Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 23 / 44. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ sri pro 03, 2014 8:07 pm

Krepana sam ko pas, pa ne mogu uobicajeno filozofirati kako to meni ide Grin, ali slazem se sa jednom i drugom i nemam tu sto puno nadodati.

Generalizacije opcenito su u zivotu za kurac. Maca je lijepo isto tamo napisala o tome.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer sri pro 03, 2014 8:19 pm

Dromsice, PA su panic attack- panični napadi. I sada već mogu zaključiti da ne poznajem osobu koja ih nije prolazila.

Ne znam gdje je započela tema pa sam malo preletjela tu i par stranica kod susjeda, nisam stigla sve. Rekla bih samo da depresije (ukoliko pričamo zaista o depresijama) nisu stanja koja možeš uključiti i isključiti, to su stanja koja konzistiraju i imaju mogućnost mijenjanja postepeno i dinamično. Šetnje, promjene misli i svašta nešto usredotočeno na pozitivnije mišljenje su kratkoročna rješenja koja ne rješavaju problem, a svaka depra ima uzrok kojeg možeš osvijestiti i nakon desetine godina. Ponekad također ne možemo mijenjati uzrok jer je on takav kakav je, ali možemo promijeniti svoj odnos prema njemu. No, to je puno dulji proces koji treba osobama dopuštati da ga prožive i prolaze, ne ih šutirati kritiziranjem. Ima jedna digresija .. s vremenom sam sve više osvijestila kod ljudi da svakako zabrijavaju.. znate oni koji misle da su lijepi, pametni, da imaju nekakve super vrijednosti, a zapravo ih malo tko iz okoline tako vidi. E pa tako se meni u posljednje vrijeme počinju sve više pojavljivati ljudi koji mi objašnjavaju dubinu, poetičnost, energije nekoga/nečega, ali su toliko zgrčeni u prezenci da se pitaš kako je moguće da se čovjek doživljava na taj način i samoprocjenjuju tako visoko. Moja škola je valjda da se što manje hvatam uvjeravanja, ali da je frustrirajuće biti u takvoj okolini, da, jest.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer sri pro 03, 2014 8:22 pm

I ja sam krepana..  Li, pola didaktike sam uzela iz tvojih skripti. Nema šanse da si dopustim više moždana akutna stanja..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet pro 04, 2014 12:13 am

dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Vlajina je i jabuka, zar ne?


---

Ugodni ti snovi. Happy Pokrij psica.
kolinda je brrrrrrrr
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet pro 04, 2014 12:14 am

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Gle, Suada nabacila Kolindu:

Traže se - Page 23 3-79
Ma Kolinda! Grozno! ...
Pa kaj je grozno?
Ona je vlajina, ko i ti ... veli da je s Grobnika i zna musti krave.

Pope ne pizdi. Da vlajina, da s Grobnika, da muznja krave. Ala. Vracam se za pet minuta... Silly
Traže se - Page 23 0034007.63
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 04, 2014 5:13 am

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Vlajina je i jabuka, zar ne?


---

Ugodni ti snovi. Happy Pokrij psica.
kolinda je brrrrrrrr
da sam ja predsjednik ja bi....
da sam ja predsjednik ja bi .......
da sam ja predsjednik ja bi.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Buffy čet pro 04, 2014 9:40 am

O tome sam razmišljala jučer hodajući ulicom po kiši, naravno bez kišobrana zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet pro 04, 2014 9:42 am

Buffy je napisao/la:O tome sam razmišljala jučer hodajući ulicom po kiši, naravno bez kišobrana zubo
Ah, pa to je tvoj trade mark.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Buffy čet pro 04, 2014 9:58 am

Kiša? Silly
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Buffy čet pro 04, 2014 10:21 am

darla_ je napisao/la:Krepana sam ko pas, pa ne mogu uobicajeno filozofirati kako to meni ide Grin, ali slazem se sa jednom i drugom i nemam tu sto puno nadodati.

Generalizacije opcenito su u zivotu za kurac. Maca je lijepo isto tamo napisala o tome.

