Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 5 / 44. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet kol 01, 2014 1:01 am

Ligeja je napisao/la:


A vidi plave kose kako vijori Grin .. Čestitke na usvojenim vještinama i lijepom iskustvu. Happy Sa slika sam i stekla dojam da je ondje sve tako nježno, krhko. Nadam se da forumske ribarske priče neće ovdje završiti jer je to tek početak Happy .. Kako sad doživljavaš Veliko plavetnilo? Govorim o filmu..

Grin

Hvala. Happy Jedna sam od onih koja se rodila sa omotanom pupčanom vrpcom oko vrata pa iz te situacije neposredno proizlazi nekolicina problema pri odjevanju. Npr., uvijek mi vrat mora biti slobodan i bez pritiska na njega. Imam određen broj dolčevita koje mi odgovaraju i to je sve što mi smije pritiskati vrat. Odijelo s kapuljačom mi je prvih dana činilo nelagodu i nije da mi je bilo neizdrživo boraviti u njemu, već sam imala izbor komoditeta pa sam se oslobodila nepotrebne muke. Srećom je toplo more u tom skafanderu pa se nisam smrzavala... Osvrnem se na plavetnilo ubrzo.. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet kol 01, 2014 1:10 am

Ligeja je napisao/la:

 Shocked 

Druga sezona Pravog detektiva?

Traže se - Page 5 3054fba58b24bdd11a6da7abbbbd7b87


: )))

Upravo tako. Nova žrtva koja pokreće impresivnu priču i u čijim spasilačkim briljantnim potezima Matthew McConaughey potvrđuje status božanstva. Ima da darlica puke od ljubomore.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet kol 01, 2014 1:14 am

besposlenpop je napisao/la:

Lažne su jer su izazvane umjetnom rasvjetom. To sam više puta čul / čital prije nek sam se uvjeril na svoje oči.
Prirodno svjetlo ni neposredno ispod površine ne daje takve intenzivne boje, koje su prirodno zagasite, zemljane. No interesantno je da su ribe (tropske, naravno) šarene ko i na televiziji.  flower


Dobro, prije nego li nastavim,  voljela bih znati jesi li ti vidio koraljne grebene ili nisi? U što si se uvjerio svojim očima? Shocked
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pet kol 01, 2014 1:20 am

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Lažne su jer su izazvane umjetnom rasvjetom. To sam više puta čul / čital prije nek sam se uvjeril na svoje oči.
Prirodno svjetlo ni neposredno ispod površine ne daje takve intenzivne boje, koje su prirodno zagasite, zemljane. No interesantno je da su ribe (tropske, naravno) šarene ko i na televiziji.  flower


Dobro, prije nego li nastavim,  voljela bih znati jesi li ti vidio koraljne grebene ili nisi? U što si se uvjerio svojim očima? Shocked
Vidio ... čak i popipao ... da vidim kolko su stvarni.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pet kol 01, 2014 1:24 am

Ligeja je napisao/la:

a jesi li gledao dokumentarac o bojama na fotografijama astronomskih objekata, odnosno, kako ih naknadno farbaju ovisno o količini elemenata koji se u njima nalaze?

http://hubblesite.org/gallery/behind_the_pictures/meaning_of_color/
Nisam.
Boje koralja na foto i video snimkama su neprirodne, ali nisu naknadna intervencija - samo su izazvane jakim reflektorima ili bljeskalicama.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet kol 01, 2014 1:25 am

besposlenpop je napisao/la:

Vidio ... čak i popipao ... da vidim kolko su stvarni.  Happy

Molim malo opširniji osvrt. Gdje točno, kada, na koji način i kako? I zašto šutiš o tome? Happy

Iako mi se ne sviđa to dodirivanje. Vele da ti u Egiptu odmah daju znak da izroniš ako te ugledaju da ih na bilo koji način ozljeđuješ. To mi se sviđa.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pet kol 01, 2014 1:27 am

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Vidio ... čak i popipao ... da vidim kolko su stvarni.  Happy

Molim malo opširniji osvrt. Gdje točno, kada, na koji način i kako? I zašto šutiš o tome? Happy

...
Lani u Australiji. Pa ne šutim, viš da pričam.  Happy




whisperer je napisao/la:Iako mi se ne sviđa to dodirivanje.


