Traže se

Stranica 41 / 44. Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Traže se

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 1:48 am

ma nema frke, pa otkud sam ja znala da se ni sada nakon 5-6 godina ne smije izreci taj nick. nisam pojma imala da je to tako. izbrisite ove komentare slobodno gdje sam spomenula. ne da se ni meni kopati unazad po meni nebitnim stvarima. ali i danas se sjecam da jeste bilo kao grom iz vedrog neba, vjerojatno nesto vezano uz neka kriva tumacenja. a osim toga, mozda ja naivno mislim da ovaj forum niko ni ne vidi ni ne cita osim nas 2-3 koji dodjemo ovdje. ma nema veze. a sto se tice mene i milog nevinasca - ma da su bogdom svi deseti dio ovakva nevinasca ko ja. nes ti nevinasca. cega sam se ja na ovim prostorima nagledala i nacitala i iznadozivljavala ja mogu s ponosom reci da sam ja bas jedno super milo i divno nevinasce. ajde sada, lijep pozdrav i ako zelite slobodno prebrisite postove... ne zelim biti uzrokom nicega losega. samo sam se bila nadovezala na nesto na sta me citanje lastine i tvoje prepiske podsjetilo. u potpisu milo nevinasce.
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 1:50 am

Ligeja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
zubo
A kad ćeš ti shvatiti da nas ne bole iste stvari? Silly

Li, ne da mi se više. Happy

: ))

Okej, sve ti je oprošteno. Idi i ne griješi više.
Grin
Neću nikad više...

Zaboravila si napisat` "matere mi"!
ili "tita mi"
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 1:51 am

saritica je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
zubo 

za boldano: gospođici Ligeji savjetujem -> NSK!

Gospon Docent

p.s.
za ostali dio posta nemam komentara, besmisleno je... Happy

Ah kako ona misli na me.. Happy A bi li ovo mogla zapečatiti sočnim poljupcem? Hajde, budi draga i dobra..

samo ti daj, ne čekaj na me...  zubo
ne ljubim se ovih dana, imam herpes na usnici...  Grin

Što je sad? Bez problema si mi savjetovala nešto s kitom i pušenjem, reko` da uzvratim savjetom kako da uposliš svoja lajava i pogana usta, a da nije ribanje jezika sapunom za pranje veša. Happy
haha joj nemojte se ljutiti al mene ova vasa svadjica poprave nasmija. ahah.. da "gospon docent" ma loooooooool pa kako ti samo to pade na pamet... joj you made my day

Pa i smijala sam se dok sam pisala ove posljednje. Happy Da sam je htjela uvrijediti ne bih joj rekla da ima pogan jezik i da poljubi ptičju praskvicu pored pipice.  k2

A "docenta" si mi ti prišapnula.   rawr

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 1:53 am

saritica je napisao/la:ma nema frke, pa otkud sam ja znala da se ni sada nakon 5-6 godina ne smije izreci taj nick. nisam pojma imala da je to tako. izbrisite ove komentare slobodno gdje sam spomenula. ne da se ni meni kopati unazad po meni nebitnim stvarima. ali i danas se sjecam da jeste bilo kao grom iz vedrog neba, vjerojatno nesto vezano uz neka kriva tumacenja. a osim toga, mozda ja naivno mislim da ovaj forum niko ni ne vidi ni ne cita osim nas 2-3 koji dodjemo ovdje. ma nema veze. a sto se tice mene i milog nevinasca - ma da su bogdom svi deseti dio ovakva nevinasca ko ja. nes ti nevinasca. cega sam se ja na ovim prostorima nagledala i nacitala i iznadozivljavala ja mogu s ponosom reci da sam ja bas jedno super milo i divno nevinasce. ajde sada, lijep pozdrav i ako zelite slobodno prebrisite postove... ne zelim biti uzrokom nicega losega. samo sam se bila nadovezala na nesto na sta me citanje lastine i tvoje prepiske podsjetilo. u potpisu milo nevinasce.