Jest, Maca to posloži u hipu Grin

Gledam na te teorije o samopomoći kao na plac laprdanje.
Postoje točne gradacije u kojima se određenim aktivnostima, prehranom, promjenom navika može samopomoći, ali kod jakog poremećaja neurokemije koji je nastajao kroz duže vrijeme nebrige o istoj, to su infantilni zaključci.

Kao da kažeš da će hepatitis nestati jer ti to želiš Grin

U težim slučajevima obavezna je uspostava ravnoteže neurokemije, koja se pak postiže nakon dva do šest mjeseci korištenja lijeka, uz izlazak iz okolnosti koje su do situacije dovele, te kroz kemijsku ravnotežu, nova pozitivna iskustva.

Instant rješenja kod takvih slučajeva je samo supresija. Prođe neko vrijeme, a oni iz čistog mira, tako izliječeni, puknu k'o kokice.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 04, 2014 12:30 pm

dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Darla, Dromsi, odgovorim sutra na temu koju smo zapocele. Zasad mogu reci da ima i onih koji ne mogu priznati da ne znaju kako pomoci pa radije vjeruju da ovima "nije nista".. Cesta pogreska kod poistovjecivanja vlastitih stanja s tudjima jest uzeti neko svoje akutno stanje i njegova rjesenja prenijeti na necija kronicna. Npr., kad netko trenutnu deprimiranost rijesi setnjom, cokoladom, dragim ljudima, umirujucom glazbom ili radom pa misli da je to - to i sklon je povjerovati kako se ostali prenemazu pricicama o svojim depresivnim poremecajima.

bome bila sam u tak teškoj depresiji sa napadima panike da bez medikamenta ne bi uopće mogla funkcionirati. Kakava šetnja, problem je bio doći i do ograde dvorišta. To su jako teška stanja , tko ih nije prošao ne zna koja je to borba.
Sit  gladnom ne vjeruje i tu bi se moglo primjenit.

Pa nakon ovoga sto si napisala doista nije neobicno da si zapala u depresiju s PA. Sad A mis.
No intuicija ti je spasila zivot i sad si ojacana i fizicki i mentalno. Happy


A o depresiji, PA, fobijama i ostalom malo smo se dotakli na prijasnjem forumu. Zapravo, prvo moras doci do shvacanja da imamo problem. Najgori je taj dio kad se uvjeravas da umisljas, ili da ce proci kako je i doslo, da te treba biti sram jer ima ljudi sa stvarnim problemima, a ti pi*dis zbog neceg nepostojeceg itd., itd. Zapravo, ono o cemu pisu susjedi je prilicna neukost i zamjena akutnog s kronicnim stanjem. Medikamenti i posjete lijecnicima, nazalost, dolaze kad si na izmaku snaga jer ne znas da ti se biokemizam mozga poremetio pa i dalje ustrajes na "narodskim" rjesenjima. Happy I tako, mislim da je neukost i arogancija prozvati ljude lijenima i razmazenima kad su ovakve stvari u pitanju. Rijetki su ti koji uzivaju biti disfunkcionalni, ovisni o drugima.
kaj ti je to PA
ovo sa depresijom je počelo puno prije nego sam našla kvržicu.
Ja sam prvi napad tahikardije imala u 1 gimnazije, pa su se pojavljivali jednom ili dva puta godišnje. Pa što sam bila starija sve češće, dok na kraju nisu počeli i svaki tjedan. Srce lupa ( najviše iznjereno 230). Redovito kod kardiologa , dobivala beta blokatore, ništa nisu našli , sve u redu. Ušla sam u arest i reanimirali su me u novoj bolnici ( 2007), 10 dana ležala niš nisu našli. U otpusnom pismu su napisali, uzrok tahikardije, najvjerojatnije, nikotizam i psihičke tegobe ( zbog napada panike i bolesnog djeteta). Prestala sam pušiti, alkohol ni slučajno jer su sve to kao trigeri. Napadi su i dalje bili. Onda sam našla na internetu da se taj problem rješava ablacijom srca ili po naši lasersko spaljivanje čvorića u blizini srca koji šalje krivi impuls u krivo vrijeme srcu. Dakle fizička greška na tjelu. 
Pa normalno da sam imala napade panike jer me bilo strah kad će prolupati. Ne moram naglašavati koliko podsmjeha , podjebavanja i glupih teorija sam čula, dobro da Vrapču nisam završila. Od kolega na poslu, susjeda, i pametnih lječnika.
Dr Berent je tada već 10 godina spaljival te čvoriće (2010) a vodeći kardiolozi u Novoj bolnici nisu prepoznali i znali za tak nekaj.
Račića sam operirala 2009, al to je bilo niš, naspram ovog problema. Idem sa zračenja, dođem doma zgažena ,legnem, onda dobim  napad tahikardije i ležećem položaju , onda na hitnu, onda venozno blokatori, i tak u krug.

