Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+8
Tomica
besposlenpop
saritica
*madonna*
Buffy
whisperer
kic
Lena
12 posters

Stranica 2 / 27. Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon tra 17, 2017 3:13 pm

whisperer je napisao/la:Koje bi po vama bilo dublje značenje slavljenja Uskrsa? Happy

Okupljanje obitelji, pobjeda nad smrću, napuštanje zakona oko za oko i zub za zub, namjesto toga opraštanje i ljubav.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon tra 17, 2017 3:16 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Razlikujemo i mi kvartove, al su za razliku od vaših 50-ak puta veći. 
U Rijeci (a bogami i u Dalmaciji), kvart završava kod prve kalete, tam već počinje novi ...

Pa kad je zagrebačka selendra veća od riječke selendre. Happy

Letjela sam sa novog Franceka. Presmiješan nam je aerodrom, svi zaposlenici strahovito ozbiljni, a uglavnom ništa ne štima. Na chek in trebaš doći barem tri sata ranije jer postoji mogućnost da padne neki sistem. Kada su nam vraćali torbe, jedan kofer je zapeo na ulazu pomićne trake i zaustavilo sve trake svih letova hebote. Laugh Nakon par minuta kao u filmu, security gay sa vokitokijem skače preko traka, miče torbe, dojavljuje da je problem riješen i sve je kao normalno. Inače, bočica jane je 28 kn, mali espresso 18 kn, vani blliješte bijesni taxisti koji bi te do Zagreba sigurno odrali za 800 kn, do sada su to činili za 300. Happy Ima neki bus koji vozi za Zg, nisam pitala cijenu, pretpostavljam da je i ona na europskoj razini. Happy U svakom slučaju, ako vas put nanese, organizirajte si prijevoz i potrepštine van te zone, ne bih im centa ostavila koliko pljačkaju.

Laugh Laugh Dobro rečeno.

Što se aerodroma tiče, samo proći što brže kroz njega i doma, prevelika gužva.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri tra 19, 2017 9:53 am

besposlenpop je napisao/la:



Shocked
Pisalo se svašta o propustima, al ovo zvuči apokaliptično.
(smijem ovaj tvoj text citirat na jednom drugom forumu?  Happy)

Naravno da smiješ. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri tra 19, 2017 9:59 am

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Super scena. Happy

Da, i upravo sam si spekla prste, uff... prelijena uzeti rukavicu, pa improviziram tanjim krpicama. I eto ti sad, ne jedan, već tri.. Rolling Eyes

A strma je? Nikada se nisam znala na taj način orijentirati po Zagrebu, mi u Rijeci sve raspoznajemo po kvartovima, ne ulicama. Tak da Zajčeva, Domjanovićeva ti je meni SF, jedino Kvatrić raspoznajem. Happy

Strma jako Grin
Kvatrić, kreneš Domjanićevom uzbrdo, kružni tok udesno nekih dvadesetak metara, pogledaš lijevo, puca pogled na Zajčevu Happy

Moj stari bi uvijek imao one odvratne opaske dok bi nas vodio u obiteljsku "štenju" kroz šumu, a za koju sam se sada spomenutom strminom prisjetila, nizbrdo se i gov*o kotrlja! : ))

Samo ti daj svojim laganim ritmom. Jogiraš možda?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri tra 19, 2017 10:17 am

Lijepi i opušteni dani, baš uživamo u odmoru kod mojih. U ponedjeljak smo čak uhvatili lijepo vrijeme i po cijele dane bili na plaži. Malenom je došao prijatelj sa sjevera u posjet na dva dana i sreći nije bilo kraja. Na kraju su se rastali zagrljeni riječima: kada bi barem nas dvoje bili braća! : ))) Slatki su. Happy Danas mu gledam te nožice i čudim se kako su se brzo izduljile. Miš moj mali..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri tra 19, 2017 11:52 am

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:



Shocked
Pisalo se svašta o propustima, al ovo zvuči apokaliptično.
(smijem ovaj tvoj text citirat na jednom drugom forumu?  Happy)

Naravno da smiješ. Happy
Fala, jesam - al sam usput i videl da si spomenula sigurnjaka pedera.  zubo 
Vjerojatno si mislila "guy"?  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri tra 19, 2017 4:08 pm

... putujem vlakom prema jugu ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet tra 21, 2017 12:14 pm

Dobila sam novi tablet! Nakon dva dana proučavanje, shvatila sam da je to i telefon. Laugh 
Fora je, ima svakakvih finih aplikacija, jedino mi se ne sviđa što za većinu moraš ostaviti svoj ID, kao, ne u svrhu da te se prati, već da se poboljšaju kvalitete korištenja. Whatever... idem pogledati kakve torbice nude jer mi se čini da to olako pukne.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet tra 21, 2017 12:29 pm

Na kojoj temi si sarita pisala o svom odlasku iz Njemaške u USA. Htjedoh se sada referirati na to, ali nikako da pronađem...

