ciscenje

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: ciscenje

Postaj by *madonna* on ned lip 29, 2014 9:31 am

dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:mislim da je sarita napisala da to uopće nisu u pitanju njene mačke a da je ona napadnuta jer ima par mačaka i prva mu je susjeda. pokupila je. to me je i potaklo da joj napišem da ju razumijem jer sam imala 2 psa, susjedi su nas mrzili, ogovarali, mene vrijeđali kao klinku jer smo pobirali za bilo koji drek po stubištu ili oko kuće. pazi, živim nisko, pseći izmet 2 kata iznad mene, dakle na mjestu kojemu ja uopće ne prolazim jer se pješke spuštam van iz zgrade i .... naravno ja sam kriva Happy ti isti ljudi danas imaju pse, od maltezera do labradora dok su nekada sami govorili da je to fuj, kako se može pas u stanu držati ... 

dromsin, ja koja sam izuzetno osjetljiva na odabir riječi i obično vidim šta drugi ne vide, nisam niti zamislila njenu majku kao ubogu staricu sa štapom kada je svoju majku opisivala kao uplakanu, staru ženu . njen opis situacije dočarao mi je prizor nemoćne , starije žene pred siledžijom koji se iživljavao nad slabijim. zbog toga smatram itekako suvišnim ali i provokativnim tvoj osvrt na taj sarin dio teksta, gdje dovodiš u pitanje to što je sara napisala, i to o  SVOJOJ MAJCI. stoga se nemoj čuditi ako se sara opet registrira i dobiješ natrag jezikovu juhu .....
Pa napisala sam da bi i ja bila ljuta na frajera da je napal nekog mojeg bez obzira jer star ili mlad. I to već pišem neznam koji put. Uopće ne dovodim u pitanje istinitost toga kaj je Sara napisala, tak je bilo kak je napisala.
Osvrt na izgled njene mame je bio kompliment njenoj mami, a rječi su upotrebljene da smanje napetost, možda nespretno ali nikako kao provokaciju. Zar se sve treba shvatiti kao provokacija, podjebavanje ili jebanje.

cistacicafata je napisao/la:nije to tako kod mene, dromsi. kao prvo, nemam ja 20 macaka, a ni onih nekoliko kod njega sto mu nekada malo prodju kroz dvoriste nije ih bas toliko puno. napuhivanje preko svake mjere ... eto to je sto oni vole raditi...to su ameri.  nista njemu one ne rade, osim sto ih on mrzi i to mu je dosao kao dobar ispusni ventil da kanalizira svoju mrznju prema zivotinjama u bijes jer nece moci prodati kucu.. i na koga ce onda, nego na nekoga ko je fin i kulturan i ko je laka meta, tj. ja. al malo se presao. nista on meni ne moze.

koliko je to nekoliko?

Simpatične su capice ,jednom, dvaput i triput,ali to je konstanta, tu se radi o godinama točnije 29 godinica .

odgovor na boldano: gle, čak ni ne pomišljam da bi ti to namjerno učinila ali poznavajući saru i s obzirom da je vrlo osjećajna i osjetljiva, zapelo mi je za oko nešto , malo nespretno napisano i moguće iščitano u krivom smjeru, dala si kontru sari u jednom osjetljivom momentu, pa samo kažem ..... Happy
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 10:16 am

*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:mislim da je sarita napisala da to uopće nisu u pitanju njene mačke a da je ona napadnuta jer ima par mačaka i prva mu je susjeda. pokupila je. to me je i potaklo da joj napišem da ju razumijem jer sam imala 2 psa, susjedi su nas mrzili, ogovarali, mene vrijeđali kao klinku jer smo pobirali za bilo koji drek po stubištu ili oko kuće. pazi, živim nisko, pseći izmet 2 kata iznad mene, dakle na mjestu kojemu ja uopće ne prolazim jer se pješke spuštam van iz zgrade i .... naravno ja sam kriva Happy ti isti ljudi danas imaju pse, od maltezera do labradora dok su nekada sami govorili da je to fuj, kako se može pas u stanu držati ... 