Daj se smiri, to si ti sama radiš, kak ne kužiš da ti nije niš, problem je u tvojoj glavi i sl.  glupe rečenice koje sam morala slušat. Ne smem se toga ni sjetiti, jer dobim volju da svima nabijem šaku u nos. Bože mili kak ljudi mogu srati i ubijati druge u pojam , psihićki ih zlostavljati. A ti nemreš ništa, jer ni sam ne znaš, doktori ne znaju i onda si svi uzmu za pravo da te jebu.

Pročitala sam uvod i još par postova kod susjeda na tu temu, u startu me zasmetalo puno toga napisanog, pa nisam čitala dalje da si ne dižem živac. Kad neko voli pametovati nek pametuje.


Aha, shvacam.. Htjela sam jos nesto dometnuti, ali nema potrebe. Razumijemo se svi ovdje. Drago mi je da si se rijesila srcanih problema. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 04, 2014 12:33 pm

darla_ je napisao/la:Krepana sam ko pas, pa ne mogu uobicajeno filozofirati kako to meni ide Grin, ali slazem se sa jednom i drugom i nemam tu sto puno nadodati.

Generalizacije opcenito su u zivotu za kurac. Maca je lijepo isto tamo napisala o tome.

Je l' ono kad veli Pizdeciju da je glup k'o navedeni pimpek?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet pro 04, 2014 12:35 pm

Buffy je napisao/la:Kiša? Silly

Dromsićka je napisao/la:da sam ja predsjednik ja bi....
da sam ja predsjednik ja bi .......
da sam ja predsjednik ja bi.....
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 04, 2014 12:37 pm

whisperer je napisao/la:I ja sam krepana..  Li, pola didaktike sam uzela iz tvojih skripti. Nema šanse da si dopustim više moždana akutna stanja..

Pa skripta ima svega, prokuhat ce ti mozak! Grin Heej, upravo se sjetih onog seminarskog. Oprosti. Sad Daj posalji smjernice u inbox pa napisem nesto ovaj vikend. Uhvatim i druga pa cemo zajedno kritizirat' i podizat' kosu na glavi toj tvojoj koludrici.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 04, 2014 12:39 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Gle, Suada nabacila Kolindu:

Traže se - Page 23 3-79
Ma Kolinda! Grozno! ...
Pa kaj je grozno?
Ona je vlajina, ko i ti ... veli da je s Grobnika i zna musti krave.

Pope ne pizdi. Da vlajina, da s Grobnika, da muznja krave. Ala. Vracam se za pet minuta... Silly
Traže se - Page 23 0034007.63

h6

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 04, 2014 1:00 pm

Buffy je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Krepana sam ko pas, pa ne mogu uobicajeno filozofirati kako to meni ide Grin, ali slazem se sa jednom i drugom i nemam tu sto puno nadodati.

Generalizacije opcenito su u zivotu za kurac. Maca je lijepo isto tamo napisala o tome.

Jest, Maca to posloži u hipu Grin

Gledam na te teorije o samopomoći kao na plac laprdanje.
Postoje točne gradacije u kojima se određenim aktivnostima, prehranom, promjenom navika može samopomoći, ali kod jakog poremećaja neurokemije koji je nastajao kroz duže vrijeme nebrige o istoj, to su infantilni zaključci.

Kao da kažeš da će hepatitis nestati jer ti to želiš Grin

U težim slučajevima obavezna je uspostava ravnoteže neurokemije, koja se pak postiže nakon dva do šest mjeseci korištenja lijeka, uz izlazak iz okolnosti koje su do situacije dovele, te kroz kemijsku ravnotežu, nova pozitivna iskustva.

Instant rješenja kod takvih slučajeva je samo supresija. Prođe neko vrijeme, a oni iz čistog mira, tako izliječeni, puknu k'o kokice.

Ono sto me je zasmetalo ondje, prilikom njihovih genijalnih ogleda o stetnosti tableta, jest previdjanje redovitog posjecivanja psihologa tijekom uzimanja terapije. Obicno se odredjenim zadacima usmjerava promjena ponasanja, a time i suocavanja s onime sto je uopce i dovelo do problema (Whisp je spomenula taj dio). Dakle, nikako se ne gutaju tablete i sve "cetiri u zrak". Drugi problem je sto osobe, obicno kad osjete poboljsanje tijekom uzimanja terapije (a navela si da se to dogadja vec nakon drugog mjeseca), misle da im vise nije potrebno pa se "skinu" s njih. No nakon odredjenog vremena zapadaju u isto, katkad i gore stanje. Nedavno sam pocela izbjegavati jednog dragog druga koji je imao vrlo slicnu situaciju. Prestao je uzimati antidepresive, stanje mu se nakon godine dana prestanka uzimanja dosta pogorsalo, nije nista id problema rijesio jer je prestao posjecivati psihijatra i psihologa (kao, ionako nista ne cine, nema rezultata), konstantno prijeti suicidom, a ja ga vise ne mogu slusati jer ga uzimam ozbiljno pa se toliko unervozim da sebi stetim, a nisam dovoljno snazna (zbog odredjene zivotne situacije u kojoj se trenutno nalazim) da bih bila uz njega.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 04, 2014 3:50 pm

Captain's log, stardate 61167.9

~ I am becoming better acquainted with my neighbors on a most critical mission of psychological research. Their eminent member, dr. Pizdets, will attempt to analyse the decay of human brains under attack from an unidentified illness. 


Captain's log, supplemental. 


~ Dr. Pizdets' neural network is in serious jeopardy! He's been confronted with a hostile force named Big Puss! If our guest is telling the truth, there are 18 days left before he becomes functional!


Zadnja promjena: Ligeja; pet pro 05, 2014 3:08 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet pro 04, 2014 4:48 pm

Buffy je napisao/la:


Jest, Maca to posloži u hipu Grin

Gledam na te teorije o samopomoći kao na plac laprdanje.
Postoje točne gradacije u kojima se određenim aktivnostima, prehranom, promjenom navika može samopomoći, ali kod jakog poremećaja neurokemije koji je nastajao kroz duže vrijeme nebrige o istoj, to su infantilni zaključci.

Kao da kažeš da će hepatitis nestati jer ti to želiš Grin

U težim slučajevima obavezna je uspostava ravnoteže neurokemije, koja se pak postiže nakon dva do šest mjeseci korištenja lijeka, uz izlazak iz okolnosti koje su do situacije dovele, te kroz kemijsku ravnotežu, nova pozitivna iskustva.

Instant rješenja kod takvih slučajeva je samo supresija. Prođe neko vrijeme, a oni iz čistog mira, tako izliječeni, puknu k'o kokice.

Ili da ce hepatitis nestati, ako budes jela dovoljno mrkve, pila svjezu sirutku i boravila na friskom zraku Grin .

Sva ta razmisljanja i ovo sto ti kazes plac metodologija koja se primjenjuje na probleme depresije (i ne samo nje), je posljedica stigmatizacije psihickih poremecaja i oboljenja, gdje se ista dozivljavaju kao slabost i diskvalificirajuci moment pri ocjenjivaju necije vrijednosti. Zato sve su to gluposti, postoje ludjaci i oni koji su razmazeni, jer je svijet naravno crno-bijel Grin

To ide to tolike krajnosti da je bolje biti alkoholicar ili narkoman, nego nedaj Boze da netko pije antidepresive. Sve to samo pokazuje i ukazuje na nezrelost i needuciranost svijeta u kojem zivimo.