Hm ... da je to napisala Suada, još bi mi bilo jasno. Grin 


whisperer je napisao/la:Vele da ti u Egiptu odmah daju znak da izroniš ako te ugledaju da ih na bilo koji način ozljeđuješ. To mi se sviđa.

Nisam ih ozljeđival, nego probal jel su to spužve ili kamen (koralj).
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Lena pet kol 01, 2014 9:49 am

besposlenpop je napisao/la:
Lena je napisao/la:

wow svaka čast....i ja bi to jednom voljela probat,al teško da će bit uskoro....
sve sam pročitala i pratila......sad očekujm naslove tipa: whisp ulovila strašnu morsku psinu samo rukama  Silly
Sad očekujemo da položiš beton.  Cool

na zadatku!!!  afro 
javit ću ja kad bude položito.....rok je početkom rujna zubo
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet kol 01, 2014 12:08 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Vidio ... čak i popipao ... da vidim kolko su stvarni.  Happy

Molim malo opširniji osvrt. Gdje točno, kada, na koji način i kako? I zašto šutiš o tome? Happy

...
Lani u Australiji. Pa ne šutim, viš da pričam.  Happy




whisperer je napisao/la:Iako mi se ne sviđa to dodirivanje.


Hm ... da je to napisala Suada, još bi mi bilo jasno. Grin 


whisperer je napisao/la:Vele da ti u Egiptu odmah daju znak da izroniš ako te ugledaju da ih na bilo koji način ozljeđuješ. To mi se sviđa.

Nisam ih ozljeđival, nego probal jel su to spužve ili kamen (koralj).


Velim ja Popu da napiše malo opširnije iskustvo, a on veli- Australija i povuče natrag dim. Happy

Pa to je prekrasno, bio si na najvećim grebenima onda? Ono što sam učila i čula jest da su grebeni uvijek na plićoj razini, do cca 10 m, a prijateljica je do njih ronila na dah. Kako si ti? 

Gledala sam malo druge fotografije i uspoređivala boje, i dalje su sve poprilično životne, možda se radi o prerađivanim nijansama. Jesi li ugledao angelfish? Ta mi je predivna..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet kol 01, 2014 12:24 pm

besposlenpop je napisao/la:


whisperer je napisao/la:Iako mi se ne sviđa to dodirivanje.


Hm ... da je to napisala Suada, još bi mi bilo jasno. Grin 




Ovo nisam razumijela...  Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pet kol 01, 2014 10:20 pm

whisperer je napisao/la:

...
Pa to je prekrasno, bio si na najvećim grebenima onda? Ono što sam učila i čula jest da su grebeni uvijek na plićoj razini, do cca 10 m, a prijateljica je do njih ronila na dah. Kako si ti? 

Gledala sam malo druge fotografije i uspoređivala boje, i dalje su sve poprilično životne, možda se radi o prerađivanim nijansama. Jesi li ugledao angelfish? Ta mi je predivna..
Ne, nisam bil do Great Barrier Reef, nego na primjercima ispred njega (ak se gleda od kopna). Bili smo najbliže možda nekih 5 Nm. No prilično sam siguran da su i ove male kolonije vjerna kopija velike.  Happy 
Nije bilo potrebe ronit do 10 m (do te razine ronim još samo ak mi nekaj ispadne zubo) - sve se vidi s površine, a "rastu" s dubine oko 4 m (naravno, to je relativno ... ko plima i oseka Silly). Mjestimično su bili tak blizu površine, da niti nisam mogel proć preko njih.

Hm, anglefish - neke od ovih sigurno jesam, samo više nisam načisto siguran. Traže se - Page 5 C065
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pet kol 01, 2014 10:31 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:


whisperer je napisao/la:Iako mi se ne sviđa to dodirivanje.


