Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 43 / 44. Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next

Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* sub stu 21, 2015 2:14 am

Ligeja je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:nakon napisanog posta telefonirala mi je prijateljica i javila da nam je zajednička prijateljica umrla.
ja ovo više ne mogu podnijeti ....

Zao mi je. Sad

Bit cu malo pateticna, ali dok sam razmisljala sto napisati pogled mi je privukla jedna jedina jedrilica na moru. I sad je vidim. Malena, crvenih jedara. Netko se otisnuo unatoc nemirnom moru. Valovi je bacakaju, a ona ipak klizi. Cini se kao da ce je prevrnuti, no vec u sljedecom momentu podize se i reze ih tvrdoglavo.

veceras sam bila kod prijateljice i cavrljale smo. boze, nista mi se drugo ne da, kakvi izlasci , kakvi kafici ..... zapravo, bila sam uzasno iscrpljnena od dana, od tjedna, od citave godine i mastala sam ocajno o veceri sa mojom curicom na kaucu uz spongeboba i kakav obiteljski film na kockici . ionako ce zaspati pa je daljinski samo moj .... queen  .... vecer se izokrene u horror, od planirane idile pretvori se opet u gledanje kako svatko radi sta hoce, nametnu svoje i jos se cude sto bjezim ..... cude uz galamu!!!! ja sam pobjegla da spasim zivce i da ostavila curicu mami koja je uzurpirala tv sa svojom cjelovecernjom , dosadnom serijom i otisla kod moje S. na casicu filozofije i price o zivotu.  Love  ..... prica na pricu, od njenih problema do mojih i ja kazem kako neeeeeeeeeeeemogu vise, kako cu dobiti slom kicme i zivaca ali kako me tako lagano pocinje boliti ona stvar sto ce svi oni misliti. jebote nikada im nista ne valja a ja sve vise izgledam ko stara slapa , iscrpljena i izmigana i jos zajebavaju .... a ona na to meni kaze kako me vidi , unatoc mojem skorom kolapsu, puno sigurniju i hladniju naspram nekih ljudi i situacija nego unazad mjesec dana npr. , i kako bas zbog toga do kolapsa nece doci ...  Happy  ....








hvala ti ligeja Happy 
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica sub stu 21, 2015 2:20 am

dobro je to sto ne mozes vise. znaci da mislis i na sebe a ne samo na druge.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by iluzija sub stu 21, 2015 2:22 pm

saritica je napisao/la:dobro je to sto ne mozes vise. znaci da mislis i na sebe a ne samo na druge.
a sta kazes na ovo, ja sam bila najsretnija baka na svijetu kada sam dobila unuku. ma obozavam je.  ma za nju zivim i disem. pojma nemas kako je to slatka curica. ja je vidim kao malog andjela .

ali,. ona ima toliko energije da se osjecam kao pretucena nakon sto je pricuvam, kada ovo dvoje izlaze van. mozda sam ostarila, ali  nikada se nisam toliko umarala kada sam cuvala svog sina, ili od sestre djecu, a vidi sada..... oni misle ako sam ozdravila  i sada sam cancer free,  da imam snage kao prije.

 i sada sin i snajka planiraju jos djece, i nesto mene spominju za cuvanje. lijepo su oni to sve ispalnirali, a ja nemam snage za to, a ne mogu im reci da me ne bi pogresno shvatili. oni misle da cuvanje unucadi   je zastita od svake bolesti, vracanje u mladost,....ne znam kako da im objasnim da nisam sposobna , niti imam snage da  pored ove unuke pazim jos neko dijete.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica sub stu 21, 2015 2:50 pm

draga iluzijjo, nisam znala da imas unucicu. cestitam ti. to je divno. takodjer, nisam znala za cancer. zao mi je. nadam se da je to sada definitivno iza tebe. 

