Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IKEA

+5
Buffy
whisperer
Aimee
Lena
Sco
9 posters

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Aimee pon kol 25, 2014 8:44 pm

dromsin je napisao/la:gušti su gušti

A mogla je dijete pustiti da odspava. Odrekla bih se matere da mi to napravi, materemi. clown
Aimee
Aimee

Posts : 20
Join date : 23.08.2014

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost pon kol 25, 2014 8:58 pm

Aimee je napisao/la:
dromsin je napisao/la:gušti su gušti

A mogla je dijete pustiti da odspava. Odrekla bih se matere da mi to napravi, materemi. clown
nisam gledala pa ne znam kolko je klinac star, možda je i sam klinac htel ići
Jesi vidla onaj video na Kultixima, spot u kojim djevojčice pjevaju da će biti šminkerice , prestrašno, neće školu niti fax.

A mora mi Pop objasniti kakve su to okruglice da je takva jagma za njima, može i receptor staviti.
A i prodalo se svašta nešto a najviše čaša i kuhinjskih krpa  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost pon kol 25, 2014 9:00 pm

alo Pope jesi i ti bio
ili čekaš da se strasti stišaju Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop pon kol 25, 2014 9:22 pm

dromsin je napisao/la:

A mora mi Pop objasniti kakve su to okruglice da je takva jagma za njima, može i receptor staviti.
...

Köttbullar
IKEA - Page 3 Koettbullar
Goda köttbullar gör du med detta recept. Servera gärna med kokt potatis och lingon samt grönsaker.


IKEA - Page 3 Printer Skriv ut   [email=?subject=Recept%20p%C3%A5%20K%C3%B6ttbullar&body=http://www.recepten.se/recept/koettbullar.html]IKEA - Page 3 Email_link Mejla[/email] 


 
14
[size]



IKEA - Page 3 External_gray_light[/size]
Klassiskt receptor på de godaste köttbullarna! Passar perfekt att äta både på julbordet, buffén eller till vardags. Även recept på god sås till köttbullarna som gärna serveras med lingonsylt och kokt potatis!
Visa recept steg för steg
IKEA - Page 3 Hourglass Tid: 45 min
IKEA - Page 3 Chart_pie 4 portioner
IKEA - Page 3 Briefcase Denna rätt är lämplig för matlådor.
Ingredienser:

Stekning:

Ev: Sås:

Ev: Servering:

Utrustning du behöver:

Gör så här:

  1. Mät upp färs och salt i en bunke. Blanda ordentligt.
  2. Mät upp mjölk och ströbröd i en liten skål. Tillsätt svartpeppar och kryddpeppar. Rör om och låt stå och svälla minst 10 minuter.
  3. Hacka löken fint. Hetta upp en stekpanna med en klick smör och stek löken tills den blir blank och får lite färg.
    (Man kan även ha löken rå i köttbullarna men det blir en godare, sötare smak om man steker den först.)
  4. Tillsätt ägget till färsen och blanda.
  5. Tillsätt den färdigsvällda "gröten" och löken. Blanda ihop så det blir väl blandat men blanda inte onödigt länge för då kan smeten bli "seg".
  6. Ta fram en skärbräda och skölj den med vatten och lägg upp den på arbetsbänken. 
    Trilla färsen med händerna till runda bollar och lägg dem på skärbrädan. Skölj gärna händerna i vatten då och då så blir köttbullarna runda och fina.
  7. Sätt på en stekpanna, lägg i en rejäl klick smör och låt det bli varmt, när det slutar bubbla är det dags att böra steka. 
    Lägg i en del av köttbullarna, inte fler än att de har plats att rulla runt när man skakar pannan. 
    Skaka pannan då och då så att de får en stekyta runt om. När köttbullarna fått en stekyta så sänk värmen och låt steka 3-5 minuter (utan lock). Tiden beror på köttbullarnas storlek. 
    Lägg upp köttbullarna på ett fat. Gör sedan om samma procedur för resten av köttbullarna.
  8. Om du vill göra sås: Ta fram en såskastrull och vispa ut mjölet med grädden och ev. lite av mjölken. Vispa i resten av mjölken. 
    Häll i 3 dl varmt vatten i stekpannan (kallt vatten som du värmer) för att vara rädd om stekpannan och inte hälla kallt vatten direkt i den. Vispa ner skyn i såskastrullen. 
    Vispa ner kalvfond och soja. Låt koka upp och sedan puttra ca 3 minuter. 
    Servera köttbullarna med såsen och kokt potatis och lingonsylt.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop pon kol 25, 2014 9:23 pm

