Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

+7
mala Cat
iluzija
Buffy
besposlenpop
muskokrk
darla_
urbanstyle
11 posters

Stranica 12 / 18. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by alpska štetočina sub srp 05, 2014 8:48 pm

darla_ je napisao/la:
alpska štetočina je napisao/la:ja došla... 
i vratit ću se opet...  zubo 

(urbi kiss  Love )

A koja kuya strasno   Grin ... tamo cieli traktat kako samnom dijeli prvi poljubac i stisak u jednoj hladnoj zimskoj noci, istina zeko je tu vecer trazio mamu  Laugh , a sad laganini Urbi kiss ...  a 'vamo ko ono sto smo se ljubile smo se ljubile, e da znas da sam bila zimus u Zg na koncertu Blalasevica bez tebe, pa sad pati  Silly .

Mislim bio bi red da nas i ovdje sve redom izljubis, da ne misli Cigo da lazes  Cool  zubo .
i onda sam ja kuya?  Sad 
ti si i tamo domaća i kad god navratiš ja te pomalo drpam (da da, ono što osjetoiš ioid leđima nije pizdina nego moja ruka zubo ), ali ova tvrdoglava splitska avetinja nikad nije ni privirila tamo, pa sam ja morala doći tu da je cmoknem... gadura nedokazna, nepopustljiva... a štaću kad sam slaba na nju  Cry 

a imaš pravo...ipak sam ja strastvena moica   Cool 
ljubac svima redom... kad je bal nek je maskenbal...
alpska štetočina
alpska štetočina

Posts : 5
Join date : 05.07.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop sub srp 05, 2014 10:13 pm

alpska štetočina je napisao/la:ja došla... 
...
Već sam se počel pitati ...  teet 
Trebalo bi otvorit kladionicu koga još čekamo ... a koga ne.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by darla_ uto srp 08, 2014 9:55 am

alpska štetočina je napisao/la:

ti si i tamo domaća i kad god navratiš ja te pomalo drpam (da da, ono što osjetoiš ioid leđima nije pizdina nego moja ruka zubo ),

Je pa i bilo mi nekako cudno, Pizda je puno njeznijeg dodira  Grin  Cool .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle uto srp 29, 2014 3:49 pm

nema me podugo..evo samo da bjesnu glistu i pisdu pošaljem u kurac  angel 

darla di si ti zapela?
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop uto srp 29, 2014 7:44 pm

urbanstyle je napisao/la:nema me podugo..evo samo da bjesnu glistu i pisdu pošaljem u kurac  angel 

darla di si ti zapela?

Darli kiša razmočila duvan.
Ujedno koristim priliku da Glistu & Pizdu pošaljem u kurac. Arrow
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost čet pro 25, 2014 3:11 pm

Baab:

skinovi su super stvar...ali teško ćeš naći netki koji je 100% iskoristiv...i koji je na hrvatskom jeziku...
imaš one simulatore...pogedaj ih barem 50-tak...i odaberi ono što ti se u globalu sviđa...ne gledati boje...svjetla...i ostalo...gledaj globalnu sliku...
dugmiće ćeš morati si raditi sama...nema ih na hrvaštini...imaš na forumu o forumima predloške koje su radili drugi...neka ti posluži kao inspiracija...
isto vrijedi i za ikonice...slikice...obavjesti...ili bilo što drugo...uglavnom će se sve svesti na sam tvoj rad...
ono što ti izgleda super u nekoj normalnoj veličini...kad smanjiš na 16x16 px postat će brljotina...
boje...nitko nema isti monitor...grafičku...100 različitih ljudi...vidjet će 100 različitih varijacija jednog te istog...nekome će blještati...nekome će biti pretamno...nekome taman...nekome...

kada radiš na "refinishu"...radi na što većoj rezoluciji...ako ikako možeš...
na malom monitoru bude sve izgledalo super...ali kad dođe nešto "normalne" veličine....dobiješ da ti je forum manji od trećine stranice (btw...više nitko...ama baš nitko ne koristi rezoluciju 1024x768)...a sadržaj liči na buhice...ikonice treba "gađati"...




Ha, ha, a ceeekaj, Babane, tek smo zapocele otkrivati "cemu sluzi ono dugme". Happy To smo u kasnim nocnim satima malo istrazivale ponudu skinova, ukrasa, bannera. Posjetile smo i "forum svih foruma" (poznata naslovnica? zubo ) ... Zabavno je, zapravo. Vidis, to s rezolucijom dobar je naputak i sad mi je jasno zasto s andija i tableta uvijek sve izgleda savrseno, a njima izgleda kao da smo "u kobasici".

Hvala i postavimo ti pitanja kad negdje zapnemo, gotovo ti je sad. Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop čet pro 25, 2014 4:50 pm

Kupio Mujo motornu pilu i prodavač mu kaže da s njom može srušiti 10 velikih drva u jednom danu. Vrati se Mujo sljedeći dan i potuži se prodavaču: 
- Šta je ovo, rekli ste da mogu srušiti 10 drva, a ja samo 3 u jednom danu!
- Čudno... Idem ja sutra s vama, pa ćemo vidjet šta je problem s tom pilom.
Sljedeći dan došli u šumu, prodavač upali pilu, a Mujo će: 
- A ti nju upali?!



Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost čet pro 25, 2014 6:37 pm

: )))

Idi kvragu, Pop.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost čet pro 25, 2014 9:16 pm

nadam se oa će Pizda pročitati ovaj post.
Ne vjerujem da je Pipiju bitno moje mišljenje al ja osjećam potrebu da ga napišem.
Dakle Pipi potpis za tvoj odgovor Zingaru.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer pet pro 26, 2014 1:20 am

Ligeja je napisao/la:Baab:

skinovi su super stvar...ali teško ćeš naći netki koji je 100% iskoristiv...i koji je na hrvatskom jeziku...
imaš one simulatore...pogedaj ih barem 50-tak...i odaberi ono što ti se u globalu sviđa...ne gledati boje...svjetla...i ostalo...gledaj globalnu sliku...
dugmiće ćeš morati si raditi sama...nema ih na hrvaštini...imaš na forumu o forumima predloške koje su radili drugi...neka ti posluži kao inspiracija...
isto vrijedi i za ikonice...slikice...obavjesti...ili bilo što drugo...uglavnom će se sve svesti na sam tvoj rad...
ono što ti izgleda super u nekoj normalnoj veličini...kad smanjiš na 16x16 px postat će brljotina...
boje...nitko nema isti monitor...grafičku...100 različitih ljudi...vidjet će 100 različitih varijacija jednog te istog...nekome će blještati...nekome će biti pretamno...nekome taman...nekome...

kada radiš na "refinishu"...radi na što većoj rezoluciji...ako ikako možeš...
na malom monitoru bude sve izgledalo super...ali kad dođe nešto "normalne" veličine....dobiješ da ti je forum manji od trećine stranice (btw...više nitko...ama baš nitko ne koristi rezoluciju 1024x768)...a sadržaj liči na buhice...ikonice treba "gađati"...




Ha, ha, a ceeekaj, Babane, tek smo zapocele otkrivati "cemu sluzi ono dugme". Happy To smo u kasnim nocnim satima malo istrazivale ponudu skinova, ukrasa, bannera. Posjetile smo i "forum svih foruma" (poznata naslovnica? zubo ) ... Zabavno je, zapravo. Vidis, to s rezolucijom dobar je naputak i sad mi je jasno zasto s andija i tableta uvijek sve izgleda savrseno, a njima izgleda kao da smo "u kobasici".

Hvala i postavimo ti pitanja kad negdje zapnemo, gotovo ti je sad. Grin

Što to Baabs želi reći? Da smo se izbrisale do buhica veličine?  Shocked
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop pet pro 26, 2014 11:52 am

E. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by darla_ pet pro 26, 2014 12:15 pm

No dobro, praznici su skoro gotovi pa se vracamo na staro, vidjela sam da moze ici restore starog skina, pa ces valjda pope izdrzati jos malo, muke sa nama Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop pet pro 26, 2014 12:21 pm

darla_ je napisao/la:No dobro, praznici su skoro gotovi pa se vracamo na staro, vidjela sam da moze ici restore starog skina, pa ces valjda pope izdrzati jos malo, muke sa nama Grin
Vraćaš se - kam ...? U Dubrovnik il ovde?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pet pro 26, 2014 12:57 pm

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Baab:

skinovi su super

..nitko nema isti monitor...grafičku...100 različitih ljudi...vidjet će 100 različitih varijacija jednog te istog...nekome će blještati...nekome će biti pretamno...nekome taman...nekome..."...

Što to Baabs želi reći? Da smo se izbrisale do buhica veličine?  Shocked

'Oce rec' da je on jedan od tih stotinjak ljudi kojem ekran nije taman. zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pet pro 26, 2014 1:02 pm

darla_ je napisao/la:No dobro, praznici su skoro gotovi pa se vracamo na staro, vidjela sam da moze ici restore starog skina, pa ces valjda pope izdrzati jos malo, muke sa nama Grin

Nema restorea. Grin To je u slucaju kad sve ostalo ode vrit. Silly

Pop ce pomagati u oblikovanju ikonica na hrvatskom. Moze im lijepo osmisliti izgled... Dromsi ce upirati prsticem u ono sto ne valja. Ona ce nas konstruktivno kritizirat'.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop pet pro 26, 2014 9:20 pm

Ligeja je napisao/la:
Pop ce pomagati u oblikovanju ikonica na hrvatskom. Moze im lijepo osmisliti izgled... 
Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 A020
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer sub pro 27, 2014 12:26 am

Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Baab:

skinovi su super

..nitko nema isti monitor...grafičku...100 različitih ljudi...vidjet će 100 različitih varijacija jednog te istog...nekome će blještati...nekome će biti pretamno...nekome taman...nekome..."...

Što to Baabs želi reći? Da smo se izbrisale do buhica veličine?  Shocked

'Oce rec' da je on jedan od tih stotinjak ljudi kojem ekran nije taman. zubo

I koji nas gleda drugačijim očima....  Plain
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer sub pro 27, 2014 12:28 am

Ligeja je napisao/la:
darla_ je napisao/la:No dobro, praznici su skoro gotovi pa se vracamo na staro, vidjela sam da moze ici restore starog skina, pa ces valjda pope izdrzati jos malo, muke sa nama Grin

Nema restorea. Grin To je u slucaju kad sve ostalo ode vrit. Silly

Pop ce pomagati u oblikovanju ikonica na hrvatskom. Moze im lijepo osmisliti izgled... Dromsi ce upirati prsticem u ono sto ne valja. Ona ce nas konstruktivno kritizirat'.

Nema. Sutra se sređujemo za Novu..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 1:43 pm

Moze. Happy Idem nesto probati s bannerom i malo sam se zaigrala faviconom (jagodom pored adrese), ali umjesto da nju promijenim, maknula sam postojeci banner. Rolling Eyes

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 1:52 pm

Skica li netko? : )) Kako ovo izgleda?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer sub pro 27, 2014 6:32 pm

Pomalo čudno... na pola ekrana i izduljeno.  Plain
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by whisperer sub pro 27, 2014 7:16 pm

Virnem malo noćas kakvih sve opcija ima... Happy

Hej, Li, bio sinoć Benjamin Button.. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 7:38 pm

Jesi li ga pogledala? Happy Ja sam ga opet malo skicala, ali ubrzo mi je Divergent (na tabletu) potpuno skrenuo paznju. Imas ga na Filmoviti. Inace, instalirala sam si PopCorn jer ondje imas sva cudesa online. Od filmova do serija. Titlovana. Katkad nema na hrvatskom, no uvijek je na engleskom. Pikiram novog Draculu. Happy


----

Ma La Linea i zauzima samo pola naslovnice, ali zanima me kako je ostalo... Ukucala sam u trazilicu "pahuljice" (najvise s tumblr-a) i izbacilo mi je lijepih fotografija. Idem iskusati jedan od ova dva gifa, a ti onda prepravi veceras.

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Tumblr_nfs0rpsHcU1tiyj7vo1_500

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Tumblr_mmebg8BFZB1qjo009o1_500

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub pro 27, 2014 7:45 pm

Nista od ovih. Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop sub pro 27, 2014 7:52 pm

Ligeja je napisao/la:Moze. Happy Idem nesto probati s bannerom i malo sam se zaigrala faviconom (jagodom pored adrese), ali umjesto da nju promijenim, maknula sam postojeci banner.  Rolling Eyes
Ne diraj nam Đagodu!  Angry


Zadnja promjena: besposlenpop; sub pro 27, 2014 7:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 12 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 18. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.