niposte nemoj dozvoliti da moras voditi brigu o buducim unicima. lijepo je pomoci tu i tamol ali oni ce morati naci glavni izvor potpore na drugome mjestu. ne mozes ti to. moras cuvati snagu za sebe i sebi se posvetiti. nije to mala stvar preboljeti cancer.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by iluzija sub stu 21, 2015 3:17 pm

mojoj unucici je sada 2 godine 10.1. sada dolazi Bozic, pa svima trebam kupiti poklone. pa iza toga je unuci rodjendan, a dva dana iza je i sinu rodjendan. i plus neki prijatelji imaju tada rodjendan. bankrotirat cu dok svima kupim poklone. Grin
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by iluzija sub stu 21, 2015 3:26 pm

moj sin vjeruje da cu ja najbolje paziti njegovu djecu. snajka takodjer. nije pitanje novca, jer oni jako dobro zaradjuju, ali nemaju povjerenja u zene koje cuvaju djecu. o tome se radi. oni su lijepo isplanirali da njena mama i ja na smjenu  cuvamo djecu,  dok su  oni  na poslu ili kada izlaze.  i sto je najgore, kada cuvamo djecu, oni ocekuju da mi nocimo kod njih. ja to ne mogu. Sad
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica sub stu 21, 2015 6:19 pm

pa ja sam sigurna da zaista niko ni ne bi pazio bolje na dijete od tebe. u to ne sumnjam. ali oni ne razumiju da ti to ne mozes. i ja bih se bojala nekome ostaviti svoje dijete u ruke, osim mami, jer nije to mala stvar. dobro, nekako ces to rijesiti.  nisu oni ni prvi ni zadnji koji odgajaju djecu. takve dileme i probleme postoje od kako je svijeta i vijeka. bice to sve dobro, ne dao bog veceg zla. pozdrav
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 22, 2015 10:18 am

iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:dobro je to sto ne mozes vise. znaci da mislis i na sebe a ne samo na druge.
a sta kazes na ovo, ja sam bila najsretnija baka na svijetu kada sam dobila unuku. ma obozavam je.  ma za nju zivim i disem. pojma nemas kako je to slatka curica. ja je vidim kao malog andjela .

ali,. ona ima toliko energije da se osjecam kao pretucena nakon sto je pricuvam, kada ovo dvoje izlaze van. mozda sam ostarila, ali  nikada se nisam toliko umarala kada sam cuvala svog sina, ili od sestre djecu, a vidi sada..... oni misle ako sam ozdravila  i sada sam cancer free,  da imam snage kao prije.

 i sada sin i snajka planiraju jos djece, i nesto mene spominju za cuvanje. lijepo su oni to sve ispalnirali, a ja nemam snage za to, a ne mogu im reci da me ne bi pogresno shvatili. oni misle da cuvanje unucadi   je zastita od svake bolesti, vracanje u mladost,....ne znam kako da im objasnim da nisam sposobna , niti imam snage da  pored ove unuke pazim jos neko dijete.
Bože, kako sva djeca jednako reagiraju... oni planiraju ne pitajući nas možemo li i/ili hoćemo li  Happy
djeca prvenstveno teško prihvaćaju činjenicu da njihovi svemogući roditelji gube snagu, da jednostavno ne mogu, a ne da ne žele... i nije riječ samo o nedostatku snage, nego i o tome da, kad naša djeca dobiju svoju djecu imaju osjećaj da je naš društveni život završio, da ne trebamo ništa više osim njih i unuka... ono, mi ne trebamo izlaske, druženja, odmor, rekreaciju, tu smo da njima budemo na raspolaganju jer jedino oni to trebaju... 

teško je objasniti, ali moraš, jer ćeš se slomiti pod pritiskom koji ne možeš izdržati, pa ćeš to reći puno ružnije nego sad kad je vrijeme...moraju znati da ne mogu računati na tebe sto posto, čak ni u povremenom čuvanju, jer ćeš možda ti imati nešto isplanirano sa svojim suprugom... to su njihova djeca, njihova odgovornost, red je da se snađu i nađu neku mlađu osobu kojoj će vjerovati... do tada se potrudi i pomozi, ali samo do tada... ostalo neka bude povremeno i kad se dobro osjećaš... probaj, možda te neće pogrešno shvatiti Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by iluzija ned stu 22, 2015 4:15 pm

