Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ubicu ligeju

5 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

ubicu ligeju Empty ubicu ligeju

Postaj by saritica pon oľu 06, 2017 12:41 am

kako me samo lukavo navuce na test... koji nema kraja.. fala bogu na excelu

1) mental oker 32
2) lavanda 30

sad moram ic trazit sta to znaci
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica pon oľu 06, 2017 12:49 am

i opet cu ubit ligeju jer tamo nema odgovora na rjesenja... no medjutim google je moj best friend...

dakle, ovo rjesenje zaista ima TOTALNOG smisla u mome zivotu. intuicija!!! jeste... a i sve ovo sto se do sada desavalo u zivotu to je to...a lavanda, da ni ne pricam... dakle, zaklucak testa je: ligeja, deder se vrati da mi analiziras test!!!!!

Mental Tan
The key to happiness and success for a Mental Tan is understanding the process of intuition. They must journey from cold logic into the unknown of metaphysics. They can accomplish this task only if they are willing to become risk takers. Part of this journey involves learning to leap from the position of physical, mental and emotional safety into the realm of the unknown. This means having faith and trusting their intuition. In order to be able to let go of the safe and secure, Mental Tans must recognize that their feelings and emotions are the gateway to intuition. They need to learn how to express their feelings authentically without trying to rationalize them away. As they relinquish their "need to know," larger and larger possibilities open up to them. They begin to understand that the leap of faith is not a free fall into disaster and chaos.




Lavender


My Favorite Web sites

Dreamer, drifter, fantasizer -- these are the words that best describe Lavenders. They first see the shifting layers of shape, form and pattern that makie up designs. The Lavenders dissolve and recombine these designs to create new structures and concepts. To see what a Lavender sees one must seek out bird shapes in the clouds and divas in the garden. With heightened abilities to see other dimensions within their mind's eye, Lavenders are open to exploring alternate realities -- the realities that exist in science fiction and dreams. The challenge for Lavenders is to stay in this, our reality, physically and emotionally. For them, it is much easier to live in the world of fantasy than to coexist with modern technology. Lavenders need to develop ways of using the images, ideas and themes they experience in their dreams and fantasies to create a rich new fabric of legend, fable and art for others.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica pon oľu 06, 2017 12:51 am

a ligja je indigica. bas sam poljubomorna
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by besposlenpop pon oľu 06, 2017 9:53 am

Fala na upozorenju.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by Buffy uto oľu 07, 2017 7:29 am

Moramo nekako saznati kako se mijenjaju banneri, ostat ćemo u vječnom proljeću ako se Li ne vrati Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica pet oľu 10, 2017 7:23 pm

jao ligeja nikako da ti odgovorim. zbilja je test odlican. inace sam ja uvijek mislila da sam bijela aura, jer su mi takvi rezultati cesto ispadali - healer!!!
malo sam poljubomorna na vas indigase - vi ste kao nesto posebno. vidi i pipi je. looool

ps. vidjeh i test za star trek. covjece... samo 35% tocnih hahaha a ja se to kao smatram extra strucnjakom... loool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by whisperer pet oľu 10, 2017 7:29 pm

Buffy je napisao/la:Moramo nekako saznati kako se mijenjaju banneri, ostat ćemo u vječnom proljeću ako se Li ne vrati Grin

Ev' malo darka. Happy

__

Kakav je to test? Gdje je link?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica pet oľu 10, 2017 7:37 pm

loooooool.  Love odi tamo na forum. ligejina tema o testovima. tamo je link. fin je test pravo. o auri.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica sub oľu 11, 2017 2:51 am

ej da.. joj al se nasmijah na ono da si sa papiricima pisala... ligejo... loooooooool!!! trebs se na mene i bitvu ugledati. mi smo ti moderne macke... u excelu marisemo sve brzinski
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by whisperer pon oľu 13, 2017 12:21 am

Joj sarita, poprave se opet volimo . :*

___

Prva grupa: lavanda 35
Druga grupa: požrtvovni oker 32
Treća grupa: kristalna 35
Četvrta grupa: indigo 35

Kako sad?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica pon oľu 13, 2017 4:21 am

ma nismo nikad ni prestale. to si ti nesto pomijesala i onda bila ljuta i vikala na mene.
uglavnom, evo lavandu sam c/p gore... to je moja... a ovaj drugi oker.. de malo potrazi izguglaj pa vidi.. fine su lavandice



inace sad je mene i moju sharu napo pit bull. uzas. jedva dolazim sebi. boze koji pogan svijet ovdje zivi. susjeda samo rece sorry i udje u kucu... ni e od empatije... bog im jebo mamica... sad bi primamona i krmaca mogli da me u zrvanj bace, al stvarno nikako ne mogu skuziti kakav je to svijet. sramota.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by *madonna* pon oľu 13, 2017 6:05 am

Jutro cure.

I pasa od moje frendice napao je u sumici pored kuce susjedov veci i jaci. Rastrgao ga je, probio aortu, rastrgao mu celo .... I kad se pas umorio, gazda se digao i odveo ga kuci,  moj prijatelj, suprug, ih je pokusvao razdvojiti. Slijedila je potraga za dezurnim vet, uspavljivanje, sivanje ... Stoka koja ne zasluzuje imati zivotinju.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by besposlenpop pon oľu 13, 2017 9:43 am

Ovo je poprave postala krvoločna thema.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica pon oľu 13, 2017 4:41 pm

uzas, lasto. nevjerojatna je kolicina djubra u nekim ljudima.  idioti
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by besposlenpop sri oľu 22, 2017 8:32 pm

Eno Suada nagovara Pizdu da se registrira na Jagoda vorumu.  Grin
A on bi al ne bi ...
Zato možemo očekivat onog Tzigana.  Sad
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by Buffy sri oľu 22, 2017 8:47 pm

Pizdek vrda li vrda, nije shvatio kao... Grin

Ne bu Tzigan sim, nego kod Kica, među ViPovce.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica pon oľu 27, 2017 5:46 am

da. a pipoje ko pipoje. komplicira brate. dodji pizdo, ulogiraj se bez prevelikog i dubinskog analiziranja i filozofiranja. uzmes lijepo comp i utipkas. nema esca, sta ti je. otiso je. i nece ni doc. a da je cijena njegovog povratka tvoje logiranje ovdje bilo bi super. inace, ja se nadam da ce se ligjea vratit. stvarno ne znam ko se s kime pokrko i zasto a nije ni bitno. nista nije bitno u post atomskoj eri postojanja ovih prostora. ligeja... dodji!! cekam te zeljno. pusa iz kreveta...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by *madonna* pon oľu 27, 2017 8:54 am

saritica je napisao/la:da. a pipoje ko pipoje. komplicira brate. dodji pizdo, ulogiraj se bez prevelikog i dubinskog analiziranja i filozofiranja. uzmes lijepo comp i utipkas. nema esca, sta ti je. otiso je. i nece ni doc. a da je cijena njegovog povratka tvoje logiranje ovdje bilo bi super. inace, ja se nadam da ce se ligjea vratit. stvarno ne znam ko se s kime pokrko i zasto a nije ni bitno. nista nije bitno u post atomskoj eri postojanja ovih prostora. ligeja... dodji!! cekam te zeljno. pusa iz kreveta...
Lezbijski post poprave .... Shocked
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by besposlenpop pon oľu 27, 2017 11:01 am

saritica je napisao/la:da. a pipoje ko pipoje. komplicira brate. dodji pizdo, ulogiraj se bez prevelikog i dubinskog analiziranja i filozofiranja. uzmes lijepo comp i utipkas. nema esca, sta ti je. otiso je. i nece ni doc. a da je cijena njegovog povratka tvoje logiranje ovdje bilo bi super. inace, ja se nadam da ce se ligjea vratit. stvarno ne znam ko se s kime pokrko i zasto a nije ni bitno. nista nije bitno u post atomskoj eri postojanja ovih prostora. ligeja... dodji!! cekam te zeljno. pusa iz kreveta...
Nema manjeg znaka od točke ...  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica pon oľu 27, 2017 7:29 pm

