Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noćni intermezzo

5 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by urbanstyle sri lip 11, 2014 1:34 am

dobra noć ..evo me malo vata san
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 1:43 am

urbanstyle je napisao/la:prijavi ga, jedva čekaju takve priče..sva ta pisma pošalji urednicima portala,indexu...ako imaš sve to..ja ne bi čekla ni minute da me netko tako maltretira...

iako nisama baš skužila  uz šta je vezenao-zbog čega, ali ne trebaš ni pisati....dovoljno je i ovo..

polako njima se zuri meni ne. cekam da jos naprave koji prekrsaj a vec su ih napravili podosta pa cu krenut u akciju.

jednostavna ali vrlo sofisticirana prevara od strane Iskon d.d. dakle prije potpisivanja ugovora sa Iskon d.d. lijepo sam ih najmanje 4 puta pitao da li ja trebao otici u T-com centar nesto odjaviti jer je to bio moj bivsi teleoperater. imbecili u Iskon.d.d kazu neeeeeeee vi gospodine nemate nista s time i sa prebacivanjem infrastrukture to je nas posao i mi cemo to obaviti jer tako pise u ugovoru. ja kazem ok. ukopcaju oni mene i krene prvi drugi treci mjesec i ja dobivam uplatnice od T-coma i od Iskona. kazem mozda su neki zaostaci pa ja platim T-comu i zovem Iskon i pitam ih koji je to kurac sa racunima. lik ( izmisljeno ime ti kaze jer svi tamo se predstavljaju pod izmisljenim imenima rekla mi je to bivsa djelatnica Iskona ) kaze da nema pojma da nazovem opet. i ja tako dangubio dane i dane mjesece zivkajuci t-com i iskon i njihovo svi operateri su zauzeti mi je vecpocelo ici nakurac dok nakon 3 mjeseca nisam nekako uspio doc na liniju sa nekim tehnicarem u t-comu koji se potrudio i reko mi da me Iskon d.d. nikad nije ni odjavio od T-coma i da sam ja jos uvijek njihov korisnik. ja podivljam i dam usmenu zalbu T-comu da me odjave sto su oni i ucinili nakon mjesec dana i cak su mi i vratili povrat novca koji sam ja njima platio. e sad tu krene najzanimljivija prevara koja se svakodnevno desava u ovoj prokletoj rvackoj vukojebini krcatoj kriminalcima i psihopatama.

nastavak sljedi sutra.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 1:54 am

urbanstyle je napisao/la:oš dat kune ak dobieš parnicu...aj ebote al ne vidiš da žicam

meni nije do zajebancije ovo su doslovno smrtno ozbiljne stvari jer jedan krivi potez i stvar moze eskalirati u krvoprolice. ti se kreteni previse zanose da im nitko nista nemoze ali malo olova itekako moze stvari u hipu preokrenuti u tragediju. nadam se da do takvog scenarija nece doci ali to sve ovisi o njima. ja samo cekam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 2:09 am

kratko je trajao taj intermezzo. ajd barem sam nasao temu koja te uspavljuje. da sam znao jos bi ti jucer krenuo pricat o hrvatskom legaliziranom kriminalu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 5:44 am

danas je sutra

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by darla_ sri lip 11, 2014 12:16 pm

E fino sad imamo themu di se mozemo zajednicki kuhati, po noci. Biti cemo pravi jestivi ko oni iz Ligejinih on-line prica, mozemo i biznis otvoriti, 10 dkg kuhane Darle, 5 dkg kuhane Urby i tako redom  Grin .

Jucer sam se bacila u detaljni podhvat ciscenja klime, pranja filtera, koja se svakakva gamad zavuce u tu klimu to je cudo.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 12:17 pm

dromsin je napisao/la:danas je sutra

jel ste vi svjesni da ono sto se danas meni dogadja da se vec sutra moze i vama dogoditi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 12:19 pm

darla_ je napisao/la:E fino sad imamo themu di se mozemo zajednicki kuhati, po noci. Biti cemo pravi jestivi ko oni iz Ligejinih on-line prica, mozemo i biznis otvoriti, 10 dkg kuhane Darle, 5 dkg kuhane Urby i tako redom  Grin .