Btw je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:dobro je to sto ne mozes vise. znaci da mislis i na sebe a ne samo na druge.
a sta kazes na ovo, ja sam bila najsretnija baka na svijetu kada sam dobila unuku. ma obozavam je.  ma za nju zivim i disem. pojma nemas kako je to slatka curica. ja je vidim kao malog andjela .

ali,. ona ima toliko energije da se osjecam kao pretucena nakon sto je pricuvam, kada ovo dvoje izlaze van. mozda sam ostarila, ali  nikada se nisam toliko umarala kada sam cuvala svog sina, ili od sestre djecu, a vidi sada..... oni misle ako sam ozdravila  i sada sam cancer free,  da imam snage kao prije.

 i sada sin i snajka planiraju jos djece, i nesto mene spominju za cuvanje. lijepo su oni to sve ispalnirali, a ja nemam snage za to, a ne mogu im reci da me ne bi pogresno shvatili. oni misle da cuvanje unucadi   je zastita od svake bolesti, vracanje u mladost,....ne znam kako da im objasnim da nisam sposobna , niti imam snage da  pored ove unuke pazim jos neko dijete.
Bože, kako sva djeca jednako reagiraju... oni planiraju ne pitajući nas možemo li i/ili hoćemo li  Happy
djeca prvenstveno teško prihvaćaju činjenicu da njihovi svemogući roditelji gube snagu, da jednostavno ne mogu, a ne da ne žele... i nije riječ samo o nedostatku snage, nego i o tome da, kad naša djeca dobiju svoju djecu imaju osjećaj da je naš društveni život završio, da ne trebamo ništa više osim njih i unuka... ono, mi ne trebamo izlaske, druženja, odmor, rekreaciju, tu smo da njima budemo na raspolaganju jer jedino oni to trebaju... 

teško je objasniti, ali moraš, jer ćeš se slomiti pod pritiskom koji ne možeš izdržati, pa ćeš to reći puno ružnije nego sad kad je vrijeme...moraju znati da ne mogu računati na tebe sto posto, čak ni u povremenom čuvanju, jer ćeš možda ti imati nešto isplanirano sa svojim suprugom... to su njihova djeca, njihova odgovornost, red je da se snađu i nađu neku mlađu osobu kojoj će vjerovati... do tada se potrudi i pomozi, ali samo do tada... ostalo neka bude povremeno i kad se dobro osjećaš... probaj, možda te neće pogrešno shvatiti Happy
sin ce se malo duriti, i nakon nekog vremena ce biti ok, ali nisam sigurna da ce snajka shvatiti. pogotovo ce biti lose ako njena mama pristane, a ja odbijem. a ja zbog unucice i sina ne zelim lose odnose i zamjeranja.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 22, 2015 7:02 pm

iluzija je napisao/la:

sin ce se malo duriti, i nakon nekog vremena ce biti ok, ali nisam sigurna da ce snajka shvatiti. pogotovo ce biti lose ako njena mama pristane, a ja odbijem. a ja zbog unucice i sina ne zelim lose odnose i zamjeranja.
ma gle, ako je snajka tip koji će ti zamjeriti što zbog zdravlja ne možeš, zamjerit će ti prije ili kasnije nešto drugo i ništa nećeš postići što ćeš sad ići preko sebe... a njena majka neka sama odluči može li ili ne, to nema veze s tvojom odlukom... štoviše, ako pristane imaju tek polovičan problem... ne mora značiti da ćete zbog toga imati loše odnose... možda se iznenadiš njihovim razumijevanjem
aj, bakut, drži se, ne daj da te pretovare... ti si svoju djecu othranila kako si mogla i znala, neka i oni hrane svoju... pa ja  Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by kic ned stu 22, 2015 11:03 pm

traži se ligeia Love što obrisa nick bona Evil or Very Mad Silly
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by kic ned stu 22, 2015 11:03 pm

ajme još imam ovaj sexy avatar   Laugh Laugh
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by kic ned stu 22, 2015 11:06 pm

@madonna iz kojeg je filma taj tvoj avatar?
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica ned stu 22, 2015 11:34 pm

