Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav Vi veliki ljudi

+6
whisperer
besposlenpop
darla_
Lena
Sco
urbanstyle
10 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ sri lis 15, 2014 12:46 pm

Nisam u krivu. Nema drugog nacina da integriras neintegrirani dio sebe, osim da ponovno prodjes kroz traumu, odnosno osjecaje koji ti se javljaju, kad bivas trigeriran u razlicitim situacijima u zivotu, na koje reagiras iz te traume, a ne iz sadasnjih stvarnih dogadjanja. Neintegrirani dio licnosti je "zamrznut" u vremenu kada se nije mogao nositi sa tim emocijama. Naravno da to nije ugodno kad se nadjes ponovno u tim osjecajima, i jasno je da ces se sojecati destabilizirano pri ponovnom prolasku kroz iste, medjutim nakon toga slijedi integracija, koja ti omogucuje da "odmrznes" taj dio i vratis ga u sadasnji trenutak, odnosno reintegriras sa sadasnjom licnosti. Posljedica toga je boljitak na svim podrucjima zivota. Jednostavno zato sto kad prodjes kroz te negativne osjecaje i oslobodis ih se i osvjestis, vise isti nemaju moc nad tobom i ne trigeriraju te. Druga je stvar ako te netko ostavi neintegriranog, sto bi znacilo da ti u procesu ne pomogne uvidjeti da sliku koju imas o sebi zbog prodjene traume, nije realna slika, jer obicno imas sliku o sebi zbog traume, koja te invalidira na neki nacin, covjek samatra da je nemocan, bezvrijedan, nedostatan ili nesto peto i tvoja ponasanja u RL se svode na to da u biti na podsvjesnom nivou se dovodis u situacije koje ti potvrdjuju to tvoje negativno uvjerenje o sebi. Dio procesa integracije je da uvidis kako je ta negativna slika o samom sebi posljedica trauma koje si prozivio, a ne realnog stanja i da uvidis i svoje pozitivne strane itd.

Prema tome to nije niti blizu onoga o cemu ti pricas o kultovima i slicnim pizdarijama, jer njihov cilj nije da zacijelis traume, nego da ti iste stalno trigeriraju, bez iscjeljivanja istih. Odnosno bez shvacanja sto ti je potrebno da bi te traume zacijelio i bez da ti pomognu da se integriras. 

Ova prica kako si posve ovisan i psihoterapeut ti je jedini prijatelj, tako nesto samo poluretardirani ameri mogu napisati, koji umjesto da rade na sebi, leze po kaucima psihoterapeuta jednom tjedno, istresaju svoje probleme i ocekuju valjda da ce im ih netko rijesiti pomocu carobnog stapica i jos naravno bez da osjecaju bilo kakvu neugodu. Jer jedanko kao sto od svog kardiologa ili urologa ne ocekujes da te drzi za rukicu, tako ni prosjecno inteligentan covjek nece ocekivatii niti od svog psihoterapueta.

Drugi pristup za one koji nisu spremni se integrirati je jednostavno da ima das tehnike kako da bolje funkcioniraju u zivotu, bez da zadires u dubinu problema, nego ih jednostavno ucis kako da zamjene negativna uvjerenja pozitivnim, sto je za mene osobno uvreda inteligenciji pametnom covjeku koji zna da podsvjesni programe rade koliko god ti zamjenjivao negativna uvjerenja, pozitivnima, no posto zivimo na planeti gdje je povrsnost vrlina, to je nesto sto predominantno odgovara takvom covjecanstvu, tzv. "quick fiks".

Pa tako ako najpoznatija zrtva danasnjice kultnog izivljavanja, ritualnog mucenja, seksualnog zlostavljanja itd. Teal Swann, moze proci kroz svoje traume, metodom uranjanja u iste, osvjestavanjem i integracijom, i advokatira istu metodu, onda bi morao moci i prosjecan covjek na planeti zemlji cija traumatska povijest nije niti blizu traumaticna. Samo sto to nije proces od pet minuta, nego malo vise godinica.

Rekoh ti, imas arhaicne poglede na psihoterapeute i psihijatre, plus sto svoje negativno iskustvo preslikavas na cjelokupnu sliku sto niti blizu nije realnoj slici.

Drugo ja tebe niti pokusavam psihoterapeutizirati, niti te trigeriram namjerno. Prema tome ne pokusavam te destabilizirati emotivno, ukidanjem ti stabilnih podataka, nisam do juce niti znala da imas stabline podatke o kojima ti ovisi struktura licnosti, jer ja takvih nemam. Pa cak i onaj koji je bio stabilan, a to je osjecaj da cu jednom morati umrijeti, vise nije nimalo stabilan. Meni je i takvo razmisljanje arhaicno, ali uvazavam da je tebi bitno. Ja razgovaram sa tobom kao sa odraslom pametnom osobom, sposobnom apstrahirati razlicite pojmove o razlicitim temama od zajednickog zanimanja. No posto sad vidim da ti tako ne mozes komunicirati, odnosno da te takva komunikacija trigerira, lako se ja tebi prilagodim gdje moramo imati fiksne tocke na koje se oslanjamo u komunikaciji.

Pa tako problem hrvatske politike mozemo gledati sa stajalista korumpiranih politicara, a mozemo i sa stajalista kolektivnog nesvjesnog hrvatskog naroda, a mozemo i sa stajalista da su ameri ti koji u biti upravljaju hrvatskom politikom, a mozemo i sa stajalista da su multinacionalne kompanije te koje upravljaju i Amerikom, pa time posljedicno i sa Hrvatskom, a mozemo i sa stajalista zakona u univerzumu, a mozemo i sa stajlista kako odredjen nacin razmisljanja, privlaci odredjene dogadjaje u neciju realnost, svasta mozemo, ali ocigledno ne mozemo jer moramo imati odredjeni fokus po tebi.

Trece, tvoj i moj sukob nije bio oko stabilnih podataka, nego tvoje agresije, no ti niti to ne mozes uvaziti, pa lako ja preuzmem odgovornost na sebe, da je sukob izbio jer sam ja tebi oduzimala stabilne podatke.

Cetvrto, stvarno mi moras prestati davati toliki znacaj, jer je to ali totalno bezveze, jer te niti ja, a bome niti nitko drugi ne odredjuje na nikoji nacin.

Eto nadam se da smo sada rijesili nesporazume i nedoumice za sva vremena.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 1:34 pm

Pancho je napisao/la:Nisam u krivu. Nema drugog nacina da integriras neintegrirani dio sebe, osim da ponovno prodjes kroz traumu, odnosno osjecaje koji ti se javljaju, kad bivas trigeriran u razlicitim situacijima u zivotu, na koje reagiras iz te traume, a ne iz sadasnjih stvarnih dogadjanja. Neintegrirani dio licnosti je "zamrznut" u vremenu kada se nije mogao nositi sa tim emocijama. Naravno da to nije ugodno kad se nadjes ponovno u tim osjecajima, i jasno je da ces se sojecati destabilizirano pri ponovnom prolasku kroz iste, medjutim nakon toga slijedi integracija, koja ti omogucuje da "odmrznes" taj dio i vratis ga u sadasnji trenutak, odnosno reintegriras sa sadasnjom licnosti. Posljedica toga je boljitak na svim podrucjima zivota. Jednostavno zato sto kad prodjes kroz te negativne osjecaje i oslobodis ih se i osvjestis, vise isti nemaju moc nad tobom i ne trigeriraju te. Druga je stvar ako te netko ostavi neintegriranog, sto bi znacilo da ti u procesu ne pomogne uvidjeti da sliku koju imas o sebi zbog prodjene traume, nije realna slika, jer obicno imas sliku o sebi zbog traume, koja te invalidira na neki nacin, covjek samatra da je nemocan, bezvrijedan, nedostatan ili nesto peto i tvoja ponasanja u RL se svode na to da u biti na podsvjesnom nivou se dovodis u situacije koje ti potvrdjuju to tvoje negativno uvjerenje o sebi. Dio procesa integracije je da uvidis kako je ta negativna slika o samom sebi posljedica trauma koje si prozivio, a ne realnog stanja i da uvidis i svoje pozitivne strane itd.

nemas sta integrirati. ne postoji neinegrirani dio sebstva. i tko je taj autoritet koji ce odlucivati sto i kako treba integrirati? pa nismo Borgovi.

to sto pises je temelj i klasika kako se radi u scijentologiji iz koje su se rastrkale bezbrojne grupe i individualci i kemijaju neke svoje teorije. ima ih i u psihoterapijama.

to se zove biti Clear znaci integriran. ali i Clear se svakako i bez problema moze izbaciti iz takta iliti off-ballance nisu oni imuni na izdrkavanja sa strane nego jedino sto je pozitivno je to sto se vremenski brze konsolidiraju i posloze nego netko tko taj trening nije prosao.

ti si ovdje eksperimentirala jednom od tehnika i to bas na meni i zato sam i reagirao jer sam znao sto pokusavas napraviti. molim te badji si nekog drugog pokusnog kunica ja nisam tvoj ni niciji zamorac. eksperimentiraj na sebi.

pancho je napisao/la:Prema tome to nije niti blizu onoga o cemu ti pricas o kultovima i slicnim pizdarijama, jer njihov cilj nije da zacijelis traume, nego da ti iste stalno trigeriraju, bez iscjeljivanja istih. Odnosno bez shvacanja sto ti je potrebno da bi te traume zacijelio i bez da ti pomognu da se integriras. 

itekako je blizu ne samo blizu nego je to opcepoznata praksa. nemas sta shvatiti traume. kad imas traumu svijest ti se gasi pa ma koliko se nekom cinilo da ne, svijest se gasi pa makar na trenutak. e taj trenutak traume kad si bio bez svijesti zove se engram. i to je jebeno tesko osvjestiti jer prije nego ides osvjestavati traume moras najprije ojacati svoje obrambene mehanizme a ne ih oslabiti jer ce te engram povuci u spiralu ludila iz koga te ni bog isus ne izvuce. dakle, ti se igraj ja necu. zato mi idu nakurac oni poput tebe koji krecu sa vrha piramide prema dnu. ja idem obrnutim putem i tu se nikada ama bas nikada necemo sloziti u nicemu.vi koji silazite sa vrha ste jebeno opasni jer baratate stvarima i tehnikama kojima neznate jacinu niti svrhu. dok eksperimentirate sami na sebi, boli me kurac. ali kad krenere eksperimentirat na drugima, e onda je frkovito.

pancho je napisao/la:Ova prica kako si posve ovisan i psihoterapeut ti je jedini prijatelj, tako nesto samo poluretardirani ameri mogu napisati, koji umjesto da rade na sebi, leze po kaucima psihoterapeuta jednom tjedno, istresaju svoje probleme i ocekuju valjda da ce im ih netko rijesiti pomocu carobnog stapica i jos naravno bez da osjecaju bilo kakvu neugodu. Jer jedanko kao sto od svog kardiologa ili urologa ne ocekujes da te drzi za rukicu, tako ni prosjecno inteligentan covjek nece ocekivatii niti od svog psihoterapueta.

ma ne pricaj gluposti kad sam ja sve to prosao ovdje u Puli. nisu to poluretardirani ameri nego ima kurbetina i pedercina ovdje kod nas kojima bih ja glave rezao tupom pilom a kamoli im dozvolio da se bave psihoterapijom.


pancho je napisao/la:Drugi pristup za one koji nisu spremni se integrirati je jednostavno da ima das tehnike kako da bolje funkcioniraju u zivotu, bez da zadires u dubinu problema, nego ih jednostavno ucis kako da zamjene negativna uvjerenja pozitivnim, sto je za mene osobno uvreda inteligenciji pametnom covjeku koji zna da podsvjesni programe rade koliko god ti zamjenjivao negativna uvjerenja, pozitivnima, no posto zivimo na planeti gdje je povrsnost vrlina, to je nesto sto predominantno odgovara takvom covjecanstvu, tzv. "quick fiks".

dobro razumijem te ti si fakultetski obrazovana zena i quick fiks je ispod tvog nivoa. medjutim nekima bas odgovara i dovoljan im je quick fiks jer nije potrebno ulazit u zecje rupe bez dna i trazit uzroke uzroka uzroku.

pancho je napisao/la:Pa tako ako najpoznatija zrtva danasnjice kultnog izivljavanja, ritualnog mucenja, seksualnog zlostavljanja itd. Teal Swann, moze proci kroz svoje traume, metodom uranjanja u iste, osvjestavanjem i integracijom, i advokatira istu metodu, onda bi morao moci i prosjecan covjek na planeti zemlji cija traumatska povijest nije niti blizu traumaticna. Samo sto to nije proces od pet minuta, nego malo vise godinica.

Rekoh ti, imas arhaicne poglede na psihoterapeute i psihijatre, plus sto svoje negativno iskustvo preslikavas na cjelokupnu sliku sto niti blizu nije realnoj slici.

Drugo ja tebe niti pokusavam psihoterapeutizirati, niti te trigeriram namjerno. Prema tome ne pokusavam te destabilizirati emotivno, ukidanjem ti stabilnih podataka, nisam do juce niti znala da imas stabline podatke o kojima ti ovisi struktura licnosti, jer ja takvih nemam. Pa cak i onaj koji je bio stabilan, a to je osjecaj da cu jednom morati umrijeti, vise nije nimalo stabilan. Meni je i takvo razmisljanje arhaicno, ali uvazavam da je tebi bitno. Ja razgovaram sa tobom kao sa odraslom pametnom osobom, sposobnom apstrahirati razlicite pojmove o razlicitim temama od zajednickog zanimanja. No posto sad vidim da ti tako ne mozes komunicirati, odnosno da te takva komunikacija trigerira, lako se ja tebi prilagodim gdje moramo imati fiksne tocke na koje se oslanjamo u komunikaciji.

Pa tako problem hrvatske politike mozemo gledati sa stajalista korumpiranih politicara, a mozemo i sa stajalista kolektivnog nesvjesnog hrvatskog naroda, a mozemo i sa stajalista da su ameri ti koji u biti upravljaju hrvatskom politikom, a mozemo i sa stajalista da su multinacionalne kompanije te koje upravljaju i Amerikom, pa time posljedicno i sa Hrvatskom, a mozemo i sa stajalista zakona u univerzumu, a mozemo i sa stajlista kako odredjen nacin razmisljanja, privlaci odredjene dogadjaje u neciju realnost, svasta mozemo, ali ocigledno ne mozemo jer moramo imati odredjeni fokus po tebi.

Trece, tvoj i moj sukob nije bio oko stabilnih podataka, nego tvoje agresije, no ti niti to ne mozes uvaziti, pa lako ja preuzmem odgovornost na sebe, da je sukob izbio jer sam ja tebi oduzimala stabilne podatke.

Cetvrto, stvarno mi moras prestati davati toliki znacaj, jer je to ali totalno bezveze, jer te niti ja, a bome niti nitko drugi ne odredjuje na nikoji nacin.

Eto nadam se da smo sada rijesili nesporazume i nedoumice za sva vremena.

ja kritiziram hrvatsko drustvo i hrvatsku politiku. imam na to pravo. ako mi netko kaze da nemam pravo kritizirati, jebat cu mu majku i oca zlocinackog hrvatskog. i to je amen. ti mozes pricat o mojoj agresiji picki materinoj ali sta nije agresija ono sto hrvatski politicari rade hrvatskim gradjanima? ma halooooo!

je nije sukob oko stabilnih podataka, nije govno nego se pas posro. namjera ti je bila da me psiho tehnikom izbacis iz takta out of ballance. i to je to.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 1:41 pm

There are many ways in which therapists and counsellors can abuse their clients. The list below, which does not claim to be exhaustive, is based on the experiences of some of those who have been abused in therapy. Categorising the suggestions has not always been easy: some behaviours fit into more than one category, and there is some overlap between the categories themselves. NB. The words "therapy" and "therapists" here should be taken to refer also to "counselling" and "counsellors" - or indeed to any kind of talking treatment and those who practise it.

"You Don't Matter" - Lack of respect, shaming & not listening

   Treating the client as a "diagnosis" rather than as a person
   Undermining the client's self-confidence and self-esteem and making them feel humiliated; emphasising their "deficiency" and never acknowledging their good qualities
   Not listening properly to clients - and only "hearing" what fits in with the therapist's own preconceived ideas
   Rubbishing the client's own insight, understanding, ideals, goals etc. and making them doubt their own reality (gaslighting)
   Not allowing client to critically question the therapy they are being subjected to, demanding unlimited compliance and agreement and "faith" in the therapeutic process.
   Failing to act on/disbelieving/dismissing/writing off client's complaints or distress re their emotional or psychological problems, engaging in the old "same time next week" attitude
   Treating the client as though he/she is malingering/feigning symptoms so as to get sympathy, time off work etc, and thereby discounting client's complaints about symptoms
   Dismissing a client's problem (for which they are seeking help) with "you just need to deal with it/exercise/pray/do volunteer work/be more grateful" etc.
   Refusal/inability to acknowledge the realities of the client's circumstances (e.g. insisting a client of workplace bullying return to work without proper support or changes to the situation)
   Construing client's belief system as deviant/bad for their mental health/downright delusional simply because it differs from what the therapist considers "normal" (This can also occur when e.g. male therapists encounter feminists or their supporters.)
   Asking the client to pursue "homework" that is never used in the process of the therapy (e.g. telling client to "think about it!" then forgetting all about it, dismissing it as unimportant or accusing client of "wanting to stay stuck on an issue")
   Breaking promises made to a client

"You Don't Need To Know" - Withholding information

   Lying, withholding or distorting information
   Inflicting any kind of treatment modality on the client without discussing the treatment and particulars with client first and gaining their consent
   Not telling the client that the therapist is making some kind of assessment or diagnosis of them, and/or not informing the client of any diagnosis which has been made
   Not allowing client to critically question the therapy they are being subjected to, demanding unlimited compliance and agreement and "faith" in the therapeutic process
   Refusing to allow a client access to their client record
   Deliberately confusing a client in order to keep the client off-balance
   Refusal to explain terminology the therapist is using, such as any psychology or DSM terms
   Refusal to answer direct requests for clarification of the therapist's words or non-verbal communications

"I'm in Charge" - Controlling, threatening and manipulative behaviour

   Shifting the balance of power further in favour of the therapist
   Refusal to address the issues which the client wishes to address in therapy
   Setting the client's goals for them without reference to what the client sees as important, in relation to either therapy or life in general
   Making a client work on an issue on the therapist's agenda or to his timing
   Threatening to have the client forcibly admitted to a mental hospital
   Guilt-tripping the client with phrases such as "You don't want to get better", "You have a problem with trust" etc.
   Using threats of termination to control a client's actions, reactions, or behaviour
   Deliberately confusing a client so as to throw them off-balance
   Emotional blackmail and verbal assault
   Manipulation through the use of withdrawal and silence (e.g. encouraging client to overstate their distress so as to get a reaction)
   Unconditional positive regard (conveying the impression that the therapist cares and understands)
   Arbitrary, capricious or variable attitude to client (cf. "Good Cop, Bad Cop" routine)
   Making the client make "contracts" as a method of control (e.g. making a client be a "Pollyanna" by having a contract where the client must report "good things that have happened" regardless of the reality of the client's life and recent happenings)
   Therapist passive-aggressively re-enacts a traumatic or abusive incident that client experienced, without client's consent or knowledge of this "therapeutic technique", just to see how client will respond

"I Know Best" - Misinterpretation of client's symptoms/situation & imposing own beliefs/ preconceptions


   Not listening properly to clients - and only "hearing" what fits in with the therapist's own preconceived ideas
   Defining clients in terms of the therapist's own outlook, beliefs, ideals etc
   Using circular self-confirming hypotheses, i.e. basing assessments on the therapists's conjecture rather than actual evidence, and then making further assumptions about the client based on those assessments
   Labelling understandable distress/anger etc at external events in terms of mental illness
   Insisting the client accepts the therapist's interpretation of their distress and submits to a therapy protocol which is not designed for nor is effective for client's specific problem (e.g. treating a depressed person for narcissistic or antisocial personality disorder)
   Developing endless attributions for client's behaviour (e.g. depression/anxiety/OCD etc.) to justify solving it for a long time, and when behaviour is still present after therapy, develop a new attribution for the behaviour
   Making the client make "contracts" as a way to control the client or to minimise the client's emotional situation, not as a useful therapy tool (e.g. where the client must report only "good things that have happened" regardless of the reality of the client's life and recent happening)
   Using ANY type of spiritual/religious or otherwise-not-mainstream "therapy" without first explaining such and getting consent
   Insisting client adopt therapist's belief system

"You Need Me" - Encouraging dependence & setting self up as only hope

   Persuading the client that the therapist is their only hope of happiness, and that they should accept and do everything the therapist says
   Encouraging an unhealthy dependence on therapy and/or the therapist
   Making extreme and seeming serious suggestions like cutting off contact with family members or verbally abusing family members, and justifying this behaviour by claiming it will "facilitate the therapeutic process"

Use of jargon, clichés, pretence and other inappropriate modes of address

   Using complex jargon to confuse and disadvantage the client
   Making jokes at the client's expense
   Passing off abusive comments as "just a joke"
   Passing off superficial clichés as "insight" and "wisdom"
   Using manipulative phrases which contain a critical subtext, e.g.:
       "This is life, you must learn to deal with it" (subtext: "You are deficient")
       "Choose to like where you are at, what you've got and to be with whoever you are with" (subtext: "Stop complaining")
       "I never promised you a rose garden" (subtext: "You are unreasonable" - when the only expectation may have been for decent and respectful behaviour!)
       "Be grateful for what you have" (subtext: "You are ungrateful" )
       "Do volunteer work" (subtext: "You are ungiving")
       "Now you're sadder but wiser" (subtext: "Don't be ungrateful - I've done something for you" - even though you sought help in dealing with the sadness)
       "To have a friend you must be a friend" (subtext: "You are the problem - and if you say anything against other people, you're paranoid")
       "There's no such word as 'can't'" (subtext: "You are pathetic", or "I don't believe you")
       "Don't you know that?" (subtext: "You ought to know that")
       "Don't you want to get better?" (subtext: "You don't want to get better", or " You will only get better if you do what I say")
   Attempting to lead client to therapist's predetermined conclusions by any of the following:
       Lying, omitting or distorting information
       Loaded questions
       Feigning ignorance about a topic
       Passing attributional suggestions off as compliments (e.g. "you are a tidy person")
       Making coercive/fear inducing statements (e.g. "that sounds pretty paranoid to me...")
       Feigning an anger response to client to regain control or compliance
       Feigning identification with client's feelings
       Playing on client's weaknesses/fears/needs/vulnerabilities
       Setting client up by encouraging him/her to do something that will fail or appear silly
       Playing games with client (e.g. therapist brings own problems into sessions and has an "iddn't it terrible" competition - "you think you got problems, well, I'll give you a reason to be depressed....")

Causing disruption to client's life, including breach of confidentiality

   Encouraging or causing disruption to client's long term friendships and marital relationships
   Failing to respect client's lifestyle choices as a "given"
   Discussing the client with others outside the therapy setting, unless the client has given explicit and informed consent to such discussions (which may include both giving and receiving information)
   Character assassination

Financial/material exploitation

   Using ANYTHING from a client for the therapist's personal gain, without their knowledge (including the client's story as an anecdotal case study for publication in a book)
   Keeping any item belonging to the client, even if the item was "created" during therapy or a session of therapy (poetry, artwork, journals etc), and refusing to return these items when asked to do so
   Using billing or financial arrangements to control or manipulate the client (e.g. requiring them to pay for a fixed number of sessions when client has decided to terminate early, or threatening to withdraw counselling which is being provided free or at reduced cost)

"It's Your Fault" - Blaming the client & denial of any responsibility for distress in therapy

   "Pollyannaism" - emphasizing only good qualities, people are all nice, well-adjusted, polite, and kind, so if a problem occurs it's the client's fault, while ignoring/overlooking/minimizing bad things people do, or the possibility that people can deliberately do bad things to others; if client questions trustworthiness of others, he/she is labelled "paranoid"
   Demanding client "confess" to doing bad things as part of the therapeutic process and refusing to believe denials (e.g. using illegal narcotics, hurting other people, "being an asshole", theft, lying)
   "Cure must fit the symptom" (i.e. if client has excessive guilt feelings, therapist insists client must have done something bad to make client feel guilty and must "come clean about what you did")
   Treating the client as though he/she is malingering/feigning symptoms
   Saying a client is deliberately "dragging their feet" in getting well when the client is confused or does not understand what is going on in the therapy
   Labelling the client as manipulative or disturbed for questioning the therapist's approach (e.g. diagnosing a personality disorder in order to discredit a client who makes a legitimate complaint)
   Labelling the client as resistant or in denial if they don't accept the therapist's understanding
   Refusing to accept that therapists ever make mistakes and blaming the client for any distress the therapist has caused them
   Character assassination
   Assuming all therapy "works", even the latest fad, and if client doesn't improve then they are "doing something wrong" (which entails many more hours of therapy) because the "theory" certainly cannot be at fault
   Playing the victim when the client makes a complaint

THE EFFECTS OF EMOTIONAL ABUSE FROM THERAPEUTIC SETTINGS

   Complete devastation and despair (feeling like Munch's The Scream - see http://www.ivcc.edu/rambo/eng1001/munch.htm )
   Self blame and feelings of failure, guilt and confusion
   Loss of self-confidence and self-esteem, with excessive over-compensatory behaviour for new insecurities and fear about how others will respond to you
   Withdrawal and inability to talk about the abuse; and feeling also that no one understands
   Doubting your own perceptions and reality
   Post-traumatic stress, and ongoing high levels of stress
   Emotional detachment or "shutting down" (leading among other things to loss of empathy and lack of emotional response within oneself)
   Intrusive negative rumination/intrusive negative thoughts/flashbacks
   Extreme (but completely rational) fear of therapists and therapy
   Retraumatization in circumstances reminiscent of the abusive behaviour (this may lead to becoming unexpectedly or unduly upset with others, and even to adopting therapist's abusive style in dealing with them)
   Breakdown of or disruption to client's long-term friendships and marital relationships

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 2:00 pm

evo, sve ovo je moja bivsa srinkica meni priredila. sve ovo i jos mnogo toga sto pise iznad.

i sad kome da se zalim? zlocincima hrvatima?

Warning Signs

In most sexual abuse or exploitation cases, other inappropriate behavior comes first. While it may be subtle or confusing, it usually feels uncomfortable to the patient. Some clues or warning signs are:

Telling sexual jokes or stories.

“Making eyes at” or giving seductive looks to the patient.

Discussing the therapist’s sex life or relationships excessively.

Sitting too close, initiating hugging, holding the patient or lying next to the patient.

Another warning sign is “special” treatment by a therapist, such as:

Inviting a patient to lunch, dinner or other social activities.

Dating.

Changing any of the office’s business practices (for example, scheduling late appointments so no one is around, having sessions away from the office, etc.).

Confiding in a patient (for example, about the therapist’s love life, work problems, etc.).

Telling a patient that he or she is special, or that the therapist loves him or her.

Relying on a patient for personal and emotional support.

Giving or receiving significant gifts.

Providing or using alcohol (or drugs) during sessions.

Signs of inappropriate behavior and misuse of power include:

Hiring a patient to do work for the therapist, or bartering goods or services to pay for therapy.

Suggesting or supporting the patient’s isolation from social support systems, increasing dependency on the therapist.

Any violation of the patient’s rights as a consumer (see “Patient Bill of Rights”).

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ sri lis 15, 2014 2:01 pm

Dobro je Esco, sto se mene tice zavrsili smo glede ove teme, pricas pizdarije, ali nema smisla da nastavljamo jer je tvoj cilj mene pobjediti, a ne saslusati sto ti se ima za reci. 

Manipuliras cijelo vrijeme, ali manipuliras sebe, pa je to tvoj problem.

Od sada nadalje ti necu dozvoliti projekcije tvojih psihostanja uzrokovanih drugim stvarima na mene, niti cu ti dozvoliti da me stavljas u odnos. Do sada sam ti dozvoljavala jer sam smatrala da ce intelignetna osoba prije ili kasnije shvatiti da u biti radi transfer na mene i malo porazmisliti o nekim stvarima, no ne ide, Esco voli svoju ulogu zrtve vise od svega, pa uzivaj.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 2:06 pm

Pancho je napisao/la:Dobro je Esco, sto se mene tice zavrsili smo glede ove teme, pricas pizdarije, ali nema smisla da nastavljamo jer je tvoj cilj mene pobjediti, a ne saslusati sto ti se ima za reci. 

Manipuliras cijelo vrijeme, ali manipuliras sebe, pa je to tvoj problem.

Od sada nadalje ti necu dozvoliti projekcije tvojih psihostanja uzrokovanih drugim stvarima na mene, niti cu ti dozvoliti da me stavljas u odnos. Do sada sam ti dozvoljavala jer sam smatrala da ce intelignetna osoba prije ili kasnije shvatiti da u biti radi transfer na mene i malo porazmisliti o nekim stvarima, no ne ide, Esco voli svoju ulogu zrtve vise od svega, pa uzivaj.

boli me kurac o tvojim stereotipima i krivim stabilnim podacima o meni. furaj svoje misljenje o meni kakvo hoces i koje ti ne stvara konfuziju.

ja sam jucer napisao, dogovorite se tko ce od vas ovdje preuzeti forum jer ja odlazim. pustit cu vam forum necu ga ugasiti ako ga netko od vas preuzme. ako ga nitko ne bude htio, bit cu prisiljen forum ugasiti for good. dakle povratka nema. na vama je odluka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ sri lis 15, 2014 2:31 pm

Toro je napisao/la:


boli me kurac o tvojim stereotipima i krivim stabilnim podacima o meni. furaj svoje misljenje o meni kakvo hoces i koje ti ne stvara konfuziju.

ja sam jucer napisao, dogovorite se tko ce od vas ovdje preuzeti forum jer ja odlazim. pustit cu vam forum necu ga ugasiti ako ga netko od vas preuzme. ako ga nitko ne bude htio, bit cu prisiljen forum ugasiti for good. dakle povratka nema. na vama je odluka.

Pa jasno da te boli kurac i treba te boliti kurac o tome sto ja mislim.

Ne ides ti nikuda, lijepo ces ostati sa nama i druziti cemo se ko i do sada, niti prvi niti zadnji puta da se u necemu ne slazemo.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 3:12 pm

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:


boli me kurac o tvojim stereotipima i krivim stabilnim podacima o meni. furaj svoje misljenje o meni kakvo hoces i koje ti ne stvara konfuziju.

ja sam jucer napisao, dogovorite se tko ce od vas ovdje preuzeti forum jer ja odlazim. pustit cu vam forum necu ga ugasiti ako ga netko od vas preuzme. ako ga nitko ne bude htio, bit cu prisiljen forum ugasiti for good. dakle povratka nema. na vama je odluka.

Pa jasno da te boli kurac i treba te boliti kurac o tome sto ja mislim.

Ne ides ti nikuda, lijepo ces ostati sa nama i druziti cemo se ko i do sada, niti prvi niti zadnji puta da se u necemu ne slazemo.


ti opet mene ne shvacas ozbiljno. kad kazem da odlazim sa foruma to znaci da odlazim sa foruma. tako sam odlucio i tako ce biti. dajem vam priliku da preuzmete forum kako bi forum nastavio funkcionirati. ako se ne dogovorite u neko razumno vrijeme ja cu biti prisiljen forum ugasiti. da sam htio ostati na forumu onda in the first place ne bih onaj forum dao babanu i kasnije anabeli (buduci da drugi nitko nije htio tu obavezu jer ste svi komotni) nego bih i dalje bio vlasnik. ovaj forum sam otvorio zbog sranja koje je anabela napravila s onim forumom. i ako ste i malo inteligentni shvatili bi ste da nisam ovaj forum orvorio da tu budem vjecno nego privremeno dok se ne nadje netko od vas tko ce forum preuzeti. nekoliko puta sam odlazio ne bez razloga jer je meni forum opterecenje trosenje mog vremena a imam druge planove u rl koji su mi zbog foruma na cekanju. ti si ubrzala proces ali sta je tu je. dakle shvati moju odluku ozbiljno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ sri lis 15, 2014 3:30 pm

Toro je napisao/la:


ti opet mene ne shvacas ozbiljno. kad kazem da odlazim sa foruma to znaci da odlazim sa foruma. tako sam odlucio i tako ce biti. dajem vam priliku da preuzmete forum kako bi forum nastavio funkcionirati. ako se ne dogovorite u neko razumno vrijeme ja cu biti prisiljen forum ugasiti. da sam htio ostati na forumu onda in the first place ne bih onaj forum dao babanu i kasnije anabeli (buduci da drugi nitko nije htio tu obavezu jer ste svi komotni) nego bih i dalje bio vlasnik. ovaj forum sam otvorio zbog sranja koje je anabela napravila s onim forumom. i ako ste i malo inteligentni shvatili bi ste da nisam ovaj forum orvorio da tu budem vjecno nego privremeno dok se ne nadje netko od vas tko ce forum preuzeti. nekoliko puta sam odlazio ne bez razloga jer je meni forum opterecenje trosenje mog vremena a imam druge planove u rl koji su mi zbog foruma na cekanju. ti si ubrzala proces ali sta je tu je. dakle shvati moju odluku ozbiljno.

Jesi ti rekao neki dan da se ponasam i ne idem nigdje jer ako ja odem je kao da si ugasio forum? Jesi. Jesam ja uvazila tvoje misljenje i vratila se i ostala? Jesam. Jesmo raspravili da forum sa pet korisnika koji su svi normalni ljudi nije nikakav teret i ne namece nikakve obaveze, jer niti koga moras paziti, niti pises na normu? Jesmo. Prema tome isto vrijedi i za tebe. Ponasaj se. Lijepo pisi kad i koliko imas vremena i volje, jednako kao i svi drugi, jer i bez tebe to nije isto. I to je to.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 3:50 pm

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:


ti opet mene ne shvacas ozbiljno. kad kazem da odlazim sa foruma to znaci da odlazim sa foruma. tako sam odlucio i tako ce biti. dajem vam priliku da preuzmete forum kako bi forum nastavio funkcionirati. ako se ne dogovorite u neko razumno vrijeme ja cu biti prisiljen forum ugasiti. da sam htio ostati na forumu onda in the first place ne bih onaj forum dao babanu i kasnije anabeli (buduci da drugi nitko nije htio tu obavezu jer ste svi komotni) nego bih i dalje bio vlasnik. ovaj forum sam otvorio zbog sranja koje je anabela napravila s onim forumom. i ako ste i malo inteligentni shvatili bi ste da nisam ovaj forum orvorio da tu budem vjecno nego privremeno dok se ne nadje netko od vas tko ce forum preuzeti. nekoliko puta sam odlazio ne bez razloga jer je meni forum opterecenje trosenje mog vremena a imam druge planove u rl koji su mi zbog foruma na cekanju. ti si ubrzala proces ali sta je tu je. dakle shvati moju odluku ozbiljno.

Jesi ti rekao neki dan da se ponasam i ne idem nigdje jer ako ja odem je kao da si ugasio forum? Jesi. Jesam ja uvazila tvoje misljenje i vratila se i ostala? Jesam. Jesmo raspravili da forum sa pet korisnika koji su svi normalni ljudi nije nikakav teret i ne namece nikakve obaveze, jer niti koga moras paziti, niti pises na normu? Jesmo. Prema tome isto vrijedi i za tebe. Ponasaj se. Lijepo pisi kad i koliko imas vremena i volje, jednako kao i svi drugi, jer i bez tebe to nije isto. I to je to.

nemoze. nazalost moje zdravstveno stanje mi vec odavno ne dozvoljava nikakve kompromise. to sto ja svjesno riskiram havariju da bih vama ugodio na svoju stetu vise nemogu tako. izbacio sam sve stresore iz rl koje sam mogao i jos da me dekonpenzira i stresira forum to sebi vise nemogu dozvoliti jer vec i tako balansiram na rubu bez dopunskog bez kurca palca na koje po zakonu ove zlocinacke vukojebine imam pravo ali zlocinacka organizacija mi to pravo uskracuje. ja se moram borit sa tim hrvatskim zlocincima u rl a ne gubiti energiju na jalova prepucavanja na forumu inace ce me hrvatska zlocinacka drzava doci glave ili cu ja poubijati koliko god hrvata budem mogao tko god mi se nadje na putu ja cu ga propucat pistoljem. i ni ovo nije zajebancija jer mi je hrvata pun kurac gade mi se. gade. organski tu genetski poremecenu psihopatsku stoku nemogu smislit zivu. amen.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 3:56 pm

Toro je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:


ti opet mene ne shvacas ozbiljno. kad kazem da odlazim sa foruma to znaci da odlazim sa foruma. tako sam odlucio i tako ce biti. dajem vam priliku da preuzmete forum kako bi forum nastavio funkcionirati. ako se ne dogovorite u neko razumno vrijeme ja cu biti prisiljen forum ugasiti. da sam htio ostati na forumu onda in the first place ne bih onaj forum dao babanu i kasnije anabeli (buduci da drugi nitko nije htio tu obavezu jer ste svi komotni) nego bih i dalje bio vlasnik. ovaj forum sam otvorio zbog sranja koje je anabela napravila s onim forumom. i ako ste i malo inteligentni shvatili bi ste da nisam ovaj forum orvorio da tu budem vjecno nego privremeno dok se ne nadje netko od vas tko ce forum preuzeti. nekoliko puta sam odlazio ne bez razloga jer je meni forum opterecenje trosenje mog vremena a imam druge planove u rl koji su mi zbog foruma na cekanju. ti si ubrzala proces ali sta je tu je. dakle shvati moju odluku ozbiljno.

Jesi ti rekao neki dan da se ponasam i ne idem nigdje jer ako ja odem je kao da si ugasio forum? Jesi. Jesam ja uvazila tvoje misljenje i vratila se i ostala? Jesam. Jesmo raspravili da forum sa pet korisnika koji su svi normalni ljudi nije nikakav teret i ne namece nikakve obaveze, jer niti koga moras paziti, niti pises na normu? Jesmo. Prema tome isto vrijedi i za tebe. Ponasaj se. Lijepo pisi kad i koliko imas vremena i volje, jednako kao i svi drugi, jer i bez tebe to nije isto. I to je to.

nemoze. nazalost moje zdravstveno stanje mi vec odavno ne dozvoljava nikakve kompromise. to sto ja svjesno riskiram havariju da bih vama ugodio na svoju stetu vise nemogu tako. izbacio sam sve stresore iz rl koje sam mogao i jos da me dekonpenzira i stresira forum to sebi vise nemogu dozvoliti jer vec i tako balansiram na rubu  bez dopunskog bez kurca palca na koje po zakonu ove zlocinacke vukojebine imam pravo ali zlocinacka organizacija mi to pravo uskracuje. ja se moram borit sa tim hrvatskim zlocincima u rl a ne gubiti energiju na jalova prepucavanja na forumu inace ce me hrvatska zlocinacka drzava doci glave ili cu ja poubijati koliko god hrvata budem mogao tko god mi se nadje na putu ja cu ga propucat pistoljem. i ni ovo nije zajebancija jer mi je hrvata pun kurac gade mi se. gade. organski tu genetski poremecenu psihopatsku stoku nemogu smislit zivu. amen.
ma tebi je forum ispušni ventil
tak i onak nas par piše i niko kontra tebe , dramiš bez veze, Darla ti zapravo cijelo vrijeme tepa, da nema nje ne bi imao skim razgovarat, mi ostale smo cjepljene na tebe.  zubo
Čemu ta kazališna predstava, ti dam ti nedam, ko štrumfeta.
Odi u tišini bez tog lamantiranja ,koje po ko zna koji put čitamo ili ostani, forum naravno ostavi osobi od povjerenja ko prošli put  zubo zubo zubo zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 4:08 pm

dromsin je napisao/la:
Toro je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:


ti opet mene ne shvacas ozbiljno. kad kazem da odlazim sa foruma to znaci da odlazim sa foruma. tako sam odlucio i tako ce biti. dajem vam priliku da preuzmete forum kako bi forum nastavio funkcionirati. ako se ne dogovorite u neko razumno vrijeme ja cu biti prisiljen forum ugasiti. da sam htio ostati na forumu onda in the first place ne bih onaj forum dao babanu i kasnije anabeli (buduci da drugi nitko nije htio tu obavezu jer ste svi komotni) nego bih i dalje bio vlasnik. ovaj forum sam otvorio zbog sranja koje je anabela napravila s onim forumom. i ako ste i malo inteligentni shvatili bi ste da nisam ovaj forum orvorio da tu budem vjecno nego privremeno dok se ne nadje netko od vas tko ce forum preuzeti. nekoliko puta sam odlazio ne bez razloga jer je meni forum opterecenje trosenje mog vremena a imam druge planove u rl koji su mi zbog foruma na cekanju. ti si ubrzala proces ali sta je tu je. dakle shvati moju odluku ozbiljno.

Jesi ti rekao neki dan da se ponasam i ne idem nigdje jer ako ja odem je kao da si ugasio forum? Jesi. Jesam ja uvazila tvoje misljenje i vratila se i ostala? Jesam. Jesmo raspravili da forum sa pet korisnika koji su svi normalni ljudi nije nikakav teret i ne namece nikakve obaveze, jer niti koga moras paziti, niti pises na normu? Jesmo. Prema tome isto vrijedi i za tebe. Ponasaj se. Lijepo pisi kad i koliko imas vremena i volje, jednako kao i svi drugi, jer i bez tebe to nije isto. I to je to.

nemoze. nazalost moje zdravstveno stanje mi vec odavno ne dozvoljava nikakve kompromise. to sto ja svjesno riskiram havariju da bih vama ugodio na svoju stetu vise nemogu tako. izbacio sam sve stresore iz rl koje sam mogao i jos da me dekonpenzira i stresira forum to sebi vise nemogu dozvoliti jer vec i tako balansiram na rubu  bez dopunskog bez kurca palca na koje po zakonu ove zlocinacke vukojebine imam pravo ali zlocinacka organizacija mi to pravo uskracuje. ja se moram borit sa tim hrvatskim zlocincima u rl a ne gubiti energiju na jalova prepucavanja na forumu inace ce me hrvatska zlocinacka drzava doci glave ili cu ja poubijati koliko god hrvata budem mogao tko god mi se nadje na putu ja cu ga propucat pistoljem. i ni ovo nije zajebancija jer mi je hrvata pun kurac gade mi se. gade. organski tu genetski poremecenu psihopatsku stoku nemogu smislit zivu. amen.
ma tebi je forum ispušni ventil
tak i onak nas par piše i niko kontra tebe , dramiš bez veze, Darla ti zapravo cijelo vrijeme tepa, da nema nje ne bi imao skim razgovarat, mi ostale smo cjepljene na tebe.  zubo
Čemu ta kazališna predstava, ti dam ti nedam, ko štrumfeta.
Odi u tišini bez tog lamantiranja ,koje po ko zna koji put čitamo ili ostani, forum naravno ostavi osobi od povjerenja ko prošli put  zubo zubo zubo zubo

cim ovako pisete mogu rec samo jedno a to je da ste egoisticne budale. vi uopce ne razumijete ili ne zelite razumjet ozbiljnost situacije ali to je vec poznati hrvatski sindrom.

ja lamentiram? pa natjerali ste me da opravdavam moj odlazak picka vam materina. htio sam i otic u tisini ali nemogu ja to vama hrvatima objasnit bez da se pretvori sve u gomilu pateticne lamentacije. vama je to lamentacija i puca vam kurac ali meni bas i nije lamentacija.

uostalom previse sam govorio. receno je sve vi odlucite sta cete s forumom. kad odlucite otvorite temu i napisite sta ste odlucili jebem vas glupe. vise necu nista pisat.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost sri lis 15, 2014 4:15 pm

Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Toro je napisao/la:
Pancho je napisao/la:

Jesi ti rekao neki dan da se ponasam i ne idem nigdje jer ako ja odem je kao da si ugasio forum? Jesi. Jesam ja uvazila tvoje misljenje i vratila se i ostala? Jesam. Jesmo raspravili da forum sa pet korisnika koji su svi normalni ljudi nije nikakav teret i ne namece nikakve obaveze, jer niti koga moras paziti, niti pises na normu? Jesmo. Prema tome isto vrijedi i za tebe. Ponasaj se. Lijepo pisi kad i koliko imas vremena i volje, jednako kao i svi drugi, jer i bez tebe to nije isto. I to je to.

nemoze. nazalost moje zdravstveno stanje mi vec odavno ne dozvoljava nikakve kompromise. to sto ja svjesno riskiram havariju da bih vama ugodio na svoju stetu vise nemogu tako. izbacio sam sve stresore iz rl koje sam mogao i jos da me dekonpenzira i stresira forum to sebi vise nemogu dozvoliti jer vec i tako balansiram na rubu  bez dopunskog bez kurca palca na koje po zakonu ove zlocinacke vukojebine imam pravo ali zlocinacka organizacija mi to pravo uskracuje. ja se moram borit sa tim hrvatskim zlocincima u rl a ne gubiti energiju na jalova prepucavanja na forumu inace ce me hrvatska zlocinacka drzava doci glave ili cu ja poubijati koliko god hrvata budem mogao tko god mi se nadje na putu ja cu ga propucat pistoljem. i ni ovo nije zajebancija jer mi je hrvata pun kurac gade mi se. gade. organski tu genetski poremecenu psihopatsku stoku nemogu smislit zivu. amen.
ma tebi je forum ispušni ventil
tak i onak nas par piše i niko kontra tebe , dramiš bez veze, Darla ti zapravo cijelo vrijeme tepa, da nema nje ne bi imao skim razgovarat, mi ostale smo cjepljene na tebe.  zubo
Čemu ta kazališna predstava, ti dam ti nedam, ko štrumfeta.
Odi u tišini bez tog lamantiranja ,koje po ko zna koji put čitamo ili ostani, forum naravno ostavi osobi od povjerenja ko prošli put  zubo zubo zubo zubo

cim ovako pisete mogu rec samo jedno a to je da ste egoisticne budale. vi uopce ne razumijete ili ne zelite razumjet ozbiljnost situacije ali to je vec poznati hrvatski sindrom.

ja lamentiram? pa natjerali ste me da opravdavam moj odlazak picka vam materina. htio sam i otic u tisini ali nemogu ja to vama hrvatima objasnit bez da se pretvori sve u gomilu pateticne lamentacije. vama je to lamentacija i puca vam kurac ali meni bas i nije lamentacija.

uostalom previse sam govorio. receno je sve vi odlucite sta cete s forumom. kad odlucite otvorite temu i napisite sta ste odlucili jebem vas glupe. vise necu nista pisat.
držim te za rječ, tak da i dalje možeš sa kurcem po gloginjama mlatit  zubo zubo
Cry Cry Cry Cry Cry  plačipičko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost pon stu 10, 2014 4:38 pm

Primila na znanje! Grin Sad jos da vidim kako se to radiii... rawr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost pon stu 10, 2014 4:56 pm

pa drug Tito je rekao da se ne treba drzat zakona ko pijan plota...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ pon stu 10, 2014 5:29 pm

Ligeja je napisao/la:Primila na znanje! Grin Sad jos da vidim kako se to radiii... rawr

Rijesila je gazdarica to Grin , ajde Urby, sunce ti zaboravno ukazi se Silly
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost pon stu 10, 2014 5:33 pm

Pancho je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Primila na znanje! Grin Sad jos da vidim kako se to radiii... rawr

Rijesila je gazdarica to Grin , ajde Urby, sunce ti zaboravno ukazi se Silly

khm...nastao je problem. urby je svim adminima poslala p.p. i svi su redom joj promijenili password. cini mi se da sam ja zadnji koji joj je promjenio pass zubo

uostalom zasto niko ne cita FAQ gore na forumskoj traci?

lijepo pise:

Q: Izgubih zaporku!


A: Nije smak svijeta! Jest da je tvoja trenutna zaporka izgubljena [jer je kriptirana u bazi i ne moľe ti biti ponovo poslana], no, moľeą zatraľiti novu.
Klikneą na Login te na stranici koja će ti se otvoriti klikneą na Zaboravih zaporku. Daljnje upute će ti stići e-mailom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by darla_ pon stu 10, 2014 6:10 pm

Pa logicno da je svima poslala jebote, pa tko prvi vidi : )))

Zbrke nebi bilo da su admini kontaktirali jedni druge prvo da vide jel tko vec odradio posao, prije nego su se mahnito primili mijenjanja pasova Silly. Ja sam liepo pitala i nista ne dirala dok ne dobijem odgovor Grin

Nista Urby, sad isprobaj sve passove redom pa koji upali  Laugh.

Pocni od zadnjeg maila Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost pon stu 10, 2014 6:55 pm

Pancho je napisao/la:Pa logicno da je svima poslala jebote, pa tko prvi vidi : )))

Zbrke nebi bilo da su admini kontaktirali jedni druge prvo da vide jel tko vec odradio posao, prije nego su se mahnito primili mijenjanja pasova Silly. Ja sam liepo pitala i nista ne dirala dok ne dobijem odgovor Grin

Nista Urby, sad isprobaj sve passove redom pa koji upali  Laugh.

Pocni od zadnjeg maila Grin.

pa mislio da je poslala samo meni kako mogu znat da je poslala svima. ja vidio p.p. i odmah odradio sta cu cekat. pa nisam ja rvacka birokracija koja te salje od kancelarije do kancelarije, od admina do admina...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Gost pon stu 10, 2014 9:45 pm

E svasta. Grin I nisam nista mijenjala.

Dakle, W. je to sredila, a onda i Esco ... Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav Vi veliki ljudi  - Page 7 Empty Re: Pozdrav Vi veliki ljudi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.