dromsin je napisao/la:alo Pope jesi i ti bio
ili čekaš da se strasti stišaju Grin
Još se čeka.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop pon kol 25, 2014 9:44 pm

Impresivne brojke

Ovdašnji novinari su očigledno jako impresionirani (il se samo radi o besplatnim gablecima? IKEA - Page 3 A015).

Objavljeno koliko su građani kupili i pojeli u IKEA-i u prva četiri dana

U prva četiri dana rada robnu kuću IKEA Zagreb posjetilo je 60.711 građana. Najviše posjetitelja bilo je u subotu, 23. kolovoza, njih 18.123, dok je jučer, u nedjelju 24. kolovoza, zabilježeno najviše posjetitelja po satu njih oko 1.800.
...
(dalje čitajte s linka, da ne ispadne da im reklamiram proizvode)

Gužva i u restoranu

Predah od kupovine kupci su potražili u restoranu i bistrou gdje se u četiri dana, među ostalim, pojelo 69.405 komada švedskih mesnih okruglica i 14.565 hot dogova. Istovremeno, u Trgovini švedske hrane prodano je 16.300 komada smrznutih okruglica, odnosno 327 kg čime je broj prodanih mesnih okruglica dosegnuo 85.705. Također, prodano je čak 420 kg Pick&mix slatkiša. 

'Otvorenje robne kuće IKEA privuklo je veliki broj posjetitelja, znatno veći od onog koji smo predviđali. Želimo zahvaliti svim posjetiteljima koji su unatoč povremenim gužvama, strpljivo čekali', ističe voditelj robne kuće Georg Platzer

Regionalni PR menadžer Igor Štefanac naglašava: 'Osim Zagrepčana i građana Hrvatske, tijekom prva četiri dana IKEA robnu kuću u Zagrebu najviše je posjetilo susjeda iz Slovenije, a potom iz BiH i Srbije'.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost pon kol 25, 2014 10:22 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

A mora mi Pop objasniti kakve su to okruglice da je takva jagma za njima, može i receptor staviti.
...

Köttbullar
IKEA - Page 3 Koettbullar
Goda köttbullar gör du med detta recept. Servera gärna med kokt potatis och lingon samt grönsaker.


IKEA - Page 3 Printer Skriv ut   [email=?subject=Recept%20p%C3%A5%20K%C3%B6ttbullar&body=http://www.recepten.se/recept/koettbullar.html]IKEA - Page 3 Email_link Mejla[/email] 


 

14



IKEA - Page 3 External_gray_light
Klassiskt receptor på de godaste köttbullarna! Passar perfekt att äta både på julbordet, buffén eller till vardags. Även recept på god sås till köttbullarna som gärna serveras med lingonsylt och kokt potatis!
Visa recept steg för steg
IKEA - Page 3 Hourglass Tid: 45 min
IKEA - Page 3 Chart_pie 4 portioner
IKEA - Page 3 Briefcase Denna rätt är lämplig för matlådor.
Ingredienser:

Stekning:

Ev: Sås:

Ev: Servering:

Utrustning du behöver:

Gör så här:

  1. Mät upp färs och salt i en bunke. Blanda ordentligt.
  2. Mät upp mjölk och ströbröd i en liten skål. Tillsätt svartpeppar och kryddpeppar. Rör om och låt stå och svälla minst 10 minuter.
  3. Hacka löken fint. Hetta upp en stekpanna med en klick smör och stek löken tills den blir blank och får lite färg.
    (Man kan även ha löken rå i köttbullarna men det blir en godare, sötare smak om man steker den först.)
  4. Tillsätt ägget till färsen och blanda.
  5. Tillsätt den färdigsvällda "gröten" och löken. Blanda ihop så det blir väl blandat men blanda inte onödigt länge för då kan smeten bli "seg".
  6. Ta fram en skärbräda och skölj den med vatten och lägg upp den på arbetsbänken. 
    Trilla färsen med händerna till runda bollar och lägg dem på skärbrädan. Skölj gärna händerna i vatten då och då så blir köttbullarna runda och fina.
  7. Sätt på en stekpanna, lägg i en rejäl klick smör och låt det bli varmt, när det slutar bubbla är det dags att böra steka. 
    Lägg i en del av köttbullarna, inte fler än att de har plats att rulla runt när man skakar pannan. 
    Skaka pannan då och då så att de får en stekyta runt om. När köttbullarna fått en stekyta så sänk värmen och låt steka 3-5 minuter (utan lock). Tiden beror på köttbullarnas storlek. 
    Lägg upp köttbullarna på ett fat. Gör sedan om samma procedur för resten av köttbullarna.
  8. Om du vill göra sås: Ta fram en såskastrull och vispa ut mjölet med grädden och ev. lite av mjölken. Vispa i resten av mjölken. 
    Häll i 3 dl varmt vatten i stekpannan (kallt vatten som du värmer) för att vara rädd om stekpannan och inte hälla kallt vatten direkt i den. Vispa ner skyn i såskastrullen. 
    Vispa ner kalvfond och soja. Låt koka upp och sedan puttra ca 3 minuter. 
    Servera köttbullarna med såsen och kokt potatis och lingonsylt.

danke Pope.
znaš ti mene sve razmem angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop pon kol 25, 2014 11:16 pm

dromsin je napisao/la:
danke Pope.
znaš ti mene sve razmem angel
Ne daj da ti Šveđanka otme džekpot! Cool
Sad ti je valjda i jasno zakaj ljudi masovno njupaju kuglice u IKEA-i - a ne pripremaju ih doma? Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost uto kol 26, 2014 10:23 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
danke Pope.
znaš ti mene sve razmem angel
Ne daj da ti Šveđanka otme džekpot! Cool
Sad ti je valjda i jasno zakaj ljudi masovno njupaju kuglice u IKEA-i - a ne pripremaju ih doma? Silly
Otišla sam na colinarku i upisala švedski naziv tih kuglica i izbacilo mi par recepta
Faširano meso / može mješano, a može i govedina /
ribani luk
pimet - ovo je interesantno ,samo u jednom receptu se spominje i vjerujem da je to u originalu jer taj začin ima karakteristični miris. Mi smo ga stavljali u krvavice kad smo nekad davno delali .
Sol, papar, češnjak , peršin to su sad nijanse po izboru
Namoćena žemljica ili kuhani i propasirani krumpir ili namoćeni prezli i to valjda kako ko voli
jaje
E sad rade se male maltene za jedan zalogaj, neki prže u ulju a neki peku u rolu na namaštenom papiru. Moj izbor bi bio ulje
Sve u svemu minijaturni faširani šnicli
Pa sljedeći put kad bum delala fširance a delam ih retko bum probala napraviti.
Pimet nebum stavila, ćini mi se da bi princu to moglo smetati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost uto kol 26, 2014 10:31 pm

ma to su polpette, cufte. ako je Ikea od obicnih polpeta napravila religioznu hostiju onda su svedi sposobni u reklami ili su ljudi glupi ko kurac a svedi samo iskoristavaju ljudsku glupost.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost uto kol 26, 2014 10:46 pm

