Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav Vi veliki ljudi

+6
whisperer
besposlenpop
darla_
Lena
Sco
urbanstyle
10 posters

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by besposlenpop ned lis 12, 2014 12:49 pm

*madonna* je napisao/la:...
šta ti imaš kćer?  confused

 ...
Eto, mene zbog te male napalo ko da sam analfabeta. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by *madonna* ned lis 12, 2014 1:00 pm

ajme, neće darlita mene napasti valjda, ne želim si bit u koži ....  teet
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ ned lis 12, 2014 1:06 pm

Ma nije ga Lasto nitko napao, nego su mu Dromsi i Whisp samo u glas rekle da mi je to necakinja Grin

Iako to samo znaci da me u biti ne citate, jer o njoj i macki pricam cijelo bogovecno vrieme Silly
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ ned lis 12, 2014 1:12 pm

*madonna* je napisao/la:i mi obožavamo u dm i imamo iste problemčiće  Laugh dm obožava moja Esca Happy


kiss darlita ...

Aaaa ima lijepo i neobicno ime Happy

Druga stvar u kojoj me masu nervira, pa moram paziti da ne popizdim je skakanje po lokvama vode nakon kise  Laugh. Jer nakon te radnje moram ju odvesti kuci pa presvlaciti, da se ne prehladi sa mokrim nogicama. Po tom pitanju je tetka kupila gumene cizmice, naravno na hello kitty Grin, pa sad kad ide samnom van kad sam u Zg, a vani je padala kisa, mam ju u njih obucem Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 1:42 pm

*madonna* je napisao/la:i mi obožavamo u dm i imamo iste problemčiće  Laugh dm obožava moja Esca Happy



hvala bogu da me konacno netko na ovom svijetu obozava. nisam naviko stalno svi pljuju o meni...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by *madonna* ned lis 12, 2014 2:30 pm

Pancho je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:i mi obožavamo u dm i imamo iste problemčiće  Laugh dm obožava moja Esca Happy


kiss darlita ...

Aaaa ima lijepo i neobicno ime Happy

Druga stvar u kojoj me masu nervira, pa moram paziti da ne popizdim je skakanje po lokvama vode nakon kise  Laugh. Jer nakon te radnje moram ju odvesti kuci pa presvlaciti, da se ne prehladi sa mokrim nogicama. Po tom pitanju je tetka kupila gumene cizmice, naravno na hello kitty Grin, pa sad kad ide samnom van kad sam u Zg, a vani je padala kisa, mam ju u njih obucem Grin.


mislim da ne postoji dijete koje ne voli skaakti po lokvama Grin ...... naravno, obavezno mora skočiti u nju  ..... ako ništa proći kroz nju, bude borbe svaki put  Cry
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by *madonna* ned lis 12, 2014 2:32 pm

Pancho je napisao/la:Ma nije ga Lasto nitko napao, nego su mu Dromsi i Whisp samo u glas rekle da mi je to necakinja Grin

Iako to samo znaci da me u biti ne citate, jer o njoj i macki pricam cijelo bogovecno vrieme Silly



nisam baš aktivna na forumu u zadnje vrijeme i mnogo vaših napisanih događaja promakli su mi. malo mi i fali to aktivno piskaranje sa vama, budem se popravila .... Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by *madonna* ned lis 12, 2014 2:33 pm

Toro je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:i mi obožavamo u dm i imamo iste problemčiće  Laugh dm obožava moja Esca Happy



hvala bogu da me konacno netko na ovom svijetu obozava. nisam naviko stalno svi pljuju o meni...



od tebe sam davno digla ruke. nikada nisi mogao shvatiti koliko te volim. no iako sam digla ruke, ne znači da sam te prestala voljeti. vidiš da sam i kćer nazvala po tebi ....  Love Cool
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 2:56 pm

*madonna* je napisao/la:
Toro je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:i mi obožavamo u dm i imamo iste problemčiće  Laugh dm obožava moja Esca Happy



hvala bogu da me konacno netko na ovom svijetu obozava. nisam naviko stalno svi pljuju o meni...



od tebe sam davno digla ruke. nikada nisi mogao shvatiti koliko te volim. no iako sam digla ruke, ne znači da sam te prestala voljeti. vidiš da sam i kćer nazvala po tebi ....  Love Cool

shvatio sam ja odavno. volim i ja tebe ali kad me ti energetski zagrlis ko hobotnica nemogu disat pocinjem se gusit hvata me klaustrofobija. voli me ali nemoj me voljeti puno. voli me malo meni je to dovoljno Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by *madonna* ned lis 12, 2014 3:07 pm

