ciscenje

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: ciscenje

Postaj by mac'caa on sub srp 05, 2014 10:18 am

*madonna* je napisao/la:je li kasno da sad učim rolati? je li opasno?
je li kasno za pirs i tetovažu?

king

ja sam prije par godina stala na role (nakon uspješne koturaljkaške I klizačke karijere) I rasula se na nekoj nizbrdici tako da sam iščašila rame  zubo 
trebalo je tu masu zaustavit... lako ovim mojim frendičicama od pedes kila

nije kasno ni za pirs ni za tetovažu... I ja mislim da nikad nije kasno
mac'caa

[Vrh] Go down

Postaj by muskokrk on sub srp 05, 2014 10:43 am

pozdrav divnim devojcicama

malo haracio po placi pa za zlatni otok ...sta cu bidni kad nemam sa nikim popit cafe
muskokrk

[Vrh] Go down

Postaj by muskokrk on sub srp 05, 2014 10:44 am

mozda...hihihi ..a..jojjjj ..smrc smrcik smrcic
muskokrk

[Vrh] Go down

Postaj by urbanstyle on sub srp 05, 2014 10:57 am

za teovažu je tielo najbolje iza 40 godine..yebete se, nema ti se više koža šta razvlačiti:)))
urbanstyle

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub srp 05, 2014 7:01 pm

urbanstyle je napisao/la:za teovažu je tielo najbolje iza 40 godine..yebete se, nema ti se više koža šta razvlačiti:)))
 Laugh  Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on sub srp 05, 2014 10:09 pm

urbanstyle je napisao/la:za teovažu je tielo najbolje iza 40 godine..yebete se, nema ti se više koža šta razvlačiti:)))
Dapače, treba to popirsati zihericama, da se bolje drži skupa ... teet
besposlenpop

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on ned srp 06, 2014 11:21 pm

mac'caa je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:je li kasno da sad učim rolati? je li opasno?
je li kasno za pirs i tetovažu?

king

ja sam prije par godina stala na role (nakon uspješne koturaljkaške I klizačke karijere) I rasula se na nekoj nizbrdici tako da sam iščašila rame  zubo 
trebalo je tu masu zaustavit... lako ovim mojim frendičicama od pedes kila

nije kasno ni za pirs ni za tetovažu... I ja mislim da nikad nije kasno

isto je iščašit sa pedeset i sa 70 kila, lipa moja .... mislim da bi ja više toga imala iščašenog; em sam smotana em imam sreće ko dreka ....  zubo
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by muskokrk on pon srp 07, 2014 11:11 am

sreca je ono sto se zeli pa i dodje..ako se ne zeli nece ni zakucatv na vrata tvoja  Grin
muskokrk

[Vrh] Go down

Postaj by Lena on pon srp 07, 2014 11:23 am

besposlenpop je napisao/la:
Dapače, treba to popirsati zihericama, da se bolje drži skupa ... teet

đizs pa 40 nisu neke godine....kome se koža toliko rastegne ni ne zaslužuje tetovaže  zubo
Lena

[Vrh] Go down

Postaj by mala Cat on pon srp 07, 2014 12:10 pm

darla_ je napisao/la:

E svasta, stvarno, sto vas nije tuzio i sto po noci palite masinu ili toga nema kod vas ono u vezi jeftinije struje?  Ono kad centrifuga na najace opali u dva sata ujutro  Grin , to je kod nas toliko normalno, sto ces ljudi stede.  Kako je tek sad kad se Bebi zaigra i pocne trcati po kuci, to mora da je puno glasnije nego bebin plac? Ja se sjecam da sam se rolsuhala po stanu, pa je susjeda ispod lupala po cijevima od radijatora da prestanem  Laugh .

Razgovarala sam sa kucepaziteljicom i ona mi je rekla da mi nismo ni prvi, a sigurno ni poslednji kojima su dolazili na vrata. Isli su cak do 5 sprata da se zale, jer zena subotom ( po njima) preglasno lupa snicle, pa njima smeta. Shocked A zive na prizemlju. Znas da imamo stan na dva nivoa, spavace sobe su na spratu, tako da mi uopste nije jasno kako su culi malog kad place, jer to znaci da je to dva sprata iznad njih. Mada, kad se setim kakvu je glascinu imao... Mislili smo da ce biti operski pevac. Happy 

A ti si luda skroz.   Grin  Nisam se rolara kroz po stanu, ali volim da se rolam.

Moj prvi stan u Becu je bio u prvom bezirku. Radilo se o stanu srpske amabasade. U njemu sam bila kratko, ali mi je odmah stavljeno do znanja da se nakon 22h ne sme ukljicivati ves-masina. Takodje se ne sme ni tusirati, jer se radi o starogradnji, pa voda glasno shumi kroz cevi i smeta ostalim uglednim stanarima. A tu su ziveli samo bogatasi and elita.

Kod nas u zgradi se masina za ves ne sme ukljucitavi nakon 22h, ali je tusiranje dozvoljeno. Sve sto pravi vecu buku od "sobne", znaci sve sto se cuje van stana je nakon 22h zabranjeno, kao recimo usisavanje, slusanje glasne muzike i slicno.
Slicno je i u Italiji. Ela mi kaze da su njoj dolazili na vrata zato jer ima preglasne papuce za po kuci. Kao lupkaju.  Grin 
Smejale smo se i prisecale se kako je njen tata slusao dnevnik u 19:30. Toliko glasno da ostali stanari uopste ne moraju da ukljucuju TV, jer se ori svuda po naselju.  Grin
mala Cat

[Vrh] Go down

Postaj by mala Cat on pon srp 07, 2014 12:14 pm

Lena je napisao/la:a ima tih ludih susjeda....sreća mojima ne smeta buka jer i sami imaju djecu,pa ih rolanje po kući i balkonu (darla  zubo ) ne smeta.....
ali prija mi je imala tako stariju bakicu i ta joj je dok je usisavala lupala metlom da se utiša.....pa je valjda njen mali jednom bio malo jače muziku i došla luda baba pozvonila joj i kad je prija otvorila vrata baba joj ulila pun maštil vode u kuću....
prija se šokirala.....zvala i policiju....a ludilo.....
ne spominje je nešto....možda je baba riknula  confused

Strava...
Sad si me podsetila kako su se isti ovi stari ljudi o kojima sam gore pisala pozalili kako im stresamo pepeo od cigareta na sims od prozora i prljamo im prozore i unistavamo cvece. Bili su iznenadjeni kad su culi da niko od nas ne pusi. Onda su verovatno otisli na treci sprat da tamo grde... Grin 
mala Cat

[Vrh] Go down

Postaj by mala Cat on pon srp 07, 2014 12:18 pm

Sad citam ovo o Darlinoj maci (ili je to ipak Tigar?!? Darlice, proveri ti to, bolje ti je.) i smejem se. Donela je zivu zmiju u zgradu... Shocked  Mama...brrr...
Luda je skroz i zapravo veoma slatka sa tim njenim hvaljenjem i donosenjem plena da gazdarica vidi kako je ona super macka.  Grin  Micika je legenda.  Grin 
mala Cat

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon srp 07, 2014 1:36 pm

mala Cat je napisao/la:Zao mi je Costa Rice. Ali mi je drago da su Francuzi ispali. Od kako sam bila u Parizu, uopste mi nisu po volji. Onoliku bahatost jos nigde nisam srela. Da ne spominjem ono uzasno isustvo pri dolasku u Pariz kad su mi sve pokrali... Sad Toliko sam plakala za cetkom za kosu i sredstvima za higijenu da me je German odmah odveo u prvu radnju, koja je bila nedaleko od naseg hotela i to na Champs Elysees i kupovao mi sve sto bih pogledala ne bi li me nekako umirio. Posle sam videla da je cetka za kosu kostala 80eura. I to pre 10 godina. Za druge stvari, sminku i ostalo uopste nisam niti smela vise pogledati na racun. Ja nisam imala niti eura kod sebe. Sve sto sam ponela su mi pokrali. A kartice sam, plaseci se da mi ih ne pokradu, ostavila u Becu. Kakva ironija. Bunila sam se, bilo mi je neugodno, ali on je bio uporan, jer sam samo plakala i plakala, preplasena i sva tuzna, a bilo je nase svadbeno putovanje i bilo mu je uzasno krivo sto je sve tako pocelo, tako da se stvarno citavo vreme veoma trudio oko svega.

Jos onaj sprej za onesvescivanje koji su nam u vozu uprskali u kupe...Uzas, uzas... Sad
A u policiji niko zivi engleski ne govori. Cekali na nekog inspektora sat vremena, a i on je jedva nabadao. Jos se ljute sto mi ne govorimo francuski. Kao, sta smo dosli u Pariz, a ne govorimo francuski. Samo sto nisu rekli - hajde sad marsh kuci, kad ne govorite nas jezik.

Jucer sam se slicno osjecala nakon sto mi je mama javila da je zabunom bacila vecinu mojih biljeznica s predavanja.. Smijesno. To su stvari, takodjer. Prije nepunih godinu dana pisala sam kako one za mene nemaju sentimentalnu vrijednost, a evo danas, jos uvijek pokusavam progutati knedlu i osjecam se kao da je netko izbrisao jedan moj zivotni period. Bas zgodna ironija.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on pon srp 07, 2014 9:24 pm

Lena je napisao/la:

đizs pa 40 nisu neke godine....
Lakše sotim ... dosad si ih uspješno krila!  angel
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on uto srp 08, 2014 9:19 am

Li, kako je Katicin post sa teme Kurac, picka jebanje... i tvoj odgovor na njega zavrsio na ovoj temi? zubo Vjezbamo malo paranormalne pojave ha?  Cool . Inace SGU nije nis nes posebno sto se tice glume i svakodnevnih zivotnih prica na brodu, sve vec vidjeno, ali imaju zanimljiv dio koji se provlaci kroz istu, odnosno misao vodilja,o transferima svijesti u druge ljude, odnosno iz tijela u tijelo i u kompjuter broda, fora u biti sve informacije se ne gube, ostanu zabiljezene. Taj brod je u biti kao ogromna data-banka od pocetka nastanka Univerzuma i misija broda je stici do pocetka i vidjeti sto je bilo na pocetku, fora u biti  Happy .
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on uto srp 08, 2014 9:46 am

E sad po redu.

Lasto nikad nije kasno za nauciti rolati, a ful je super sport, dok sam bila u Zg bio je i dobar nacin upoznavanja komada  Cool . Tu je malo problem jer nema uredjenih staza za bicikliste i rolere i puno uzbrdica i nizbrdica, kamnecica, neravnog asfalta, pa je malo podvig, ali meni je poseban gust i jako dobro razgibavanje, guza ima da bude fina i cvrsta  da i JLo na njoj pozavidi.

Kato, ma Mickika je u biti cudo od macke, ponekad pomislim da je netko zarobio covjeka u macku koje to fore izvodi i koliko je bistra, iako jebu ju ovi macji instinkti  zubo . Zadnja dva dana je vodila rat sa maltezerom od gazdinih unuka, uglavnom maltezer je stigao za vikend i poceo po dvoristu kao raditi reda i lajati i popela se ona na zidic kameni i prvo ga je promatrala jedno par sati, znala sam odmah da ce najebati  Laugh . Ja sve promatram sa balkona. I tako gleda ona njega, mase lagano repom, ovaj glas potrosio od lajanja, pokusaja da skoci na zid i onda Micika kao nonsalantno sisla sa zida i okrenula mu ledja (koje zavaravanje protivnika  Grin ) i kao ide ona po dvoristu, zaletio se maltezer za njom , e kad se okrenula u hipu i zasamarala ga sapama, kad je poceo trcati u suprotnom smjeru, jaucuci, a facica mu komplet izgrebana. Onda je probao jos jednom jucer, pa opet odbio sore. Sad je mir i tisina u dvoristu, maltezer se ne cuje, a Micika je jutros malo odlucila doci kuci odrijemati na kaucu, nakon sto je izborila ponovno prevlast na svom teritoriju  Grin . Pustila ju ja u stan, otisla se spremati za posao izlazim iz kupatila, a dama na ledjima sa sve cetiri u zraku spava snom pravednika, ne zelim niti zamisljati sto ce mu se dogoditi kad se ona malo odmori, sreca pa su skoro jednake velicine, pa je sva prilika da maltezer nece zavrsiti kao zeko.

A ove fore za kozom sa 40, dobro ja jos nemam toliko ali sam blizu, ja ne znam o cemu vi tu pricate, gledam jutros neke vijesti i Jlo sa 44 godine, nisam bas primjetila da ima neke probleme za stezanjem i rastezanjem  Silly .

