Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 3 / 29. Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija sri kol 20, 2014 3:52 pm

escaped je napisao/la:sjebaste mi temu jebem vam sunce zarko a toliko sam se trudio.

pa to ti je čista realnost!  Laugh

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 3:55 pm

bazilija je napisao/la:
escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:esko nemoj još ić..ček da ti i ja ispičkaram


E! stavija san alu foliju na pamet Ae, nes ti meni vise krast enerdji   zubo 

a ti si umjesto guske mogo ljubit i kozu, jel tako?  zubo

svakome avatar po zasluzi. i ti bi mogla stavit neki avatar a ne ovu siluetu. ako ne zelis da ti se mjenja av napomeni. jedino Pop ima kopirajt na avatar i njemu se ne mijenja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 3:56 pm

escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:esko nemoj još ić..ček da ti i ja ispičkaram


E! stavija san alu foliju na pamet Ae, nes ti meni vise krast enerdji   zubo 
slaba ti e folia.... Silly hitno to mienjaj
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 3:57 pm

bazilija je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:pozdravljam kozu baasu..koja ide u istru gdje joj je i miesto

o none, none, none, premila noneee    :zaigran
 Love comox posred usta  Love
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 3:59 pm

escaped je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:esko nemoj još ić..ček da ti i ja ispičkaram


E! stavija san alu foliju na pamet Ae, nes ti meni vise krast enerdji   zubo 

a ti si umjesto guske mogo ljubit i kozu, jel tako?  zubo

svakome avatar po zasluzi. i  ti bi mogla stavit neki avatar a ne ovu siluetu. ako ne zelis da ti se mjenja av napomeni. jedino Pop ima kopirajt na avatar i njemu se ne mijenja.
baso odvoji jedan dan za eska..moraš sist š njim na pivo..pula nie daleko
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija sri kol 20, 2014 4:04 pm

urbanstyle je napisao/la:
escaped je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
escaped je napisao/la:


E! stavija san alu foliju na pamet Ae, nes ti meni vise krast enerdji   zubo 

a ti si umjesto guske mogo ljubit i kozu, jel tako?  zubo

svakome avatar po zasluzi. i  ti bi mogla stavit neki avatar a ne ovu siluetu. ako ne zelis da ti se mjenja av napomeni. jedino Pop ima kopirajt na avatar i njemu se ne mijenja.
baso odvoji jedan dan za eska..moraš sist š njim na pivo..pula nie daleko
ovaj put neću moći, ali drugi put mu neću moći odoljeti 100%  zubo

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija sri kol 20, 2014 4:05 pm

urbanstyle je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:pozdravljam kozu baasu..koja ide u istru gdje joj je i miesto

o none, none, none, premila noneee    :zaigran
 Love comox posred usta  Love
 Love  moram ići. ba-baaaj!

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 4:16 pm

escaped je napisao/la:sjebaste mi temu jebem vam sunce zarko a toliko sam se trudio.
 zubo to ti e zato jerbo si divlji 

nako mater ocrniti -sram te budi!!!!

ali moram reći da si dielom u pravu, valja se ispičkarati kako treba - ima majčica koje vole kontrolu nad djecom -pa čak kad im ta "dječica"imaju i četiri banke...

kod mene se u kući nikad tako nije razgovaralo sa roditeljstvom..kad promislim nije bilo baš neke potrebe, međutim u ovoj mojoj familiji kojoj pripadam trenutno...bez problema se popičkaramo i živimo dalje
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 4:25 pm

bazilija je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
escaped je napisao/la:
bazilija je napisao/la:

a ti si umjesto guske mogo ljubit i kozu, jel tako?  zubo

svakome avatar po zasluzi. i  ti bi mogla stavit neki avatar a ne ovu siluetu. ako ne zelis da ti se mjenja av napomeni. jedino Pop ima kopirajt na avatar i njemu se ne mijenja.
baso odvoji jedan dan za eska..moraš sist š njim na pivo..pula nie daleko
ovaj put neću moći, ali drugi put mu neću moći odoljeti 100%  zubo
sve što moš učinit danas..ne ostavljaj za sutra...

esko će svrišt u pržunu -jer je rekao da mu još jedino ostaje sabor za minati..ak to učini brzo...yebigaa zubo 

esko lalovac će nam podignuti plaće....jel sere ili zbilja misli
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:29 pm

urbanstyle je napisao/la:
escaped je napisao/la:sjebaste mi temu jebem vam sunce zarko a toliko sam se trudio.
 zubo to ti e zato jerbo si divlji 

nako mater ocrniti -sram te budi!!!!

ali moram reći da si dielom u pravu, valja se ispičkarati kako treba - ima majčica koje vole kontrolu nad djecom -pa čak kad im ta "dječica"imaju i četiri banke...

kod mene se u kući nikad tako nije razgovaralo sa roditeljstvom..kad promislim nije bilo baš neke potrebe, međutim u ovoj mojoj familiji kojoj pripadam trenutno...bez problema se popičkaramo i živimo dalje

nisam ju nista ocrnio. stvari su takve kakve jesu. kad prijedje granicu ja joj dam do znanja na kulturan nacin. ali ako dvajst puta na kulturan nacin dam do znanja da je presla granicu a ona i dalje rosta, e da ga jebes nema tu vise cile mile.
svaka familija je svemir za sebe nemoze se tu osudjivat ni radit paralele. ali mene se nemoze usutkat nikako ja sto na umu to na drumu pa ko ce se uvrijedit ko nece boli me kurac stvarno.
jebote pokazuje mi nalaz krvna slika joj je ko da ju je Michelangelo i Leonardo slikali ali stalno neki kurac kuka. moja krvna slika je cista apstrakcija ko da ju je Picaso mazao ni sami doktori neznaju kako ja to i na koji nacin prkosim zakonima prirode i ja se ne bunim nit kukam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:32 pm

urbanstyle je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
escaped je napisao/la:
bazilija je napisao/la:

a ti si umjesto guske mogo ljubit i kozu, jel tako?  zubo

svakome avatar po zasluzi. i  ti bi mogla stavit neki avatar a ne ovu siluetu. ako ne zelis da ti se mjenja av napomeni. jedino Pop ima kopirajt na avatar i njemu se ne mijenja.
baso odvoji jedan dan za eska..moraš sist š njim na pivo..pula nie daleko
ovaj put neću moći, ali drugi put mu neću moći odoljeti 100%  zubo
sve što moš učinit danas..ne ostavljaj za sutra...

esko će svrišt u pržunu -jer je rekao da mu još jedino ostaje sabor za minati..ak to učini brzo...yebigaa zubo 

esko lalovac će nam podignuti plaće....jel sere ili zbilja misli

mislis da se pozurim dok jos RH postoji...  zubo 

lalovac sere ali zbilja misli da mi neznamo da sere.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 4:35 pm

hahahaaa...yebote mikelanđelo i pikaso....ahahaha..koi si ti lik pa to nema kugla zemaljska...reci staroj da ću joj platit kofi što te rodila takvoga univerzalnoga...pičko jedna  zubo  zubo  zubo
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:36 pm

Samo da napomenem, Esco, da ti i nije neki fazon. Pisat cu o Libetu, pisat'. Sad imam zanimljivije teme na pameti. A ti kad sanjas ljude oni se trebaju zabrinut'? Maa ne zelim znat'.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 4:39 pm

Li -samo ti uprati dan..sve zapisuj što ti se  danas desilo..poslje mu zabrani da te sanja....

zanimljivo mi je to kada se sanjaju ljudi koje u rl ne poznaš..ja inače onda ni ne zapamtim lice iz sna...trudim se..ali ne ide...
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:43 pm

Ligeja je napisao/la:Samo da napomenem, Esco, da ti i nije neki fazon. Pisat cu o Libetu, pisat'. Sad imam zanimljivije teme na pameti.  A ti kad sanjas ljude oni se trebaju zabrinut'? Maa ne zelim znat'.

kao da ja biram sto cu i koga cu sanjat. nije bilo nista bludnoga u snu. bio je neki razgovor i nista vise.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:46 pm

urbanstyle je napisao/la:Li -samo ti uprati dan..sve zapisuj što ti se  danas desilo..poslje mu zabrani da te sanja....

zanimljivo mi je to kada se sanjaju ljudi koje u rl ne poznaš..ja inače onda ni ne zapamtim lice iz sna...trudim se..ali ne ide...

Ali imas osjecaj da si vidjela lice, zar ne? Happy Mislim, znas da je to ta osoba i nijedna druga. Happy

Dosad sam samo Whisp sanjala kao da je rijec o susretu uzivo.... Ali bilo je situacija u kojima sam vecinu ljudi s ovog foruma sanjala, ali bili su prikazani dvodimenzionalno, kao igrace karte s nogama i rukama... Bas neke crtic scene Grin


Zadnja promjena: Ligeja; sri kol 20, 2014 4:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:48 pm

escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Samo da napomenem, Esco, da ti i nije neki fazon. Pisat cu o Libetu, pisat'. Sad imam zanimljivije teme na pameti.  A ti kad sanjas ljude oni se trebaju zabrinut'? Maa ne zelim znat'.

kao da ja biram sto cu i koga cu sanjat. nije bilo nista bludnoga u snu. bio je neki razgovor i nista vise.

Pa to mi uopce i nije proslo umom. Samo sam se pobojala da je nesto ruzno, tipa, sanjao si me ozlijedjenu ili tome slicno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 4:57 pm

ja kad sanjam eska uvik dobiem pare  Laugh 

jednom sam probu sanjala...i taj dan mi je bio usran  Laugh
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:58 pm

Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Samo da napomenem, Esco, da ti i nije neki fazon. Pisat cu o Libetu, pisat'. Sad imam zanimljivije teme na pameti.  A ti kad sanjas ljude oni se trebaju zabrinut'? Maa ne zelim znat'.

kao da ja biram sto cu i koga cu sanjat. nije bilo nista bludnoga u snu. bio je neki razgovor i nista vise.

Pa to mi uopce i nije proslo umom. Samo sam se pobojala da je nesto ruzno, tipa, sanjao si me ozlijedjenu ili tome slicno.

ma kakvi. dala si mi nesto na cuvanje a ja sam to u nekim cudnim okolnostima izgubio i onda me bilo strah doc ti rec da sam to sto sam trebao cuvat izgubio i onda me pocela lovit panika pa sam se probudio sav zabrinut.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 5:01 pm

urbanstyle je napisao/la:ja kad sanjam eska uvik dobiem pare  Laugh 

jednom sam probu sanjala...i taj dan mi je bio usran  Laugh

zato sam ja potrebit ( nova rijec u rvata potrebit = siromasan ) kad se sve prelijeva u tvoju kesu. nemoj me sanjat inace cu bankrotirat skroz na skroz.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 5:13 pm

escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Samo da napomenem, Esco, da ti i nije neki fazon. Pisat cu o Libetu, pisat'. Sad imam zanimljivije teme na pameti.  A ti kad sanjas ljude oni se trebaju zabrinut'? Maa ne zelim znat'.

kao da ja biram sto cu i koga cu sanjat. nije bilo nista bludnoga u snu. bio je neki razgovor i nista vise.

Pa to mi uopce i nije proslo umom. Samo sam se pobojala da je nesto ruzno, tipa, sanjao si me ozlijedjenu ili tome slicno.

ma kakvi. dala si mi nesto na cuvanje a ja sam to u nekim cudnim okolnostima izgubio i onda me bilo strah doc ti rec da sam to sto sam trebao cuvat izgubio i onda me pocela lovit panika pa sam se probudio sav zabrinut.


Eto, i u snovima samo probleme stvaram i cinim da se ljudi osjecaju lose... Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 5:14 pm

urbanstyle je napisao/la:ja kad sanjam eska uvik dobiem pare  Laugh 

jednom sam probu sanjala...i taj dan mi je bio usran  Laugh

Baba Proba. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 5:17 pm

Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Samo da napomenem, Esco, da ti i nije neki fazon. Pisat cu o Libetu, pisat'. Sad imam zanimljivije teme na pameti.  A ti kad sanjas ljude oni se trebaju zabrinut'? Maa ne zelim znat'.

kao da ja biram sto cu i koga cu sanjat. nije bilo nista bludnoga u snu. bio je neki razgovor i nista vise.

Pa to mi uopce i nije proslo umom. Samo sam se pobojala da je nesto ruzno, tipa, sanjao si me ozlijedjenu ili tome slicno.

ma kakvi. dala si mi nesto na cuvanje a ja sam to u nekim cudnim okolnostima izgubio i onda me bilo strah doc ti rec da sam to sto sam trebao cuvat izgubio i onda me pocela lovit panika pa sam se probudio sav zabrinut.


Eto, i u snovima samo probleme stvaram i cinim da se ljudi osjecaju lose... Sad

pa nisi ti kriva sto sam ja smotan ko sajla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 5:26 pm

puca mi žica od interpleta...ali vas dvoje ste smotani i slaki 

još salatu nisam pojela..a počela sam je jesti oko tri  

idem dalje...navratim poslije
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 5:34 pm

jbt. zene su moja realnost.  Sad  di god dodjem okruzen sam zenama. doma, bircevi, forum...dosla mi i sestricna iz italije super mi je parlam sto na sat  Sad 
apropo kaze ona meni ( ja cu prevest na hrvatski radi lakseg razumijevanja cinjenica i okolnosti ) znas, vidjela sam foku na plazi i zamisli bezobraznice ona pliva uz mene i druge kupace.
ja: zbunj??? e ke??? ( mslim si u sebi evo jos jedna foka ) pa di ce plivat nego u moru a buduci je sama i voli drustvo pliva s vama koji je to problema dico io. ke hai paura di una foka??? foka kome foka.
ona: ma sta je ne bi mogli stavit u akvarij da ne smeta?
ja: ma ke akvario del kaco porko dio boia ke te ne fregha della foka.
ona: mah si si te ga ragion lasemo la ke vivi.
ja: omg svi su popizdili majkemi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 3 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 29. Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.