Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet tra 14, 2017 4:39 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:...
Idem u London! Više je, doduše, vezan poslom, iako će se naći vrijeme i za lutanje gradom. Malo se pripremam i tako... Mijenjala jučer funte i bome, pale su baš jako.
O super! Volim London.  Love

I ja ga zavoljeh. Happy Samo ga očito žitelji počinju sve manje gotiviti, Brexit ih lagano tjera odandje. No, meni je noć tako zabavno krenula uz vožnju od centra do Heathrow-a. Naručili su mi taxi u 4 ujutro jer inače ne bih stigla na chek in. Stojim ja tako s koferom ispred kuće i zazvoni mi telefon, javim se i začujem s druge strane deranje taxiste: aj dont si ju, ver ar ju, ar ju in the front of de haus??? ver ar ju, ver ar ju?? Happy)) Odmah sam znala da će biti zabavnih sat i pol vožnje. Osim što sam imala ugodnu turu kroz grad noću, imala sam i show koji do posljednje minute nije prestajao... In dis kantri ju đast vork, vork, vork and ju dont ern noting! ju vork for dem, end ajm not so stjupid so aj go bek tu itali. ju nou vot dej du?? dej opet italian restorant end den dej mejk pica vit onion!! vot de fak is pica vit onion?? vi dont mejk pica vit onion in itali, pica is simpl, ju put đast tri tings end dec it!! inglis pipl ar fejk, ju nou. I kam to pikap maj čajld in skul end dej smajl to mi, bat aj nou det dej are fejk. vaj de fak are ju smajl et mi if ju dont lajk mi. in itali if vi dont lajksamvan, vi đast dont lajk him end hi nous det! hier ju dont hev lajf, aj dont mit pipl, aj dont nou maj neibrs nejms, det is not normal for mi. vot kajnd of lajf is det if ju gou vans per vik to drink a bir in a pab??? maj vajf is olredi in itali end aj kam ven aj klous my biznis. ju nou vot ši do tu mi??? ši send mi evri dej pikčrs from italian fud end aj ke not stend it eni more. Aj sed tu her if ši do det vans more to mi, i liv evriting and i kam imidijetli...... bla bla bla... : ) : ) : )
Ven ju in roum, ekt lajk a rouman.  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet tra 14, 2017 4:42 pm

whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:upravo se malo sexam i usput gledam tv. pizdo nemoj me tuci, nego me malo mazi po maci. vidi kako me moje cure brane, moje tjelohraniteljice. amazonke. jos i btw kad stane samarat dje ce mi bit kraj  Love

Shocked
Kaj je bilo? Happy
*
Vrčualno ju je planiral izbubetat.  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet tra 14, 2017 5:06 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:...
Idem u London! Više je, doduše, vezan poslom, iako će se naći vrijeme i za lutanje gradom. Malo se pripremam i tako... Mijenjala jučer funte i bome, pale su baš jako.
O super! Volim London.  Love

I ja ga zavoljeh. Happy Samo ga očito žitelji počinju sve manje gotiviti, Brexit ih lagano tjera odandje. No, meni je noć tako zabavno krenula uz vožnju od centra do Heathrow-a. Naručili su mi taxi u 4 ujutro jer inače ne bih stigla na chek in. Stojim ja tako s koferom ispred kuće i zazvoni mi telefon, javim se i začujem s druge strane deranje taxiste: aj dont si ju, ver ar ju, ar ju in the front of de haus??? ver ar ju, ver ar ju?? Happy)) Odmah sam znala da će biti zabavnih sat i pol vožnje. Osim što sam imala ugodnu turu kroz grad noću, imala sam i show koji do posljednje minute nije prestajao... In dis kantri ju đast vork, vork, vork and ju dont ern noting! ju vork for dem, end ajm not so stjupid so aj go bek tu itali. ju nou vot dej du?? dej opet italian restorant end den dej mejk pica vit onion!! vot de fak is pica vit onion?? vi dont mejk pica vit onion in itali, pica is simpl, ju put đast tri tings end dec it!! inglis pipl ar fejk, ju nou. I kam to pikap maj čajld in skul end dej smajl to mi, bat aj nou det dej are fejk. vaj de fak are ju smajl et mi if ju dont lajk mi. in itali if vi dont lajksamvan, vi đast dont lajk him end hi nous det! hier ju dont hev lajf, aj dont mit pipl, aj dont nou maj neibrs nejms, det is not normal for mi. vot kajnd of lajf is det if ju gou vans per vik to drink a bir in a pab??? maj vajf is olredi in itali end aj kam ven aj klous my biznis. ju nou vot ši do tu mi??? ši send mi evri dej pikčrs from italian fud end aj ke not stend it eni more. Aj sed tu her if ši do det vans more to mi, i liv evriting and i kam imidijetli...... bla bla bla... : ) : ) : )

Laugh Laugh Laugh
Jesi išta odgovarala ili samo slušala? Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet tra 14, 2017 5:07 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:upravo se malo sexam i usput gledam tv. pizdo nemoj me tuci, nego me malo mazi po maci. vidi kako me moje cure brane, moje tjelohraniteljice. amazonke. jos i btw kad stane samarat dje ce mi bit kraj  Love

Shocked
Kaj je bilo? Happy
*
Vrčualno ju je planiral izbubetat.  Grin

Bu najebal teet
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet tra 14, 2017 7:48 pm

besposlenpop je napisao/la:



Ven ju in roum, ekt lajk a rouman.  Grin

Tip zapravo i jest iz Rima. Laugh
Pope, ti bi onda volio i Amsterdam. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet tra 14, 2017 7:54 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:



Ven ju in roum, ekt lajk a rouman.  Grin

Tip zapravo i jest iz Rima. Laugh
Pope, ti bi onda volio i Amsterdam. Happy
Pa da, tak mi je i zvučal. Grin

Da bi!?  Shocked
To je bila ljubav na prvi pogled.  Love Love Love (XXX)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet tra 14, 2017 8:00 pm

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:...

