Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotografske skitnje

+8
mala Cat
Lena
Sco
darla_
urbanstyle
bazilija
whisperer
besposlenpop
12 posters

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by besposlenpop sub lis 04, 2014 5:58 pm

Ligeja je napisao/la:Odlicno, super informacije i fotke! Happy Ali sto ti i Pop podrazumijevate pod "Ciro"? Ovu izlozenu lokomotivu, otkad znam za sebe, sve starije generacije oslovljavaju s "Ciro" pa je tako zovem i ja, i jedan mi je od najdrazih, ako ne i najdrazi detalj u Ri.. Happy

Hajd' sad vi. Imate li Ciru u vasim gradovima?
"Ćiro" je popularni naziv za vlakove (pa onda i pruge i cijelu željezničku mrežu) uskotračnih pruga (760 mm) kojeg je sagradila Austro-Ugarska, pretežno po Bosni i do Dubrovnika i Zelenike u Boki. 
Osim Parenzane, koju je spomenul Esko, postojala je i Gradska željeznica Zagreb (popularni "Samoborček") i Guttmanova željeznica na 1000 mm, po sjevernoj Slavoniji (popularno zvana "Guco"). 
Dakle, nema teorije da bilo koji artefakt pruga normalnog kolosjeka (1435 mm) bude zvan Ćiro.


Zadnja promjena: besposlenpop; sub lis 04, 2014 6:17 pm; ukupno mijenjano 4 put/a. (Reason for editing : jeboga m)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by besposlenpop ned lis 05, 2014 5:55 pm

Da ne menjam i peti put, od Splita do Sinja vozila je "Rera" (mislim da je isto na 760 mm).
No o Ćiri i ostalim uskotračnim čudesima Austro-Ugarske, Kraljevine SHS i SFRJ (koja ih je konačno poslala u staro željezo), za Suadu i ev. ostale zatrasirane, ima na ovom podforumu: Uskotračne željeznice materijala da doktorirate o Ćiri, a da ni ne spomenete "trenera svih trenera" (no treba zabilježiti da su oba Ćire egzistirali u Travniku).

Inače, na istom vorumu imaju i (najmanje) 2 teme o riječkoj lokomotivi:
http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/4563-51-032-renoviranje/
http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/3507-rijeka-51-032/
(doduše, neke fotke su im odavno otišle u pizdu materinu, tak da se ne bi iznenadil da Suadine završe - tamo). Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost ned lis 05, 2014 10:35 pm

besposlenpop je napisao/la:Da ne menjam i peti put, od Splita do Sinja vozila je "Rera" (mislim da je isto na 760 mm).
No o Ćiri i ostalim uskotračnim čudesima Austro-Ugarske, Kraljevine SHS i SFRJ (koja ih je konačno poslala u staro željezo), za Suadu i ev. ostale zatrasirane, ima na ovom podforumu: Uskotračne željeznice materijala da doktorirate o Ćiri, a da ni ne spomenete "trenera svih trenera" (no treba zabilježiti da su oba Ćire egzistirali u Travniku).

Inače, na istom vorumu imaju i (najmanje) 2 teme o riječkoj lokomotivi:
http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/4563-51-032-renoviranje/
http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/3507-rijeka-51-032/
(doduše, neke fotke su im odavno otišle u pizdu materinu, tak da se ne bi iznenadil da Suadine završe - tamo). Cool
meni je pojam Ćiro za sve stare parne lokomotive, jebe mi se za usko ili široko, ko to gleda, nek je ona stara i nek stoji u muzeju ili van kolosjeka kao exponat i odmah je Ćiro
vi ste dva ko neka stara ozbiljna brundala - gunđala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost pon lis 06, 2014 11:44 am

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Odlicno, super informacije i fotke! Happy Ali sto ti i Pop podrazumijevate pod "Ciro"? Ovu izlozenu lokomotivu, otkad znam za sebe, sve starije generacije oslovljavaju s "Ciro" pa je tako zovem i ja, i jedan mi je od najdrazih, ako ne i najdrazi detalj u Ri.. Happy

Hajd' sad vi. Imate li Ciru u vasim gradovima?
"Ćiro" je popularni naziv za vlakove (pa onda i pruge i cijelu željezničku mrežu) uskotračnih pruga (760 mm) kojeg je sagradila Austro-Ugarska, pretežno po Bosni i do Dubrovnika i Zelenike u Boki. 
Osim Parenzane, koju je spomenul Esko, postojala je i Gradska željeznica Zagreb (popularni "Samoborček") i Guttmanova željeznica na 1000 mm, po sjevernoj Slavoniji (popularno zvana "Guco"). 
Dakle, nema teorije da bilo koji artefakt pruga normalnog kolosjeka (1435 mm) bude zvan Ćiro.

