ciscenje

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: ciscenje

Postaj by Gost on pet lip 27, 2014 9:57 pm

muskokrk je napisao/la:covek da ne bilivi

tri ili mozda cetiri zenske duse na forumu  a vec lom ...bolje receno ..ne zna se ciji je ego veci ..a resenje..odhebi.zaobidji . ili nesto u tom recniku primitivnosti   Grin 

dromsicko ..ajde  ne primaj sve srceku i upotrebi ono sto zene sa rodjenjen sticu ..ubojiti jezik.. Grin 

inace  dugo sam se pitao koliko imam godina ..malo si me zbunila onim postekom ..pa ti kada sam dobio tocnu potvrdu kazem...mentalno ..veliko djete sa 44 godine.. flower ..makar osobno sumnjam u taj podatak...jer se osjecam jos mladji....mozda... Happy
a zakaj sam ja onda stekla dojam da si ti prešao pet banki   Embarassed 
Plovak pa ti si dečec.
Ajme mene baš sam fulala  Laugh  Laugh 
Ja mislila stari prdonja  a ono mladi prdonja.

nema se tu kaj dodati Moreplovče, ni jezik oštriti. Pročitala sam postove nekoliko puta i uvijek isto vidim i u svojim i u tuđim.
Dobro Li pronalazi riječi "napetost" se spusti samo tako a treba vremena i vremena da prođe.
Neda mi se pilati i vrtiti ko Kranjec tralala

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on pet lip 27, 2014 10:42 pm

ajme, pa plovak je taman za mene  Love 

dromsić, ako sam krivo postavila post, isprika, nisam te postom htjela izazvati niti prozvati.
kada si spomenula sitne duše , pomislila sam da misliš na neke forumaše među nama, pa kada netko tako to javno napiše, kontam si, pa neka napiše imena, ma obična moja znatiželja. netko je od nas lajaviji na forumu, netko manje pa bi možda dromsin i rekla u konačnici koji su to. ali po tvom objašnjenju kasnije, shvaćam da se uopće ne radi o forumašima i tu se dalje ne miješam. sve 5, sa moje strane.

što se tiče sare, apsolutno te kužim sara, kao da sam u tvojoj koži što se tiče epizode sa frustriratim jarančekom jer sam i sama prolazila takve priče sa boelsnicima u zgradi kao klinka a i moji roditelji, zbog mojih dobermana ....
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on pet lip 27, 2014 10:51 pm

vidim da ste online, dromsin i muskokrk, ali ja vas lijepo pozdravljam i želim vam laku i ugodnu noć. sigurno ste u nekim svojim filmovima a meni se ne da čekati .... stoga pa-pa ....
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet lip 27, 2014 11:47 pm

jao lasto, i meni se muskokrk jako svidja, pogotovu od kako je one pohane vlasulje moruzgve i meduze opisao, al sad sam otkacena od kako se pokrkah sa dromisicom, tako da ajde ti navali - nek makar nekom kasika u med pane.

a za mace i zivotinje - ma kuzimo se, naravno nas dvije. ko tu ljubav ne nosi u sebi ni ne moze kuziti sta ja pisem

ps. ligeja - AVIC mi je MRAK. predivna maca - isti moj mudonja. 
ajte ljudovi, lijepo se opustite za weekend... evo ja hocu... pozz do citanja  Love  Love  Love  Love

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 12:03 am

cistacicafata je napisao/la:lasto  Love  Love 
dromsi - nemrem ja se ribat s tvojim komentarima. setnjica lagana. zaobilaz u sirokom luku.
esco - ja uvijek kazem nakon rata sav svjetski djubar i sve sto ne valja dolazi i kod nas.

kod nas ili kod vas? nismo u istim drzavama.

a sto se tice sitnih dusa lako ih prepoznat: ljudi koji se u životu vode parolom "uspjeh je neoprostiv", tuđa postignuća prezrivo gledaju i komentiraju, svoja dižu u nebesa.

ne vidim da te Dromsi stavila u tu kategoriju ma da ti svojim ponasanjem to demantiras.