Laugh Laugh Laugh
Jesi išta odgovarala ili samo slušala? Grin
Pa valjda "I'm here (in the front of the house)".  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet tra 14, 2017 8:10 pm

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet tra 14, 2017 8:12 pm

Buffy je napisao/la:




Laugh Laugh Laugh
Jesi išta odgovarala ili samo slušala? Grin

Pokušavala sam se tu i tamo ubaciti, ali sam se uglavnom od srca smijala, genijalno započet dan. Grin .... bat ju nou vot is gut abaut dis kantri? evriting vot kam ap tu jor majnd tu du in biznis, dej giv ju a čens. Ju ken vork vot ever ju vont. Tu jears ago maj femili voz kaming to si landan. Aj voz drajvin tu di eroport and bek home olmost evri vik; maj moder, maj kazn., maj fader in lo, ma broder. And vans maj border told mi, ej men , dont bi stjupid, ju drajv bek end forvard evri vik in dis direkšn, bi a taxi men! so dec hau aj start maj biznis! Bat its a stres, ju vork vork vork, end evriting ju ern ju pej for nrsering. I vont tu kom home to releks not tu tink hau aj vil pej evriting vot dej vont mi tu pej, aj vont tu hag maj vajf, have a bir and voč futbal, ju nou. Aj em a open men, pipl lajk tu tok tu mi, aj drajvd so meni difrent pipil in maj biznis. Bat vot is most in komon tu ol of dem, dej ol komplejn abaut eđukejšn hier. Ju nou vot dej lrn hier et skul?? Dej lrn hau tu drow, and thej lrn hau tu plej! Hej men, vot a fak is det? Aj sed tu maj son, ju go in Itali in skul, and ju l lrn hau tu rid and hau tu vrajt! Okej, vi vil for sam tajm liv vit maj moder in lo, mejbi is not de best solusn, bat its a gut tu start samting vith..........................................

Happy Kako si ti draga? Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet tra 14, 2017 8:15 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:



Ven ju in roum, ekt lajk a rouman.  Grin

Tip zapravo i jest iz Rima. Laugh
Pope, ti bi onda volio i Amsterdam. Happy
Pa da, tak mi je i zvučal. Grin

Da bi!?  Shocked
To je bila ljubav na prvi pogled.  Love Love Love (XXX)

Happy Happy Happy
Eh pope da smo se ranije sreli!!!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet tra 14, 2017 8:19 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:...

Laugh Laugh Laugh
Jesi išta odgovarala ili samo slušala? Grin
Pa valjda "I'm here (in the front of the house)".  Happy

A ja sam bila na početku ulice, a on na kraju. Valjda je brižan došao pola sata ranije i sjedio u mraku parkiran. Ali bio je ful profi, frizurica, odjelo, fini auto, muzika, sve po ps-u. Happy No, kad je krenulo....... Genijalno. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet tra 14, 2017 8:21 pm

besposlenpop je napisao/la:

Laugh:^O:^O  tako nekako.... Laugh
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet tra 14, 2017 8:30 pm

whisperer je napisao/la: Hej men, vot a fak is det?

Happy Kako si ti draga? Happy

Laugh Laugh

Mogu reći, dobro Happy
Nakon mjesec dana terapije prestalo bubnjati u glavi, tlak se smirio, snaga se vratila, jako dobar osjećaj.
Prije par dana u vrtu iskopala rupe, presadila borovnicu i tri tuje za nešto više od pol sata, osjećala sam se kao Superman zubo

Dnevnopolitički turbulentno jer su mi bliski prijatelji u životno stresnom i pogubnom razdoblju, povezano je to pak s poslom člana moje obitelji, a to pak s psihičkim stanjem moje mame, pa kad se na jednoj strani pokrene lepet krila, na drugoj strani bude drmanja.

Nakon nekih treninga, bez naboja, to me u ovom trenutku u kojem postoji jako puno psihoemotivnog "potraživanja" od mene, poprilično ojačalo.

Kako si ti, kako nam je zvjezdani dječak? Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet tra 14, 2017 8:33 pm

whisperer je napisao/la:

Happy Happy Happy
Eh pope da smo se ranije sreli!!!
Hm ... pa nismo se sreli.  Plain
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Lena pet tra 14, 2017 8:48 pm

saritica je napisao/la:i ja saljem pozdrav leni.
odvraćam pozdrav sari Love
bez obzira na povremeno poprave opak jezik uvijek ćeš biti kovrčava dušica i umjetnička duša......kiss&hug  Happy
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Lena pet tra 14, 2017 8:50 pm

a upravo sada veselim se kauču i malo tv-u......ja se još pokrijem dekicom bez obzira šta nije zima.....baš mi bude ugodno.....
večerala, odradila tjedan, umorila se......vikend će biti malo lakši.....
i nadam se da ću spavat bar do 7.....

-------

https://net-forum.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=187
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 40 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.