dromsin, ja koja sam izuzetno osjetljiva na odabir riječi i obično vidim šta drugi ne vide, nisam niti zamislila njenu majku kao ubogu staricu sa štapom kada je svoju majku opisivala kao uplakanu, staru ženu . njen opis situacije dočarao mi je prizor nemoćne , starije žene pred siledžijom koji se iživljavao nad slabijim. zbog toga smatram itekako suvišnim ali i provokativnim tvoj osvrt na taj sarin dio teksta, gdje dovodiš u pitanje to što je sara napisala, i to o  SVOJOJ MAJCI. stoga se nemoj čuditi ako se sara opet registrira i dobiješ natrag jezikovu juhu .....
Pa napisala sam da bi i ja bila ljuta na frajera da je napal nekog mojeg bez obzira jer star ili mlad. I to već pišem neznam koji put. Uopće ne dovodim u pitanje istinitost toga kaj je Sara napisala, tak je bilo kak je napisala.
Osvrt na izgled njene mame je bio kompliment njenoj mami, a rječi su upotrebljene da smanje napetost, možda nespretno ali nikako kao provokaciju. Zar se sve treba shvatiti kao provokacija, podjebavanje ili jebanje.

cistacicafata je napisao/la:nije to tako kod mene, dromsi. kao prvo, nemam ja 20 macaka, a ni onih nekoliko kod njega sto mu nekada malo prodju kroz dvoriste nije ih bas toliko puno. napuhivanje preko svake mjere ... eto to je sto oni vole raditi...to su ameri.  nista njemu one ne rade, osim sto ih on mrzi i to mu je dosao kao dobar ispusni ventil da kanalizira svoju mrznju prema zivotinjama u bijes jer nece moci prodati kucu.. i na koga ce onda, nego na nekoga ko je fin i kulturan i ko je laka meta, tj. ja. al malo se presao. nista on meni ne moze.

koliko je to nekoliko?

Simpatične su capice ,jednom, dvaput i triput,ali to je konstanta, tu se radi o godinama točnije 29 godinica .

odgovor na boldano: gle, čak ni ne pomišljam da bi ti to namjerno učinila ali poznavajući saru i s obzirom da je vrlo osjećajna i osjetljiva, zapelo mi je za oko nešto , malo nespretno napisano i moguće iščitano u krivom smjeru, dala si kontru sari u jednom osjetljivom momentu, pa samo kažem ..... Happy
Lastavice napisala sam i ovo

Sara kad se ispušeš vrati se.
Neću više pisati mamutovce , bar ne tebi

da prevedem i to, nemoj se ljutiti na mene, žao mi je kaj si se obrisala. 

Ptico ja sam vrlo često ko slon u staklarni.
Da sam na Sarin post ogovorila nabijem tipa, nek si ga posauga i slično sve bi bilo pet.
Da nisam razvezla svoj mamutovac o problemima sa mačkama koji ja proživljavam, da nisam al jesem jebi ga.  
Natrag se ne može , samo naprijed. Ja stvarno nisam podmukla , žločesta i pokvarena žena. Ja ne kalkuliram  i ne važem i ne prespavam svaki svoj post pa ga onda napišem. I u reali sam direktna i otvorena i jednako trapava i upadam u iste jebeno glupe situacije ko i tu. Svjesna sam da mi je to velika mana, vrlina nikako nije. Đaba kaj svako zna na čemu je samnom, i da nisam zlo od čovjeka. Da uvijek svima više dajem nego što dobivam. Dva put pazim, treći put zaserem.
Kak još da se opravdam

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on ned lip 29, 2014 10:29 am

dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

koliko je to nekoliko?

Da sam na Sarin post ogovorila nabijem tipa, nek si ga posauga i slično sve bi bilo pet.
Da nisam razvezla svoj mamutovac o problemima sa mačkama koji ja proživljavam, da nisam al jesem jebi ga.  
Natrag se ne može , samo naprijed. Ja stvarno nisam podmukla , žločesta i pokvarena žena. Ja ne kalkuliram  i ne važem i ne prespavam svaki svoj post pa ga onda napišem. I u reali sam direktna i otvorena i jednako trapava i upadam u iste jebeno glupe situacije ko i tu. Svjesna sam da mi je to velika mana, vrlina nikako nije. Đaba kaj svako zna na čemu je samnom, i da nisam zlo od čovjeka. Da uvijek svima više dajem nego što dobivam. Dva put pazim, treći put zaserem.
Kak još da se opravdam