Btw je napisao/la:
iluzija je napisao/la:

sin ce se malo duriti, i nakon nekog vremena ce biti ok, ali nisam sigurna da ce snajka shvatiti. pogotovo ce biti lose ako njena mama pristane, a ja odbijem. a ja zbog unucice i sina ne zelim lose odnose i zamjeranja.
ma gle, ako je snajka tip koji će ti zamjeriti što zbog zdravlja ne možeš, zamjerit će ti prije ili kasnije nešto drugo i ništa nećeš postići što ćeš sad ići preko sebe... a njena majka neka sama odluči može li ili ne, to nema veze s tvojom odlukom... štoviše, ako pristane imaju tek polovičan problem... ne mora značiti da ćete zbog toga imati loše odnose... možda se iznenadiš njihovim razumijevanjem
aj, bakut, drži se, ne daj da te pretovare... ti si svoju djecu othranila kako si mogla i znala, neka i oni hrane svoju... pa ja  Happy
mozda hoce sin skuziti da nju zdravlje sprecava, a mozda i ne. djeca cesto ne kuze neke stvari u vezi roditelja, a ako su jos i jedinci onda je i veca sansa da nece shvatiti. nasa iluzija je jos friska od ljecenja - to je tek pocetak remisije i njoj treba puno paznje i ljubavi i mira i da se oko nje titra, a ne da ona se mora umarati.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica ned stu 22, 2015 11:34 pm

kic je napisao/la:traži se ligeia Love što obrisa nick bona Evil or Very Mad Silly
ma nie obrisala, hebem te posmotanog. lool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* ned stu 22, 2015 11:38 pm

kic je napisao/la:@madonna iz kojeg je filma taj tvoj avatar?


avatar sam odabrala iz razloga što me podsjetio na suncokrete mastroiannija i lorenice ali to nije taj film, taj je bio u boji. ne znam koji je film ali samo znam da me se slika jako dojmila. ljepota jednostavnosti Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon stu 23, 2015 12:15 am

*madonna* je napisao/la:
kic je napisao/la:@madonna iz kojeg je filma taj tvoj avatar?


avatar sam odabrala iz razloga što me podsjetio na suncokrete mastroiannija i lorenice ali to nije taj film, taj je bio u boji. ne znam koji je film ali samo znam da me se slika jako dojmila. ljepota jednostavnosti Happy

nije iz filma to je portet fotografija:


Portrait photo, which is called "Retrospect" was made by the author: Panpix
Vigen Avetisyan
City:   Rossiya (Russia) / Volgograd
Photo has a resolution:800×800

Date: Sun, 06 Nov 2011 11:06:36
To take such a quality picture you'll need a camera: NIKON d series, Canon eos series, or Sony
Software: Adobe Photoshop CS5 Windows
Original resolution: 3264×3264

Traže se - Page 43 RTbTfOp


evo ovdje jos fotki raznih autora:

(Click on the photo to see next one)

http://www.portrait-photos.org/photo/29699.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* pon stu 23, 2015 12:18 am

Esco je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
kic je napisao/la:@madonna iz kojeg je filma taj tvoj avatar?


avatar sam odabrala iz razloga što me podsjetio na suncokrete mastroiannija i lorenice ali to nije taj film, taj je bio u boji. ne znam koji je film ali samo znam da me se slika jako dojmila. ljepota jednostavnosti Happy

nije iz filma to je portet fotografija:


Portrait photo, which is called "Retrospect" was made by the author: Panpix
Vigen Avetisyan
City:   Rossiya (Russia) / Volgograd
Photo has a resolution:800×800

Date: Sun, 06 Nov 2011 11:06:36
To take such a quality picture you'll need a camera: NIKON d series, Canon eos series, or Sony
Software: Adobe Photoshop CS5 Windows
Original resolution: 3264×3264

Traže se - Page 43 RTbTfOp


evo ovdje jos fotki raznih autora:

(Click on the photo to see next one)

http://www.portrait-photos.org/photo/29699.html


bravo!
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pon stu 23, 2015 9:23 am

Al Hambra se ugostila na Čergama ... jel to znači da se seli k nama?  Happy


Jebiga, veli P-izda da nije, da sam jel lude gljive ... a jel sam janjetinu. teet
Nisam gledal datum, digli neku themu od ljetnih ferija ... a malo dalje, Smilja zaziva popa (il mene, nije sasvim jasno ...). Question


Zadnja promjena: besposlenpop; pon stu 23, 2015 1:39 pm; ukupno mijenjano 1 put.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pon stu 23, 2015 9:25 am

*madonna* je napisao/la:
Esco je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
kic je napisao/la:@madonna iz kojeg je filma taj tvoj avatar?


avatar sam odabrala iz razloga što me podsjetio na suncokrete mastroiannija i lorenice ali to nije taj film, taj je bio u boji. ne znam koji je film ali samo znam da me se slika jako dojmila. ljepota jednostavnosti Happy

nije iz filma to je portet fotografija:


Portrait photo, which is called "Retrospect" was made by the author: Panpix
Vigen Avetisyan
City:   Rossiya (Russia) / Volgograd
Photo has a resolution:800×800

Date: Sun, 06 Nov 2011 11:06:36
To take such a quality picture you'll need a camera: NIKON d series, Canon eos series, or Sony
Software: Adobe Photoshop CS5 Windows
Original resolution: 3264×3264

Traže se - Page 43 RTbTfOp


evo ovdje jos fotki raznih autora:

(Click on the photo to see next one)

http://www.portrait-photos.org/photo/29699.html


bravo!
Ima poprave poširoku gu'jcu!  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* pon stu 23, 2015 9:29 am

sad sam vidjela da cestitaju Quasaki rockas Happy ..... boze kako vrijeme leti .... sretno djevojcici uz pregrst lijepih zelja od male laste i mame laste ... razdragana
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pon stu 23, 2015 10:20 am

E je, sretan rođemdan Quasaki!  Love
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon stu 23, 2015 11:12 am

kic je napisao/la:traži se ligeia Love što obrisa nick bona Evil or Very Mad Silly

Ovako je to, zapravo, bilo! Grin

A) htjedoh promijeniti nick jer me jedna volsebnica uci kako podizati vibracije, nesto se spetljah putem, pogledah ucinjeno i rekoh si: vrijeme je za upotrebu aorista i cloaking devicea

B) prepoznala sam jednu ludu kucku kao ludu kucku na omiljenom mi pdf-u i, kao jedna luda kucka dugoj ludoj kucki, moram ti rec' da bi doslo do sukoba jamacno i nadasve zato jer je - luda kucka

C) poanta je natjerati te da ti ovdje cesce pises, a ne ja ondje

ma pff

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by kic pon stu 23, 2015 6:30 pm

Olorin je napisao/la:
kic je napisao/la:traži se ligeia Love što obrisa nick bona Evil or Very Mad Silly

Ovako je to, zapravo, bilo! Grin

A) htjedoh promijeniti nick jer me jedna volsebnica uci kako podizati vibracije, nesto se spetljah putem, pogledah ucinjeno i rekoh si: vrijeme je za upotrebu aorista i cloaking devicea

B) prepoznala sam jednu ludu kucku kao ludu kucku na omiljenom mi pdf-u i, kao jedna luda kucka dugoj ludoj kucki, moram ti rec' da bi doslo do sukoba jamacno i nadasve zato jer je - luda kucka

C) poanta je natjerati te  da ti ovdje cesce pises, a ne ja ondje

ma pff
und ich dachte schon Happy

daj mi novi av pa se aktiviram, možda Grin
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto stu 24, 2015 7:53 am

besposlenpop je napisao/la:Al Hambra se ugostila na Čergama ... jel to znači da se seli k nama?  Happy


Jebiga, veli P-izda da nije, da sam jel lude gljive ... a jel sam janjetinu. teet
Nisam gledal datum, digli neku themu od ljetnih ferija ... a malo dalje, Smilja zaziva popa (il mene, nije sasvim jasno ...). Question
mazgo jedna tvrdoglava, dišpetna, inatljiva, zamjerljiva, okorjela... gori si od urbanuše Silly

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 43 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 43 / 44. Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.