*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:da. a pipoje ko pipoje. komplicira brate. dodji pizdo, ulogiraj se bez prevelikog i dubinskog analiziranja i filozofiranja. uzmes lijepo comp i utipkas. nema esca, sta ti je. otiso je. i nece ni doc. a da je cijena njegovog povratka tvoje logiranje ovdje bilo bi super. inace, ja se nadam da ce se ligjea vratit. stvarno ne znam ko se s kime pokrko i zasto a nije ni bitno. nista nije bitno u post atomskoj eri postojanja ovih prostora. ligeja... dodji!! cekam te zeljno. pusa iz kreveta...
Lezbijski post poprave .... Shocked
hahaha vjeruje mi da mi je ta misao proletjela kroz glavu nakon sto sam napisala post. looooooool. ma bas mi godi ova neka fina, njezna zenska energija. pravo je "nurturing" i healing... ne znam prevest... da ba ti bufi ili whispice ove dvije rijeci prevedi... healing bi bilo - iscjeljujuca... valjda
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by *madonna* pon oľu 27, 2017 10:13 pm

meni nedostaje onog finog, ženskog druženja. 
u petak naime, trebala sam biti sama. dogovorila sam "izlazak" sa prijateljicom koji bi se sastojao od šetnje i koje čaše vina nedje oko kazališta ili na trsatu. uglavnom, otpalo je jer su mi se tići vratili kući ....
i kava u subotu je otpala; ujutro sam farbala ogradu i potom otišla kod mame. tamo sam se najela, pa obavila još neke stvari i ne bi me bog više natjerao da negdje izađem i nedajbože sređujem se za izlazak .... i tako mi prolaze dani. i vratih se ponovo forumu Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica pon oľu 27, 2017 11:57 pm

i meni fale frendice.  a tako je bilo lako steci ih kod nas. Cry kad se samo sjetim zdene i maje na utrinama, pa kosarica i setnja do placa, pa kavica i cevapi sa njima, pa mi dodje suzi iz zaprudja, napravimo kavu i gledamo kandi ili vec kako se zvao crtic pa onda ucimo... pa aisha i mahmoud. joj kako je lijepo bilo. a tek teta kata, bila je jako stara ali najbolja mi je bila... kavice, gledanje ivana savica ili tak nes u podne, ceifljenje... uvijek je nesto pekla za svog sina, pecenje, prova i tako to... pa kad je njen sin dosao i poceo me "hvatati" u mome stanu... hahah.. joj uzas, a ja se otela.. ma bas je bilo super.. ili kad danijelu cekam na trgu a ona svaki put kasni po 45min pa onda idemo u shopping a ona ko puz svaku krpicu po tri sata zagleda... joj pa onda na faxu. ispiti i ucenje do besvjesti.. uh al se rapisa ja izmedju pauzice izmedju rada
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by besposlenpop uto oľu 28, 2017 2:39 pm

saritica je napisao/la:... pa kad je njen sin dosao i poceo me "hvatati" u mome stanu... hahah.. joj uzas, a ja se otela.. ma bas je bilo super.. 
I sad, kad mi za koju godinu izleti da se Sara drpala dok je gledala Santu Barbaru il Marisol, biće po glavi stanovnika, da kako sam pobezobrazan ... Plain
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by besposlenpop sri oľu 29, 2017 3:19 pm

Veli Suada da je važno završiti upis  ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by saritica čet oľu 30, 2017 4:21 am

besposlenpop je napisao/la:
saritica je napisao/la:... pa kad je njen sin dosao i poceo me "hvatati" u mome stanu... hahah.. joj uzas, a ja se otela.. ma bas je bilo super.. 
I sad, kad mi za koju godinu izleti da se Sara drpala dok je gledala Santu Barbaru il Marisol, biće po glavi stanovnika, da kako sam pobezobrazan ... Plain
haha joj pa kad totalno zakljucujes na neku svoju stotu ruku. ja nikad nisam gledala ni santu ni marisol. to je meni bilo glupo.  Laugh  a tip je mene poceo hvatati i meni je to bilo glupo pa sam se izvukla. rijec "drpala" bi podrazumijevalo da je to bilo suglasno, da smo oboje uzivali u tome i da smo to htjeli... eto vidis, poponjo kako tvoja masta izmislja.  Cry  ali neka  flower  ok je to.  flower
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

ubicu ligeju Empty Re: ubicu ligeju

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.