Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 11 / 38. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* ned srp 06, 2014 11:23 pm

Lena je napisao/la:..... neymar to je to.....


 Love  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Lena pon srp 07, 2014 11:21 am

whisperer je napisao/la:
Lena je napisao/la:....al imaju sreće guzičari

Ovo si od Bubija pokupila, ha? Grin

ma kakvi...kažem ti pratim i najžešća sam od svih ukućana....bacam se po kauču i vičem....mali se ceri kad me vidi takvu....
al pravo da ti kažem i čekam da to završi,pa da više ne pratim nogomet  Grin
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Lena pon srp 07, 2014 11:21 am

*madonna* je napisao/la:
Lena je napisao/la:..... neymar to je to.....


 Love  Love

je sladak je balonja....iako se vidi da je glumčić i mala pičkica  zubo
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by mala Cat pon srp 07, 2014 12:32 pm

Zao mi je Costa Rice. Ali mi je drago da su Francuzi ispali. Od kako sam bila u Parizu, uopste mi nisu po volji. Onoliku bahatost jos nigde nisam srela. Da ne spominjem ono uzasno isustvo pri dolasku u Pariz kad su mi sve pokrali... Sad Toliko sam plakala za cetkom za kosu i sredstvima za higijenu da me je German odmah odveo u prvu radnju, koja je bila nedaleko od naseg hotela i to na Champs Elysees i kupovao mi sve sto bih pogledala ne bi li me nekako umirio. Posle sam videla da je cetka za kosu kostala 80eura. I to pre 10 godina. Za druge stvari, sminku i ostalo uopste nisam niti smela vise pogledati na racun. Ja nisam imala niti eura kod sebe. Sve sto sam ponela su mi pokrali. A kartice sam, plaseci se da mi ih ne pokradu, ostavila u Becu. Kakva ironija. Bunila sam se, bilo mi je neugodno, ali on je bio uporan, jer sam samo plakala i plakala, preplasena i sva tuzna, a bilo je nase svadbeno putovanje i bilo mu je uzasno krivo sto je sve tako pocelo, tako da se stvarno citavo vreme veoma trudio oko svega.
Jos onaj sprej za onesvescivanje koji su nam u vozu uprskali u kupe...Uzas, uzas... Sad
A u policiji niko zivi engleski ne govori. Cekali na nekog inspektora sat vremena, a i on je jedva nabadao. Jos se ljute sto mi ne govorimo francuski. Kao, sta smo dosli u Pariz, a ne govorimo francuski. Samo sto nisu rekli - hajde sad marsh kuci, kad ne govorite nas jezik.
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pon srp 07, 2014 1:29 pm

Ovaj cu tvoj post citirati i nadovezati se na nj na Ciscenju ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pon srp 07, 2014 11:52 pm

mala Cat je napisao/la:Zao mi je Costa Rice. Ali mi je drago da su Francuzi ispali. Od kako sam bila u Parizu, uopste mi nisu po volji. Onoliku bahatost jos nigde nisam srela. Da ne spominjem ono uzasno isustvo pri dolasku u Pariz kad su mi sve pokrali... Sad Toliko sam plakala za cetkom za kosu i sredstvima za higijenu da me je German odmah odveo u prvu radnju, koja je bila nedaleko od naseg hotela i to na Champs Elysees i kupovao mi sve sto bih pogledala ne bi li me nekako umirio. Posle sam videla da je cetka za kosu kostala 80eura. I to pre 10 godina. Za druge stvari, sminku i ostalo uopste nisam niti smela vise pogledati na racun. Ja nisam imala niti eura kod sebe. Sve sto sam ponela su mi pokrali. A kartice sam, plaseci se da mi ih ne pokradu, ostavila u Becu. Kakva ironija. Bunila sam se, bilo mi je neugodno, ali on je bio uporan, jer sam samo plakala i plakala, preplasena i sva tuzna, a bilo je nase svadbeno putovanje i bilo mu je uzasno krivo sto je sve tako pocelo, tako da se stvarno citavo vreme veoma trudio oko svega.
Jos onaj sprej za onesvescivanje koji su nam u vozu uprskali u kupe...Uzas, uzas... Sad
A u policiji niko zivi engleski ne govori. Cekali na nekog inspektora sat vremena, a i on je jedva nabadao. Jos se ljute sto mi ne govorimo francuski. Kao, sta smo dosli u Pariz, a ne govorimo francuski. Samo sto nisu rekli - hajde sad marsh kuci, kad ne govorite nas jezik.