Ništa se ne briše, a nick se uvijek može prepraviti. Tako da, nemoj sad opet otići.. Silly

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 1:55 am

Ah, zaboravih na Whispinu cenzuru.. Silly dakle, ono je bila g u z i c a.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 1:55 am

haha joj ma divni su svi ovi epiteti koje lijepimo jedni drugima. sta nisu prekrasni? al ja mislim da si ti rekla za dociranje.. ja mislim da sam ja vise kao rijec patroniziranje koristila ili rabila kak bi mi to u zagrebu rekli, kaj ne?
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 1:57 am

saritica je napisao/la:haha joj ma divni su svi ovi epiteti koje lijepimo jedni drugima. sta nisu prekrasni? al ja mislim da si ti rekla za dociranje.. ja mislim da sam ja vise kao rijec patroniziranje koristila ili rabila kak bi mi to u zagrebu rekli, kaj ne?

Jesam i jesi. Grin Slobodno ti još koju dometni.. ili spomeni datum rođenja uz sat.. eto nje.  Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 2:03 am

loool. ma necu otici. ok su uvjeti ovdje. nema zlobe i vjecitog zvakanja staroga i vjecitog prozivanja i nametanja sebe i samo sebe kao jedinog mjerila svih mogucih stvari. dobro, ponekad bitvica uleti sa dociranjem... al to je tu i tamo.. hahaha.. ma salim se.
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 2:05 am

Ligeja je napisao/la:
saritica je napisao/la:haha joj ma divni su svi ovi epiteti koje lijepimo jedni drugima. sta nisu prekrasni? al ja mislim da si ti rekla za dociranje.. ja mislim da sam ja vise kao rijec patroniziranje koristila ili rabila kak bi mi to u zagrebu rekli, kaj ne?

Jesam i jesi. Grin Slobodno ti još koju dometni.. ili spomeni datum rođenja uz sat.. eto nje.  Laugh
ma ne diraj mi nasu docenticu, dacu ti ja po praskavici. vidis kakvim je ritmom krenula jos malo ce i profesorica postati, ma sta profesorica - odma cemo je za dekanicu. 
ps. bi l se tebi dalo da mi promijenis avic u nesto fino? meni se ne da...
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 2:12 am

ja ne kuzim taj horoskop sa 5 planeta jer je samo 5 planeta vidljivo golim okom. kasnije je dosao teleskop i wow! eto ti jos kusr planeta koji nisu postojali u astrologiji.  poslije su ih "ubacili" kao...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 2:13 am

saritica je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

ma ne diraj mi nasu docenticu, dacu ti ja po praskavici. vidis kakvim je ritmom krenula jos malo ce i profesorica postati, ma sta profesorica - odma cemo je za dekanicu. 

Bi.. Happy Ali može sutra? Oči jedva držim otvorene.

Nađem i Bitvi nešto.  Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 2:23 am

docirati (lat.), pretjerano poučavati. pren mudrovati, gnjaviti.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 2:28 am

Esco je napisao/la:

ma joj, neka si ti nama dao objasnjenje. dociranje vs patroniziranje, dagwood vs dogwood itd itd... vidim ja da ce btw uskoro imati kolegu.
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 2:29 am

Ligeja je napisao/la:
saritica je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

Bi.. Happy Ali može sutra? Oči jedva držim otvorene.

Nađem i Bitvi nešto.  Laugh
moze. nema frke. odi na spavanje. jako je kasno kod vas. tako sam i ja nocas, docekala madonu da se pojavi
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 2:30 am

Esco je napisao/la:ja ne kuzim taj horoskop sa 5 planeta jer je samo 5 planeta vidljivo golim okom. kasnije je dosao teleskop i wow! eto ti jos kusr planeta koji nisu postojali u astrologiji.  poslije su ih "ubacili" kao...
e pa da su pitali pleme dogon znali bi bolje. ha ja.
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 2:31 am

veceras sam u lidlu sreo lika koji kupuje robu pomocu viska. uzme bocu vina i visak mu pokaze da li je vino ok ili je smece. ja mu kazem deder os ti meni sa viskom ovu bocu nisam siguran bas...i on zvrk...i kaze ova ti ne valja ( ja u sebi kazem znao sam da sam baksuz ) uzme drugu, trecu i kaze e, ova ti e ok. i zaista je ok. svarno me nacvrckala. idem spavat sutra kupujem visak.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 2:33 am

