Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

+10
Buffy
saritica
Sco
*madonna*
darla_
mala Cat
Lena
whisperer
iluzija
urbanstyle
14 posters

Stranica 26 / 28. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop čet oľu 02, 2017 8:29 pm

besposlenpop je napisao/la:Sutra bi mogel sa Blytwom ...  Happy
Rečeno - učinito! Happy

Izogovarali smo sve najnovie događaje i sve osim Gvozdena & Quasake.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Buffy sub oľu 04, 2017 6:51 pm

A i kuhinje postavljaš? teet
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop sub oľu 04, 2017 9:46 pm

Buffy je napisao/la:A i kuhinje postavljaš? teet
Samo IKEA-ine.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop pet tra 28, 2017 2:44 pm

WOW, OKEJ...

Znanstvenici sada tvrde kako trebate poticati klince da jedu ono što iskopaju iz nosa. Ozbiljne smo
Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Thinkstockphotos-144346055

Ako ste ih dosad zbog toga korili, možda sada prestanete… Ili?

Dosad ste vjerojatno učili svoje dijete da ne smije jesti ono što iskopa iz nosa, zar ne? I vjerojatno ste vještinu lupkanja po prstima kada to pokuša napraviti usavršili do maksimuma. No, čini se kako biste to ipak trebali poticati… Hmmm…


Naime, nova je studija pokazala kako ‘blago’ iz nosa nije samo odvratno, već ima i brojne prednosti za klince. Naime, Kidspot piše kako su bale iz nosa prepune dobrih bakterija koje pomažu i povoljno utječu na to da naši zubi i sluz izgrade kvalitetnu barijeru protiv loših bakterija. Oni sadrže mutaciju sline koja zube štiti od bakterija i karijesa, a znanstvenici koji su proveli studiju tvrde da je ovo otkriće doista veliko i da bi moglo odrediti budućnost proizvodnje žvakaćih guma. Od bala iz nosa, da…


Postoje također neki dokazi da nas sluz štiti od infekcija dišnog sustava, čireva na želucu i virusa HIV-a. Australski profesor Friedrich Bischinger pak tvrdi kako su ljudi koji kopaju nos i jedu sastojke koje unutra pronađu zdraviji, sretniji i sinkroniziraniji s vlastitim tijelom, piše Mirror. Također, dodaje kako bismo trebali poticati ovakvo ponašanje, a ne ismijavati ljude koji to rade.
Djeluje poput lijeka
Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Thinkstockphotos-146801215

“Jedenje suhih ostataka koje iskopate iz nosa odličan je način da ojačate imunitet, a s medicinske strane to ima savršenog smisla i potpuno je prirodno. Što se tiče našeg imuniteta, nos je filter kroz koji prolazi, a koji ujedno zaustavlja velik broj bakterija, a kada ta mješavina dođe u obliku bala i ostataka, njihov je učinak isti učinku nekog lijeka”, tvrdi Bischinger.
Pa, hoćete li onda početi češće kopati nos i jesti ono što u njemu nađete? I na to poticati svoje klince? Ili?


Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 To_pick_ones_nose_eat
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Buffy sub svi 20, 2017 7:31 pm

Bljaaaaaaak Shocked
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop sri kol 02, 2017 10:52 am

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Nazid
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop sri ruj 06, 2017 10:09 am

Izgleda da se na vorumima sad kisele krastavci.  Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Buffy ned lis 22, 2017 2:03 pm

Sezona ajvara Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop ned lis 22, 2017 7:43 pm

Buffy je napisao/la:Sezona ajvara Grin
Ja sam već jel sarmu. Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Buffy pon lis 23, 2017 7:30 pm

Sad si me podsjetil na Božić...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop sri vel 07, 2018 12:17 pm

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Smec487e
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop čet tra 19, 2018 3:31 pm

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 A_collection_of_unintentional_sexual_puns_drawn_by_kids_640_high_23

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 E035Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 C042
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop sub lis 17, 2020 2:57 pm

Khuen Héderváry jedva da se razlikuje od Andreja Plenkovića


AUTOR: ANTE TOMIĆ 


Na vijest da je neki poremećeni dvadesetdvogodišnjak iz Kutine došao na Markov trg, na adresu predsjednika Vlade, zapucao rafalom iz strojne puške i s četiri metka ranio policajca koji je tu stražario, gotovo nagonski sam se trgnuo i pogledao policu s knjigama. Slučaj o kojem su uzrujano izvještavali svi mediji bio mi je poznat, čitao sam davno o njemu.


I, evo ga, zbirka novela “Hiljadu i jedna smrt” i u njoj “Smrt Florijana Kranjčeca”, napisana hiljadu devetsto dvadeset druge, u nizu detalja sablasno podudarna s jučerašnjim zločinom.


Uzmite, ljudi, Krležu jer ćete u njegovim knjigama otkriti koješta od ovoga čemu svjedočimo. Premda je četrdeset godina mrtav, Krleža je još uvijek naš najveći živi pisac.


“U to dakle vrijeme nadstražar Florijan Kranjčec stvorio je sebi o životu ovakvu predodžbu: postoji Markov trg sa crkvom svetog Marka i crveno-bijelo-modrim grbovima na krovu, koji blistaju kad sja sunce, te čovjek jedva gleda u onaj sjaj od silnoga svjetla.


Na Markovu trgu stoji banska palača, a u palači stoluje ‘Njegova Preuzvišenost Ban Trojedne Kraljevine’. ‘Ban Trojedne Kraljevine’ je fikcija što u posljednjoj konzekvenciji i nema u sebi savršeno ničega ljudskog”, opisuje Krleža svakodnevicu i razmišljanja jednog austrougarskog policijskog službenika, upravo kao da opisuje nevoljnog hrvatskog pozornika koji se na istom mjestu zatekao u ponedjeljak ujutro kratko iza osam.


Onda kao i danas bijedno plaćeni muškarci u uniformama, po žegi i studeni, dvanaest mjeseci godišnje, dvadeset četiri sata dnevno hodaju gore i dolje pod prozorima vlasti, često i ne shvaćajući smisao svoga posla: “Koliko je tužnih snježnih noći probdio stari Florijan Kranjčec pred tom banskom palačom i gledao sjene gdje potitravaju na tim prozirnim zavjesama, i muziku slušao što se razlijevala iz banskih dvorova.”


Onda kao i danas, nadalje, vlast je loša i mnogi su ispunjeni nezadovoljstvom i bijesom. Oružjem bi se obračunali s izrodima s Markova trga.


U našoj je zbilji taj pobunjenik dvadesetdvogodišnji Danijel Bezuk iz Kutine, a u Krležinoj je noveli Rudolf, sin jedinac nadstražara Kranjčeca, gimnazijalac anarhist koji prezire tatica policajca:
“Da barem koga čuvaš! Ali gore ti sjede sami tati i ubojice, i lopovi i hulje! Ban je hulja nad huljama! A njegov prvi doglavnik, ‘illustrissimus’ Perković ubio je sedamnaest ljudi na posljednjim izborima! Njega čuvaš, krvavog lopova! Predsjednik Banske table ima sifilis, sin mu je šepav, ide sa mnom u školu! Poznam ja tu bandu, milijune kradu ta gospoda, a ti ih čuvaš!”
Napokon, tu je i pucnjava.


Netko je napao vlast, u ponedjeljak ujutro jednako glupo i besmisleno kao i u Krležinoj prozi prije stotinu godina: “Kad je ban izlazio iz crkve, praćen svojim serežanima, u potpunom dostojanstvu Zamjenika Njegova Veličanstva Cara i Kralja, kao Prvi Glavar Regni Croatiae et Slavoniae, baš u onome momentu, kada je htio da se popne u kočiju, iza jedne naslage kamenja kraj kaptolskih vrata, što je tu stajalo spremljeno za obnovu staroga portala, skočio je neki mladi razbarušeni dečko i odapeo na Njegovu Preuzvišenost Bana tri hica iz revolvera jedan za drugim: bum, bum, bum.


Akustika je bila vrlo loša jer su detonaciju progutala debela kaptolska vrata i tvrđavni zidovi kule, i tako je to više izgledalo kao da su pale tri daske, a ne tri revolverska hica. Efekt je bio potpuno promašen.”
Zaboravimo li da Krležin Rudolf Kranjčec i zbiljski Danijel Bezuk nisu ideološki istomišljenici, da je prvi ljevičar, a drugi desničar, obožavatelj starog hrvatskog pozdrava “za dom spremni” i muzike Marka Perkovića Thompsona, sve je drugo jednako.


Frustrirajuće je gledati kako se prilike nisu promijenile od austrougarskog doba do danas kad “imamo svoju državu”.


Vlast bana Khuena Héderváryja jedva da se razlikuje od vlasti premijera Andreja Plenkovića.
Hrvatska država je “fikcija što u posljednjoj konzekvenciji i nema u sebi savršeno ničega ljudskog”.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub lis 17, 2020 3:47 pm

Tomić kao i Blentović puno priča a ništa ne kaže i oba imaju narcisoidni poremećaj ličnosti. više je dečko rekao jednim rafalom iz kalaša nego svi šupci pseudo-političari.

uostalom, tko je opasniji dečko sa kalašem koji je ranio jednog šupka koji štiti samoproglašenu elitu i kriminalce poput Blentovića ili Blentovič narcis koji je razjebao kompletnu državu naravno nije jedini od devesprve koji to radi.

rvacka je failed state ireverzibilno patološki disfunkcionalna država odnosno točnije predatorska država:

State predation (corrupt or crony corralling of resources at the expense of other groups). Examples: Nigeria, Nicaragua, Venezuela, Brazil, Philippines, Croatia, Sudan, South Sudan, Eritrea, Zimbabwe, South Africa, North Korea, Saudi Arabia, Russian Federation, Qatar, Lebanon.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ ned vel 07, 2021 10:37 am

Jel ovo topic di pisemo svakodnevne pizdarije, ono kuhala samo ovo, posremila ono i tako to?

Uglavnom juce je puz muz slavio 50 okruglih godina. Krenem ja tortu raditi sve napravim, vadim ju iz kalupa raskelji se sva, ajde to smo rijesili laganom obradom ruba nozem. Idem staviti svjecice, bogte nigde broja 5, samo 0. Trci u Spar, imaju sve brojeve osim 5, nadjem tetu prodavacicu i u maniru Al Caponea, joj objasnim da MORAM imati broj 5. Zena mi veli da odem u drugi Spar, moj pogled joj je rekao sve, iskopala je odnekud broj 5.

Vratim se kuci, stenci mile svi po boravku mamicu im kako su pobjegli, sjednem pijem kavu dok se kuha gulas, kadli mali pizdeki kako im mamica legne uz rub kotilice svi preko nje kao preko planine Mt Everes i van kotilice, skupi ih, u kuci radna akcija podizemo daske kotilice.

Gotovo gulas, odbor za degustaciju zakljucuje da nije dovoljno ljut. Ja velim pa napraviti cu vam ljutinu u osebnu rajnglicu pa si dodaje tko hoce. Nastaje pobuna, uspem im ja tu ljutinu u gulas. Pri jedenji crvene se lica ali nitko se ne usudi nista reci Laugh. Bar im je bila dobra podloga za gemist.

Onda sa psima na trening poredam ih u odlazavanje, okrenem se a oni svi puzu prema meni, reko mjesto. Okrenem se opet opet puzu prema meni. Reko nismo u JNA majekti da se igramo puzanja medju minskim poljima, MJESTO jebemu mamica. Okrenem se sjede Cry Cry Cry 

Eh zabavno je to zubo zubo.

Danas cu sitati knjige, tako valjda nista ne mogu sjebati.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned vel 07, 2021 11:43 am

darla_ je napisao/la:Jel ovo topic di pisemo svakodnevne pizdarije, ono kuhala samo ovo, posremila ono i tako to?

