Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 16 / 29. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri ruj 10, 2014 11:29 pm

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:
Pancho je napisao/la:Pusti ti price Toro, kad ti osvojis ekvivalent US Open-a u bransi u kojoj djelujes onda mozes se sprdati sa trcanjem za lopticom  Grin.

I sto sad hoces ne kontam, jel idu Lijanovici u zatvor? Idu. Sta sad ne valja jebote?  Laugh

moj bransa je nauka a ne sport i ne osvajaju se ekvivalenti us open, moja satisfakcija je da sam projektirao odlican uredjaj koji ce ljudima ( oni koji ga kupe naravno ) uljepsati zivot barem sto se slusanja muzike tice. nemam nista protiv lika koji je osvojio us open nego mi je nakaradno vase prisvajanje zasluga a do prekjucer nitko za njega nije znao da postoji a isto je bio dobat tenisac. uglavnom ono sto sam htio poruciti je nesto sasvim drugo ali tvoj mali toksicni jednoumni mozgic to nemoze shvatiti. isto vazi i za lijanovice. nije problem sto su konacno u zatvoru, problem je onaj koji jos nije a zahvaljujuci takvima poput tebe nece ni biti rjesen a to je sprega zlocinacke vlasi i kriminalaca ratnih profitera.

Ajde Toro sto si se kurac snuzdio i tebe cemo svojatati, ne moras se sekirat. Generacijama cemo te opisivati kao maga infracrvenih zvukova, a ti ces sa neba jednio moc munje slati i to samo ako prije dodjes u milost sv Ilije   Laugh

Pa sto se mi Hrvati imamo sekirati oko tih gore navedenih, jel imamo tebe druga Boska Buhu, jebiga nama je to vec done deal, samo cekamo da nas prevedes preko vode do slobode  Grin.

a gdje si ti velika hrvatice bila 90.-ih godina? gdje su bili tvoji roditelji i koje su politicke funkcije imali? ajd malo pucanstvu objasni koliko si ti velika hrvatica vec kad si krenula djonom na mene ni krivog ni duznog.
ja cu ponovo ponovit ali uzalud kad s druge strane imam hrvatsko smece koje ima SEP. RH JE ZLOCINACKA ORGANIZACIJA!!!. vi hrvati kad budete sami sebi dozvolili da svo sranje druga franje izadje na povrsinu i kad skontate da ste sami sebe unistili poklat ce te se medjusobno. onaj gradjanski rat kad ste razjebali SFRJ je pickin dim prema klaonici koju sami sebi spremate.
i ne zajebavam se, ovo ce se desiti klati ce te se hrvati protiv hrvata. i onda konacno kraj hrvatstva.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 1:13 am

Esco, doista bi trebao malo cesce zagledati u redjipet one sisate konobarice...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 5:45 am

Ligeja je napisao/la:Esco, doista bi trebao malo cesce zagledati u redjipet one sisate konobarice...
možda su je zamjenili konobarom  Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Lena čet ruj 11, 2014 6:44 am

Pancho je napisao/la:
Lena je napisao/la:
meni je danas realnost baš lijepa i svijetla jer ću završit nešto puno ranije od planiranog.....ajme koji pozitivan šok....
napokon!  Happy

Jesi ti to plozila te ispite za koje si ucila? Aj hvali se malo ako je tako i naravno cestitam!  Happy
jeeesaaaam!!!
a di ću se hvalit nakon toliko vremena  zubo
al ok....šteta je bila toliki trud samo tako pustit da ode u vjetar....
a kako mi se poklopilo da dam otkaz ovo je bio zapravo zadnji voz da položim 2 zadnja ispita i uzmem tu diplomu....
op op!!!!
baš sam veselaaaaa......
a hoću li uopće radit u struci to je sad nova priča.....nema veze....šta bude bude
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 7:02 am

Toro je napisao/la:

a gdje si ti velika hrvatice bila 90.-ih godina? gdje su bili tvoji roditelji i koje su politicke funkcije imali? ajd malo pucanstvu objasni koliko si ti velika hrvatica vec kad si krenula djonom na mene ni krivog ni duznog.
ja cu ponovo ponovit ali uzalud kad s druge strane imam hrvatsko smece koje ima SEP. RH JE ZLOCINACKA ORGANIZACIJA!!!. vi hrvati kad budete sami sebi dozvolili da svo sranje druga franje izadje na povrsinu i kad skontate da ste sami sebe unistili poklat ce te se medjusobno. onaj gradjanski rat kad ste razjebali SFRJ je pickin dim prema klaonici koju sami sebi spremate.
i ne zajebavam se, ovo ce se desiti klati ce te se hrvati protiv hrvata. i onda konacno kraj hrvatstva.

Ma mis mali, zlocesta Darla pardon Pancha Grin , krenula na sirotog Tora djonom, a srce slatko, eto opet necija zrtva, jadni Esco, pa jebo takav zivot.

Vis Toro, sve te tvoje velike moralne poduke kurca vrijede, jer zbog forumske zajebancije, gdje samo budali nije jasno da sam namjerno zauzela radikalan stav, da ti pokazem nakaradnost tvojih prosera i gdje je jasno da osim sto stvarno mislim da si zadojen, jednako kao i one budaletine od skinheadsa, odnosno desnicarskih fasistickih kretena, se u biti zajebavam, ti si u stanju nakog godina prijateljstva meni reci da sam glupa ko kurac i smece i dirati se mojih roditelja, to samo picka od covjeka moze. A to svoje pizdunstvo si vise puta pokazao i to svaki puta kad se osjecas stjeran u kut nekim forumskim dogadjajem, jer naravno ljudi zive na forumu i od foruma, pa je jako bitno kakav dojam ostave na forumu i sto ce forumsko pucnastvo o njima misliti, to je naravno puno bitnije od odnosa koje su ostvarili u RL. Ti mozda imas vise godina od mene, ali ce ti trebati jos par stotina zivota da se naucis sto je musko sa karakterom. E sad sam te tek nagazila, ali sam jos uvijek poprilicno njezna  Wink.

Pa da nebi ti mislio da se ja tebe nesto bojim, jer ti kao znas neke privatne stvari o meni, pa ces sad ti forumskom pucanstvu pojasniti tko sam ja ustvari ili da se ja sramim svojih roditelja i svojih predaka, svi moji pretci su bili partizani, a moji roditelji u Savezu komunista Hrvatske, te kasnije do 1994 u SDP-u, kad su se batalili svega toga. Ja sam ponosna na svoje roditelje jer su me i tada naucili da znam tko sam i sto sam po nacionalnosti i da se nikad toga ne sramim, a vise od svega, da cijenim covjeka po tome kakav je covjek, koje god da nacionalnosti bio i sto me nisu zadojili mrznjom prema nikome. Eto Toro, sad mos nastaviti dalje srati svoje pizdarije, jer jebiga ipak si ti Bosko Buha, naucnik  Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 7:04 am

Lena je napisao/la:

jeeesaaaam!!!
a di ću se hvalit nakon toliko vremena  zubo
al ok....šteta je bila toliki trud samo tako pustit da ode u vjetar....
a kako mi se poklopilo da dam otkaz ovo je bio zapravo zadnji voz da položim 2 zadnja ispita i uzmem tu diplomu....
op op!!!!
baš sam veselaaaaa......
a hoću li uopće radit u struci to je sad nova priča.....nema veze....šta bude bude

Ma svaka cast na trudu i volji i zelji, a ponajvise na hrabrosti za dati otkaz, te pametno iskoristiti to vrijeme.

I trebas biti vesela i ponosna, bome imas zasto  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 10:53 am

Lena je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
Lena je napisao/la:
meni je danas realnost baš lijepa i svijetla jer ću završit nešto puno ranije od planiranog.....ajme koji pozitivan šok....
napokon!  Happy

Jesi ti to plozila te ispite za koje si ucila? Aj hvali se malo ako je tako i naravno cestitam!  Happy
jeeesaaaam!!!
a di ću se hvalit nakon toliko vremena  zubo
al ok....šteta je bila toliki trud samo tako pustit da ode u vjetar....
a kako mi se poklopilo da dam otkaz ovo je bio zapravo zadnji voz da položim 2 zadnja ispita i uzmem tu diplomu....
op op!!!!
baš sam veselaaaaa......
a hoću li uopće radit u struci to je sad nova priča.....nema veze....šta bude bude

Kakvo olaksanje i divotica Happy ... Zavrsiti jedan proces na najbolji nacin. Happy

Onda, za cca mjesec dana cestitamo na diplomi, je l' tako? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 10:54 am

dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Esco, doista bi trebao malo cesce zagledati u redjipet one sisate konobarice...
možda su je zamjenili konobarom  Grin

Pa ima jos bircevaaa Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:10 am

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Esco, doista bi trebao malo cesce zagledati u redjipet one sisate konobarice...
možda su je zamjenili konobarom  Grin

Pa ima jos bircevaaa Happy
ima no navika je navika




Ovako 
Ova rasprava između vas dva žapca ne vodi ničem dobrom.
Tak ste kao klinci koji se hrvaju za šalu pa se nakraju završi za istač i u suzama.


Polako prelazite granicu dobrog ukusa, zajebancije, zafrkancije i radite nepotrebno psihozu nama ostalima .
Aj oboje stanite , vratite si stare nikove, pa lijepo nastavite razgovarat ili se preskačite.
Čemu tenzije i da se opet kriš - kraš svi razjebemo.
Ja se nebi htela mešat al jebiga nemrm baš dugo šutit, pa molim da mi pomognete.
Hvala obojici   angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:18 am

Dromsi, ja ti vise ne obracam paznju na sadrzaj njihovih upisa (jedino zapazam da je Esco sve ljuci, nabrijaniji). I jedva cekam nastaviti raspravu od kojih desetak stranica unatrag, samo da se docepam veeelike tipkovnice. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:23 am

I sto nedostaje Toru i Panchu? Bi li ruza drugacije mirisala da, bla, bla, bla... Veli Shakespeare : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 11:26 am

Ligeja je napisao/la:I sto nedostaje Toru i Panchu? Bi li ruza drugacije mirisala da, bla, bla, bla... Veli Shakespeare : ))

Ae  Grin ..

Bakut, ne sekiraj se ti nista, sve ce biti u najboljem redu, ali evo ja ti obecajem da nema te sile koja ce nas vise razdovojiti  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 11:26 am

Mislim nas forumase  Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:27 am

Ligeja je napisao/la:Dromsi, ja ti vise ne obracam paznju na sadrzaj njihovih upisa (jedino zapazam da je Esco sve ljuci, nabrijaniji). I jedva cekam nastaviti raspravu od kojih desetak stranica unatrag, samo da se docepam veeelike tipkovnice. Happy
mala Li buš vidla nebu dobro
još ak se ti uključiš, Esko bu puko ko kokica
ženski loby će ga skroz razjebati
ja preletim po textu i sad zadnje vidim da će se jahati po rodu i porodu a to mi je bez veze.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:28 am

Pancho je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:I sto nedostaje Toru i Panchu? Bi li ruza drugacije mirisala da, bla, bla, bla... Veli Shakespeare : ))

Ae  Grin ..

Bakut, ne sekiraj se ti nista, sve ce biti u najboljem redu, ali evo ja ti obecajem da nema te sile koja ce nas vise razdovojiti  zubo
najebala si mala ak ne održiš obečanje.  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 11:33 am

dromsin je napisao/la:

mala Li buš vidla nebu dobro
još ak se ti uključiš, Esko bu puko ko kokica
ženski loby će ga skroz razjebati
ja preletim po textu i sad zadnje vidim da će se jahati po rodu i porodu a to mi je bez veze.

Nece se po nicem jahati, ako je netko normalan, ako nije fala Bogu ni prvi ni zadnji puta.  

Nema nikakvog zenskog lobija niti urote, protiv Esca, a te price da mu se ne moze reci sto radi, a da se nebi zivjelo u strahu od forumskog razjebavanja, i toga da bude se on insinuirao privatnim podacima, u kao obrani, to si moze nekom drugom raditi.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 11:35 am

dromsin je napisao/la:

najebala si mala ak ne održiš obečanje.  angel

Prodano  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:41 am

Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

mala Li buš vidla nebu dobro
još ak se ti uključiš, Esko bu puko ko kokica
ženski loby će ga skroz razjebati
ja preletim po textu i sad zadnje vidim da će se jahati po rodu i porodu a to mi je bez veze.

Nece se po nicem jahati, ako je netko normalan, ako nije fala Bogu ni prvi ni zadnji puta.  

Nema nikakvog zenskog lobija niti urote, protiv Esca, a te price da mu se ne moze reci sto radi, a da se nebi zivjelo u strahu od forumskog razjebavanja, i toga da bude se on insinuirao privatnim podacima, u kao obrani, to si moze nekom drugom raditi.
nema lobya al jebi ga on je sam nabrijanović, Popa ne računam on je u Ikeji
pa će Esku to biti jedan od argumenata da ga sve žene jaše.
Nema mu one koja ga je uvjek tetošila a na kraju po srpski zarila nož u leđa.
A iz iskustva, opravdan je to strah zubo kaj je je
I ko normalan piše po forumima, sve su to luđaci, 
a jadni nemaju pojma da jesu  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:50 am

dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Esco, doista bi trebao malo cesce zagledati u redjipet one sisate konobarice...
možda su je zamjenili konobarom  Grin

Pa ima jos bircevaaa Happy
ima no navika je navika




Ovako 
Ova rasprava između vas dva žapca ne vodi ničem dobrom.
Tak ste kao klinci koji se hrvaju za šalu pa se nakraju završi za istač i u suzama.


Polako prelazite granicu dobrog ukusa, zajebancije, zafrkancije i radite nepotrebno psihozu nama ostalima .
Aj oboje stanite , vratite si stare nikove, pa lijepo nastavite razgovarat ili se preskačite.
Čemu tenzije i da se opet kriš - kraš svi razjebemo.
Ja se nebi htela mešat al jebiga nemrm baš dugo šutit, pa molim da mi pomognete.
Hvala obojici   angel

stvari su puno zajebanije nego ih Darla pokusava prikazati kao neku dobronamjernu zajebanciju stavljajuci si ulogu neke preodgajateljice s naglaskom demonstracije moci buduci je napisala da jos nije ni zlocesta onako kako zna bit zlocesta i destruktivna. ja znam koliko Darla moze biti destruktivna ali opet to govori o njoj a ne meni. ja cu i dalje kritizirati hrvate to mi nitko nemoze zabraniti pa ni na ovakav nacin na koji Darla pokusava.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 11:53 am

dromsin je napisao/la:

nema lobya al jebi ga on je sam nabrijanović, Popa ne računam on je u Ikeji
pa će Esku to biti jedan od argumenata da ga sve žene jaše.
Nema mu one koja ga je uvjek tetošila a na kraju po srpski zarila nož u leđa.
A iz iskustva, opravdan je to strah zubo kaj je je
I ko normalan piše po forumima, sve su to luđaci, 
a jadni nemaju pojma da jesu  zubo

Dobro sa godinama shvate, pa se pomire sa tom cinjenicom da su ludjaci  zubo.

Znam da je opravdan strah, ali strah se rijesava tako da se pogleda ga oci u oci  zubo.

Salim se malo sa tobom jer vidim da smo te uznemirili, uglavnom ne sekiraj se, ja budem svoju rijec odrzala  Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:53 am

Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
možda su je zamjenili konobarom  Grin

Pa ima jos bircevaaa Happy
ima no navika je navika




Ovako 
Ova rasprava između vas dva žapca ne vodi ničem dobrom.
Tak ste kao klinci koji se hrvaju za šalu pa se nakraju završi za istač i u suzama.


Polako prelazite granicu dobrog ukusa, zajebancije, zafrkancije i radite nepotrebno psihozu nama ostalima .
Aj oboje stanite , vratite si stare nikove, pa lijepo nastavite razgovarat ili se preskačite.
Čemu tenzije i da se opet kriš - kraš svi razjebemo.
Ja se nebi htela mešat al jebiga nemrm baš dugo šutit, pa molim da mi pomognete.
Hvala obojici   angel

stvari su puno zajebanije nego ih Darla pokusava prikazati kao neku dobronamjernu zajebanciju stavljajuci si ulogu neke preodgajateljice s naglaskom demonstracije moci buduci je napisala da jos nije ni zlocesta onako kako zna bit zlocesta i destruktivna. ja znam koliko Darla moze biti destruktivna ali opet to govori o njoj a ne meni. ja cu i dalje kritizirati hrvate to mi nitko nemoze zabraniti pa ni na ovakav nacin na koji Darla pokusava.
piši i jebi im mater, boli me pipica za sve, ja idem na more i vesela sam i ništa mi neće ovi dan pokvarit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:56 am

Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

nema lobya al jebi ga on je sam nabrijanović, Popa ne računam on je u Ikeji
pa će Esku to biti jedan od argumenata da ga sve žene jaše.
Nema mu one koja ga je uvjek tetošila a na kraju po srpski zarila nož u leđa.
A iz iskustva, opravdan je to strah zubo kaj je je
I ko normalan piše po forumima, sve su to luđaci, 
a jadni nemaju pojma da jesu  zubo

Dobro sa godinama shvate, pa se pomire sa tom cinjenicom da su ludjaci  zubo.

Znam da je opravdan strah, ali strah se rijesava tako da se pogleda ga oci u oci  zubo.

Salim se malo sa tobom jer vidim da smo te uznemirili, uglavnom ne sekiraj se, ja budem svoju rijec odrzala  Happy
flower

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 11:57 am

dromsin je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

mala Li buš vidla nebu dobro
još ak se ti uključiš, Esko bu puko ko kokica
ženski loby će ga skroz razjebati
ja preletim po textu i sad zadnje vidim da će se jahati po rodu i porodu a to mi je bez veze.

Nece se po nicem jahati, ako je netko normalan, ako nije fala Bogu ni prvi ni zadnji puta.  

Nema nikakvog zenskog lobija niti urote, protiv Esca, a te price da mu se ne moze reci sto radi, a da se nebi zivjelo u strahu od forumskog razjebavanja, i toga da bude se on insinuirao privatnim podacima, u kao obrani, to si moze nekom drugom raditi.
nema lobya al jebi ga on je sam nabrijanović, Popa ne računam on je u Ikeji
pa će Esku to biti jedan od argumenata da ga sve žene jaše.
Nema mu one koja ga je uvjek tetošila a na kraju po srpski zarila nož u leđa.
A iz iskustva, opravdan je to strah zubo kaj je je
I ko normalan piše po forumima, sve su to luđaci, 
a jadni nemaju pojma da jesu  zubo

sve su mi zene kad nije vise bilo po njihovom zabile noz u ledja pocev od moje majke pa nadalje. zadnja mi je isprovocirala drugi infarkt po redu zbog kojeg sam lezao 21 dan na intenzivnoj i kasnije u Magdaleni ja joj se zahvaljujem na nepodrsci a tako smo si bili dobri prijatelji jel jer znam da ce ovo procitati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 12:03 pm

Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

mala Li buš vidla nebu dobro
još ak se ti uključiš, Esko bu puko ko kokica
ženski loby će ga skroz razjebati
ja preletim po textu i sad zadnje vidim da će se jahati po rodu i porodu a to mi je bez veze.

Nece se po nicem jahati, ako je netko normalan, ako nije fala Bogu ni prvi ni zadnji puta.  

Nema nikakvog zenskog lobija niti urote, protiv Esca, a te price da mu se ne moze reci sto radi, a da se nebi zivjelo u strahu od forumskog razjebavanja, i toga da bude se on insinuirao privatnim podacima, u kao obrani, to si moze nekom drugom raditi.

necu po nikom jahati ali bogami neces ni ti po meni. nisam odao nicije prvt. podatke i niti nemam namjeru samo sam ti postavio pitanje.

to sto ti mene napadas ( da, napadas, jer to sto radis je napad agresija jos sam uvijek pametan da skuzim razliku izmedju zajebancije i agresivnog napadanja ) a u vezi tvoje pregoleme ljubavi prema hrvatstvu rh i ostalim ultanacionalistickim porivima a s time da jos do sada nisi dala niti jedan dokaz argument kojim bi srusila moje dokaze i argumente zasto ja kritiziram hrvate.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 12:06 pm

Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

mala Li buš vidla nebu dobro
još ak se ti uključiš, Esko bu puko ko kokica
ženski loby će ga skroz razjebati
ja preletim po textu i sad zadnje vidim da će se jahati po rodu i porodu a to mi je bez veze.

Nece se po nicem jahati, ako je netko normalan, ako nije fala Bogu ni prvi ni zadnji puta.  

Nema nikakvog zenskog lobija niti urote, protiv Esca, a te price da mu se ne moze reci sto radi, a da se nebi zivjelo u strahu od forumskog razjebavanja, i toga da bude se on insinuirao privatnim podacima, u kao obrani, to si moze nekom drugom raditi.
nema lobya al jebi ga on je sam nabrijanović, Popa ne računam on je u Ikeji
pa će Esku to biti jedan od argumenata da ga sve žene jaše.
Nema mu one koja ga je uvjek tetošila a na kraju po srpski zarila nož u leđa.
A iz iskustva, opravdan je to strah zubo kaj je je
I ko normalan piše po forumima, sve su to luđaci, 
a jadni nemaju pojma da jesu  zubo

sve su mi zene kad nije vise bilo po njihovom zabile  noz u ledja pocev od moje majke pa nadalje. zadnja mi je isprovocirala drugi infarkt po redu zbog kojeg sam lezao 21 dan na intenzivnoj i kasnije u Magdaleni ja joj se zahvaljujem na nepodrsci a tako smo si bili dobri prijatelji jel jer znam da ce ovo procitati.
pa kad si tvrdoglav, i niš iz iskustva nisi naučio
Ženi moraš dati ,da je po njenom, bar da misli da je po njenom, perfidno ju navuć, uvjeriti da je to upravo njena ideja,zamisao, i da si joj podložan ko rob. Tu i tam malo zabrundant, malo i riknut ko lav, da se vidi muško a onda popustiti, ne vole žene ni pičkice. Muškarac sa mjerom, to se traži.

Dakle rezime, nisu žene krive, nego ti , jel jasno  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 16 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 29. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.