sto se tice macaka i susjeda, susjed ima pravo a ne ti. opet imas srecu sto je zakon u USA na tvojoj strani jer po zakonu o zivotinjama, macke mogu lutat gdje god zele i nitko im nista ne moze cak i ako naprave stetu, vlasnik macaka nije odgovoran. cats in USA have free roaming. ali zbog mira sa susjedima trebala bi na macke malo pripazit, ipak je to violation and trespassing of neighbour private property. zamisli da ti susjed ima par zmija za kucne ljubimce i da ti njegove zmije plaze po tvom dnevnom boravku. u USA ima milion problema bas zbog macaka i nesavjesnih vlasnika. to sto on zeli prodat kucu nije tvoj problem covjek ima pravo prodat kucu po bilo kojoj cijeni koja mu pase ako nadje kupca a kupci uvijek pitaju da li susjed ima macke. ako kaze da kupci se okrenu i odu.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on sub lip 28, 2014 1:51 am

Šta je to Sara počistila samu sebe?  Shocked
besposlenpop

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 5:21 am

*madonna* je napisao/la:ajme, pa plovak je taman za mene  Love 

dromsić, ako sam krivo postavila post, isprika, nisam te postom htjela izazvati niti prozvati.
kada si spomenula sitne duše , pomislila sam da misliš na neke forumaše među nama, pa kada netko tako to javno napiše, kontam si, pa neka napiše imena, ma obična moja znatiželja. netko je od nas lajaviji na forumu, netko manje pa bi možda dromsin i rekla u konačnici koji su to. ali po tvom objašnjenju kasnije, shvaćam da se uopće ne radi o forumašima i tu se dalje ne miješam. sve 5, sa moje strane.

što se tiče sare, apsolutno te kužim sara, kao da sam u tvojoj koži što se tiče epizode sa frustriratim jarančekom jer sam i sama prolazila takve priče sa boelsnicima u zgradi kao klinka a i moji roditelji, zbog mojih dobermana ....
Ptico malena ožeži  Angel

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 5:42 am

da vidim kak se čisti za sobom Shocked

Zadnja promjena: dromsin; sub lip 28, 2014 5:58 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 5:45 am

besposlenpop je napisao/la:Šta je to Sara počistila samu sebe?  Shocked
A ja kerozinka ja sam šepavi mrav za nju.
Srećom nemre tuđe postove počistit.
Kolko moraš biti ljut, da tak nekaj napraviš, ko Sarin susjed?
Aj Saro, as i ti

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by muskokrk on sub lip 28, 2014 7:19 am

Laughing 
 jel ko cita uope tudje postove na forumu/ima....

Happy  angel
muskokrk

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 1:50 pm

muskokrk je napisao/la:Laughing 
 jel ko cita uope tudje postove na forumu/ima....

Happy  angel
dobro Plovak  poslala pp a ti ni be ni mu.

Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 2:22 pm

Gost je napisao/la:jao lasto, i meni se muskokrk jako svidja, pogotovu od kako je one pohane vlasulje moruzgve i meduze opisao, al sad sam otkacena od kako se pokrkah sa dromisicom, tako da ajde ti navali - nek makar nekom kasika u med pane.

a za mace i zivotinje - ma kuzimo se, naravno nas dvije. ko tu ljubav ne nosi u sebi ni ne moze kuziti sta ja pisem

ps. ligeja - AVIC mi je MRAK. predivna maca - isti moj mudonja. 
ajte ljudovi, lijepo se opustite za weekend... evo ja hocu... pozz do citanja  Love  Love  Love  Love

E hebes ga, Sarita, ma tako se ne odlazi na vikend.. Sad A taman ti pronasla heavy metal Mudonju...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on sub lip 28, 2014 5:15 pm

escaped je napisao/la:
dromsi - nemrem ja se ribat s tvojim komentarima. setnjica lagana. zaobilaz u sirokom luku.
esco - ja uvijek kazem nakon rata sav svjetski djubar i sve sto ne valja dolazi i kod nas.

a sto se tice sitnih dusa lako ih prepoznat: ljudi koji se u životu vode parolom "uspjeh je neoprostiv", tuđa postignuća prezrivo gledaju i komentiraju, svoja dižu u nebesa.

ne vidim da te Dromsi stavila u tu kategoriju ma da ti  svojim ponasanjem to demantiras.

sto se tice macaka i susjeda, susjed ima pravo a ne ti. opet imas srecu sto je zakon u USA na tvojoj strani jer po zakonu o zivotinjama, macke mogu lutat gdje god zele i nitko im nista ne moze cak i ako naprave stetu, vlasnik macaka nije odgovoran. cats in USA have free roaming. ali zbog mira sa susjedima trebala bi na macke malo pripazit, ipak je to violation and trespassing of neighbour private property. zamisli da ti susjed ima par zmija za kucne ljubimce i da ti njegove zmije plaze po tvom dnevnom boravku. u USA ima milion problema bas zbog macaka i nesavjesnih vlasnika. to sto on zeli prodat kucu nije tvoj problem covjek ima pravo prodat kucu po bilo kojoj cijeni koja mu pase ako nadje kupca a kupci uvijek pitaju da li susjed ima macke. ako kaze da kupci se okrenu i odu.

zar nije sara navela da to nisu njene mačke u pitanju?

i što se sada sarita odregistrirala????  Cry
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 5:36 pm

*madonna* je napisao/la:
escaped je napisao/la:

ne vidim da te Dromsi stavila u tu kategoriju ma da ti  svojim ponasanjem to demantiras.

njene macke nego cije? jest da macke u USA are free to roam ali jebiga i njen susjed ima neka prava. ocito su mu macke dopizdile stalnim presetavanjem preko njegovog posjeda. trebala bi i Sara malo imat razumjevanja prema susjedima, ne zivi na selu.

Sara se odregistrirala a razlog neznam i niti me ne zanima. postove si je sama izbrisala. ja sam postavio limitless edit opciju znaci edit bez vremenskog ogranicenja tako da svatko moze uredjivati brisati vlastite postove kako zeli i nakon par mjeseci ako zeli. ovdje su, smatram, odrasli i mentalno zdravi ljudi koji nece zloupotrebljavati tu opciju.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 9:21 pm

escaped je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
escaped je napisao/la:

njene macke nego cije? jest da macke u USA are free to roam ali jebiga i njen susjed ima neka prava. ocito su mu macke dopizdile stalnim presetavanjem preko njegovog posjeda. trebala bi i Sara malo imat razumjevanja prema susjedima, ne zivi na selu.

Sara se odregistrirala a razlog neznam i niti me ne zanima. postove si je sama izbrisala. ja sam postavio limitless edit opciju znaci edit bez vremenskog ogranicenja tako da svatko moze uredjivati brisati vlastite postove kako zeli i nakon par mjeseci ako zeli. ovdje su, smatram, odrasli i mentalno zdravi ljudi koji nece zloupotrebljavati tu opciju.
srečom pa se nemre prepravljati sve, ono kaj je c/p to ostaje pa se da iščitati izvornik

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 10:48 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
escaped je napisao/la:

srečom pa se nemre prepravljati sve, ono kaj je c/p to ostaje pa se da iščitati izvornik

da. mogu se editirati ili brisati samo vlastiti postovi, tudji nemogu. ako je netko citirao u svom postu tudji post, to ostaje jedino ako ga onaj koji je citirao u svom postu ne editira ili obrise. znaci svatko moze editirati i brisati samo vlastite postove.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on sub lip 28, 2014 10:51 pm

Idem videt jel su počistili na Čergama onog mojeg duplića.  Rolling Eyes
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 10:57 pm

nikako da sjašim sa ove teme
Dakle Sara ima "nekoliko" mačaka, koliko?
Koji broj bi bio prihvatljiv?
Mačke joj nisu sterilizirane, stavila je filmić sa ljubavnim pjevom mačaka.
Stvari su samo stvari , al su moje -moje a tvoje tvoje. 
Moj pas može izgristi moju prostirku pred vratima, al nesmije izgristi tvoju prostirku pred vratima.
Susjed je pogrješio što se istresao na majku, iako je ne bi podcjenjivala tu majku stvljajući je u grupu nemoćnih staričica.
Žena izgleda ko grom, dotjerana i njegovana a i pamet ju služi. Tek je prešla 60 po mojoj procjeni al izgleda ko u ranim 50.
Sara kad se ispušeš vrati se.
Neću više pisati mamutovce , bar ne tebi

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 10:57 pm

besposlenpop je napisao/la:Idem videt jel su počistili na Čergama onog mojeg duplića.  Rolling Eyes
a to ipak nisi ti? 
bila sam ziher da si ti to Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 10:59 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:

da. mogu se editirati ili brisati samo vlastiti postovi, tudji nemogu. ako je netko citirao u svom postu tudji post, to ostaje jedino ako ga onaj koji je citirao u svom postu ne editira ili obrise. znaci svatko moze editirati i brisati samo vlastite postove.
jesam dobro shvatila ja citiram tebe i ti nemreš obrisati moje citiranje?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 11:09 pm

