Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj by darla_ sub sij 30, 2021 1:21 pm

Nego vidim da imate neku posebnu komunikaciju tu na Wajteru u smislu da si stavljate neke videice iza kojih idu za mene hijeroglifi Grin . Sto to znaci da se i ja ukljucim ako uspijem poloviti nit?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub sij 30, 2021 7:40 pm

darla_ je napisao/la:Nego vidim da imate neku posebnu komunikaciju tu na Wajteru u smislu da si stavljate neke videice iza kojih idu za mene hijeroglifi Grin . Sto to znaci da se i ja ukljucim ako uspijem poloviti nit?

to bi ti trebao objasniti mr. David Lynch on ti je tu na forumu registriran samo rijetko dođe rekao je da mu je dopizdilo radit weather report i today's number is... ovdje i na YouTube pa je sad samo na YT ali to zbog Wesa i još ostalih 240 tisuća koji sudjeluju u wajteru i brojanju loptica.

sad tu stavljamo wajtere sa dalekog istoka uglavnom Japana to su ti online pješačke ture bez ikakvih komentara samo slika i ton kako je u reali.







Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned sij 31, 2021 12:40 am

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop ned sij 31, 2021 11:27 am

Snježi.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ ned sij 31, 2021 12:42 pm

besposlenpop je napisao/la:Snježi.  teet

Ti to kao da lahor pada Grin , bogte lijepo gusto roka. Neka ga, njga ili leda, samo da nije bljuzga i blato.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ ned sij 31, 2021 12:44 pm

Bajum Badum je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Nego vidim da imate neku posebnu komunikaciju tu na Wajteru u smislu da si stavljate neke videice iza kojih idu za mene hijeroglifi Grin . Sto to znaci da se i ja ukljucim ako uspijem poloviti nit?

to bi ti trebao objasniti mr. David Lynch on ti je tu na forumu registriran samo rijetko dođe rekao je da mu je dopizdilo radit weather report i today's number is... ovdje i na YouTube pa je sad samo na YT ali to zbog Wesa i još ostalih 240 tisuća koji sudjeluju u wajteru i brojanju lo


Lynch kao da osmrtnice cita zubo ... po njegovom tonu nebi izasla vani nikad, iako kaze da je sunce, mozda cita u biti prognozu za Zagreb Grin .

Ovo drugo kuzim Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop ned sij 31, 2021 1:25 pm

darla_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Snježi.  teet

Ti to kao da lahor pada Grin , bogte lijepo gusto roka. Neka ga, njga ili leda, samo da nije bljuzga i blato.
Ima ga tek damuse pesi vesele.  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 02, 2021 11:19 am

Bajum Badum je napisao/la:hahah na svim klipovima Mr.Blue koji postoje na YT u komentarima piše:


Cz łowiek
3 hours ago (edited)
David Lynch sends me from “weather rapport”

46

Heisenberg Snake
Heisenberg Snake
3 hours ago
Here because of David Lynch today's weather !

26

Jimby Sisto
Jimby Sisto
3 hours ago
dave lynch brought me here.

25

TheRexTera
TheRexTera
3 hours ago
David Lynch sent me here 🤩



Jucer mi je srce malo zastalo. O_O


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 02, 2021 12:04 pm

darla_ je napisao/la:Nego vidim da imate neku posebnu komunikaciju tu na Wajteru u smislu da si stavljate neke videice iza kojih idu za mene hijeroglifi Grin . Sto to znaci da se i ja ukljucim ako uspijem poloviti nit?


Negdje polovicom petog mjeseca, kad je zapoceo val ozbiljnih lockdowna u SAD-u, D. Lynch krenuo je sa svakodnevnim javljanjima iz svoje radionice. Jednostavnog formata, s prezasicenim plavim filterom i salicom kave, svako bi jutro opisivao trenutno vremensko stanje u L A.-u pogledom kroz prozor Grin, a izvjesce bi zavrsavao sa zeljom za plavim nebom i zlacanom svjetloscu. Happy

Ubrzo se na njegovom kanalu pocela okupljati ekipica koja je u njegovim videozapisima pronalazila uspostavu reda, stabilnosti, zeljene rutine. Uz prstohvat dobrih zelja. Happy Kasnije ce Lynch prosiriti svoja javljanja s trenutnim razmisljanjima (Misao dana) i dnevnim najdrazim pjesmama (Pjesma dana) cime je, okolisno, zapoceo komunicirati sa svom tom vjernom ekipicom komentatora. Happy Jos se domislio i izvlacenja brojeva, zabave kojoj svatko pronalazi neki njemu vazan smisao.

