Traže se

Stranica 6 / 44. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Traže se

Postaj by Lena on čet kol 07, 2014 8:54 am

escaped je napisao/la:ja cu ovdje pocet djelit neopravdane. Urby i Darla imaju desetak sati neopravdanih. Iluzija ima 40 sati neopravdano i ukor zbog neaktivnosti i tracanja na net.hru.
Lasti cemo oprostit jer ima ljubavno-probavne tegobe.
Blitva je dosla i zaboravila zbog cega je dosla i opet otisla.
Sari cestitam rodjendan i jos sto macaka i dvajspet susjeda koji svaki ima dvjesta macaka.

Lena i Betonac otisli u Montenegro na natjecanje jebivjetara i lezilebovica na maraton 50m ko ce zadnji.

jedino Pop nikad nije izostao sa nastave.

tu sam tu sam.....škicnem ja svaki dan,ali kako se malo piše onda me manje i vuče šta napisat....tako ti to ide.....
a i odmaram poprave i sikički se pripremam da prestanem sa odmorom  zubo
Lena

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on čet kol 07, 2014 9:56 am

whisperer je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
escaped je napisao/la:j

nego, da, zaista sam imala ljubavno-probavne probleme i bilo mi je vrlo loše i prvi put mi se forum učinio kao izvrsna terapija.
baš tamo odlučih pisati o tome jer sam pomislila kako bi me ovdje više gladili.

Moje skromno iskustvo govori da što više ljudima, koji su ti bitni, ostavljaš njihov osobni prostor, oni ti se uvijek "vraćaju" ili su u tvojoj blizini. S druge strane, mora se biti realan i nikoga ne prisiljavati na vezu za koju se taj isti ne osjeća spremnim. To vuče samo probleme i nezadovoljstvo, nikako radost. Danas je strahovito teško naći partnera s kojim možeš kliknuti kako spada, osjetiti da je to to, osjetiti ljubav i strahovito je mala mogućnost i da isti bude emotivno zreo. Realno, ljudi vole flertirati, vole imati izvanbračne veze, trebaju im dokazivanja, voljenje, značaj, pa makar bilo benigno, vole pravit partnere ljubomornim pubertetskim formama i tako Happy.. ljudi su danas uglavnom u kikiju i malo se gube. Zato ti ja ne volim mlađe, iako godine nemaju veze sa zrelošću već čisto djeluje kao naputak da se nada i vjera ne izgubi. Happy Ljubomorom, nažalost, ne volimo. Nije to nikakvo dokazivanje da ti je stalo.. ljubomora je znak da o sebi moramo učiti. Što, uostalom, i damo, nakon svake veze izađeš barem mrvu pamatniji, pa makar ti ista uopće nije bila potrebna. Happy

jedino što znam da ga ja ne prisiljavam na vezu. ali da je došlo do teške situacije , je. pokušavamo oboje to prevazići ali u mene je ušao jedan ogroman strah i veliko nepovjerenje, što u njega, što u mene ...
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on čet kol 07, 2014 11:32 am

besposlenpop je napisao/la:

whisperer je napisao/la:Vele da ti u Egiptu odmah daju znak da izroniš ako te ugledaju da ih na bilo koji način ozljeđuješ. To mi se sviđa.

Nisam ih ozljeđival, nego probal jel su to spužve ili kamen (koralj).

U jednom periodu svog studentskog života radila sam na brodu i kao članica posade imala sam mogućnost iskoristiti sve ponude atrakcija za turiste. Tako se tu našao i "snorkeling", a izgledalo je, otprilike,  k'o rođeno za debile. Happy Najprije su nas svih zavezali pojasevima za spašavanje, a potom nam otkrivali masku s disalicom. Nevjerojatna je tupost te američke populacije koja se oduševljava sistemom udaha i izdaha kroz cijev i mogućnošću vizure kroz masku. Oni su uz ciku plutali po površini i držali se za ruke, tu i tamo bi zagnjurili. Mene je jedna ogromna žena skoro potopila kada je uskočila, odnosno, zakoračila u vodu. I, naravno, nije se smjelo zaroniti već smo plutali kao u kadi. Bezveze, ubrzo sam izašla..

