Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 21 / 44. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon pro 01, 2014 7:48 am

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:i tripice su mi ogavne. tresu se baš kao te gljive ....
Mmm  Cool ... tri pice.
Laugh zbudil si se i odmah ti je sex i hrana na pameti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon pro 01, 2014 9:22 am

Darla, mozemo li par dana krenuti s onim...? Ako moze, ti odredi vrijeme. Hvala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pon pro 01, 2014 9:28 am

Ligeja je napisao/la:Darla, mozemo li par dana krenuti s onim...? Ako moze, ti odredi vrijeme. Hvala.
Nemojte mi nameštat nikakvu crvenu kapu il bradu! Traže se - Page 21 A045
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon pro 01, 2014 9:49 am

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Darla, mozemo li par dana krenuti s onim...? Ako moze, ti odredi vrijeme. Hvala.
Nemojte mi nameštat nikakvu crvenu kapu il bradu! Traže se - Page 21 A045

Ma nema veze s forumom. 

Osim toga, bio bi izuzetno neprivlacan sv. Nikola ili Djed Mraz.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ pon pro 01, 2014 10:24 am

dromsin je napisao/la:
aj malo napiši o tim probioticima i mljekom, kolko m.m. mora imat mljeko . Kad ti se da , stavi tam na ljekovite trave.  Love

malo sam išla čitat , nakon što sam napisala ovo gore. Ti si mislila na prašak ili tablete probiotika?
Ja sam mislila da je to nešto što se stavlja u mljeko pa se ono skiseli i zatim pije  Embarassed

Pa stavlja se u mlijeko Grin. Mislila sam na to da imas kupiti od pola litre zive probiotike u apoetci koji su radjeni na mlijeku, a u velikoj su koncnetraciji, proizvodi ih Acidosalus i Acidoverus. Kupis si to manje pakiranje i to je kao starter kultura, jer je izuetno kvalitetno, isplati se uloziti novaca.

I onda kupis svjeze mlijeko, najbolje bi bilo na placu, ako ne, moze i ono iz ducana samo da je svjeze, ne znam koliko ima masti mislim 3,2.
I onda, starter kulturu stavi vani da bude jedno dva sata van frizidera, mora doci na sobnu temperaturu. Mlijeko prokuhaj i pusti da se ohladi na sobnu temperaturu. Kad se ohladilo u pola litre mlijeka dodajes jusnu zlicu startera. I to ostavis 24 sata na sobnoj temperaturi i sutra dan imas jogurt Happy

Kad potrosis, originalnu starter kulturu ovu od pola litre, uvijek si ostavis par zlica jogurta koje si napravila za slijedecu turu koju ces raditi. Moja preporuka je da ne radis vise od pola litre mlijeka, jer toliko cete sigurno popiti, plus par zlica za slijedecu turu.

Ako ti je Aciodsalus preskup za starter kutluru, moze sve raditi i sa kiselim mlijekom sa placa. Onda ti je kiselo mlijeko starter, sve ostalo kako sam ti opisala i za ovo gore. Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ pon pro 01, 2014 10:40 am

E da sobna temperatura je 23/24 C, tako da nebi bilo zabune, ako po noci ne grijes pa ti temperatura padne na nize u stanu, nece ici fermentacija Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat pon pro 01, 2014 10:52 am

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:i tripice su mi ogavne. tresu se baš kao te gljive ....
Mmm  Cool ... tri pice.


A manijaka... Shocked


I samo da kazem Escu da ga ne ignoriram, ali ovaj forum vrlo slabo citam, a jos manje pisem. Ne verujem da sam procitala vise od 5% od svega sto je pisano. Procitam beskrajno simpaticnu i smesnu Dromsicu i njene price, a i to tek delic, i Darlicu na chaterskim temama. Kad pise ozbiljno i pametno, onda je ne citam. Ne mogu da se naprezem kad i onako nista necu razumeti. Grin
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat pon pro 01, 2014 10:57 am

Inace, juce sam bila na Christkindlmarkt (dzisz krajst, pa ja sam skroz zaboravila srpski...) ispred Schönbrunn-a i bilo je super. Volela bih da odem i ispred Rathaus-a, i tamo zna biti lepo, ali tamo vec navraca druga klijentela. Hoce reci, previse pijanih.
Na tom sam se i ja jednom napila kao nikad u zivotu. Odveli su me direktno s posla. Bila sam i gladna i zedna, i bilo mi je uzasno hladno, pa sam navalila na onaj punch od narandze, koji pre toga nikada nisam pila, pa sam to posrkala kao caj...i onda odjednom vise nisam mogla stajati. Odmah sam taksijem otisla kuci. Uzas... Sad
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat pon pro 01, 2014 11:01 am

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
aj malo napiši o tim probioticima i mljekom, kolko m.m. mora imat mljeko . Kad ti se da , stavi tam na ljekovite trave.  Love

malo sam išla čitat , nakon što sam napisala ovo gore. Ti si mislila na prašak ili tablete probiotika?
Ja sam mislila da je to nešto što se stavlja u mljeko pa se ono skiseli i zatim pije  Embarassed

Pa stavlja se u mlijeko Grin. Mislila sam na to da imas kupiti od pola litre zive probiotike u apoetci koji su radjeni na mlijeku, a u velikoj su koncnetraciji, proizvodi ih Acidosalus i Acidoverus. Kupis si to manje pakiranje i to je kao starter kultura, jer je izuetno kvalitetno, isplati se uloziti novaca.

I onda kupis svjeze mlijeko, najbolje bi bilo na placu, ako ne, moze i ono iz ducana samo da je svjeze, ne znam koliko ima masti mislim 3,2.
I onda, starter kulturu stavi vani da bude jedno dva sata van frizidera, mora doci na sobnu temperaturu. Mlijeko prokuhaj i pusti da se ohladi na sobnu temperaturu. Kad se ohladilo u pola litre mlijeka dodajes jusnu zlicu startera. I to ostavis 24 sata na sobnoj temperaturi i sutra dan imas jogurt Happy

Kad potrosis, originalnu starter kulturu ovu od pola litre, uvijek si ostavis par zlica jogurta koje si napravila za slijedecu turu koju ces raditi. Moja preporuka je da ne radis vise od pola litre mlijeka, jer toliko cete sigurno popiti, plus par zlica za slijedecu turu.

Ako ti je Aciodsalus preskup za starter kutluru, moze sve raditi i sa kiselim mlijekom sa placa. Onda ti je kiselo mlijeko starter, sve ostalo kako sam ti opisala i za ovo gore. Happy

Ja ti imam i onu spravicu sa 8 posudica koje se vrte, a pravila sam ga isto od kupljenog jogurta i bilo je fino. To sam kasnije poklonila Kathi...sad mi malo zao, ali nisam taj aparatic godinama koristila, pa mi bilo zao da ga bezveze drzim.
Inace, u subotu sam sila u podrum po kutiju sa bozicnim dekoracijama za stan...i kad u nesvest nisam pala! Nije mi jasno kako uspe sve onako pokrsiti?! Onda sam fino otisla u stan i rekla:" E sad nema odmaranja. Sad se rasprema podrum!" Citav dan posle rucka smo ga raspremali. Sta sam ja tu sve pronasla, na sta sam potpuno zaboravila... Jos koliko smo toga izbacili... Prepun auto. I i dalje mi je podrum krcat. On nista njegovo nece da baci. Cry
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon pro 01, 2014 11:28 am

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
aj malo napiši o tim probioticima i mljekom, kolko m.m. mora imat mljeko . Kad ti se da , stavi tam na ljekovite trave.  Love

malo sam išla čitat , nakon što sam napisala ovo gore. Ti si mislila na prašak ili tablete probiotika?
Ja sam mislila da je to nešto što se stavlja u mljeko pa se ono skiseli i zatim pije  Embarassed

Pa stavlja se u mlijeko Grin. Mislila sam na to da imas kupiti od pola litre zive probiotike u apoetci koji su radjeni na mlijeku, a u velikoj su koncnetraciji, proizvodi ih Acidosalus i Acidoverus. Kupis si to manje pakiranje i to je kao starter kultura, jer je izuetno kvalitetno, isplati se uloziti novaca.

I onda kupis svjeze mlijeko, najbolje bi bilo na placu, ako ne, moze i ono iz ducana samo da je svjeze, ne znam koliko ima masti mislim 3,2.
I onda, starter kulturu stavi vani da bude jedno dva sata van frizidera, mora doci na sobnu temperaturu. Mlijeko prokuhaj i pusti da se ohladi na sobnu temperaturu. Kad se ohladilo u pola litre mlijeka dodajes jusnu zlicu startera. I to ostavis 24 sata na sobnoj temperaturi i sutra dan imas jogurt Happy

Kad potrosis, originalnu starter kulturu ovu od pola litre, uvijek si ostavis par zlica jogurta koje si napravila za slijedecu turu koju ces raditi. Moja preporuka je da ne radis vise od pola litre mlijeka, jer toliko cete sigurno popiti, plus par zlica za slijedecu turu.

Ako ti je Aciodsalus preskup za starter kutluru, moze sve raditi i sa kiselim mlijekom sa placa. Onda ti je kiselo mlijeko starter, sve ostalo kako sam ti opisala i za ovo gore. Happy
fala srčeko
a kolko je taj starter onako informativno, 
ja bum kupila kiselo mljeko pa ću da kiselim sama
Kod nas u kauflandu ima automat za domaće mljeko. Moraš donjeti flašu, ubaciš lovu , i automat ti natanka mlijeko 
Laugh Laugh Laugh ko limena kvadratna krava. Mogu ti reči da sam već par puta naletila da je bila repina za to mlijeko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon pro 01, 2014 11:29 am

mala Cat je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:i tripice su mi ogavne. tresu se baš kao te gljive ....
Mmm  Cool ... tri pice.


A manijaka... Shocked


I samo da kazem Escu da ga ne ignoriram, ali ovaj forum vrlo slabo citam, a jos manje pisem. Ne verujem da sam procitala vise od 5% od svega sto je pisano. Procitam beskrajno simpaticnu i smesnu Dromsicu i njene price, a i to tek delic, i Darlicu na chaterskim temama. Kad pise ozbiljno i pametno, onda je ne citam. Ne mogu da se naprezem kad i onako nista necu razumeti. Grin
Love Embarassed

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon pro 01, 2014 11:30 am

darla_ je napisao/la:E da sobna temperatura je 23/24 C, tako da nebi bilo zabune, ako po noci ne grijes pa ti temperatura padne na nize u stanu, nece ici fermentacija Happy
jasno da grijem po noći, kak da sedim na kompu u gluho doba,pa da mi se madame smrzne  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pon pro 01, 2014 7:12 pm

mala Cat je napisao/la:Inace, juce sam bila na Christkindlmarkt (dzisz krajst, pa ja sam skroz zaboravila srpski...) ispred Schönbrunn-a i bilo je super. Volela bih da odem i ispred Rathaus-a, i tamo zna biti lepo, ali tamo vec navraca druga klijentela. Hoce reci, previse pijanih.
Na tom sam se i ja jednom napila kao nikad u zivotu. Odveli su me direktno s posla. Bila sam i gladna i zedna, i bilo mi je uzasno hladno, pa sam navalila na onaj punch od narandze, koji pre toga nikada nisam pila, pa sam to posrkala kao caj...i onda odjednom vise nisam mogla stajati. Odmah sam taksijem otisla kuci. Uzas... Sad
Aaa, pijanice!  Shocked
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pon pro 01, 2014 7:16 pm

mala Cat je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
aj malo napiši o tim probioticima i mljekom, kolko m.m. mora imat mljeko . Kad ti se da , stavi tam na ljekovite trave.  Love

malo sam išla čitat , nakon što sam napisala ovo gore. Ti si mislila na prašak ili tablete probiotika?
Ja sam mislila da je to nešto što se stavlja u mljeko pa se ono skiseli i zatim pije  Embarassed

Pa stavlja se u mlijeko Grin. Mislila sam na to da imas kupiti od pola litre zive probiotike u apoetci koji su radjeni na mlijeku, a u velikoj su koncnetraciji, proizvodi ih Acidosalus i Acidoverus. Kupis si to manje pakiranje i to je kao starter kultura, jer je izuetno kvalitetno, isplati se uloziti novaca.

I onda kupis svjeze mlijeko, najbolje bi bilo na placu, ako ne, moze i ono iz ducana samo da je svjeze, ne znam koliko ima masti mislim 3,2.
I onda, starter kulturu stavi vani da bude jedno dva sata van frizidera, mora doci na sobnu temperaturu. Mlijeko prokuhaj i pusti da se ohladi na sobnu temperaturu. Kad se ohladilo u pola litre mlijeka dodajes jusnu zlicu startera. I to ostavis 24 sata na sobnoj temperaturi i sutra dan imas jogurt Happy

Kad potrosis, originalnu starter kulturu ovu od pola litre, uvijek si ostavis par zlica jogurta koje si napravila za slijedecu turu koju ces raditi. Moja preporuka je da ne radis vise od pola litre mlijeka, jer toliko cete sigurno popiti, plus par zlica za slijedecu turu.

Ako ti je Aciodsalus preskup za starter kutluru, moze sve raditi i sa kiselim mlijekom sa placa. Onda ti je kiselo mlijeko starter, sve ostalo kako sam ti opisala i za ovo gore. Happy

Ja ti imam i onu spravicu sa 8 posudica koje se vrte, a pravila sam ga isto od kupljenog jogurta i bilo je fino. To sam kasnije poklonila Kathi...sad mi malo zao, ali nisam taj aparatic godinama koristila, pa mi bilo zao da ga bezveze drzim.
Inace, u subotu sam sila u podrum po kutiju sa bozicnim dekoracijama za stan...i kad u nesvest nisam pala! Nije mi jasno kako uspe sve onako pokrsiti?! Onda sam fino otisla u stan i rekla:" E sad nema odmaranja. Sad se rasprema podrum!" Citav dan posle rucka smo ga raspremali. Sta sam ja tu sve pronasla, na sta sam potpuno zaboravila... Jos koliko smo toga izbacili... Prepun auto. I i dalje mi je podrum krcat. On nista njegovo nece da baci. Cry
Ja imam aparat za 7 jogurta. Niš se ne okreće, staklenke stoje na svom mjestu, samo ih 8 sati grije. Traže se - Page 21 H060
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ pon pro 01, 2014 8:10 pm

mala Cat je napisao/la:Inace, juce sam bila na Christkindlmarkt (dzisz krajst, pa ja sam skroz zaboravila srpski...) ispred Schönbrunn-a i bilo je super. Volela bih da odem i ispred Rathaus-a, i tamo zna biti lepo, ali tamo vec navraca druga klijentela. Hoce reci, previse pijanih.
Na tom sam se i ja jednom napila kao nikad u zivotu. Odveli su me direktno s posla. Bila sam i gladna i zedna, i bilo mi je uzasno hladno, pa sam navalila na onaj punch od narandze, koji pre toga nikada nisam pila, pa sam to posrkala kao caj...i onda odjednom vise nisam mogla stajati. Odmah sam taksijem otisla kuci. Uzas... Sad

A vidi Katice Grin

To su kao neki sajmovi ono tipa Adventski i Bozicni?

Ove godine bar tu u Dubrovniku je totalno cudan osjecaj pretoplo je za ovo doba godine, dobro ovdje niti nema cjelomjesecni sajam, sad cu ja jos malo na praznike kuci pa cu se nauzivati Bandicevog vasara na Trgu i na Cvjetnom Trgu Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ pon pro 01, 2014 8:17 pm

dromsin je napisao/la:

fala srčeko
a kolko je taj starter onako informativno, 
ja bum kupila kiselo mljeko pa ću da kiselim sama
Kod nas u kauflandu ima automat za domaće mljeko. Moraš donjeti flašu, ubaciš lovu , i automat ti natanka mlijeko 
Laugh Laugh Laugh ko limena kvadratna krava. Mogu ti reči da sam već par puta naletila da je bila repina za to mlijeko

Ma to je kao najpotentniji prirodni probiotik, sad sam im gledala stranice, jer sam ga davno kupila, pa od onda mutim jogurtice, ne vidim da vise imaju pola litre, a litra im je 121 kunu. Inace se koristi za oporavak od razlicitih terapija ili kad imas problema sa bakterijama koje ne mozes rijesti, taj probiotik Acidosalus. Ja sam ga kad sam imala teske zajebancije sa mjehurom, mjesala jedno vrijeme sa vodom pa ga cistog pila, to meni jedino pomogne kad me bas ulovi mjehur. Onda sam skuzila da ga mogu mjesati sa mlijekom i raditi si jogurt, pa od onda tako radim Happy. Moj stari ga je koristio kad je imao teksih zajebancija sa crijevima.

Uglavnom drzi se ti kiselog mlijeka, ovo je onako kad bas covjeku treba nesto jace. Iako kazem kad to kupis ako ih poslije sama umnazas i nije dugorocno neki nepodnosljivi trosak, ali nema potrebe, ako ti nije nuzno.

A da imaju to sad u Kauflandu? Jebote kako se stvari mijenjaju od kad sam ja otisla, meni je dok sam bila u Djubravi, Kaufland bio glavna stacija Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon pro 01, 2014 9:44 pm

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

fala srčeko
a kolko je taj starter onako informativno, 
ja bum kupila kiselo mljeko pa ću da kiselim sama
Kod nas u kauflandu ima automat za domaće mljeko. Moraš donjeti flašu, ubaciš lovu , i automat ti natanka mlijeko 
Laugh Laugh Laugh ko limena kvadratna krava. Mogu ti reči da sam već par puta naletila da je bila repina za to mlijeko

Ma to je kao najpotentniji prirodni probiotik, sad sam im gledala stranice, jer sam ga davno kupila, pa od onda mutim jogurtice, ne vidim da vise imaju pola litre, a litra im je 121 kunu. Inace se koristi za oporavak od razlicitih terapija ili kad imas problema sa bakterijama koje ne mozes rijesti, taj probiotik Acidosalus. Ja sam ga kad sam imala teske zajebancije sa mjehurom, mjesala jedno vrijeme sa vodom pa ga cistog pila, to meni jedino pomogne kad me bas ulovi mjehur. Onda sam skuzila da ga mogu mjesati sa mlijekom i raditi si jogurt, pa od onda tako radim Happy. Moj stari ga je koristio kad je imao teksih zajebancija sa crijevima.

Uglavnom drzi se ti kiselog mlijeka, ovo je onako kad bas covjeku treba nesto jace. Iako kazem kad to kupis ako ih poslije sama umnazas i nije dugorocno neki nepodnosljivi trosak, ali nema potrebe, ako ti nije nuzno.

A da imaju to sad u Kauflandu? Jebote kako se stvari mijenjaju od kad sam ja otisla, meni je dok sam bila u Djubravi, Kaufland bio glavna stacija Grin
ma problem na kvadrat i sa mjehurom i sa crijevima.
To sa mjehurom traje već nekoliko godina,  na samom početku prvog Eskovog foruma. Mislim da je Pop dobil od Eska ban jer je se u svom stilu sprdal na moje boljke.
Onda znaš da me sad fakat dokusurilo kad sam na kraju otišla doktoru. Mislim da tu još nije kraj problemu, i da se samo malo pritajilo i primirilo.
Danas sam odnjela urinokulturu, nalaz sljedeći ponedjeljak.
Ja baš nevolim kaufland, nikak mi nije sjel, neznam zakaj. Čak ni konzum svaki jednako ne volim. Recimo draži mi je onaj u Dupcu nek onaj u Oporovečkoj. Billu nemrem smislit, bila sam svega par puta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop uto pro 02, 2014 8:26 am

dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
...
To sa mjehurom traje već nekoliko godina,  na samom početku prvog Eskovog foruma. Mislim da je Pop dobil od Eska ban jer je se u svom stilu sprdal na moje boljke.
...
Traže se - Page 21 0413_angrybirds_rovio
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ uto pro 02, 2014 12:11 pm

dromsin je napisao/la:
ma problem na kvadrat i sa mjehurom i sa crijevima.
To sa mjehurom traje već nekoliko godina,  na samom početku prvog Eskovog foruma. Mislim da je Pop dobil od Eska ban jer je se u svom stilu sprdal na moje boljke.
Onda znaš da me sad fakat dokusurilo kad sam na kraju otišla doktoru. Mislim da tu još nije kraj problemu, i da se samo malo pritajilo i primirilo.
Danas sam odnjela urinokulturu, nalaz sljedeći ponedjeljak.
Ja baš nevolim kaufland, nikak mi nije sjel, neznam zakaj. Čak ni konzum svaki jednako ne volim. Recimo draži mi je onaj u Dupcu nek onaj u Oporovečkoj. Billu nemrem smislit, bila sam svega par puta.

Onda bi ti se mozda isplatilo probati, sad jel sve ovisi. Kupis pocetnu, dalje radis sama, jer za neke rezultate dugorocno trba barem tri mjeseca konstatnog uzimanja vece doze probiotika, a to onda postane skupi sport, ako sama ne radis dalje jogurt.

Je sjecam se toga, samo sam zaboravila da se o tebi radilo. Pop i ja smo se negdje u to doba upoznali u zivo, barem mislim, nek me Pop ispravi ako se dobro ne sjecam, da smo nedugo nakon toga tamanili sladoled na Stradunu Grin.

Dobro, sad budes znala tocno koje su, pa ce moci ici valjda neko rjesenje. Iako ja znam da sam udarala sa svih strana, em cajevi, em probiotici, em antibiotici, dok se djubre nije smirilo, iako jos uvijek barem jednom godisnje dobijem upalu mjehura, dovoljno je da samo kratko budem izlozena hladnoci s noga ili da me po krizima propuh klepne, za manje od pola dana, vec sam svakih pet minuta na wc.

Koja sam ja jeremija u biti Laugh .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto pro 02, 2014 12:19 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
...
To sa mjehurom traje već nekoliko godina,  na samom početku prvog Eskovog foruma. Mislim da je Pop dobil od Eska ban jer je se u svom stilu sprdal na moje boljke.
...
Traže se - Page 21 0413_angrybirds_rovio
znam , razljutil si se i otišel.
Nije to bilo za ban,  nisam se naljutila na te,
Mislila sam da se Esko zeza. 
Bilo pa prošlo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto pro 02, 2014 12:22 pm

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
ma problem na kvadrat i sa mjehurom i sa crijevima.
To sa mjehurom traje već nekoliko godina,  na samom početku prvog Eskovog foruma. Mislim da je Pop dobil od Eska ban jer je se u svom stilu sprdal na moje boljke.
Onda znaš da me sad fakat dokusurilo kad sam na kraju otišla doktoru. Mislim da tu još nije kraj problemu, i da se samo malo pritajilo i primirilo.
Danas sam odnjela urinokulturu, nalaz sljedeći ponedjeljak.
Ja baš nevolim kaufland, nikak mi nije sjel, neznam zakaj. Čak ni konzum svaki jednako ne volim. Recimo draži mi je onaj u Dupcu nek onaj u Oporovečkoj. Billu nemrem smislit, bila sam svega par puta.

Onda bi ti se mozda isplatilo probati, sad jel sve ovisi. Kupis pocetnu, dalje radis sama, jer za neke rezultate dugorocno trba barem tri mjeseca konstatnog uzimanja vece doze probiotika, a to onda postane skupi sport, ako sama ne radis dalje jogurt.

Je sjecam se toga, samo sam zaboravila da se o tebi radilo. Pop i ja smo se negdje u to doba upoznali u zivo, barem mislim, nek me Pop ispravi ako se dobro ne sjecam, da smo nedugo nakon toga tamanili sladoled na Stradunu Grin.

Dobro, sad budes znala tocno koje su, pa ce moci ici valjda neko rjesenje. Iako ja znam da sam udarala sa svih strana, em cajevi, em probiotici, em antibiotici, dok se djubre nije smirilo, iako jos uvijek barem jednom godisnje dobijem upalu mjehura, dovoljno je da samo kratko budem izlozena hladnoci s noga ili da me po krizima propuh klepne, za manje od pola dana, vec sam svakih pet minuta na wc.

Koja sam ja jeremija u biti Laugh .
to je moj problem. još uvjek. Ajd sad me ne boli, pa mi je to kao več normalno godinama.
Mojima je najsmješnije kad krenem prat salatu. Em su ruke u hladnoj vodi, em voda curi  zubo
Bila sam u dve apoteke, žive probiotike nisam našla. Kupila sam mlijeko obično i kiselo pa ću sama kiselit.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop uto pro 02, 2014 12:30 pm

darla_ je napisao/la:

Je sjecam se toga, samo sam zaboravila da se o tebi radilo. Pop i ja smo se negdje u to doba upoznali u zivo, barem mislim, nek me Pop ispravi ako se dobro ne sjecam, da smo nedugo nakon toga tamanili sladoled na Stradunu Grin.

...
Pojma ne znam kad je ono točno bilo ... a na Stradunu smo bili početkom maja 2012.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop uto pro 02, 2014 12:32 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
To sa mjehurom traje već nekoliko godina,  na samom početku prvog Eskovog foruma. Mislim da je Pop dobil od Eska ban jer je se u svom stilu sprdal na moje boljke.
...
Traže se - Page 21 0413_angrybirds_rovio
znam , razljutil si se i otišel.
Nije to bilo za ban,  nisam se naljutila na te,
Mislila sam da se Esko zeza. 
Bilo pa prošlo
Nisam otišel. Samo sam zamenil avatar.

Otišel sam puno kasnije zbog Lava.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Lena uto pro 02, 2014 12:37 pm

ko se traži i je li se našao? zubo

utorak...već!


ovdje pemsija i boljke i svašta nešto.....imam i ja nekih boljki,ali nije ništa strašno za sad Laughing
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto pro 02, 2014 12:39 pm

darla_ je napisao/la:
Koja sam ja jeremija u biti Laugh .

A upravo sam skicnula susedice i naisla na temu o hipohondriji. Happy Generalno se ne slazem s Glistom i Btw. Kad domislim argument napisat cu i zasto.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 21 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 44. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.