escaped je napisao/la:ma to su polpette, cufte. ako je Ikea od obicnih polpeta napravila religioznu hostiju onda su svedi sposobni u reklami ili su ljudi glupi ko kurac a svedi samo iskoristavaju ljudsku glupost.
angel  bedak, to ti je nekaj posebnog
Dok obletiš sve te silne kvadrate i vidiš sve izloženo zmučiš se ko Isus Krist, pa normalno da ti šmeka i da ti se čini da je to nekaj spešl
To ti je ko na sajmu u Sesvetama, rasprostrli robu po ogromnoj livadi . Sunce piči , prašina se diže po stazama di su kola vozila i velike grabe izrovala.
Tam je kotlovina, tam se vrti odojak,tam janjac, kuhane kobasice,raćnjići, pljeskavice , čevapi, pržene u ulju pogače, staklena vuna na štapu.
Mirisi stoke, mirisi klope ,mirisi znojne rulje i mirisnih damica i fićfiriča.
Pojest  nešto tamo, neprocjenjivo  Laugh
I onda dođeš doma ko moja sveki i skužiš da si kupil dve leve sandale vrlo povoljno  Laugh
Pa strepiš tjedan dana hoćeš li uspjeti zamjeniti jednu lijevu za jednu desnu. Laugh
Uspjela je  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost uto kol 26, 2014 11:00 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:ma to su polpette, cufte. ako je Ikea od obicnih polpeta napravila religioznu hostiju onda su svedi sposobni u reklami ili su ljudi glupi ko kurac a svedi samo iskoristavaju ljudsku glupost.
angel  bedak, to ti je nekaj posebnog
Dok obletiš sve te silne kvadrate i vidiš sve izloženo zmučiš se ko Isus Krist, pa normalno da ti šmeka i da ti se čini da je to nekaj spešl
To ti je ko na sajmu u Sesvetama, rasprostrli robu po ogromnoj livadi . Sunce piči , prašina se diže po stazama di su kola vozila i velike grabe izrovala.
Tam je kotlovina, tam se vrti odojak,tam janjac, kuhane kobasice,raćnjići, pljeskavice , čevapi, pržene u ulju pogače, staklena vuna na štapu.
Mirisi stoke, mirisi klope ,mirisi znojne rulje i mirisnih damica i fićfiriča.
Pojest  nešto tamo, neprocjenjivo  Laugh
I onda dođeš doma ko moja sveki i skužiš da si kupil dve leve sandale vrlo povoljno  Laugh
Pa strepiš tjedan dana hoćeš li uspjeti zamjeniti jednu lijevu za jednu desnu. Laugh
Uspjela je  zubo

ali trava kod susjeda je uvijek zelenija, nekako neznam kako funkcionira taj mentalni fenomen u rvata ali naucno je dokazano da sve sto je tudje je bolje, ljepse, pametnije, korisnije, jeftinije itd. a domae je srot treba ignorirat unistit itd. pa da su tako svedi razmisljali nikad Ikea ne bi postojala. tu da se sad ne bi provukli oni koji pjevaju moja domovina todoric atlantic zlocinacka i ostale zlocinake organizacije proizasle iz pljacke narodne imovine kojima je tudjman dao carte blanche da rade sto zele dok je rat bio u hard core fazi a ljudi na ratistu u bunkerima ili rotjerani. u takvim uvjetima je danasnja zlocinacka rvacka elita pljackala narod... i ta ista zlocinacka bagra misli da ce to past u zaborav? nece.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop sri kol 27, 2014 8:43 pm

Jebemu, danas nijednog novog članka o IKEA-i.  Sad
A jučer je samo onaj Urbin Baltazar spominjal da im daju Dračevac.
Moš mislit - samo tak daju građevinski plac. Nek taj dubidus da meni makar 2 kvadrata na Lovrincu, akonto kaj sam IKEA-in navijač.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 8:47 pm

besposlenpop je napisao/la:Jebemu, danas nijednog novog članka o IKEA-i.  Sad
A jučer je samo onaj Urbin Baltazar spominjal da im daju Dračevac.
Moš mislit - samo tak daju građevinski plac. Nek taj dubidus da meni makar 2 kvadrata na Lovrincu, akonto kaj sam IKEA-in navijač.  teet
Laugh Laugh ikein fan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop sri kol 27, 2014 9:06 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Jebemu, danas nijednog novog članka o IKEA-i.  Sad
A jučer je samo onaj Urbin Baltazar spominjal da im daju Dračevac.
Moš mislit - samo tak daju građevinski plac. Nek taj dubidus da meni makar 2 kvadrata na Lovrincu, akonto kaj sam IKEA-in navijač.  teet
Laugh Laugh ikein fan
Nu me:
IKEA - Page 3 GetImage
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 9:09 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Jebemu, danas nijednog novog članka o IKEA-i.  Sad
A jučer je samo onaj Urbin Baltazar spominjal da im daju Dračevac.
Moš mislit - samo tak daju građevinski plac. Nek taj dubidus da meni makar 2 kvadrata na Lovrincu, akonto kaj sam IKEA-in navijač.  teet
Laugh Laugh ikein fan
Nu me:
IKEA - Page 3 GetImage
ma da

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop sub ruj 13, 2014 5:57 pm

IKEA - Page 3 CroatianTragedies007
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by whisperer ned ruj 14, 2014 12:55 am

Bila u IKEI! Nekada sam sa podsmjehom primjećivala kako vani davaju smjernice kupcima k'o da su maloumni, a danas me nije nimalo iznenadilo što su isti dućan kod nas usmjeravali teletabisi. Dakle, ukoliko nemaš gps, vrlo je lako moguće da završiš u Slavonskom Brodu na paprikašu, što nakon ludilo manevra po cestama da dođeš do parkinga uopće ne bi bilo nimalo loše. Vraćajući sam skoro zaglibila u nekom selu, kako bih skrenula za Split i došla do Zagreba. Šteta što nisam imala fotoaparat da usnimim kako ljudi s kolicima prelaze travnjake kako bi ukrcali stvari u auto, a dojam euforije ostavlja blago predratno stanje. Ako mi još netko kaže da je ova zemlja u krizi, drage ga volje prošetam do Ikee, sada barem znam put.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop ned ruj 14, 2014 12:59 am

whisperer je napisao/la:Bila u IKEI! ...
Jesi kaj tržila?  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by whisperer ned ruj 14, 2014 1:07 am

!! Happy

IKEA - Page 3 20143_cocc04a_01_PH004774
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop ned ruj 14, 2014 1:12 am

Čestitam! Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost ned ruj 14, 2014 2:19 am

whisperer je napisao/la:Bila u IKEI! Nekada sam sa podsmjehom primjećivala kako vani davaju smjernice kupcima k'o da su maloumni, a danas me nije nimalo iznenadilo što su isti dućan kod nas usmjeravali teletabisi. Dakle, ukoliko nemaš gps, vrlo je lako moguće da završiš u Slavonskom Brodu na paprikašu, što nakon ludilo manevra po cestama da dođeš do parkinga uopće ne bi bilo nimalo loše. Vraćajući sam skoro zaglibila u nekom selu, kako bih skrenula za Split i došla do Zagreba. Šteta što nisam imala fotoaparat da usnimim kako ljudi s kolicima prelaze travnjake kako bi ukrcali stvari u auto, a dojam euforije ostavlja blago predratno stanje. Ako mi još netko kaže da je ova zemlja u krizi, drage ga volje prošetam do Ikee, sada barem znam put.
Laugh  ludilo još ne jenjava

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Buffy ned ruj 14, 2014 10:31 am

IKEA je super Silly 
Kao nekad Nama, od igle do lokomotive Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by besposlenpop ned ruj 14, 2014 12:42 pm

Buffy je napisao/la:IKEA je super Silly 
Kao nekad Nama, od igle do lokomotive Grin
Touche! IKEA - Page 3 JC_Hi-Five

Da sam otvoril themu o Nami, odma bi se počelo s nostalgičnim upišima ... a IKEA je eto (još jedna) kapitalistička podvala napaćenom rvackom narodu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Gost ned ruj 14, 2014 7:42 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:IKEA je super Silly 
Kao nekad Nama, od igle do lokomotive Grin
Touche! IKEA - Page 3 JC_Hi-Five

Da sam otvoril themu o Nami, odma bi se počelo s nostalgičnim upišima ... a IKEA je eto (još jedna) kapitalistička podvala napaćenom rvackom narodu.
u Nami je još uvjek lijep izbor robe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

IKEA - Page 3 Empty Re: IKEA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.