Ja sam mu se pridruzila u ljetnim mjesecima, kad smo se Gnjec i ja sklanjali u hladovinu foruma, pa smo redoviro prenosili njegova izvjesca kao cavrljajuci s njime ovdje.. Happy Ta nasa redovita caskanja privukla su i nekog cudaka koji se registrirao kao D. Lynch. Happy Mozda je naisao s nekog od mnogobrojnih foruma Forumotiona obicnom pretragom kljucnih rijeci, a mozda je i netko od nas. Happy A mozda je i sam Lynch. Silly

Uglavnom, i sama ondje povremeno pisem, druzim se s onim ljudima kad mi popodnevna salica kave to dopusti i, mogu ti reci, lijepo je ondje cavrljati. Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto vel 02, 2021 1:29 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:hahah na svim klipovima Mr.Blue koji postoje na YT u komentarima piše:


Cz łowiek
3 hours ago (edited)
David Lynch sends me from “weather rapport”

46

Heisenberg Snake
Heisenberg Snake
3 hours ago
Here because of David Lynch today's weather !

26

Jimby Sisto
Jimby Sisto
3 hours ago
dave lynch brought me here.

25

TheRexTera
TheRexTera
3 hours ago
David Lynch sent me here 🤩



Jucer mi je srce malo zastalo. O_O



dajmo mu malo pauze mjesec-dva jeboga čovjek se ne stigne ni obrijati
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto vel 02, 2021 1:39 pm

Grin

Je, je, kaze uzet cu pauzicu i onda ga nema sljedecih 25 godina.

Gdje si bio, sto si radio? Pretvarao sam Bowieja u cajnik...

----

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto vel 02, 2021 5:06 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:


Negdje polovicom petog mjeseca, kad je zapoceo val ozbiljnih lockdowna u SAD-u, D. Lynch krenuo je sa svakodnevnim javljanjima iz svoje radionice. Jednostavnog formata, s prezasicenim plavim filterom i salicom kave, svako bi jutro opisivao trenutno vremensko stanje u L A.-u pogledom kroz prozor Grin, a izvjesce bi zavrsavao sa zeljom za plavim nebom i zlacanom svjetloscu. Happy

Ubrzo se na njegovom kanalu pocela okupljati ekipica koja je u njegovim videozapisima pronalazila uspostavu reda, stabilnosti, zeljene rutine. Uz prstohvat dobrih zelja. Happy Kasnije ce Lynch prosiriti svoja javljanja s trenutnim razmisljanjima (Misao dana) i dnevnim najdrazim pjesmama (Pjesma dana) cime je, okolisno, zapoceo komunicirati sa svom tom vjernom ekipicom komentatora. Happy Jos se domislio i izvlacenja brojeva, zabave kojoj svatko pronalazi neki njemu vazan smisao.

Ja sam mu se pridruzila u ljetnim mjesecima, kad smo se Gnjec i ja sklanjali u hladovinu foruma, pa smo redoviro prenosili njegova izvjesca kao cavrljajuci s njime ovdje.. Happy Ta nasa redovita caskanja privukla su i nekog cudaka koji se registrirao kao D. Lynch. Happy Mozda je naisao s nekog od mnogobrojnih foruma Forumotiona obicnom pretragom kljucnih rijeci, a mozda je i netko od nas. Happy A mozda je i sam Lynch. Silly

Uglavnom, i sama ondje povremeno pisem, druzim se s onim ljudima kad mi popodnevna salica kave to dopusti i, mogu ti reci, lijepo je ondje cavrljati. Happy

Aaaaa cool, ja sam tako na fb na stranici od Anthony Hopkingsa, on je isto az vrijeme lockdowna, poceo svirati klavir za publiku, pokazivao svoje slike koje slika i odgovarao na plesni izazov Arnoldu Shwarcenegeru i Silvester Stalloneu, a sve u pratni svoga macka, zabavno je bilo Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned vel 07, 2021 11:56 am

piha yugo i pada rain. šit wajter.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop ned vel 07, 2021 12:04 pm

Polusunčato, bez kiše i bez osobitosti.
Jedan od onih bezveznih dana na prijelazu iz zime u proljeće ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5172
Join date : 03.06.2014
Age : 64
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica ned vel 07, 2021 3:09 pm

darla_ je napisao/la:

Aaaaa cool, ja sam tako na fb na stranici od Anthony Hopkingsa, on je isto az vrijeme lockdowna, poceo svirati klavir za publiku, pokazivao svoje slike koje slika i odgovarao na plesni izazov Arnoldu Shwarcenegeru i Silvester Stalloneu, a sve u pratni svoga macka, zabavno je bilo Grin

Vidjela sam ga. Grin I strasno mnogo komentara ispod svake objave. Happy

https://youtu.be/3g_xTAwxaKQ

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned vel 07, 2021 10:19 pm

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon vel 08, 2021 2:48 pm

e ovo je nešto sasvim drugo. žena kupila poklone za praznike i poklanja ih svakome po gradu koga sretne.

bravo Noraly!

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by bitvica pon vel 08, 2021 7:30 pm

darla_ je napisao/la:


Ma nema na cemu. Zaboravila sam sad vidim c i d3 vitamin i sa time se kljukati, ali velim aspirin 100 je najvazniji da se ne stvaraju ugrusci i onda samo polako. Kod mene sam samo ja najebala, djeca ko djeca ni kurca im nije, zagorac je kukako da ce onako slab zavrsiti u Dubravi, jer ima problem sa crijevima pa je tanak ko stapic, ali naravno ni njemu ni kurca nije bilo  zubo. U biti su se usrali tko ce kuhati i prati im gace  Grin.

Citamo se Bitvo  Love
zubo
Dakle udala si se za tipično muško. Neureklose.  Grin

Nakon 2 dana magle, a to je zapravo prvi put da vidjeh maglu u Beču, počeo je padati snijeg.

Voljela bih da malo zabijeli. Nekako mi nedostaju one slovenske zime. 
Jebenti starost, sve više me vraća u mladost.  Laugh
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon vel 08, 2021 7:43 pm

Bitvice, cestitam na novom poslu! Bravo! Love Love

I dodji nam cesce! Happy

Eto, ja te poslusala pa sam napravila po savjesti...


Maco, Darla, izvinite, ali nije mi ono bilo okej.


Ugodna vecer svima. pocinak
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 7:45 pm

sve pet. Njezna si bila, takva i ostala... iako, malo mi je zao sto neki imaju pravo na vise njeznosti... znas Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 7:56 pm

bitvica je napisao/la:
zubo
Dakle udala si se za tipično muško. Neureklose.  Grin

Nakon 2 dana magle, a to je zapravo prvi put da vidjeh maglu u Beču, počeo je padati snijeg.

Voljela bih da malo zabijeli. Nekako mi nedostaju one slovenske zime. 
Jebenti starost, sve više me vraća u mladost.  Laugh

Bogami tipicno, puj, puj, neureklo se zubo

I ja bi pravi snijeg ali bas onaj pravi, to sve danas neka bljuzga brzo, drago mi je zbog posla cestitam Love
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 7:58 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:


Maco, Darla, izvinite, ali nije mi ono bilo okej.


Ugodna vecer svima. pocinak

Nisam bas shvatila sto nije bilo okej, ali meni sve isto u principu, cisto znatizelja, iako sam veliki dio pretpostavila.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 8:22 pm

le mac mac je napisao/la:sve pet. Njezna si bila, takva i ostala... iako, malo mi je zao sto neki imaju pravo na vise njeznosti... znas Wink

Uglavnom Matz nisi shvatila poantu mojih prica. Sad ne znam koliko mogu ici u dubinu, a da to bude ok.

Iz tvojeg zik-zak u odgovorima moje je pitanje bez ikakvih zlih primisli da li ti je stvarni dijagnoza paranoidna shizofrenija? Ako nije zanemari sve ispod. Ako je onda...

Ono sto sam htjela reci je da su takvi ljudi izuzetno intelignetni i da je drugoj strani tesko pojmiti da te osobe imaju i svoju drugu stranu, koja im je nespojiva sa prvom.

Moje misljenje i iskustvo je da mi sad tu mozemo tapkati oko tebe kao na jajima ili razgovarati normalno dok ne vidimo da ti nije dobro.

Ja osobno mislim da imas zelju da te se prihvati takva kakva jesi u svim fazama, a to ce ici malo teze ako ljudi nemaju podkonteksta, a ti nemas alate samokontrole. Znam da zvuci patronizirajuce, ali jebiga tako je kako je.

Ja ti nemam poblem odgovoriti na nikakva pitanja, samo neke stvari smatram cinjenicama, nisam ljuta, to su cinjenice, trenutno vise nebitne cinjenice, ali jesu cinjenice.

Mentalno zdravlje je jedna velika tabu tema jos uvijek. Trenutno suradjujem sa djevojkom koja je bipolarna, bilo je tu svega, ali posto je meni patern poznat jednostavno smo nasle zajednicki jezik i nekako iskomunicirale kako da bude funkcionalna.

Ta sloboda o kojoj pricas da ti je fokus, zelja, ne znam ne moras biti egzibicionista i na taj nacin laka metam da bi se osjecala slobodnom.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 8:24 pm

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:sve pet. Njezna si bila, takva i ostala... iako, malo mi je zao sto neki imaju pravo na vise njeznosti... znas Wink

Uglavnom Matz nisi shvatila poantu mojih prica. Sad ne znam koliko mogu ici u dubinu, a da to bude ok.

Iz tvojeg zik-zak u odgovorima moje je pitanje bez ikakvih zlih primisli da li ti je stvarni dijagnoza paranoidna shizofrenija? Ako nije zanemari sve ispod. Ako je onda...

Ono sto sam htjela reci je da su takvi ljudi izuzetno intelignetni i da je drugoj strani tesko pojmiti da te osobe imaju i svoju drugu stranu, koja im je nespojiva sa prvom.

Moje misljenje i iskustvo je da mi sad tu mozemo tapkati oko tebe kao na jajima ili razgovarati normalno dok ne vidimo da ti nije dobro.

Ja osobno mislim da imas zelju da te se prihvati takva kakva jesi u svim fazama, a to ce ici malo teze ako ljudi nemaju podkonteksta, a ti nemas alate samokontrole. Znam da zvuci patronizirajuce, ali jebiga tako je kako je.

Ja ti nemam poblem odgovoriti na nikakva pitanja, samo neke stvari smatram cinjenicama, nisam ljuta, to su cinjenice, trenutno vise nebitne cinjenice, ali jesu cinjenice.

Mentalno zdravlje je jedna velika tabu tema jos uvijek. Trenutno suradjujem sa djevojkom koja je bipolarna, bilo je tu svega, ali posto je meni patern poznat jednostavno smo nasle zajednicki jezik i nekako iskomunicirale kako da bude funkcionalna.

Ta sloboda o kojoj pricas da ti je fokus, zelja, ne znam ne moras biti egzibicionista i na taj nacin laka metam da bi se osjecala slobodnom.
ljube, darl8ng, n3mam dijagnozu.

Meni bi bilo draze da si rekla iskreno sto te ustvari boli, ali mozda ni sama nisi svjesna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 8:36 pm

le mac mac je napisao/la:
ljube, darl8ng, n3mam dijagnozu.

Meni bi bilo draze da si rekla iskreno sto te ustvari boli, ali mozda ni sama nisi svjesna.

Znaci svo to divljanje o kojem se pricalo danas je realnost, ono za sto si Pizdu optuzivala i ostale forumase?

Pa jasno je kao dan sto me boli, sto se Andrejina bolest nije shvacala dovoljno ozbiljno, to je old news.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.