Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima tu svega ...

+4
darla_
besposlenpop
*madonna*
whisperer
8 posters

Stranica 13 / 37. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 37  Next

Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri tra 29, 2015 9:16 am

Buffy je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:navodno pokušalo se, međutim, dečko je pao u komu, bio u tom stanju nekoliko dana i ... otputovao.

Obično o tome čitaš, ali kad se dogodi nekom tvom, strašno.
Jedamput se kolega za gablec počel daviti (s komadom paradajza). Onda su ga kolegice počele tapšati po leđima ... dok ga nisam obuhvatil za trbuh (kak sam gledal na TV!) i pošteno dvaput stisnul, ispljunul je ... i danas je živ.
Znati (i pokušati!) je puno korisnije nego oni elektrošokovi.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pet svi 01, 2015 11:43 pm

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Buffy ned svi 03, 2015 11:51 am

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:navodno pokušalo se, međutim, dečko je pao u komu, bio u tom stanju nekoliko dana i ... otputovao.

Obično o tome čitaš, ali kad se dogodi nekom tvom, strašno.
Jedamput se kolega za gablec počel daviti (s komadom paradajza). Onda su ga kolegice počele tapšati po leđima ... dok ga nisam obuhvatil za trbuh (kak sam gledal na TV!) i pošteno dvaput stisnul, ispljunul je ... i danas je živ.
Znati (i pokušati!) je puno korisnije nego oni elektrošokovi.

Bravo Pope Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon svi 04, 2015 4:35 pm

MIKROBIOLOG ZGRANUT

FUJ, FUJ Muške brade su kao WC školjke

Ima tu svega ...  - Page 13 0272007.48

Prema mikrobiolozima, brade na muškim licima mogu biti prljavije od WC školjki zbog užeglih bakterija koje se ondje skupljaju.


Mikrobiolog John Golobic s Quest Diagnostics u Novom Meksiku, analizirao je niz brada potrazi za bakterijama i utvrdio da neke brade sadrže 'normalne' bakterije, dok su neke bile usporedive s onima koje se mogu pronaći u WC-u. 

Stručnjak se nemalo iznenadio kada je u uzorcima uzetim s nekoliko brada pronašao bakterije koje se pronalaze u WC školjki ili u fekalijama. 

Muškarcima koji puštaju brade je savjetovao da ih redovito peru i održavaju, te da ih pretjerano ne diraju rukama.

Magazin.hr/mirror.co.uk
04.05.2015.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pet svi 08, 2015 12:26 am

BAKA HOMOFOB 

Žena iz Nebraske tuži sve homoseksualce na svijetu


Žena iz Nebraske, koja očito ima previše slobodnog vremena, želi da sud jednom za svagda odluči da je biti homoseksualac grijeh.



Sylvia Ann Driskell (66) iz američke Nebraske podnijela je tužbu protv svih homoseksualnih osoba na Zemlji jer krše "vjerske i moralne zakone", prenosi Cosmopolitan

Tužba koju je podnijela 66-godišnjakinja nazvana je 'Driskell protiv homoseksualaca', a uključuje peticiju od sedam stranica kojom starica traži da okružni sudac John M. Gerrardpresudi da je biti gej grijeh. 

Gospođa, koja vjerojatno nikada nije vidjela homoseksualca, zastupa se sama, a u tužbi nije navela nijedan zakon koji homoseksualnost krši. Umjesto toga, Driskell citira Bibliju i kaže da je "homoseksualnost grijeh i da homoseksualci to znaju pa se zato skrivaju 'u ormaru.'"



Cosmopolitan|Danas.hr
07.05.2015.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pet svi 08, 2015 9:38 am

Ko se sjeća "The Veterinerians Hospital" iz Muppet Showa?

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Buffy čet svi 14, 2015 4:28 pm

Pravi fizikalci zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop čet svi 14, 2015 6:40 pm

Buffy je napisao/la:Pravi fizikalci zubo
Takvi bi tebi trebali da te izvuku iz živog blata. Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Buffy sub svi 16, 2015 9:53 pm

Ova kaj je mene izvukla, bilo bi ju lakše preskočiti nego zaobići Grin

Iako me babac poštenski sredio, zahvalna sam joj zbog toga što je među tulavima ipak brzo reagirala i izvukla me van, kopala komaom drveta i iskopala obje tenisice, ostali su imali plenum kaj bi, kad bi.

Nije žena htela meni potrgati sve i svašta, imala je najbolju namjeru.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri svi 27, 2015 2:26 pm

NEKIMA NI DOKTORI NE MOGU POMOĆI

PRESMIJEŠNO 

19 najglupljih pitanja koje su pacijenti pitali doktore

Puno toga s čime se doktori opće prakse susreću nema veze sa zdravstvenim tretmanom u najužem smislu. Neki ljudi bi trebali malo promisliti prije nego što uzalud troše ionako ograničene resurse zdravstva.


1) Da li je moja bradavica predlakava? 

2) Postoji li tableta od koje ću roditi dječaka. 

3) Imam ružna stopala. 

4) Imate li nešto da mi nokti budu čvršći a kosa sjajnija prije nego što sutra odem na odmor? 

5) Doktore, molim vas kažite mom sinu da bolje uči pa da se može upisati na Eton. (djetetu je šest godina) 

6) Moja koža je premekana. 

7) Nateku mi stopala kada plešem u visokim petama. 

Cool Ovisan sam o čipsu. 

9) Imam žuljeve na rukama odkad sam se učlanio u veslački klub. 

10) Moj stanar me živcira... provodi previše vremena u svojoj sobi. 

11) Mogu li dobiti liječničku ispričnicu za šest mjeseci jer sam blizu godinama za mirovinu? 

12) Možete li molim vas ispuniti moj formular za vozačku dozvolu; ja nisam siguran kako. 

13) Doktore, možete li molim vas pisati školi moje kćeri da mi je prezamorno voziti ju u školu svaki dan pa da li bi oni mogli organizirati prijevoz od i do moje kuće? 

14) Bio sam na odmoru sa ljubavnicom... na poslu hoće znati gdje sam bio. Trebala bi mi ispričnica da me pokrije. 

15) Spalio sam gornji dio usta pizzom prije pet dana... 

16) Alergična sam na mačke. Nabaviti ću mačku. Mogu li dobiti cijepljenje? 

17) Alergičan sam na avokado. Ako pojedem osam komada pozlije mi. 

18) Jako sam zabrinut da mi se kćer našpranjala... možete li izvaditi to van? Mi nismo niti probali, jer smo bili strašno zabrinuti. 

19) Ne znam zašto sam ovdje doktore, moja supruga je zakazala pregled. 

Pa hoćemo li pozvati Vašu suprugu unutra ili ju nazvati telefonom možda? 

Ne možemo. U Portugalu je.

The Independent|Magazin.hr
27.05.2015.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri svi 27, 2015 3:58 pm

IZA GRMIĆA

TURISTICA U SPLITU SKINULA GAĆE I OLAKŠALA SE U GALERIJI 

Zatečeni djelatnici sve su morali očistiti


Jedna turistica šokirala je djelatnike Galerije Ivana Meštrovića na splitskim Mejama. Ona je stigla s kruzera u grupi turista, a kako joj je bila velika sila na wc, nije izdržala, već je iza jednog grma u dvorištu galerije obavila veliku nuždu.



Odmah su je uočili djelatnici Galerije pa su za njom počistili, a usput su obavili i kraći razgovor. 

"Gospođa je kazala da ju je uhvatila sila i da nije znala gdje je zahod. Ne znamo zašto nikoga nije pitala. Zahod joj je uostalom bio na samo tri metra. Nismo dosad imali ovakvu situaciju pa smo svi ostali zatečeni "pojašnjava ravnateljica Galerije Sandra Grčić Budimir. 


Sada istaknuli zabranu



Nisu je prijavili jer nije imala namjeru naštetiti Galeriji, kazala nam je ravnateljica. Nakon neugodnosti od prošlog tjedna, na ulazu u Galeriju posjetiteljima se obavezno pojašnjava gdje imaju zahode tako da se ubuduće izbjegnu ovakve i slične situacije, javlja Dalmacija News.

Dalmacija News/Danas.hr
27.05.2015.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri svi 27, 2015 4:05 pm

VRAŽJE ORUĐE

'GUMICE TREBA IZBRISATI S LICA ZEMLJE' 

Gumice za brisanje uče djecu da se stide svojih pogrešaka

Ima tu svega ...  - Page 13 0335007.48

Profesor Guy Claxton smatra da gumice za brisanje potiču djecu da se srame svojih pogrešaka, umjesto da iz njih uče. Zato bi ih, smatra, trebalo zauvijek izbaciti iz upotrebe.



"Gumice za brisanje vražje su oruđe i treba ih zabraniti", upozorava Guy Claxton, gostujući profesor na londonskom fakultetu, piše Daily Mail

Brisanje pogrešaka ne pomaže djeci da se pripreme za stvarnost. Upravo suprotno, na taj ih se način potiče da se stide što su pogriješili. Pedagog zato predlaže da se gumice izbace iz škola. 

"Škole ne bi trebale biti mjesta gdje se uče točni odgovori kako bi se prošao test, one bi trebale biti priprema djece za život", kaže profesor Claxton. 

"Nemojte brisati svoje pogreške - podvucite ih jer su one vaši učitelji", poručuje akademik.

Daily Mail|Magazin.hr
27.05.2015.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri svi 27, 2015 11:16 pm

KAKVA BLAMAŽA!

TREMA JE GADNA STVAR 

Starleta se 'uneredila' usred diskoteke

Ima tu svega ...  - Page 13 0499007.48

Prvo je sve oduševila svojom pojavom, a onda je izazvala opće gađenje.

Jedna češka starleta pojavila se u klubu u jako seksi izdanju, a nadala se dobrom provodu i mnoštvu udvarača. 

Ipak, dok je bila usred flertovanja dogodilo joj se nešto apsolutno odvratno. 

Naime, dotična je osjetila potrebu da ode na WC, a kako nije imala dovoljno vremena odlučila je povući gaćice i nuždu obaviti na podu diskoteke. 

Identitet dotične zbog delikatnosti situacije nije objavljen u javnosti. 


Webcafe.hr
27.05.2015.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon lip 01, 2015 3:57 pm

'TJERANJE LOŠE SREĆE'

STARO VJEROVANJE 

Šećerom protiv prometnih nesreća

Gradonačelnik bugarskog grada Nova Zagora dao je da se posipa 50 kilograma šećera na ceste njegova sektora radi 'tjeranja loše sreće' nakon nekoliko teških nesreća, objavilo je gradsko vijeće.

"Inicijativa se temelji na starom vjerovanju prema kojemu će zla kob nestati ako se ceste posipaju šećerom", objavila je gradska uprava u priopćenju. 

Četiri osobe od kojih dvoje djece poginule su a šest ih je ozlijeđeno u prometnim nesrećama u manje od tjedan dana blizu Nove Zagore, grada s približno 25.000 stanovnika u središnjem dijelu Bugarske. 

Suprotstavljajući se urocima, "gradonačelnik Nikolaj Grozev naredio je da se glavne ceste u regiji posipaju s 50 kg šećera", istaknuo je grad.

Netmobil.hr/Hina/AFP
01.06.2015.



Ima tu svega ...  - Page 13 C042
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon lip 01, 2015 4:38 pm

NOVI TREND
Je li moguće? 
'Bapske' gaće vraćaju se u modu!

Autor: Zrinka Bertović Skračić


Ima tu svega ...  - Page 13 0836e3b68d0ecc744eef9ef8e56856af

Vrijeme je da se oprostite s onom trakicom iz guze i prigrlite udobne, velike, 'padobranske' gaće


Ako ste od onih koje paze na bubrege i mrze uvlačenje špagice poznatije kao tange u initimna područja, možete odahnuti, jer novo rublje na tržištu je kao stvoreno za vas. 
Prema novim izvještajima, prošle godine je prodaja tangi zabilježila pad od sedam posto, no ono što je zanimljivije jest da je rublje koje nudi više pokrivanja (od uobičajenih gaćica) zabilježilo porast od 17 posto.
Izgleda da se generacije mladih žena pozdravljaju s tangama. Navodno su millennialsi otkrili da je puno bolje da vam se vidi malo traga od gaćica ispod hlača ili suknje, nego da vam komadić krpice stoji usječen u guzu 16 sati. 


Ima tu svega ...  - Page 13 201b57ecdd7f0f5548489ad4501c6065

Kao da to nije dovoljno velika promjena, sve više žena navodno traži široke 'gaćice' poznatije kao bapske gaće, da ne kažemo omanji padobrani. 
Tange naime nisu ni seksi ni privlačne nego djeluju jeftino. I kao većina stvari u svijetu mode, vežu se uz određeni vremenski period, što znači da su prilično dobro preživjele svoju dob.
Tange u obliku kupaćeg kostima svijetu je 1974. godine predstavio dizajner Rudi Gernreich, u znak prosvjeda protiv zabrane nudističkih plaža u Los Angelesu. Ono što većina ljudi zaboravlja je da je Gernreich osmislio minijaturno izdanje za žene, ali i muškarce (iako muška verzija nikad nije dobila pravi polet).
Međutim tek su 1990-ih godina tange doživjele pravi procvat, te su odjednom počele izvirivati iz traperica  mladih i starih, gotovo u jednakoj mjeri. Poznatih i nepoznatih. Postale su toliko popularne da su pjevaču Sisqóu čak zaradile nekoliko nominacija za Grammyja, piše New York Post
Dakle, ako se želite zadržati u zlatnom dobu Britney Spears Whitesnakeovihspotova, obavezno zadržite tange, ali u suprotnom, slobodno se potpuno prekrijte. Vjerujte, i muškarci će to zavoljeti. A ako i ne zavole, možda je pravi trenutak da oni iskuse čari muških tangi i daju im pravu šansu.

--------------------------------------------------------------------------------
Dakle - gaće na sunce: kakve nosite / volite / ne volite!?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop uto lip 02, 2015 9:30 am

Da, znamo. Niti jedna prometna nesreća ne bi trebala biti smiješna… ali ova to doista jest i bit će vam jasno zašto

Snimka koja je osvanula na YouTubeu postala je instantni hit u cijelom svijetu

Ima tu svega ...  - Page 13 Obojani-kamion-656x365

Jedan vozač ruskog kamiona je ostao prekriven žutom bojom nakon dosta neobičnog sudara u Rusiji. Ruski kamioni su se kretali istim smjerom na autocesti u regiji Tula koja se nalazi oko 200 kilometara južno od Moskve.

Posljedice sudara su vidljive na snimci koju je netko postavio na YouTube i na njoj se vidi neozlijeđeni vozač kamiona prekriven bojom za asfalt.

Bizaran sudar

Taj vozač je iz nepoznatih razloga udario u kamion koji je prevozio boju za asfalt. Sudar je doveo do rasprskavanja kanti s bojom koja je obojila pola autoceste i dobar dio kamiona.
U nastavku možete vidjeti snimku u kojoj brkati vozač kamiona sav prekriven bojom zbunjeno gleda u kameru, a i vide se posljedice ove poprilično bizarne prometne nesreće.


besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop uto lip 02, 2015 3:49 pm

TENK VS. AUTO

PREDOBRA KAMUFLAŽA 

Studentica vožnje nije primjetila tenk već izašla ravno pred njega!

Ima tu svega ...  - Page 13 0068007.48

Njemačka tinejdžerica iz nekog razloga nije primjetila britanski tenk od 62 tone prije nego što je izletila ravno pred njega.

Vozač Challengera 2 nije uspio u potpunosti zaustaviti tenk prije nego što je zgniječio prednju lijevu stranu automobila. 

Osamnaestogodišnja vozačica uspjela se izvući bez ozlijeda, ali auto nije bio te sreće. Šteta se procjenjuje na 12.000 eura. Nema podataka o mogućim oštećenjima na tenku. 

Nesreća se dogodila u njemačkom gradu Lippeu. Ranije ove godine drugi britanski tenk zabio se u prednje dvorište doma u Paderbornu pored Dortmunda.

Daily Mail|Netmobil.hr
02.06.2015.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop čet lip 04, 2015 12:48 pm

PONOS I DIKA

SVJETSKA SLAVA 

'Vukojebina' uvrštena među 23 riječi koje ne postoje u rječniku, a savršeno opisuju putovanja

Business Insider napravio je popis od 23 riječi koje ne postoje u engleskom rječniku, a savršeno opisuju putovanja.


Na njemu se našla se i "vukojebina" koja se koristi na području Hrvatske, Bosne i Srbije. 


Hygge (Danski)




Osjećaj i atmosfera koja nastaje kad se počnete osjećati ugodno u društvu drugih. 


Dépaysement (Francuski)




Osjećaj koji imaju stranci. Posebno stranci u Parizu gdje je taj osjećaj posebno izražen. 


Fernweh (Njemački)




Suprotno od čežnje za domom. Želja da posjetite daleke krajeve i osjećaj koji bi vas mogao navesti da kupite avionsku kartu i otputujete. 


Lehitkalev (Hebrejski)




Trpjeti loše ili neugodne životne uvjete. Primjerice, kad vas u hotelu smjeste u sobu bez zavjesa. 


Vitutus (Finski)




Emocija koju izaziva ekstremna frustracija, ali niste je u stanju izraziti riječima. 


Døgne (Norveški)




Biti budan 24 sata, ali bez namjere da to učinite. 


Trúnó (Islandski)




Vrlo intimni i iskreni razgovor koji s nekim vodite pod utjecajem alkohola. 


Mamihlapinatapai (Yahgan)




Scenarij u kojem se dvoje ljudi gleda, a oboje žele da druga strana inicira nešto što obje strane priželjkuju, ali niti jedno od njih nije voljno to učiniti. 


Utepils (Norveški)




Pivo koje pijete kad ste vani. 

Shemomedjamo (Gruzijski) 

Prežderavanje. Preciznije, osjećaj kad ste puni, ali hrana je toliko ukusna da ne možete prestati jesti. 


Matvandur (Islandski)




Netko tko je izbirljiv po pitanju hrane. 


Kaapshljmurslis (Latvijski)




Osoba koja je stisnuta tijekom vožnje javnim prijevozom ili bilo tko tko koristi javni prijevoz. 


Scheißfreundlich (Njemački)




Ljudi koji se ponašaju pretjerano prijateljski, ali nisu iskreni. 


Tartle (Škotski)




Riječ koja opisuje neugodnu situaciju koja nastaje kad zaboravite ime osobe koju s nekim upoznajete. 


Huuhaa (Finski)




Neutemeljene tvrdnje ili uvjerenja koja koristite da prevarite ljude. Taktika koju najčešće koriste prodavači na tržnicama. 


Hanyauku (Rukwangali)




Kad se nekom prišuljate na prstima preko vrućeg pijeska. 


Waldeinsamkeit (Njemački)




Osjećaj usamljenosti u šumi. 


Boketto (Japanski)




Buljenje u daljinu. 


Yahourt (Francuski)




Strana pjesma koju pjevate iako ne znate taj jezik već samo imitirate zvukove. 


Slampadato (Talijanski)




Osoba ovisna o solariju. 


Dustsceawung (Staroengleski)




Razmišljanje o nestalim civilizacijama ili ljudima, ili spoznaja da se sve pretvara u prah. 


Missmyörsriesa (Elfdalijski)




Nepotreban i uzaludan put koji ste prošli da biste nešto kupili. 



Vukojebina




Srpsko-hrvatsko-bosanska riječ za mjesto usred ničega 



Business Insider|Magazin.hr
04.06.2015.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pet lip 05, 2015 2:45 pm

DISNEY BEACHBOT

Robot-umjetnik kojeg jednostavno morate ponijeti sa sobom na pješčanu plažu

Ima tu svega ...  - Page 13 0089007.48
Disney Beachbot je umjetnički robot koji može crtati na pijesku
Robotska kornjača nije poput ninja kornjača pa da vitla katanom i baca šurikene. Ovo je umjetnički tip robota-kornjače. Naime, ovaj najnoviji Disneyev robot može crtati velike slike na pješčanim plažama. 

Nazvan je "Beachbot", a razvio ga je tim znanstvenika na ETH Zürich i Disney Research Züric. Riječ je o mreži laboratorija koji su zaslužni za neke zaista zabavne projekte koje smo vidjeli prošle godine. Beachbot na pijesku ostavlja trag na način da kontrolira jačinu pritisaka na pješčanu podlogu. 
Ima tu svega ...  - Page 13 0086007.63

Izazov koji je stajao pred znanstvenicima bio je kako pretvoriti sliku u podatke koje robot može razumjeti, pa je tim razvio algoritme koji slike pretvaraju u putanje, a Beachbot ih potom prati. Na taj način ovaj robotić može kreirati zaista velika umjetnička djela. 

Pogledajte ovog malog umjetnika u akciji:

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop uto lip 09, 2015 1:46 pm

ZZZZ...

Vozač zaustavljen u autu punom roja pčela: Neće vam ništa, 'bezopasne' su!


Ima tu svega ...  - Page 13 0088007.48

Vozač je policiji rekao da su pčele u automobilu posve 'bezopasne' ruske pčele.

Policija u Montani izvjestila je da je zaustavila vozača za kojega je utvrđeno da se vozio u automobilu s tisućama pčela koje su letjele unutar kabine, piše upi.com

Policija je objavila da su vozača zaustavili dana 22. svibnja na cesti blizu Missoula zbog neobične vožnje po “cijeloj cesti”. Kada su ga zaustavili, otkrili su da je vozač prevozio pet košnica pčela koje su slobodno letjele unutar automobila. 

Vozač je rekao da su to “bezopasne” ruske pčele.


Kontaktirali su državno udruženje pčelara iz kojeg su policiji rekli da je ova metoda prijevoza pčela “vrlo nesigurna”, ali da vozaču nije bilo potrebno nikakvo odobrenje. 

Vozač će ipak biti pozvan na sud zbog nesmotrene vožnje, objavila je policija. 


Netmobil.hr/Upi.com
06.06.2015.


Ima tu svega ...  - Page 13 C042
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pet lip 19, 2015 10:35 am

Ima tu svega ...  - Page 13 214xsu0
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sub lip 20, 2015 10:44 pm

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Buffy ned lip 21, 2015 8:57 am

Ima tu svega ...  - Page 13 A98282_armpit_3-sophia-loren


Ima tu svega ...  - Page 13 Armpit-hair-02.nocrop.w1800.h1330.2x

Nekada je to bilo normalno...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost ned lip 21, 2015 3:13 pm

Meni je to ruzno i gadljiva sam kad ugledam taj busencic ispod pazuha. Nije problem tijekom tusiranja povuci par puta britvicom. Mislim da je lakse odrzavati higijenu tog podrucja bez dlaka, nego s njima. Opcenito, ne volim dlake kod zena (pazuh, noge, cak i ruke katkad, o intimnim dijelovima necu jer to ipak shvacam kao dio nekog, hajdemo reci, kreativnog oblikovanja Grin).

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop uto lip 23, 2015 8:26 pm

Ima tu svega ...  - Page 13 People_who_dont_understand_the_idea_of_cool_at_all_640_15
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 13 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 37. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 37  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.