Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GO CAT GO!

+3
whisperer
*madonna*
besposlenpop
7 posters

Go down

GO CAT GO! Empty GO CAT GO!

Postaj by besposlenpop pon vel 29, 2016 7:31 pm

http://kultnix.forumcroatian.com/t979p530-kako-smo-danas#147458


Catica je napisao/la:To je ono sto bi svi na kraju trebali da vidimo...To svetlo na kraju tunela.
Sve je pocelo sa nalazom krvi u mokraci. Mislila sam da je upala besike. Od doktora opste prakse do urologa, od urologa na rendgen, odatle opet do urologa, uput za kompjutersku tomografiju, tzv CT. E tamo su mi vec svasta nasli. Izraslinu od 3cm na levom jajniku, od 7mm na levom bubregu, od 17mm na levoj dojci i veliku izraslinu izmedju srca i pluca id 8,5 cm x 6,5cm. To je bilo pre dva meseca. Sad cekam magnetnu rezonancu za to na srcu, koja mi je 15.3. Kardiolog mi je otvoreno rekla da sumnja da je to zlocudno.
U medjuvremenu se tati slosi. Razne pretrage, CT, MRT, karcinom pluca cetvrtog stepena sa metastaza na mozgu. Sada ima zracenje. Odbio je hemioterapiju. 

Tesak period...Cak ne mogu ni pisati o onome sto osecam.
Mala, ne daj se! GO CAT GO! B010
Uz tebe smo svim srcem! GO CAT GO! A060
GO CAT GO! S030
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by *madonna* uto oľu 01, 2016 12:03 am

pridruzujem se popu u ljubavi za nasu katicu    Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by whisperer uto oľu 01, 2016 12:45 am

Sretno na magnetskoj!
Ovo ostalo će, vjerujemo, biti u redu. Happy
Ovako kada se nakupi možda govori i da se neke od navika valjaju izmijeniti.. držim palčeve za sve. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by *madonna* uto oľu 01, 2016 6:35 am

ovo gore je fenomenalno napisano. ali mislim da puno prije nakupljanja i dovoljnog materijala za dijagnozu, covjek dobiva na vrijeme znakove da neke stvari treba promijeniti.  to govorim analizirajuci sebe  a navodim kao moguci primjer. no te znakove zanemarujemo, preskocimo tu bol u zelucu ili stezanje u prsima, kasalj, bilo sto i idemo dalje po svom. sve dok nas konkretnije ne opandrci.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by Gost uto oľu 01, 2016 9:22 am



<3

Gost
Gost


[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by darla_ uto oľu 01, 2016 10:44 am

Ja po naslovu mislila da Katica prebija Pipojca, pa htjela reci, umlati ga Kato!

Biti ce to sve dobro, nasa Kata je figter Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by saritica uto oľu 01, 2016 5:28 pm

bice ok. vidjeti ces. pusica velika. Love
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by Buffy uto oľu 01, 2016 5:58 pm

Slično sam proživjela s prijateljicom prošle godine.
Tvorba oko srca, odmah presuda, međutim se na kraju otkrilo kako je tvorba masno tkivo koje se godinama formiralo. Riješilo se operacijom, nakon mjesec dana bila je kao nova.


Valja padati i dizati se s ljubavlju prema sebi, kad su dani ili sati plača, neka su, nakon toga obično dođe nova snaga za dalje.

GO CAT GO! Yoda1
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by whisperer uto oľu 01, 2016 5:59 pm

*madonna* je napisao/la:ali mislim da puno prije nakupljanja i dovoljnog materijala za dijagnozu, covjek dobiva na vrijeme znakove da neke stvari treba promijeniti.  to govorim analizirajuci sebe  a navodim kao moguci primjer. no te znakove zanemarujemo, preskocimo tu bol u zelucu ili stezanje u prsima, kasalj, bilo sto i idemo dalje po svom. sve dok nas konkretnije ne opandrci.

Da, naravno, često ignoriramo tihe alarme. Mislim da smo +/- svi u onim godinama kada nam, kako veli moja frendica, sve odživljeno "dolazi na naplatu". Plus što nam tijela šalju s godinama različite poruke kako to odživljeno može prožvakati. Ali nije to ništa strašno, samo odrastanjem i zrelošću više se počinjemo baviti zdravljem i samim sobom. Nekako je to prirodno.. ovako kada ti se bolest ukaže, samo si malo više fokusiran na sebe.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by iluzija sri oľu 02, 2016 3:02 pm

besposlenpop je napisao/la:http://kultnix.forumcroatian.com/t979p530-kako-smo-danas#147458


Catica je napisao/la:To je ono sto bi svi na kraju trebali da vidimo...To svetlo na kraju tunela.
Sve je pocelo sa nalazom krvi u mokraci. Mislila sam da je upala besike. Od doktora opste prakse do urologa, od urologa na rendgen, odatle opet do urologa, uput za kompjutersku tomografiju, tzv CT. E tamo su mi vec svasta nasli. Izraslinu od 3cm na levom jajniku, od 7mm na levom bubregu, od 17mm na levoj dojci i veliku izraslinu izmedju srca i pluca id 8,5 cm x 6,5cm. To je bilo pre dva meseca. Sad cekam magnetnu rezonancu za to na srcu, koja mi je 15.3. Kardiolog mi je otvoreno rekla da sumnja da je to zlocudno.
U medjuvremenu se tati slosi. Razne pretrage, CT, MRT, karcinom pluca cetvrtog stepena sa metastaza na mozgu. Sada ima zracenje. Odbio je hemioterapiju. 

Tesak period...Cak ne mogu ni pisati o onome sto osecam.
Mala, ne daj se! GO CAT GO! B010
Uz tebe smo svim srcem! GO CAT GO! A060
GO CAT GO! S030
kemoterapija ne znaci nesto jako lose. ona je mnogima pomogla. no, te izrasline mogu biti masno tkivo, ili ciste. karcinom pluca se najbolje lijeci uljem od marihuane. ne znam da li je u Europi dozvoljena medicinska marihuana.   ovdje se to moze dobiti na recept. ne daj se Kato, uz tebe smo.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by saritica sri oľu 02, 2016 3:19 pm

jeste, bas tako, iluzijo. doktorica da je sigurna ne bi slala cat na daljnje pretrage. cesto se ne vidi najbolje. mome bratu su rekli da ima ogromno suzenje bubrezne arterije, jer je tako snimak bio pokazao, a kad je dosao na operaciju - sve OK. nema suzenja. tako da se nadam da ce i nasa cat biti ok. al to ne znaci da njoj nije uzasno. uzasno je to iscekivanje. biti sve ok, cato i sa tobom i sa tatom. pusa iz usa.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by besposlenpop sri oľu 02, 2016 7:01 pm

saritica je napisao/la:jeste, bas tako, iluzijo. doktorica da je sigurna ne bi slala cat na daljnje pretrage. cesto se ne vidi najbolje. mome bratu su rekli da ima ogromno suzenje bubrezne arterije, jer je tako snimak bio pokazao, a kad je dosao na operaciju - sve OK. nema suzenja. tako da se nadam da ce i nasa cat biti ok. al to ne znaci da njoj nije uzasno. uzasno je to iscekivanje. biti sve ok, cato i sa tobom i sa tatom. pusa iz usa.
Tako su meni našli da imam zaokrenut bubreg.
Meni ne smeta, kad god se okrenem oko sebe, negde se bubreg postavi na mjesto.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by whisperer uto oľu 29, 2016 4:15 pm

Pozitivne misli šaljem Katici i puno puno snage!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

GO CAT GO! Empty Re: GO CAT GO!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.