Odoh na ručak, čitamo se. :*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub tra 22, 2017 11:13 pm

joj ne sjecam se gdje smo to pisale, ali mozes ti i ovdje napisati odgovor. bas me zanima.

a novi tablet - super, samo sto nije super da se mora ulogirati. ne znam kako je kod nas ali ovdje bilo sta da kupis ne mos nista bez svog miscrosoft passworda  Cry
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned tra 23, 2017 1:13 am

evo malo lezim. pravi dan za odmor
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned tra 23, 2017 7:39 am

...pijem kavu, dobro jutro. Danas idemo na "homo si tec" ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned tra 23, 2017 7:40 am

Sarita, jesi li budna sad? Zvrcni me ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon tra 24, 2017 3:55 am

bila sam budna nocas u to doba, ali nisam vidjela ovu porukicu. budem te zvrcnula nekom drugom prilikom. nadam se da si dobro i da je bolje sa nogom.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Lena pon tra 24, 2017 9:52 pm

upravo sad sam se najela i sad ću odmarat.....
jedva čekam zaspat....kako guštam spavat zadnjih mjeseci to je čudo

ćao sara  Wink
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon tra 24, 2017 11:39 pm

Lena je napisao/la:...kako guštam spavat zadnjih mjeseci to je čudo

...
Ja to pokušavam samo zadnju večer.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto tra 25, 2017 1:02 am

pope, ne kuzim gdje si napisao da ti je rodjendan, ali neka... zelim ti sretan rodjendan i sto manje da budes jeremija su cukljevima a sto vise zivahni, debeljsukasti, veseli i zdravi poponja

upravo dosla iz setnje sa cukom... radim, krecim, sredjujem, cistim, smece izbacujem... itd itd
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy uto tra 25, 2017 8:46 am

whisperer je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Super scena. Happy

Da, i upravo sam si spekla prste, uff... prelijena uzeti rukavicu, pa improviziram tanjim krpicama. I eto ti sad, ne jedan, već tri.. Rolling Eyes

A strma je? Nikada se nisam znala na taj način orijentirati po Zagrebu, mi u Rijeci sve raspoznajemo po kvartovima, ne ulicama. Tak da Zajčeva, Domjanovićeva ti je meni SF, jedino Kvatrić raspoznajem. Happy

Strma jako Grin
Kvatrić, kreneš Domjanićevom uzbrdo, kružni tok udesno nekih dvadesetak metara, pogledaš lijevo, puca pogled na Zajčevu Happy

Moj stari bi uvijek imao one odvratne opaske dok bi nas vodio u obiteljsku "štenju" kroz šumu, a za koju sam se sada spomenutom strminom prisjetila, nizbrdo se i gov*o kotrlja! : ))

Samo ti daj svojim laganim ritmom. Jogiraš možda?

Ne, to ćemo vidjeti za par mjeseci kad doktorica vidi je li mi se osrčje oporavilo i mogu li si dopustiti veće otkucaje srca Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto tra 25, 2017 11:06 am

saritica je napisao/la:pope, ne kuzim gdje si napisao da ti je rodjendan, ali neka... zelim ti sretan rodjendan i sto manje da budes jeremija su cukljevima a sto vise zivahni, debeljsukasti, veseli i zdravi poponja

...
A valjda je pisalo na dnu naslovne stranice:

ONLINE
upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 2 registriranih, 0 skrivenih i 8 gostiju. :: 2 Bots
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 28, dana uto lip 03, 2014 10:45 pm.

Registriranih korisnika/ca: besposlenpopsaritica
Bots : Google (2), bing


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri tra 26, 2017 11:58 am

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Super scena. Happy

Da, i upravo sam si spekla prste, uff... prelijena uzeti rukavicu, pa improviziram tanjim krpicama. I eto ti sad, ne jedan, već tri.. Rolling Eyes

A strma je? Nikada se nisam znala na taj način orijentirati po Zagrebu, mi u Rijeci sve raspoznajemo po kvartovima, ne ulicama. Tak da Zajčeva, Domjanovićeva ti je meni SF, jedino Kvatrić raspoznajem. Happy

Strma jako Grin
Kvatrić, kreneš Domjanićevom uzbrdo, kružni tok udesno nekih dvadesetak metara, pogledaš lijevo, puca pogled na Zajčevu Happy

Moj stari bi uvijek imao one odvratne opaske dok bi nas vodio u obiteljsku "štenju" kroz šumu, a za koju sam se sada spomenutom strminom prisjetila, nizbrdo se i gov*o kotrlja! : ))

Samo ti daj svojim laganim ritmom. Jogiraš možda?

Ne, to ćemo vidjeti za par mjeseci kad doktorica vidi je li mi se osrčje oporavilo i mogu li si dopustiti veće otkucaje srca Happy
Uh ..... Zelim oporavak, sto brzi!!!
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet tra 27, 2017 12:44 am

saritica je napisao/la:joj ne sjecam se gdje smo to pisale, ali mozes ti i ovdje napisati odgovor. bas me zanima.

a novi tablet - super, samo sto nije super da se mora ulogirati. ne znam kako je kod nas ali ovdje bilo sta da kupis ne mos nista bez svog miscrosoft passworda  Cry

Ma čitajući te tada htjedoh se samo nadovezati kako su te velike selidbe iz jedne zemlje u drugu jedni od onih događaja, prekretnica čije intenzitete često izjednačuju sa gubitkom osobe/ malom smrću, prekidima odnosa/ rastavom. Posebne situacije oko koje se koncentriraju emocije, intenziviraju značenja odluka, postavljaju pitanje identiteta, naprosto si gurnut u vatru za imaginacijom budućnosti., nekog drugog tkanja života. Po meni su tako velike promjene okidač za narativizaciju života odnosno za učenje kako sebi možemo oblikovati život kao priču. Pogledaj iz druge perspektive svoj život i nekog tko upola nije prošao njegovo tkanje kao ti. Dok čovjek nije stjeran u kut, kao što je to vama rat priredio, radilo se naprosto o životu kao o neoblikovanoj masi intenziteta i dinamici koja bi na nas nalijetala, činio se život ponekad posve slučajno. I za tu masu života imali bi svjedoke – prijatelje, rodbinu, ekipu s faksa ili s posla. Nije bilo potrebno razmišljati o tome kako je prepričati, jer se ona prikazivala svima nama istovremeno i bili bi dio nje. Međutim, s odlaskom u drugu zemlju, sa nama ne kreću naši svjedoci, i postoji onaj osjećaj koji često imam nekad kad sam na aerodromu, da se to vrijeme u mom životu ne računa – jer nikoga neće biti sa mnom da mu svjedoči. U trenutku preseljenja u drugu zemlju naša su osjetila neprekidno izložena novim podražajima – već je i kupovina kruha avantura jer nemaš pojma što te čeka, okusi su iznenađujući, zvukovi su neobični, logika hodanja po cesti je drugačija, kao i dinamika, o prostornoj orijentaciji morate intenzivnije misliti, vrijeme se drugačije regulira, o vezi jezika i organizacije svijeta da i ne govorim. Kao da živiš V-efekt i kontinuirano si izloženi procesima oneobičavanja. Ok, nije baš da čovjek ode na Mars, ali iskustva takvog življenja su samo djelomično prenosiva, i mogućnosti da se bude nov u svijetu, a i nov u svom životu gotovo su bezbrojne. Htjela sam reći, iako sam malo oduljila, da si ti bogata osoba sarita. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet tra 27, 2017 12:48 am

Pope, sretan ti rođendan! :*

Napokon su došli oni dani kada je gušt otići na plac. Danas sam se svakoj babici na Dolcu od srca smješkala koliko su simpatične u svojim dovikivanjima i mamljenjima na prekrasno šarenilo. Za 10 kn uzela sam 2 kg patliđana! Mljac, obožavam. Sočne narandže, napokon.

Sretno Buffy, mislim na to. :*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet tra 28, 2017 3:19 pm

Pitanje dana. Hoće li pasti vlada ili 50% stanovništvu još uvijek odgovara živjeti na državi? Rolling Eyes
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pet tra 28, 2017 3:59 pm

Jos par minuta i izlazim iz kanc ... Hvala bogu vise ... Ne mogu vise ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet tra 28, 2017 7:45 pm

whisperer je napisao/la:Pope, sretan ti rođendan! :*
Fala.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 27. Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.