Da, vidjeh da i ti i Esco inzistirate na uskotračnim prugama. Ti, posebice, jer četiri puta editirati post zbog "jeboga m".. :zaigran Fiju fić!


besposlenpop je napisao/la:Da ne menjam i peti put, od Splita do Sinja vozila je "Rera" (mislim da je isto na 760 mm).
No o Ćiri i ostalim uskotračnim čudesima Austro-Ugarske, Kraljevine SHS i SFRJ (koja ih je konačno poslala u staro željezo), za Suadu i ev. ostale zatrasirane, ima na ovom podforumu: Uskotračne željeznice materijala da doktorirate o Ćiri, a da ni ne spomenete "trenera svih trenera" (no treba zabilježiti da su oba Ćire egzistirali u Travniku).

Inače, na istom vorumu imaju i (najmanje) 2 teme o riječkoj lokomotivi:
http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/4563-51-032-renoviranje/
http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/3507-rijeka-51-032/
(doduše, neke fotke su im odavno otišle u pizdu materinu, tak da se ne bi iznenadil da Suadine završe - tamo). Cool


Pogledala sam i pročitala većinu toga. Hvala na linkovima. Happy Posebno mi je zanimljivo ono renoviranje! Pogled iznutra! 

I ovaj dio:

http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?showtopic=2363

Fotografske skitnje - Page 5 1101ki3

Fotografske skitnje - Page 5 32x2rjecinaqj2

A ova je slična Ćiri...

Fotografske skitnje - Page 5 HPIM2809

Ali Ćiro ima oznaku 51 - 032, a ovaj 52 - 011

http://muzej.hzinfra.hr/index.php/zbirke/zbirka-zeljeznickih-vozila-i-dijelova

Najviše pozornosti danas privlače lokomotive na parni pogon koje su u Hrvatskoj u prometu sudjelovale 128 godina, od 1860. do 1988. Sačuvano je ukupno 36 parnih lokomotiva, i to serija JŽ 11, 22, 33, 50, 51, 62, 116, 125, 152, 83, FS 835,  LVB br. 146,  br. 207. Među njima najbrojnije su lokomotive serije JŽ 51, kojih je sačuvano trinaest. Petnaest parnih lokomotiva izloženo je na hrvatskim željezničkim kolodvorima kao spomenici tehničke baštine, devet ih je izloženo na HŽN-ovu vanjskom izložbenom prostoru, a lokomotiva oznake JŽ 51-053 izložena je 2005. u sklopu Lovrakova centra u Velikom Grđevcu. Najstarija lokomotiva iz HŽM-ova fundusa jest lokomotiva JŽ 125-052 (MÁV 326.363) koja je od 1992. izložena na Zagreb Glavnom kolodvoru.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost pon lis 06, 2014 11:50 am

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Da ne menjam i peti put, od Splita do Sinja vozila je "Rera" (mislim da je isto na 760 mm).
No o Ćiri i ostalim uskotračnim čudesima Austro-Ugarske, Kraljevine SHS i SFRJ (koja ih je konačno poslala u staro željezo), za Suadu i ev. ostale zatrasirane, ima na ovom podforumu: Uskotračne željeznice materijala da doktorirate o Ćiri, a da ni ne spomenete "trenera svih trenera" (no treba zabilježiti da su oba Ćire egzistirali u Travniku).

Inače, na istom vorumu imaju i (najmanje) 2 teme o riječkoj lokomotivi:
http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/4563-51-032-renoviranje/
http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/3507-rijeka-51-032/
(doduše, neke fotke su im odavno otišle u pizdu materinu, tak da se ne bi iznenadil da Suadine završe - tamo). Cool
meni je pojam Ćiro za sve stare parne lokomotive, jebe mi se za usko ili široko, ko to gleda, nek je ona stara i nek stoji u muzeju ili van kolosjeka kao exponat i odmah je Ćiro
vi ste dva ko neka stara ozbiljna brundala - gunđala


Reci ti njima, reci. Happy I meni je pojam Ćire vezan uz parne lokomotive, ali zbog (riječkog) Ćire...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by whisperer pon lis 06, 2014 11:56 am

Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:A vidi Ćire.. Happy

I to je 'rekić uslikao? Pa lijepo..

Izazivam te da ga osloviš drekićem! Ne d¸ekićem, ne `rekićem, već DREKIĆEM. Happy Ala... 

P.S. ovo je danas uslikao, ali fotkama sam dodala opciju sepije i "kinodvorane". Znaš li da neki sugrađani nikada nisu vidjeli svjetionik izbliza? Čak i ne znaju gdje se nalazi... I ova druga fotka iz iste je ulice. 


Fotografske skitnje - Page 5 51284516256549885755

Fotografske skitnje - Page 5 62577656001093827625


Nekako su mutne, znam... nema veze. Ta je ulica prepuna lijepih detalja. Happy


D- R- E -K- I- Ć ! Drekić, drekić, drekić!!!

Silly

___

Ima dosta postova koji su s mog kompa totalno zblesirani. Umjesto fotki, i određenih dijelova tekstova, pojavljuju se nekakvi čudesni znakovi i tekstovi na engleskom. Je li to forum pao pod dušmane?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by besposlenpop pon lis 06, 2014 7:59 pm

dromsin je napisao/la:
meni je pojam Ćiro za sve stare parne lokomotive, jebe mi se za usko ili široko, ko to gleda, nek je ona stara i nek stoji u muzeju ili van kolosjeka kao exponat i odmah je Ćiro
vi ste dva ko neka stara ozbiljna brundala - gunđala
Gledaju oni koji znaju kaj je Ćiro, Rera, Samoborček ...
Jebiga, to kaj je tebi sve ravno do Tokija, ne znači da si u pravu.
Ja sam jednom kompiću, koji je prodaval zasune za cjevovode, rekel da prodaje pipe - pa su on i njegov kum opali na rit od smeha. Al to je zajebancija na različitim strukovnim razinama - oni strojari, ja graševinac. teet

Ćiro nije samo nekakvo inzistiranje na razini ljubitelja željeznica - to je kulturološki pojam, za kojeg znaju svi koji su živjeli sa tom prugom i koji još žive na tim područjima. Nije to nikakvo gunđanje, nego pojmovna razina. 
Možeš ti reć i za operu da je varijete, pa buju te svi čudno gledali. Fotografske skitnje - Page 5 C090
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by besposlenpop pon lis 06, 2014 8:13 pm

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
meni je pojam Ćiro za sve stare parne lokomotive, jebe mi se za usko ili široko, ko to gleda, nek je ona stara i nek stoji u muzeju ili van kolosjeka kao exponat i odmah je Ćiro
vi ste dva ko neka stara ozbiljna brundala - gunđala


Reci ti njima, reci. Happy I meni je pojam Ćire vezan uz parne lokomotive, ali zbog (riječkog) Ćire...
Jebal vas Ćiro - evo vam ga:
Fotografske skitnje - Page 5 Miroslav_ciro_blazevic1 Fotografske skitnje - Page 5 Ciro_blazevic_369159S1 Fotografske skitnje - Page 5 Ciro_blazevic_bron_284944S1 Fotografske skitnje - Page 5 CiroBlazevic55555V
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost pon lis 06, 2014 8:19 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
meni je pojam Ćiro za sve stare parne lokomotive, jebe mi se za usko ili široko, ko to gleda, nek je ona stara i nek stoji u muzeju ili van kolosjeka kao exponat i odmah je Ćiro
vi ste dva ko neka stara ozbiljna brundala - gunđala
Gledaju oni koji znaju kaj je Ćiro, Rera, Samoborček ...
Jebiga, to kaj je tebi sve ravno do Tokija, ne znači da si u pravu.
Ja sam jednom kompiću, koji je prodaval zasune za cjevovode, rekel da prodaje pipe - pa su on i njegov kum opali na rit od smeha. Al to je zajebancija na različitim strukovnim razinama - oni strojari, ja graševinac. teet

Ćiro nije samo nekakvo inzistiranje na razini ljubitelja željeznica - to je kulturološki pojam, za kojeg znaju svi koji su živjeli sa tom prugom i koji još žive na tim područjima. Nije to nikakvo gunđanje, nego pojmovna razina. 
Možeš ti reć i za operu da je varijete, pa buju te svi čudno gledali. Fotografske skitnje - Page 5 C090
Hm, da
Ja nemam niš protiv, dapače , pročitala sam i informirala se i proširila vidike vašim elaboriranjem o prugama i vlakovima.
Ja sam  u pravu iz svog kuta gledanja i tu ti nemreš niš  zubo

Npr, nekad mi je Rdenska bila pojam za mineralnu vodu, sad je Jamnička bez obzira koji je brend. Pravi znalci sigurno znaju razliku. 
Možda nisam izabrala dobar primjer al razmel si kaj sam htela reči
I nije mi ravno do Tokija, do Srijema čist dosta  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost pon lis 06, 2014 11:29 pm

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:A vidi Ćire.. Happy

I to je 'rekić uslikao? Pa lijepo..

Izazivam te da ga osloviš drekićem! Ne d¸ekićem, ne `rekićem, već DREKIĆEM. Happy Ala... 

P.S. ovo je danas uslikao, ali fotkama sam dodala opciju sepije i "kinodvorane". Znaš li da neki sugrađani nikada nisu vidjeli svjetionik izbliza? Čak i ne znaju gdje se nalazi... I ova druga fotka iz iste je ulice. 


Fotografske skitnje - Page 5 51284516256549885755

Fotografske skitnje - Page 5 62577656001093827625


Nekako su mutne, znam... nema veze. Ta je ulica prepuna lijepih detalja. Happy


D- R- E -K- I- Ć ! Drekić, drekić, drekić!!!

Silly

___

Ima dosta postova koji su s mog kompa totalno zblesirani. Umjesto fotki, i određenih dijelova tekstova, pojavljuju se nekakvi čudesni znakovi i tekstovi na engleskom. Je li to forum pao pod dušmane?


Vauuu... Happy Pronašla je nestale tipke. Happy

Ni ja ne vidim fotografije... što se dešava?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost pon lis 06, 2014 11:38 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Reci ti njima, reci. Happy I meni je pojam Ćire vezan uz parne lokomotive, ali zbog (riječkog) Ćire...

evo vam ga:

Fotografske skitnje - Page 5 1521306_10201941300467486_1074398867_n

Pope, mislim, stvarnooo. Daj se skuliraj. teet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost uto lis 07, 2014 8:13 am

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Reci ti njima, reci. Happy I meni je pojam Ćire vezan uz parne lokomotive, ali zbog (riječkog) Ćire...

evo vam ga:

Fotografske skitnje - Page 5 1521306_10201941300467486_1074398867_n

Pope, mislim, stvarnooo. Daj se skuliraj. teet
Laugh smješno je ovo  teet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost uto lis 07, 2014 12:14 pm

dromsin je napisao/la:
Laugh smješno je ovo  teet

Zamišljaš me kako čačkam zube? Silly

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost uto lis 07, 2014 12:22 pm

Brončana skulptura "Žena", iz 1979. Rad kiparice Jasne Bogdanović.

Nalazi se na Mlaci, malo ispod Doma zdravlja.. uvijek mi je bila pomalo jezovita zbog neobično osmišljene glavice.

Fotografske skitnje - Page 5 66789343391646068698


-----


Ove su mi metlice baš lijep ukras u vrtovima. Happy

Fotografske skitnje - Page 5 09045815965170394428

P.S. malo se poigravam / isprobavam efekte... ne zamjerite što nije baš vjeran odraz onoga što uočavam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost uto lis 07, 2014 5:30 pm

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Laugh smješno je ovo  teet

Zamišljaš me kako čačkam zube? Silly
sa istom čačkalicom kojom je Pop pročačkal svoje zube  Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost sri lis 08, 2014 3:04 pm

whisperer je napisao/la:[
___

Ima dosta postova koji su s mog kompa totalno zblesirani. Umjesto fotki, i određenih dijelova tekstova, pojavljuju se nekakvi čudesni znakovi i tekstovi na engleskom. Je li to forum pao pod dušmane?

nije pao pod dusmane. nego je u toku migracija CHANGE OF DATACENTER.  ako bude pojavljivanja greski to je zbog ovoga:


CHANGE OF DATACENTER: report bugs

October 1st 2014

Dear Forumotion members


The migration is over  Everything has been managed correctly.

Our technicians are finalizing the details.

If you have some troubles on your forum, please report your problems by provind the following information:
- Url of your forum
- Browser
- Forum version
- Description of your problem
- Screenshot


If you don't provide those information we won't take into account your problem. Thanks for your understanding!

Bugs already reported:

- Captcha while registering doesn't appear = solved
- Chatbox message error = solved
- Widgets missing on the portal = solved
- Portal desactived = solved
- New widgets added no saved on the Administrative Panel= solved
- Javascripts, CSS and templates missing = solved
- Permission group problem = solved
- Message with 1970 dates = solved (edite your message and the right date should come back)
- Hipay is missing = solved
- Edition of a message is no taken into account = solved
- Impossible to upload a new avatar via the profile and the AP "The image is too large or corrupted" = solved
- The Accordion index menu is disappeared = solved
- Resize of avatar doesn't work = solved
- The following links don't work: yourforum.com/feed, /rss, /sitemap.mx  link not showing XML code = solved
- Email doesn't appear on the user profile (via the administrative panel) =solved
- Gallery, smiley, avatar missing = solved
- Cannot use Servimh via Editor = solved
- Maintenance page = solved
- Forum backup impossible = In progress
- Empty messages = within 48h
- Emails notification missing or in spam box = stil working on the problem
- Posts missing or empty = within 48h
- Problem to access domain name without www. => solved
- Hitskin access => in progress
- Newsletter reception => in progress (Please don't send Newsletter for the moment )

Please note:

1- Our technicians are working on bugs. So, slowdowns are possible.
2- About topics, messages and categories missing, our technicians are working on a solution to get back those data. However, it is possible deleted messages, topics, categories and users come back too! I will inform you ASAP
3- Newsletters won't work until the end of the migration.

Thanks for your help

ForuMotion Team

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by besposlenpop sri lis 08, 2014 10:18 pm

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Reci ti njima, reci. Happy I meni je pojam Ćire vezan uz parne lokomotive, ali zbog (riječkog) Ćire...

evo vam ga:

Fotografske skitnje - Page 5 1521306_10201941300467486_1074398867_n

Pope, mislim, stvarnooo. Daj se skuliraj. teet
O, pa ti si jako zgodna.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by mala Cat čet lis 23, 2014 2:32 pm

Ova se hrabrost mora podeliti sa javnoscu... Happy

Beba salamander. Happy U isto smo vreme hodali sumom...a onda smo se sreli. Happy Stao je, osmotrio me, spustila sam ruku ispred njega misleci (i nadajuci se, jer sam strasljiva) da ce pobeci, ali on se popeo na moju ruku i tu ostao. Lagan kao perce, neznih nozica i glatke nezne koze. Gledali smo se neko vreme, a onda sam opet spustila ruku na zemlju i on je otisao, a ja ostala uzbudjena, sretna, zahvalna i raznezena zbog tog susreta... Happy


Fotografske skitnje - Page 5 28s7okx
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by darla_ čet lis 23, 2014 2:44 pm

Bas htjedoh reci, daj stavi sliku da vidimo to bice, a kad ono ucitava se slika Grin

Coool, fora su mi takvi bliski susreti sa zivotinjicama Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by mala Cat čet lis 23, 2014 2:46 pm

Probala sam kod Bafice staviti sliku. Isla i na test da isprobam i nekako uspela, ali sta cu kad je ne znam smanjiti, pa sam na kraju odustala. Pa bas je bila ogromna.

Kad nadjem doma i onu divlju svinju sto me je skrsila na pod mozda i nju stavim. Grin
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by darla_ čet lis 23, 2014 2:54 pm

mala Cat je napisao/la:Probala sam kod Bafice staviti sliku. Isla i na test da isprobam i nekako uspela, ali sta cu kad je ne znam smanjiti, pa sam na kraju odustala. Pa bas je bila ogromna.

Kad nadjem doma i onu divlju svinju sto me je skrsila na pod mozda i nju stavim. Grin

Pa ti si postala pravo bice sume, Baza se moze sakriti. Ajde bas bi to bilo super, iako nije to svinji neka fora, alo tebe skrsiti kad se zna da ti stanes ispod kreveta  Silly Love
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by besposlenpop čet lis 23, 2014 2:55 pm

mala Cat je napisao/la:Ova se hrabrost mora podeliti sa javnoscu... Happy

Beba salamander. Happy U isto smo vreme hodali sumom...a onda smo se sreli. Happy Stao je, osmotrio me, spustila sam ruku ispred njega misleci (i nadajuci se, jer sam strasljiva) da ce pobeci, ali on se popeo na moju ruku i tu ostao. Lagan kao perce, neznih nozica i glatke nezne koze. Gledali smo se neko vreme, a onda sam opet spustila ruku na zemlju i on je otisao, a ja ostala uzbudjena, sretna, zahvalna i raznezena zbog tog susreta... Happy


Fotografske skitnje - Page 5 28s7okx
Pa hrabra si.
Ta živina ima otrovnu kožu.  zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost čet lis 23, 2014 3:55 pm

besposlenpop je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:Ova se hrabrost mora podeliti sa javnoscu... Happy

Beba salamander. Happy U isto smo vreme hodali sumom...a onda smo se sreli. Happy Stao je, osmotrio me, spustila sam ruku ispred njega misleci (i nadajuci se, jer sam strasljiva) da ce pobeci, ali on se popeo na moju ruku i tu ostao. Lagan kao perce, neznih nozica i glatke nezne koze. Gledali smo se neko vreme, a onda sam opet spustila ruku na zemlju i on je otisao, a ja ostala uzbudjena, sretna, zahvalna i raznezena zbog tog susreta... Happy


Fotografske skitnje - Page 5 28s7okx
Pa hrabra si.
Ta živina ima otrovnu kožu.  zubo
samo žuti dio  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by besposlenpop čet lis 23, 2014 7:02 pm

Ja prvo bežim, a onda gledam kaj je otrovno.  silent
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Gost pet lis 24, 2014 1:19 pm

mala Cat je napisao/la:Ova se hrabrost mora podeliti sa javnoscu... Happy

Beba salamander. Happy U isto smo vreme hodali sumom...a onda smo se sreli. Happy Stao je, osmotrio me, spustila sam ruku ispred njega misleci (i nadajuci se, jer sam strasljiva) da ce pobeci, ali on se popeo na moju ruku i tu ostao. Lagan kao perce, neznih nozica i glatke nezne koze. Gledali smo se neko vreme, a onda sam opet spustila ruku na zemlju i on je otisao, a ja ostala uzbudjena, sretna, zahvalna i raznezena zbog tog susreta... Happy


Fotografske skitnje - Page 5 28s7okx

Prekrasan! Gotovo da si niste dali "high five". Happy

Pokusavam vec neko vrijeme fotkati brzog, neprimjetnog, druga. Ima jedan macaklin koji me uvijek iznenadi prisustvom. Jednom je prilijepljen uz vrata pa dok skocim po andija nestane. Drugi put hitro se prebacuje po parketima pa nestane ispod kreveta. Treci put naviruje se iza grilja. Cetvrti put hrabro se pridrzava zida sobicka. Ali uvijek mi izmakne. Nema ga danima i kad vec zaboravim na nj, dodje me pozdraviti. A sitan je, prozirne ruzicaste kozice, kao oni gumeni bomboni. Katkad ima sivu boju, kad se stopi s vanjskim zidom.. A katkad je i taman.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fotografske skitnje - Page 5 Empty Re: Fotografske skitnje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.