Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmski trenuci

+4
Buffy
*madonna*
kic
darla_
8 posters

Stranica 9 / 15. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sub stu 19, 2016 7:39 pm

besposlenpop je napisao/la:Odgledal preksinoć iz 2. reda Hacksaw Ridge: http://www.blitz-cinestar.hr/cinestar/greben-spasenih/4022/20161116

Mješavina patosa iz 50-ih, romantike, dril-filmova, hiperrealističnih efekata (Mad Max je prema ovom mlaka kamilica) - i biografije! Da, iako priča izgleda ko iz američkih stripova o superherojima, ispada da je fabula ipak autentična. I zbog toga vrijedi pogledati ovaj super-turbo-ratni film na steroidima (i decibelima).


Ooo, dobar ti je opis. Jezgrovit, ali dovoljno plastičan. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sub stu 19, 2016 7:43 pm

whisperer je napisao/la:Pogledaj na 46:15, posljednja serija (ukoliko ne otvori na nju):

http://www.gledalica.com/sa-prevodom/westworld-s01e07-video_3c13bb646.html

Ulaze u sobu, nema vrata, kamera nastavi pratiti Bernarda u istom kadru, vrati kadar šire, vrata se stvore. Iz tog razloga pretpostavljam da se ne igraju promatranja iz perspektive jednog aktera, gosta ili domaćina, već nas malo cimaju. Kada bi se igrali percepcijama jednog od aktera, mijenjali bi kadar. U protivnom, nema logike, malo sma jedno, malo drugo.

Išla sam provjeriti i dio sa ulaskom Forda. (36:09)
http://www.gledalica.com/sa-prevodom/westworld-s01e06-video_4d5e8beba.html
 Snimljen je iz drugog kadra i ne pokazuje tu širinu zida, ali se definitivno postavlja pitanje odakle je došao tako da je bilo za naslutiti nekakav tajni prolaz. Isto je čudno što se Bernie nije to tada zapitao, ja da sam Bernie!!!, full bi me to zaintrigiralo, pa makar moja piramidna improvizacija bila zakržljana. : ))

Da, susretala sam po netu tu fotku u kojoj se pitaju tko je treća osoba, jer su obje (vidljive) osobe u jednom kutu fokusa, drugi kut je prazan. U slučaju da postoje više time linija, onda stoji da je Bernard bio živ jer je isto tako u više navrata pobijao svoju andi prirodu (iako to više ne kužiš zbog mijenjanja narativa). No, ako je bio i Arnold, ne kužim kako ga nitko drugi ne prepoznaje, ili su većina njih andiji. Također u tom slučaju sve scene sa Elsie, Bernard je bio andi.
Dijelu sa letcima nisam pridavala veliku pozornost jer sam pretpostavljala da se svakodnevno zbog gostiju mijenjaju narativi i prilagođavaju njima. Jedni odu u planine sa šerifom u potragu, narativ u gradu se zbog drugih gostiju mijenja, ili tako nešto. U svakom slučaju interpretirala sma to kao tekuća tehnička potreba.
Oh, Bože.

Sutra ću to pogledati i komentirati. Malo mi je muka od WW-a. Grin Umorili me. Hebeni andiji.

Jesi li naišla na ovu mapu?

https://discoverwestworld.com/?forceus#explore

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sub stu 19, 2016 8:51 pm

whisperer je napisao/la:Pogledaj na 46:15, posljednja serija (ukoliko ne otvori na nju):

http://www.gledalica.com/sa-prevodom/westworld-s01e07-video_3c13bb646.html

Ulaze u sobu, nema vrata, kamera nastavi pratiti Bernarda u istom kadru, vrati kadar šire, vrata se stvore. Iz tog razloga pretpostavljam da se ne igraju promatranja iz perspektive jednog aktera, gosta ili domaćina, već nas malo cimaju. Kada bi se igrali percepcijama jednog od aktera, mijenjali bi kadar. U protivnom, nema logike, malo sma jedno, malo drugo.

Išla sam provjeriti i dio sa ulaskom Forda. (36:09)
http://www.gledalica.com/sa-prevodom/westworld-s01e06-video_4d5e8beba.html
 Snimljen je iz drugog kadra i ne pokazuje tu širinu zida, ali se definitivno postavlja pitanje odakle je došao tako da je bilo za naslutiti nekakav tajni prolaz. Isto je čudno što se Bernie nije to tada zapitao, ja da sam Bernie!!!, full bi me to zaintrigiralo, pa makar moja piramidna improvizacija bila zakržljana. : ))

Da, susretala sam po netu tu fotku u kojoj se pitaju tko je treća osoba, jer su obje (vidljive) osobe u jednom kutu fokusa, drugi kut je prazan. U slučaju da postoje više time linija, onda stoji da je Bernard bio živ jer je isto tako u više navrata pobijao svoju andi prirodu (iako to više ne kužiš zbog mijenjanja narativa). No, ako je bio i Arnold, ne kužim kako ga nitko drugi ne prepoznaje, ili su većina njih andiji. Također u tom slučaju sve scene sa Elsie, Bernard je bio andi.
Dijelu sa letcima nisam pridavala veliku pozornost jer sam pretpostavljala da se svakodnevno zbog gostiju mijenjaju narativi i prilagođavaju njima. Jedni odu u planine sa šerifom u potragu, narativ u gradu se zbog drugih gostiju mijenja, ili tako nešto. U svakom slučaju interpretirala sma to kao tekuća tehnička potreba.
Oh, Bože.

Ono što je meni u posljednjoj epizodi bilo neobično jest smirenost kojom je Bernard primio vijest da je Elsie otišla na "odmor". Znači, zove te dan prije na tel. (iz starog kazališta) s neobičnim otkrićem i veli ti da ima još toga o čemu morate razgovarati, sljedeći dan nikako je ne možeš dobiti, onda ti neki tehničar veli da je malo uzela pauzu. A s druge strane zamjećuje kako se Theresina obrva podiže kad je nezadovoljna?! Zatim ona grozna scena s Clementinom u kojoj je onaj zaposlenik gruva pa, nešto kasnije, doznajemo da je i on andi... U šestoj epizodi doznali smo da putem satelitskog odašiljača Theresa šalje podatke izvan WW-a i da netko reprogramira stare modele andija i da Ford ipak nije upućen u priču oko labirinta, ali da koristi andije kao špijune (Hector je bio prisutan u sobi kad su Charlotte i Theresa dogovarale "žrtvovanje"; istim riječima obraća se Theresi netom prije nego što će je Bernard zabiti u zid).

Sad mi nije jasno ono tvoje da je Bernard bio živ? Misliš da, ako ostavimo po strani pretpostavku da je Bernard nastao prema Arnoldu, možda je postojala osoba Bernard koja je završila kao Theresa i načinjen je andi prema toj osobi "Bernard", a ne prema Arnoldu? Nije mi to prošlo umom. Vrlo lako moguće budući da je Ford očito malo lud i da mu Theresa nije prva žrtva.

Ovo s letkom sam i ja tako vidjela, dok se nisu počeli gomilati detalji koji više idu u prilog postojanja različitih t-linija. Loop s Hectorom prepun je teško nanesenih oštećenja andija pa je lako pretpostaviti da se to ne može tako brzo sanirati. U međuvremenu, gosti dolaze, pa je logično da je zamijenjen nekim drugim sličnim narativom.. Međutim, nije samo letak izmijenjen. Nema ni Maeve. Samo vidimo Clementinu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by besposlenpop ned stu 20, 2016 11:47 am

Plavi.kaputic je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Odgledal preksinoć iz 2. reda Hacksaw Ridge: http://www.blitz-cinestar.hr/cinestar/greben-spasenih/4022/20161116

Mješavina patosa iz 50-ih, romantike, dril-filmova, hiperrealističnih efekata (Mad Max je prema ovom mlaka kamilica) - i biografije! Da, iako priča izgleda ko iz američkih stripova o superherojima, ispada da je fabula ipak autentična. I zbog toga vrijedi pogledati ovaj super-turbo-ratni film na steroidima (i decibelima).


Ooo, dobar ti je opis. Jezgrovit, ali dovoljno plastičan. Happy
Pa davni ratni filmovi su imali akcent na masovnosti i donekle na autentičnosti, s tim da su uključivali tipove heroja a la John Wayne. S vremenom su postali passe, pa su se pojavili romantičarski ko npr. "Spašavanje vojnika Ryana" - doduše, razvoj filmsko-scenske tehnologije, prvenstveno pirotehnike, išel je paralelno s tom romantičarskom evolucijom, tak da se akcijski momenti nisu gubili, nego su postali sve više hiperrealistični i brutalniji. Ko može probaviti takve izvanjske momente i udubiti se u suštinu, film može biti samo dobar - a ko vidi samo otkinute udove, izložene mozgove, crijeva i sl. bolje da novovjeke ratne filmove zaobiđe.
Moj moto je da niš nije tak strašno ko stvarni život, a sve što je ljudsko (pa i raznesena trupla), nije mi strano.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost ned stu 20, 2016 6:09 pm

besposlenpop je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Odgledal preksinoć iz 2. reda Hacksaw Ridge: http://www.blitz-cinestar.hr/cinestar/greben-spasenih/4022/20161116

Mješavina patosa iz 50-ih, romantike, dril-filmova, hiperrealističnih efekata (Mad Max je prema ovom mlaka kamilica) - i biografije! Da, iako priča izgleda ko iz američkih stripova o superherojima, ispada da je fabula ipak autentična. I zbog toga vrijedi pogledati ovaj super-turbo-ratni film na steroidima (i decibelima).


Ooo, dobar ti je opis. Jezgrovit, ali dovoljno plastičan. Happy
Pa davni ratni filmovi su imali akcent na masovnosti i donekle na autentičnosti, s tim da su uključivali tipove heroja a la John Wayne. S vremenom su postali passe, pa su se pojavili romantičarski ko npr. "Spašavanje vojnika Ryana" - doduše, razvoj filmsko-scenske tehnologije, prvenstveno pirotehnike, išel je paralelno s tom romantičarskom evolucijom, tak da se akcijski momenti nisu gubili, nego su postali sve više hiperrealistični i brutalniji. Ko može probaviti takve izvanjske momente i udubiti se u suštinu, film može biti samo dobar - a ko vidi samo otkinute udove, izložene mozgove, crijeva i sl. bolje da novovjeke ratne filmove zaobiđe.
Moj moto je da niš nije tak strašno ko stvarni život, a sve što je ljudsko (pa i raznesena trupla), nije mi strano.  Happy


Popić razgovara s nama..  razdragana

Podsjeti me da nešto napišem o Full Metal Jacket.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by besposlenpop pon stu 21, 2016 9:22 am

Ithildin je napisao/la:


Popić razgovara s nama..  razdragana

Podsjeti me da nešto napišem o Full Metal Jacket.
Podsjeti me da razgovaram kad ne bute razvukle o nekoj ljubavnoj trakavici.  Silly
A osim toga, idem u prosjeku jedamput godišnje u kino (i ev. dva odgledam na TeVeju).  angel
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer sri stu 23, 2016 1:08 am

Više ne znam što sam mislila, sve se zakompliciralo. : )) Odnosno, nešto se komplicira, nešto pak otpetljava.  8-mu mi je pak bio do sada daleki gušt gledati jer su se počele priče otvarati, odnosno... sjećaš li se kada sam negdje na početku spomenula kako mi djeluje da svi akteri imaju neke svoje skrivene motive? E pa te njihove priče počinju sjedati na mjesto naše percepcije, a sve su dotaknute tamnom stranom ličnosti tih istih aktera.
I dalje me buni Doloresina priča prisjećanja (crkve, grobova, ljudi) ako je sa Williamom u istoj t- liniji. Ima duboka i daleka sjećanja, a trebalo bi se sve odigravati, sudeći po Williamu, na samom početku parka. I je li "nova" Clementina djevojka koja se pojavila u sceni s MIB, Teddijem i razbojnicima ista djevojka?
Čini mi se da smo sve bliže labirintu... ili smo od samog početka uvučeni u nj. Happy

__

Pa ja to hodam u drugom smjeru!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer sri stu 23, 2016 1:08 am

Popić, cmok.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by besposlenpop sri stu 23, 2016 10:37 am

Love
(ka'će ta kava ...?)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sri stu 23, 2016 5:09 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ithildin je napisao/la:


Popić razgovara s nama..  razdragana

Podsjeti me da nešto napišem o Full Metal Jacket.
Podsjeti me da razgovaram kad ne bute razvukle o nekoj ljubavnoj trakavici.  Silly
A osim toga, idem u prosjeku jedamput godišnje u kino (i ev. dva odgledam na TeVeju).  angel


Kakva ljubavna trakavica? Grin Znanstveno fantastična serija puna nekih začkoljica. Silly

Jesi l` konačno pogledao (Ribo)lovca na jelene? Bio ti je nedavno na teveJu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sri stu 23, 2016 5:37 pm

whisperer je napisao/la:Više ne znam što sam mislila, sve se zakompliciralo. : )) Odnosno, nešto se komplicira, nešto pak otpetljava.  8-mu mi je pak bio do sada daleki gušt gledati jer su se počele priče otvarati, odnosno... sjećaš li se kada sam negdje na početku spomenula kako mi djeluje da svi akteri imaju neke svoje skrivene motive? E pa te njihove priče počinju sjedati na mjesto naše percepcije, a sve su dotaknute tamnom stranom ličnosti tih istih aktera.
I dalje me buni Doloresina priča prisjećanja (crkve, grobova, ljudi) ako je sa Williamom u istoj t- liniji. Ima duboka i daleka sjećanja, a trebalo bi se sve odigravati, sudeći po Williamu, na samom početku parka. I je li "nova" Clementina djevojka koja se pojavila u sceni s MIB, Teddijem i razbojnicima ista djevojka?
Čini mi se da smo sve bliže labirintu... ili smo od samog početka uvučeni u nj. Happy

__

Pa ja to hodam u drugom smjeru!

Ne hodaš u drugom smjeru. : )) Hodamo pored tebe, ne gledajući te iz ptičje perspektive. :P

---

Ako sam dobro shvatila, promatramo tri t-linije. Jedna prije 34 godine, druga prije 30 god. (ta u kojoj su Dolores, William, Logan) i ona "sadašnja" s MiB-om, Teddyjem (ne, nije umro, nije ga ubila; siroče, uvijek nahebe), Maeve.. Osma epizoda bila je kaotična jer kad su Dolores i William ušli u onaj gradić kojeg ona naziva domom, njoj su se spontano pojavila sjećanja od prije 4 godine (dakle, prije otvorenja parka). U tom gradiću, vidjeli smo da su ih podučavali plesu i, vjerojatno, drugim vještinama. Jesi li zamijetila onu andicu s tetovažom zmije? Samo, nije imala tetovažu i bila je odjevena u haljinu, odnosno, ono je ona andica koja nam se prikazivala dok je Ford govorio Bernardu kako su neki andiji poludjeli slušajući unutarnji glas.

Filmski trenuci - Page 9 Tumblr_ofo10t9eI51rnmx0zo1_500



1:04 i 2:15

U kadru koju sekundu ranije, prošetava se andica koja je zabila strijelu u Teddyja. To je ista ona koja je pojašnjavala Williamu pravila Westworlda prije ulaska u vlak. Happy

Filmski trenuci - Page 9 Tumblr_oh0e274YM01qgfbkmo1_500

Uglavnom, Dolores se pogubila u sjećanjima. U scenama s Maeve, tehničari pojašnjavaju koliko su njihova sjećanja različita od naših. Mi se nejasno sjećamo prijašnjih događaja, ljudi itd. Oni ih ponovno proživljavaju. Zato D. nije znala, a ni mi zajedno s njome, što se kada dešava.. 

---

Okej, doznali smo nešto novo o MiB-u, a Maeve je postala prava jedica. Happy Šiša Bernarda za par kopalja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sri stu 23, 2016 5:54 pm

P.S. ne, ne. Nova Clementina nije ova sa strijelom.. Happy

http://westworld.wikia.com/wiki/Clementine_Pennyfeather

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by besposlenpop sri stu 23, 2016 6:53 pm

Ithildin je napisao/la:




Kakva ljubavna trakavica? Grin Znanstveno fantastična serija puna nekih začkoljica. Silly

Jesi l` konačno pogledao (Ribo)lovca na jelene? Bio ti je nedavno na teveJu.
Pa ti dugački opisi ... svejedno jel su ljubavni jadi il Santa Baraba. teet

Pa napisal sam da sam (od)gledal jedamput. To je zauvek.  Happy


Bajdvej,počel sam pratiti "Mars" na National Geograficu ... imaju uobičajen problem pretencioznosti igranih dijelova - i kronični "A ZAŠTO?"  u dokumentarnom. Uglavnom, glavni junak je odapel već na početku, u vrlo drugoj epizodi, pa to donekle obećava!  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost čet stu 24, 2016 10:43 am

Vidjeh nedavno reklame za Mars! Gledala nesto sa Hawkingom, nekoliko mladih naucnika kroz ciljano postavljene situacije pokusavali su dokuciti imamo li slobodnu volju, zasto do nas ne dopiru vanzemaljski signali itd. U pauzama su reklamirali tu predstojecu seriju. Znam da sam pomislila kako je moram odgledati. A nisam jos.. Potpuno zaboravila. Kad se to daje?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by besposlenpop čet stu 24, 2016 10:25 pm

Ithildin je napisao/la:Vidjeh nedavno reklame za Mars! Gledala nesto sa Hawkingom, nekoliko mladih naucnika kroz ciljano postavljene situacije pokusavali su dokuciti imamo li slobodnu volju, zasto do nas ne dopiru vanzemaljski signali itd. U pauzama su reklamirali tu predstojecu seriju. Znam da sam pomislila kako je moram odgledati. A nisam jos.. Potpuno zaboravila. Kad se to daje?
U subotu i nedelju, mislim da u 20:55.

Inače, svezigledno letećih tanjura, jutros sam na Viasat History naletil da su ih počeli proizvodit Nazi 1944. u Šleskoj. Sieg Mars! alien Ameri su ih nazvali Foo Fighters.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer pet stu 25, 2016 12:45 am

besposlenpop je napisao/la:Love
(ka'će ta kava ...?)

Ka će taj petak Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer pet stu 25, 2016 12:55 am

Ithildin je napisao/la:

Ne hodaš u drugom smjeru. : )) Hodamo pored tebe, ne gledajući te iz ptičje perspektive. :P

---

Ako sam dobro shvatila, promatramo tri t-linije. Jedna prije 34 godine, druga prije 30 god. (ta u kojoj su Dolores, William, Logan) i ona "sadašnja" s MiB-om, Teddyjem (ne, nije umro, nije ga ubila; siroče, uvijek nahebe), Maeve.. Osma epizoda bila je kaotična jer kad su Dolores i William ušli u onaj gradić kojeg ona naziva domom, njoj su se spontano pojavila sjećanja od prije 4 godine (dakle, prije otvorenja parka). U tom gradiću, vidjeli smo da su ih podučavali plesu i, vjerojatno, drugim vještinama. Jesi li zamijetila onu andicu s tetovažom zmije? Samo, nije imala tetovažu i bila je odjevena u haljinu, odnosno, ono je ona andica koja nam se prikazivala dok je Ford govorio Bernardu kako su neki andiji poludjeli slušajući unutarnji glas.

Filmski trenuci - Page 9 Tumblr_ofo10t9eI51rnmx0zo1_500



1:04 i 2:15

U kadru koju sekundu ranije, prošetava se andica koja je zabila strijelu u Teddyja. To je ista ona koja je pojašnjavala Williamu pravila Westworlda prije ulaska u vlak. Happy

Filmski trenuci - Page 9 Tumblr_oh0e274YM01qgfbkmo1_500

Uglavnom, Dolores se pogubila u sjećanjima. U scenama s Maeve, tehničari pojašnjavaju koliko su njihova sjećanja različita od naših. Mi se nejasno sjećamo prijašnjih događaja, ljudi itd. Oni ih ponovno proživljavaju. Zato D. nije znala, a ni mi zajedno s njome, što se kada dešava.. 

---

Okej, doznali smo nešto novo o MiB-u, a Maeve je postala prava jedica. Happy Šiša Bernarda za par kopalja.


Nisam ju zamijetila, ženu tatoo... inače mi je jako intrigantan karakter u seriji, a Maeve je preuzela show. Happy Blesava je sto na sat... Da, stvarno, strelica je ona sa početka Williamovog ulaska u park .... sve se zapetljalo..


So, we walk (alone)... Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by besposlenpop ned stu 27, 2016 9:17 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ithildin je napisao/la:Vidjeh nedavno reklame za Mars! Gledala nesto sa Hawkingom, nekoliko mladih naucnika kroz ciljano postavljene situacije pokusavali su dokuciti imamo li slobodnu volju, zasto do nas ne dopiru vanzemaljski signali itd. U pauzama su reklamirali tu predstojecu seriju. Znam da sam pomislila kako je moram odgledati. A nisam jos.. Potpuno zaboravila. Kad se to daje?
U subotu i nedelju, mislim da u 20:55.

...
Od ovog vikenda samo u nedelju. Upravo ide 3. epizoda. Sve su ljigaviji ...  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost ned stu 27, 2016 9:43 pm

Hvala, Pope! Happy Happy Happy Uopće nisam vidjela upise. Znači, ni danas neću vidjeti.. Sad Što sad rade?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by besposlenpop pon stu 28, 2016 9:16 am

Tomica je napisao/la:Hvala, Pope! Happy Happy Happy Uopće nisam vidjela upise. Znači, ni danas neću vidjeti.. Sad Što sad rade?
Završili su seriju pronalaskom rupe.
Rupetine.
S ledom na dnu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer uto stu 29, 2016 1:06 am

Uff... 9.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost uto stu 29, 2016 8:52 am

besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Hvala, Pope! Happy Happy Happy Uopće nisam vidjela upise. Znači, ni danas neću vidjeti.. Sad Što sad rade?
Završili su seriju pronalaskom rupe.
Rupetine.
S ledom na dnu.

Moram potraziti jesu li je vec krenuli postavljati na yt. Tako sam pronasla onaj noviji Cosmos s Neil deGrasseom. :-) Doduse, kasnije sam uocila repriziranja na NG-u.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost uto stu 29, 2016 9:06 am

whisperer je napisao/la:Uff... 9.

Dvojis li jos uvijek o t-linijama i poveznici Williama-MiBa? U osnovi, vecina je teorija potvrdjena, no to sada i nije bitno. Postavlja se pitanje je li "pokret otpora u nastajanju" samo jos jedan loop? I sto je Dolores nagnalo na ubojstvo Arnolda? Tko je General iz Teddyjevih sjecanja kojeg Wyatt ubija? I cija ruka pusta glazbu u onoj sceni s Teddyjem? Zaboravih je li to ona scena iz njegovih izmijenjenih/iskrivljenih sjecanja ili scena u kojoj je serif i sve ih redom ubija..

An old trick from an old friend. :-)


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by besposlenpop uto stu 29, 2016 10:20 am

Tomica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Hvala, Pope! Happy Happy Happy Uopće nisam vidjela upise. Znači, ni danas neću vidjeti.. Sad Što sad rade?
Završili su seriju pronalaskom rupe.
Rupetine.
S ledom na dnu.

Moram potraziti jesu li je vec krenuli postavljati na yt. Tako sam pronasla onaj noviji Cosmos s Neil deGrasseom. :-) Doduse, kasnije sam uocila repriziranja na NG-u.
Ma najavljuju i dalje za nedeljnji termin - izgleda da ipak nisu završili. A reprize su ti cijelu večer, u subotu i nedelju, tak da pogodit koja je nova, treba kristalna kugla ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer sri stu 30, 2016 12:26 am

Tomica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Uff... 9.

Dvojis li jos uvijek o t-linijama i poveznici Williama-MiBa? U osnovi, vecina je teorija potvrdjena, no to sada i nije bitno. Postavlja se pitanje je li "pokret otpora u nastajanju" samo jos jedan loop? I sto je Dolores nagnalo na ubojstvo Arnolda? Tko je General iz Teddyjevih sjecanja kojeg Wyatt ubija? I cija ruka pusta glazbu u onoj sceni s Teddyjem? Zaboravih je li to ona scena iz njegovih izmijenjenih/iskrivljenih sjecanja ili scena u kojoj je serif i sve ih redom ubija..

An old trick from an old friend. :-)


Nadam se da je pokret otpora nastavak sljedeće sezone, imali bi štošta pratiti. Happy Opirem se od samog početka teorijama, i da nisu bile tako glasno razvikane, možda bih opuštenije uživala u sadržaju. Iako, impresivna mi je zamisao serije, ideja, širina parka, odličan cast, ali pomalo sam razočarana sadržajem jer sam nekako očekivala maštovitije otplitanje. Vjerojatno će na kraju William i MiB biti ista osoba, i iako bih mogla pronaći barem 10 razloga zašto ne bi oni bili ti, do sada se sva moja logika pokazala potpuno drugačijom pa odustajem. : )) Dolores je potpuno izgubljena u vremenu, i da li se sada radi samo o njenom suludom sjećanju loopova, ili je sve podebljano još različitim T- linijama, ubrzo ćemo otkriti. Možda je Arnold bio bed gaj? Možda je Ford totalni pozitivac? Otkrivam dojam da svi početni negativci  imaju svoju ranjivu stranu koju s razlogom rješavaju u parku ili s parkom, znajući zapravo da domaćini ipak nakon svega, nisu ti koji moraju i živjeti s boli. Često se provlačila ona linija u dijalozima- nemoj da te domaćini zavedu, oni su ipak samo strojevi. Zavodljivi strojevi, rekla bih. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 9 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 15. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.