Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

+10
Buffy
saritica
Sco
*madonna*
darla_
mala Cat
Lena
whisperer
iluzija
urbanstyle
14 posters

Stranica 3 / 28. Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost uto kol 19, 2014 9:02 pm

urbanstyle je napisao/la:poy se yebat...pišem na sve strane...malo ćirnem da vidim jel dromsi diše..izgleda da se zaboravila odlogirati  Laugh
ma odlogiram se al me i dalje drži ko da sam logirana, to ti Esko nekaj čara-lara

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop uto kol 19, 2014 9:27 pm

Lena je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:sada nije vrijeme od kave. postoji li topic od kamomilice?

ovdje ni kamlica ne pomaže......jednostavno nikome se ne čakula....
evo dromsička i urbanuša online....jebote dok napišu post mogu taman odgledat vijesti  Grin  Silly 
ma ok....ide kako ide....
al nekad je fakat gušt napisat koju riječ sad i tutek uz društvo....beeeeljjjjj
Kak ide potraga za mosaic-šunkom? 
Jučer sam se sjetil Antyše u Lidlu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost čet kol 21, 2014 8:02 pm

nema nikoga. dromsicka i popek su otisli u ikeu, ostali se razmilili ko rakova djeca...idem ja na hladnu orosenu kriglu punu biri.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost čet kol 21, 2014 9:07 pm

escaped je napisao/la:nema nikoga. dromsicka i popek su otisli u ikeu, ostali se razmilili ko rakova djeca...idem ja na hladnu orosenu kriglu punu biri.
između Ikeje i pive biram pivu , makar te samo gledala kak piješ  Angel ,ja ću capucino. Fala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop čet kol 21, 2014 9:34 pm

Na čergama su zapeli "zakaj Jagoda, otkud Jagoda ..." i da je Catica metar i šumska jagoda. Mi naravno, znamo da je to Dromsi.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost čet kol 21, 2014 9:47 pm

besposlenpop je napisao/la:Na čergama su zapeli "zakaj Jagoda, otkud Jagoda ..." i da je Catica metar i šumska jagoda. Mi naravno, znamo da je to Dromsi.  Cool
ja sam metar i žilet , Catica je malo viša  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pet kol 22, 2014 12:32 am

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:nema nikoga. dromsicka i popek su otisli u ikeu, ostali se razmilili ko rakova djeca...idem ja na hladnu orosenu kriglu punu biri.
između Ikeje i pive biram pivu , makar te samo gledala kak piješ  Angel ,ja ću capucino. Fala

e kurac, ubacila bi se u svadju jer bas smo u bircu veceras svi bili nervozno nadrkani i raspolozeni za kraval nismo pustali rvate u birc. ali ti si nasa tebe bi pustili, ipak morala bi se branit jer je bilo dogadjanje pijanaca.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pet kol 22, 2014 2:59 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:nema nikoga. dromsicka i popek su otisli u ikeu, ostali se razmilili ko rakova djeca...idem ja na hladnu orosenu kriglu punu biri.
između Ikeje i pive biram pivu , makar te samo gledala kak piješ  Angel ,ja ću capucino. Fala

e kurac, ubacila bi se u svadju jer bas smo u bircu veceras svi bili nervozno nadrkani i raspolozeni za kraval nismo pustali rvate u birc. ali ti si nasa tebe bi pustili, ipak morala bi te branit jer je bilo dogadjanje pijanaca.
 angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Lena pet kol 22, 2014 8:46 pm

besposlenpop je napisao/la:
Lena je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:sada nije vrijeme od kave. postoji li topic od kamomilice?

ovdje ni kamlica ne pomaže......jednostavno nikome se ne čakula....
evo dromsička i urbanuša online....jebote dok napišu post mogu taman odgledat vijesti  Grin  Silly 
ma ok....ide kako ide....
al nekad je fakat gušt napisat koju riječ sad i tutek uz društvo....beeeeljjjjj
Kak ide potraga za mosaic-šunkom? 
Jučer sam se sjetil Antyše u Lidlu.

ma nema je nigdi....ne proizvodi se to više  zubo 
al neke su prodavačice znale o čemu priča i slatko se i sjetno nasmijale toj mozaik šunci.....

nema veze....ima nečeg drugoga za pronaći kad mu dođe želja za suhomesnatostima
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Lena pet kol 22, 2014 8:47 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Na čergama su zapeli "zakaj Jagoda, otkud Jagoda ..." i da je Catica metar i šumska jagoda. Mi naravno, znamo da je to Dromsi.  Cool
ja sam metar i žilet , Catica je malo viša  Laugh

cat  kad se usparvi taman  pod krevet stane....tako je rekla  Grin  zubo
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop pet kol 22, 2014 9:14 pm

Lena je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Lena je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:sada nije vrijeme od kave. postoji li topic od kamomilice?

ovdje ni kamlica ne pomaže......jednostavno nikome se ne čakula....
evo dromsička i urbanuša online....jebote dok napišu post mogu taman odgledat vijesti  Grin  Silly 
ma ok....ide kako ide....
al nekad je fakat gušt napisat koju riječ sad i tutek uz društvo....beeeeljjjjj
Kak ide potraga za mosaic-šunkom? 
Jučer sam se sjetil Antyše u Lidlu.

ma nema je nigdi....ne proizvodi se to više  zubo 
al neke su prodavačice znale o čemu priča i slatko se i sjetno nasmijale toj mozaik šunci.....

nema veze....ima nečeg drugoga za pronaći kad mu dođe želja za suhomesnatostima
Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Fete-prsuta
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pet kol 22, 2014 11:39 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:nema nikoga. dromsicka i popek su otisli u ikeu, ostali se razmilili ko rakova djeca...idem ja na hladnu orosenu kriglu punu biri.
između Ikeje i pive biram pivu , makar te samo gledala kak piješ  Angel ,ja ću capucino. Fala

e kurac, ubacila bi se u svadju jer bas smo u bircu veceras svi bili nervozno nadrkani i raspolozeni za kraval nismo pustali rvate u birc. ali ti si nasa tebe bi pustili, ipak morala bi te branit jer je bilo dogadjanje pijanaca.
 angel

da. jucer mi se komsija polomio po cesti negdje je zapeo i srusio se preko nekog zidica. veceras mi je pokazivao rane sav se izubijao. jebote koji smo mi spaljeni ko barut.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by urbanstyle pet kol 29, 2014 4:43 pm

budite pozdravljeni...

tu sam ..čudom se čudim da je već rujan 2014  Happy
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ pet kol 29, 2014 9:06 pm

urbanstyle je napisao/la:budite pozdravljeni...

tu sam ..čudom se čudim da je već rujan 2014  Happy

Je ljeto je proletilo, kako napreduje bebica?  Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Lena sub kol 30, 2014 7:51 am

ljeto još nije gotovo!







nadam se..... Cry

sad bi moglo bit najljepše.....ako kiše ne zaredaju jel..... zubo
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ sub kol 30, 2014 7:55 am

A vidi Lenice  Grin

Jutro ti, ma biti ce ljeto jos super, mora  Cool
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Lena sub kol 30, 2014 8:02 am

i ja kažem......bilo bi super kupat se u rujnu......a i ako bude sunca i oni lijepi zalasci su sad nekako dojmljiviji.....
di si južnjakinjo?  zubo
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ sub kol 30, 2014 8:05 am

Lena je napisao/la:i ja kažem......bilo bi super kupat se u rujnu......a i ako bude sunca i oni lijepi zalasci su sad nekako dojmljiviji.....
di si južnjakinjo?  zubo

Pa sad je u biti i najljepse, jos kad pocne skola, aplaze se poptpuno isprazne, to je moje doba godine za kupanje  zubo.

A eto me tutek, nakon tjedna malo prelistavam sto se pisali, vamo i tamo, pa da vidim imam li sto reci po kojem pitanju  Grin.

Sto ima u tebe?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Lena sub kol 30, 2014 8:09 am

darla_ je napisao/la:
Lena je napisao/la:i ja kažem......bilo bi super kupat se u rujnu......a i ako bude sunca i oni lijepi zalasci su sad nekako dojmljiviji.....
di si južnjakinjo?  zubo

Pa sad je u biti i najljepse, jos kad pocne skola, aplaze se poptpuno isprazne, to je moje doba godine za kupanje  zubo.

A eto me tutek, nakon tjedna malo prelistavam sto se pisali, vamo i tamo, pa da vidim imam li sto reci po kojem pitanju  Grin.

Sto ima u tebe?
 ajme jedva čekam školu....ovi moji ne znaju više šta bi od sebe ima tjedan dana....škola će im sad lijepo doć.....

ja ti nešto učim.....bolje da ne pričam  zubo
al ok je.....ne ide glatko,al ide.....pismeni dio prošla....za 10-tak dana usmeni imam....i već se tresem.....odvikla se skroooz
i tako.....ostalo ok.....svi smo dobro šta je najvažnije  Happy
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ sub kol 30, 2014 8:12 am

Lena je napisao/la:

 ajme jedva čekam školu....ovi moji ne znaju više šta bi od sebe ima tjedan dana....škola će im sad lijepo doć.....

ja ti nešto učim.....bolje da ne pričam  zubo
al ok je.....ne ide glatko,al ide.....pismeni dio prošla....za 10-tak dana usmeni imam....i već se tresem.....odvikla se skroooz
i tako.....ostalo ok.....svi smo dobro šta je najvažnije  Happy

Da vdiejla sam tamo i bodrim te, ali mogu i tu ponoviti, usmeni ce biti peace of cake, trust me  Cool
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Lena sub kol 30, 2014 8:16 am

hahaha....ok......vjerujem da hoće  zubo


najs tu see you tipka tu tipka  Happy Grin

idem za poslom.....vodimo macu u veterinara i malo učit ne bi bilo na odmet  Laugh
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ sub kol 30, 2014 8:22 am

Ajd drzi se, citamo se!
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by urbanstyle sub kol 30, 2014 10:02 am

Lena je napisao/la:ljeto još nije gotovo!







nadam se..... Cry

sad bi moglo bit najljepše.....ako kiše ne zaredaju jel..... zubo
 ja se isto nadam da nije, i da ćemo s e još pošteno znojiti...meni je ovo ljeto bilo predobro...

niste me čuli da pyzdim.."ajmee šta je vruće"

iskupala sam se ...isplivala...naplivala...naradila...zaradila zubo ,u biti dobro sam se organizirala...i eto ti vraže ..već deveti mjesec...

ps. darla..beba je odlično...počela je zayebavati i poštiva jedino nošenje u rukama, kuži razliku između samostalnog ležanja u krevetiću ili cunjakanja u rukama ...a jebigaa..govorila sam nemojte....ali nitko ne sluša...

a rekooooo...yebite se sada...ja otra na welness  zubo
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by urbanstyle sub kol 30, 2014 10:04 am

lena držimo ti fige da položiš sve ispite...budi primjer svojoj djeci Grin  

sve peje da si posložila
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop sub kol 30, 2014 12:42 pm

Lena je napisao/la:

ja ti nešto učim.....bolje da ne pričam  zubo
...
Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Beton_wall_by_torqks
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 3 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 28. Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.