pa znas da su francuzi i njemci smrtni neprijatelji.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto srp 08, 2014 10:34 pm

: ))) pa rasturise Svabe Brazilce, a tek 30-ak minuta igre. 5:0!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto srp 08, 2014 10:56 pm

Ligeja je napisao/la:: ))) pa rasturise Svabe Brazilce, a tek 30-ak minuta igre. 5:0!
Raspičkali ih ko II ligu zapad. 
Baš me zanima kak bu naša Holandežanka stručno prokomentirala ... al ono kaj sam gledal s jednim okom je da su Švabe igrale svoju igru protiv ekipe koja:
1. ima lošu obranu,
2. nema ideje u veznoj liniji,
3. nemre niš protiv švapske obrane,
4. vjerojatno se celo vreme pitaju kaj napravit s tom loptom.

Sad, jel im fale ta dva (???) "ključna" igrača da su postali ko trening-partner - čovek se normalo zapita kak su uopće došli do osmine, a kamoli do polufinala?


Zadnja promjena: besposlenpop; sri srp 09, 2014 12:30 am; ukupno mijenjano 1 put.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sri srp 09, 2014 12:23 am

German blitzkreig routs Brazil 7-1 .

ja bi sad da sam pravi rvat objavio rat Njemackoj! anektirao bi Oktoberfest i sve ss schwaben pivovare!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer sri srp 09, 2014 1:54 am

A što reći kada je sve jasno, vratilo im se sve u jednoj tekmi. Nijemci su večeras držali loptu k'o oružje, bilo ih je zastrašujuće gledati na terenu kakvom su snagom razbijali. Ma, zapravo se ne sjećam dobre brazilske generacije od one s Ronaldom, odnosno, ta je, očito, bila posljednja dobra generacija u nizu. Mislim da ni onaj Lastin Neymar niti Silva ne bi večeras mogli ništa učiniti. Imali su ona dva kudrava dobra top igrača što igraju u Njemačkoj i Engleskoj, pa su bili nemoćni.. A najviše mi je žao Marcela, onaj isto niski kudravi s krivim nožicama- ako sam dobro napisala ime, koji je valjda večeras pretrčao teren u najmanju ruku k'o Robert Hayes.. i ja sam skoro od nemoći proplakala s njim kada mu je ostatak tima stao pa se nije imao s kime dodavati. I sve ovo večeras je samo potvrdilo onu moju opasku od pred neki dan da su dotični isti Balkanci potencirani na duplo. Kada su gore, onda su savšeni, kada su dole, potpuni raspad sistema. Nešto slično dobrom i lošem tripu. No, dobro... čini mi se da će Oranje sutra proći. Sjećam se Van Gaala kada je svojedobno 90-tih bio trener Ajaxa, nema što nije osvojio u to doba. Cijela nacija ga je mrzila zbog arogancije (obratite pažnju sutra na klupici). Po faci mi vidiš da mu je mozak posložen po kategorijama, bojama, mirisima i da ga ništa ne može omesti. Kako su Dutcheri uglavnom uštogljeni i vode neverending analize, vječito su mu na nacionalnoj tv kritičari sa svojim notezićima u rukama postavljali pitanja zašto je tako postupio kako je, a on bi uvijek odgovarao nazad da mu ne postavljaju tako glupa pitanja. Na kraju je lik otišao iz Nl jer mu je vjerojatno bilo dosta blaćenja, ali očito je da danas ne mogu bez njega. Plus, tu je životinja Roben koji, valjda, jedini na prvenstvu može trčati 120 minuta bez pauze, pa Snijeder i Van Persie. Odlični momci (dok ne progovore). Kada Kuyt pretrči kroz kadar, zatvorim oči da me ne uznemiri svojim izgledom, ali vele neki koji bolje poznaju tematiku, da ga je dobro imati zbog iskustva. Bumo videli...

I btw, baš su gadno sredili Neymara, nešto gadnije nisam vidjela od kad je onaj ogromni našem Dudu-u polomio zglob.

Lena?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sri srp 09, 2014 1:05 pm

whisperer je napisao/la:A što reći kada je sve jasno, vratilo im se sve u jednoj tekmi. Nijemci su večeras držali loptu k'o oružje, bilo ih je zastrašujuće gledati na terenu kakvom su snagom razbijali. Ma, zapravo se ne sjećam dobre brazilske generacije od one s Ronaldom, odnosno, ta je, očito, bila posljednja dobra generacija u nizu. Mislim da ni onaj Lastin Neymar niti Silva ne bi večeras mogli ništa učiniti. Imali su ona dva kudrava dobra top igrača što igraju u Njemačkoj i Engleskoj, pa su bili nemoćni.. A najviše mi je žao Marcela, onaj isto niski kudravi s krivim nožicama- ako sam dobro napisala ime, koji je valjda večeras pretrčao teren u najmanju ruku k'o Robert Hayes.. i ja sam skoro od nemoći proplakala s njim kada mu je ostatak tima stao pa se nije imao s kime dodavati. I sve ovo večeras je samo potvrdilo onu moju opasku od pred neki dan da su dotični isti Balkanci potencirani na duplo. Kada su gore, onda su savšeni, kada su dole, potpuni raspad sistema. Nešto slično dobrom i lošem tripu. ...
 Grin  Grin  Grin 

whisperer je napisao/la:No, dobro... čini mi se da će Oranje sutra proći. Sjećam se Van Gaala kada je svojedobno 90-tih bio trener Ajaxa, nema što nije osvojio u to doba. Cijela nacija ga je mrzila zbog arogancije (obratite pažnju sutra na klupici). Po faci mi vidiš da mu je mozak posložen po kategorijama, bojama, mirisima i da ga ništa ne može omesti. Kako su Dutcheri uglavnom uštogljeni i vode neverending analize, vječito su mu na nacionalnoj tv kritičari sa svojim notezićima u rukama postavljali pitanja zašto je tako postupio kako je, a on bi uvijek odgovarao nazad da mu ne postavljaju tako glupa pitanja. Na kraju je lik otišao iz Nl jer mu je vjerojatno bilo dosta blaćenja, ali očito je da danas ne mogu bez njega. Plus, tu je životinja Roben koji, valjda, jedini na prvenstvu može trčati 120 minuta bez pauze, pa Snijeder i Van Persie. Odlični momci (dok ne progovore). Kada Kuyt pretrči kroz kadar, zatvorim oči da me ne uznemiri svojim izgledom, ali vele neki koji bolje poznaju tematiku, da ga je dobro imati zbog iskustva. Bumo videli...

...

Sećam se niskozemskog "totalnog nogometa" iz 70-ih i zlatne (zapravo - srebrne Rolling Eyes) generacije, koja je igrala u 2 finala zaredom: '74. i '78. i bila bolja - ali oba izgubila, od domaćina (!) (Zapadne) Njemačke i Argentine. Kolko mutno pamtim, imali su i kasnije prilika, na Evropskim prvenstvima - al su unatoč dobrim igrama i igračima na kraju tradicionalno zgubili u završnici ...

No da se podsjetimo tog super tima, gde su svi osim golmana igrali sve:
Jongbloed, Schrijvers, (Hulshoff), Jansen, Krol, Rijsbergen, Suurbier, Geels, van Hanegem, Haan, Rene & Willy van der Kerkhof, Neeskens, Cruyff, Rep, Resenbrink, Keizer ... i naravno, selektor Rinus Michels!


 Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 B020Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 B020Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 B020

Trebam li napomenut za koga večeras (i nadam se, u nedelju) navijam? teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sri srp 09, 2014 2:25 pm

cat_claw je napisao/la:... Moj muz, koji kao pravi Austrijanac u svakoj prilici najvija protiv Nemaca ...

Aaahahahahahahahahaaa ... Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 DonaldDucklachen

Jebate, pa Austrijanci su gore picajzle od Švaba - al veći Balkanci od nas južno od Save!  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sco sri srp 09, 2014 2:34 pm

escaped je napisao/la:German blitzkreig routs Brazil 7-1 .

ja bi sad da sam pravi rvat objavio rat Njemackoj! anektirao bi Oktoberfest i sve ss schwaben pivovare!


i ja bi ga još bar jemput anektiral....  bounce 
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sco sri srp 09, 2014 2:36 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:A što reći kada je sve jasno, vratilo im se sve u jednoj tekmi. Nijemci su večeras držali loptu k'o oružje, bilo ih je zastrašujuće gledati na terenu kakvom su snagom razbijali. Ma, zapravo se ne sjećam dobre brazilske generacije od one s Ronaldom, odnosno, ta je, očito, bila posljednja dobra generacija u nizu. Mislim da ni onaj Lastin Neymar niti Silva ne bi večeras mogli ništa učiniti. Imali su ona dva kudrava dobra top igrača što igraju u Njemačkoj i Engleskoj, pa su bili nemoćni.. A najviše mi je žao Marcela, onaj isto niski kudravi s krivim nožicama- ako sam dobro napisala ime, koji je valjda večeras pretrčao teren u najmanju ruku k'o Robert Hayes.. i ja sam skoro od nemoći proplakala s njim kada mu je ostatak tima stao pa se nije imao s kime dodavati. I sve ovo večeras je samo potvrdilo onu moju opasku od pred neki dan da su dotični isti Balkanci potencirani na duplo. Kada su gore, onda su savšeni, kada su dole, potpuni raspad sistema. Nešto slično dobrom i lošem tripu. ...
 Grin  Grin  Grin 

whisperer je napisao/la:No, dobro... čini mi se da će Oranje sutra proći. Sjećam se Van Gaala kada je svojedobno 90-tih bio trener Ajaxa, nema što nije osvojio u to doba. Cijela nacija ga je mrzila zbog arogancije (obratite pažnju sutra na klupici). Po faci mi vidiš da mu je mozak posložen po kategorijama, bojama, mirisima i da ga ništa ne može omesti. Kako su Dutcheri uglavnom uštogljeni i vode neverending analize, vječito su mu na nacionalnoj tv kritičari sa svojim notezićima u rukama postavljali pitanja zašto je tako postupio kako je, a on bi uvijek odgovarao nazad da mu ne postavljaju tako glupa pitanja. Na kraju je lik otišao iz Nl jer mu je vjerojatno bilo dosta blaćenja, ali očito je da danas ne mogu bez njega. Plus, tu je životinja Roben koji, valjda, jedini na prvenstvu može trčati 120 minuta bez pauze, pa Snijeder i Van Persie. Odlični momci (dok ne progovore). Kada Kuyt pretrči kroz kadar, zatvorim oči da me ne uznemiri svojim izgledom, ali vele neki koji bolje poznaju tematiku, da ga je dobro imati zbog iskustva. Bumo videli...

...

Sećam se niskozemskog "totalnog nogometa" iz 70-ih i zlatne (zapravo - srebrne Rolling Eyes) generacije, koja je igrala u 2 finala zaredom: '74. i '78. i bila bolja - ali oba izgubila, od domaćina (!) (Zapadne) Njemačke i Argentine. Kolko mutno pamtim, imali su i kasnije prilika, na Evropskim prvenstvima - al su unatoč dobrim igrama i igračima na kraju tradicionalno zgubili u završnici ...

No da se podsjetimo tog super tima, gde su svi osim golmana igrali sve:
Jongbloed, Schrijvers, (Hulshoff), Jansen, Krol, Rijsbergen, Suurbier, Geels, van Hanegem, Haan, Rene & Willy van der Kerkhof, Neeskens, Cruyff, Rep, Resenbrink, Keizer ... i naravno, selektor Rinus Michels!


 Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 B020Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 B020Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 B020

Trebam li napomenut za koga večeras (i nadam se, u nedelju) navijam? teet

eeeeee..... Neeskens..... iako sam bil mali klinac, al bil mi je ajdol jedno vreme.... draži od Cruyffa....

oranje..... definitivno  cheers 
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sco sri srp 09, 2014 2:39 pm

a je.... dobili smo i mi oranje 1998....



 bounce 
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Lena sri srp 09, 2014 3:05 pm

whisperer je napisao/la:A što reći kada je sve jasno, vratilo im se sve u jednoj tekmi. Nijemci su večeras držali loptu k'o oružje, bilo ih je zastrašujuće gledati na terenu kakvom su snagom razbijali. Ma, zapravo se ne sjećam dobre brazilske generacije od one s Ronaldom, odnosno, ta je, očito, bila posljednja dobra generacija u nizu. Mislim da ni onaj Lastin Neymar niti Silva ne bi večeras mogli ništa učiniti. Imali su ona dva kudrava dobra top igrača što igraju u Njemačkoj i Engleskoj, pa su bili nemoćni.. A najviše mi je žao Marcela, onaj isto niski kudravi s krivim nožicama- ako sam dobro napisala ime, koji je valjda večeras pretrčao teren u najmanju ruku k'o Robert Hayes.. i ja sam skoro od nemoći proplakala s njim kada mu je ostatak tima stao pa se nije imao s kime dodavati. I sve ovo večeras je samo potvrdilo onu moju opasku od pred neki dan da su dotični isti Balkanci potencirani na duplo. Kada su gore, onda su savšeni, kada su dole, potpuni raspad sistema. Nešto slično dobrom i lošem tripu. No, dobro... čini mi se da će Oranje sutra proći. Sjećam se Van Gaala kada je svojedobno 90-tih bio trener Ajaxa, nema što nije osvojio u to doba. Cijela nacija ga je mrzila zbog arogancije (obratite pažnju sutra na klupici). Po faci mi vidiš da mu je mozak posložen po kategorijama, bojama, mirisima i da ga ništa ne može omesti. Kako su Dutcheri uglavnom uštogljeni i vode neverending analize, vječito su mu na nacionalnoj tv kritičari sa svojim notezićima u rukama postavljali pitanja zašto je tako postupio kako je, a on bi uvijek odgovarao nazad da mu ne postavljaju tako glupa pitanja. Na kraju je lik otišao iz Nl jer mu je vjerojatno bilo dosta blaćenja, ali očito je da danas ne mogu bez njega. Plus, tu je životinja Roben koji, valjda, jedini na prvenstvu može trčati 120 minuta bez pauze, pa Snijeder i Van Persie. Odlični momci (dok ne progovore). Kada Kuyt pretrči kroz kadar, zatvorim oči da me ne uznemiri svojim izgledom, ali vele neki koji bolje poznaju tematiku, da ga je dobro imati zbog iskustva. Bumo videli...

I btw, baš su gadno sredili Neymara, nešto gadnije nisam vidjela od kad je onaj ogromni našem Dudu-u polomio zglob.

Lena?
 Laugh 
odlična si  Happy 
manje više slažem se sa napisanim.......onaj početak je kao obećevao neku ravnopravnu igru,samouvjerenost na obe strane i trčanje i trud i zalaganje.....baš je obećavalo.....
e kad je pao 1 gol brazilci su se skoro na glas tješili da nije to ništa,ali raspad je već počeo......prenapumpan osjećaj vlastite veličine i (ipak!) odsutnost neymara i silve zaključili su priču.....ja mislim da bi uz neymara i silvu bio manje poražavajući rezultata,ali to je sad moja moguća tlapnja....
oni su se psihički skroz raspali.....čovječe niti trčat nisu znali više....ništa......mislim da ovako nešto nisu mogli ni zamislit,pa je išao šok za šokom....kao da nema kraja......onako kao dijete koje je malo i mama mu nestane,pa sjedi i plače.....tako nekako......nisu smogli ni malo snage krpat loše i bar ne dat da se agonija ne produbljuje.....
koliko god sam htjela da plate prijašnje guzičarstvo koje su imali uz neke sudce iskreno mi ih je bilo žao....nisu oni toliko loši da izgube sa takvom razlikom.....baš je bilo mučno za gledat.... pale 
je...kao naši balkanjerosi....ili lete ili niti ne puze koliko ih emotivno poklopi Grin 
šta se tiče argentine i nizozemaca nadam se da neće bit nešto slično kao sinoć....đizs  Silly 
da i ja sam sklonija mišljenju da će orančinosi dobit...kao momčad su mi kampaktniji,sigurniji.....argentina mi je stabilno osrednja ovo šta sam ja vidila do sad.....dakle opet ide ta priča sa psihologijom i nekakvom predmoći ako se da 1. gol....pogotovo ako se da rano u utakmici.....ali moguće mi je ili 1:1 i onda penali......
znači niskozemci imaju laaaganu premoć po mom osiećeju......





no moram dodat i da sam do sad fakat sve isfalivala,paaaaaa......vidit ćemo  Silly
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Lena sri srp 09, 2014 3:19 pm

e da....i žao mi malog balonje neymara....pičkica i glumčić,ali baš ga polomilo....šteta.....no eto bit ok kažu  Happy
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Lena sri srp 09, 2014 3:20 pm

popeeeee....vidim teeeee  teet  Silly 

a sad idem dalje!
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sri srp 09, 2014 5:47 pm

Ma sto zao?! Trebale su Svabe fino zaokruzit' pricu dvoznamenkastim brojem... ni onaj pocasni se nije trebao dogodit'.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sri srp 09, 2014 8:22 pm

besposlenpop je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:... Moj muz, koji kao pravi Austrijanac u svakoj prilici najvija protiv Nemaca ...

Aaahahahahahahahahaaa ... Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 DonaldDucklachen

Jebate, pa Austrijanci su gore picajzle od Švaba - al veći Balkanci od nas južno od Save!  Grin
Pope oklen tebi patak ha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet srp 10, 2014 12:00 am

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:... Moj muz, koji kao pravi Austrijanac u svakoj prilici najvija protiv Nemaca ...

Aaahahahahahahahahaaa ... Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 DonaldDucklachen

Jebate, pa Austrijanci su gore picajzle od Švaba - al veći Balkanci od nas južno od Save!  Grin
Pope oklen tebi patak ha
Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 2632-07-li-ducks
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet srp 10, 2014 1:00 am

Jebiga  Sad Niskozemci održali tradiciju i niš od Prvenstva.
Idu u finale opet oni pederi.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sco čet srp 10, 2014 10:07 am

Lena je napisao/la:e da....i žao mi malog balonje neymara....pičkica i glumčić,ali baš ga polomilo....šteta.....no eto bit ok kažu  Happy

hvala...  Grin
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sco čet srp 10, 2014 10:08 am

besposlenpop je napisao/la:Jebiga  Sad Niskozemci održali tradiciju i niš od Prvenstva.
Idu u finale opet oni pederi.


razočarat sam.....
120 minuta ništavila.... pogotovo kad se usporedi sa njemačka-braziu

robben se nije sastao sa loptom.... van persie izgubljen....
gaučosi poslovično navlače.... postaju ko grkljani....
zato sam uvek i volel više braziu, jer se igraju nogometa....

ne volem penaltike..... bolje da su bacali noFčić da se odluči pobjednik....

jučer je prije tekme bil miro rede (miro, kapa do poda) i prikazali su neke snimke sa svjeckog prventva u arhentini 1978. to je najranije čega se sjećam.... kempes.... to je bila rapsodija od nogometa, a ne ovo danas

i onda cigo veli da ne voli švabe.... jebemu.... jedini oni od zadnjih 16 su kaj igraju nogomet.... totalno preobraćeni

finale: švabo-gaučo

naraFski da tipujem na švabu i zavijam na njega.... da pokaže napuhancima latinosima da je ojeropa bolja....

lepo im je jučer rede rekal: moraju zaustaviti egzodus svojih igrača u ojeropu, jer buju onda imali veliko ništavilo.....
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet srp 10, 2014 12:16 pm

Sco je napisao/la:
...
jučer je prije tekme bil miro rede (miro, kapa do poda) i prikazali su neke snimke sa svjeckog prventva u arhentini 1978. to je najranije čega se sjećam.... kempes.... to je bila rapsodija od nogometa, a ne ovo danas
...
Ma provukli su se do kraja na sudačko žmirenje.

A Švabe ko Švabe - oni ne igraju nogomet, nego marljivo arbajtaju ... pa ko voli: Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 A017
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 11 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 38. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.