Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+8
Tomica
besposlenpop
saritica
*madonna*
Buffy
whisperer
kic
Lena
12 posters

Stranica 6 / 27. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet srp 07, 2017 8:56 pm

Upravo pogledala prvu epizodu Sluškinjine priče, ugušila sam se skoro...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sub srp 08, 2017 4:57 pm

Vratil se sa Vuglec brega, pa odmaram ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri srp 12, 2017 10:37 am

Napustila sam svoj dom i ne mislim se tamo vraćati mjesec i pol dana sigurno, trebam li napomenuti koliko sam torbi spakirala? Laugh Fakat ne kužim muškarce kojima sve stane u jednu kuferčić veličine hladnjaka za more...

Pusa svima! Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri srp 12, 2017 8:35 pm

whisperer je napisao/la:Napustila sam svoj dom i ne mislim se tamo vraćati mjesec i pol dana sigurno, trebam li napomenuti koliko sam torbi spakirala? Laugh Fakat ne kužim muškarce kojima sve stane u jednu kuferčić veličine hladnjaka za more...

Pusa svima! Happy
Stvar je jednostavna: spakiramo samo ono kaj nam stvarno treba.  Happy
Doduše - uvek se nađe i neiskorištenih komada.  Laugh

Cmok  Love
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sub srp 15, 2017 4:38 pm

Grickam koštice, pijem pivo, jebemise živo ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned srp 16, 2017 12:26 am

Hej haj Happy
Gledam filmić.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned srp 16, 2017 7:38 pm

whisperer je napisao/la:Hej haj Happy
Gledam filmić.
Hej Shocked - a oni koferi i mesec i pol dana ...?  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto srp 18, 2017 12:29 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Hej haj Happy
Gledam filmić.
Hej Shocked - a oni koferi i mesec i pol dana ...?  Grin

Pa uzela sam kofere sa sobom, pope! Shocked

---

Halo, Splite? Sad
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto srp 18, 2017 2:44 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Hej haj Happy
Gledam filmić.
Hej Shocked - a oni koferi i mesec i pol dana ...?  Grin

Pa uzela sam kofere sa sobom, pope! Shocked

---

Halo, Splite? Sad
Pa rekla si da ideš od doma ...  confused

Eh, Smilja se nakašljava, al izgleda da su sinoć ipak spavali.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto srp 18, 2017 7:37 pm

Otišla sam od doma, pope. Happy

Nadam se da su svi dobro...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto srp 18, 2017 8:28 pm

Pa čovjek očekuje da te nema tih mjesec i pol dana ... al dobro da te ima.  Love
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri srp 19, 2017 11:23 am

besposlenpop je napisao/la:Pa čovjek očekuje da te nema tih mjesec i pol dana ... al dobro da te ima.  Love

Nije me bilo više od mjesec i pol dana na forumu i prije nego li sam se spakirala, pa se nisi zabrinjaval! Plain
Samo mijenjam lokacije. Happy

:*


Požar ne prestaje. Sad
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic sri srp 19, 2017 8:52 pm

kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet srp 21, 2017 10:34 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Napustila sam svoj dom i ne mislim se tamo vraćati mjesec i pol dana sigurno, trebam li napomenuti koliko sam torbi spakirala? Laugh Fakat ne kužim muškarce kojima sve stane u jednu kuferčić veličine hladnjaka za more...

Pusa svima! Happy
Stvar je jednostavna: spakiramo samo ono kaj nam stvarno treba.  Happy
Doduše - uvek se nađe i neiskorištenih komada.  Laugh
...

OVO JE SVE ŠTO VAM TREBA

VODIČ ZA PAKIRANJE KOFERA: Poštedite se brige oko toga jeste li sve ponijeli na odmor uz ove savjete

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Giphy-234

Prije no što je spakirate u kofer, složite odjeću na krevet tako da vam bude preglednije. Budite iskreni prema sebi – idete li na neko zabačeno mjesto, zar će vam uistinu trebati šest večernjih haljina?

Pomisao na godišnji odmor i putovanje na more jedna je od najugodnijih stvari koje iskusite tijekom godine. Ali, pakiranje može biti prava noćna mora i pokvariti taj prekrasan doživljaj. Poslušajte ove savjete i olakšajte si život.