ne moraš se pravdati. takva si. ali očekuj onda i natrag reakcije bez uvreda i odregistriranja u pompoznom stilu jer ima ljudi koji su već imuni na tvoje izvinjavanje kasnije .... kako se ti zakačiš na nečiju rečenicu i vučeš iz konteksta ne gledajući cjelinu, povrijediš osobu, tako se ta ista osoba zakači za tebe. izdrži to junački onda, budi jednom ivana orleanska Grin i stani iza onoga što napišeš a čime si izazvala suprotnu stranu.
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 10:55 am

*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

koliko je to nekoliko?

Kak još da se opravdam

ne moraš se pravdati. takva si. ali očekuj onda i natrag reakcije bez uvreda i odregistriranja u pompoznom stilu jer ima ljudi koji su već imuni na tvoje izvinjavanje kasnije .... kako se ti zakačiš na nečiju rečenicu i vučeš iz konteksta ne gledajući cjelinu, povrijediš osobu, tako se ta ista osoba zakači za tebe. izdrži to junački onda, budi jednom ivana orleanska Grin i stani iza onoga što napišeš a čime si izazvala suprotnu stranu.
ja se Sari niš nisam izvinjavala a ne . Nisam se je ničim dotakla, stvarno sam pisala o sebi. Jedino kom sam se ispričavala je bila Glista i to zbog Dye. Ove usputna izvinjavanja su čisto stvar kulture - izvini ako sam te krivo shvatila ili izvini nešto. 
Jedino, al ono ozbiljno isričavanje je bilo nekoliko puta Glisti za istu stvar. Mada se sve moglo spriječiti da je ogovorila potvrdno na moj pp.
Odlogirala sam se na kultixu zbog jednog sasvim drugog razloga. Neprestano ponovljanje jednog te istog .Ja sam to i napisala , nemrem više i bok. Bitwa je ogovorila, ak te tlači spika odi. I otišla sam
Kao što se dobrovoljno negdje logiraš tak je i ok da se dobrovoljno odlogiraš. Jedna od opcija, a druga je da jednostavno nestaneš i ostviš forumaše u uvjerenju da češ se vratiti, pa te ni ne zovu ni ne analiziraju , ni ne raščlanjivaju i razapinju. Ko kad ti ode kućni ljubimac u skitnju i ne vrati se a ti danima čekaš pa polako zaboraviš i prihvatiš da ga više nema i da se neće vratiti.
 Ma kakva Ivana pička sam ti ja  Laugh .

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on ned lip 29, 2014 3:36 pm

Ovo je osjetljiva tema, mislim prvo covjek je uvijek osjetljiv kad mu netko napada bliznje i tu nema nekog govora tu smo svi isti, reagiramo burno i emocionalno. Tako da taj dio sa Sritinom mamom tu se nema sto misliti, kakav god da covjek ima problem moze normalno to reci, bez agresije.