Jednom kad se poremeti signalizacija dompaminskih, seratoninskih i noradrenalinskih receptora, te kappa i mu-opioidnih receptora, u mozgu, mozes lajati na mjesec, ono sto je meni pri tome smijesno je sto nikome nebi palo napamet pricati tako nesto i uvjeravati recimo ljude da im je dovoljno da kopaju kanale pa ce im se uravnoteziti hormonalni sustav, ako imaju disbalans u istom, a jednako se radi o kemiji u tijelu. Tako da price, kako kronicna depresija kao takva je nepostojeca bolest, su stvarno neozbiljne. Ono sto je tuzno u tome, je da bas zbog tolike potrebe drustva da negira realnost i ozbiljnost takvih problema, puno ljudi koji se nadju u takvim situacijama iz razloga sto ne zele biti stigmatizirani, ne traze pomoc i negiraju svoje stanje, pa onda zavrsavaju cak i poprilicno tragicno.

Nema tu puno filozofije, bolest kao svaka druga koja ima svoju terapiju, nakon koje kad je uspjesno provedena, covjek moze sasvim normalno funkcionirati ostatak zivota.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet pro 04, 2014 4:57 pm

Ligeja je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Krepana sam ko pas, pa ne mogu uobicajeno filozofirati kako to meni ide Grin, ali slazem se sa jednom i drugom i nemam tu sto puno nadodati.

Generalizacije opcenito su u zivotu za kurac. Maca je lijepo isto tamo napisala o tome.

Je l' ono kad veli Pizdeciju da je glup k'o navedeni pimpek?

Grin ... da ga sad tu ne ogovaram, jer mi nitko ne brani da se tamo ulogiram i odgovorim mu, Pizdek ima tipicno roditeljske reakcije stare skole po tom pitanju, koja se svodi na : "Ma nije ti nista", iako objasnjenje kako ne postoji depresija kao kronicno oboljenje mu je za kurac. Pizdek Silly

Kad sam pricala o generalizacijama mislila sam na to da ona tema vrvi sa istima, jer kad pricamo o ovim stvarima uopce je nebitno sto je tko prosao u zivotu, bitno je sa kojim resursima raspolaze u nosenju sa situacijama, a to su vrlo individulane stvari, koje suprotno popularnom misljenju ne ovise samo o necijoj psihickoj konstituciji, nego i bioloskoj.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 04, 2014 7:32 pm

Htjela sam se isključiti iz diskusije a opet me neki vrag tenta da se ubacim,  zubo