Jucer sam se bacila u detaljni podhvat ciscenja klime, pranja filtera, koja se svakakva gamad zavuce u tu klimu to je cudo.

ja se momentalno bavim drukcijom vrstom gamadi. cudo jedno koja se svakojaka gamad infiltrirala u sve pore ove drzave.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by darla_ sri lip 11, 2014 1:25 pm

escaped je napisao/la:
ja se momentalno bavim drukcijom vrstom gamadi. cudo jedno koja se svakojaka gamad infiltrirala u sve pore ove drzave.

E meni je drago jer navodno ona gamad od Jovanovica odlazi, ne znam hoce li slijedeci biti bolji, ali vec sto ovog nema je razlog za slavlje, jebote koja je to stetocina...
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 1:29 pm

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:
ja se momentalno bavim drukcijom vrstom gamadi. cudo jedno koja se svakojaka gamad infiltrirala u sve pore ove drzave.

E meni je drago jer navodno ona gamad od Jovanovica odlazi, ne znam hoce li slijedeci biti bolji, ali vec sto ovog nema je razlog za slavlje, jebote koja je to stetocina...

lik je stetocina skolski primjer psihopate. takve kao sto je on treba ohladiti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by darla_ sri lip 11, 2014 1:35 pm

escaped je napisao/la:

lik je stetocina skolski primjer psihopate. takve kao sto je on treba ohladiti.

U tekuci dusik na -70 C , mislim da bi ga to dovoljno ohladilo  Cool
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 1:57 pm

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:

lik je stetocina skolski primjer psihopate. takve kao sto je on treba ohladiti.

U tekuci dusik na -70 C , mislim da bi ga to dovoljno ohladilo  Cool

i onda mu samo opalis chweger...  Cool 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by urbanstyle sri lip 11, 2014 3:07 pm

priko dana se ovdi ne piše ...prostor se tre ba proćistiti do iza ponoći...kad uđeš treba biti zen...

fino hladno  Silly
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 3:18 pm

urbanstyle je napisao/la:priko dana se ovdi ne piše ...prostor se tre ba proćistiti do iza ponoći...kad uđeš treba biti zen...

fino hladno  Silly

tko ce pisat po ovom zvizdanu jebote. grije ko u mikrovalnoj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by urbanstyle sri lip 11, 2014 4:49 pm

šummmm rashlađenih valovaaa ..kocke leda po tjelesima ...kosa viori 

toliko je bedasto ..da ja nemam vremena tipkati
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 6:09 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:danas je sutra

jel ste vi svjesni da ono sto se danas meni dogadja da se vec sutra moze i vama dogoditi?
svjesni šefe, svjesni
čekam nastavak priče, jesi reko jučer, sutra, a to je danas  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 6:11 pm

urbanstyle je napisao/la:šummmm rashlađenih valovaaa ..kocke leda po tjelesima ...kosa viori 

toliko je bedasto ..da ja nemam vremena tipkati
ovako živim
trk iz kuće pokupit robu, pa zen hladovina u kući. Razbolit ću se samo tako. Al kad već trošim struju hoću da se smrzavam angel  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 11:12 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:danas je sutra

jel ste vi svjesni da ono sto se danas meni dogadja da se vec sutra moze i vama dogoditi?
svjesni šefe, svjesni
čekam nastavak priče, jesi reko jučer, sutra, a to je danas  Love

Dromsin  Love  ja cu napisati nastavak samo sad bas ne prevruce mi je nemogu dihat.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by besposlenpop čet lip 12, 2014 1:46 am

urbanstyle je napisao/la:ili da putujem u vlaku..a ono prozor otvoren..zapalim lipo duvan  , noge na drugo sjedalo i putuj selma....

danas, ni vlaka, ni duvana u vlaku,a bome ni selme nema
Nema toga više. Kupi kartu za spavaća kola i mo'š spavat. A duvanit mo'š na peronu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost čet lip 12, 2014 5:18 am

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:danas je sutra

jel ste vi svjesni da ono sto se danas meni dogadja da se vec sutra moze i vama dogoditi?
svjesni šefe, svjesni
čekam nastavak priče, jesi reko jučer, sutra, a to je danas  Love

Dromsin  Love  ja cu napisati nastavak samo sad bas ne prevruce mi je nemogu dihat.
je, za popizdit je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 4:30 pm

besposlenpop je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:ili da putujem u vlaku..a ono prozor otvoren..zapalim lipo duvan  , noge na drugo sjedalo i putuj selma....

danas, ni vlaka, ni duvana u vlaku,a bome ni selme nema
Nema toga više. Kupi kartu za spavaća kola i mo'š spavat. A duvanit mo'š na peronu.
to je tako bzvz...pa kog kurca su i to morali zabraniti...kao u ime zdravlja..pa nacia nie nikad bila bolesnia nego od tog momenta od kada su zabranili pušenje...više se razboliš zbog toga što ne smiješ zapalit jedan obični duvan u običnom vlaku..pička ima materina retardirana
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by iluzija pet lip 13, 2014 7:00 pm

urbanstyle je napisao/la:prošla je ponoć, u kući je nesnosna sparina.nije mi jasno da su se zidovi već ugrijali..terasa je još uvijek topla..šta god dodirneš sve je hot...pored ove vručine srečaa je da me još i ljubav ne grie  zubo .od spavanja, bojim se nema ništa

na forumu nema nikoga,na televiziji nema ništa,sve je ništa i samo je vrućeeeeee
bas ne znas uzivati.....pa izadjes na terasu, slusas mjuzu,  opustis se,   i pijuckas sok sa punooo leda. milinica jedna.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 7:32 pm

iluzija je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:prošla je ponoć, u kući je nesnosna sparina.nije mi jasno da su se zidovi već ugrijali..terasa je još uvijek topla..šta god dodirneš sve je hot...pored ove vručine srečaa je da me još i ljubav ne grie  zubo .od spavanja, bojim se nema ništa

na forumu nema nikoga,na televiziji nema ništa,sve je ništa i samo je vrućeeeeee
bas ne znas uzivati.....pa izadjes na terasu, slusas mjuzu,  opustis se,   i pijuckas sok sa punooo leda. milinica jedna.
da te imam di prijavit  -namah  bi to ti uradila... zubo pa yeben te ćoravu ...piše: .terasa je još uvijek topla..šta god dodirneš sve je hot... Laugh  Laugh  Laugh  Laugh   

ovo me podsjetilo kad si me na ex forumu nakon pet godina pisanja - pitala :urbanstyle pod kojim starim nikom si prije pisao  lol! ----- upišala sam se od smija majkee mi 

inače pozdrav ti šaljem
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by besposlenpop pet lip 13, 2014 10:02 pm

urbanstyle je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:ili da putujem u vlaku..a ono prozor otvoren..zapalim lipo duvan  , noge na drugo sjedalo i putuj selma....

danas, ni vlaka, ni duvana u vlaku,a bome ni selme nema
Nema toga više. Kupi kartu za spavaća kola i mo'š spavat. A duvanit mo'š na peronu.
to je tako bzvz...pa kog kurca su i to morali zabraniti...kao u ime zdravlja..pa nacia nie nikad bila bolesnia nego od tog momenta od kada su zabranili pušenje...više se razboliš zbog toga što ne smiješ zapalit jedan obični duvan u običnom vlaku..pička ima materina retardirana
Jebem vas retardirane - trebalo bi vas ubacit u ispražnjenu septičku jamu pa u njoj prevozit po željama. Tam bute smrdeli samo sebi.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Gost sub lip 14, 2014 5:16 am

besposlenpop je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:ili da putujem u vlaku..a ono prozor otvoren..zapalim lipo duvan  , noge na drugo sjedalo i putuj selma....

danas, ni vlaka, ni duvana u vlaku,a bome ni selme nema
Nema toga više. Kupi kartu za spavaća kola i mo'š spavat. A duvanit mo'š na peronu.
to je tako bzvz...pa kog kurca su i to morali zabraniti...kao u ime zdravlja..pa nacia nie nikad bila bolesnia nego od tog momenta od kada su zabranili pušenje...više se razboliš zbog toga što ne smiješ zapalit jedan obični duvan u običnom vlaku..pička ima materina retardirana
Jebem vas retardirane - trebalo bi vas ubacit u ispražnjenu septičku jamu pa u njoj prevozit po željama. Tam bute smrdeli samo sebi.
 Laugh Pop nepušač

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Noćni intermezzo - Page 2 Empty Re: Noćni intermezzo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.