Toro je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
Toro je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:i mi obožavamo u dm i imamo iste problemčiće  Laugh dm obožava moja Esca Happy



hvala bogu da me konacno netko na ovom svijetu obozava. nisam naviko stalno svi pljuju o meni...



od tebe sam davno digla ruke. nikada nisi mogao shvatiti koliko te volim. no iako sam digla ruke, ne znači da sam te prestala voljeti. vidiš da sam i kćer nazvala po tebi ....  Love Cool

shvatio sam ja odavno. volim i ja tebe ali kad me ti energetski zagrlis ko hobotnica nemogu disat pocinjem se gusit hvata me klaustrofobija. voli me ali nemoj me voljeti puno. voli me malo meni je to dovoljno Love


možda si me zamijenio s anabelom i njenim pipcima smrti .... ja baš ne grlim po forumu i ne čmarim se Grin .... ali ok. volimo se i dalje, mir i dobro ....  flower
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 4:56 pm

*madonna* je napisao/la:


možda si me zamijenio s anabelom i njenim pipcima smrti .... ja baš ne grlim po forumu i ne čmarim se Grin .... ali ok. volimo se i dalje, mir i dobro ....  flower

ne ne ono je nesto drugo na onakve stvari sam imun nemaju bas neki naboj. nisam mislio na grl grl na forumu nego te ja osjecam i ovako mos bit i na Mjesecu daljina je u takvim stvarima relativan pojam. sad ce netko rec da ja serem i izmisljam ali tko nema tu sposobnost nemoze ni znati.

mozda sam ti dao hint za tvoj problem nisam siguran ali cini mi se da ti muske previsa zapljusnes svojom ljubavlju na nekom energetskom levelu pa se muski nadju u totalnoj banani jer ih to ( ni oni ne kuze sta ) pocinje gusit i onda traze zene koje su energetski slabije u tom segmentu i nemaju takvu dinamiku i amplitudu. to je moj zakljucak i promisljanje koje ne mora biti tocno.

ali idemo dalje, pace e bene Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by *madonna* pon lis 13, 2014 6:27 am

sada bi se ja razvezala ali nemam vremena a i opet bi ti po svom a ja po svom. ima jedna malena stvar u kojoj si u pravu, a to je ta moja energija ljubavi naspram drugih, ali drugih koje prihvatim kao svoje . ako polazimo od činjenice da sam sa svima pristojna a ne indiferentna kao mnogi ljudu, ondam ožeš mislit kako se moje isijavanje energije povečava sa povečanjem ljubavi prema određenim osobama .... 

o tome su mi baš pričali moji prijatelji, pili smo pivicu, pušili i mezili pršuta i kulenovu seku u petak navečer. u jednom segmentu ( kontekst nije sada bitan ) kaže meni moja kate: jbt niti jedna moja prijateljica nije kao ti. ti uđeš u prostoriju, sva prpošna, nasmijana, mondena pa i u trenerci sa flekom od gulaša i ne jebeš što se u prostoriji nalazi mojih 15 ostalih rođaka i 15 prijatelja , ti i dalje imaš svoj pompozni show prema meni ( ne zbog njih ) jer me voliš, iskreno i čisto.... iskrena si i za one koje voliš pročitana si knjiga jer se daješ na tacni, daješ svoju dušu na izvol'te .... smisao razgovora bio je koliko to nije dobro, koliko si time štetim jer često ostanem povrijeđena od ljudi.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by *madonna* pon lis 13, 2014 6:38 am

kod ljudi kao što sam ja, pretpostavljam da je i prema novacima, strancima ili bilo kojim neutralnim osobama obična relacija komunikacije i ophođenja ( na nekom šalteru , na primjer ) srdačnija i toplija nego kod ostalih ljudi. ma govorim o onom smješku više, o trudu da budemo pristojni, niente di piu'.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 10:39 pm

*madonna* je napisao/la:kod ljudi kao što sam ja, pretpostavljam da je i prema novacima, strancima ili bilo kojim neutralnim osobama obična relacija komunikacije i ophođenja ( na nekom šalteru , na primjer ) srdačnija i toplija nego kod ostalih ljudi. ma govorim o onom smješku više, o trudu da budemo pristojni, niente di piu'.

tebi bi trebao posvetit cijelu temu. nemogu sve objasnit u dva posta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 11:05 pm

Frajlica je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:kod ljudi kao što sam ja, pretpostavljam da je i prema novacima, strancima ili bilo kojim neutralnim osobama obična relacija komunikacije i ophođenja ( na nekom šalteru , na primjer ) srdačnija i toplija nego kod ostalih ljudi. ma govorim o onom smješku više, o trudu da budemo pristojni, niente di piu'.

tebi bi trebao posvetit cijelu temu. nemogu sve objasnit u dva posta.
možeš i meni jednu da nebum ljubomorna  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by *madonna* uto lis 14, 2014 2:19 am

dromsin je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:kod ljudi kao što sam ja, pretpostavljam da je i prema novacima, strancima ili bilo kojim neutralnim osobama obična relacija komunikacije i ophođenja ( na nekom šalteru , na primjer ) srdačnija i toplija nego kod ostalih ljudi. ma govorim o onom smješku više, o trudu da budemo pristojni, niente di piu'.

tebi bi trebao posvetit cijelu temu. nemogu sve objasnit u dva posta.
možeš i meni jednu da nebum ljubomorna  angel



porekla bi odma šta si rekla. to što meni esco ima za reć nije sigurno za poželit  Grin
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ uto lis 14, 2014 9:52 am

*madonna* je napisao/la:


porekla bi odma šta si rekla. to što meni esco ima za reć nije sigurno za poželit  Grin

Esco ima intuiciju. Medjutim intuicija nije dovoljna, moras biti oslobodjen filtriranja kroz vlastita uvjerenja, da nekome mozes dati koristan savjet u vezi njegovih probelma, ako se vec primas tog posla. E sad posto mi svasta prodjemo u nasem zivotu na osnovu cega gradimo neku svoju sliku o svijetu, potrebno je dosta prakse da bi covjek bio oslobodjen filtriranja svega sto percipira i dozivljava, odnosno cesto ljudi mijesaju neke intuicijske informacije sa svojim emotivnim sadrzajem i onda dobijes u biti "oneciscenu" informaciju. 

Po meni recimo, nema nista lose u tome da si toliko otvorena i volis sa svim svojim srcem, bez kalkulacija, problem je sto ljudi nisu spremni cesto na takve odnose, jer u biti takav tvoj odnos prema njima, izvlaci iz njih vlastitu nesposobnost za isto, jer u biti ne zele, odnosno strah ih je biti tako otvorenim iz razlicitih razloga, najvise iz straha od povrede. Problem po meni nastane onda kad oni krenu ofenzivno na tebe iz tog svog straha, a ti im to dozvolis, jer mislis da to ima veze sa necime sto si ti napravila, pa onda budes jebena stranka, to je ono sto ti i frendica kaze da si najgora sama za sebe.

Uz svu edukaciju koju primimo u zivotu, najvazniju ne primimo, a to je umijece komuniciranja vlastitih unutarnjih stanja. Uci nas se da to nije pozeljno jer nas ostavlja ranjivima. Takodjer nas se ne uci, da tudja ponasanja govore o njihovom unutarnjem trenutnom stanju, a nista u biti o nasem i nama. Docim nase reakcije govore o nasem unutarnjem stanju i nama. Osim naravno ako te malo vise zanimaju ovakave stvari, pa naucis i zrcaljenje, kako bi drugome pokazao kako izgledaju njegova unutarnja stanja kojih nije svjestan.

Tako da po meni ti trebas nauciti reci, okei, stop, zasto se tako ponasas prema meni? Jer koliko te citam ti si prilicno sposobna i otvorena za izraziti sto ti osjecas i sto te muci. U biti trebas nauciti kako i dalje biti otvorena kakva i jesi, a da drugima ne dozvolis da to koriste kako bi ti nanjeli bol, odnosno proicirali svoja stanja na tebe. Jer druga stvar koju nas krivo uce je da mi moramo zasluziti ljubav, s time povezano da ako ju ne dobivamo to znaci da smo nekako neadekvatni. To jednostavno nije istina, ali napravi kurslus u nama gdje je posljedica obicno tog kurslusa da ne volimo sami sebe, pa nam je podsvjesno logicno da nas i drugi ne vole. Zato im i dozvoljavamo razlicite pizdarije. Jednom kad to osvjestimo, situacija se mijenja na obostranu korist.

Eto sorry sto sam te uzela kao primjer, no to sam napisala jer recimo tako ja vidim ovo o cemu sada pricate.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost uto lis 14, 2014 10:27 am

*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:kod ljudi kao što sam ja, pretpostavljam da je i prema novacima, strancima ili bilo kojim neutralnim osobama obična relacija komunikacije i ophođenja ( na nekom šalteru , na primjer ) srdačnija i toplija nego kod ostalih ljudi. ma govorim o onom smješku više, o trudu da budemo pristojni, niente di piu'.

tebi bi trebao posvetit cijelu temu. nemogu sve objasnit u dva posta.
možeš i meni jednu da nebum ljubomorna  angel



porekla bi odma šta si rekla. to što meni esco ima za reć nije sigurno za poželit  Grin
ma nemre biti, on ovako sporo goreči i ženo ljubac  zubo
Onda bolje nek muči i ne otvara temu/e dosta mu je Darla kao penicilin  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost uto lis 14, 2014 10:36 am

Pancho je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


porekla bi odma šta si rekla. to što meni esco ima za reć nije sigurno za poželit  Grin

Esco ima intuiciju. Medjutim intuicija nije dovoljna, moras biti oslobodjen filtriranja kroz vlastita uvjerenja, da nekome mozes dati koristan savjet u vezi njegovih probelma, ako se vec primas tog posla. E sad posto mi svasta prodjemo u nasem zivotu na osnovu cega gradimo neku svoju sliku o svijetu, potrebno je dosta prakse da bi covjek bio oslobodjen filtriranja svega sto percipira i dozivljava, odnosno cesto ljudi mijesaju neke intuicijske informacije sa svojim emotivnim sadrzajem i onda dobijes u biti "oneciscenu" informaciju. 

Po meni recimo, nema nista lose u tome da si toliko otvorena i volis sa svim svojim srcem, bez kalkulacija, problem je sto ljudi nisu spremni cesto na takve odnose, jer u biti takav tvoj odnos prema njima, izvlaci iz njih vlastitu nesposobnost za isto, jer u biti ne zele, odnosno strah ih je biti tako otvorenim iz razlicitih razloga, najvise iz straha od povrede. Problem po meni nastane onda kad oni krenu ofenzivno na tebe iz tog svog straha, a ti im to dozvolis, jer mislis da to ima veze sa necime sto si ti napravila, pa onda budes jebena stranka, to je ono sto ti i frendica kaze da si najgora sama za sebe.

Uz svu edukaciju koju primimo u zivotu, najvazniju ne primimo, a to je umijece komuniciranja vlastitih unutarnjih stanja. Uci nas se da to nije pozeljno jer nas ostavlja ranjivima. Takodjer nas se ne uci, da tudja ponasanja govore o njihovom unutarnjem trenutnom stanju, a nista u biti o nasem i nama. Docim nase reakcije govore o nasem unutarnjem stanju i nama. Osim naravno ako te malo vise zanimaju ovakave stvari, pa naucis i zrcaljenje, kako bi drugome pokazao kako izgledaju njegova unutarnja stanja kojih nije svjestan.

Tako da po meni ti trebas nauciti reci, okei, stop, zasto se tako ponasas prema meni? Jer koliko te citam ti si prilicno sposobna i otvorena za izraziti sto ti osjecas i sto te muci. U biti trebas nauciti kako i dalje biti otvorena kakva i jesi, a da drugima ne dozvolis da to koriste kako bi ti nanjeli bol, odnosno proicirali svoja stanja na tebe. Jer druga stvar koju nas krivo uce je da mi moramo zasluziti ljubav, s time povezano da ako ju ne dobivamo to znaci da smo nekako neadekvatni. To jednostavno nije istina, ali napravi kurslus u nama gdje je posljedica obicno tog kurslusa da ne volimo sami sebe, pa nam je podsvjesno logicno da nas i drugi ne vole. Zato im i dozvoljavamo razlicite pizdarije. Jednom kad to osvjestimo, situacija se mijenja na obostranu korist.

Eto sorry sto sam te uzela kao primjer, no to sam napisala jer recimo tako ja vidim ovo o cemu sada pricate.
ovo i mene ide, i dobro da si napisala
Ja imam još jedan problem lako zapaljivost koji potpuno prikrije tuđa sranja jer ja dolazim u prvi plan svojim # bum#
Neki dan svi tri u autu i Brko provali takvu pizdariju da ti pamet stane. Iskreno nemam pojma kak sam ostala smirena i nisam odmah eksplodirala, nek sam smireno objašnjavala, raščlanjivala njegovu glupost i nisam mu dozvolila da se izvuče svojim isprobanim metodama, "ja nisam to tak rekao , ja nisam tak mislio"
Imala sam svjedoka.
On se je tak uzrujal i počel bjesniti u vožnji, za nepovjerovati od cool tipa kakav uvjek ispada.
I dakle vrhunac- moja pobjeda , je moja glasna konstatacija da on uopče nije cool, kak izgleda sa strane ,neg siroče ne dolazi do izražaja od kerozinke. zubo zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost uto lis 14, 2014 11:24 am

Pancho je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


porekla bi odma šta si rekla. to što meni esco ima za reć nije sigurno za poželit  Grin

Esco ima intuiciju. Medjutim intuicija nije dovoljna, moras biti oslobodjen filtriranja kroz vlastita uvjerenja, da nekome mozes dati koristan savjet u vezi njegovih probelma, ako se vec primas tog posla. E sad posto mi svasta prodjemo u nasem zivotu na osnovu cega gradimo neku svoju sliku o svijetu, potrebno je dosta prakse da bi covjek bio oslobodjen filtriranja svega sto percipira i dozivljava, odnosno cesto ljudi mijesaju neke intuicijske informacije sa svojim emotivnim sadrzajem i onda dobijes u biti "oneciscenu" informaciju. 

Po meni recimo, nema nista lose u tome da si toliko otvorena i volis sa svim svojim srcem, bez kalkulacija, problem je sto ljudi nisu spremni cesto na takve odnose, jer u biti takav tvoj odnos prema njima, izvlaci iz njih vlastitu nesposobnost za isto, jer u biti ne zele, odnosno strah ih je biti tako otvorenim iz razlicitih razloga, najvise iz straha od povrede. Problem po meni nastane onda kad oni krenu ofenzivno na tebe iz tog svog straha, a ti im to dozvolis, jer mislis da to ima veze sa necime sto si ti napravila, pa onda budes jebena stranka, to je ono sto ti i frendica kaze da si najgora sama za sebe.

Uz svu edukaciju koju primimo u zivotu, najvazniju ne primimo, a to je umijece komuniciranja vlastitih unutarnjih stanja. Uci nas se da to nije pozeljno jer nas ostavlja ranjivima. Takodjer nas se ne uci, da tudja ponasanja govore o njihovom unutarnjem trenutnom stanju, a nista u biti o nasem i nama. Docim nase reakcije govore o nasem unutarnjem stanju i nama. Osim naravno ako te malo vise zanimaju ovakave stvari, pa naucis i zrcaljenje, kako bi drugome pokazao kako izgledaju njegova unutarnja stanja kojih nije svjestan.

Tako da po meni ti trebas nauciti reci, okei, stop, zasto se tako ponasas prema meni? Jer koliko te citam ti si prilicno sposobna i otvorena za izraziti sto ti osjecas i sto te muci. U biti trebas nauciti kako i dalje biti otvorena kakva i jesi, a da drugima ne dozvolis da to koriste kako bi ti nanjeli bol, odnosno proicirali svoja stanja na tebe. Jer druga stvar koju nas krivo uce je da mi moramo zasluziti ljubav, s time povezano da ako ju ne dobivamo to znaci da smo nekako neadekvatni. To jednostavno nije istina, ali napravi kurslus u nama gdje je posljedica obicno tog kurslusa da ne volimo sami sebe, pa nam je podsvjesno logicno da nas i drugi ne vole. Zato im i dozvoljavamo razlicite pizdarije. Jednom kad to osvjestimo, situacija se mijenja na obostranu korist.

Eto sorry sto sam te uzela kao primjer, no to sam napisala jer recimo tako ja vidim ovo o cemu sada pricate.

intuicija je nesto sto nema veze sa prizmama itd kako si to ti objasnila. intuicija je direkt link izmedju uzroka i posljedice. bez aberacija.

tocno si joj napisala isto sam joj i ja htio objasniti ali ne tako kako ti radis da subjekt pasivno prima informaciju, nego da do informacije dodje sam aktivno. ja sam tu samo kao support ili povremeni skretnicar a ne problem solver.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ uto lis 14, 2014 1:59 pm

Frajlica je napisao/la:


intuicija je nesto sto nema veze sa prizmama itd kako si to ti objasnila. intuicija je direkt link izmedju uzroka i posljedice. bez aberacija.

tocno si joj napisala isto sam joj i ja htio objasniti ali ne tako kako ti radis da subjekt pasivno prima informaciju, nego da do informacije dodje sam aktivno. ja sam tu samo kao support ili povremeni skretnicar a ne problem solver.

Nije istina. Svaka informacija koju ti primis mora proci preko tvog mozga, kako bi ju artikulirao, prema tome podlozna je aberacijama. Kolika ce biti aberacija ovisi o puno faktora, s obzirom na to koliko si u zadnjih par dana bio off glede svoje intuicije u vezi tudjih motiva i ponasanja, mislim da bas ne moram to puno pojasnjavati. Nisu ti jedini kome se to desava, medjutim to je faktor koji treba uzeti u obzir.

Aha. I to si napravio tako da joj nafuras gilt trip jer je ona hobotnica koja tebe gusi energetski? Tako ju navodis da dodje sama do informacije, da sebe stavljas sa njom u self objektni odnos? I kako bi ona iz toga trebala zakljuciti da nije problem u njoj, nego u tvojoj nemogucnosti da kapacitiras njene emocije? Jer to je ono sto si poboldao u mom tekstu.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ uto lis 14, 2014 2:03 pm

dromsin je napisao/la:

ovo i mene ide, i dobro da si napisala
Ja imam još jedan problem lako zapaljivost koji potpuno prikrije tuđa sranja jer ja dolazim u prvi plan svojim # bum#
Neki dan svi tri u autu i Brko provali takvu pizdariju da ti pamet stane. Iskreno nemam pojma kak sam ostala smirena i nisam odmah eksplodirala, nek sam smireno objašnjavala, raščlanjivala njegovu glupost i nisam mu dozvolila da se izvuče svojim isprobanim metodama, "ja nisam to tak rekao , ja nisam tak mislio"
Imala sam svjedoka.
On se je tak uzrujal i počel bjesniti u vožnji, za nepovjerovati od cool tipa kakav uvjek ispada.
I dakle vrhunac- moja pobjeda , je moja glasna konstatacija da on uopče nije cool, kak izgleda sa strane ,neg siroče ne dolazi do izražaja od kerozinke. zubo zubo

Sad kad si ga razotkrila imate dvije mogucnosti ili cete oboje biti cool, jer vidis da i ti to mozes ili cete po kerozinu  zubo

Salim se malo, no kad covjek izbjegne onaj prvi nalet potrebe za reakcijom, svasta otkrije o sebi i drugima.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost uto lis 14, 2014 3:33 pm

Pancho je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:


intuicija je nesto sto nema veze sa prizmama itd kako si to ti objasnila. intuicija je direkt link izmedju uzroka i posljedice. bez aberacija.

tocno si joj napisala isto sam joj i ja htio objasniti ali ne tako kako ti radis da subjekt pasivno prima informaciju, nego da do informacije dodje sam aktivno. ja sam tu samo kao support ili povremeni skretnicar a ne problem solver.

Nije istina. Svaka informacija koju ti primis mora proci preko tvog mozga, kako bi ju artikulirao, prema tome podlozna je aberacijama. Kolika ce biti aberacija ovisi o puno faktora, s obzirom na to koliko si u zadnjih par dana bio off glede svoje intuicije u vezi tudjih motiva i ponasanja, mislim da bas ne moram to puno pojasnjavati. Nisu ti jedini kome se to desava, medjutim to je faktor koji treba uzeti u obzir.

Aha. I to si napravio tako da joj nafuras gilt trip jer je ona hobotnica koja tebe gusi energetski? Tako ju navodis da dodje sama do informacije, da sebe stavljas sa njom u self objektni odnos? I kako bi ona iz toga trebala zakljuciti da nije problem u njoj, nego u tvojoj nemogucnosti da kapacitiras njene emocije? Jer to je ono sto si poboldao u mom tekstu.

da dobro si napisala: preko mozga. a ne kroz mozak. ali ti si spojila preko a pricas kroz. eto je tvoja zbunjola kontradikcija na djelu.

drugo, ne pricamo o meni. ja sam potpuno nebitan i moja kinetika misli i zakljucaka nije sada ovdje predmet analize. zato sam odavno skuzio da psihoterapije ne funkcioniraju jer prije ili kasnije nastane rat izmedju klijenta i psihoterapeuta tko ce kome prvi razjebat njegove stabilne podatke.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ uto lis 14, 2014 3:43 pm

Toro je napisao/la:


da dobro si napisala: preko mozga. a ne kroz mozak. ali ti si spojila preko a pricas kroz. eto je tvoja zbunjola kontradikcija na djelu.

drugo, ne pricamo o meni. ja sam potpuno nebitan i moja kinetika misli i zakljucaka nije sada ovdje predmet analize. zato sam odavno skuzio da psihoterapije ne funkcioniraju jer prije ili kasnije nastane rat izmedju klijenta i psihoterapeuta tko ce kome prvi razjebat njegove stabilne podatke.

Ok, koja je rezlika u preko mozga i kroz mozak?

Funkcioniraju psihoterapije, kada klijentu prestane biti bitno koji su mu stabilni podaci, jer osnova psihoterapije je privremena emocionalna destabilizacija, poradi mogucnosti integriranja emocionalno neitegriranih djelova klijenta. Stabilni podaci nemaju veze sa time, to je prvenstveno rad na iracionalnome, prema tome racionalni stabilni podaci su tu totalno irelevantni.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 11:19 am

Pancho je napisao/la:
Ok, koja je rezlika u preko mozga i kroz mozak?

Funkcioniraju psihoterapije, kada klijentu prestane biti bitno koji su mu stabilni podaci, jer osnova psihoterapije je privremena emocionalna destabilizacija, poradi mogucnosti integriranja emocionalno neitegriranih djelova klijenta. Stabilni podaci nemaju veze sa time, to je prvenstveno rad na iracionalnome, prema tome racionalni stabilni podaci su tu totalno irelevantni.

zao mi je ali ti si totalno u krivu. i jos je zalosnije sto su psihoterapeuti totalno u krivu i briju sektaske spike. ono sto ti radis i velika vecina psihoterapeuta to su metode koje upotrebljavaju svi kultovi, sekte, religije raznorazni new age kokteli a i drugi od politicara mocnika na vlasti da sad ne nabrajam cijelu psihopatsku strukturu djela covjecanstva koji cine 20% i jebu u zdrav mozak onih 80%.

osnova psihoterapije NIJE PRIVREMENA NI TRAJNA EMOCIONALNA DESTABILIZACIJA!!!!!!!!!!  

JA SAM TO OTKRIO NA HARD WAY i nitko ni ti ni nitko mi nece solit pamet sto je psihoterapija jer nemate pojma sto je psihoterapija. ti ako zelis eksperimentirati daj go ahead samo izvoli. ali eksperimentiraj na sebi nemoj neke tehnike zloupotrebljavati da bi destabilizirala nekog u svojoj okolini.

sve ove lose stvari sto pisu ispod i jos mnoge druge sam ja odavno prosao i iskusio na vlastitoj kozi. ne bih volio da se takvo sto ikom ponovi.

ovaj tekst ispod isprintaj i uokviri ga i daj rvackim priucenim nekvalificiranim psihoterapeutima na uvid.

Is Your Therapist Re-Traumatizing You?

Life can throw a bunch of curveballs at you. You can suffer from discrimination, grief from lost loved ones, abuse from loved ones, losing your job, financial collapse, environmental toxins and natural disaster, and health degradation. All of these are a normal and real side effect of living. How you handle these difficulties is key to your mental health and overall quality of life. How your therapist helps you handle these is even bigger-as poor therapy can result in keeping you down and losing your resilience.

There is nothing sadder for me than when I witness the effects of poor therapy on someone. I've heard horror stories from clients, observed distressing situations with friends and even experienced some of it firsthand. I don't know if the economy adds to the difficulty, where psychotherapists fear losing clients and somehow keep their clients distressed so they can keep coming back. While there's been some research on the detrimental effects of poor therapy, it's difficult to measure the actual numbers of people who have suffered at the hands of a damaging psychotherapist. I'd suspect there's been an increase though-and why I want to emphasize what you as a consumer should be seeking. Following are some of the indicators of good therapy with a discussion of the red flag situations that you should avoid. If you are experiencing these red-flag situations with your therapist/counselor, don't be afraid to speak up and look elsewhere. Voicing your concern and seeking better therapeutic help is a sign of health and boundaries-not resistance and some indication of your brokenness.

#1 Your Life Outside of Your Therapy Session Should Improve

Do you find yourself waiting all week to get back to your therapy appointment? Does it feel like life is on hold until you can get back and discuss more problems? While it is wonderful to have someone process your pain and life with you, they should not be the sun that you orbit around. It shouldn't feel like you're a drug junkie waiting for your next fix. Instead, you should begin to see measurable improvement in your life. You should begin to feel more empowered, more confident and more able to handle distressing situations. A good therapist/counselor helps you find your strengths. They feed your resilience and focus on your core strengths that will help you overcome difficulties. If a therapist/counselor is constantly picking at your wounds and leading you down a rabbit hole of eternal analysis to the point where you feel like you can't function in life because you need an analytical fix, there is danger. You may even be suffering some re-traumatization. If so, get out and seek new help.

#2 Your Social Interactions and Relationships Should Improve


Have you begun to cut off friends and relationships to the point where your therapist/counselor is your only main confidant in life? If so, there might be a problem. It can be normal to have a shift in relationships over the course of therapy. Perhaps you've been hanging around people that have drained you or you discovered that all your relationships are generally one-way relationships. In these cases, it's typical to have a friend or group shift. Old ones fade and new, healthier relationships enter your life. That's a sign of progress and growth. However, there's a serious problem if all of your relationships have ended and your therapist/counselor is the only fulfilling relationship in your life. Having a healthy social group in our lives is one of the main ingredients for living a longer and healthier life, so a good therapist/counselor helps you cultivate this critical part of your life.

#3 You Have Money and Your Finances are Stabilizing


Are you saving up all of your extra money just to see your therapist/counselor? Healthy therapy doesn't break your bank account. In fact, healthy therapy is about helping you make better decisions in your life, which is usually demonstrated in making better financial choices. It is unethical for your therapist/counselor to take your last dime. Instead your therapist/counselor should be working with you on the fee and/or referring you to a community clinic that offers a sliding scale fee if you are strapped for cash.

#4 Your Therapist/Counselor Focuses on the Positive

One of the hallmarks of resilience and cognitive adaptation is the ability to see the world with the glass half full. There is a ton of research that supports this and why therapy/counseling works because it helps adjust unhealthy ways of seeing the world (from parental and societal introjects to irrational fears). If a therapist/counselor, however, perpetuates the negative beliefs and ways of processing information-you're not healing. You could even get worse. Therefore, check out how the therapist/counselor reframes what you tell them. If they constantly point out the negatives with no positive points of view, run.

#5 Laughter is Part of the Process


It's true that the best medicine is laughter. Your therapist/counselor should be able to laugh with you and help you laugh at yourself. Nonstop seriousness is not healthy and downright unbalanced. Humor is one of the largest aspects of resilience and the ability to bounce back from trauma. Yes, you will have serious sessions and crying and releasing pain can be one of the biggest forms of recovery. Humor and laughing at times is just as important too. You might benefit from looking elsewhere if you feel like your sessions are too tense, rigid and don't allow for humor.

#6 Therapy isn't a Marriage

Have you been seeing your therapist/counselor longer than you've lived in your home, had a job and been with your partner? I've heard stories of people seeing their therapist/counselor every week for twenty years. While controversial, research shows that such long-term therapy with one therapist/counselor can be a problem. In these situations, the therapist/counselor is creating a dependent relationship. In fact, according to the American Psychological Association's and the American Counseling Association's Code of Ethics, it is downright unethical to do harm by fostering dependent relationships and/or abusing power.

#7 Therapists/Counselors Should Respect Your Boundaries


What are some of the common violations that therapists/counselors have made that resulted in (or could result in) getting their license revoked? First, a therapist/counselor should never engage in any kind of romantic relationship with you. They should not tease or flirt with you in any way. They are strictly prohibited from dating you. If there's any kid of romantic attraction, they need to refer you to someone else. In addition, a therapist/counselor cannot engage in a dual relationship with you. What does that mean? They cannot be your yoga partner and your therapist/counselor at the same time. If you're a hairdresser or other service provider of a therapist/counselor, they cannot give you therapy/counseling sessions because they already have a relationship with you. Yes, therapists/counselors can only have one-way relationships with their clients. Anything else is not okay. Nor is bartering for services. (There is some allowance for minimal bartering in certain circumstances along with allowances for therapists in small towns, but you get the gist. No exploitation and/or abuse of power.)


The bottom line is to pay attention to your intuition. If something feels awry with your therapist/counselor, leave. Don't let them bully or manipulate you. Therapists/counselors are human beings. Just like every profession, there are good ones, mediocre ones and horrible ones. Stay away from the horrible ones. It's challenging with therapy because you've opened up and shared your most vulnerable parts of yourself. You want to believe the person you're sharing it with has your best interest at heart. Often times they do. Sometimes they don't. Please use this information as a way of saying no and teasing out the bad ones. Like love, if you've been burned, don't give up. Good therapy can be the most healing elixir around-and can improve your overall health, relationships, career, lifespan and quality of life.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 6 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.