Tijek misli ..

Stranica 5 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Tijek misli ..

Postaj by besposlenpop on sri sij 14, 2015 2:20 pm

whisperer je napisao/la:...
Eto, krenulo je amerikaniziranje medija, Koli razočarana, Koli dobila pismo, Koli sjela na krevet s pacijentom, a sve zapravo jedno veliko naslikavanje. Primječujem lagano da su se i mediji počeli dodvoravati novonastaloj vlasti... 
End nau - samting komplitli diferent (baj Pizda):
http://www.index.hr/black/clanak/seksafera-kolinde-i-srbina-srpski-mediji-otkrivaju-mracnu-tajnu-hrvatske-predsjednice/795012.aspx
Laugh
besposlenpop

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on čet sij 15, 2015 12:54 am

Joj koje bedastoće. Happy

Majka Koli i dalje euforično ustraje u planovima spašavanja nas, no sudeći po tome da će rezultata od svih obećanja biti jako malo, ako ne i ništa, mislim da će ubrzo svima dosaditi ma koliko god barbi look njegovala. Duboko gajim nadu da će mi se barem majka probuditi iz dubokog sna. E sad, da Milanović nije toliko bedast, ovo bi mogao biti pravi fight za vlast da malo u sdp-u stisnu redove. No sumnjam u tako nešto jer je isti sam sebi najveći problem, a nisam baš sigurna da imaju snagu smijeniti ga. Odnosno dok ga smijene i ne poslože se iznutra, mogu proći godine. Malo sam tužna što će mi život proći samo u suživotu tih dviju struje, haha. Ma da je bila bilo koja na vlast u zadnjih godina, sumnjam da bi itko išta promijenio u stanju kakvom nam se država našla. Najveća mana trenutačne vlasti je bila ta što nije bilo dobra komunikacija sa narodom, bila je oštra, a narod voli da ga se voli i poštuje, veliča jer je sam po sebi bedast, jer ne zna samostalno odlučivati i jer nema razvijenog kritičnog mišljenja pa mu treba povlađivati. Na narod mislim.

Ovdje samo ja trabunjam. Esco vrati se, sve ću ti oprostiti!
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet sij 15, 2015 7:17 am

whisperer je napisao/la:Joj koje bedastoće. Happy

Majka Koli i dalje euforično ustraje u planovima spašavanja nas, no sudeći po tome da će rezultata od svih obećanja biti jako malo, ako ne i ništa, mislim da će ubrzo svima dosaditi ma koliko god barbi look njegovala. Duboko gajim nadu da će mi se barem majka probuditi iz dubokog sna. E sad, da Milanović nije toliko bedast, ovo bi mogao biti pravi fight za vlast da malo u sdp-u stisnu redove. No sumnjam u tako nešto jer je isti sam sebi najveći problem, a nisam baš sigurna da imaju snagu smijeniti ga. Odnosno dok ga smijene i ne poslože se iznutra, mogu proći godine. Malo sam tužna što će mi život proći samo u suživotu tih dviju struje, haha. Ma da je bila bilo koja na vlast u zadnjih godina, sumnjam da bi itko išta promijenio u stanju kakvom nam se država našla. Najveća mana trenutačne vlasti je bila ta što nije bilo dobra komunikacija sa narodom, bila je oštra, a narod voli da ga se voli i poštuje, veliča jer je sam po sebi bedast, jer ne zna samostalno odlučivati i jer nema razvijenog kritičnog mišljenja pa mu treba povlađivati. Na narod mislim.

Ovdje samo ja trabunjam. Esco vrati se, sve ću ti oprostiti!
Laugh
Josipović je beskrvan, figura, ali bi ga vjerojatno spasili glasovi onih koji su naklonjeni sdp-u da nije samodopadni Milanović izrekao toliko gluposti zadnjih godina.
Imam dojam da rezultat zadnjih izbora nije Kolindina pobjeda, nije ni Josipovićev poraz, nego kazna Milanoviću (a samim tim i SDP-u i Ivi koji nije reagirao) zbog one izjave da u Hrvatskoj nema gladnih nego jedemo lošu hranu.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on čet sij 15, 2015 1:00 pm