I da Bakut vidim da na onoj nekoj drugoj themi kazes kako muski od 50 mogu samo kuk iscasiti radeci neke je li "smijesne radnje" ilitiga sexualne, ne znam bas ni da si tu u pravu sto se mog iskustva tice, cak stovise  Silly  Cool .

Bas sam o tome razmisljala neki dan promatrajuci neke svoje frendove i frendice, neki ljudi kao da jedva docekaju da imaju odredjeni broj kuka, pa da im je to izgovor da ne moraju vise neke stvari raditi svima njima preporucam citanje "Ljubav u doba kolere". Mislim da smo uceni da prerano odustajemo od nekih blagodati koje nam nase tijelo pruza, jer kao ne prilici vise nekim godinama. Jebes ti sto prilici ako tijelo i dalje slusa Grin .

Sad ste mi u biti dali ideju da postavim pitanje, mislim sex je opcenito nekako tabu u nasem drustvu, a sa druge strane je ogromni polaritet sexsualiziranja svega, medjutim sex nakon 50-tih pogotovo kod zena je ono kao veliki no-no, a ja mislim da je to sve u glavici, imam susede preko 5-banki i s obzirom na muziku koju proizvode po noci, po gotovo sad kad su po ljeti prozori otvoreni, rekla bi da se hajbaju samo tako  Cool .
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on uto srp 08, 2014 12:31 pm

darla_ je napisao/la:Li, kako je Katicin post sa teme Kurac, picka jebanje... i tvoj odgovor na njega zavrsio na ovoj temi? zubo Vjezbamo malo paranormalne pojave ha?  Cool ...
A oduvek je srameća. teet
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto srp 08, 2014 2:52 pm

darla_ je napisao/la:E sad po redu.

Lasto nikad nije kasno za nauciti rolati, a ful je super sport, dok sam bila u Zg bio je i dobar nacin upoznavanja komada  Cool . Tu je malo problem jer nema uredjenih staza za bicikliste i rolere i puno uzbrdica i nizbrdica, kamnecica, neravnog asfalta, pa je malo podvig, ali meni je poseban gust i jako dobro razgibavanje, guza ima da bude fina i cvrsta  da i JLo na njoj pozavidi.

Kato, ma Mickika je u biti cudo od macke, ponekad pomislim da je netko zarobio covjeka u macku koje to fore izvodi i koliko je bistra, iako jebu ju ovi macji instinkti  zubo . Zadnja dva dana je vodila rat sa maltezerom od gazdinih unuka, uglavnom maltezer je stigao za vikend i poceo po dvoristu kao raditi reda i lajati i popela se ona na zidic kameni i prvo ga je promatrala jedno par sati, znala sam odmah da ce najebati  Laugh . Ja sve promatram sa balkona. I tako gleda ona njega, mase lagano repom, ovaj glas potrosio od lajanja, pokusaja da skoci na zid i onda Micika kao nonsalantno sisla sa zida i okrenula mu ledja (koje zavaravanje protivnika  Grin ) i kao ide ona po dvoristu, zaletio se maltezer za njom , e kad se okrenula u hipu i zasamarala ga sapama, kad je poceo trcati u suprotnom smjeru, jaucuci, a facica mu komplet izgrebana. Onda je probao jos jednom jucer, pa opet odbio sore. Sad je mir i tisina u dvoristu, maltezer se ne cuje, a Micika je jutros malo odlucila doci kuci odrijemati na kaucu, nakon sto je izborila ponovno prevlast na svom teritoriju  Grin . Pustila ju ja u stan, otisla se spremati za posao izlazim iz kupatila, a dama na ledjima sa sve cetiri u zraku spava snom pravednika, ne zelim niti zamisljati sto ce mu se dogoditi kad se ona malo odmori, sreca pa su skoro jednake velicine, pa je sva prilika da maltezer nece zavrsiti kao zeko.

A ove fore za kozom sa 40, dobro ja jos nemam toliko ali sam blizu, ja ne znam o cemu vi tu pricate, gledam jutros neke vijesti i Jlo sa 44 godine, nisam bas primjetila da ima neke probleme za stezanjem i rastezanjem  Silly .

I da Bakut vidim da na onoj nekoj drugoj themi kazes kako muski od 50 mogu samo kuk iscasiti radeci neke je li "smijesne radnje" ilitiga sexualne, ne znam bas ni da si tu u pravu sto se mog iskustva tice, cak stovise  Silly  Cool .

Bas sam o tome razmisljala neki dan promatrajuci neke svoje frendove i frendice, neki ljudi kao da jedva docekaju da imaju odredjeni broj kuka, pa da im je to izgovor da ne moraju vise neke stvari raditi svima njima preporucam citanje "Ljubav u doba kolere". Mislim da smo uceni da prerano odustajemo od nekih blagodati koje nam nase tijelo pruza, jer kao ne prilici vise nekim godinama. Jebes ti sto prilici ako tijelo i dalje slusa Grin .

Sad ste mi u biti dali ideju da postavim pitanje, mislim sex je opcenito nekako tabu u nasem drustvu, a sa druge strane je ogromni polaritet sexsualiziranja svega, medjutim sex nakon 50-tih pogotovo kod zena je ono kao veliki no-no, a ja mislim da je to sve u glavici, imam susede preko 5-banki i s obzirom na muziku koju proizvode po noci, po gotovo sad kad su po ljeti prozori otvoreni, rekla bi da se hajbaju samo tako  Cool .
ma to je šala , sviđa mi se rječ kuk - feder. Ništa nije no-no i pfuj.
mislim da svako doba ima svoje čari.
meni ide na jetra kad neki samo o tome pričaju , kak jesu ili kak se sexaju. Obično samo hvala niš ne valja.

Ima  okupljanja penzića, udovca i udovica, po mjesnim zajednicama, klubovima pa i u staračkim domovima gdje je totalni raspašoj, gdje su neki shvatili da im godine daju za pravo da se ponašaju blesavo i vulgarno.
Nije ni za mlađe a kamoli za starije. 
razmeš kaj sam htela reči

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto srp 08, 2014 3:07 pm

darla_ je napisao/la:Li, kako je Katicin post sa teme Kurac, picka jebanje... i tvoj odgovor na njega zavrsio na ovoj temi? zubo Vjezbamo malo paranormalne pojave ha?  Cool . Inace SGU nije nis nes posebno sto se tice glume i svakodnevnih zivotnih prica na brodu, sve vec vidjeno, ali imaju zanimljiv dio koji se provlaci kroz istu, odnosno misao vodilja,o transferima svijesti u druge ljude, odnosno iz tijela u tijelo i u kompjuter broda, fora u biti sve informacije se ne gube, ostanu zabiljezene. Taj brod je u biti kao ogromna data-banka od pocetka nastanka Univerzuma i misija broda je stici do pocetka i vidjeti sto je bilo na pocetku, fora u biti  Happy .

Kako? Kopipejstom. Silly Zasto? Imala sam namjeru napisati poveci osvrt na situaciju s biljeznicama, ali andi je imao drugacije planove... Nazalost, nista paranormalno. Sad Ispale neke mrsave, alergicne na dnevno svjetlo, recenice... Katicin je upis jos uvijek ondje gdje ga je i postavila, a ono sto sam imala na umu vise mi je odgovaralo ovoj temi... Mulderu, e sad prebacujem paznju na onaj kukuruz usred pustinje. Dakle, SGU. Nalazi li se u tom kompjuteru brodskom i svijest, odnosno, informacije njegovih stvaratelja, tih aliena?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on ned srp 13, 2014 12:07 am

darla_ je napisao/la: mislim da je to sve u glavici ... 

kada sam imala 15-16, ženske od 38, koliko imam ja sada, za mene su bile stare, i sigurno se više nisu ni seksale, tako sam nekako mislila Happy .... sada se osjećam kao sa 15-16, tada. i osjećaji su mi isti, i zaljubljenost, i ozbiljnost i neozbiljnost su donekle iste. u granicama normale ali sve uglavnom opet u skladu sa godinama, baš kao i tada. jedino što se promijenilo jest pojam ljubavi. volim zrelije, drugačije, punije. kao da je ljubav, sazrijevanjem, dobila nekakav oblik.  ljubav i sex su pokretači " svega" ali i to "sve" treba nadgledati, njegovati i usmjeravati ka sexu i nebi se trebalo dozvoliti da vanjski utjecaji baš u tolikoj mjeri oblikuju naš stil i potrebe na način da na sex doslovno zaboravimo i u konačnici na nešto tako lijepo gledamo sa zgražanjem ..... a na žalost, mnogim se ženama to dešava.
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics