Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanimljivosti :)

5 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by Gost uto ruj 30, 2014 9:58 pm


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by Gost uto ruj 30, 2014 10:40 pm

Pancho je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Ajme, Panchita, osjecam se staro, zakrzljalo, tromo.. pocela sam ponovno vjezbati nakon odgledanog. Ozbiljno. Zagrijavanje, trbusnjaci i cucnjevi.. moram pronaci bucice koje sam zametnula negdje, a sredinu sobe mjesecima vec krasi mi ona velika lopta za vjezbanje.. Znas ona na kojoj se mozes istezati? E. Velim, ukrasava mi sobu, jer kad sunceve zrake na nju padnu, zidovi ozive lijepim svjetlosnim efektima. Happy

Pilates lopta?  Grin ... je kad ga covjek vidi, ima osjecaj da sam ima 100 godina, a ne cicia na videu i mam mu se presloze kockice u glavi i kaze sebi okei, treba nesto hitno vjezbati, a ne samo setanje i lagano istezanje. A tek da ga cujes kako prica, nasla jedna video sa prevodom na engleski jer prica samo hindi, izuzetno lucidna osoba, opcentio, za svoje godine pogtovo. Samo sad polako, da ne dobijes muskulfiber, pa onda opet nista od vjezbanja  zubo.

Inace fuul mi se svidja spika sa E.T.-jem yedajem u biti mogao bi biti master Yoda u mladjim danima  Grin.

E da, pilates lopta! Grin Jos je sva ispisana... Naime, poklon od brata. I sad na njoj imas sljedece: "Pogledaj ulijevo." (i nacrtana strelica) "A sad pogledaj gore" (opet strelica koja pokazuje smjer). "A sad prati ovu recenicu" ( i tako ih je nekoliko ispisao) A onda: "Pa hebemmu, je l' ti vjezbas ili citas?!" zubo

----

Vezano uz E.T.-a, postoje mnoge vrste koje su osjetljive na Silu i znaju se njome sluziti (Force sensitive)... Jediji i sithiji su kao najpoznatiji redovi, ali ima ih jos (ukucaj npr. "dark jedi")... No spomenula sam vrste. Neke vrste uopce i nisu osjetljive na nj pa jedijski trikovi poigravanja tudjim umom ne djeluje na njih, primjerice. U ovim novim prednastavcima spominju se tzv. midiklorijani (nekakva mikroskopska ziva bica koja prenose Silu). Tako je Anakin imao najvisu izmjerenu razinu tih midiklorijana (vise i od Yode) zbog cega su zakljucili da je on Odabranik (The chosen one). Zapravo, Lucas se malko poigrao elementom bezgresnog zaceca pa je ostavio otvorenu mogucnost da Anakin i nema oca, vec je stvoren od same Sile.



----

Vezano uz ET-ja, moguce je da je njegova vrsta osjetljiva na Silu pa kad mu se zazari trbuscic i prst to su se aktivirali midiklorijani i on moze pomicati predmete, a i u telepatskoj je vezi s onim djecakom. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by besposlenpop uto ruj 30, 2014 11:30 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Može sam sebe zavuzlat i razvuzlat. 
Čemu to služi?

Htjela sam ti napisati ozbiljni odgovor, ali sam onda zakljucila da nema bas nekog smisla nakon ovakvog pitanja. Mozda ti sine za koju godinu kad ti kretanje pocne biti sve limitiranije  Happy
Pusti mene, pitam te za njega.
Kaj bu delal idućih deset (petnajst, dvajst ...) godina? Češal se nosom po koljenima?
Kak je jedamput napisala Zmija: od nečeg moram umreti.  Cool
moje kretnje su več limitirane...
kasno je da se sada mjenjam a i ne želim, 
jednostavno sam ljena za te vrste fizičke aktivnosti
zapravo ne vidim koristi od toga ako ne mislim prakticirati vježbanje sve do smrti.
Ovako par dana je čisto tlaka a neću biti dosljedna 
i ne vidim gušta doživjeti 104 godine
dosadiš i Bogu i vragu
bližnji dobe volju da te zatuku
E viš - da si baba od gume, ne bi propala u klozet, nek bi z nogom iza vuha glancala fuge.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by besposlenpop uto ruj 30, 2014 11:55 pm

Pancho je napisao/la:Joj jebote vas muskih, komentari su vam za popizditi, Pop koji ce mu kurac to, Toro ne bi imao vremena za te pizdarije da zivi u RH, je jer u Indiji ruze cvjetaju, jebote Grin
Aha, uspel sam te izanimirat. Happy

Darla je napisao/la:Prvo uopce nije poanta u tome sto moze noge za vrat zabaciti, niti sto ima 104 godine, poanta je u volji za zivotom prvo, iako kurca nema niti posjeduje, zivi u Rishikeshu u nekoj kolibi sklepanoj, trenutno nis nema, hrani se skupljajuci divlje bilje i vocke okolo. Prije je radio i othranio 10 djece i ima 34 unucadi i nitko se ne brine o njemu sam se brine o sebi. Oni se rode sa tom praksom njima je to najnormalnija stvar, raditi te vjezbe od malena i naravno da im je zato tijelo tako gipko. I smije se zapadnjacima, kojima je on kao neko cudo, njemu je to najnormalnija stvar. 
Pa kaj onda - smije se on nama, smijemo se mi njemu - i sve pet. Zanimljivosti :) - Page 2 JC_highfive
Darling je napisao/la:Stavila sam ga jer mi je bilo super vidjeti sto sve tijelo ljudsko kao instrument moze i kako mozes stariti sasvim drugacije nego smo mi na zapadu naucili da starenje mora izgledati i jer je apsolutno sretan i zadovoljan, iako nema nista, a popularnost koju mu sad daju putnici namjernici njemu je komicna i zabavna i stalno im govori, koliki put radite da bi nasli nesto sto je u vama i apsolutno nigdje drugdje. (Misleci pod time na zapadnjacka putovanja u Rishikesh, odnosno Himalaje, Indiju). Bio mi je zanimljiv spoj njegove inteligencije, bezbriznosti i u biti funkcionalnosti, bez obzira na godine koje ima.
Pa znamo mi i ovde za sve te fakire, jogije, mistične tipove ... samo kaj svi ne obesimo vilice kad nam neko prikaže još jedan video-klip.  Happy 
Ak čovca to veseli, svaka mu dala ... treba zdržat uživat ko zna kolko već godina u preplitanju udova i čekat da te jednog dana razmontiraju motornom pilom.

Darjeeling je napisao/la:Kod nas je normalno da se ljudi vec nakon 50 godina pocu osjecati kao starci i od tada se percipira da je normalno da sve ide nizbrdo uz saku tableta itd., ili suprotnost, nasilje nad sobom i mahnito pokusavanje odrazvanja forme, vitke linije, dobro izgleda itd, odnosno neprirodnog nemirenja sa starenjem.
Zanimljivost njega mi je bila je jer je jedna cisto druga perspektiva zivljenja i starenja, kao podsjetnik, odnosno primjer da stvari mogu biti skroz drugacije.
Pa normalno je, jebiga, a da sam se i htel rastezat ko hobotnica, ne bi dogural dalje od uganuća zglobova. Stvar je naime i genetske predispozicije ... a socijalizacija me je usmjerila da gledam vijesti na TV, lupam po kompjuterskim dugmetarama, vozim auto kuća-poso, poso-kuća ... i da jebem familiju susjedima koji lupaju po cele dane i noći s namještajem.Zanimljivosti :) - Page 2 D010


Zadnja promjena: besposlenpop; sri lis 01, 2014 12:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by besposlenpop sri lis 01, 2014 12:08 am

Ligeja je napisao/la:
... Naime, poklon od brata. ...
Aaa - imaš brata!?! Zanimljivosti :) - Page 2 C025
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by darla_ sri lis 01, 2014 10:42 am

dromsin je napisao/la:

sve pet i razmela sam odmah kaj je pjesnik htel reči,
Stvar je u tome da se mi - ja odmah stavljamo u te situacije , relacije i vidimo nemogućnost, neizvedivoost jer nam to nije prirodno stanje.
Zato i taj otpor treba se to tako odmalena a ne sad u nekim godinama.To je način življenja
Da je sve to postalo pomodarstvo, ta filozofija življenja, koja nama zapadnjacima nije prirodna. je. Bila sam u Novoj u školici autogenog treninga i joge. Jedno vrijeme sam je i prakticirala jer sam bila u jako teškom psihičkom stanju. 
( zbog učestale tahikardije od 230 otkucaja, koju su prepisivali živcima , bezuspješno lječili beta blokatorima, dok im nisam ušla u arest. Dobro da me nisu u Vrapče strpali i luđačku košulju stavili. Tek kad sam sama zahvaljujući net- forumu pronašla temu o ablaciji srca i javila se Dr Berentu u Magdalenu koji je spalio laserski taj čvorić, spasila sam se).
A tada u očaju pokušavala sam sve , na kraju iskreno priznam da mi je više pomogla vjera ( iako nisam vjernik od crkve) molitva krunice. Zapravo je i to neka vrsta mantre .

općenito gledano srce hoće ono što nema, pa tako se farbamo, kovrčamo i oblačimo , vozimo , jedemo, trivijalne sitnice spominjemo, sljedimo neke trendove 

a glede bezbrižnosti --- ima i kod nas na  sirotinje u zabitima, savršeno sretne, bezbrižne i zadovoljne, pomirene sa sobom i sa svjetom.

Naše poimanje starosti je posjedovati i uživati u stečenom. Polomiš se, izgubiš zdravlje u našim Hrvatskim uvjetima i to ne ostvariš.

Znam da jesi, razumjela sam i ja tebe, zato sam se i referirala na muskice Grin. Svi mi volimo ugodu, poanta price je, sto znam da i sama znas, zbog stvari koje si prosla, je da bez obzira sto posjedujemo i koliko materijalno ugodnom smo si uspjeli osigurati starost, doci cemo na kraju u stanje neugode, starenjem, osim par sretnika koji odu u snu. Ovi moji starceki ameri, imaju novaca ko kenje, ona je prakticki nepokretna i trpi ogromne bolove, on je usran od starosti i mahnito pokusava raditi sve da sebi dokaze da jos uvijek moze, pa farba, penje se na skale, kopa po vrtu, nakon cega obicno provede par dana u krevetu i onda ispocetka radi radnju. Eto oni posjeduju i dalje ne mogu uzivati u stecenom, jer su usrani od straha, usrani od smrti i usrani od toga sto je dosao dan kada ce morati ovisiti o nekom drugome. Zbog mentalnog sklopa kojeg imaju njima je to jednako zivotnom porazu, on to pogotovo svakodnevno jasno izrazava, ona je vise pomirena sa stanjem, no zbog te pomirenosti irtira njega i izaziva mu veliku frustraciju, pa veci dio dana provode u svadji. 

Mozda je puno za traziti, pogotovo zbog toga sto vecina u Hrvata ima i financijske probleme, no bas zbog toga jos je po meni vise izrazena potreba spoznaje da je iznimno bitno od mladjih dana kultivirati odredjeno stanje uma, svijesti, a i raditi na odrzavanju sebe u sto moguce boljem voznom stanju, naravno kad se neke stvari vec dogode onda to ide malo teze, ali nije nemoguce. naravno opet, ako to covjeku radi vecu frustraciju nego ugodu, onda je ne samo bez veze da se muci, nego je i kontraporduktivno. Isto tako mos raditi svasta pa kao ti neki dan pasti u kupatilu i slomiti vrat i uvjetno receno zakurac sav trud.

Moja neka misija, glupi naziv, ali ajmo reci da je misija, posto me stalno vuce da proucavam i saznajem i eksperimantiram, jer sam bioloski obrazovana, a duhovno nastrojena, spojiti to dvoje u neki miks u kojem bi se ljudima mogao dati uvjetno receno "recept" kako da sto manje pate i sto ugodnije zive, neovisno o uvjetima u kojima zive, jer ako ti sreca i zadovoljstvo ovise o vanjskim uvjetima, onda si defintitvno uvijek osudjen na to da ce ti prije ili kasnije zivot biti u kurcu. Sad mozda je utopijska misija s obzirom na okolinu u kojoj zivimo, ali posto me zivotni put i istrazivanja uvijek vrate natrag na to, jednostavno se vise tome ne opirem nego, gledam, koji mi se odgovori nude.



Toru jedan klip:




Pope, nemas sto padati u afane na klip to sam vec rekla, klip je meni visedimenzionalan, poticaj na razmisljanje i to sam vec rekla, tak da to je to sto se tice motiviranja mene na daljnje odgovaranje tebi po tom pitanju Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by darla_ sri lis 01, 2014 10:58 am

Ligeja je napisao/la:

E da, pilates lopta! Grin Jos je sva ispisana... Naime, poklon od brata. I sad na njoj imas sljedece: "Pogledaj ulijevo." (i nacrtana strelica) "A sad pogledaj gore" (opet strelica koja pokazuje smjer). "A sad prati ovu recenicu" ( i tako ih je nekoliko ispisao) A onda: "Pa hebemmu, je l' ti vjezbas ili citas?!" zubo

----

Vezano uz E.T.-a, postoje mnoge vrste koje su osjetljive na Silu i znaju se njome sluziti (Force sensitive)... Jediji i sithiji su kao najpoznatiji redovi, ali ima ih jos (ukucaj npr. "dark jedi")... No spomenula sam vrste. Neke vrste uopce i nisu osjetljive na nj pa jedijski trikovi poigravanja tudjim umom ne djeluje na njih, primjerice. U ovim novim prednastavcima spominju se tzv. midiklorijani (nekakva mikroskopska ziva bica koja prenose Silu). Tako je Anakin imao najvisu izmjerenu razinu tih midiklorijana (vise i od Yode) zbog cega su zakljucili da je on Odabranik (The chosen one). Zapravo, Lucas se malko poigrao elementom bezgresnog zaceca pa je ostavio otvorenu mogucnost da Anakin i nema oca, vec je stvoren od same Sile.



----

Vezano uz ET-ja, moguce je da je njegova vrsta osjetljiva na Silu pa kad mu se zazari trbuscic i prst to su se aktivirali midiklorijani i on moze pomicati predmete, a i u telepatskoj je vezi s onim djecakom. Happy

Brat je dobar zajebant i pozna svoju sestru, koja voli citati  zubo

Inace, opet proucavajuci neke stvari, neki dan sam naletila na istrazivaca koji se zove Bruce H. Lipton, PhD, doktor medicine, geneticar sa malo sirim pogledima i procitala njegovu knjigu "Biologija vjerovanja" i sjetila se tebe i nase price o epigenetici, jer o tome u biti govori u knjizi, kasnije gledala na netu i neka njegova predavanja, ali posto su duga, a ti si uglavnom na Andyju, necu ti ih stavljati, nego kao informacija, kad budes imala vremena i volje ih pogledati. Uglavnom govori o tome kako nasa uvjerenja dijeluju na nasu ljudsku fiziologiju i biokemiju, regulaciju hormona, aktivaciju i inaktivaciju genetskog materijala, te kako nas pristup sebi i svijetu oko sebe u biti doslovno kreira nasu fizicku tjelesnu realnost, odnosno jednostavno receno kako nas um i misli, doslovno fizioloski i biokemijski odredjuju nase tijelo i koliko smo u stanju overrideati zapisane genetske programe. Objasnjava postulate svjesnog reprogramiranja nas samih i to na genetskom nivou, znaci ne da samo mislis drugacije pa se osjecas drugacije, nego da doslovno mijenjas svoje tijelo. Znanost, te vrste je jos u bebinim povojima, ali na tragu da stari Rihisiji ipak nisu bili tako bajkoviti u smislu da se govorilo o prenesenom znacenju, nego da ono sto su pisali danas se pocinju pronalaziti za to biološka uporišta.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by besposlenpop sri lis 01, 2014 8:33 pm

Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
...

Pope, nemas sto padati u afane na klip to sam vec rekla, klip je meni visedimenzionalan, poticaj na razmisljanje i to sam vec rekla, tak da to je to sto se tice motiviranja mene na daljnje odgovaranje tebi po tom pitanju Grin.
Ama koji afan - ja sam ti postavil čisto vilozovsko pitanje na vilozovski klip, a ti zafrknula nosom, jer kao kaj te ja tu zafrkavam.
Zbog nekakvog fakira na sunčanu energiju se i Drug Stari naduril na mene - a kaj ću vam ja - za mene su ti Indijaneri samo egzotični tipovi na 10 sati leta od Evrope. 
Jedan je Gandhi ... ostali su samo šmiranti.


Zadnja promjena: besposlenpop; čet lis 02, 2014 6:58 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : a jebiga - falilo slova)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by Gost sri lis 01, 2014 9:31 pm

Pancho je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

E da, pilates lopta! Grin Jos je sva ispisana... Naime, poklon od brata. I sad na njoj imas sljedece: "Pogledaj ulijevo." (i nacrtana strelica) "A sad pogledaj gore" (opet strelica koja pokazuje smjer). "A sad prati ovu recenicu" ( i tako ih je nekoliko ispisao) A onda: "Pa hebemmu, je l' ti vjezbas ili citas?!" zubo

----

Vezano uz E.T.-a, postoje mnoge vrste koje su osjetljive na Silu i znaju se njome sluziti (Force sensitive)... Jediji i sithiji su kao najpoznatiji redovi, ali ima ih jos (ukucaj npr. "dark jedi")... No spomenula sam vrste. Neke vrste uopce i nisu osjetljive na nj pa jedijski trikovi poigravanja tudjim umom ne djeluje na njih, primjerice. U ovim novim prednastavcima spominju se tzv. midiklorijani (nekakva mikroskopska ziva bica koja prenose Silu). Tako je Anakin imao najvisu izmjerenu razinu tih midiklorijana (vise i od Yode) zbog cega su zakljucili da je on Odabranik (The chosen one). Zapravo, Lucas se malko poigrao elementom bezgresnog zaceca pa je ostavio otvorenu mogucnost da Anakin i nema oca, vec je stvoren od same Sile.



----

Vezano uz ET-ja, moguce je da je njegova vrsta osjetljiva na Silu pa kad mu se zazari trbuscic i prst to su se aktivirali midiklorijani i on moze pomicati predmete, a i u telepatskoj je vezi s onim djecakom. Happy

Brat je dobar zajebant i pozna svoju sestru, koja voli citati  zubo

Inace, opet proucavajuci neke stvari, neki dan sam naletila na istrazivaca koji se zove Bruce H. Lipton, PhD, doktor medicine, geneticar sa malo sirim pogledima i procitala njegovu knjigu "Biologija vjerovanja" i sjetila se tebe i nase price o epigenetici, jer o tome u biti govori u knjizi, kasnije gledala na netu i neka njegova predavanja, ali posto su duga, a ti si uglavnom na Andyju, necu ti ih stavljati, nego kao informacija, kad budes imala vremena i volje ih pogledati. Uglavnom govori o tome kako nasa uvjerenja dijeluju na nasu ljudsku fiziologiju i biokemiju, regulaciju hormona, aktivaciju i inaktivaciju genetskog materijala, te kako nas pristup sebi i svijetu oko sebe u biti doslovno kreira nasu fizicku tjelesnu realnost, odnosno jednostavno receno kako nas um i misli, doslovno fizioloski i biokemijski odredjuju nase tijelo i koliko smo u stanju overrideati zapisane genetske programe. Objasnjava postulate svjesnog reprogramiranja nas samih i to na genetskom nivou, znaci ne da samo mislis drugacije pa se osjecas drugacije, nego da doslovno mijenjas svoje tijelo. Znanost, te vrste je jos u bebinim povojima, ali na tragu da stari Rihisiji ipak nisu bili tako bajkoviti u smislu da se govorilo o prenesenom znacenju, nego da ono sto su pisali danas se pocinju pronalaziti za to biološka uporišta.


Ma postavi ih ovdje, daj, da ne zaboravimo ili da se ne zagubi.

Inače, baš lijepo ovako izgleda napisano i trenutno me je obradovalo.. a onda se sjetim svoje blesave glave. Happy A malo me je podsjetilo i na poremećaj višestrukih ličnosti kad svatko od njih ima neke drugačije bolesti, primjerice. Jedna ličnost ful pati od visokog tlaka, druga s time nema problema. Ma i bizarniji slučajevi se javljaju.

Inače, sram me je priznati, ali malo sam zapela u proširenom univerzumu Star Warsa. Grin Ova s avatara je Aayla Secura, Twi`lek jedi master... Happy 

Species with high number of Force-sensitives included HumansKel Dors,IthoriansTwi'leksZabraksYoda's speciesNautolans, and even the rare and mysterious Duinuogwuins. Species producing low numbers of Force-sensitives included the WookieesJawasHutts and Caamasi. The Neti,AnzatKorunnai (a Human tribe), VahlaRed SithMiralukaand many other species were entirely composed of Force-sensitives. Gotals may all have possessed the ability to sense the Force, although they had little practical use for it. Jungle Felucians, as a species, were all Force-sensitive, but none were known to have become Jedi.
A creature or object did not necessarily need to be sentient to be able to possess Force sensitivity. Jedi MasterQui-Gon Jinn once gave Obi-Wan Kenobi a stone from his homeworld's "River of Light" which by unknown means appeared to be Force-sensitive in Kenobi's opinion.


Creatures such as the vornskr and ysalamiri of the planet Myrkr were other examples of non-sentient creatures who were considered Force-sensitive. An ancient mynock species was even rumored to have established a Force-sensitive run civilization relying on dark side energy. The Qom Jha and Qom Qae are slightly Force-sensitive and could communicate through telepathy with any being who is Force-sensitive.


Certain species, such as Khommites and the Humans of Jabiim, openly feared or detested those who could be touched by the Force. This was especially true of the Yuuzhan Vong, who not only could not feel the Force, but were entirely unaffected by it. The Rakata had lost their sensitivity since the days of the Infinite Empire but held experiments to rekindle it in subsequent generations. One offshoot of the Rakata, the primitive, mutated Flesh Raiders, had one known member during the Cold War that was Force-sensitive.

http://starwars.wikia.com/wiki/Force-sensitive

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by Gost sri lis 01, 2014 9:32 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
... Naime, poklon od brata. ...
Aaa - imaš brata!?! Zanimljivosti :) - Page 2 C025


Imam, Pope, imam i daleko je zabavniji od mene.. Happy


(sad će zlobnici reći da je to, zapravo, svako drugo postojeće biće)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by darla_ sri lis 01, 2014 9:57 pm

besposlenpop je napisao/la:

Ama koji afan - ja sam ti postavil čisto vilozofsko pitanje na vilozski klip, a ti zafrknula nosom, jer kao kaj te ja tu zafrkavam.
Zbog nekakvog fakira na sunčanu energiju se i Drug Stari naduril na mene - a kaj ću vam ja - za mene su ti Indijaneri samo egzotični tipovi na 10 sati leta od Evrope. 
Jedan je Gandhi ... ostali su samo šmiranti.

Joj Pope Grin, kaj bi se ljutila, razlicito gledamo stvari i to je to. Plus sto ja u nekim stvarima namjerno zauzimam radikalnije stavove jer su tako razgovori barem meni zanimljiviji, sto bi rekal Ligeja, ima coek slobodu zauzeti bilo koji stav i od njega odustati vec sutra dan, ako mu se razgovor okrece u nekom drugom smjeru, igramo se  Grin.

Ali da budem dosljedna ovoj svojoj ulozi, Gandhi je bio obicna pickica, Jidhhu Krisnamurti je za njega nobelovac teorijske fizike, koji je napravio vise za indijsko drustvo i borbu protiv ukidanja kasti, robovanje primitivnim nacinima razmisljanja itd., nego ce Ghandi za deset zivota, Ramana Maharshi pogotovo, dalo bi se jos nabrajati, Sri Aurobindo, Anandamay Ma, a niti jedno od njih se nije hranilo suncem, niti zabacivalo noge za vratom, samo kaj ti o njima, i njihovom djelovanju u Indijskom drustvu ne znas nis  Silly.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by darla_ sri lis 01, 2014 10:11 pm

Ligeja je napisao/la:



Ma postavi ih ovdje, daj, da ne zaboravimo ili da se ne zagubi.

Inače, baš lijepo ovako izgleda napisano i trenutno me je obradovalo.. a onda se sjetim svoje blesave glave. Happy A malo me je podsjetilo i na poremećaj višestrukih ličnosti kad svatko od njih ima neke drugačije bolesti, primjerice. Jedna ličnost ful pati od visokog tlaka, druga s time nema problema. Ma i bizarniji slučajevi se javljaju.

Inače, sram me je priznati, ali malo sam zapela u proširenom univerzumu Star Warsa. Grin Ova s avatara je Aayla Secura, Twi`lek jedi master... Happy 

Species with high number of Force-sensitives included HumansKel Dors,IthoriansTwi'leksZabraksYoda's speciesNautolans, and even the rare and mysterious Duinuogwuins. Species producing low numbers of Force-sensitives included the WookieesJawasHutts and Caamasi. The Neti,AnzatKorunnai (a Human tribe), VahlaRed SithMiralukaand many other species were entirely composed of Force-sensitives. Gotals may all have possessed the ability to sense the Force, although they had little practical use for it. Jungle Felucians, as a species, were all Force-sensitive, but none were known to have become Jedi.
A creature or object did not necessarily need to be sentient to be able to possess Force sensitivity. Jedi MasterQui-Gon Jinn once gave Obi-Wan Kenobi a stone from his homeworld's "River of Light" which by unknown means appeared to be Force-sensitive in Kenobi's opinion.


Creatures such as the vornskr and ysalamiri of the planet Myrkr were other examples of non-sentient creatures who were considered Force-sensitive. An ancient mynock species was even rumored to have established a Force-sensitive run civilization relying on dark side energy. The Qom Jha and Qom Qae are slightly Force-sensitive and could communicate through telepathy with any being who is Force-sensitive.


Certain species, such as Khommites and the Humans of Jabiim, openly feared or detested those who could be touched by the Force. This was especially true of the Yuuzhan Vong, who not only could not feel the Force, but were entirely unaffected by it. The Rakata had lost their sensitivity since the days of the Infinite Empire but held experiments to rekindle it in subsequent generations. One offshoot of the Rakata, the primitive, mutated Flesh Raiders, had one known member during the Cold War that was Force-sensitive.

http://starwars.wikia.com/wiki/Force-sensitive

A ima ih tonu videa, ali evo jedan za pocetak, pa na tome ima pokraj kad ga gledas na youtube u izboru pokraj tog videa, jos hrpu videa, preko desetak sati sve kupa, ovaj je bas o epigenetici Happy




Ovako u opisu tih svih vrsta vanzemaljaca i humanoida iz Star Warsa, prva asocijacija mi je Castaneda, tj Don Huan i njegove price o drevnim carobnjacima, koji se neki bili svjetlo, neki presli na tamnu stranu, neki mogli pomicati spojne tocke do tog maksimuma da im je povratak u njihove svjetove uzrokovao kompletnu disfiguraciju fizickog tijela pa su bili "trakasti" i naravno daleko najdrazi drevni carobnjak master yedaj svih carobnjaka Stanovnik  Grin, ah kolike godine sam u mladosti zeljela da mogu sto Stanovnik moze, i bila iskreno tuzna sto su stari carobnjaci izumrli jer ih na kraju pojela the Dark Side, jer nisu mogli odoljeti izazovu moci, uvijek sam si mislila ma da su samo malo bolje mogli odrzati balans, fora u biti ta putovanja u druge dimenzije i susreti sa razlicitim bicima tamo.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by Gost sri lis 01, 2014 11:09 pm

E odlicno, hvala! Pokusat cu to vec sutra pogledati pa napisem dojmove.

---

Cekaj, cekaj. Stanovnik. To je onaj poznat citavoj lozi vraceva don Matusa sto ih je poducavao (donosio im "darove moci") u zamjenu za njihovu energiju? Malo sam zaboravila, ali sjecanje me navodi na Castanedin susret s njime u crkvi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by whisperer čet lis 02, 2014 2:23 am

Ovaj striček na videu je vjerojatno radio yogu cijeli svoj život, a već sam negdje ranije spominjalo da tijelo memorira sve aktivnosti koje je radilo u mlađim danima tako da godine za povrat u bilo kakvu fizičkih aktivnosti nisu nikada upitne osim kontinuiranosti vraćanja u vježbanja. Mnogi imaju pogrešno mišljenje o yogama da su to nekakva istezanja, tipa, legneš i poljubiš koljeno, što je pogrešno jer postoji nekoiko principa zakonitosti kako se to uopće primjenjuje. Danas u gunguli yoga učitelja se ti principi rijetko i spominju pa najčešće ljudi niti ne osjećaju nekakve promjene što im je demotivirajuće. Znači, nije bitno da li ćeš ti zamotati nogu oko vrata, već kako to činiš. Ima, točnije 6 principa, i kada se komplimentiraju zajedno istog trenutka, imaju učinke na fokus moždanih centara (npr fokus- drishti- točno gledanje u jednu točku u svakom izmjenjenom pokretu) što pojačava i filtrira koncentraciju kada to opetovano činiš. Zato i jest krajnji učinak aktivnih praktikanata, pritom mislim na ljude kojima je to životni stil,  taj da produljuju svoju mentalnu bistrinu. Ako se pokuša napraviti suria namaskaar u jednom krugu 10 puta sa svim tim fokusima, nema šanse da ti ostatak dana prođe u rastrešenim mislima. 

Što se tiče epigenetike, baš smo danas na jednom predavanju imali sličnu raspravu kako ista definira mehanizam autizma, konkretnije asperger sindroma. (model slučaja bilo je dijete koje je prošlo ulicom i jednim pogledom memoriralo i naslikalo istu tu cijelu ulicu sa fasadamo da najsitnijih detalja) To je zaista kompleksno polje jer postoji više vrsta autizma; ads, adhs, add, adhd... da ne spominjem koliko se kroz istu epigenetiku mogu objasniti i ostali poremečaji tipa legastenija, dispraksija, bipolarnost, opsesivne kompulzivne poremećaje -Okk, disleksije i drugo... Nisu to baš jednostavno objašnjive stvari, treba dosta medicinskog predznanja, pogotovo što su se neke dijagnoze tek pred neko stoljeće tek imenima definirale, čisto da bi se mogli snalaziti o čemu pričamo. Kao npr stres... čini mi se da je tek prije 100 godina netko stres nazvao stres, valjda prije ljudi nisu ni bili u stresu. Happy Danas se termin stresa krivo formulira jer jedno je stresna situacija kao stresni faktor, a drugo kako se mi možemo nositi u tom stanju. Zato mislim da su sva ta mala osobna istraživanja po tim tematikama svrsishodna.. moj noćno šlagford na tri teme od jednom. Ovih dana valjda budem malo jasnije nabacila koju..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by whisperer čet lis 02, 2014 2:24 am

Ovo sam valjda natipkala u jednom dahu. Šokirana sam koliko je dugački post.  Shocked
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by darla_ čet lis 02, 2014 12:44 pm

Ligeja je napisao/la:E odlicno, hvala! Pokusat cu to vec sutra pogledati pa napisem dojmove.

---

Cekaj, cekaj. Stanovnik. To je onaj poznat citavoj lozi vraceva don Matusa sto ih je poducavao (donosio im "darove moci") u zamjenu za njihovu energiju? Malo sam zaboravila, ali sjecanje me navodi na Castanedin susret s njime u crkvi?

Aha, to je Stanovnik, u konkretnom slucaju o kojem pises, o susretu u Crkvi u obliku je zene, tada otkriva tajnu Castanedi, kako manipulacijom spojne tocke se moze mijenjati spol, u biti Stanovnik je fizicki besmrtan i zato ima sva znanja skupljanja tisucljecima, zna puno tajni, energiju drugih vraceva koristi kako bi imao vise energije za daljnja istrazivanja sve udaljenijih svjetova, a bez da mu se dogodi disfiguracija, odnosno propadanje fizickog tijela.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by darla_ čet lis 02, 2014 12:53 pm

whisperer je napisao/la:.... a već sam negdje ranije spominjalo da tijelo memorira sve aktivnosti koje je radilo u mlađim danima tako da godine za povrat u bilo kakvu fizičkih aktivnosti nisu nikada upitne osim kontinuiranosti vraćanja u vježbanja.

Da na tome se i bazira ona feldenkrais metoda o kojoj smo pricale, ti videi su tek meni nesto posebno, kako ti resetira mozak u vrijeme recimo prije ozlijede i kako tijelo reagira i "sjeca se", odnosno "sjeti se" kako je radilo pokrete i kako ide oporavak brze. Ma cudo je u biti ljudsko tijelo i svasta se moze.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by Gost čet lis 02, 2014 1:43 pm

Pancho je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:E odlicno, hvala! Pokusat cu to vec sutra pogledati pa napisem dojmove.

---

Cekaj, cekaj. Stanovnik. To je onaj poznat citavoj lozi vraceva don Matusa sto ih je poducavao (donosio im "darove moci") u zamjenu za njihovu energiju? Malo sam zaboravila, ali sjecanje me navodi na Castanedin susret s njime u crkvi?

Aha, to je Stanovnik, u konkretnom slucaju o kojem pises, o susretu u Crkvi u obliku je zene, tada otkriva tajnu Castanedi, kako manipulacijom spojne tocke se moze mijenjati spol, u biti Stanovnik je fizicki besmrtan i zato ima sva znanja skupljanja tisucljecima, zna puno tajni, energiju drugih vraceva koristi kako bi imao vise energije za daljnja istrazivanja sve udaljenijih svjetova, a bez da mu se dogodi disfiguracija, odnosno propadanje fizickog tijela.

Znas sto mene buni? Kad oni odlaze u drugacije svjetove pomicanjem skupne tocke, kako to percipiraju ljudi u obicnom stanju svijesti? Recimo, razgovaras sa mnom i nadjes se negdje daleko... Kako ja to vidim? Nestanes li? Vidim li te da spokojno spavas? Sto se desava?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by besposlenpop čet lis 02, 2014 7:01 pm

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
... Naime, poklon od brata. ...
Aaa - imaš brata!?! Zanimljivosti :) - Page 2 C025


Imam, Pope, imam i daleko je zabavniji od mene.. Happy


(sad će zlobnici reći da je to, zapravo, svako drugo postojeće biće)
To je drugi podatak o tebi nakon saznanja da živiš negde između Klane, Hreljina i Škurinja. teet


Zadnja promjena: besposlenpop; čet lis 02, 2014 7:29 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ŠŠŠ)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by besposlenpop čet lis 02, 2014 7:02 pm

Pancho je napisao/la:

...
Ali da budem dosljedna ovoj svojoj ulozi, Gandhi je bio obicna pickica, Jidhhu Krisnamurti je za njega nobelovac teorijske fizike, koji je napravio vise za indijsko drustvo i borbu protiv ukidanja kasti, robovanje primitivnim nacinima razmisljanja itd., nego ce Ghandi za deset zivota, Ramana Maharshi pogotovo, dalo bi se jos nabrajati, Sri Aurobindo, Anandamay Ma, a niti jedno od njih se nije hranilo suncem, niti zabacivalo noge za vratom, samo kaj ti o njima, i njihovom djelovanju u Indijskom drustvu ne znas nis  Silly.
Eto, kak je rekel Cigo Titu: eto vidiš - ti imaš svoja banda, a ja imam svoja banda. Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by darla_ čet lis 02, 2014 8:57 pm

Ligeja je napisao/la:

Znas sto mene buni? Kad oni odlaze u drugacije svjetove pomicanjem skupne tocke, kako to percipiraju ljudi u obicnom stanju svijesti? Recimo, razgovaras sa mnom i nadjes se negdje daleko... Kako ja to vidim? Nestanes li? Vidim li te da spokojno spavas? Sto se desava?

Pa nije da sam ekspert  Grin, ali koliko sam ja shvatila sva ta njihova istrazivanja su radjena u stanju ajmo reci lucidnog sanjanja, tako da u biti nema situacije u kojoj ti i ja razgovaramo u budnom stanju i ja odem u neki drugi svijet. Nego ti i ja vjezbamo zajednicki recimo lucidno sanjanje i naucimo ulaziti jedna drugoj u snove, odnosno naci se u istom snu i onda istrazujemo svjetove, sjecas se to su radili don Matus i Castaneda, a kasnije i Castaneda i njegova grupa. Don Matus ih je trenirao u stanju lucidnog sanjanja i u zivo su se upoznali tek nakon njegovog odlaska i onda se poceli sjecati da su imali zajdnicka iskustva, ako se sjecas, kojih se u biti u pocetku nisu sjecali u stanju svakodnevne buden svijesti. Iako doduse za jednu od njegovih "vjestica", (Castanedenih) se tvrdi da je i fizicki zapela u jednom od svijetova i tamo ostala i fizicki 12 godina i onda se vratila u ovaj svijet. Stanje prve pozornosti, druge pozornosti itd. U biti ajmo reci izmjenjena stanja svijesti. Tako da u tom trenu da nas netko gleda pretpostavljam da bi izgledalo bi kao da spavamo. Iako doduse u jednoj od njegovih knjiga postoji opis gdje ona stvarno nestane fizicki, nakon njihovih putovanja u stanja drugih pozornosti, ne znam koja je od njih tri, zaboravila sam sada, posto u knjizi imaju kodna imena.

Nesto slicno kao nirvikalpa samadhiju, tako ja to u biti poistovjecujem Happy , posto kad sam malo odrasla sam Castanedine knjige pocela uzimati sa malo rezerve Grin. Po pitanju tih stvari, odnosno tolteckih ucenja puno mi je vjerodostojniji Don Miguel Ruis, on i danas poucava to, ziv je jos i objasnjava umijece sanjanja u duhovnom razvoju, veseli covjeculjak, volim i njegove knjizice.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by Gost čet lis 02, 2014 11:51 pm

vi ovdje teoretizirate o stvarima koje niste probali ili se ja varam?

ja sam davno imao neki predmet zvao se ustav poslije teorija i praksa samoupravnog socijalizma. prof. je bio ok onako pozitivno opicen i vodili smo duge rasprave ponekad i zestoke kad me pitao sto je to teorija i praksa samoupravnog socijalizma, ja sam mu nekako ovako odgovorio sad parafraziram, teorija je kad svi sve znaju a nista ne funkcionira. praksa je kad sve funkcionira a nitko nezna zasto. i kad spojimo teoriju i praksu dobijemo da nista ne funkcionira i nitko nezna zasto. eto to je samoupravni socijalizam. nepotrebno je rec da sam to rekao onda davno na sto je prof. ostao zbunjen, nije znao da li da mi zvekne 1 ili 5. naravno ekipa oko mene u razredu mi se smijala i podjebavala jer nisu skuzili poantu onoga sto sam rekao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by whisperer pet lis 03, 2014 1:07 am

Pancho je napisao/la:

Da na tome se i bazira ona feldenkrais metoda o kojoj smo pricale, ti videi su tek meni nesto posebno, kako ti resetira mozak u vrijeme recimo prije ozlijede i kako tijelo reagira i "sjeca se", odnosno "sjeti se" kako je radilo pokrete i kako ide oporavak brze. Ma cudo je u biti ljudsko tijelo i svasta se moze.

Da, tijelo je savršeno dizajnirano. Sjećam se kada sam kao djevojčica otkrila francuski edukativni serijal crtića "Moje tijelo", ili originalnim nazivom - "Nekoć davno... Život/ il etait une fois... la vie, kako me ostavio oduševljenom spoznajom logičnosti i funkcionalnosti tijela i organizma. Glavni glumci su bili bakterije, virusi, krvna zrnca i ostavili mi dugo urezane osnove mehanizma. Pored svih znakova i simptoma koji upućuju na nekakav proces, tijelo je genijalno i u reakcijama opasnosti u kojima uglavnom reagiramo avatistički. Npr., ako si pri nekakvom padu, mozak procijeni situaciju je li opasna, pošalje impuls, cirkulacija se do te mjere uspori, a dlanovi na koje padamo zgrče, i kao takvi ublažuju automatski povredu i krvarenje. To su super situacije u kojima je dobro biti kromanjonac, a usput kada ga već spominjem, nekada su naši preci ipak vodili mirniji život pa je kromanjonski pristup životu bio podnošljiv. Današnja mlađa tijela, uz sveopću "buku informacija" odrastanja, teže podnosi okolinu što se odrazuje na zdravlje. 
Što se tiče Feldenkraisa, njegov main point je zapravo na bazi neuro- motoričkog funkcioniranja kako bi u cijelosti osvijestio prirodnu povezanost mehanizama kojim se služimo za života. Za razliku od Aleksandar tehnike, gdje pasivno ležiš i gdje te terapeut blagim pokretima namješta u vezivnu cijelinu, metodom Feldenkraisa si prepušten sebi da vlastitim iskustvom korištenjem pokreta posložiš prirodno sve položaje i osjete tijela. Vježbe se kreću od jednostavnih ka kompleksnih, gdje kontralateralno spajaš dijelove tijela (očna jabučica putuje ravnolinijski na lijevu stranu, dok istovremeno spuštaš koljena na desnu stranu, i to vrlo polako i povezano). Meni osobno je to predivna metoda koja me je oplemenila u nekim svojim radovima i svima je preporučujem. Inače sam osoba koja kada hoda razmmišlja o mišićima koje koristim.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by darla_ pet lis 03, 2014 7:36 am

Toro je napisao/la:vi ovdje teoretizirate o stvarima koje niste probali ili se ja varam?

Pricamo o Castanedinim knjigama. Ja do sada se nisam dematerijalizirala pred nicijim ocima, niti sam uspjela biti fizicki besmrtna, ti ako jesi slobodno podjelis sa nama to iskustvo.

Isto tako nisam bila u stanju nirvikalpa samadija jer da jesam sigurno se nebi ovuda jebavala sa tvojom konstatnom sto aktivnom sto pasivnom agresijom prema meni. Ovo je vec n-ti put da se ja tebi nisam obratila, a da ti mene zahaklavas, a onda kad te pritisnem, skvicis ko razamzeno deriste, ko sto sada izvodis drame na whispinoj temi, jel ti neces tamo odgovarati, jer ce zla Pancha onda tebi ici kontrirati i sjebati whispinu temu, daj vise si integriraj te sjebane djelove sebe, stvarno si dosadan ko podrepa muha.

Lucidno sanjam spontano godinama, a jedno vrijeme sam i nesto radila aktivno po tom pitanju i tu smatram da za one koji zele nauciti lucidno sanjati Castaneda nije najbolji izbor literature. Ti i ja smo cak pricali o lucidnom sanjanju davnih dana jos na net.hr-u i kada se vodila rasprava, sam si komentirao da od nas par, ja medju ostalima jedino kuzim o cemu pricam. Pricali smo i o astralnim projekcijama ti i ja prije a ima mozda tri mjeseca i srebrenoj niti u nasem osobnom razgovoru i sve je bilo super.

Medjutoa posto si trenutno konstatno nadrkan na mene pa imas potrebe dokazati kako sviram kurcu, onda to se valjda vise ne pika. Tak da koja je ponata ovog gore pitanja? Sto, hoces se svadjati, hoces pokazati kako nemam pojma o cem pricam? Sto ti hoces u biti?

I nemoj mi sad pocet srat kako si ti samo pitao i tvoje uobicajene manipulacije kad shvatis da si zasrao motku.

Eto jel sad u redu, kad sam odreagirala na tvoje zivizdarije? Jel gornji upis zadovoljava tvoje potrebe da dokazes kako si u pravu glede svojeg konstatnog brontulavanja u vezi mene?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by Gost pet lis 03, 2014 3:54 pm

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:vi ovdje teoretizirate o stvarima koje niste probali ili se ja varam?

Pricamo o Castanedinim knjigama. Ja do sada se nisam dematerijalizirala pred nicijim ocima, niti sam uspjela biti fizicki besmrtna, ti ako jesi slobodno podjelis sa nama to iskustvo.

Isto tako nisam bila u stanju nirvikalpa samadija jer da jesam sigurno se nebi ovuda jebavala sa tvojom konstatnom sto aktivnom sto pasivnom agresijom prema meni. Ovo je vec n-ti put da se ja tebi nisam obratila, a da ti mene zahaklavas, a onda kad te pritisnem, skvicis ko razamzeno deriste, ko sto sada izvodis drame na whispinoj temi, jel ti neces tamo odgovarati, jer ce zla Pancha onda tebi ici kontrirati i sjebati whispinu temu, daj vise si integriraj te sjebane djelove sebe, stvarno si dosadan ko podrepa muha.

Lucidno sanjam spontano godinama, a jedno vrijeme sam i nesto radila aktivno po tom pitanju i tu smatram da za one koji zele nauciti lucidno sanjati Castaneda nije najbolji izbor literature. Ti i ja smo cak pricali o lucidnom sanjanju davnih dana jos na net.hr-u i kada se vodila rasprava, sam si komentirao da od nas par, ja medju ostalima jedino kuzim o cemu pricam. Pricali smo i o astralnim projekcijama ti i ja prije a ima mozda tri mjeseca i srebrenoj niti u nasem osobnom razgovoru i sve je bilo super.

Medjutoa posto si trenutno konstatno nadrkan na mene pa imas potrebe dokazati kako sviram kurcu, onda to se valjda vise ne pika. Tak da koja je ponata ovog gore pitanja? Sto, hoces se svadjati, hoces pokazati kako nemam pojma o cem pricam? Sto ti hoces u biti?

I nemoj mi sad pocet srat kako si ti samo pitao i tvoje uobicajene manipulacije kad shvatis da si zasrao motku.

Eto jel sad u redu, kad sam odreagirala na tvoje zivizdarije? Jel gornji upis zadovoljava tvoje potrebe da dokazes kako si u pravu glede svojeg konstatnog brontulavanja u vezi mene?

tvoje umijece izokretanja cinjenica i retorika koju koristis beskrupolozno da bi sugovornika stjerala u kut kontradiktornim podacima i izazvala osjecaj konfuzije je frapantno. to je jedino sto me iznova sokiralo i nista drugo, a to sto sam ja momentalno indisponiran da ti uzvratim istom mjerom nije znak slabosti nego znak mudrosti i nit ne skvicim nit nista jednostavno ubijes kod sugovornika volju za bilo kakvom daljnom komunikacijom i raspravom jer tvoja uvjek mora biti zadnja i jedino ispravna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zanimljivosti :) - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.