Uglavnom juce je puz muz slavio 50 okruglih godina. Krenem ja tortu raditi sve napravim, vadim ju iz kalupa raskelji se sva, ajde to smo rijesili laganom obradom ruba nozem. Idem staviti svjecice, bogte nigde broja 5, samo 0. Trci u Spar, imaju sve brojeve osim 5, nadjem tetu prodavacicu i u maniru Al Caponea, joj objasnim da MORAM imati broj 5. Zena mi veli da odem u drugi Spar, moj pogled joj je rekao sve, iskopala je odnekud broj 5.

Vratim se kuci, stenci mile svi po boravku mamicu im kako su pobjegli, sjednem pijem kavu dok se kuha gulas, kadli mali pizdeki kako im mamica legne uz rub kotilice svi preko nje kao preko planine Mt Everes i van kotilice, skupi ih, u kuci radna akcija podizemo daske kotilice.

Gotovo gulas, odbor za degustaciju zakljucuje da nije dovoljno ljut. Ja velim pa napraviti cu vam ljutinu u osebnu rajnglicu pa si dodaje tko hoce. Nastaje pobuna, uspem im ja tu ljutinu u gulas. Pri jedenji crvene se lica ali nitko se ne usudi nista reci Laugh. Bar im je bila dobra podloga za gemist.

Onda sa psima na trening poredam ih u odlazavanje, okrenem se a oni svi puzu prema meni, reko mjesto. Okrenem se opet opet puzu prema meni. Reko nismo u JNA majekti da se igramo puzanja medju minskim poljima, MJESTO jebemu mamica. Okrenem se sjede Cry Cry Cry 

Eh zabavno je to zubo zubo.

Danas cu sitati knjige, tako valjda nista ne mogu sjebati.

poslao bi ja njih u pučku kuhinju jebeš ti to nije ljuto niije vako ni nako preseravanje kad si gladan dobar je i buđav lebac.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop ned vel 07, 2021 11:46 am

darla_ je napisao/la:Jel ovo topic di pisemo svakodnevne pizdarije, ono kuhala samo ovo, posremila ono i tako to?
...
Kobiga znal (valjda ni Suada), ovo su unatoč svemu Kultne, pa piši kaj misliš da tu spada.  Cool
Valjda ni ja za Tomića nisam našel prikladniji naslov ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 1:05 pm

Bajum Badum je napisao/la:


poslao bi ja njih u pučku kuhinju jebeš ti to nije ljuto niije vako ni nako preseravanje kad si gladan dobar je i buđav lebac.

Odmah u pucku kuhinju jebate sto si strog hahahah, dobili su peciguz cjelodnevni, to im se nebi dogodilo da su jeli u puckoj kuhinji hahahaha.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 1:05 pm

besposlenpop je napisao/la:

Kobiga znal (valjda ni Suada), ovo su unatoč svemu Kultne, pa piši kaj misliš da tu spada.  Cool
Valjda ni ja za Tomića nisam našel prikladniji naslov ...

Okei, znasi slobodnim stilom.  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 1:13 pm

Danas sam u 9 h bila narucena kod mog Japanca. Kaze muz slavodobitno ja te vozim ne mozes u takvom stanju. Dignem se ja jutros (uz pomoc psa) i velim kaj idemo? Kamo idemo veli on? Pa kod Japanaca njezno pozdravljam za laku noc te belsavog. Joj ja sam narucio majstora za bojler i onda legendarna recenica: "Ali u biti ti pricekaj majstora, a ja cu do Japanaca" Ja onako 300 upitnika iznad glavuse? I onda onako 20 sekundi tisine i veli isisue pa ti ides na tretman, reko ne idem Japancu da mu dam 200 kuna i odem doma Laugh Laugh Laugh Laugh .

Jebote umrla sam. I onda ja cu te staviti u auto, reko to je jako super a tko ce me izvadii iz auta? Onda je posalo sinka samnom, bolje da je psa poslao zubo.

I tako ...
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet vel 11, 2021 2:24 pm

darla_ je napisao/la:Danas sam u 9 h bila narucena kod mog Japanca. Kaze muz slavodobitno ja te vozim ne mozes u takvom stanju. Dignem se ja jutros (uz pomoc psa) i velim kaj idemo? Kamo idemo veli on? Pa kod Japanaca njezno pozdravljam za laku noc te belsavog. Joj ja sam narucio majstora za bojler i onda legendarna recenica: "Ali u biti ti pricekaj majstora, a ja cu do Japanaca" Ja onako 300 upitnika iznad glavuse? I onda onako 20 sekundi tisine i veli isisue pa ti ides na tretman, reko ne idem Japancu da mu dam 200 kuna i odem doma Laugh Laugh Laugh Laugh .

Jebote umrla sam. I onda ja cu te staviti u auto, reko to je jako super a tko ce me izvadii iz auta? Onda je posalo sinka samnom, bolje da je psa poslao zubo.

I tako ...

ma nema nikoga kad ti treba prije će ti pas i mačka pomoći nego ljudi.

kako ide ona pjesma?

Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop čet vel 11, 2021 3:13 pm

darla_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Kobiga znal (valjda ni Suada), ovo su unatoč svemu Kultne, pa piši kaj misliš da tu spada.  Cool
Valjda ni ja za Tomića nisam našel prikladniji naslov ...

Okei, znasi slobodnim stilom.  Grin
Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 63830e6d8ae1450dedab96d1e00f76d9
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop čet vel 11, 2021 3:16 pm

darla_ je napisao/la:Danas sam u 9 h bila narucena kod mog Japanca. Kaze muz slavodobitno ja te vozim ne mozes u takvom stanju. Dignem se ja jutros (uz pomoc psa) i velim kaj idemo? Kamo idemo veli on? Pa kod Japanaca njezno pozdravljam za laku noc te belsavog. Joj ja sam narucio majstora za bojler i onda legendarna recenica: "Ali u biti ti pricekaj majstora, a ja cu do Japanaca" Ja onako 300 upitnika iznad glavuse? I onda onako 20 sekundi tisine i veli isisue pa ti ides na tretman, reko ne idem Japancu da mu dam 200 kuna i odem doma Laugh Laugh Laugh Laugh .

Jebote umrla sam. I onda ja cu te staviti u auto, reko to je jako super a tko ce me izvadii iz auta? Onda je posalo sinka samnom, bolje da je psa poslao zubo.

I tako ...
Opće ne kužim kak funkcioniraš, a pogotovo tipkaš ležećki.  Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Tomica čet vel 11, 2021 8:42 pm

darla_ je napisao/la:Danas sam u 9 h bila narucena kod mog Japanca. Kaze muz slavodobitno ja te vozim ne mozes u takvom stanju. Dignem se ja jutros (uz pomoc psa) i velim kaj idemo? Kamo idemo veli on? Pa kod Japanaca njezno pozdravljam za laku noc te belsavog. Joj ja sam narucio majstora za bojler i onda legendarna recenica: "Ali u biti ti pricekaj majstora, a ja cu do Japanaca" Ja onako 300 upitnika iznad glavuse? I onda onako 20 sekundi tisine i veli isisue pa ti ides na tretman, reko ne idem Japancu da mu dam 200 kuna i odem doma Laugh Laugh Laugh Laugh .

Jebote umrla sam. I onda ja cu te staviti u auto, reko to je jako super a tko ce me izvadii iz auta? Onda je posalo sinka samnom, bolje da je psa poslao zubo.

I tako ...


: )))))


Oprosti, ali popravila si mi raspolozenje.

"Onda je posalo sinka samnom, bolje da je psa poslao."

: )))


I jos bih ti rekla da si bedak, ali identicnu sam stvar napravila. Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 10:28 pm

Bajum Badum je napisao/la:

ma nema nikoga kad ti treba prije će ti pas i mačka pomoći nego ljudi.

kako ide ona pjesma?

Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow

Zato sto vise pasa, nazalost uz njihovu narav ne mogu imati i macke, ali neka njih zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 26 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 26 / 28. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.