledati omiljenu emisiju, Nemoguća misija, o hotelima.
Baš dobro kad kablovskoj možeš pogledati sve unatrag, ako si propustio.
Ja poprave volem poslušat Plodove zemlje.  Cool

Treba mi savjet vrtlara... Plain
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon oľu 27, 2017 12:01 am

*madonna* je napisao/la:Saro, kaj delas ? Vidim da si onlajn ....
Meni do sad bila frendica, pile vino i jele sira vise vrsta i pomidora i istarskog extra vergine masl ulja. 
Sad bi trebala kuhinju bar donekle srediti a ne da mi se. A moram. Ujutro u 10 dolazi mi majstor montirati jos jedan ormar koji sam kupila ....
jesam, online sam... a vidim da si ti
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon oľu 27, 2017 12:02 am

Buffy je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Idem prije toga pogledati omiljenu emisiju, Nemoguća misija, o hotelima.
Baš dobro kad kablovskoj možeš pogledati sve unatrag, ako si propustio.
Ja poprave volem poslušat Plodove zemlje.  Cool

Treba mi savjet vrtlara... Plain
Kornelijaupravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 A050
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pon oľu 27, 2017 12:17 am

saritica je napisao/la:prava si zenica i domacica.  Love kuhas, montiras kuhinje, odgajas dijete, druzis se... 
evo ja malo prilegla nakon pospremanja kuce i gledam nocnu moru..

ma, mogu ti kazati da se trudim ali nije sve tako idilično kako pišem, ne znam kako je kod drugih. naravno da na forumu ne pišem o s*anjima koja mi se događaju u životu i samo napišem neku aktualnost koja je donekle lijepa. no trudim se biti i dobra njemu ali naravno, najviše se trudim biti dobra mama. zapravo, njemu sam ono što jesam i onakva kakvu me on čini a curici se zaista trudim , za dijete se napravi i iznad granica mogućeg Happy .... 

ali kako nam je dan krenuo jutros, pofajtali smo se dobrano jutros uz kavu, nekako sam znala da hoćemo . naime, trebao stići majstor oko 10 i pol, meni već od početka bilo sumnjivo da majstor dolazi nedjeljom. ja otkažem svog majstora ( prijatelja ) koji mi se ponudio doći mi staviti bonagracije i zakucati letvice po rubovima podova u nedjelju ( danas! ) kako ne bi smetala ovome njegovom majstoru koji je rekao doći sastaviti mi ormar, danas! 
jutros se probudim oko 9 ( i nešto ... ) sa laganom glavoboljom od jučerašnjeg vina sa frendicom, builder je već bio budan, skuhao nam kavu da dođemo k sebi i da kako tako budni dočekamo majstora .... koji naravno nije došao! ..... meni se valjda vidi kada mi se spusti roleta a on to ne podnosi .... i krenuli smo .... oke, nakon pola sata smo prestali, skuhala sam okej ručak, jeli fino svi troje, potom odmarali, on je otišao raditi a ja sa curicom na jedan turnir ... i u to prođe dan ... 
uglavnom sam posvećena kući ( a to ne znači da sam stalno u kući ) , tako mi paše i ne žalim se a podružim se sa vrlo uskim krugom ljudi kada nam se poklopi da  možemo jer posebno ja nisam u fazi da mogu planirati išta izvan obiteljskog okvira Happy ... planiram na yogu ali ne mogu si još dozvoliti ikakve ekstra aktivnosti unutar već zadanih okvira, zapravo mogu se baviti svime u što mogu ukomponirati dijete, šetnje, vježbanje u kući, more, druženja ( sa ljudima koji obožavaju moje dijete i kojima ono nije smetnja ) a uskoro ćemo u šumu među konje, obećala sam joj a i meni užasno nedostaje priroda i obnova energije .... Wink


još uvijek gledaš noćnu moru? genijalci .... 


Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon oľu 27, 2017 1:08 am

Sinoć sam odgledala dokumentarac o Muhammad Ali-ju. Kakva sportska legenda. Plesao kao leptir, ubadao kao osa. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon oľu 27, 2017 1:09 am

I jedan lagani mah i ljubac za laku noć, damama i naravno, popu...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pon oľu 27, 2017 8:58 am

Dobro jutro radni narode .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon oľu 27, 2017 11:05 am

*madonna* je napisao/la:Dobro jutro radni narode .....
Jutros sam se probudil po danu. Službeno u 8 i 35. 25 minuta do dolaska na posel.
Zakasnil točno 1 vuru.  Silly
Sad ne znam jel mi je još jutro ili dan ...   angel
Taman sam posrkal jutarnju kavitzu ...  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon oľu 27, 2017 7:16 pm

Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:i kaj vele o tripticu? vegetarijancima je to jako bitno, ali cesto ne mogu shvatiti zasto je meso vazno.

Vele da je dobar, a jeftin, za razliku od Prozaca Grin
I ima aminokiseline koje veggieji trebaju Happy
a triptofan jeste aminokiselina sam po sebi. je li to sto si citala ime nekog produkta koji ima ime triptofan?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon oľu 27, 2017 7:16 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Idem prije toga pogledati omiljenu emisiju, Nemoguća misija, o hotelima.
Baš dobro kad kablovskoj možeš pogledati sve unatrag, ako si propustio.
Ja poprave volem poslušat Plodove zemlje.  Cool
i meni su bili super
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon oľu 27, 2017 7:18 pm

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:Dobro jutro radni narode .....
Jutros sam se probudil po danu. Službeno u 8 i 35. 25 minuta do dolaska na posel.
Zakasnil točno 1 vuru.  Silly
Sad ne znam jel mi je još jutro ili dan ...   angel
Taman sam posrkal jutarnju kavitzu ...  Cool
uh pope, poprave ti potezak dan bijo. a bome ni moj nije bolji puno. zaspala u 3, ustala u 8:30... bas sam zdrmana. tak ti je to kad mi zemskice udjemo u perimenopauzu
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon oľu 27, 2017 7:18 pm

whisperer je napisao/la:I jedan lagani mah i ljubac za laku noć, damama i naravno, popu...
evo i tebi pusa za ugodno vece...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon oľu 27, 2017 7:21 pm

*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:prava si zenica i domacica.  Love kuhas, montiras kuhinje, odgajas dijete, druzis se... 
evo ja malo prilegla nakon pospremanja kuce i gledam nocnu moru..

ma, mogu ti kazati da se trudim ali nije sve tako idilično kako pišem, ne znam kako je kod drugih. naravno da na forumu ne pišem o s*anjima koja mi se događaju u životu i samo napišem neku aktualnost koja je donekle lijepa. no trudim se biti i dobra njemu ali naravno, najviše se trudim biti dobra mama. zapravo, njemu sam ono što jesam i onakva kakvu me on čini a curici se zaista trudim , za dijete se napravi i iznad granica mogućeg Happy .... 

ali kako nam je dan krenuo jutros, pofajtali smo se dobrano jutros uz kavu, nekako sam znala da hoćemo . naime, trebao stići majstor oko 10 i pol, meni već od početka bilo sumnjivo da majstor dolazi nedjeljom. ja otkažem svog majstora ( prijatelja ) koji mi se ponudio doći mi staviti bonagracije i zakucati letvice po rubovima podova u nedjelju ( danas! ) kako ne bi smetala ovome njegovom majstoru koji je rekao doći sastaviti mi ormar, danas! 
jutros se probudim oko 9 ( i nešto ... ) sa laganom glavoboljom od jučerašnjeg vina sa frendicom, builder je već bio budan, skuhao nam kavu da dođemo k sebi i da kako tako budni dočekamo majstora .... koji naravno nije došao! ..... meni se valjda vidi kada mi se spusti roleta a on to ne podnosi .... i krenuli smo .... oke, nakon pola sata smo prestali, skuhala sam okej ručak, jeli fino svi troje, potom odmarali, on je otišao raditi a ja sa curicom na jedan turnir ... i u to prođe dan ... 
uglavnom sam posvećena kući ( a to ne znači da sam stalno u kući ) , tako mi paše i ne žalim se a podružim se sa vrlo uskim krugom ljudi kada nam se poklopi da  možemo jer posebno ja nisam u fazi da mogu planirati išta izvan obiteljskog okvira Happy ... planiram na yogu ali ne mogu si još dozvoliti ikakve ekstra aktivnosti unutar već zadanih okvira, zapravo mogu se baviti svime u što mogu ukomponirati dijete, šetnje, vježbanje u kući, more, druženja ( sa ljudima koji obožavaju moje dijete i kojima ono nije smetnja ) a uskoro ćemo u šumu među konje, obećala sam joj a i meni užasno nedostaje priroda i obnova energije .... Wink


još uvijek gledaš noćnu moru? genijalci .... 


Love

joj bas si lijepo opisala svoj zivot. obavezno na jogu i to sa malom. a nocnu ja jos uvijek pratim. postala sam dobra frendica sa njima kroz ove godine. znaju oni  koliko ih volim. kad dodjem u cro biti cu s njima... druziti cemo se. nije to to vise, ali zivot ide dalje.. tako i oni  Love a sta si ih i ti pratila? odlicno!!
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri oľu 29, 2017 11:10 pm

Saritica, ti to gledas you tube?
Nocne more nema vise ....  Ali bili su genijalni. Kaze moja S. da su joj spasavali zivot kad jon je bilo najteze. Pricat cu ti kad se budemo cule.....

Sad gledam neki kanadski film na hrt3, odmaram .... I saljem vam pusice Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 37 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.