Hm ... da je to napisala Suada, još bi mi bilo jasno. Grin 




Ovo nisam razumijela...  Happy
Traže se - Page 5 GetImage
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer sub kol 02, 2014 12:58 am

besposlenpop je napisao/la:Ne, nisam bil do Great Barrier Reef, nego na primjercima ispred njega (ak se gleda od kopna). Bili smo najbliže možda nekih 5 Nm. No prilično sam siguran da su i ove male kolonije vjerna kopija velike.  Happy 
Nije bilo potrebe ronit do 10 m (do te razine ronim još samo ak mi nekaj ispadne zubo) - sve se vidi s površine, a "rastu" s dubine oko 4 m (naravno, to je relativno ... ko plima i oseka Silly). Mjestimično su bili tak blizu površine, da niti nisam mogel proć preko njih.

Hm, anglefish - neke od ovih sigurno jesam, samo više nisam načisto siguran. Traže se - Page 5 C065


Ti si, zapravo, preletio pol zemaljske kugle da bi samo tapkao po površini grebena, pa ja bih barem glavu zagnjurila. Silly

Ima više vrsta Angelfisha, ali uvriježeno je da su one najpitomije, prilaze roniocima i nisu jestive. Postoji još jedan prekrasan oblik ribica, Butterfly Fish. Divna..

Traže se - Page 5 Butterfly-fish-wallpapers-8
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer sub kol 02, 2014 1:07 am

Eto, treba ići na noćno ronjenje za potpuni doživljaj...

_____


Veliki koraljni greben je jedan od najljepših ukrasa našeg planeta koji se nalazi uz obalu Australije. O tom dragulju modre, indigo, safirne i čisto bijele boje, čija se divota vidi čak i sMjeseca – neobično je da su prvi Europljani koji su vidjeli Veliki koraljni greben bili tako šturi u njegovom opisu.
Godine 1606. to je bio Španjolac Luis Vaez de Torres, kojeg je oluja natjerala da zaobiđe vrh Queenslanda i da prođe kroz tjesnac koji danas nosi njegovo ime. Potom je došao kapetan James Cook, čiji je brod Endeavour zapeo i teško se oštetio između vanjskoga grebena i kopna godine 1770. A onda je 1789. došao kapetan Bligh, koji je odane i izgladnjele članove posade Bountyja proveo kroz prolaze preko grebena i uveo ih u mirne vode uz obalu.
Josepha Banksa, botaničara s Endeavoura, greben je ispunio strahopoštovanjem. Pošto je njegov brod bio popravljen, napisao je: „Greben poput ovoga pokraj kojeg smo upravo prošli nešto je što u Europi uopće ne postoji, a ne postoji ni nigdje drugdje osim u ovim morima, To je zid od koraljne stijene koji se okomito uzdiže iz beskrajnoga oceana…“ Iako je za rast koralja potrebno plitko more s mnogo sunčeve svjetlosti, Banks je imao pravo kad je rekao da je Veliki koraljni greben jedinstven.
Traže se - Page 5 800px-Part_of_Great_Barrier_Reef_from_Helecopter


Posjetitelju će se učiniti da je koraljni greben lijepo i spokojno mjesto, no to je istodobno i mjesto beskonačne borbe, budući da se svako stvorenje koje ovdje živi s ostalima bori za hranu i prostor. Postoje i meki i tvrdi koralji različitih oblika i veličina; neki izgledaju poput rogova, drugi poput bičeva ili lepeza; neki su dovoljno čvrsti da mogu podnijeli udaranje valova, a drugi tako krhki da mogu živjeti samo u posve mirinim vodama. Neke vrste rastu brže od drugih, pa ih zasjenjuju i kradu im svjetlost. Neki drugi se koriste otrovnim lovkama kako bi se riješiti konkurencije, ili u vodu ispuštaju smrtonosne kemijske spojeve.
Tim opasnostima treba dodati i grabežljivce kao što su riba papigača koja svojim čeljustima žvače koralje, i zvjezdača kruna od bodlji koja širi svoj želudac preko koralja i tako ih probavlja. Te zvjezdače periodički se pojavljuju u velikome broju i tad uništavaju čitave grebene. Oceanske oluje i ciklone također melju i kidaju koralje i pretvaraju ih u prah.
Tijekom dana u plitkim vodama koraljnih grebena nije mimo, no najveća aktivnost ipak se događa noću. Noću se koraljni polipi hrane, izbacujući svoje višebojne lovke kako bi uhvatili sitne životinjice i biljke koje se nazivaju planktonom. Kad se pojave milijarde lovaka, čini se kao da je čitav greben procvao. Danju do toga ne može doći jer bi krakovi zaklonili alge zooxanthellae od sunca.
Tijekom proljeća u određenim se noćima događa izvanredna predstava. Naime, duž čitavoga koraljnoga grebena, na neki nepoznat kemijski ili svjetlosni znak, čitava populacija polipa reagira ispuštajući narančaste, crvene, plave i zelene čestice jajnih stanica i sperme. Te čestice isplivaju na površinu i prekriju je jarkim bojama.
Potom se čestice otvore i jajne slanice i spermiji se izmiješaju kako bi stvorili nove polipe, koje će plima odnijeli u potragu za prikladnim slobodnim mjestom na kojem mogu početi graditi nov koraljni greben.
Na život medu koraljima prilagodile su se i spužve i vlasulje. morski puževi i morski krastavci, rakovi, goleme školjke, morske zmije, meduze i ribe beskonačno različitih boja i nijansi. Unutar i izvan grebena žive i morski psi, a u dubljim vodama ima i dupina i kitova.
Koraljni greben neprestano raste. A čim novi komadić koralja probije morsku površinu, na njemu se odmah pojavljuje kapa od bijeloga pijeska na kojem nešto raste. Neki takvi kolonizatori pojavljuju se uistinu nevjerojatno brzo. Imaju plodove koji podnose slanu vodu i mogu mjesecima plutati po oceanu prije nego što nađu pogodnu luku i proklijaju. Za njima dolaze i druge biljke. Ptice koje su nazočne posvuda na koraljnom grebenu također daju svoj dragocjeni prilog sadnji bilja, a stvaraju i gnojivo koje obogaćuje tlo. Galebovi vole paskvice i raznose njihovo sjeme po svim otocima. Crne blune grade gnijezda u stablima i raznose njihove sjemenke na svojim krilima.
Na koraljnim otocima živi mnoštvo morskih ptica: čigre, blune, galebovi, fregate i gospodski australski orlovi, koje se međusobno svađaju oko bogate žetve na grebenima. Ljeti ženke kornjača pužu na obalu kako bi položile jaja u topao pijesak. Oko osam tjedana poslije pojavljuju se tisuće malih kornjača i neoprezno jure prema moru, dok na njih vrebaju morske ptice, rakovi i štakori.
Traže se - Page 5 640px-Anemone_purple_anemonefish
Riba klaun

Traže se - Page 5 640px-Blue_Linckia_Starfish
Plava morska zvijezda na koraljnim stijenama
Traže se - Page 5 800px-Chelonia_mydas_is_going_for_the_air_edit

Golema želva
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer sub kol 02, 2014 1:11 am

Traže se - Page 5 Giant_clam_or_Tridacna_gigas
Divovska školjka

Veliki koraljni greben svakako je jedan od najživljih i najbolje povezanih ekosustava. No ujedno je i ravnoteža u njemu najosjetljivija. Ako se samo jedan vid ovoga staništa izloži pritisku, to bi moglo imati katastrofalne posljedice za sve. Koraljni greben može podnijeti oluje i bješnjenje mora, ali na početku 21. stoljeća najvećoj opasnosti izlaže ga suvremeni čovjek. Aboridžini su stoljećima lovili ribu i druge životinje duž koraljnog grebena a da ga nisu oštetili. No u prošlome stoljeću kopanje guana (ptičjeg izmeta), prevelik izlov ribe, lov na kitovei na Bisere ostavili su traga.
Proglašavanjem ovoga područja nacionalnim parkom mnoge od tih opasnih aktivnosti su prekinute, a turizam se nastoji pomno nadzirati. Unatoč tomu, neki znanstvenici tvrde da je kanalizacija iz turističkih objekata uzrokovala nedavnu eksploziju populacije zvjezdača kruna od bodlji, a da su ostaci hrane iz hotela koji se bacaju u more uzrokovali deseterostruko povećanje broja galebova i dramatičan porast smrtnosti malih kornjača i mladih ptica.
Vlada države Queensland nastoji riješiti ove probleme i preduhitriti neke druge, tako da je, ukupno gledano, turizam dosad imao tek blagi utjecaj na okoliš, a Veliki koraljni greben ostavljen je da u miru radi svoje bezvremenske poslove.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub kol 02, 2014 1:17 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:


whisperer je napisao/la:Iako mi se ne sviđa to dodirivanje.


Hm ... da je to napisala Suada, još bi mi bilo jasno. Grin 




Ovo nisam razumijela...  Happy
Traže se - Page 5 GetImage

Ma ja. Jedna koludrica ima vise iskustva od svih nas zajedno.

Traže se - Page 5 10382531_822969747713383_4552796423763745177_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon kol 04, 2014 11:16 pm

ja cu ovdje pocet djelit neopravdane. Urby i Darla imaju desetak sati neopravdanih. Iluzija ima 40 sati neopravdano i ukor zbog neaktivnosti i tracanja na net.hru.
Lasti cemo oprostit jer ima ljubavno-probavne tegobe.
Blitva je dosla i zaboravila zbog cega je dosla i opet otisla.
Sari cestitam rodjendan i jos sto macaka i dvajspet susjeda koji svaki ima dvjesta macaka.

Lena i Betonac otisli u Montenegro na natjecanje jebivjetara i lezilebovica na maraton 50m ko ce zadnji.

jedino Pop nikad nije izostao sa nastave.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon kol 04, 2014 11:55 pm

Buffy 4 President primjecena kako bez fiskalne kase prodaje ekolosku verduru Milanu Bandicu na trznici Dolac.

na rijeckom podrucju stanje je alarmantno jer kako prenosi Novi List stanoviti gospodin Pizda po zanimanju poljoprivrednik sa diplomom koju mu je izdao poznati univerzitet Monsanto, uvjeravao je gosn. Linica da su agrumi uzgojeni na njegovoj oranici na Grobniku odma do onih tresnji koje je gosn Linic krao jos dok je bio mulac. gosn Linic ga je prijavio osobno jer je Pizdi stekala wireless kasa i nije bilo racuna a bez racuna se ne racuna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto kol 05, 2014 12:03 am

Dromsi se bacila u proucavanje Zen budizma. vise nije onak explozivna sad je cak ni Vakula nemoze izbacit iz takta. inace je aktivna i na forumu ali sve ono pis bradrs end sisters. naglasak na sisters. i stalno se smije, tko zna sta sve stavljaju u one Zen mirisne stapice...  flower 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto kol 05, 2014 12:07 am

stuca mi se. idem popit malo vode...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto kol 05, 2014 9:53 pm

escaped je napisao/la:Dromsi se bacila u proucavanje Zen budizma. vise nije onak explozivna sad je cak ni Vakula nemoze izbacit iz takta. inace je aktivna i na forumu ali sve ono pis bradrs end sisters. naglasak na sisters. i stalno se smije, tko zna sta sve stavljaju u one Zen mirisne stapice...  flower 
zajebo si se   Laugh 
luda sam ko šiba
jača od hirošime i nagasakija i Eska
zato i ne pišem
 samo pičkaram i vičem
najebali su svi osim ćuksija i unuka
nema meni pomoći
nitroglicerin
mrčkicu protresi i BUM

znaš onu
 
Reduša je danas nešto jako ljuta
mičite joj se sa puta
viče, psuje , kara
i ovako progovara.......

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto kol 05, 2014 11:13 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:Dromsi se bacila u proucavanje Zen budizma. vise nije onak explozivna sad je cak ni Vakula nemoze izbacit iz takta. inace je aktivna i na forumu ali sve ono pis bradrs end sisters. naglasak na sisters. i stalno se smije, tko zna sta sve stavljaju u one Zen mirisne stapice...  flower 
zajebo si se   Laugh 
luda sam ko šiba
jača od hirošime i nagasakija i Eska
zato i ne pišem
 samo pičkaram i vičem
najebali su svi osim ćuksija i unuka
nema meni pomoći
nitroglicerin
mrčkicu protresi i BUM

znaš onu
 
Reduša je danas nešto jako ljuta
mičite joj se sa puta
viče, psuje , kara
i ovako progovara.......

znaci sve je pod kontrolom. vec sam se poceo zabrinjavat  zubo 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* sri kol 06, 2014 12:13 am

escaped je napisao/la:ja cu ovdje pocet djelit neopravdane. Urby i Darla imaju desetak sati neopravdanih. Iluzija ima 40 sati neopravdano i ukor zbog neaktivnosti i tracanja na net.hru.
Lasti cemo oprostit jer ima ljubavno-probavne tegobe.
Blitva je dosla i zaboravila zbog cega je dosla i opet otisla.
Sari cestitam rodjendan i jos sto macaka i dvajspet susjeda koji svaki ima dvjesta macaka.