No sto se zivotinjica tice, ja cu prva priznati da sam svojoj cijelo jutro jebala mater dok sam cistila njen zahod, jer u zatovreni nece ulaziti, a u otvorenom obavezno izbaca pijesak vani kad zatrpava, a i kako joj je ceif piskiti u kuteve zahoda, zapisa plocice. Naravno to znaci svakodnevno ribanje kupaone i da ju ne volim toliko koliko ju volim, vratom bi joj zavrnula kad ujutro pospana udjem u kaos od kupatila i moram prije kave, ribati to sve. O tome da moram svakodnevno saugati iako imam furminator i gulim ju sa njime svako vecer da i ne govorim, jer to koliko se ona linja je nevidjeno. Da ne govorim o svakodnevnom skupljanju lesina koje mi ostavlja pred vratima. Iskreno meni to sve debelo ide na kurac, no na sve to zaboravim, kad me pogleda onim svojim okicama ili kad mi se mazi i jos niz situacija u kojima mi cini zivot lijepsim i ispunjenijim. No razumijem da drugima to bas i ne mora biti tako simpaticno. Zato uredno brisem hodnik zajednicki za cetiri stana jer ona tamo radi nered, saugam otirace od susjeda, jer dama tamo voli se izlezavati dok nije u kuci, a oni bas i ne moraju voljeti nakupine dlaka koje im ona ostavlja po njima i imala sam bezbroj okrsaja sa gazdom koji ju u biti isto jako voli i kupuje joj ribice i hrani ju, ali mi je par puta vrlo ozbiljno rekao, jednom cak i prijetio iseljenjem kad je donijela zivu zmiju u zajednicki hodnik. Pa sam ja rekla je tako je sto da radim, ako se treba seliti seliti cu se, macku jednostavno ne mozes nauciti neke stvari kao psa, ne mogu je nauciti da ne lovi i donosi lovinu, sve sto mogu je pokupiti za njom. A to da bas i nije neki prizor kad covjek dodje sa posla i nadje rastranciranog misa pred vratima i nije, ne mogu bas kriviti ljude kaj im to nije apetitlih. Medjutim eto, nekako smo se uspjeli usuglasiti i svi imati odredjenu toleranciju, u biti ih je princeza sve sarmirala sa svojim karakterom, umiljatoscu i raznim scenografijama koje izvodi. E sad ona je jedna, da ih ima vise bome bi popravo zajebano to bilo, kad se samo sjetim menazerije lesina koje bi se naslagivale u hodniku.
U svakom slucaju perspektiva je u biti skroz drugacija kad je nesto tvoje i kad nije tvoje, ne mogu bas reci da sam odusevljena kad vidim susjedovog macka kako se sa kandjizama sklize niz haubu mog auta, dok se jurca sa mackama iz susjedstva, nije da mi je drago niti kad moju vidim da to radi, ali eto kao moja je.
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 5:35 pm

darla_ je napisao/la:Ovo je osjetljiva tema, mislim prvo covjek je uvijek osjetljiv kad mu netko napada bliznje i tu nema nekog govora tu smo svi isti, reagiramo burno i emocionalno. Tako da taj dio sa Sritinom mamom tu se nema sto misliti, kakav god da covjek ima problem moze normalno to reci, bez agresije.

No sto se zivotinjica tice, ja cu prva priznati da sam svojoj cijelo jutro jebala mater dok sam cistila njen zahod, jer u zatovreni nece ulaziti, a u otvorenom obavezno izbaca pijesak vani kad zatrpava, a i kako joj je ceif piskiti u kuteve zahoda, zapisa plocice. Naravno to znaci svakodnevno ribanje kupaone i da ju ne volim toliko koliko ju volim, vratom bi joj zavrnula kad ujutro pospana udjem u kaos od kupatila i moram prije kave, ribati to sve. O tome da moram svakodnevno saugati iako imam furminator i gulim ju sa njime svako vecer da i ne govorim, jer to koliko se ona linja je nevidjeno. Da ne govorim o svakodnevnom skupljanju lesina koje mi ostavlja pred vratima. Iskreno meni to sve debelo ide na kurac, no na sve to zaboravim, kad me pogleda onim svojim okicama ili kad mi se mazi i jos niz situacija u kojima mi cini zivot lijepsim i ispunjenijim. No razumijem da drugima to bas i ne mora biti tako simpaticno. Zato uredno brisem hodnik zajednicki za cetiri stana jer ona tamo radi nered, saugam otirace od susjeda, jer dama tamo voli se izlezavati dok nije u kuci, a oni bas i ne moraju voljeti nakupine dlaka koje im ona ostavlja po njima i imala sam bezbroj okrsaja sa gazdom koji ju u biti isto jako voli i kupuje joj ribice i hrani ju, ali mi je par puta vrlo ozbiljno rekao, jednom cak i prijetio iseljenjem kad je donijela zivu zmiju u zajednicki hodnik. Pa sam ja rekla je tako je sto da radim, ako se treba seliti seliti cu se, macku jednostavno ne mozes nauciti neke stvari kao psa, ne mogu je nauciti da ne lovi i donosi lovinu, sve sto mogu je pokupiti za njom. A to da bas i nije neki prizor kad covjek dodje sa posla i nadje rastranciranog misa pred vratima i nije, ne mogu bas kriviti ljude kaj im to nije apetitlih. Medjutim eto, nekako smo se uspjeli usuglasiti i svi imati odredjenu toleranciju, u biti ih je princeza sve sarmirala sa svojim karakterom, umiljatoscu i raznim scenografijama koje izvodi. E sad ona je jedna, da ih ima vise bome bi popravo zajebano to bilo, kad se samo sjetim menazerije lesina koje bi se naslagivale u hodniku.
U svakom slucaju perspektiva je u biti skroz drugacija kad je nesto tvoje i kad nije tvoje, ne mogu bas reci da sam odusevljena kad vidim susjedovog macka kako se sa kandjizama sklize niz haubu mog auta, dok se jurca sa mackama iz susjedstva, nije da mi je drago niti kad moju vidim da to radi, ali eto kao moja je.
lovac veliš
to su meni i moje mace radile.
Ne bi pojele, nego donjele da se hvale pa razbucale.
A prvi pes je klal ježeve i ptice grozno.
Ponekad se uspjelo spasiti životinje al u večini slučajeva ne
sad imam bebu i mazu jer sam to zaslužila  Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on ned lip 29, 2014 9:50 pm

dromsin je napisao/la:

lovac veliš

Ma lovica samo takva. O pticama mi nis ne govori, mrzim kad ubije pticicu  Sad , nekad kad dodjem na vrijeme ih uspijem spasiti, ali cesce ne. Ne smijem niti reci da je proslo ljeto maloj susjedi, ubila onog patuljastog kineskog zeku, sreca pa mala to nije vidjela, ja ga nasla ispred vrata. Danima me dijete pitalo teta jeste vidjeli negdje mog zeku pobjegao je iz gajbice dok su mama i tata otvorili vrata od stana, a ja sam svaki dan lagala da nisam  Cry .
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned lip 29, 2014 9:56 pm

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

lovac veliš

Ma lovica samo takva. O pticama mi nis ne govori, mrzim kad ubije pticicu  Sad , nekad kad dodjem na vrijeme ih uspijem spasiti, ali cesce ne. Ne smijem niti reci da je proslo ljeto maloj susjedi, ubila onog patuljastog kineskog zeku, sreca pa mala to nije vidjela, ja ga nasla ispred vrata. Danima me dijete pitalo teta jeste vidjeli negdje mog zeku pobjegao je iz gajbice dok su mama i tata otvorili vrata od stana, a ja sam svaki dan lagala da nisam  Cry .
a u pm. jesi kupila novg, istog, pa kao pronašla si ga. Ili su i starci bili sretni kaj je zeko nestal.
Nije baš lako sa tim zečevima, djeca navale da hoće, a briganje ostaje starcima
 Jučer pričam sa jednom djevojkom. Ima prekrasnog smeđeg labradora. Ima i neku američku barsku kornjaču. Veli da dva put dnevno čisti akvarij, jer užasno smrdi a da kornjača jede ko zvjer i da ju hrana košta puno u odnosu na veličinu zvjeri, kornjača je stara 20 godina

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on ned lip 29, 2014 10:07 pm

dromsin je napisao/la:

a u pm. jesi kupila novg, istog, pa kao pronašla si ga. Ili su i starci bili sretni kaj je zeko nestal.
 Jučer pričam sa jednom djevojkom. Ima prekrasnog smeđeg labradora. Ima i neku američku barsku kornjaču. Veli da dva put dnevno čisti akvarij, jer užasno smrdi a da kornjača jede ko zvjer i da ju hrana košta puno u odnosu na veličinu zvjeri, kornjača je stara 20 godina

Nisam, u dogovoru sa starcima smo odlucili da joj nis necemo reci, nego kao zeko nestao. Ono pobjegao iz gajbice i nije se vratio, ponudila sam novce, ali su rekli da nisam ja kriva jer je njima pobegel, ali nisu joj kupili novoga, sad ima ribice neke  Happy .

Joj smedji lbradori su rijetki, mora da je to lijepa zivinica, oni su mi inace super pesi. Jel to ona kornjaca sto meso jede?
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on ned lip 29, 2014 11:06 pm

dromsin je napisao/la:

...
X
 Love
besposlenpop

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon lip 30, 2014 5:51 am

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

Nisam, u dogovoru sa starcima smo odlucili da joj nis necemo reci, nego kao zeko nestao. Ono pobjegao iz gajbice i nije se vratio, ponudila sam novce, ali su rekli da nisam ja kriva jer je njima pobegel, ali nisu joj kupili novoga, sad ima ribice neke  Happy .

Joj smedji lbradori su rijetki, mora da je to lijepa zivinica, oni su mi inace super pesi. Jel to ona kornjaca sto meso jede?
u kvartu imamo dva ,divni su 
da, ta kornjača jede meso, vet joj je rekel da smije i smoki pa joj sad daje i grickalicu  Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on pon lip 30, 2014 8:37 am

dromsin je napisao/la:
da, ta kornjača jede meso, vet joj je rekel da smije i smoki pa joj sad daje i grickalicu  Laugh

Cuj da smoki  Grin ..taj je isto neki puknuti veterinar, zivotinji davati smoki, mozda i sladoleda smije, pa da se kornjaca i osladi, a ne samo slano da jede, jebote  zubo
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on pon lip 30, 2014 6:56 pm

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

Cuj da smoki  Grin ..taj je isto neki puknuti veterinar, zivotinji davati smoki, mozda i sladoleda smije, pa da se kornjaca i osladi, a ne samo slano da jede, jebote  zubo
Valjda da meso dobi bolji šmek?  Silly
besposlenpop

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon lip 30, 2014 8:05 pm

besposlenpop je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

Valjda da meso dobi bolji šmek?  Silly
nismo se srele danas
 možda se vetrinar zafrkaval sa mladom curom a ona shvatila ozbiljno  Shocked
ak može smoki može i čips  Laugh

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by urbanstyle on sri srp 02, 2014 8:07 pm

ovu fatinu temu nisam pročitala...ali fato ne gine ti jedan sočni khmmm Silly ..paštagod to bilo 

pozz
i svrati na kafu...
urbanstyle

[Vrh] Go down

Postaj by mala Cat on čet srp 03, 2014 12:53 pm

Zao mi je Sarine mame. Sigurno se isprepadala... Sad
Ponekad susedi jedni drugima od pocetka zameraju neke stvari, ali se radi dobrosusedskih odnosa odluce na toleranciju, ili bolje receno suzdrzavanje, a onda prasnu kad se nezadovljstvo nagomila. Vlasnici zivotinja takodje imaju drugaciji stav i mnogo su opusteniji kada je ponasanje njihovih ljubimaca u pitanju. Ko zivotinje nikada nije imao tesko da to moze u potpunosti razumeti.
Ispod nas zivi stari bracni par bez dece. Ubrzo nakon poroda gospodin je dosao sa notesom da uzme nase podatke, jer zeli podici tuzbu. Naime, smetalo mu je sto beba place u toku noci. Na kraju se sve smirilo, ali to je samo mali primer koliko su ljudi ponekad nerazumni. Jasno mi je da su stari i da imaju lak san, ali to plakanje je neizbezan deo odrastanja i nikada nije dugo trajalo. Maleni je i onako spavao u nasem krevetu, jer na pocetku nikako nije voleo da bude odvojen od mene, tako da sam ja uvek brzo reagirala i uzimala ga sebi, da ruca, ali eto i to malo placa je smetalo.
mala Cat

[Vrh] Go down

Postaj by mala Cat on čet srp 03, 2014 12:54 pm

Sarita, hajde sad dodji kao Musa Kesedzija.  Silly 
mala Cat

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on čet srp 03, 2014 7:52 pm

mala Cat je napisao/la:Zao mi je Sarine mame. Sigurno se isprepadala... Sad
Ponekad susedi jedni drugima od pocetka zameraju neke stvari, ali se radi dobrosusedskih odnosa odluce na toleranciju, ili bolje receno suzdrzavanje, a onda prasnu kad se nezadovljstvo nagomila. Vlasnici zivotinja takodje imaju drugaciji stav i mnogo su opusteniji kada je ponasanje njihovih ljubimaca u pitanju. Ko zivotinje nikada nije imao tesko da to moze u potpunosti razumeti.
Ispod nas zivi stari bracni par bez dece. Ubrzo nakon poroda  gospodin je dosao sa notesom da uzme nase podatke, jer zeli podici tuzbu. Naime, smetalo mu je sto beba place u toku noci. Na kraju se sve smirilo, ali to je samo mali primer koliko su ljudi ponekad nerazumni. Jasno mi je da su stari i da imaju lak san, ali to plakanje je neizbezan deo odrastanja i nikada nije dugo trajalo. Maleni je i onako spavao u nasem krevetu, jer na pocetku nikako nije voleo da bude odvojen od mene, tako da sam ja uvek brzo reagirala i uzimala ga sebi, da ruca, ali eto i to malo placa je smetalo.

E svasta, stvarno, sto vas nije tuzio i sto po noci palite masinu ili toga nema kod vas ono u vezi jeftinije struje?  Ono kad centrifuga na najace opali u dva sata ujutro  Grin , to je kod nas toliko normalno, sto ces ljudi stede.  Kako je tek sad kad se Bebi zaigra i pocne trcati po kuci, to mora da je puno glasnije nego bebin plac? Ja se sjecam da sam se rolsuhala po stanu, pa je susjeda ispod lupala po cijevima od radijatora da prestanem  Laugh .
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by Lena on pet srp 04, 2014 4:01 pm

a ima tih ludih susjeda....sreća mojima ne smeta buka jer i sami imaju djecu,pa ih rolanje po kući i balkonu (darla  zubo ) ne smeta.....
ali prija mi je imala tako stariju bakicu i ta joj je dok je usisavala lupala metlom da se utiša.....pa je valjda njen mali jednom bio malo jače muziku i došla luda baba pozvonila joj i kad je prija otvorila vrata baba joj ulila pun maštil vode u kuću....
prija se šokirala.....zvala i policiju....a ludilo.....
ne spominje je nešto....možda je baba riknula  confused
Lena

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on pet srp 04, 2014 4:08 pm

Lena je napisao/la:a ima tih ludih susjeda....sreća mojima ne smeta buka jer i sami imaju djecu,pa ih rolanje po kući i balkonu (darla  zubo ) ne smeta.....
ali prija mi je imala tako stariju bakicu i ta joj je dok je usisavala lupala metlom da se utiša.....pa je valjda njen mali jednom bio malo jače muziku i došla luda baba pozvonila joj i kad je prija otvorila vrata baba joj ulila pun maštil vode u kuću....
prija se šokirala.....zvala i policiju....a ludilo.....
ne spominje je nešto....možda je baba riknula  confused

E, pa kako ces nauciti rolati, da se mozes sepuriti pred frendovima, ako prvo malo po kuci ne usavrsis radnju, nerazumna baba  zubo

Ja sam i gumi-gumi rastezala izmedju stolica doma i preskakivala, jebiga treba vjezbati, ko da je samo tako bilo izac van i gumi-gumi preskakati  Grin
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by Lena on pet srp 04, 2014 4:11 pm

najlipše po kući rolat  Laugh 
a brzo to ona naučila.....ja sam imala one koturaljke, baš ću probat stat na role....imamo neke koje se rastežu do par brojeva....
ošla sam....treba isprat sol sa kože i kose  Happy
Lena

[Vrh] Go down

Postaj by darla_ on pet srp 04, 2014 4:16 pm

Lena je napisao/la:najlipše po kući rolat  Laugh 
a brzo to ona naučila.....ja sam imala one koturaljke, baš ću probat stat na role....imamo neke koje se rastežu do par brojeva....
ošla sam....treba isprat sol sa kože i kose  Happy

Aid uzivaj Happy

Ja se rola nisam do dan danas odrekla, jos uvijek ih imam i rolam se, ovo sad je space suttle prema onim prvim rolama koje sam imala sto su se na cipele namontiravale, ove su sad vise kao klizaljke.
darla_

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on sub srp 05, 2014 9:42 am

je li kasno da sad učim rolati? je li opasno?
je li kasno za pirs i tetovažu?

king
*madonna*

[Vrh] Go down

Postaj by muskokrk on sub srp 05, 2014 9:51 am

Nikada za ništa nije kasno pod uvjetom da to želiš radi sebe i u tom uzivas
muskokrk

[Vrh] Go down

Postaj by *madonna* on sub srp 05, 2014 9:56 am

dobro jutro plovče ....  sunny