Prvo meni je opčenito glupo pričati o nekom drugom i njegovom problemu, tipa, on je ovako on je onako, bio nebio , jer su sve to nagađanja, čak kad i razgovaraš sa osobom u problemu.
 Nema tog razgovora u kojem ti možeš i želiš prenjeti sva događanja oko tvog problema, niti je osoba sa kojom se djeli taj problem zainteresirana da pažljivo saluša već selektivno do nje dopiru neke informacije, nenamjerno već eto ljudi smo. Čak i psiholozi i psihijatri zakažu vrlo često kao stručnjaci.
Ja mogu pisati samo o sebi i svog proživljenog i doživljenog.
Prvi put sam otišla psihijatru na Rebro. otišla sam jer sam osječala da ne mogu sama rješiti svoj problem, mislila sam da netko tko se školovao u tom području zna više i zna rješenje. Žena me je super primila, super saslušala i rekla.
Dali ste vidjeli po hodnicima naše pacjente?
Da 
Dali vi mislite da izgledate kao oni 
Ne
Vi ste jedna vedra ženica i  osoba jakog karaktera, ja sam sigurna da ćete se i dalje nositi sa svojim problemima.
( ti bolesnici su bili zdrogirani, njihov pogled, njihovo držanje ,  nesuvislo mrmljanje kod nekih, dezorjentiranost, ja fakat nisam tu spadala)
Nakon par godina bilo mi je još teže, ponovo sam otišla psihijatru al ovaj put u Novu bolnicu.
Tu je bil dr muškarac, On je bil oduševljen mojim optimizmom i vedrinom iako sam bila u teškim životnim i zdrastvenim  problemima. Đaba sam ja objašnjavala da je to na van a da je unutra kaos.
Predložio mi je tečaj trans- meditacije. Medikamente ne.
Prošla sam i to al se stanje pogoršalo do te mjere da sam napad panike dobivala u svakom redu u kojem sam stala.
Molila sam sam dr opće p. neki medakiment. Dala mi je Asentru. Ona mi je pomogla ,  nakon nekog vremena počela sam funkcionirati. Tablete me nisu uspavala ni umrtvile. Mislila sam da ću ih piti cijeli život, i pila bi ih da je trebalo.
Kad sam napravila ablaciju srca, i kad se pokazalo da nema više napada tahikardije. Kad se osjećaj da će možda prolupati sveo na jednom mjesečno a nije se dogodio, shvatila sam da mi možda više ne trebaju ni tablete.
Počela sam se postepeno skidati sa njih. Prvo dva mjeseca pol( pila sam 1 tablete dnevno) tablete, pa svaki drugi dan, mjesec dana četvrtinu i prestala sam ih potpuno piti.
Napadi panike se sad pojavljuju kao osjećaj moglo bi al se za sada ne događaju. 
Meni su također govorili da prestanem razmišljati, da se trebam fizički iscrpiti. Ja sam radila 20 godina što u tri smjene, što 16-16 sati. U kući sve sama, u vinogradsku na vježbe u školu vozila djete. Išla spavati u 12 i dizala se u 4, jer sam jutarnju radila od 6.
Pa stvarno još mi je trebalo neko polje da kopam recimo od ponoći do dva ujutro. Zajebavam se naravno.
To su ozbiljna stanja. Naravno da takve osobe nisu dobro društvo, da ih se izbjegava a izbjegavaju se i alkići i narkići to je tak i bit će.

Dođem ja prije koju godinu kod kume sa kojom sam radila. Skupila se ekipa nas bivših kolegica kod nje , na kavi i čašici razgovora.
I veli meni kuma ja sam uvjek mislila da ti te napade panike izmišljaš. Sad sam nedavmo gledala intervju sa Leom Deklevom. U tom intervju je pričala o svojim napadima panike, o osječaju da će umrjeti , o ledenom znoju, o strahu koji proživljava i sjetila sam se tebe i sad znam da nisi izmišljala jer si sve opisala kak i ona.
Hvala Lei, jer zbog nje ja nisam više folirantica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet pro 04, 2014 11:01 pm

Đagoda, Đagoda ... opet je nema.  ma pff
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet pro 05, 2014 3:06 am

Ligeja je napisao/la:Captain's log, stardate 61167.9

I am becoming better acquainted with my neighbors on a most critical mission of psychological research. Their eminent member, dr. Pizdets, will attempt to analyse the decay of human brains under attack from an unidentified illness. 

Captain's log, supplemental. 

~ Dr. Pizdets' neural network is in serious jeopardy! He's been confronted with a hostile force named Big Puss! If our guest is telling the truth, there are 18 days left before he becomes functional!

Captain's personal log, stardate 61167.15

~ We're having difficulty with the warp drive. If we stay in the neighborhood, Rain-not-so-deer will find the way how to dispose our tired people with her incriminating footwear and never ending stories about her assistance in performing a surgery on a photon torpedo.. I would rather take a nice strong meteor shower, thank you very much. 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pet pro 05, 2014 9:16 am

Postali smo Art vorum.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet pro 05, 2014 10:14 am

To je zato jer oni u svemu vide drek.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Buffy pet pro 05, 2014 11:01 am

Grin Grin Grin Grin Grin 

Baš si me nasmijala, nakon napornog telefonskog razgovora Grin

Pizdix pizdi, ali zna posel forumski, okreni obrni, pune se stranice postovima. Mučki provokator zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 23 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 44. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.