Zar je jucer bila dodjela Porina? Potpuno sam zaboravila da takvo nesto postoji, ima vec koju godinu. Nego naisla na Kruletov komentar pa da podijelim na topicu o ciscenju, buduci je dodjela kipica bilo zatrpavanje Happy

-----

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Gledao sam jučer Porina. Nešto gluplje nisam gledao još od intervjua sa Milanovićem. Najjača mi bila faca Radojke Šverko kad je vidjela guzicu Jelene Rozge... umalo je nije šlagiralo. Podijeljeno je oko 14 iljada onih kipića... i to nema za što ne, od najljepšeg zvuka pluga dok ruje njivom preko najljepšeg cvrkuta zračnom puškom ranjenog vrapca, do najupečatljivijeg zviždukanja pomoćnog radnika na mješalici. Čak su Dejvid Bovi i Daft Pank dobili kipiće. Jebalo majku, da mi je vidit facu od Dejvida kad mu poštar donese Porina:

- Gospodne Dejvid, potpište tu, stiga vam je paket iz Rvacke! - Kaki paket? - Jel ti ja ličim na nekog ko ima rendgenski pogled il na poštara? - Na poštara - Onda potpišide i ne majmuniraj se na kućnom pragu! - Da nije kokain? - Nije - Kako znaš da nije? - Pa ne piše da šalje Mamić!

Moš mu zamislit izraz lica kad otvori paket pa vidi ono dvoglavo beskorisno stvorenje od Porina pa mu poštar dobaci:

- E moj Dejvide, i tvoja žena ka i moja, svakakvi govana iz onog "Topšopa" naručuje. - Evo ti ovo... poklanjam ti! - Kojićemi kurac dvoglavi ručni mlinac za kavu?

Samo čekam nagradu za najmelodičniji prdac u školsku flautu... najelegantnije uguranih 100 eura u rebro harmonike... najbolje otpjevanu melodiju u tuš kabini...

Dno dna... a bogami i dublje

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 11:09 pm

dromsin je napisao/la:nikako da sjašim sa ove teme
Dakle Sara ima "nekoliko" mačaka, koliko?
Koji broj bi bio prihvatljiv?
Mačke joj nisu sterilizirane, stavila je filmić sa ljubavnim pjevom mačaka.
Stvari su samo stvari , al su moje -moje a tvoje tvoje. 
Moj pas može izgristi moju prostirku pred vratima, al nesmije izgristi tvoju prostirku pred vratima.
Susjed je pogrješio što se istresao na majku, iako je ne bi podcjenjivala tu majku stvljajući je u grupu nemoćnih staričica.
Žena izgleda ko grom, dotjerana i njegovana a i pamet ju služi. Tek je prešla 60 po mojoj procjeni al izgleda ko u ranim 50.
Sara kad se ispušeš vrati se.
Neću više pisati mamutovce , bar ne tebi

neznam koliko macaka ima. tri ima sigurno. dakle u USA je zakon o zivotinjama takav da macke mogu svrljati svuda bez da vlasnik macaka odgovara. za pse je suprotno, psi moraju biti ogradjeni i na uzici sa brnjicom. ali macke su free to go. problem nastaje kad susjedima pukne film od stalnih macjih posjeta pa imaju samo dvije opcije ili zamolit vlasnika macaka da pripazi na macke ili da zove sintara ali sintar opet nemoze stalno dezurat jer macke su mobilne. covjek se istresao jer mu je pun kurac tih macaka. i ja bih se popickarao ko s ovim susjedom koji dse odselio i ostavio mi 12 macaka. godinu dana su mi te macke cijedile zivce lika nisam mogao ulovit jer cim me vidio bi pobjegao i smugnuo iza ugla preko ulice.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 11:14 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:

jesam dobro shvatila ja citiram tebe i ti nemreš obrisati moje citiranje?

da.
mogu obrisati tvoj citat u mom postu ali nemogu obrisati moj citat u tvom postu.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lip 28, 2014 11:15 pm

Esco, ne mozes usporedjivati svoj slucaj sa susjedom i mackama i Sarin! Ti sad u njemu sebe vidis i dajes mu za pravo, a sto ako je lik totalno smece koje je samo cekalo neku sitnicu da se istrese pa mu, je l', kao macke krive!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on sub lip 28, 2014 11:17 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Idem videt jel su počistili na Čergama onog mojeg duplića.  Rolling Eyes
a to ipak nisi ti? 
bila sam ziher da si ti to Laugh
Pitanje je ko to je.  teet
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]