Micek mali

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Micek mali

Postaj by besposlenpop on sub lip 28, 2014 10:46 pm

dromsin je napisao/la:aaaaaaaaa sunce medeno Angel
besposlenpop

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 10:47 pm

besposlenpop je napisao/la:
 Cry

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by mac'caa on ned lip 29, 2014 3:27 am

pajcek mali, muci-muci Love
mac'caa

[Vrh] Go down

Postaj by mac'caa on ned lip 29, 2014 3:31 am

ja bi imala doma malog zeca, malog pajceka, malu macu i malog pesonju... ali da su zauvijek mali....  Laugh
mac'caa

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:22 am

mac'caa je napisao/la:ja bi imala doma malog zeca, malog pajceka, malu macu i malog pesonju... ali da su zauvijek mali....  Laugh
odmah ih izoperirati da se ukloni kaj se treba ukloniti i dati hormon za nerast  Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on ned lip 29, 2014 9:55 am

imam mješnku pekinezera i špica 15 joj je godina. uz mene je čitavo to vrijeme. našla sam ju na ulici i odabrala za životnu prijateljicu. znam da neće još dugo ali o tome neću niti razmišljati.

potom planiram pit bullicu, bull terrijerku ili staffordicu ....
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 10:23 am

*madonna* je napisao/la:imam mješnku pekinezera i špica 15 joj je godina. uz mene je čitavo to vrijeme. našla sam ju na ulici i odabrala za životnu prijateljicu. znam da neće još dugo ali o tome neću niti razmišljati.

I staford i pit bul su mi lijepi,al bul terijer ne. Nemrem si pomoć. 
Kolegica od starijeg sina ima dva. Obožava ih, veli da su mačke a ne psi kolko su umiljati. Ima curicu od 4 godine i psi su divni prema maloj. Još dok su mali su mi slatki al kad odrastu mi više nisu . 
Ovo na slici kaj sam stavila to je patuljasti bijeli šnaucer . Slika je iz oglasnika al ista moja Pika , čak ima istu naranđastu ogrlicu.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 10:24 am

*madonna* je napisao/la:imam mješnku pekinezera i špica 15 joj je godina. uz mene je čitavo to vrijeme. našla sam ju na ulici i odabrala za životnu prijateljicu. znam da neće još dugo ali o tome neću niti razmišljati.

e ovo su več lijepe godinice za psa

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 11:58 am

A pogledajte ovo, molim vas ... Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on ned lip 29, 2014 1:25 pm

Ligeja je napisao/la:A pogledajte ovo, molim vas ... Happy

A misek mali kako uziva, jedino ne kuzim zasto mase krpom oko nega, zbog muha?  Happy
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on ned lip 29, 2014 1:30 pm

Gicica je preslatka, kako je to zanimljivo, da nam je sva mladuncad toplokrvnih zivotinja slatka, budi neke njezne emocije.
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 1:44 pm

Da, vjerojatno zbog dosadnih muha i ostalih letecih bestija. Inace, bojim se pauka, ali vec neko vrijeme, u kutku sobe, drzim jednog i ne kidam mu mrezu, ne diram ga, cak i ne otvaram grilju na lijevoj strani prozora da ne bi sunce direktno przilo u njega... Pauci vole jesti komarce. Mrzim komarce. Dakle, pauci su okej. Happy

P.S odvalila sam kad sam slonica cula kako hrce Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on ned lip 29, 2014 2:03 pm

Ligeja je napisao/la:Da, vjerojatno zbog dosadnih muha i ostalih letecih bestija. Inace, bojim se pauka, ali vec neko vrijeme, u kutku sobe, drzim jednog i ne kidam mu mrezu, ne diram ga, cak i ne otvaram grilju na lijevoj strani prozora da ne bi sunce direktno przilo u njega... Pauci vole jesti komarce. Mrzim komarce. Dakle, pauci su okej. Happy

Da zakrmio je onako pravo  Grin i kako ga mazi po okecu, a on joj sve to dozvoli, zivotinje su cudo, a i ljudi koji tako zive jednostavno bez neke pompe, jos uvijek u intimnoj vezi sa prirodom.

Znaci izabrala si manje zlo od dva, uzgajas predatora svojih ljutih neprijatelja. Ja ih nikog ne volim u svojoj kuci, ni mrave, neka njih, samo van mog prostora, nema trasspasinga, inace nalete svi skupa na moje nemilosrdne metode  zubo . Joj skakavce posebno ne volim, a redovito ulecu u stan sad po ljeti, no njih i muhe Mitzika rijesava  Happy . Dvije krvolocne se nasle  Laugh .
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:07 pm

darla_ je napisao/la:Gicica je preslatka, kako je to zanimljivo, da nam je sva mladuncad toplokrvnih zivotinja slatka, budi neke njezne emocije.

Maji zeko?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:14 pm

darla_ je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Da, vjerojatno zbog dosadnih muha i ostalih letecih bestija. Inace, bojim se pauka, ali vec neko vrijeme, u kutku sobe, drzim jednog i ne kidam mu mrezu, ne diram ga, cak i ne otvaram grilju na lijevoj strani prozora da ne bi sunce direktno przilo u njega... Pauci vole jesti komarce. Mrzim komarce. Dakle, pauci su okej. Happy

Da zakrmio je onako pravo  Grin i kako ga mazi po okecu, a on joj sve to dozvoli, zivotinje su cudo, a i ljudi koji tako zive jednostavno bez neke pompe, jos uvijek u intimnoj vezi sa prirodom.

Znaci izabrala si manje zlo od dva, uzgajas predatora svojih ljutih neprijatelja. Ja ih nikog ne volim u svojoj kuci, ni mrave, neka njih, samo van mog prostora, nema trasspasinga, inace nalete svi skupa na moje nemilosrdne metode  zubo . Joj skakavce posebno ne volim, a redovito ulecu u stan sad po ljeti, no njih i muhe Mitzika rijesava  Happy . Dvije krvolocne se nasle  Laugh .

Dvije ludace. Silly Joj, super su kao lovilice muha.. a nije ni meni milo kad mi oni poveci skakavci lete po prostoriji. Znas oni ogromni sto mogu duugo skakati pa se cini kao da lete.. koliko su me samo puta nocu preplasili. Suskanje, tupi udarci, a ja odmah vrtim najgroznije scene iz horor filmova o duhovima. :-/

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:22 pm

Ligeja je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Gicica je preslatka, kako je to zanimljivo, da nam je sva mladuncad toplokrvnih zivotinja slatka, budi neke njezne emocije.

Maji zeko?

takav sam bio. imam slicnu fotku kad sam nosio kunica cak je i majica ista osim boje kose. odrastao sam medju zivotinjama krave, koze, kozlici, ovce, jaganjci. magarci, kokosi, paunovi, kunici, patke, psi, macke, pantagane, misevi, papige, grdelini, vrapci, sove, kosovi, vjeverice, puhovi, jezevi, krtice, mravi, pcele, vrane...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by muskokrk on ned lip 29, 2014 5:25 pm

kak plovim po plavim beskrajima RAZNIM  sem upecaj jednu sirenu ...za prav
ak je redovito ne pazim,mazim i hranim raznim ..kak ovde se kaze ..cudstvima .. bi zginula mam.. flower
muskokrk

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:38 pm

escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

Maji zeko?

takav sam bio. imam slicnu fotku kad sam nosio kunica cak je i majica ista osim boje kose.  odrastao sam medju zivotinjama krave, koze, kozlici, ovce, jaganjci. magarci, kokosi, paunovi, kunici, patke, psi, macke, pantagane, misevi, papige, grdelini, vrapci, sove, kosovi, vjeverice, puhovi, jezevi, krtice, mravi, pcele, vrane...
a gle pogled ,nedam to je moje

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:39 pm

muskokrk je napisao/la:kak plovim po plavim beskrajima RAZNIM  sem upecaj jednu sirenu ...za prav
ak je redovito ne pazim,mazim i hranim raznim ..kak ovde se kaze ..cudstvima .. bi zginula mam.. flower
začavlaj fotku  Love

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:47 pm

dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:kak plovim po plavim beskrajima RAZNIM  sem upecaj jednu sirenu ...za prav
začavlaj fotku  Love

da ne bi ni slucajno ruke cu mu otpilit motornom pilom. zadnja sirena koju je zacavlao na forum napravila je zivo sranje. nema vise cavlanja sirena.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:49 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
začavlaj fotku  Love

da ne bi ni slucajno ruke cu mu otpilit motornom pilom. zadnja sirena koju je zacavlao na forum napravila je zivo sranje. nema vise cavlanja sirena.
di je patak jebem mu sunce sad kad ga trebam, popljuvala sam ekran
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:53 pm

Ahahaha, bas!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by muskokrk on ned lip 29, 2014 6:39 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
začavlaj fotku  Love

kolega ..samo jednom mogu napravit istu gresku
novi fotic ..sa imenom i prezimenom i nikom u ruke .. Happy 

dakle svaka slika je moje autorsko djelo sa mojim foticem i sa moga laptopa...a i osobne bilo cije slike ne bi nikada postavio ako ne bi dobio odobrenje  Cool
muskokrk

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 7:23 pm

muskokrk je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
začavlaj fotku  Love

dakle svaka slika je moje autorsko djelo sa mojim foticem i sa moga laptopa...a i osobne bilo cije slike ne bi nikada postavio ako ne bi dobio odobrenje  Cool

drago mi je da smo se razumjeli kolega. i da li sa odobrenjem ili bez odobrenja nema cavlanja sirena, zacavlas li sirenu, budi siguran da ces tabanima drkat kurac do kraja zivota.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 8:49 pm

escaped je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
začavlaj fotku  Love

drago mi je da smo se razumjeli kolega. i da li sa odobrenjem ili bez odobrenja nema cavlanja sirena, zacavlas li sirenu, budi siguran da  ces tabanima drkat kurac do kraja zivota.
a gđe ovo nađe  Laugh 
i ovo je za patka

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]