Što više ulazim u ovoj podvodni svijet, tim više mi nanovo izviruje ljudska glupost na površinu. Jedna od atraktivnijih ronilačkih turističkih ponuda jest ronjenje pored olupina brodova, podmornica i zrakoplova. Na Floridi i New Jerseyju su, primjerice, ciljano potopili odavno čak 500 tinjak brodova, dok u Europi u tome prednjači Malta. Sada i kod nas rade na tome, valjda žele da ronilački turizam bude isplativiji od golfa. Meni je to glupost, kao i pomalo ove podvodne izložbe, muzeji. To jednostavno tamo ne pripada...

whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on čet kol 07, 2014 11:37 am

A citirala sam onaj gornji dio jer sam ti htjela reći da su i spužvasti dijelovi koralji, samo što se nazivaju mekani koralji. 

whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on čet kol 07, 2014 11:42 am

*madonna* je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
escaped je napisao/la:j

jedino što znam da ga ja ne prisiljavam na vezu. ali da je došlo do teške situacije , je. pokušavamo oboje to prevazići ali u mene je ušao jedan ogroman strah i veliko nepovjerenje, što u njega, što u mene ...

Ma općenito sam pisala jer se ovako ne može procijenjivati vaše stanje, osobnost i situacija. Ali, sve ti je to normalno, razvija vam se veza i normalno je da dolazi do prepreka... Ako ima ljubavi, sve je premostivo. Happy
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on čet kol 07, 2014 7:10 pm

Prijavljujem se da znate da sam jos u ovoj dimenziji  Grin .

Malo mi trenutno mozak radi na drugim valnim duljinama, pa mi ova linerana nekako teska za komunikaciju, uglavnom u kreativnom sam modu, pa mi rijeci nekako dodju kao visak, ali proci ce to vec mene poznato lajavu  Grin .
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on čet ruj 18, 2014 6:18 pm

Odjavljujem se, da znate da me ne bu jedno vreme ... a možda i dulje. 
besposlenpop

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet ruj 18, 2014 8:41 pm

Pope, nadam se da je sve okej i da je ova odjava zbog gustanja... Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet ruj 18, 2014 9:01 pm

besposlenpop je napisao/la:Odjavljujem se, da znate da me ne bu jedno vreme ... a možda i dulje. 
ovo mi se niš ne sviđa  Evil or Very Mad
nadam se da se samo ideš odmoriti ili učiti za doktorat,magisterij i sl, da nemaš vremena i da ti je apsolutno nedostupan komp,
A s obzirom da nas jako voliš to nebu dugo trajalo  Love

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on čet ruj 18, 2014 10:05 pm

dromsin je napisao/la:
... i da ti je apsolutno nedostupan komp ...
Samo ovo.
Dok ne smislim kak doć do novog (vlastitog), možda se pojavim za radnog vremena.  Wink

besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Lena on pet ruj 19, 2014 3:34 pm

dromsin je napisao/la:
Samo ovo.
Dok ne smislim kak doć do novog (vlastitog), možda se pojavim za radnog vremena.  Wink

uvati se ti knjige....nemoj zgubidanit  zubo

moram malo.... angel

nećemo mi nigdje pobjeći....valjda
Lena

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on pet ruj 19, 2014 5:12 pm

Sad cemo morati gledati akcije za laptope pa da tu lijepimo Popu, da vidi sto mu se svidja pa da kupi Grin
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet ruj 19, 2014 9:03 pm

Pancho je napisao/la:Sad cemo morati gledati akcije za laptope pa da tu lijepimo Popu, da vidi sto mu se svidja pa da kupi Grin
eno mu Bafi već nakeljila 
pope kupuj, mam  Cool

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on sub ruj 20, 2014 8:00 pm

dromsin je napisao/la:

pope kupuj, mam  Cool

Da sad sam vidjela, pa stvarno ima povoljnih mogucnosti, tak da bi Pop brzo mogao biti natrag.

Bakut jel jos plivas ili si se vrnula u beli Zagreb grad?
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on ned ruj 21, 2014 2:12 am

Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Samo ovo.

uvati se ti knjige....nemoj zgubidanit  zubo

moram malo.... angel

nećemo mi nigdje pobjeći....valjda
Nisu sad knjige u pitanju ... teet
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on ned ruj 21, 2014 2:14 am

Pancho je napisao/la:Sad cemo morati gledati akcije za laptope pa da tu lijepimo Popu, da vidi sto mu se svidja pa da kupi Grin
dromsin je napisao/la:
pope kupuj, mam  Cool
Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

pope kupuj, mam  Cool

Da sad sam vidjela, pa stvarno ima povoljnih mogucnosti, tak da bi Pop brzo mogao biti natrag.

Odlučil sam se za najjeftiniji: posuđen za 0 kuma.  Cool
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned ruj 21, 2014 6:54 am

Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

pope kupuj, mam  Cool

krenuli smo natrag u petak popodne
sad sam faza pečenja ajvara
jučer kupila ,oprala ,očistila ,skuhala u octu, brko sflajšal, evo sad stavila peči.
Vidim da i Orionka peče ajvar ,  Grin
nema odmora dok traje obnova

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned ruj 21, 2014 6:55 am

dromsin je napisao/la:
pope kupuj, mam  Cool
Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

pope kupuj, mam  Cool

Odlučil sam se za najjeftiniji: posuđen za 0 kuma.  Cool
Love

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on ned lis 05, 2014 8:53 pm

Opet nema babe Jagode.  Rolling Eyes
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lis 05, 2014 10:16 pm

besposlenpop je napisao/la:Opet nema babe Jagode.  Rolling Eyes
nema  Sad

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Aimee on čet lis 09, 2014 10:10 pm

Dobra večer i laku noć Love
Aimee

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet lis 09, 2014 11:35 pm

Aimee je napisao/la:Dobra večer i laku noć Love

mogla si napisati nesto zlobnije znas ti to. nisam te zaboravio ne brini proslo je 10 god. i ono je jos aktivno.

ako zelis pisati na ovom forumu pisi smislene postove u kojima mogu forumasi sudjelovati a nemoj raditi ovo sto radis.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet lis 10, 2014 7:56 am

Toro je napisao/la:
Aimee je napisao/la:Dobra večer i laku noć Love

mogla si napisati nesto zlobnije znas ti to. nisam te zaboravio ne brini proslo je 10 god. i ono je jos aktivno.

ako zelis pisati na ovom forumu pisi smislene postove u kojima mogu forumasi sudjelovati a nemoj raditi ovo sto radis.
nije  više zlica  Love

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Aimee on pet lis 10, 2014 5:28 pm

Toro je napisao/la:mogla si napisati nesto zlobnije znas ti to. nisam te zaboravio ne brini proslo je 10 god. i ono je jos aktivno.

Ne znam o kakvih 10 godina govoriš. Tada me na forumima nije ni bilo.
Ako imaš nekih problema, to nema veze sa mnom. Opušteno, sinko, nije svijet protiv tebe. Happy
Aimee

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet lis 10, 2014 5:43 pm

Aimee je napisao/la:
Toro je napisao/la:mogla si napisati nesto zlobnije znas ti to. nisam te zaboravio ne brini proslo je 10 god. i ono je jos aktivno.

Ne znam o kakvih 10 godina govoriš. Tada me na forumima nije ni bilo.
Ako imaš nekih problema, to nema veze sa mnom. Opušteno, sinko, nije svijet protiv tebe. Happy

ma to sam spomenuo onako usput ako si na iskon forumu bila admin onda jesi bila prije desetak godina vise-manje.

ja jesam opusten nego forum postoji da se na njemu diskutira a ne da se zacavla smajlic i nothing more. Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 44. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics