Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cudastva :(:

+8
Buffy
Lena
besposlenpop
Sco
whisperer
iluzija
*madonna*
darla_
12 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost čet lip 26, 2014 12:40 pm

Evo, još jedno priznanje. Nisam si na "ti" s izmjenom tvari.. :P

Kad moram obavljati nuždu, osjećam se kao da me netko vrijeđa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by mala Cat čet lip 26, 2014 12:56 pm

muskokrk je napisao/la:
ti znas sama kako zivis svoj zivot
nabacivat se na tudji ili tudji izvrgavat ruglu ..tvoj zato nece biti bolji...ovo je glisticin stil no samo malo prostija varijanta ..


Sva sreca da glistic ne cita ovaj forum...mozda...:ovdeideonajzubosadrugogforuma:

mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by mala Cat čet lip 26, 2014 12:58 pm

darla_ je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:Darlica i Darkica kradu macke! Svasta sam o njima mogla pomisliti, ali tako nesto...pa, pa...to je kriminal!   Shocked  Silly 

Moje cudastvo (jedno od) je malo neugodno, tako da forumasima osetljivog zeludca ne preporucujem dalje citanje. (Sad ce tek svi citati... Sad )

Jako volim monkey business. Cudastva :(: - Page 5 2z68cx3
Za mene je to ujedno i najveci pokazatelj prisnosti i intime sa partnerom. Monkey business se ogleda u nesmetanom ceprkanju po svim delovima njegovog tela, najcesce kada je go. Volim da ga zagledam i razgledam i pipkam i trazim nesto zgodno za operaciju. Bez anestezije otklanjam sve vrste bubuljica, mitisera, secem nokte na nogama i rukama, cistim usi, ceskam po ledjima i masiram. Koga ja jednom izmasiram taj posle hoda zamnom kao psic.  Silly  Nije da se hvalim (a hvalim se!), ali tako je, sta da se radi.  Silly
Na pocetku se malo sramio, a sad se vec navukao i cim dodje doma skida kosulju, seda ispred mene i govori:"Monkey business, monkey business."

Da je to barem jedina pizdarija koje Dark i ja izvodimo kad smo u tandemu  zubo .

E vidis sad sam se sjetila, imam i ja jedno totalno cudastvo volim guliti kraste, ebi to radim obavezno, tako da jadne rane zarastaju sto puta duze, ali kad mi netko drugi da da mu ogulim krasticu, e onda je taj netko za mene novo Bozanstvo, jer gdje ces veceg izraza ljubavi nego kad ti netko dozvoli da ga maltretiras tako i jos pri tome nanosi bol. Moj brat je jadan to uvijek trpio, a ja bi ga bodrila recenicom, oguliti cu ti samo onaj dio koji se vec sasusio, necu tamo gdje je jos cvrsta krasta. Mos misliti, corak, kad me krene, dok krv ne potece, nije to to  Laugh .

 Grin Grin  Slicno dozivljavamo odredjene situacije.  Silly 

Pa di si Darlice? Silly

Pijem kaficu, posle sto godina apstinencije, ali pijem onu bez kofeina i sa puuno mleka. To bi valjda opet bilo neko cudastvo?  Shocked
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ čet lip 26, 2014 1:00 pm

Da pozdravim male zenice Katicu i Ligejicu, ja skicam jednim oko na forum ne sto su price strasne, nego sto me birokracija davi  Cry
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ čet lip 26, 2014 1:03 pm

mala Cat je napisao/la:
Pa di si Darlice? Silly

Pijem kaficu, posle sto godina apstinencije, ali pijem onu bez kofeina i sa puuno mleka. To bi valjda opet bilo neko cudastvo?  Shocked

Evo me Kato moja dusmani mi ne daju na forum  Cry .

Ovo drugo bi bilo pranje savjesti, kao eto pijes zdravu varijantu  Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by mala Cat čet lip 26, 2014 1:03 pm

Ligeja je napisao/la:Evo, još jedno priznanje. Nisam si na "ti" s izmjenom tvari.. :P

Kad moram obavljati nuždu, osjećam se kao da me netko vrijeđa.

 Grin Ma ne zezaj.  Grin 

Kad smo vec kod obavljanja nuzde, u Standardu je izlazio feljton mladica od nekih 20 godina, koji se odlucio na jednomesecnu apstineciju od kompjutera, interneta, tableta, mobilnih telefona i sl. U jednom od tekstova on pise kako je posle par godina napokon opet poceo da piski u stojecem stavu, jer je inace i tu radnju obavljao sedeci samo da bi mogao nesmetano cackati po mobitelu.  Grin 

Inace, sve tekstove je pisao rukom i casopisu ih je slao postom. Rekao je da gotovo zaboravio kako mu izgleda rukopis.

mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ čet lip 26, 2014 1:05 pm

Li je u biti totalno spremna za SF nacin zivljenja, beztjelesno, fluidno bivanje u prostoru i vremenu.  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by mala Cat čet lip 26, 2014 1:06 pm

darla_ je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:
Pa di si Darlice? Silly

Pijem kaficu, posle sto godina apstinencije, ali pijem onu bez kofeina i sa puuno mleka. To bi valjda opet bilo neko cudastvo?  Shocked

Evo me Kato moja dusmani mi ne daju na forum  Cry .

Ovo drugo bi bilo pranje savjesti, kao eto pijes zdravu varijantu  Grin .

Stvarno sam se odvikla od ukusa kafe. Koliko god da stavim secera i koliko god da ulijem mleka i dalje mi je gorko.  confused 

Ja cu uskoro na rucak. Pocela sam sa redovnim doruckom, müsli i mleko ili vocni jogurt i prija mi. Ali to me nije sprecilo da navece i dalje jedem k´o velika.  Grin 
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by mala Cat čet lip 26, 2014 1:08 pm

darla_ je napisao/la:Li je u biti totalno spremna za SF nacin zivljenja, beztjelesno, fluidno bivanje u prostoru i vremenu.  Grin

A ja sto sam starija to sam sve vise ovozemaljska. Neka cudna kombinacija minimalizma sa naprasnim izletima u hedonizam.
Strange skroz.  Grin  Ne znam dokle ce me to dovesti.  Grin 

mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ čet lip 26, 2014 1:11 pm

mala Cat je napisao/la:
Stvarno sam se odvikla od ukusa kafe. Koliko god da stavim secera i koliko god da ulijem mleka i dalje mi je gorko.  confused 

Ja cu uskoro na rucak. Pocela sam sa redovnim doruckom, müsli i mleko ili vocni jogurt i prija mi. Ali to me nije sprecilo da navece i dalje jedem k´o velika.  Grin 

Ja i pijem kavu bez secera, totalni freak  Grin .

Pa dobro kazu da su tri obroka nuzna za zadravlje  Silly . Ja ne mogu ujutro jesti da me krstis, navecer salabrcnem nesto, ali zato rucak, se natovarim, kazu da to nije zdravo, ali jebiga  Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by mala Cat čet lip 26, 2014 1:14 pm

Godinama ne jedem nista za dorucak i ako znam da to nije zdravo. Sada se pokusavam disciplinirati i jesti vise puta u toku dana.
Dobro je da navece ne jedes puno. Kod mene sve obrnuto. U jutro malo, za rucak malo vise, a onda vecera najvise. Grin

Odoh jesti. Grin

Ljubim!  Love 
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ čet lip 26, 2014 1:17 pm

Dobar tek Katice!  Grin 

Vidimo se, pusa  Love .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by *madonna* čet lip 26, 2014 1:36 pm

mala Cat je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Evo, još jedno priznanje. Nisam si na "ti" s izmjenom tvari.. :P

Kad moram obavljati nuždu, osjećam se kao da me netko vrijeđa.

 Grin Ma ne zezaj.  Grin 

Kad smo vec kod obavljanja nuzde, u Standardu je izlazio feljton mladica od nekih 20 godina, koji se odlucio na jednomesecnu apstineciju od kompjutera, interneta, tableta, mobilnih telefona i sl.  U jednom od tekstova on pise kako je posle par godina napokon opet poceo da piski u stojecem stavu, jer je inace i tu radnju obavljao sedeci samo da bi mogao nesmetano cackati po mobitelu.  Grin 

Inace, sve tekstove je pisao rukom i casopisu ih je slao postom. Rekao je da gotovo zaboravio kako mu izgleda rukopis.



... i penis, vjerovatno ....  Silly
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost čet lip 26, 2014 2:11 pm

mala Cat je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Li je u biti totalno spremna za SF nacin zivljenja, beztjelesno, fluidno bivanje u prostoru i vremenu.  Grin

A ja sto sam starija to sam sve vise ovozemaljska. Neka cudna kombinacija minimalizma sa naprasnim izletima u hedonizam.
Strange skroz.  Grin  Ne znam dokle ce me to dovesti.  Grin 

ma i ja sam totalno ovozemaljska. a stvarno smo svi bili SF-ovci. nema te stvari koji ne znam o SF-u, ali jednostavno nekako s godinama - promijenih se. sad sam totalno "girly" - zenske serijice, kuhanje, humor - dr martin, frasier, golden girls, laganice tipa anthony bourdain etc etc.... sve fino polako - vrt, cuko, casopiscici, sjednje u kaficu i kavica.. kad smo kod kave - ma cato zlato pa kava se i pije BEZ secera, sa samo malo mlijeka... loooooool

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost čet lip 26, 2014 2:12 pm

ligeja - stavi koji os mi avic, nema frke, znam da je sala...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by iluzija čet lip 26, 2014 7:39 pm

darla_ je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:Darlica i Darkica kradu macke! Svasta sam o njima mogla pomisliti, ali tako nesto...pa, pa...to je kriminal!   Shocked  Silly 

Moje cudastvo (jedno od) je malo neugodno, tako da forumasima osetljivog zeludca ne preporucujem dalje citanje. (Sad ce tek svi citati... Sad )

Jako volim monkey business. Cudastva :(: - Page 5 2z68cx3
Za mene je to ujedno i najveci pokazatelj prisnosti i intime sa partnerom. Monkey business se ogleda u nesmetanom ceprkanju po svim delovima njegovog tela, najcesce kada je go. Volim da ga zagledam i razgledam i pipkam i trazim nesto zgodno za operaciju. Bez anestezije otklanjam sve vrste bubuljica, mitisera, secem nokte na nogama i rukama, cistim usi, ceskam po ledjima i masiram. Koga ja jednom izmasiram taj posle hoda zamnom kao psic.  Silly  Nije da se hvalim (a hvalim se!), ali tako je, sta da se radi.  Silly
Na pocetku se malo sramio, a sad se vec navukao i cim dodje doma skida kosulju, seda ispred mene i govori:"Monkey business, monkey business."

Da je to barem jedina pizdarija koje Dark i ja izvodimo kad smo u tandemu  zubo .

E vidis sad sam se sjetila, imam i ja jedno totalno cudastvo volim guliti kraste, ebi to radim obavezno, tako da jadne rane zarastaju sto puta duze, ali kad mi netko drugi da da mu ogulim krasticu, e onda je taj netko za mene novo Bozanstvo, jer gdje ces veceg izraza ljubavi nego kad ti netko dozvoli da ga maltretiras tako i jos pri tome nanosi bol. Moj brat je jadan to uvijek trpio, a ja bi ga bodrila recenicom, oguliti cu ti samo onaj dio koji se vec sasusio, necu tamo gdje je jos cvrsta krasta. Mos misliti, corak, kad me krene, dok krv ne potece, nije to to  Laugh .
Grin Grin
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost sub srp 05, 2014 11:40 am

Darla,.Cat, a da, stvarno je tako.. i znam da to uopce nije zdrav odnos prema tim funkcijama samoodrzavanja, ali eto .. mislim da je razlog tome jedan dogadjaj u djetinjstvu kad sam upala u onaj vanjski wc. Znate, onaj nacinjen od dasaka s rupom.. bljak.

P.S. manijak sam sto se tice pucketanja onih folija s mjehuricima.. prstima, zubima, cime stignem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by alpska štetočina sub srp 05, 2014 8:52 pm

ja sam kombinacija kate (prištići) u darle (krastice, uši ne diram... za sada  zubo )

eh, ali kad bi to bilo sve, bilo bi super... ali nije... Sad
alpska štetočina
alpska štetočina

Posts : 5
Join date : 05.07.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost sub srp 05, 2014 10:31 pm

alpska štetočina je napisao/la:ja sam kombinacija kate (prištići) u darle (krastice, uši ne diram... za sada  zubo )

eh, ali kad bi to bilo sve, bilo bi super... ali nije... Sad


znam...  Sad 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by besposlenpop sub srp 05, 2014 10:46 pm

mala Cat je napisao/la:Godinama ne jedem nista za dorucak i ako znam da to nije zdravo. Sada se pokusavam disciplinirati i jesti vise puta u toku dana.
Dobro je da navece ne jedes puno. Kod mene sve obrnuto. U jutro malo, za rucak malo vise, a onda vecera najvise. Grin

Odoh jesti.  Grin

Ljubim!  Love 
Sad sam odma moral mrknut par šnita pršuta i šaku maslina. Crnih.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by besposlenpop sub srp 05, 2014 10:49 pm

Ligeja je napisao/la:...

P.S. manijak sam sto se tice pucketanja onih folija s mjehuricima.. prstima, zubima, cime stignem.
Razumijem te ... tako ja sa ćevapima.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ uto srp 08, 2014 9:57 am

besposlenpop je napisao/la:
Sad sam odma moral mrknut par šnita pršuta i šaku maslina. Crnih.  Cool

Jos da ti je bilo sira iz ulja i kruha ispod peke  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by besposlenpop uto srp 08, 2014 12:41 pm

darla_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Sad sam odma moral mrknut par šnita pršuta i šaku maslina. Crnih.  Cool

Jos da ti je bilo sira iz ulja i kruha ispod peke  Grin
Imaju tu čist pristojan crni kruh (čak i Todorić) ... makar veliju da je "ispod peke", ja baš nisam od jučer. teet 
A nauljeni sir mi baš i nije neki domet ... bolje šnita pršuta više. Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Aimee sri kol 27, 2014 8:54 pm

Vrijeme je da se i ja ispovijedim i skinem teret s nejaka uma. Love
Baštinim jedan čudnovat običaj... kad mi prijatelj/kolega/poznanik poklopi slušalicu (logično, razgovor završen), nazovem ga ponovno da ga podučim/podsjetim kako ja prva poklapam slušalicu (logično, razgovor je završen kada se složim da je završen).  Love Love   Ostalo ponašanje u rangu je Petra i Pavla. Angel
Aimee
Aimee

Posts : 20
Join date : 23.08.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost pet kol 29, 2014 4:36 pm

Aimee je napisao/la:Vrijeme je da se i ja ispovijedim i skinem teret s nejaka uma. Love
Baštinim jedan čudnovat običaj... kad mi prijatelj/kolega/poznanik poklopi slušalicu (logično, razgovor završen), nazovem ga ponovno da ga podučim/podsjetim kako ja prva poklapam slušalicu (logično, razgovor je završen kada se složim da je završen).  Love Love   Ostalo ponašanje u rangu je Petra i Pavla. Angel

: )) zar ga nazoves da bi mu rekla kako on mora slusati poklapanje tvoje slusalice?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 5 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.