Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Stranica 24 / 26. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Go down

Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost on čet vel 18, 2016 3:31 pm

evo ovdje mozete online kupiti, da, kupiti sve vrste smrtonosnih virusa, bakterija, djelove ljudskog tijela, ljudske organe i jos mnogo toga. samo ubacite u kosaricu zika virus platite i evo vam virusa doma.

http://www.lgcstandards-atcc.org/en/Products/All.aspx

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet vel 18, 2016 3:45 pm

hmm...ne bi bilo lose da kupim npr. Bacillus anthracis i da to putem pisama posaljem svima u Saboru, Vladi, i onoj krmaci na Pantovcaku a i Bozanicu i njegovom kleofasistickim pedofilima i drkadzijama.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on pet vel 19, 2016 8:54 am

Balkanska priča, ili trpimo, ili se ubijamo.
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet vel 19, 2016 12:35 pm

Buffy je napisao/la:Balkanska priča, ili trpimo, ili se ubijamo.

ovaj puta treba ubijati selektivno. kao kad cupas korov sa njive. a to selektivno likvidiranje ce se skoro poceti desavati...ne spasi ih ni cijeli represivni aparat ni oni kockasti ustaski krmci iz atj lucko.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on pet vel 19, 2016 7:03 pm

Ja bih u neku pripizdinu gdje se nitko ne ubija. Pun kufer pionira, partizana, stabilizacija, nacija, ratova, pretvorbi, laži i Zvonimirove kletve.
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on ned vel 21, 2016 5:38 pm

Ko drug Tito ... teet
besposlenpop

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on sri vel 24, 2016 10:12 pm

Pozdrav iz Osijeka. 

besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on čet vel 25, 2016 9:10 am

Bljak.
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on sri oľu 02, 2016 10:05 am

Zagorka na naslovnici Googleta danas...
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on pet oľu 04, 2016 4:19 pm

UMRO EKREM JEVRIĆ

DOK JE IŠO NA POSO

Jutros oko osam sati u 58. godini života umro je Ekrem Jevrić.

Nezavisne pišu kako su informaciju potvrdili njegovi menadžeri iz Amerike.

Prema Expressovom izvoru, Jevrić je jutros u New Yorku krenuo na posao i u automobilu je dobio snažan srčani udar. Dok su liječnici stigli, Jevrić više nije davao znakove života.
Vijest o njegovoj smrti objavljena je i na stranici Gusinja, rodnog mjesta ove internet zvijezde.

besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on čet oľu 10, 2016 1:13 pm

NIJE U ŠOLDIMA SVE

‘TAMO ĆU NAĆI SEBE’: Ugledni kardiolog umjesto u inozemstvo odlazi raditi na hrvatski otok

Ugledni varaždinski internist-kardiolog odlučio je napustiti svoj posao u tamošnjoj bolnici i preseliti se na Mljet, kako bi radio kao liječnik obiteljske medicine. Kaže da na otok ide kako bi, nakon velikog stresa i gužve na kontinentu, pronašao sebe.

Stanovnci Mljeta riješili su problem liječnika bez kojeg su umalo ostali nakon što je tamošnja liječnica obiteljske medicine Magdalena Nardelli Kovačić odlučila otići u mirovinu.

Prvi elektrostimulator u Varaždinu

Zamijenit će je 45-godišnji internist-kardiolog dr.sc. Siniša Car iz varaždinske Opće bolnice. Dr. Car, inače ugledni liječnik koji je 2011. pacijentu ugradio prvi elektrostimulator srca u Varaždinu, odlučio je napustiti svoj sadašnji posao i mjesto života i preseliti se na Mljet pa je tako u srijedu s Domom zdravlja Dubrovnik potpisao ugovor, piše Večernji list.

“Klima u društvu postala je jednostavno preteška. Svi žive u nekom grču, strahu, svi su nam duhovni resursi u žrvnju i to u ljudima stvara tjeskobu, a onda se razviju i bolesti. Čovjek treba naći sebe da bi mogao krenuti prema drugima i prema Bogu. Život i duh zajedništva u ovoj maloj sredini idealan je za to”, priča dr. Car danas sretan što su mu se izjalovili neki prijašnji pokušaji da odseli na zapad.

Nije motiviran novcem, plaća podjednaka kao i u bolnici

Svoju današnju odluku zahvaljuje dosadašnjoj mljetskoj liječnici koja je već u prvom razgovoru s njim ostavila na njega takav dojam da je otkaz dao i prije no što je posao dobio. Tako se sad šali da luksuzni varaždinski dom mijenja za studentski život na otoku gdje će živjeti u jednom apartmanu dok mu se ne uredi stan. Dodaje da nije motiviran novcem, plaća će mu, kaže, kad se uzmu pripravnosti, biti podjednaka kao u bolnici.

I dr. Nardelli Kovačić je, kaže, sretna jer pacijente ostavlja u dobrim rukama, a već im je priopćila da im dolazi doktor koji je među kandidatima bio njen favorit. Na gubitku su, međutim, varaždinski srčani bolesnici, jer bolnica sad ostaje na samo jednom kardiologu.
---------------------------------------------------------------
I sad, ko je tu lud?!
Umjesto da se tog mjesta dokopa neki perspektivni početnik, ode specijalist liječit živce ... ko jebe tam neke srčane bolesnike u Varaždinu ...?
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on sri oľu 16, 2016 12:35 pm

Charles: Nisam znao da kod vas postoje rodbinski vezani ljudi s povlasticama koji ništa ne rade i žive na račun građana, prvi put čujem za dinastiju ZG Holding

Pripadnik najuhljebskije obitelji na svijetu, njegovo uhljebljenje princ Charles u društvu Camile stigao je u dvodnevni posjet Hrvatskoj. Princ Charles je pripadnik britanske kraljevske loze, a poznat je i bogat samo i isključivo zbog činjenice što se rodio.
Britanski vječni prestolonasljednik nije mogao kriti uzbuđenje dolaskom u Hrvatsku.

“Prvi čovjek države ne priča vaš jezik, nemate industrije, nerazvijeni ste i za sve što napravite trebate dozvolu Bruxellesa. Recite mi, kako se vi točno razlikujete od britanskih kolonija”, raspitivao se Charles

“OOOOO Jovanka, pa ti ne stariš, a i ta plava frizura ti bolje stoji”, rekao je neoprezni Charles kad su mu rekli da priča s hrvatskom predsjednicom.

“Pa da sam znao da su žene u Hrvatskoj tako lijepe, poveo bih i ja žensko biće”, rekao je Charles od kojeg se nije odvajala njegova vjerna Camila.

“A što je ovo, biće ostala Gadafijeva ekipa nakon Titovog sprovoda”, raspitivao se Charles za šator u Savskoj.
Nije krio ni oduševljenje životom u Hrvatskoj.

“Vidite, kod nas u Velikoj Britaniji one koje ne rade, žive s povlasticama i parazitiraju na račun poreznih obveznika zovu kraljevska obitelj i ima nas dvadesetak. Kod vas je 300.000 takvih i zovu se javni sektor”, oduševljen je Chareles.

Charles je upoznao zagrebačkog gradonačelnika, članove HDZ-ove vlade te bivše ministre Milanovićeve vlade.
“O baš mi je drago što ste mi organizirali susret s lopovima, mentalno zaostalima i Milanom Bandićem”, zahvaljivao se Charles kojemu je u oko posebno upao ogromni feudalno dvorac iznad Zagreba.

“O, pa tko tamo živi, kakav Todorić, pa nisam imao pojma da i vi imate kraljevskua dinastiju”, dodao Charles kojeg je pri susretu s zagrebačkim gradonačelnikom iznenadilo postojanje Holdinga.

“Pa nisam imao pojma da vi imate skupinu povlaštenih osoba povezanih rodbinskim vezama koji ništa ne rade i žive na tuđi račun. Prvi put čujem za dinastiju Zagrebački holding”, završio je Charles
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on čet oľu 17, 2016 7:07 am

GB je goli kiki prema nama-
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on pet oľu 18, 2016 12:51 pm

Zadnja promjena: besposlenpop; ned oľu 20, 2016 10:40 am; ukupno mijenjano 1 put.
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on pet oľu 18, 2016 2:32 pm

Ne vidi ti se slikica, bar ne kod mene.
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on pet oľu 18, 2016 7:24 pm

Buffy je napisao/la:Ne vidi ti se slikica, bar ne kod mene.
Dojdi k meni. Silly
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on sub oľu 19, 2016 7:40 am

Pa ni kod tebe se ne vidi Silly
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on sub oľu 19, 2016 12:55 pm

Buffy je napisao/la:Pa ni kod tebe se ne vidi Silly
Vidim celo vreme.  Happy
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on sub oľu 19, 2016 7:20 pm

Daj link  Silly
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on ned oľu 20, 2016 10:38 am

Buffy je napisao/la:Daj link  Silly
Hm ... nesmem, sadrži moju mail-adresu.  Silly
Ovaj vorum dakle dopušta da se fotke s kompa nakelje u post - al ih onda vidi samo vlasnik! zubo
Evo, sad sam popravil.  Cool
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on ned oľu 20, 2016 8:50 pm

Djevojka otkrila da može popiti kavu na suncu i bez objavljivanja slike na Facebooku

Ivana Matić, dvadesetrogodišnja Splićanka sasvim slučajno je otkrila da se prva kava na proljetnom suncu može popiti i bez objavljivanja slike na nakeoj društvenoj mreži.

“Jučer sam vidila da zovu lijepo vrijeme pa sam se s prijateljicama dogovorila za kavu na suncu. Upravo zbog toga sam se i ustala u dva ujutro da se stignem našminkati i urediti pa da stignem na kavu dok još zapravo ima sunca”, priča Ivana.

Kao i svako veliko otkriće, i do ovog je došlo sasvim slučajno.
“Sjelo je nas 12 prijateljica, samo uža ekipa i ogovarale smo Sandru koja je jedina kasnila. Kad ona dođe, znale smo sve, više nećemo imati koga ogovarati pa nećemo imati ni o puno toga pričati”, ispričala je Ivana.

Kad je došla Sandra djevojke su se bacile na univerzalne teme: šminka, dijeta i muškarci. Međutim, nakon tri sata i te su teme presušile.

“Uhvatila sam se svog smartphonea, slikala šalicu, pogled na more i krenula filtrirati. No na osamstotom filteru mi je zablokirao mobitel i sliku sam slučajno obrisala”, sjeća se Ivana koja je shvatila da za novu sliku uslikati više nema sunca.
“Curama sam slagala da sliku nisam još postavila jer ću je doraditi u Photoshopu. Istina je da je nisam postavila jer nisam imala što staviti”, prepričava djevojka koja je nakon nekoliko sati shvatila da je zapravo prvi put popila kavu na suncu, a da to nije podijelila s 4204 prijatelja.

“Ne znam, još mi to zvuči nemoguće. Tko zna, možda mi se zbog ovoga nešto loše dogodi, možda mi se u Vanille svidi netko siromašan, umjesto u Mall odem u Cityja ili mi, nedaj bože, netko na Rivi dobaci da sam se obukla u skladu s godinama”, strahuje od najvećih kletvi modernih Splićanki Ivana.

U isto vrijeme u dvadesetak kilometara udaljenom Omišu Jure, Pere, Duje, Frane i Dioklecijan cijelu kavu samo su ponavljali “Tko ovo može platit”
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on pon oľu 21, 2016 10:40 am

nevjerovatno dobre postove ima poponja Happy
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on pon oľu 21, 2016 10:44 am

uopce mi se s nikim ne cakula u zadnje vrijeme. kavu pijem sama i nikog ne zovem. 
na suncu provela dan s djetetom jucer jer me jedino njene cakule zanimaju Happy

pitam se samo gdje nam je sarita? utihnula je skroz .....
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on pon oľu 21, 2016 10:49 am

*madonna* je napisao/la:uopce mi se s nikim ne cakula u zadnje vrijeme. kavu pijem sama i nikog ne zovem. 
...
Znači, kad navrnem u Rijeku, nemrem opet računat na društvo za kavu?  Rolling Eyes
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Buffy on pet oľu 25, 2016 6:37 pm

*madonna* je napisao/la:uopce mi se s nikim ne cakula u zadnje vrijeme. kavu pijem sama i nikog ne zovem. 
na suncu provela dan s djetetom jucer jer me jedino njene cakule zanimaju Happy

pitam se samo gdje nam je sarita? utihnula je skroz .....

Dođe to s godinama Grin
Jutarnji sati, ness i ja, osnova za funkcionalni dan, ukoliko mi to netko poremeti, neka ne računa na mene...

Nadam se da Sarita ima posla preko glave, pa zato ne piše... flower
Buffy

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 24 / 26. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

[Vrh]

- Similar topics