Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 28 / 44. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri pro 17, 2014 6:52 pm

darla_ je napisao/la:A vidi Enterprise kuglica, Li kod tebe i Klingonca na boru mora da su samo takve Grin
Nemamo. Jos. Happy Zagnjavit cu ga da ih par izrezbari da nas ne iznenade cijene a i nisam primijetila nista slicno zasad. Nego, neki dan zove on iz grada i veli da je naisao na zakon privjesak s R2D2-om. Cijena, prava sitnica, 300-injak kuna.  iznenadjen  Ima i salica s ostalim prepoznatljivim likovima iz Ratova zvijezda, oko 500 kuna (!!) set. Ma da ne bi. Da imam klince, kupila bih im nesto takvo, ali nikada ne bih dala toliko para pa da su i zlatne! Ili taj privjesak... Ma da i prica!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri pro 17, 2014 6:59 pm

Ne, upravo me je ispravio. Solja. Jedna. Oko pola litre. 400 kuna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri pro 17, 2014 7:07 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Ajme.  
A je, i nje nema ...

Silly

Pope, imas kakve prijedloge za smajlice? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri pro 17, 2014 7:30 pm

whisperer je napisao/la:Ovo ćemo postaviti nakon Božića..Traže se - Page 28 2014-New-Year-Images+(1)



A da izaberemo neki prizor pa dopisemo Merry X-mas i/li Happy New Year, da ne ovisimo o tudjim izborima fotke i teksta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri pro 17, 2014 10:44 pm

whisperer je napisao/la:Odluka je pala. Nakon dromsine liste, morala sam se mrvu trgnuti i u nedjelju krećem s čokoladnim ježićima!

Traže se - Page 28 Cokoladni-jezici
do nedjelje imaš psihičke pripreme  zubo
ja sam več u šturcu, 9 vrsta do sada
Predvečer režem i popizdim ,Atika mi nije dovoljno pečena na jednom mjestu. To mi se još nije dogodilo
Jučer sam radila kokos keksiće kaj sam našla na netu recept, ide 15 dag kokosa, u vrečici je 20, pa si mislim, kaj bu mi se tih 5 dag povlačilo i šusnem sve. Jedva sam zamjesila , da sam bar dodala srazmjerno margarina ali ne baba tjera po svom. Odstajalo tjesto sat vremena. Dlanovi su mi se maltene zapalili dok sam vrtila kuglice jedva ih složila da se ne raspadnu, spekla ih, keksi tvrdi za popizdit. Mislim si , nadam se da će omekanit, danas probam i dalje tvrdi.Svake godine sa nečim kiksam. Onda sam nesretna i nezadovoljna, pa gunđam. A moji mlate ko ludi po kolačima.
Sinku sam stavila par komada djela koji nije pečen, veli šteta kaj nije cijeli takav  Laugh
Dole je žuti biskvit, i to se speklo, a gore ide šaum sa orasima i čokoladom, to nije pečeno do kraja onak je kremasto. 
Rubni djelovi pečeni, bit će podjeljeni  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet pro 18, 2014 12:46 am

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Ajme.  
A je, i nje nema ...

Silly

Pope, imas kakve prijedloge za smajlice? Happy
http://www.en.kolobok.us/content_plugins/gallery/gallery.php?smiles.14

(izbornici s desne strane)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet pro 18, 2014 12:48 am

Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Ovo ćemo postaviti nakon Božića..Traže se - Page 28 2014-New-Year-Images+(1)



A da izaberemo neki prizor pa dopisemo Merry X-mas i/li Happy New Year, da ne ovisimo o tudjim izborima fotke i teksta...
A je, ovo baš izgleda ko da ima života na Marsu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 18, 2014 1:22 am

Pope, umirem : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer čet pro 18, 2014 2:06 am

Ligeja je napisao/la:



A da izaberemo neki prizor pa dopisemo Merry X-mas i/li Happy New Year, da ne ovisimo o tudjim izborima fotke i teksta...

Pa sada kada imamo i tu mogućnost, iskoristimo ju dok je protagonist još zbunjen. Happy
Malo sam ti napucala inbox.  Cry
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer čet pro 18, 2014 2:08 am

dromsin je napisao/la:
do nedjelje imaš psihičke pripreme  zubo
ja sam več u šturcu, 9 vrsta do sada
Predvečer režem i popizdim ,Atika mi nije dovoljno pečena na jednom mjestu. To mi se još nije dogodilo
Jučer sam radila kokos keksiće kaj sam našla na netu recept, ide 15 dag kokosa, u vrečici je 20, pa si mislim, kaj bu mi se tih 5 dag povlačilo i šusnem sve. Jedva sam zamjesila , da sam bar dodala srazmjerno margarina ali ne baba tjera po svom. Odstajalo tjesto sat vremena. Dlanovi su mi se maltene zapalili dok sam vrtila kuglice jedva ih složila da se ne raspadnu, spekla ih, keksi tvrdi za popizdit. Mislim si , nadam se da će omekanit, danas probam i dalje tvrdi.Svake godine sa nečim kiksam. Onda sam nesretna i nezadovoljna, pa gunđam. A moji mlate ko ludi po kolačima.
Sinku sam stavila par komada djela koji nije pečen, veli šteta kaj nije cijeli takav  Laugh
Dole je žuti biskvit, i to se speklo, a gore ide šaum sa orasima i čokoladom, to nije pečeno do kraja onak je kremasto. 
Rubni djelovi pečeni, bit će podjeljeni  zubo

9?!  Shocked
Daj, dromsice, sve to pofotkaj i priloži na vidjelo, do nedjelje me možeš samo demotivirati. Ali nemoj fotkati onako kao svoje ljetovanje! Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer čet pro 18, 2014 2:12 am

Dromsice, ako piškiš, mašem ti!  Happy Happy Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer čet pro 18, 2014 2:14 am

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Ovo ćemo postaviti nakon Božića..Traže se - Page 28 2014-New-Year-Images+(1)



A da izaberemo neki prizor pa dopisemo Merry X-mas i/li Happy New Year, da ne ovisimo o tudjim izborima fotke i teksta...
A je, ovo baš izgleda ko da ima života na Marsu.

Fatamorgana, pope! To je zbog atmosferskih uvijeta na forumu, čisto zrcaljenje. Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 18, 2014 3:01 am

whisperer je napisao/la:Dromsice, ako piškiš, mašem ti!  Happy Happy Happy
mah i tebi  Laugh
premorena sam , nije ni ovo dobro , zaspala sam u pol 1 i evo me već budne
A kaj ti delaš budna ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 18, 2014 3:07 am

whisperer je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
do nedjelje imaš psihičke pripreme  zubo
ja sam več u šturcu, 9 vrsta do sada
Predvečer režem i popizdim ,Atika mi nije dovoljno pečena na jednom mjestu. To mi se još nije dogodilo
Jučer sam radila kokos keksiće kaj sam našla na netu recept, ide 15 dag kokosa, u vrečici je 20, pa si mislim, kaj bu mi se tih 5 dag povlačilo i šusnem sve. Jedva sam zamjesila , da sam bar dodala srazmjerno margarina ali ne baba tjera po svom. Odstajalo tjesto sat vremena. Dlanovi su mi se maltene zapalili dok sam vrtila kuglice jedva ih složila da se ne raspadnu, spekla ih, keksi tvrdi za popizdit. Mislim si , nadam se da će omekanit, danas probam i dalje tvrdi.Svake godine sa nečim kiksam. Onda sam nesretna i nezadovoljna, pa gunđam. A moji mlate ko ludi po kolačima.
Sinku sam stavila par komada djela koji nije pečen, veli šteta kaj nije cijeli takav  Laugh
Dole je žuti biskvit, i to se speklo, a gore ide šaum sa orasima i čokoladom, to nije pečeno do kraja onak je kremasto. 
Rubni djelovi pečeni, bit će podjeljeni  zubo

9?!  Shocked
Daj, dromsice, sve to pofotkaj i priloži na vidjelo, do nedjelje me možeš samo demotivirati. Ali nemoj fotkati onako kao svoje ljetovanje! Silly
aj mući, za fotke, fotkali jesmo i na tom je ostalo . mislim da sinko nije skinuo slike sa aparata i stavio na komp, Stavil je par na fejs još dok smo bili na moru
Da zanš da sam si razmišljala o tome da bi trebala nači sliku kolača kaj sam stavila na net, pa kopi prjs sim, ionak stalno imam otprilike isti izbor  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat čet pro 18, 2014 10:59 am

Dromsilina... Happy
Danas cu praviti tvoje medenjake. Vec se radujem. Happy Samo cu u masu stvaljati bademe, jer orahe ne volim.
Za sada sam napravila 7 vrsta. German ih je juce nosio u firmu. Vratio se sav ponosan. Kolege nisu mogle verovati da je to sve doslo iz kucne radinosti. Happy
Ruske kapice sam ostavila za kasnije, jer sam se setila da one ne mogu bas dugo stajati, a po tradiciji ih svake godine, sa ostalim kolacicima i ruskom salatom, drugi dan Bozica nosim Germanovima, gde se sastajemo sa big family i jedemo isto tako big curku. Grin

Pravila sam rafaelo kuglice po drugom receptu (ne secam se sad tacnih kolicina, ali u mleku se zakuvaju secer i skrobno brasno, kao za puding, u to kasnije idu maslac i kokos) i uopste mi se nije dopalo. Maslac se previse oseca, a to ne volim. Toliko mi se nije dopalo da je citava smesa zavrsila u zamrzivacu, dok ne smislim sta bih s njom mogla raditi. Ostajem pri onom receptu sa mlekom u prahu. Taj ukus volim. Podseca me na one italijanske mlecne sladolede. Happy

mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat čet pro 18, 2014 11:01 am

Aaaa L,  ukras za jelku je prekrasan. Happy

I mala kritika (ma sta mala, veeelika! Grin ) lenjim adminicama, koje jos nisu ukrasile forum. Sram vas bilo! Angry
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat čet pro 18, 2014 11:04 am

Paaa, mozda sam malo preseksi na ovom avataru. confused
Joj Boze, sto ne volim da menjam avatare.  Cry

Jos sutra i onda do 7.1. nita forum, nita...
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Buffy čet pro 18, 2014 11:55 am

dromsin je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Odluka je pala. Nakon dromsine liste, morala sam se mrvu trgnuti i u nedjelju krećem s čokoladnim ježićima!

Traže se - Page 28 Cokoladni-jezici
do nedjelje imaš psihičke pripreme  zubo
ja sam več u šturcu, 9 vrsta do sada
Predvečer režem i popizdim ,Atika mi nije dovoljno pečena na jednom mjestu. To mi se još nije dogodilo
Jučer sam radila kokos keksiće kaj sam našla na netu recept, ide 15 dag kokosa, u vrečici je 20, pa si mislim, kaj bu mi se tih 5 dag povlačilo i šusnem sve. Jedva sam zamjesila , da sam bar dodala srazmjerno margarina ali ne baba tjera po svom. Odstajalo tjesto sat vremena. Dlanovi su mi se maltene zapalili dok sam vrtila kuglice jedva ih složila da se ne raspadnu, spekla ih, keksi tvrdi za popizdit. Mislim si , nadam se da će omekanit, danas probam i dalje tvrdi.Svake godine sa nečim kiksam. Onda sam nesretna i nezadovoljna, pa gunđam. A moji mlate ko ludi po kolačima.
Sinku sam stavila par komada djela koji nije pečen, veli šteta kaj nije cijeli takav  Laugh
Dole je žuti biskvit, i to se speklo, a gore ide šaum sa orasima i čokoladom, to nije pečeno do kraja onak je kremasto. 
Rubni djelovi pečeni, bit će podjeljeni  zubo
Kaj ti je, ti su za namakanje u čaj dušu dali, svi se drugi odmah raspadnu, ima ih u čaju i posvuda Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat čet pro 18, 2014 12:24 pm

Li, vidi jos... Happy


Traže se - Page 28 SjNrLIk

Traže se - Page 28 FusjV04

Traže se - Page 28 BjVvYZy

Traže se - Page 28 MBEg0Gs


Ako budu prevelike, smanjite ih please, da ne razvlacim stranicu. Za sad izgledaju normalne velicine.
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 18, 2014 12:24 pm

Cat, cini mi se da smo vise tradicionalni pa mislimo da imamo fore do Badnjaka. Kod mene se sve na Badnjak radi.. Peku se kolaci, ukrasava boric.. I tako. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat čet pro 18, 2014 12:29 pm

Li, ma nema veze. Grdi se, jer se administracija uvek mora grditi. Kad smo vec kod tradicije... Grin

Googlala sam sad Star Trek Christmas - kakvih ludih stvari ima... Happy
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 18, 2014 12:32 pm

mala Cat je napisao/la:Li, vidi jos... Happy


Traže se - Page 28 SjNrLIk

Traže se - Page 28 FusjV04

Traže se - Page 28 BjVvYZy

Traže se - Page 28 MBEg0Gs


Ako budu prevelike, smanjite ih please, da ne razvlacim stranicu. Za sad izgledaju normalne velicine.

A daaaj, stvarno cu ici po ducanima i traziti ovakve figurice, a mrzim obilaziti ducane.. :-(

I vidim se kako kupujem vulkanske usi i pidjamu na startrek odoru. :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet pro 18, 2014 12:35 pm

mala Cat je napisao/la:Li, ma nema veze. Grdi se, jer se administracija uvek mora grditi. Kad smo vec kod tradicije... Grin

Googlala sam sad Star Trek Christmas - kakvih ludih stvari ima... Happy

Imas pravo, cak sam vidjela i postaju iz DS9 :-D .. Treba nabaviti i onog Ferengija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet pro 18, 2014 4:44 pm

Kata mi svake godine nabija komplekse kad krene sa tom pricom o kolacima, to vec godinama, a sad i Dromsica, pa mislim  Cry Grin.

Kato di ces, di se ides skitati? Silly

Inace Li, Kate ti je tamo na nekoj temi stavila tonu linkova sa Bozicnim smajlicima, sad sam zaboravila na kojoj, to sam jucer vidjela negdje tamo, jedino sto sam pazljivo procitala su Macine male carolije i moram reci GO Macika GO, to glede onog komada  Cool.

Sto sam jos htjela reci, a da ... cuj 200 kuna privjesak, oni nisu normalni pa koliko bi onda bila kuglica za bor? Grin

Ja se oko bora i kolaca ne moram brinuti, jerbo u to vrijeme nisam nikad doma Grin ... pa to domacini odrade, jedino kad dodjem vec znam da ce me stari jebati da sa njime radim sarmu i francusku, to je njegova domena Grin, a sad jos radimo i vegetarijansku sarmu, uz mesnu.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet pro 18, 2014 7:51 pm

mala Cat je napisao/la:Paaa, mozda sam malo preseksi na ovom avataru. confused
...
Ma izgledaš ko Smjehuljica ... a one s bloga su ko Snjeguzica. Traže se - Page 28 MG_280
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 28 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 28 / 44. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.