odlicno, esco. a meni ces sutra viskom provjeriti valja l' mi ovaj razdrndani komp
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 2:33 am

saritica je napisao/la:
Esco je napisao/la:ja ne kuzim taj horoskop sa 5 planeta jer je samo 5 planeta vidljivo golim okom. kasnije je dosao teleskop i wow! eto ti jos kusr planeta koji nisu postojali u astrologiji.  poslije su ih "ubacili" kao...
e pa da su pitali pleme dogon znali bi bolje. ha ja.

pa kako jebiga! onda je moj natalni horoskop u kurcu? gdje su mi novi planeti...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 2:37 am

saritica je napisao/la:odlicno, esco. a meni ces sutra viskom provjeriti valja l' mi ovaj razdrndani komp

ne brini to rjesavam sigurno cek samo da kupim visak. to mogu i bez viska ali sigurnije je. protiv korporacija i njihovih proizvoda visak je zakon.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 2:40 am

saritica je napisao/la:
Esco je napisao/la:

ma joj, neka si ti nama dao objasnjenje. dociranje vs patroniziranje, dagwood vs dogwood itd itd... vidim ja da ce btw uskoro imati kolegu.

to se zove semantika. dociranje je gnjavaza nametanje svoje ili neke izmisljene realnosti.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 2:43 am

mozda mi mos i visoki tlak popraviti. ej, znas li ti reiki? ako znas mogo bi mi na daljinu...
nego, mene sad TOLIKO kopka sto se ne mogu sjetit imena one zenske - nekakve umotane bulidzice koja studira u engleskoj a sto je sa toliom mrznjom postala post o duplim standardima zaljenja pariza i bejruta... joj, hebo me konj, pa sinoc sam je izguglala, i cak joj i fb vidjela... ti to potrazi, esco, ti si uspjesan u takvim stvarima... bas mi je krivo sto se ne mogu sjetit
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 2:44 am

Esco je napisao/la:
saritica je napisao/la:
Esco je napisao/la:

to se zove semantika. dociranje je gnjavaza nametanje svoje ili neke izmisljene realnosti.
ma vidi ga. nemoj da ti ja posaljem izbjeglice pa ces vidjeti... joj odo i ja. opet se navlacim na internet. odo malo lec i pogledat stogod i pomalo spavat. laku noc.
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 2:52 am

saritica je napisao/la:mozda mi mos i visoki tlak popraviti. ej, znas li ti reiki? ako znas mogo bi mi na daljinu...
nego, mene sad TOLIKO kopka sto se ne mogu sjetit imena one zenske - nekakve umotane bulidzice koja studira u engleskoj a sto je sa toliom mrznjom postala post o duplim standardima zaljenja pariza i bejruta... joj, hebo me konj, pa sinoc sam je izguglala, i cak joj i fb vidjela... ti to potrazi, esco, ti si uspjesan u takvim stvarima... bas mi je krivo sto se ne mogu sjetit

neznam reiki. e nemogu se sjetit ni te cure. googlaj malo kod tebe je tek vecer a kod mene je 3h ujutro. idem spavat inace cu zoricu docekat budan.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet stu 19, 2015 2:56 am

saritica je napisao/la:
Esco je napisao/la:
saritica je napisao/la:
Esco je napisao/la:

ma vidi ga. nemoj da ti ja posaljem izbjeglice pa ces vidjeti... joj odo i ja. opet se navlacim na internet. odo malo lec i pogledat stogod i pomalo spavat. laku noc.

noc laku. idem spavat tko ce me ujutro probudit. posalji izbjeglice u Istru su svi dobrodosli mi smo multi kulti.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by saritica on čet stu 19, 2015 3:01 am

ej esco, evo citam kako isisovci kaznjavaju ako pijes pivo ili ako neozenjen muskarac prica sa udatom zenom - stave te u javni kavez na nekoliko dana. loooool. nema lale mile.  

ajd laku noc.
saritica

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 41 / 44. Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics