Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od Iskona do Čergi ...

+7
saritica
iluzija
whisperer
Buffy
Lena
*madonna*
besposlenpop
11 posters

Stranica 23 / 25. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by bitvica pon ruj 07, 2020 11:05 pm

Calvin_Kline je napisao/la:čitam da Cat kupuje auto pa evo.

Cat ovo je auto za tebe. mjesta kao u garaži. moš vozit 8 ljudi ili dve tone bickli, skija, cigli ili vriće cimenta:

2020 Honda Odyssey

ili

2021 Honda Odyssey

ima više verzija pa si pogledaj na sajtu od Honde.




2020 Honda Odyssey Review: Don't Buy an SUV Until You've Driven This First
Crni Calvine, pa di ćeš Germanu nuditi Japanca? 
Grin

Taj auto bih prije ja kupila nego on.  Silly
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Cat sri ruj 09, 2020 6:17 pm

@Esco Celvine, hvala na kocijama! 😀

Treba mi malo vremena da se snadjem na ovom forumu...🙂
Cat
Cat

Posts : 19
Join date : 05.09.2020

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet ruj 11, 2020 1:53 am

Cat je napisao/la:@Esco Celvine, hvala na kocijama! 😀

Treba mi malo vremena da se snadjem na ovom forumu...🙂

no problem skužit ćeš ga brzo isti je kao kod Pizdexa.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Tomica pon ruj 21, 2020 10:32 pm

Drug Pasulj nas opet zeli malo upoznati, a ja u blesastom modu lako pristajem na blast from the past leksikone. Happy


1. Omiljena boja

Zanimljivo, ali otkad sam zavoljela mineralni svijet, moja se percepcija boja i uzivanje u njima poprilicno izmijenilo.

Volim, zapravo, sve boje ali njeznijih nijansi.  Intenzivne, kricave izazovu mi glavobolju. Ipak me nekako najcesce privuku plava i lila boja..

2. Omiljeni dio dana

Noc. Nocu se vide daleki, drevni svjetovi. Happy U posljednje vrijeme uzivam i u praskozorjima.

3. Omiljeno godisnje doba

Jesen. Krasne boje, ukusne vocke, raskos mirisa, mnogo kise.. a i ljeto se tek ugasilo, dakle sljedece je miljama daleko_ tra la la.

4. Omiljeni dan u tjednu

Jedan koji se skutrio izmedju petka i subote pa mi redovito poremeti protok ostalih dana u tjednu.

5. Omiljeni hobby

Uocavanje ljepote, trazenje sklada, otkrivanje misterija. Silly

Jao, ovo zvuci kao  pocetak sastava "Jesen u mojem gradu'.

6. Omiljena hrana

Cini mi se da se najvise veselim punjenim paprikama s pireom. Happy Mislim da je do nekih sjecanja.

7. Omiljena tekucina

Bas nekako sterilno zvuci napisati " voda".

Kava! Crna kava! Jaka kava! Kava bez secera!

8. Omiljena zanimacija

Ucenje. Happy

Biti uopce sposoban usvojiti nova znanja i vjestine vrlo je lijep pocetak nekih drugacijih zivotnih puteva.

9. Omiljeni posao

Oksimoron. Ako je omiljen, tada ga ne dozivljavam kao "posao". Happy

10. Omiljena zivotinja

Kit, medo, bumbarici, moj macak, slonice, ptice, lisice, srndaci, jeeezevi, tuljani...puf - pant. Ima ih joos. Happy

11. Omiljena biljka

Parsley, sage, rosemary & thyme Happy

12. Omiljena odjeca

Vintage ili neki elegantniji gothic stil...
Od odjevnih komada, ide mi sezona omiljenih dugih kaputica... Happy

13. Omiljena obuca

Gleznjace, cizmice.

14. Filmski zanr

Nastojim izbjeci teske drame i hororce. U osnovi se svedu na isto - danima sam istraumatizirana zbog njih.

Omiljeni bi bili fantasy i sci fi.

15. Omiljeni filmovi

Ne mogu ih bas izdvojiti.

Mnogo je divnih filmova nakon kojih se moj mozgic drugacije premrezio.

A ima i uzasno zabavnih trash filmova kojima se rado vracam.

16. Omiljena muzika

Najvise se klikam s post-punkom / gothic rockom / dark waveom / neofolkom....

17. Najbolja ljudska osobina

The riddle of steel... Happy

Dakle, odgovor na " tajnu celika" iz Konana Barbarina.

18. Najgora ljudska osobina

Ima li sto stetnije od glupih ljudi?

19. Omiljena vocka

Grozdje, sipak, citrusi, orasasti plodovi...

20. Omiljeni slatkis

Slani stapici, cips... O:)

P. S. tamna cokolada

21. Omiljeno prijevozno sredstvo

Stari klik-klak vlakovi

22. Omiljeni grad

Volim Rijeku i jedan nevidljivi grad koji mi dolazi u snove. Mislim da se nalazi negdje na dalekom sjeveru. Privlaci me i memljivi New Orleans zbog bogate glazbene povijesti i neobicnih energetskih silnica. Izdvojila bih i Maibaru zbog jednog vremenski udaljenog druga.

23. Omiljena drzava

Lijepa je ova nasa zemlja iako je sustavno unistavaju.

Tajno ljubujem s Norveskom, a s Japanom se odavno druzim.. Happy

24. Omiljeni sport

:-/

25. Omiljena igracka

Kristalici.

26. Drustvena mreza

Youtube.

27. Omiljeni porok

Bijeg u izmastane svjetove.

28. Omiljena knjiga

Da. Happy Mnogo ih je.

Napisat cu Silmarillion (Tolkien) ili Hyperion (Simmons) jer sam trenutno vrlo porocna.

29. Grad ili selo ?

Grad s mnogo zelenila, puno stabala.

30. Najbitnija karakterna osobina

Pouzdanost, srcanost, suosjecajnost,  nesebicnost

(A kad je rijec o vlastitoj najbitnijoj karakternoj osobini, nju doista ne mogu izdvojiti jer sam si suvise blizu.)


31. Drustveni, usamljenik ili nesto izmedju?

Introvert.

31. Najljepsi dio tijela

Ne promatram se kroz dijelove. Happy

32. Vjernik, ateist, agnostik…?

(Produhovljeni) ateist.

33. Sunce ili kisa?

Ovisno o godisnjem dobu.

34. Imas li sluha?

Rekli su da imam.

35. Je li dobro crtas?

Ne. Happy Smrc.

36. Jesi napisao koju pjesmu (poesija), (Tici, tici)

Fakof. Jesam. Happy

37. Ima li zivot smisla?

Za neke ima, za druge nema.
Smisao si sami izabiremo kad mu je vec svrha bioloski zadana.

38. Je li se bojis smrti?

Da.

39. Je li smrt definitivan the end ili ima jos nesto?

Definitivan kraj odredjenog bica

40. Jeste li imali neke cudne/paranormalne/parapsiholoske dozivljaje? ( moze i opis )

Jesam. Iako ih ne smatram cudnim, vec potpuno uobicajenim zbog medjusobne povezanosti svog zivog svijeta.

41. Posjecuju li nas vanzemaljci?

Najvjerojatnije, ali dok ne stigne sluzbena obavijest ili njihovo globalno razotkrivanje tipa "evo nas, ljudi, mi malo dosli pa da se upoznamo", ta mi je tema ipak na razini zabave ili misaonog eksperimenta.

42. Bi li voljeli imati bliski susret sa njima?

Ne. Ako nas posjecuju, nemaju dobre namjere jer ne dolazis u goste kao tat... Fino pokucas, predstavis se, doneses darove. Ne skrivas se i ne otimas namjestaj, kucne ljubimce, ne brises sjecanja domacina na momente u kojima si se " druzio" s njima.

43. Jeste li praznovjerni?

Jesam od tatine smrti. To su vise neke prisilne radnje koje nastojim obaviti na odredjrni nacin da ne bih "izazvala nesrece". To su neki " rituali" kojima ustraseni dio mene nastoji izbjeci kaos, povratiti kontrolu.

44. Jeste li otvoreni za neke nove znanstvene ili alternativne spoznaje pa ma kako cudne bile?

Ako je rijec o znanstvenim, to znaci da ima citav lanac dokaza/dobro potkrijepljenih argumenata za te spoznaje, spoznaje koje se mogu provjeriti... Malo me brine ovo " alter spoznaje" jer nije dovoljno imati dobro zsmisljenu pricu...

45. Najljepse razdoblje u zivotu

Za svako zivotno razdoblje ima nesto u cemu vidimo ljepotu i osjecamo zahvalnost. I obrnuto.

46. Romantika i njeznost ili strastveni seks? Happy

S osobom s kojom se klikamo ima sve..

47. Sta vas najvise privlaci kod suprotnog spola? (Cigo moze obraditi vlastiti spol)

Snaga, principijelnost, zastitnicki nagon, suosjecajnost, hrabrost, prkost spram glupih autoriteta, inteligentna promisljanja.... Happy

48. Kako ocjenjujete dosadasnji zivot ( moze i ocjena od 1 – 10 )

Ne nalazim se u situaciji u kojoj mogu relativno objektivno ocijeniti svoj dosadasnji zivot. Previse je tuge jos prisutno

49. U kojem bi stoljecu voljeli zivjeti

U 38.om. Dotad smo vec rijesili vecinu bolesti, a i putujemo razlicitim podrucjima i dimenzijama svemira. + trolamo sami sebe upadom u vremenske procjepe. Happy

50. Jebe li Ibro ovcu Ljeposavu?

To je neka tvoja inacica ustasa i partizana?


----


Gnjec? Hoces i ti? Porco mis, puno ih je!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 22, 2020 1:25 pm

PRVE REAKCIJE JAVNOSTI na pasulj Pizdexov pasuljarski upitnik

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Lj_p

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Korzo
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Tomica uto ruj 22, 2020 2:06 pm

Hajde sad nesto o naknadnim reakcijama.

A upitnik kao upitnik. Zqboravio je upitati o simpatiji i s kime sjedimo u klupi. I tko su nam najbolji drugovi... I, i, i sto bismo druge upitali jos...

Smisli ti neki.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 22, 2020 2:32 pm

Tomica je napisao/la:Hajde sad nesto o naknadnim reakcijama.

A upitnik kao upitnik. Zqboravio je upitati o simpatiji i s kime sjedimo u klupi. I tko su nam najbolji drugovi... I, i, i sto bismo druge upitali jos...

Smisli ti neki.

ma ne pada mi na pamet smišljati glupa pitanja to radi samo drug Pasuljar. jedini upitnik koji sam morao ispunjavati je onaj u bolnici kada me ona jebena glupača rvat'ca medicinska sestra pitala jesam li alergičan i ako jesam na što sam alergičan. ja iskreno rekoh da sam alergičan na 'rvate i onda je ona popizdila jer je valjda bila alergična na moj odgovor i digla cijelu uzbunu u bolnici. zamalo su me zbacili iz bolnice kao najgoreg državnog neprijetelja svih državotvornih krvat'na i krvat'ca.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 22, 2020 2:50 pm

zamisli, u 'rvackim bolnicama nesmiješ reći da si alergičan na 'rvat'ne!!! jer te onda slijedi kazna i budeš označen kao subverzivni antidržavni element XYZ. a 'rvat'ne su jako alergični kad im netko u njihovu šugavu smrdljivu facu kaže da je alergičan na 'rvat'ne. o ne ne odmah je frka 'rvat'ne odmah popizde. to pižđenje je simptom njihove alergije na moj odgovor. sva sreća da ova polunacistička klerofašistička katolibanska vukojebina puna psihopata i narcisa nije skroz ustoličena kao draga im NDH inače bi me državotvorni 'rvat'ne sa max IQ 20 otpeljali drito u neki konc-logor.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 22, 2020 2:58 pm

e, ali kad su ti isti 'rva'tne bili alergični na SFRJ toliko alergični da su je uništili onda je to bilo ok. to je opravdana alergija jer jebemukristaboga ipak je to bila prava alergija.

moja alergija prema 'rvat'nama je po njima provokacija i znak subverzivnih čimbenika tj. dejstvovanja.

prokleti 'rvat'ne sjeme im se zatrlo.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Tomica uto ruj 22, 2020 4:45 pm

To si ti naisao na neku Mildred Ratched. iznenadjen
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 22, 2020 5:04 pm

Tomica je napisao/la:To si ti naisao na neku Mildred Ratched. iznenadjen

ma luđakinja. ja joj kažem da sam alergičan na 'rvate a ona dobila histerični napad i počela vriskati na mene: OVO JE HRVATSKA!!! ISTRA JE HRVATSKA!!! i tako još neke nebuloze a ja je gledam u čudu i pitam samog sebe koji joj je quratz? šta sam rekao krivo? ne kužim? ode ona sva nafrljena pa se vrati i dere se na mene SAD BIH JA VAS POTJERALA IZ BOLNICE SRAM VAS BILO OVO JE HRVATSKA!!! KAKO SE USUĐUJETE!!! i tako... još neko vrijeme ona serucka svoja patriotska sranja pa ode da bi se opet vratila i kaže da me glavni odjela zove na razgovor...o jebote pa to je bilo postalo zaozbiljno sranje i pitanje od nacionalne sigurnosti valjda je o toj mojoj za njih netipičnoj alergiji obavijestila i Sabor i Vladu u Agramu a i taine službe u 'rvata u Širokom Brijegu kojima neznam ime jer su tajne.

uglavnom nabijem ih na čimbenik.

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Tomica uto ruj 22, 2020 7:05 pm

heavyMcFly je napisao/la:
Tomica je napisao/la:To si ti naisao na neku Mildred Ratched. iznenadjen

ma luđakinja. ja joj kažem da sam alergičan na 'rvate a ona dobila histerični napad i počela vriskati na mene: OVO JE HRVATSKA!!! ISTRA JE HRVATSKA!!! i tako još neke nebuloze a ja je gledam u čudu i pitam samog sebe koji joj je quratz? šta sam rekao krivo? ne kužim? ode ona sva nafrljena pa se vrati i dere se na mene SAD BIH JA VAS POTJERALA IZ BOLNICE SRAM VAS BILO OVO JE HRVATSKA!!! KAKO SE USUĐUJETE!!!  i tako... još neko vrijeme ona serucka svoja patriotska sranja pa ode da bi se opet vratila i kaže da me glavni odjela zove na razgovor...o jebote pa to je bilo postalo zaozbiljno sranje i pitanje od nacionalne sigurnosti valjda je o toj mojoj za njih netipičnoj alergiji obavijestila i Sabor i Vladu u Agramu a i taine službe u 'rvata u Širokom Brijegu kojima neznam ime jer su tajne.

uglavnom nabijem ih na čimbenik.



: )))


Eto, sad znas kako doci do glavnog kad ti zatreba.

Prikupis svu potrebnu medicinsku dokumentaciju, aktiviras si alergiju ili pokazes roge Ukrasnim figuricama i pravac ravnatelju. Grin
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 22, 2020 7:11 pm

Tomica je napisao/la:
heavyMcFly je napisao/la:
Tomica je napisao/la:To si ti naisao na neku Mildred Ratched. iznenadjen

ma luđakinja. ja joj kažem da sam alergičan na 'rvate a ona dobila histerični napad i počela vriskati na mene: OVO JE HRVATSKA!!! ISTRA JE HRVATSKA!!! i tako još neke nebuloze a ja je gledam u čudu i pitam samog sebe koji joj je quratz? šta sam rekao krivo? ne kužim? ode ona sva nafrljena pa se vrati i dere se na mene SAD BIH JA VAS POTJERALA IZ BOLNICE SRAM VAS BILO OVO JE HRVATSKA!!! KAKO SE USUĐUJETE!!!  i tako... još neko vrijeme ona serucka svoja patriotska sranja pa ode da bi se opet vratila i kaže da me glavni odjela zove na razgovor...o jebote pa to je bilo postalo zaozbiljno sranje i pitanje od nacionalne sigurnosti valjda je o toj mojoj za njih netipičnoj alergiji obavijestila i Sabor i Vladu u Agramu a i taine službe u 'rvata u Širokom Brijegu kojima neznam ime jer su tajne.

uglavnom nabijem ih na čimbenik.



: )))


Eto, sad znas kako doci do glavnog kad ti zatreba.

Prikupis svu potrebnu medicinsku dokumentaciju, aktiviras si alergiju ili pokazes roge Ukrasnim figuricama i pravac ravnatelju. Grin

mogu doć do glavnog kad hoću i bez da se pozivam na alergiju ali neću jer mi je napunio čimbenik tj. pun mi ga je čimbenik već odavno.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Tomica uto ruj 22, 2020 8:54 pm

heavyMcFly je napisao/la:

mogu doć do glavnog kad hoću i bez da se pozivam na alergiju ali neću jer mi je napunio čimbenik tj. pun mi ga je čimbenik već odavno.





: ))
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 23, 2020 12:47 am

hahah...našao sam na netu na Quori debatiraju o bogu da li je muško ili žensko. čovjek je popizdio i njurga baš je opalio tiradu:

"Just take a look at how fucked up our world is right now.

When someone mentions the word "God", my mind immediately conjures the image of a white-haired, bearded elderly Redneck, carrying the dead carcass of a deer in one gnarled fist with a 12-gauge shotgun slung over his left shoulder, screaming, "DEATH TO THE MEXICANS!"

Only an idiotic redneck of a God will screw this planet over so badly.

I can hardly imagine a woman running the Earth while being so irresponsible and negligent.

Considering the track record for the past 10, 000 years or so, I can also hardly imagine a female ruler being so vindictive and vengeful, sending tens of thousands to their deaths on a whim.

Verdict: God is more probably a man than a woman. History tells us this.


P.S if the underlying assumption to this question is that there IS a God, then biblical sources will more than suffice to support my points."
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by besposlenpop sri ruj 23, 2020 9:55 am

heavyMcFly je napisao/la:
Tomica je napisao/la:To si ti naisao na neku Mildred Ratched. iznenadjen

ma luđakinja. ja joj kažem da sam alergičan na 'rvate a ona dobila histerični napad i počela vriskati na mene: OVO JE HRVATSKA!!! ISTRA JE HRVATSKA!!! i tako još neke nebuloze a ja je gledam u čudu i pitam samog sebe koji joj je quratz? šta sam rekao krivo? ne kužim? ode ona sva nafrljena pa se vrati i dere se na mene SAD BIH JA VAS POTJERALA IZ BOLNICE SRAM VAS BILO OVO JE HRVATSKA!!! KAKO SE USUĐUJETE!!!  i tako... još neko vrijeme ona serucka svoja patriotska sranja pa ode da bi se opet vratila i kaže da me glavni odjela zove na razgovor...o jebote pa to je bilo postalo zaozbiljno sranje i pitanje od nacionalne sigurnosti valjda je o toj mojoj za njih netipičnoj alergiji obavijestila i Sabor i Vladu u Agramu a i taine službe u 'rvata u Širokom Brijegu kojima neznam ime jer su tajne.

uglavnom nabijem ih na čimbenik.

Mogel si jednostavnie upotriebiti Ukrasne figurice.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 23, 2020 12:31 pm

besposlenpop je napisao/la:
heavyMcFly je napisao/la:
Tomica je napisao/la:To si ti naisao na neku Mildred Ratched. iznenadjen

ma luđakinja. ja joj kažem da sam alergičan na 'rvate a ona dobila histerični napad i počela vriskati na mene: OVO JE HRVATSKA!!! ISTRA JE HRVATSKA!!! i tako još neke nebuloze a ja je gledam u čudu i pitam samog sebe koji joj je quratz? šta sam rekao krivo? ne kužim? ode ona sva nafrljena pa se vrati i dere se na mene SAD BIH JA VAS POTJERALA IZ BOLNICE SRAM VAS BILO OVO JE HRVATSKA!!! KAKO SE USUĐUJETE!!!  i tako... još neko vrijeme ona serucka svoja patriotska sranja pa ode da bi se opet vratila i kaže da me glavni odjela zove na razgovor...o jebote pa to je bilo postalo zaozbiljno sranje i pitanje od nacionalne sigurnosti valjda je o toj mojoj za njih netipičnoj alergiji obavijestila i Sabor i Vladu u Agramu a i taine službe u 'rvata u Širokom Brijegu kojima neznam ime jer su tajne.

uglavnom nabijem ih na čimbenik.

Mogel si jednostavnie upotriebiti Ukrasne figurice.  teet

pope, vi 'rvat'ne ste hrpa govana. nemate pravo zahtjevati od drugih da vas poštuju kad vi ne poštujete apsolutno nikoga pa ni sami sebe. sve što se u zadnjih 35 godina vaše proklete tzz. države moglo uništiti vi ste uništili, razjebali, demolirali, opljačkali, pokrali. vi ste genocidni i autodestruktivni 35 godina provodite selektivni genocid i negativnu selekciju. vašom tzv. državom upravlja hercegovnjarsko psihopatsko pleme iz jedne druge sjebane tzv. države. vi ne samo da ste uništili sve materijalne resurse vi ste ireverzibilno uništili dobro tkivo populacije koja bježi od vas u emigraciju svakim danom sve više.

ja imam takav osjećaj gađenja prema 'rvat'ma da ti to nemožeš shvatiti. da ikad ovdje počne rat ja bi pobio 'rvat'na na kamare koliko god bi mogao i uspio ne bi vas u Istri ostalo niti jednoga nikada više. i to ne samo vas preko Učke nego i domaće istrijane izdajnike i marvu istrijansku pa da ih ostane samo 100 živih u Istri. a vi tamo govnjari preko Učke sa mentalitetom lopina radite što hoćete i dalje i tako ste si sami zapečatili sudbinu za sto godina vjerojatno i manje više vas ne bude odnosno postati ćete etnička manjina. jebiga, hrpa govana je hrpa govana pa nazvala ta hrpa govana sebe narod. to nije narod nego hrpa govana. jebote, po cijele dane razmišljate kako ćete nekoga zajebati, kako nekoga pokrasti, sjebati, razjebati. izumili ste kastu morona uhljeba koji se šire poput kuge i karcinoma zajedno.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 23, 2020 12:42 pm

evo ti Pope još jedan od zilion primjera da ste govna:

Javili se iz Skywalka Biokovo: Svi vijci su u dobrom stanju

hahah...to je to. vijci nisu ruzinavi i u dobrom su stanju. jedino su zaboravili napisati da VIJCI NISU ZAVIDANI !!! ali jebeš ti to bitno da su novi i nisu ruzinavi pa tek je 90 dana da su montirani.

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 E80f2fba-1389-4b70-9c5d-d6a27bd439ed

NA Facebooku se pojavila snimka koja je nastala na Skywalku na Biokovu iznad Makarske, a na kojoj muškarac demonstrira kako se lako odvija vijak.

Snimku je objavila stranica Dnevna doza makarskog nereda, koja inače objavljuje komunalne i druge probleme u Makarskoj i okolici.

"Nakon nepunih 90 dana od otvorenja Skywalka, šarafi se sami odvidavaju", stoji u objavi.

"Evo ga, lagano se otvara", kaže muškarac na snimci.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/javili-se-iz-skywalka-biokovo-svi-vijci-su-u-dobrom-stanju/2216177.aspx?index_tid=53431

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 23, 2020 12:48 pm

inače kako kažu 'rvat'ne u taj govnjarski projekat utukli su: ukupna vrijednost projekta je 34.183.407,30 HRK otih je na vide ošlo 10 lipa sa popustom u lokalnoj željezariji jer je vlasnik moro platit mito od 100.000 HRK da mu bagra sa Dinare napravi promet od jedne lipe bez PDV-a. uzto ih je i na'ranio jagnjet'nom ilukom i još im je dozvolio da ga prče suzada.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 23, 2020 12:55 pm

meanwhile u Japanu vlakovi voze brZinom 400km/h i niti jedna vida nije opala sa vlaka i tračnica.

PA JEBEMUMATER !!!

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 23, 2020 1:12 pm

a jebote, nemože proći dan a da se negdje ne spomene Gnječ, Violator i Ebenica

https://www.ex-iskon-pleme.com/t36036p820-prituzbe#1725063
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Tomica sri ruj 23, 2020 2:17 pm

heavyMcFly je napisao/la:a jebote, nemože proći dan a da se negdje ne spomene Gnječ, Violator i Ebenica

https://www.ex-iskon-pleme.com/t36036p820-prituzbe#1725063


Ma tko su ti ljudi? Osim sto su ocito neka fina i pametna gospoda...

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 23, 2020 3:19 pm

Tomica je napisao/la:
heavyMcFly je napisao/la:a jebote, nemože proći dan a da se negdje ne spomene Gnječ, Violator i Ebenica

https://www.ex-iskon-pleme.com/t36036p820-prituzbe#1725063


Ma tko su ti ljudi? Osim sto su ocito neka fina i pametna gospoda...


mora da su to troje ljudi napravili nešto epohalno i traumatično za 'rvate na 'rvackim forumima čim ih spominju više nego Nikolu Teslu.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Tomica sri ruj 23, 2020 7:51 pm

heavyMcFly je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
heavyMcFly je napisao/la:a jebote, nemože proći dan a da se negdje ne spomene Gnječ, Violator i Ebenica

https://www.ex-iskon-pleme.com/t36036p820-prituzbe#1725063


Ma tko su ti ljudi? Osim sto su ocito neka fina i pametna gospoda...


mora da su to troje ljudi napravili nešto epohalno i traumatično za 'rvate na 'rvackim forumima čim ih spominju više nego Nikolu Teslu.


Ma nisu ni morali napraviti nista epohalno. Dovoljno je da su ih oplahnuli Kristovom svijescu.


Danas sam naisla na clanak u kojem su ovi nasi udomaceni alieni u razgovoru s Terranima otkrili kako je, zapravo, Tesla Venusijanac. Grin


Moras procitat' ovaj trash.

.https://epochtimes.today/fbi-report-nikola-tesla-inventor-of-wireless-technology-an-alien-from-venus/


Idem si malo pustat' rock iz 90ih..
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 23, 2020 10:30 pm

da da Tesla je sa Venere dopalio drito u Smiljan na turkishe grenze u Austro-Ugarsku monarhiju gdje su živjeli primati 'Ukrasne figurice sa primatima srbima složno u bratstvu i jedinstvu.

onda su došli ljudi u crnom i oteli im malog Nikolu u tajnoj akciji kodnog naziva "Schwarzer Schirm" a 'Ukrasne figurice i svrbi su za tu otmicu skužili tek kad im se u pećini upalila lampadina na letriku koju im je kablom dovuko drug Tito.






Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 23 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 25. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.