Stvar je u tome što ja Josipovića ne bih toliko nazivala beskrvnim, smaram ga i pametnim i stručnim, a i gospodinom, nažalost sa očigledno krivom taktikom. Naš je problem od vijeke vijekova što očekujemo osobu koja će se derat i mahat šakama kako će nas spasit, uhvatit za ruke i vodit. Jer smo bezglavi i nažalost, ono što se već neko vrijeme statistički provlači, needucirani. Nikada nećemo imati izbora koji će nas potpuno zadovoljiti, ali to se u razvijenim glavama tako ne radi. Osim što imamo staru desničarsku gardu, imamo i podmladak koji ne zna što je promišljanje, kriticizam i koji na dnevnoj bazi ne može donjeti odluku jer starci o tome brinu. Zatupljena internet generacija koja je mentalno na rubu prosječnosti. I to je razllog zašto smo se opet vratili u prošlost. Josipovićeva je bila greška ta što se malo zanio da se narod probudio pa se niti jednom nije pojavio u svom mandatu na nacionalnoj televiziji kako bi izrekao mišljenje. Sad imamo ženu koja je naučila 5 rečenica i koju usmjerava prvi Sanaderov čovjek, poslušnu činovnicu koja će mu otvorit pristup taj. službama i svaku svoju odluku podređivati stranci. Da ima imalo poštenja u toj ženi, pritom mislim na sva ona dobrohotna majčinska obećanja, ne bi se godinama okruživala kriminalcima. A i krasila sobe slikama i dičila se veličino, osobe koja bi vjerojatno, da je još živa, bila optužena za genocid.
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet sij 15, 2015 1:36 pm

whisperer je napisao/la:Meni je cijela ta priča oko Sinčića šarlatanska, a i kada vidim koja se ekipa okupila oko njega od mojih poznanika, svi su otprilike više/ manje oni tipovi koji nemaju nikakvih ciljeva u životu pa su se uhvatili brijati u neke utopijske idealističke smjerove. Većina ih je, doduše, u kriznim godinama.

Eto, krenulo je amerikaniziranje medija, Koli razočarana, Koli dobila pismo, Koli sjela na krevet s pacijentom, a sve zapravo jedno veliko naslikavanje. Primječujem lagano da su se i mediji počeli dodvoravati novonastaloj vlasti... a što će drugo, treba sačuvati job. Naravoučenje, ako želiš pobijediti u Hrvastkoj na izborima, trebaš se jače derat od protivnika, prijetit i prodavat utopiju. Predsjednica nam je u zadnja dva dana provalila više gluposti, ali hajd'... bit će fora pratiti. Da joj je Milanović čestitao, ne bi bilo toliko interesantno. Već kada smo u kazalištu, neka barem budu dosljedni glumci. Karte su nam naplačene. Happy
meni nije jasno da ijedan odrastao čovjek može ozbiljno tog čovjeka shvaćati, to su takve besmislice kaj on priča da ti pamet stane.
Neki dan dok je dobrovoljno išel u maricu, kad je bila deložacija obitelji koja je potupravno uselila i još nadogradila objekt slušam i ne vjerujem . Braniti od deložacije osobe koja je sudski izgubila spor jer je uzrupirala tuđe. 
Dali se itko pita od njih, kaj bi se dogodilo da njima useli u stan netko dok su oni na moru , jel znaju da ih se nemre samo tak izbaciti iz stana/ kuće iako su se uselili ljudi koji sa njima nikakve veze nemaju, da bi se sa njima morali sporiti , desetke godina i jel bi onda branili deložaciju kad bi konačno dobili spor i pravo ulaska u svoje.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet sij 15, 2015 4:07 pm

whisperer je napisao/la:Stvar je u tome što ja Josipovića ne bih toliko nazivala beskrvnim, smaram ga i pametnim i stručnim, a i gospodinom, nažalost sa očigledno krivom taktikom. Naš je problem od vijeke vijekova što  očekujemo osobu koja će se derat i mahat šakama kako će nas spasit, uhvatit za ruke i vodit. Jer smo bezglavi i nažalost, ono što se već neko vrijeme statistički provlači, needucirani. Nikada nećemo imati izbora koji će nas potpuno zadovoljiti, ali to se u razvijenim glavama tako ne radi. Osim što imamo staru desničarsku gardu, imamo i podmladak koji ne zna što je promišljanje, kriticizam i koji na dnevnoj bazi ne može donjeti odluku jer starci o tome brinu. Zatupljena internet generacija koja je mentalno na rubu prosječnosti. I to je razllog zašto smo se opet vratili u prošlost. Josipovićeva je bila greška ta što se malo zanio da se narod probudio pa se niti jednom nije pojavio u svom mandatu na nacionalnoj televiziji kako bi izrekao mišljenje. Sad imamo ženu koja je naučila 5 rečenica i koju usmjerava prvi Sanaderov čovjek, poslušnu činovnicu koja će mu otvorit pristup taj. službama i svaku svoju odluku podređivati stranci. Da ima imalo poštenja u toj ženi, pritom mislim na sva ona dobrohotna majčinska obećanja, ne bi se godinama okruživala kriminalcima. A i krasila sobe slikama i dičila se veličino, osobe koja bi vjerojatno, da je još živa, bila optužena za genocid.
Ne nisam mislila da se trebao derati, mogao je i tiho, pristojno kritizirati sve ono s čime se vjerojatno nije slagao. A nije. Šutio je. Zbog toga sam ga nazvala beskrvnim. Možda sam trebala upotrijebiti riječ beskičmenjak, jer se upravo tako ponašao. 
Ivo je obrazovan gospodin, lijepih manira, ali nije ni pametan ni dovoljno stručan za funkciju koju je obavljao. Imao je priliku, jeftino ju je prokockao. Šteta. 

S ostalim se uglavnom slažem Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on čet sij 15, 2015 7:16 pm

Btw je napisao/la:
whisperer je napisao/la:...
Laugh
Josipović je beskrvan, figura, ali bi ga vjerojatno spasili glasovi onih koji su naklonjeni sdp-u da nije samodopadni Milanović izrekao toliko gluposti zadnjih godina.
Imam dojam da rezultat zadnjih izbora nije Kolindina pobjeda, nije ni Josipovićev poraz, nego kazna Milanoviću (a samim tim i SDP-u i Ivi koji nije reagirao) zbog one izjave da u Hrvatskoj nema gladnih nego jedemo lošu hranu.
Meni je upravo takav, beskrvan i popularan odgovaral, ko protuteža njegovom prethodniku. 
Za produljenje stanarine na Pantovčaku, očito malo premalo ...
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on čet sij 15, 2015 7:21 pm

Grabar Kitarović stigla čestitka iz Sjeverne Koreje

Novoj hrvatskoj predsjednici Kolindi Grabar Kitarović od nedjelje ne prestaju stizati čestitke iz cijeloga svijeta. Među šešefovima država koji su joj poželjeli uspjeh je Kim Yong Nam, predsjednik Predsjedništva Vrhovne narodne skupštine Demokratske Narodne Republike Koreje.

Vijest o čestitci kandidatkinji HDZ-a na pobjedi na predsjedničkim izborima objavila je sjevernokorejska državna novinska agencija KCNA.

"Želimo Vam uspjeh u odgovornom poslu na postizanju narodnog prosperiteta", stoji u poruci.

Kim Yong Nam je izrazio uvjerenje kako će se u mandatu Kolinde Grabar Kitarović bilateralni odnosi razvijati na obostrano zadovoljstvo.

I dok novoizabrana predsjednica čaka čeka čestitku premijera Zorana Milanovića, dobre želje stižu sa svih strana svijeta.

Među čestitarima su njemačka savezna kancelarka Angela Merkel, koja je poručila kako se raduje budućoj suradnji, predsjednik Europske komisije Jean-Claude Juncke, talijanski predsjednik Giorgio Napolitano te predsjednik srbijanske vlade Aleksandar Vučić.

Danas.hr
15.01.2015.

besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on čet sij 15, 2015 8:54 pm

dromsin je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
meni nije jasno da ijedan odrastao čovjek može ozbiljno tog čovjeka shvaćati, to su takve besmislice kaj on priča da ti pamet stane.
Neki dan dok je dobrovoljno išel u maricu, kad je bila deložacija obitelji koja je potupravno uselila i još nadogradila objekt slušam i ne vjerujem . Braniti od deložacije osobe koja je sudski izgubila spor jer je uzrupirala tuđe. 
Dali se itko pita od njih, kaj bi se dogodilo da njima useli u stan netko dok su oni na moru , jel znaju da ih se nemre samo tak izbaciti iz stana/ kuće iako su se uselili ljudi koji sa njima nikakve veze nemaju, da bi se sa njima morali sporiti , desetke godina i jel bi onda branili deložaciju kad bi konačno dobili spor i pravo ulaska u svoje.

Da.. što me podsjetilo na jednu pričicu krajem devedesetih kod mojih doma. Došla bosanska obitelj u Hr, fino smontirala kućicu na najboljoj lokaciji uz more, onak´' 5 metara od ulaska na centralnu plažu, plus lungo mare de lux, i počela zidat kuću bez po' frke. Laugh Onda im je netko pametan prišao i objasnio im da ne mogu graditi bez dozvole, pogotovo dozvolu ne bi nikada dobili za takvu lokaciju. I masu je ljudi tako funkcionirao jer je tako furao tadašnji sistem, na indijanskom principu. Pa čak i kada su znali da se moraju određeni papiri srediti, ignorirali su jer nisu smatrali shodnim za to trošiti vrijeme i novac... i kasnije tekle suze, žrtve, država ih prevarila i tako. Happy
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on čet sij 15, 2015 9:10 pm

Btw je napisao/la:

Ne nisam mislila da se trebao derati, mogao je i tiho, pristojno kritizirati sve ono s čime se vjerojatno nije slagao. A nije. Šutio je. Zbog toga sam ga nazvala beskrvnim. Možda sam trebala upotrijebiti riječ beskičmenjak, jer se upravo tako ponašao. 
Ivo je obrazovan gospodin, lijepih manira, ali nije ni pametan ni dovoljno stručan za funkciju koju je obavljao. Imao je priliku, jeftino ju je prokockao. Šteta. 

Pa prvenstveno je vrhunski pravni stručnjak, što je u datoj situaciji definitivno išlo u prilog za takvu poziciju. Čim je Milanović i sam spominjao da mu je Vlada bila teret, sumnjam da tu nije bilo trzavica s različitim mišljenjima, ali i sa slabom komunikacijom prema vani. Malo prekompleksna i pozicija i posao da bi se zadovoljio puk koji želi velike promjene i ima ogromna očekivanja. Zaista nisam neki njegov priljepak, ali ne smatram ga beskičmenjakom dok u isto vrijeme ostali dužnosnici  igraju uloge. Mislim, ne mogu se praviti da ne vidim.  Imali smo prije njega u dva mandata komičara koji je pričao viceve, što je on učinio osim što je ljude zabavljao? A pretpostavljam i ostale državnike bez poznavanja itijednog stranog jezika. Zamisli tek da je Bandić dobio mandat? : ))) Prvo premijer, onda predsjednik u ćuksi.. pa situacija bi bila gora od apsurdnog teatra u Kirgistanu jbt. Koli je danas više parola s upitima što je aktualna vlada učinila, jbt., je l se zaboravlja što je hdz učinio ili ja brijem? Grin
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet sij 16, 2015 10:20 am

Whisp, hoce li ti biti prekasno ako ti to posaljem do kraja dana? Oprosti, imala sam nekih problema pa jednostavno nikako nisam stigla, a vidjeh obavijest o odgodi.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet sij 16, 2015 12:11 pm

whisperer je napisao/la:
Btw je napisao/la:

Pa prvenstveno je vrhunski pravni stručnjak, što je u datoj situaciji definitivno išlo u prilog za takvu poziciju. Čim je Milanović i sam spominjao da mu je Vlada bila teret, sumnjam da tu nije bilo trzavica s različitim mišljenjima, ali i sa slabom komunikacijom prema vani. Malo prekompleksna i pozicija i posao da bi se zadovoljio puk koji želi velike promjene i ima ogromna očekivanja. Zaista nisam neki njegov priljepak, ali ne smatram ga beskičmenjakom dok u isto vrijeme ostali dužnosnici  igraju uloge. Mislim, ne mogu se praviti da ne vidim.  Imali smo prije njega u dva mandata komičara koji je pričao viceve, što je on učinio osim što je ljude zabavljao? A pretpostavljam i ostale državnike bez poznavanja itijednog stranog jezika. Zamisli tek da je Bandić dobio mandat? : ))) Prvo premijer, onda predsjednik u ćuksi.. pa situacija bi bila gora od apsurdnog teatra u Kirgistanu jbt. Koli je danas više parola s upitima što je aktualna vlada učinila, jbt., je l se zaboravlja što je hdz učinio ili ja brijem? Grin
Upravo to je mislila i većina birača na pretprošlim izborima, ali se pokazalo da očito nije iskoristio svoje resurse na poziciji na koju su ga postavili svojim glasovima. Baš zato se toliko očekivalo od njega, računalo se na izmjene zakona itd. Možda je pritisak prevelikih očekivanja bio prevelik za njega. Istina je da je on bio prvi naš predsjednik koji je imao sve ono zbog čega bi mogli biti ponosni, ali kao što rekoh, nije se pokazao kao stručnjak na predsjedničkoj poziciji. Olako je prokockao priliku i zato mislim da nije ni pametan. 
Ukoliko je i bilo nekih neslaganja s Milanovićem, sve je ostalo na internoj razini stranke čiji je član, a to nije dovoljno. On je ipak bio predsjednik jednog naroda i morao je javno izreći svoje neslaganje, ali bi to značilo i sukob sa vlastitom strankom koji on očito nije želio. Da se tako postavio, vjeruj mi da bi glatko dobio i ovaj, a vjerojatno i kakav drugi mandat. 
Komičar je pričao viceve, nije parlao strane jezike, nije bio ni upola stručan kao Ivo,  ali je imao dovoljno hrabrosti da javno kaže što misli o nekim potezima premijera i vladajuće stranke. Zato i jeste dobio i drugi mandat.  
O Bandiću ne bih, stvarno je apsurdno sve što je u svezi s njim. Godinama mi nije bilo jasno kako je moguće da je on gradonačelnik ZAGREBA. Alo, Zagreba!? Tko to živi u Zagrebu, kakav mentalni sklop imaju stanovnici našeg najvećeg grada da si biraju takvog gradonačelnika? Kolinda? Već sam rekla da to nije Kolindina pobjeda, ona je slučajno bila protukandidat. Mogao je biti bilo tko, Ivo ne bi prošao. Dakle, pobijedio je bilo tko. 

Hrvatski narod je čudna sorta, sve radi naopako... ne prašta, ali zaboravlja.  Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on pet sij 16, 2015 2:09 pm

Ligeja je napisao/la:Whisp, hoce li ti biti prekasno ako ti to posaljem do kraja dana? Oprosti, imala sam nekih problema pa jednostavno nikako nisam stigla, a vidjeh obavijest o odgodi.

Ne žuri, do nedjelje navečer je čisto ok. Happy
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on pet sij 16, 2015 2:25 pm

Btw je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Btw je napisao/la:

[b]
Upravo to je mislila i većina birača na pretprošlim izborima, ali se pokazalo da očito nije iskoristio svoje resurse na poziciji na koju su ga postavili svojim glasovima. Baš zato se toliko očekivalo od njega, računalo se na izmjene zakona itd. Možda je pritisak prevelikih očekivanja bio prevelik za njega. Istina je da je on bio prvi naš predsjednik koji je imao sve ono zbog čega bi mogli biti ponosni, ali kao što rekoh, nije se pokazao kao stručnjak na predsjedničkoj poziciji. Olako je prokockao priliku i zato mislim da nije ni pametan. 
Ukoliko je i bilo nekih neslaganja s Milanovićem, sve je ostalo na internoj razini stranke čiji je član, a to nije dovoljno. On je ipak bio predsjednik jednog naroda i morao je javno izreći svoje neslaganje, ali bi to značilo i sukob sa vlastitom strankom koji on očito nije želio. Da se tako postavio, vjeruj mi da bi glatko dobio i ovaj, a vjerojatno i kakav drugi mandat. 
Komičar je pričao viceve, nije parlao strane jezike, nije bio ni upola stručan kao Ivo,  ali je imao dovoljno hrabrosti da javno kaže što misli o nekim potezima premijera i vladajuće stranke. Zato i jeste dobio i drugi mandat.  
O Bandiću ne bih, stvarno je apsurdno sve što je u svezi s njim. Godinama mi nije bilo jasno kako je moguće da je on gradonačelnik ZAGREBA. Alo, Zagreba!? Tko to živi u Zagrebu, kakav mentalni sklop imaju stanovnici našeg najvećeg grada da si biraju takvog gradonačelnika? Kolinda? Već sam rekla da to nije Kolindina pobjeda, ona je slučajno bila protukandidat. Mogao je biti bilo tko, Ivo ne bi prošao. Dakle, pobijedio je bilo tko. 

Hrvatski narod je čudna sorta, sve radi naopako... ne prašta, ali zaboravlja.  Happy

Mislila sam na pitanje što je Mesić konkretno učinio kao šef države? Happy
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on pet sij 16, 2015 2:28 pm

whisperer je napisao/la:

Penzioniral je generalsku huntu.
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on pet sij 16, 2015 2:31 pm

Esko? Trep, trep... flower
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on pet sij 16, 2015 2:32 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Happy

Idem, studoši me čekaju. Rolling Eyes
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by besposlenpop on pet sij 16, 2015 9:38 pm

whisperer je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Happy

Idem, studoši me čekaju. Rolling Eyes
Kaj predaješ negde nekaj? Shocked 

A onda polažeš ispite ... 

I kakve to veze ima s Mesićem?  teet
besposlenpop

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub sij 17, 2015 11:13 am

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Whisp, hoce li ti biti prekasno ako ti to posaljem do kraja dana? Oprosti, imala sam nekih problema pa jednostavno nikako nisam stigla, a vidjeh obavijest o odgodi.

Ne žuri, do nedjelje navečer je čisto ok. Happy

Okej. Happy Vidjeh jucer poruku pa sam propustila doci. Sanjala sam da vices na mene zbog kasnjenja. Grin Probudila sam se u panici.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on ned sij 18, 2015 12:49 am

Možeš me lagano početi sanjati.... Silly
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on ned sij 18, 2015 12:51 am

whisperer je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

A onda polažeš ispite ... 

I kakve to veze ima s Mesićem?  teet

Kod Mesića sam na konzultacijama, kandidirat ću se za predsjednicu. Ako je mogla Alka Vujica, mogu i ja!

whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned sij 18, 2015 2:01 pm

whisperer je napisao/la:Možeš me lagano početi sanjati.... Silly

A do kraja dana bude nesto. Istipkat cu to s andija jer mi je tablet opet na popravku. Isti drek kao i prosli put.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by whisperer on ned sij 18, 2015 2:48 pm

Ma ja, sad ćeš tipkati s andija, ne dolazi u obzir. Imaš pp.. Happy
whisperer

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned sij 18, 2015 4:16 pm

Okej. Happy Glavno da dobijes na vrijeme...

---

Nego, zao mi je Rijeke. Grad sve vise propada s takvim ljudima na bitnim pozicijama... Sad Sto onaj Frljic izvodi!? Ruga nam se svima, u to uopce vise ne dvojim! Vojko, Sarar, Frljic, o hebote ekipe!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon sij 19, 2015 1:27 pm

Da nastavim, na stranu pitanje smiju li se fotografirati kazalisne predstave, doticni izvodi cirkus i pretvara kazaliste u politicki teatar. Ne mislim da je tu uopce vise rijec o umjetnickoj slobodi, vec pomanjkanju kvalitete. Otprilike kao kad usporedimo holivudske blockbustere koji lose napisane scenarije i losu glumu, odnosno slabasan sadrzaj filma i nesposobnost redatelja, nastoje zamaskirati specijalnim efektima..

-----

http://kvarnerski.com/novi-skandal-u-rijeckom-kazalistu-pozvali-policiju-zbog-vedrane-spadoni-stefanic/

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics