Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo nema ni u pi ma!

5 posters

Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by borky čet sij 21, 2021 2:38 pm

Tamo davno, od devedeset i devete, bio sam na Iskonu, od dvi tisuće treće, do dvi i desete, na Kultnim, sve mi je bilo tako poznato i tako blisko, sad vidim svoju dragu Saritu i još par poznatih likova (ne znam je li se i za žene kaže lik) i namjerno sam se potrudio s registracijom, da vas sviju skupa pozdravim, a, svoju dragu Saricu posebno.

borky

Posts : 6
Join date : 21.01.2021

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by Tomica čet sij 28, 2021 7:36 pm

Dobar dan, Borky! Sretno nam stigao na ovaj pomiran forum. Ovdje se toliko lagano pise i usporeno komunicira da ce te Pop sigurno pozvati na kavicu. k1

Inace, mi ti se vecinom okupljamo malo povise, oko topica Wajter. Nadam se da ce i Sarita ubrzo svratiti. Happy

Ja nisam bila medju tom prvotnom ekipom, dosla sam kasnije, i izranjas mi iz sjecanja s pjesmama pod miskom. Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by borky čet sij 28, 2021 8:17 pm

Tomica je napisao/la:Dobar dan, Borky! Sretno nam stigao na ovaj pomiran forum. Ovdje se toliko lagano pise i usporeno komunicira da ce te Pop sigurno pozvati na kavicu. k1

Inace, mi ti se vecinom okupljamo malo povise, oko topica Wajter. Nadam se da ce i Sarita ubrzo svratiti. Happy

Ja nisam bila medju tom prvotnom ekipom, dosla sam kasnije, i izranjas mi iz sjecanja s pjesmama pod miskom. Happy
Srića moja da se ovdje polagano piše, ja i tako ne znam brzo čitat. U moje vrime ti je ovo bio forum urnebesa, di se svak sa svakim prepirao, nadmudrivao, svadjao, nije bilo muškog s kojim sam ja bio izmiren, (sa ženskicama je bilo drugačije) i čisto sumnjam da će me Pop pozvati na kavicu, a, još čistije sumnjam da bi se ja odazvao. Sa Saritom (kao jedinom s kultnih) sam dugo bio prijatelj na fejsu, bit će mi drago ako navrati. Eto Tomica, uživaj ... budi pozdravljena.

borky

Posts : 6
Join date : 21.01.2021

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by Tomica pet sij 29, 2021 2:56 pm

Ma, borky, izdivljalo se otad, uslo u neke mirnije vode. Imao se i poduzi period pravih filozofskih rasprava. Sad razgovaramo o vremenu, najbolja tema koja otkriva emotivna stanja. Happy


Zdravo!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by borky pet sij 29, 2021 4:37 pm

Tomica je napisao/la:Ma, borky, izdivljalo se otad, uslo u neke mirnije vode. Imao se i poduzi period pravih filozofskih rasprava. Sad razgovaramo o vremenu, najbolja tema koja otkriva emotivna stanja. Happy


Zdravo!
Pa dobro! ako ćemo o vremenu, meni najviše odgovara kad vrijeme liječi sve rane.

borky

Posts : 6
Join date : 21.01.2021

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by Tomica pet sij 29, 2021 10:51 pm

Vrijeme i rane? Hmm.. Svi su satovi nacinjeni bez kazaljki. Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by bitvica sri vel 10, 2021 8:53 pm

Da i ja odgovorim drugu  Borkiju, pjesniku čista srca i šporka jezika na post s kultnixa. Ne da mi se sad i tamo logirati. 

Jesi, bio si fin prema meni jer sam ja isto bila mlogo fino čeljade. Bila sam fina sve dok se nisam počela družiti s Darkicom i onom Wlajnom.  A onda me finoća naglo napustila. zubo

Uostalom, ti si bio fin prema većini žena pa tu tvoju finoću ne smatram nečim što ima neke direktne veze sa mnom.   
Ali nisi bio dobar i fin s muškim dijelom foruma, štoćereći da više voliš žene od muškaraca, što vodi do jedinog mogućeg zaključka da ti nisi peder...  Silly
Drago mi je što si se javio i što si dobro. Happy
Danas sam baš razmišljala, koliko mi je drago čuti da su ljudi s kojima sam tipkala živi i zdravi. Čak i oni s kojima nisam dijelila ni finoću, ni poglede na svijet, ni lijepe riječi... Bili su u jednom periodu dio mog virtualnog svijeta koji je i te kako utjecao na onaj realni. 
Neka nas, ma gdje bili. <3
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by saritica pet vel 12, 2021 8:59 am

borki moj dragi, evo ova besana noc me navede tu. pusa. a i tamo sam ti dala pusu al vec si pobjego. volim tvoju bistricu, tvoje konje, poljane, prelijepo imanje i volim i tebe. kad se samo sjetim, dragi moj prijatelju, kako smo slavili pobjedu nasih. eh, koja je to euforija bila. sve najbolje - puno zdravlja, srece i dugi zivot zeli ti tvoja sarita s kojom si skupa jezdio kroz maglu iskonskih prapocetaka.  Love Love
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by besposlenpop pet vel 12, 2021 1:11 pm

borky je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Dobar dan, Borky! Sretno nam stigao na ovaj pomiran forum. Ovdje se toliko lagano pise i usporeno komunicira da ce te Pop sigurno pozvati na kavicu. k1

Inace, mi ti se vecinom okupljamo malo povise, oko topica Wajter. Nadam se da ce i Sarita ubrzo svratiti. Happy

Ja nisam bila medju tom prvotnom ekipom, dosla sam kasnije, i izranjas mi iz sjecanja s pjesmama pod miskom. Happy
Srića moja da se ovdje polagano piše, ja i tako ne znam brzo čitat. U moje vrime ti je ovo bio forum urnebesa, di se svak sa svakim prepirao, nadmudrivao, svadjao, nije bilo muškog s kojim sam ja bio izmiren, (sa ženskicama je bilo drugačije) i čisto sumnjam da će me Pop pozvati na kavicu, a, još čistije sumnjam da bi se ja odazvao. Sa Saritom (kao jedinom s kultnih) sam dugo bio prijatelj na fejsu, bit će mi drago ako navrati. Eto Tomica, uživaj ... budi pozdravljena.
A bokte, di sise zavukel?
Ak svratiš do Zagreba, može kavica, a kad se zeletim doMostara grada, javim se i za ćevape!  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Odgovor bitvici

Postaj by borky ned vel 14, 2021 4:47 pm

bitvica je napisao/la:Da i ja odgovorim drugu  Borkiju, pjesniku čista srca i šporka jezika na post s kultnixa. Ne da mi se sad i tamo logirati. 

Jesi, bio si fin prema meni jer sam ja isto bila mlogo fino čeljade. Bila sam fina sve dok se nisam počela družiti s Darkicom i onom Wlajnom.  A onda me finoća naglo napustila. zubo

Uostalom, ti si bio fin prema većini žena pa tu tvoju finoću ne smatram nečim što ima neke direktne veze sa mnom.   
Ali nisi bio dobar i fin s muškim dijelom foruma, štoćereći da više voliš žene od muškaraca, što vodi do jedinog mogućeg zaključka da ti nisi peder...  Silly
Drago mi je što si se javio i što si dobro. Happy
Danas sam baš razmišljala, koliko mi je drago čuti da su ljudi s kojima sam tipkala živi i zdravi. Čak i oni s kojima nisam dijelila ni finoću, ni poglede na svijet, ni lijepe riječi... Bili su u jednom periodu dio mog virtualnog svijeta koji je i te kako utjecao na onaj realni. 
Neka nas, ma gdje bili. <3
Ajme draga moja bitvice, pa tko ne bi bio fin prema tebi, kad ovo pročita ... pa nešto ovako fino nisam pročitao ima taj fakat. I meni je drago vidit ova poznata imena, znam da iza njih stoje drage osobe s kojima sam zbilja rado se virtualno družio ... bemti, jedino me šokira kad sračunam koliko vrimena je od tada prošlo. A, što se vrimena tiče i kako teče evo ti jedna moja pismica ... i budi mi zdravo i veselo draga Bitvi.

Koliko

Koliko sunca
izići treba?
Koliko mene
da nestane?
Koliko cvjetova
procvati i uvenuti ?
Koliko treba
tuga da prestane?.

Koliko je potrebno,
sve jučer da bude?
Kojom cijenom,
platiti zablude?
Koliko snova
u prazno odsanjati?
Koliko treba,
teško da ne bude?.

Koliko munja,
još sjevnuti mora?
I dana kišnih,
u nedogled proći.
Koliko utoraka
preko glave preturiti?
Da li će ikada,
sve na svoje doći?

Koliko ovoga,
u nepovrat puta?
Koliko rijekom,
će proteći vode?
Koliko pjesama
napisati treba?
Koliko vremena,
u spokoj da se ode?

Koliko dugo,
kroz prozor gledati?
Sjadjeno čemer
samoće kušati?
Koliko misli
u krug okrenuti?
Koliko puta još
„Everybody hurts“ slušati?
borky

borky

Posts : 6
Join date : 21.01.2021

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by borky ned vel 14, 2021 4:52 pm

saritica je napisao/la:borki moj dragi, evo ova besana noc me navede tu. pusa. a i tamo sam ti dala pusu al vec si pobjego. volim tvoju bistricu, tvoje konje, poljane, prelijepo imanje i volim i tebe. kad se samo sjetim, dragi moj prijatelju, kako smo slavili pobjedu nasih. eh, koja je to euforija bila. sve najbolje - puno zdravlja, srece i dugi zivot zeli ti tvoja sarita s kojom si skupa jezdio kroz maglu iskonskih prapocetaka.  Love Love
Evo sad nisam pobjegao, evo me došao sam te zagrliti draga moja sarice. Moram te nešto pitati ... duže se nismo čuli, a, zanima me kako je majka. Ako ti se da navrati na fejs, a, dotle ... pa dotle znaš da te, što bi mi ovdje na Bistrici rekli ... da te obožajem.

borky

Posts : 6
Join date : 21.01.2021

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by borky ned vel 14, 2021 4:58 pm

besposlenpop je napisao/la:
borky je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Dobar dan, Borky! Sretno nam stigao na ovaj pomiran forum. Ovdje se toliko lagano pise i usporeno komunicira da ce te Pop sigurno pozvati na kavicu. k1

Inace, mi ti se vecinom okupljamo malo povise, oko topica Wajter. Nadam se da ce i Sarita ubrzo svratiti. Happy

Ja nisam bila medju tom prvotnom ekipom, dosla sam kasnije, i izranjas mi iz sjecanja s pjesmama pod miskom. Happy
Srića moja da se ovdje polagano piše, ja i tako ne znam brzo čitat. U moje vrime ti je ovo bio forum urnebesa, di se svak sa svakim prepirao, nadmudrivao, svadjao, nije bilo muškog s kojim sam ja bio izmiren, (sa ženskicama je bilo drugačije) i čisto sumnjam da će me Pop pozvati na kavicu, a, još čistije sumnjam da bi se ja odazvao. Sa Saritom (kao jedinom s kultnih) sam dugo bio prijatelj na fejsu, bit će mi drago ako navrati. Eto Tomica, uživaj ... budi pozdravljena.
A bokte, di sise zavukel?
Ak svratiš do Zagreba, može kavica, a kad se zeletim doMostara grada, javim se i za ćevape!  Grin
Hajdemo odmah postaviti stvari ovako ... zaleti se ti do Livna (na putu za Mostar) pa ćemo i janjca okrenuti, a za ćevape da i ne govorim. Uz to ti nudim posjetu divljim konjima. LP!

borky

Posts : 6
Join date : 21.01.2021

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by bitvica ned vel 14, 2021 6:32 pm

borky je napisao/la:
bitvica je napisao/la:Da i ja odgovorim drugu  Borkiju, pjesniku čista srca i šporka jezika na post s kultnixa. Ne da mi se sad i tamo logirati. 

Jesi, bio si fin prema meni jer sam ja isto bila mlogo fino čeljade. Bila sam fina sve dok se nisam počela družiti s Darkicom i onom Wlajnom.  A onda me finoća naglo napustila. zubo

Uostalom, ti si bio fin prema većini žena pa tu tvoju finoću ne smatram nečim što ima neke direktne veze sa mnom.   
Ali nisi bio dobar i fin s muškim dijelom foruma, štoćereći da više voliš žene od muškaraca, što vodi do jedinog mogućeg zaključka da ti nisi peder...  Silly
Drago mi je što si se javio i što si dobro. Happy
Danas sam baš razmišljala, koliko mi je drago čuti da su ljudi s kojima sam tipkala živi i zdravi. Čak i oni s kojima nisam dijelila ni finoću, ni poglede na svijet, ni lijepe riječi... Bili su u jednom periodu dio mog virtualnog svijeta koji je i te kako utjecao na onaj realni. 
Neka nas, ma gdje bili. <3
Ajme draga moja bitvice, pa tko ne bi bio fin prema tebi, kad ovo pročita ... pa nešto ovako fino nisam pročitao ima taj fakat. I meni je drago vidit ova poznata imena, znam da iza njih stoje drage osobe s kojima sam zbilja rado se virtualno družio ... bemti, jedino me šokira kad sračunam koliko vrimena je od tada prošlo. A, što se vrimena tiče i kako teče evo ti jedna moja pismica ... i budi mi zdravo i veselo draga Bitvi.

Koliko

Koliko sunca
izići treba?
Koliko mene
da nestane?
Koliko cvjetova
procvati i uvenuti ?
Koliko treba
tuga da prestane?.

Koliko je potrebno,
sve jučer da bude?
Kojom cijenom,
platiti zablude?
Koliko snova
u prazno odsanjati?
Koliko treba,
teško da ne bude?.

Koliko munja,
još sjevnuti mora?
I dana kišnih,
u nedogled proći.
Koliko utoraka
preko glave preturiti?
Da li će ikada,
sve na svoje doći?

Koliko ovoga,
u nepovrat puta?
Koliko rijekom,
će proteći vode?
Koliko pjesama
napisati treba?
Koliko vremena,
u spokoj da se ode?

Koliko dugo,
kroz prozor gledati?
Sjadjeno čemer
samoće kušati?
Koliko misli
u krug okrenuti?
Koliko puta još
„Everybody hurts“ slušati?
borky
Hvala na pjesmici Borky. 

Evo i od mene jedna iz nekog drugog svemira. Happy


Suton
 
U suton, možda, vidiš i ono
što oku promakne kad je dan,
beskrajno nježnog suputnika,
što podsjeti te na davni san.
 
Imati nekog tko te voli,
tko srcem misli kao i ti ,
toplo te gleda i šutnjom zbori,
s dodirom punim nježnosti.
 
Imati nekog tko ti je sve,
sinonim za sigurnost, dom i toplinu,
živjeti život, sanjati sne,
zaboravit brige, odbacit gorčinu.
 
No, život se poigra sa svima nama,
u suton nam daje i strah i slutnje.
Loša iskustva naša su tama
i sve se završi u moru šutnje. 

Btw 2019.

Sretno ti u toj tvojoj Bistrici.
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by Gost ned vel 14, 2021 6:46 pm

borky i blitva Happy

sjećam te se borky... i tojih pjesmica <3

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo nema ni u pi ma! Empty Re: Ovo nema ni u pi ma!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.