Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 28 / 38. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 8:12 pm

A ono...tehnicki ne zivim vise u Metkovicu. A i nisam bas politicki materijal Happy , dosao se javiti kolegici, vidio tebe pa napisao i grupni pozdrav.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* ned vel 14, 2016 8:32 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Neznam ni tko je Mala Niz, may as well be glista Grin


... a ja sam te zamolila na pvt da odbaniras edwarda teacha .... Love

I jesam li ga odbanirao? Happy
u roku minute otprilike Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* ned vel 14, 2016 8:34 pm

besposlenpop je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Neznam ni tko je Mala Niz, may as well be glista Grin
http://forum.net.hr/forums/p/406369/13042760.aspx#13042760

Ae vidim...i jebiga sad sta god da kazem nevalja Grin
Jebemise ... nego, otkud ti ovde, a ne u Vladi? teet
Laugh
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 9:01 pm

*madonna* je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Neznam ni tko je Mala Niz, may as well be glista Grin


... a ja sam te zamolila na pvt da odbaniras edwarda teacha .... Love

I jesam li ga odbanirao? Happy
u roku minute otprilike Happy

Sta stvarno? Koji mi je vrag bio Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 9:23 pm

Malo sam autisticna. Dobro vece svima i dobrodoslica Maxu. :-) Ne znam koji si, ali ni ti ne znas koja sam pa smo kvit. :-)

Apropo letece straznjice, ne svidja mi se. Obozavam cepeline i airshipove, kad porastem bit cu nebeski pirat. Dotad cu mrzovoljno frktati na ovaj neukusni hibrid. :-P

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 9:53 pm

Nesudjeni politicar,nezaposleni policajac i drustveni otpadnik. Drago mi je Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 10:31 pm

sta ti mislis da se ova vukojebina NDH podijeli? kao Sjeverna i Juzna Koreja, usraska smrdljiva bagra nek ima Sjevernu Koreju ostali koji nisu vesla sisali niti pasli koze i ovce a ustaskom neonacistickom gamadi i osmanlijskom kopiladi Juznu Koreju. meni to izgleda dobra ideja sve ostalo vodi u rat do istrebljenja. ne mislim na klasicni rat nego bomba tu bomba tamo metak simo metak tamo...ustase ce morati imati 24h policijsku zastiti tzv rvacke policije koja je u biti zlocinacka ustaska organizacija u sluzbi kaptola i novokomponirane elite tj ratnoprofiterskog udbasko ustaskog kartela.

jebiga, polako ce se dizati eksplozivom u zrak auto ovog ili onog politicara, ministra, poduzetnika itd. ja mislim i znam da ce doci uskoro do takvog scenarija jer alternative nema.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 10:55 pm

Ja iskreno mislim da je jako malen broj nekakvih "uvjerenih ustaša". Cisto kroz nekakav moj dozivljaj ljudi do sada, s vecinom koja ima poglede desnije naravi kad ih uhvatis u sprehi 1 na 1...velika vecina ima zapravo poprilicno razborit pogled na dogadanja iz NDH i slicno. Tako da se tu masovno radi o nekakvom efektu copora. Ljudi kad razmisle tikvom obicno vidis da su masu normalniji nego sto izgleda kad su u coporu. Da nije tako krajnje desne stranke u Hr bi imale kudikamo brutalniju potporu od onoga sto imaju. Ljudi desnijeg svjetonazora biraju HDZ jer je kad pogledas stranke desne orijentacije....ipak se moze razgovarati s vecinom vedeta iste stranke. O Mostu mi je iskreno tesko govoriti jer sam osobni prijatelj s vecinom ovih koji su isti i osnovali. Nema kod njih kriminalaca ili da su "zlocesti". Ali jebiga...pomogli su ovima da dodu na vlast, isto bi ih se razapinjalo da su ostavili SDP na vlasti....kad se s druge strane pogleda. Nema potrebe za nekakvom fizickom podjelom zemlje. Vrijeme radi za ljude normalnijeg svjetonazora kako god pogledas. Vecini mladjarije je ionako do svega prije negoli do nekakvih moronskih zelja za ekspanziom ili nesto slicno Happy .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 11:27 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Ja iskreno mislim da je jako malen broj nekakvih "uvjerenih ustaša". Cisto kroz nekakav moj dozivljaj ljudi do sada, s vecinom koja ima poglede desnije naravi kad ih uhvatis u sprehi 1 na 1...velika vecina ima zapravo poprilicno razborit pogled na dogadanja iz NDH i slicno. Tako da se tu masovno radi o nekakvom efektu copora. Ljudi kad razmisle tikvom obicno vidis da su masu normalniji nego sto izgleda kad su u coporu. Da nije tako krajnje desne stranke u Hr bi imale kudikamo brutalniju potporu od onoga sto imaju. Ljudi desnijeg svjetonazora biraju HDZ jer je kad pogledas stranke desne orijentacije....ipak se moze razgovarati s vecinom vedeta iste stranke. O Mostu mi je iskreno tesko govoriti jer sam osobni prijatelj s vecinom ovih koji su isti i osnovali. Nema kod njih kriminalaca ili da su "zlocesti". Ali jebiga...pomogli su ovima da dodu na vlast, isto bi ih se razapinjalo da su ostavili SDP na vlasti....kad se s druge strane pogleda. Nema potrebe za nekakvom fizickom podjelom zemlje. Vrijeme radi za ljude normalnijeg svjetonazora kako god pogledas. Vecini mladjarije je ionako do svega prije negoli do nekakvih moronskih zelja za ekspanziom ili nesto slicno Happy .

pa naravno da ti vecina njih nece otvoreno reci da su ustase ili simpatizeri ustaskog pokreta ili neo nacisti Happy iza njih stoji RKC koja ih motivira i daje im podrsku. danas se ustaska ideologija omotala u celofan "demokracije" pa to vidi cijeli svijet jedino se ovdje to mnimizira ili mah, to je samo marginalna skupina. ja mislim da nije jer recimo Glavas osudjeni ratni zlocinac i deklarirani ustasa danas je zastupnik u Saboru. to se u nijednoj demokratskoj drzavi nemoze dogoditi! ovdje u NDH moze ocito jer jebes to je marginalno kao sto su marginalne njegove sportsko paravojne postrojbe. o Hasanbegovicu deklariranom ustasi i neonacisti ne zelim trositi rijeci za njega ako ga sretnem u Puli ubijem ga pistoljem moze oko sebe imat dvjesto ustaskih rojnica. ono govno ustasko koje zivi u baraki na broju 58 i bio ministar ranitelja isto. taj ustasa iz Jajca htio je promjeniti zakon tako da svi koji su bili u HVO-u dobijaju boracku mirovinu koju bi RH tj mi trebali placati borcima iz samoproglasene paradrzave Herceg-Bosna. zbog toga je onaj sator u Savskoj. lik ministar zdravstva krece sa genocidnim zakonima ukidanjem skrbi za pacijente oboljele od malignih bolesti. to je eugenika to je Hitler radio.

zlo se vidi izdaleka a ova bagra sada je enormno zlo i sve bi ih pobio da imam tu mogucnost sve bez imalo griznje savjesti jer ta psihopatska ustaska klerofasisticka bagra je ugroza za sve gradjane. treba ih milom ili silom zaustaviti dok ne bude kasno. pasivizam i okretanje glave nece rijesiti problem treba aktivno djelovati protiv tih psihopata a ne ko onaj englez Chamberlain koji je digao krila Hitleru toboz nije opasan.

S njim na čelu britanska je vlada, u savezu sa Francuskom, vodila politiku smirenja i pregovora u Europi, koja se u svojemu ishodu pokazala popustljivom, te kapitulantskom prema sve agresivnijem Hitleru, što je bilo kobno za međunarodnu zajednicu. Dao je ostavku nakon što je Njemačka napala Francusku. Naslijedio ga je Winston Churchill.

nema kapitulacije sa ustaskom bandom i klerom koji je njihov mentor. nikada! vi se tamo i mozete pomiriti ali mi ovdje u Istri NIKADA! pa i otcjepit cemo se ako treba ko vas jebe samo vi dolazite nas oslobadjat.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 11:29 pm

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 4ep1iXY

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 11:30 pm

Ok Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 11:42 pm

e vidis, sad je OK ali da sam to isto napisao na net.hr forumu gdje si ti bio admin, lupio bi mi ban samo tako. ali one druge koji provociraju i trolaju a sami se deklariraju ultra desno i ustase, a tamo su iz Herceg-Bosanske gnojnice gdje dok im Drug Tito nije napravio ćenifu pisali su i srali na gnojnici, takve si ti normalno pustao da i dalje gnoje po forumu.

zato ti zamjeram! ne zato jer si mene bezbroj puta banirao nego jer njih nisi banirao a bili su za expresni ban. njih si pustao da i dalje gnoje. e to ti nije bilo u redu majstore. ponekad se sjetim da si mi u nekim momentima onda bio nadohvat bio bi ti grkljan iscupao golim rukama.

inace nemam protiv tebe kao covjeka nista ali kao admin si pristran a to ne valja. jebote onaj Ero i slicni herceg ustaski govnjari pa da mi ih je nac spremim ih za groblje u cas posla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost ned vel 14, 2016 11:44 pm

Zapravo za ono gore ti nebi lupio ban. Ali ono, neda mi se ulaziti u diskusiju o tome sumnjam da cu ti promjeniti misljenje sto god rekao. No dobro sto je tu je. Mozda bi imao protiv mene i ko covjeka. Mozda sam bas govno od covjeka Happy . Neda mi se opce opravdavati za sto sam davao banove ili nesto slicno. Ako ti zelis pricati o tome...radije me lijepo stjeraj u vrazju mamica kad god me vidis i to je to. Ne sumnjam da su neki moji potezi promatrani kao pristrani no jebiga. Nemozes svima ni ugoditi. Eru sam banirao jedno 10-12 puta minimalno no jebiga kao i obicno kad krenu rasprave o tom forumu ljudi koji smatraju da im je nanesena nepravda promatraju samo svoju stranu i to je kraj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pon vel 15, 2016 12:37 am

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Zapravo za ono gore ti nebi lupio ban. Ali ono, neda mi se ulaziti u diskusiju o tome sumnjam da cu ti promjeniti misljenje sto god rekao. No dobro sto je tu je. Mozda bi imao protiv mene i ko covjeka. Mozda sam bas govno od covjeka Happy . Neda mi se opce opravdavati za sto sam davao banove ili nesto slicno. Ako ti zelis pricati o tome...radije me lijepo stjeraj u vrazju mamica kad god me vidis i to je to. Ne sumnjam da su neki moji potezi promatrani kao pristrani no jebiga. Nemozes svima ni ugoditi. Eru sam banirao jedno 10-12 puta minimalno no jebiga kao i obicno kad krenu rasprave o tom forumu ljudi koji smatraju da im je nanesena nepravda promatraju samo svoju stranu i to je kraj.

ma ne da se ni meni dalje o tome napisao sam sada sta sam imao na umu ti reci kad tad. ne mislim nista osobno pricamo o poslu admina kojega svatko radi kako misli da je najbolje in bona fide barem donekle nadam se.

htio sam reci da se ponekad provokacije raznih virualnih trolova vrlo lako presele iz virtuale u real life tako ima slucajeva u USA da su nekoliko takvih provokatora i trolova na forumima kao sto su Ero i slicni njemu, forumasi nekako namamili da se sretnu u RL i brutalno ih izbatinali cini mi se da je bilo i mrtvih uz nekoliko trolova koji su srecom zavrsili na traumatologiju i kirurgiju. iza monitora sjede ljudi i kad te netko jebe i jebe u zdrav mozak a admin ga pusta ili ne reagira a kad ti reagiras na provokaciju admin te banira, onda se desi tragedija. uvjeren sam da ce se i u RH desiti prije ili kasnije nesto slicno jer ljudima su jebeno tanki zivci i jos da ih jebu na forumu razni trolcine i eto ti recept za potencijalnu tragediju.

inace peace & love Happy


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pon vel 15, 2016 12:48 am

Pa bilo ti je i kod nas premlacivanja Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* pon vel 15, 2016 5:30 am

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


... a ja sam te zamolila na pvt da odbaniras edwarda teacha .... Love

I jesam li ga odbanirao? Happy
u roku minute otprilike Happy

Sta stvarno? Koji mi je vrag bio Happy
ne znam  Happy
massimo decimo il cattivo je u par pvt-a u onih 10 ili koliko godina bio uvijek ugodan sa mnom Happy dobro, nisam ti nista nikada zamjerila, nisi me banirao  Grin .... ili mozda jesi? ... kada sam onog delavca poslala u tri primamone .... Laugh  jesi to bio ti?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pon vel 15, 2016 7:35 am

Kojeg celavca? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* pon vel 15, 2016 8:17 am

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Kojeg celavca? Happy
delavca. d kao deblo. delavac .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pon vel 15, 2016 9:06 am

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Nesudjeni politicar,nezaposleni policajac i drustveni otpadnik. Drago mi je Happy

Pa zar je to sve? Jedna od najkracih lista. Ikad. Happy

Nezaposleni jedi i brojacica krijesnica, nesudjena skupljacica biserja, nesudjena astronautkinja, nesudjeni Goonies i Indy Jones, nesudjeni haijin i jednorog, nesudjena trimetrasica i zastavica dobrih zelja na Himalaji! Nesudjeni shaman i jupiterijanac.. Ma imaa toga. Pozdrav. :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pon vel 15, 2016 9:26 am

Hajde....slikovito Happy y ljubitelj(ica) Heinleina....ili dodatak koji me dovede do toga potpuno pogresan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by kic pon vel 15, 2016 9:46 am

ne sjećam se da je "breskvica" bila u naslovu :/ ili još sanjam Grin
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by kic pon vel 15, 2016 9:48 am

štae ovo, cenzura, maaš Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 2831738892
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by kic pon vel 15, 2016 9:49 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Nesudjeni politicar,nezaposleni policajac i drustveni otpadnik. Drago mi je Happy

Pa zar je to sve? Jedna od najkracih lista. Ikad. Happy

Nezaposleni jedi i brojacica krijesnica, nesudjena skupljacica biserja, nesudjena astronautkinja, nesudjeni Goonies i Indy Jones, nesudjeni haijin i jednorog, nesudjena trimetrasica i zastavica dobrih zelja na Himalaji! Nesudjeni shaman i jupiterijanac.. Ma imaa toga. Pozdrav. :-D
haha predobro Laugh
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sri vel 17, 2016 12:57 am

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Hajde....slikovito Happy y ljubitelj(ica) Heinleina....ili dodatak koji me dovede do toga potpuno pogresan.

Nesudjena ljubiteljica Heinleina. :-) Nisam jos sve njegovo procitala.. A to zbog ovog mog "elsewhen"? E to njegovo djelce nisam jos skicnula, ali vele da i nije nesto. Njegov raniji rad. Neces vjerovati ali sama sam nadosla na tu rijec. Tek sam mnogo kasnije shvatila da se on toga vec dosjetio. Odnosno, nisam ocekivala da vec odavno nije u upotrebi, negdje. :-)

Tebi bi se, kao policjotu, vjerojatno svidio njegov roman o Mjesecu kao kaznjenickoj koloniji. :-P

Jesi li ti izmislio nesto? Rijec, pismo, jezik?

P.S. Tomica je lijepo zensko ime, molit cu lijepo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sri vel 17, 2016 1:01 am

kic je napisao/la:ne sjećam se da je "breskvica" bila u naslovu :/ ili još sanjam Grin

Dobra memorija. :-D Praskvica. Ma to mi je jedan dan bilo dosadno pa sam iskusavala neke opcije i tako dosla do cenzure rijeci. Htjela sam malo izivcirati Esca i Popa. Dakle, nije to bilo uvedeno cudoredja radi, vec zahebancije. :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 28 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 28 / 38. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.