Lena i Betonac otisli u Montenegro na natjecanje jebivjetara i lezilebovica na maraton 50m ko ce zadnji.

jedino Pop nikad nije izostao sa nastave.

hvala. znači nema ukora? omekšao si .... 


nego, da, zaista sam imala ljubavno-probavne probleme i bilo mi je vrlo loše i prvi put mi se forum učinio kao izvrsna terapija.
baš tamo odlučih pisati o tome jer sam pomislila kako bi me ovdje više gladili.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri kol 06, 2014 11:32 am

*madonna* je napisao/la:
escaped je napisao/la:ja cu ovdje pocet djelit neopravdane. Urby i Darla imaju desetak sati neopravdanih. Iluzija ima 40 sati neopravdano i ukor zbog neaktivnosti i tracanja na net.hru.
Lasti cemo oprostit jer ima ljubavno-probavne tegobe.
Blitva je dosla i zaboravila zbog cega je dosla i opet otisla.
Sari cestitam rodjendan i jos sto macaka i dvajspet susjeda koji svaki ima dvjesta macaka.

Lena i Betonac otisli u Montenegro na natjecanje jebivjetara i lezilebovica na maraton 50m ko ce zadnji.

jedino Pop nikad nije izostao sa nastave.

hvala. znači nema ukora? omekšao si .... 


nego, da, zaista sam imala ljubavno-probavne probleme i bilo mi je vrlo loše i prvi put mi se forum učinio kao izvrsna terapija.
baš tamo odlučih pisati o tome jer sam pomislila kako bi me ovdje više gladili.
vjerujem da imaš žensku intuiciju.
Nisi na mene ostavila dojam "nerazumne" i " bolesno ljubomorne"
biti na oprezu je OK.
osobno mislim da si se poćela opuštati u toj vezi, da je krenulo u jednom obiteljskom smjeru 
no prijašnja iskustva ili iskustvo nam neda da se opustimo 
već strepimo i strahujemo unaprijed, bojeći se da ne budemo opet povrjeđeni.
Živi za danas, sutra će biti kako će biti  flower

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer sri kol 06, 2014 2:39 pm

*madonna* je napisao/la:
escaped je napisao/la:j

nego, da, zaista sam imala ljubavno-probavne probleme i bilo mi je vrlo loše i prvi put mi se forum učinio kao izvrsna terapija.
baš tamo odlučih pisati o tome jer sam pomislila kako bi me ovdje više gladili.

Moje skromno iskustvo govori da što više ljudima, koji su ti bitni, ostavljaš njihov osobni prostor, oni ti se uvijek "vraćaju" ili su u tvojoj blizini. S druge strane, mora se biti realan i nikoga ne prisiljavati na vezu za koju se taj isti ne osjeća spremnim. To vuče samo probleme i nezadovoljstvo, nikako radost. Danas je strahovito teško naći partnera s kojim možeš kliknuti kako spada, osjetiti da je to to, osjetiti ljubav i strahovito je mala mogućnost i da isti bude emotivno zreo. Realno, ljudi vole flertirati, vole imati izvanbračne veze, trebaju im dokazivanja, voljenje, značaj, pa makar bilo benigno, vole pravit partnere ljubomornim pubertetskim formama i tako Happy.. ljudi su danas uglavnom u kikiju i malo se gube. Zato ti ja ne volim mlađe, iako godine nemaju veze sa zrelošću već čisto djeluje kao naputak da se nada i vjera ne izgubi. Happy Ljubomorom, nažalost, ne volimo. Nije to nikakvo dokazivanje da ti je stalo.. ljubomora je znak da o sebi moramo učiti. Što, uostalom, i damo, nakon svake veze izađeš barem mrvu pamatniji, pa makar ti ista uopće nije bila potrebna. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 5 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 44. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.