Birajte odjeću prema bojama

Osim ako ne idete na cijelo ljeto, držite se pravila o dvije boje. Odlučite se za odjeću koju ćete moći kombinirati na više načina, s još pokojom nijansom dodataka kao što su torbice, cipele i nakit. Spakirajte i nekoliko neutralnih boja – traper i sl., što paše na sve.

Izbacite ono čega ste se posljednjeg sjetili

Prije no što je spakirate u kofer, složite odjeću na krevet tako da vam bude preglednije. Budite iskreni prema sebi – idete li na neko zabačeno mjesto, zar će vam uistinu trebati šest večernjih haljina? Razmislite o destinaciji na koju putujete i pakirajte se u skladu s time.

Osigurajte se za sve vremenske uvjete


upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Pxl_230715_112286271

Možda budete blagoslovljeni svim sunčanim danima, ali nemojte riskirati. Dodajte u kofer neku laganu pletenu vestu, vjetrovku i zatvorene cipele ili tenisice. To bi trebalo biti dovoljno.

Protiv gužvanja i pretrpavanja

Zakon je sljedeći: što god možete zarolati, zarolajte! Tako će vam stati više stvari u kofer, a odjeća se neće gužvati. Izglačane komade prilikom pakiranja okrenite naopako, a rukave ostavite unutra, piše Daily Mail.

Za putovanje se odjenite udobno

Idete li javnim prijevozom, ne možete znati kakvi će biti uvjeti u vozilu. Za svaki slučaj ponesite jaknu pod rukom. To neka bude ona jakna koju biste spakirali za nedajbože. Tako ćete dodatno osloboditi prostor u koferu, a nećete se smrzavati ako klima bude pojačana na najjače.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub srp 22, 2017 6:09 am

di ste cure i poponjo? imal ista novoga? kod mene uzasne vrucine a vlaga sa oceana dolazi... 98% vlage... vatreni zrak
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic sub srp 22, 2017 2:18 pm


rezao nokte na rukama, i sutradan tj sad vidim da desnu ruku uopce nisam prosao.. ,_,
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon srp 24, 2017 7:02 pm

malo sam zgrozena: jako puno ljudi iz moga grada je umrlo. mojih godina. u zadnjih par dana nekoliko. bas prerano. sta je zivot.

@kic: dogadja se to za noktice. sve je dobro dok ne nalakiras jednu (i to drecavo crvenom) a drugu ne
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic pon srp 24, 2017 9:37 pm


i nitko ne primijeti Angel

a smert Sad covjek je vodencvijet, davno su Grci to zapisali, kratko trajemo, al zato smo svi unikati..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto srp 25, 2017 9:57 am

kic je napisao/la:slikam se na poslu Angel

https://i.servimg.com/u/f11/18/81/93/36/img_2025.jpg

Ma si zgodan! Happy

___

Pope, eto me 4-ti dan na otoku, samo u pareu i japankama hodam. Ali iskoristit ću ja ostalih 4 kufera! : ))
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto srp 25, 2017 10:13 am

saritica je napisao/la:di ste cure i poponjo? imal ista novoga? kod mene uzasne vrucine a vlaga sa oceana dolazi... 98% vlage... vatreni zrak

:*

Trenutno sam na Silbi. Uvijek mi treba nekih 10tak dana da se opustim od gradskog stresa, ovoga puta sam si naredila da to bude odmah i moram reći da mi dobro ide. Jučer je prvi put od 5 mjeseca pala kiša, fino je rasfriškalo i dalo malo zraka za disanje. Prohodala sam cijeli otok, divna samoća. Jutros opet buđenje uz šum valića i zrikavaca. Baš lijepo.

Da, mnogo mladih ljudi umire. Sve je to zbog ovog luđačkog stresa i nezdravog življenja. A i stariji smo pa više takve stvari primjećujemo.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic uto srp 25, 2017 12:23 pm


na Silbi mi burazerko radio, kaze nema auta i prometa, njemu bilo razocaranje, al meni super zvuci..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri srp 26, 2017 9:43 am

Nema prometa, samo kariolice kojima možeš prenositi prtljagu, a bicikl ima svoj vozni red tijekom dana, čini mi se do 22 sata. Nema ni potrebe za prometom. Otok ima potpuno drugu svrhu, zapravo, onakvu kakvu bi i trebao imati, onu Prirodnu. Mnogi su otoci izgubili svoju čar turizmom, gužvama i bukom. Reći će neki da je ovdje kao svugdje na moru, ali nije, jedno je od onih mjesta koji nosi poseban svijet. Onaj osjećaj kada zamiriše lovor, smilje, tamarisi i smokve miješajući se sa kapljicama mora pa te obavija toplina koja izvire iz kamenih kuća, kada te u ranu srpanjsku večer opusti tihi veseli žamor i blaga ulična svjetla što da naslutiti gdje ćeš se ujutro probuditi. Ovdje vrijeme i svakodnevne obaveze postaju manje važne, zanemarive, a sve što osjećaš, dišeš i doživljavaš postaje najvažnije na svijetu. Prepuštaš se to prirodnom organizmu da te obgrljuje sve jače i snažnije dokle god se ne prisjetiš da tu prirodu sam nosiš u sebi. Ima još ovakvih čudesnih otoka na Jadranu i hvala Bogu da ima, koji vraćaju osjećaj nebitnosti jesi li poznat ili nepoznat, gol, obučen, sretan ili nesretan. Otok čiste ljubavi. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri srp 26, 2017 12:46 pm

whisperer je napisao/la:
kic je napisao/la:slikam se na poslu Angel

https://i.servimg.com/u/f11/18/81/93/36/img_2025.jpg

Ma si zgodan! Happy

___

Pope, eto me 4-ti dan na otoku, samo u pareu i japankama hodam. Ali iskoristit ću ja ostalih 4 kufera! : ))
Pa ja, Silba je navodno čuvena po noćnim izlascima ...  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic sri srp 26, 2017 2:26 pm

whisperer je napisao/la:Nema prometa, samo kariolice kojima možeš prenositi prtljagu, a bicikl ima svoj vozni red tijekom dana, čini mi se do 22 sata. Nema ni potrebe za prometom. Otok ima potpuno drugu svrhu, zapravo, onakvu kakvu bi i trebao imati, onu Prirodnu. Mnogi su otoci izgubili svoju čar turizmom, gužvama i bukom. Reći će neki da je ovdje kao svugdje na moru, ali nije, jedno je od onih mjesta koji nosi poseban svijet. Onaj osjećaj kada zamiriše lovor, smilje, tamarisi i smokve miješajući se sa kapljicama mora pa te obavija toplina koja izvire iz kamenih kuća, kada te u ranu srpanjsku večer opusti tihi veseli žamor i blaga ulična svjetla što da naslutiti gdje ćeš se ujutro probuditi. Ovdje vrijeme i svakodnevne obaveze postaju manje važne, zanemarive, a sve što osjećaš, dišeš i doživljavaš postaje najvažnije na svijetu. Prepuštaš se to prirodnom organizmu da te obgrljuje sve jače i snažnije dokle god se ne prisjetiš da tu prirodu sam nosiš u sebi. Ima još ovakvih čudesnih otoka na Jadranu i hvala Bogu da ima, koji vraćaju osjećaj nebitnosti jesi li poznat ili nepoznat, gol, obučen, sretan ili nesretan. Otok čiste ljubavi. Happy

Shocked
zaljubio sam se Love
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned srp 30, 2017 5:29 am

whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:di ste cure i poponjo? imal ista novoga? kod mene uzasne vrucine a vlaga sa oceana dolazi... 98% vlage... vatreni zrak

:*

Trenutno sam na Silbi. Uvijek mi treba nekih 10tak dana da se opustim od gradskog stresa, ovoga puta sam si naredila da to bude odmah i moram reći da mi dobro ide. Jučer je prvi put od 5 mjeseca pala kiša, fino je rasfriškalo i dalo malo zraka za disanje. Prohodala sam cijeli otok, divna samoća. Jutros opet buđenje uz šum valića i zrikavaca. Baš lijepo.

Da, mnogo mladih ljudi umire. Sve je to zbog ovog luđačkog stresa i nezdravog življenja. A i stariji smo pa više takve stvari primjećujemo.
uzivas. neka. tako i treba. 
u pravu si da vise primjecujemo i umiranja zbog toga sto smo i sami stariji sada. a mnogi ljudi i nezdravo zive. grozota.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 6 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 27. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.