Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan Bozic!

+2
Lena
darla_
6 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Sretan Bozic! Empty Sretan Bozic!

Postaj by darla_ čet pro 25, 2014 8:49 am

E pa dragi moji lijepi, Sretan vam Bozic!

Kako napredujemo jel se jede, pije slavi, kakvi su pokloni?  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Lena čet pro 25, 2014 9:23 am

sretan božić svoj ekipi i neka je zdravlja,ljubavi,sreće i nešto šuškave love.....najviše zadovoljstva!!! radost

darla kod mene veselo...dječica zadovoljna darovima....djedica je još živ  santa
a dežurali su negdje do 2-2:30 i onda zaspali.....mališka svima neku sitnicu potajno kupila.....joj pileeee moje malo razdragana


Zadnja promjena: Lena; čet pro 25, 2014 9:35 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Lena čet pro 25, 2014 9:46 am

šta se tiče spize jučer se naravno jeo bakalar (kod mame  zubo) i kako su uzeli kod žene ...ima raznih tipa mađarica,breskvice,londoneri itd....a ja sam napravila cheese cake i super mi ispao...
jede se umjereno osim kolačina.....a danas je svekrva na rasporedu sa pečenim....juhom i naravno opet kolačima....
ne smijem pretjerat  Cool
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Gost čet pro 25, 2014 11:08 am

sretno i beričetno

peče me žgaravica, popila rupurut
Jučer bakalar danas puretina, , mlinci , juha cikla francuska.
Djeca dolaze.
Dok sam slagala kolače morala sam malo isprobavati i evo otud žgaravica.
Brko i sinko bolesni, imaju temperaturu, trese ih groznica, piju se andoli i čaj.
Sunce piči ko da je Uskrs.
Već sam se jutros loptala sa pesom.
Nije se preveč pucalo, bar ne kod mene

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Gost čet pro 25, 2014 11:40 am

Svima skupa želim sretan Božić... i što manje probavnih nevolja koje slijede za njim Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Gost čet pro 25, 2014 11:57 am

Sretan Bozic! 10689838_378455868981139_6579235464455298737_n

Cestit svima diljem "kultne" galaksije. Neka Mimas ne bude "zvijezda" na vasem nebu. Jedi Isus poziva na veselu stranu Sile! zubo

----

Joj, sinoc mi veli Klingonac "'ajmo na polnocku". Pogledah ga u nevjerici. Vjerojatno bi se crkva srusila kad bi se u njoj pojavili. Odgovorim mu da mi se doista ne ide, ali ako bude voljan ima repriza ujutro. Nesto je progundjao i krenuo klikati neke poveznice. Gotovo sam zaboravila na to kad odjednom okrene se on i ozarena lica usklikne - gle, Vatikan streaming! I tako je on, dusica ateisticka, budno motrio Papu cak deset minuta. A onda je zaspao. A ja iskljucih komp.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Gost čet pro 25, 2014 12:31 pm

A misici... Happy

NEWBORNS GO HOME IN CHRISTMAS STOCKINGS: Babies born at Magee-Women's Hospital at the University of Pittsburgh Medical Center get special stockings if they're in the hospital on Christmas Day. --> http://6abc.cm/13F4YrJ

Sretan Bozic! 10885436_10152612645216378_4383665792995875909_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by besposlenpop čet pro 25, 2014 4:58 pm

Jučer konzerve dimljene haringe i srdela u ulju (jebemte u bulju), sušeni paradajzi, pokoja pečena maslina i cabernet sauvignon za gablec ... zapečeni bakalar & škrpina s krumpirom, pa merlot za ručak ... danas pileća juhica, pečeni picek s krumpirima i mlincima, zelena šalata i malvazija.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by besposlenpop čet pro 25, 2014 5:00 pm

Ligeja je napisao/la:...

Joj, sinoc mi veli Klingonac ...

Još jedan prilog biografiji vorumašice iz Klane.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Gost čet pro 25, 2014 6:46 pm

Bas si puno saznao. Grin

----

Babs, odgovor je na Topicu za ljutnju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by besposlenpop čet pro 25, 2014 7:03 pm

Ligeja je napisao/la:Bas si puno saznao. Grin
...
Polako, do Sudnjega dana saznal bum i krvnu grupu.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by whisperer čet pro 25, 2014 7:56 pm

Sretan Božić svima... Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by besposlenpop čet pro 25, 2014 10:37 pm

whisperer je napisao/la:Sretan Božić svima... Happy
... a ne samo njima!  Laugh
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Buffy čet pro 25, 2014 10:48 pm

Sretan Božić, blagoslovljen svakim dobrom Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by whisperer pet pro 26, 2014 1:13 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sretan Božić svima... Happy
... a ne samo njima!  Laugh

... a najviše najmilijima... Happy

Čudan je osjećaj naprasno biti u miru, osluškujem si bilo i otkucaje punih 48 sati, a i šokantno je za organizam isplanirano se opuštati. Nakon dugo vremena sam prevrtala tv programe, valjda zato što sam mazohist', ove američke christmas limunade su katastrofalne. Ukoliko odustaneš od namještene patetike i mahinalno klikneš daljinskim dalje, degutantno svi vrište o nogometu. Ne razumijem, zar ne postoji niti jedna druga ljudska aktivnost osim njega..Kao ni sveto trojstvo; Bog, nogomet i Hrvati.

Doma je stalno neki mooving, ljudi ulaze izlaze, hrane se, glasnije pričaju nego uobičajeno.. Da mi mama radi na telefonskoj centrali, danas bi ostvarila neviđeni profit. Ne razumijem čemu naprasno pričanje od sat vremena na telefonu s ljudima kojima se viđa svaki dan. Ova starija ekipa kada se nacuga, fakat znaju biti specifično dosadni. Tu stari vodi... ako ga ne gledaš u oči dok vodi monolog, onda se on naglašava, ako ga gledaš i praviš se da slušaš, onda se uzbudi i nikada kraja. Hebali ga konglomerati u jedan sat ujutro...  Happy Happy Happy

Jučer super riblji dan, bakalar mi je odlično ispao, lignje, mrkač... danas sam uspješno izbjegla meso i izguštala priloge uz razne salate. No, sve nekako umjereno... odoh dalje osluškivati bilo. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Gost pet pro 26, 2014 5:37 am

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sretan Božić svima... Happy
... a ne samo njima!  Laugh

... a najviše najmilijima... Happy

Čudan je osjećaj naprasno biti u miru, osluškujem si bilo i otkucaje punih 48 sati, a i šokantno je za organizam isplanirano se opuštati. Nakon dugo vremena sam prevrtala tv programe, valjda zato što sam mazohist', ove američke christmas limunade su katastrofalne. Ukoliko odustaneš od namještene patetike i mahinalno klikneš daljinskim dalje, degutantno svi vrište o nogometu. Ne razumijem, zar ne postoji niti jedna druga ljudska aktivnost osim njega..Kao ni sveto trojstvo; Bog, nogomet i Hrvati.

Doma je stalno neki mooving, ljudi ulaze izlaze, hrane se, glasnije pričaju nego uobičajeno.. Da mi mama radi na telefonskoj centrali, danas bi ostvarila neviđeni profit. Ne razumijem čemu naprasno pričanje od sat vremena na telefonu s ljudima kojima se viđa svaki dan. Ova starija ekipa kada se nacuga, fakat znaju biti specifično dosadni. Tu stari vodi... ako ga ne gledaš u oči dok vodi monolog, onda se on naglašava, ako ga gledaš i praviš se da slušaš, onda se uzbudi i nikada kraja. Hebali ga konglomerati u jedan sat ujutro...  Happy Happy Happy

Jučer super riblji dan, bakalar mi je odlično ispao, lignje, mrkač... danas sam uspješno izbjegla meso i izguštala priloge uz razne salate. No, sve nekako umjereno... odoh dalje osluškivati bilo. Happy
odšaltala sam sve programe od a do ž, njih valjda 300, bilo kuda cmoljavi  božični filmovi svuda.
Nemrem to gledati, onda krenula od početka pa naletila na koncert Robija, e to je bilo gledljivo al me savladal san pa odoh u carstvo.
A telefon zvoni baš u vrijeme ručka, čestitari, 
A dobro prošlo je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Gost pet pro 26, 2014 11:48 am

Neka je sila sa vama!!!!!

Svima vam zelim sveeeeeeee:)))))

Ovo mi je bio najbolji bozic ikad... bilo nas je ko kusih pasa i svi su bili dobri, sretni i veseli, prava coca-cola, hihihi
radilo se o srazu capulettijevih i montechijevih u 20 kvadrata, niko nije bio tijesan pa ni kuca nije bila bijesna zubo
jes da je baka bila malo ljubomorna na nonu jer je lena luda za nonom, a baku ne smergla ni pet posto, a baka je luda za lenom... nona je mamina mama pa se i puno vise druze...

sto se trpeze tice, napravili su mali pir jebiga... da stvar bude bolja i zanimljivija, strana od lenine mame izgleda ko baletna postava hnk-a, mi izgledamo ko leteci medvjedici tako da je bez obzira na zalaganje naseg tima, tima letecih medvjedica, klope ostalo do uskrsa... ali je duh bio bozicni... bilo nas je od godine i pol do 87...

moja sogorica je jedna jako topla i njezna osoba i od kuce je napravila bozicnu bajku + jednorozi koji kenjaju duge, bilo je za deset


ps. Ovaj pop mi je genijal, sardine u ulju, jebem te u bulju, hahahahahahah:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by besposlenpop pet pro 26, 2014 12:01 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sretan Božić svima... Happy
... a ne samo njima!  Laugh

... a najviše najmilijima... Happy

Čudan je osjećaj naprasno biti u miru, osluškujem si bilo i otkucaje punih 48 sati, a i šokantno je za organizam isplanirano se opuštati. Nakon dugo vremena sam prevrtala tv programe, valjda zato što sam mazohist', ove američke christmas limunade su katastrofalne. Ukoliko odustaneš od namještene patetike i mahinalno klikneš daljinskim dalje, degutantno svi vrište o nogometu. Ne razumijem, zar ne postoji niti jedna druga ljudska aktivnost osim njega..Kao ni sveto trojstvo; Bog, nogomet i Hrvati.

...
http://www.travelchannel.com/tv-shows/house-hunters-international
http://www.travelchannel.com/tv-shows/bizarre-foods
http://natgeotv.com.au/tv/72-dangerous-animals-australia/
Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by darla_ pet pro 26, 2014 12:08 pm

Vidim da je bilo veselo Grin

Nas je isto bilo kao kusjih pasa Grin. Badnjak bakalar i lignjice s blitvom mljacccc ... sestra napravila neku cokolodanu tortu ubili smo se Grin

Jucer su oni znjopali puricu s mlincima, ja sam imala svoju verziju seitan sa mlincima Grin.

Ali bilo je fora cijeli tjedan je bio veseli jer smo poceli sa razlictim godisnjicama, pa rodjendanima, pa Badnjak, pa Bozic, tako da je danas prvi dan od kad sam dosla da ne festamo, dobro dodje malo odmora Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by darla_ pet pro 26, 2014 12:10 pm

A da i pokloni su bili fora, snajka si je ove godine dala truda, pa nam je svima napravila poklone koji su rucni rad, bas je bila mastovita, svidjelo mi se skroz, meni je napravila kutijicu za nakit, preslatko.

Mama je zadovoljna sa poklonom, iako nije ono kaj si je ona zamislila  Cool
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by besposlenpop pet pro 26, 2014 12:26 pm

mac'caa je napisao/la:Neka je sila sa vama!!!!!

Svima vam zelim sveeeeeeee:)))))

Ovo mi je bio najbolji bozic ikad... bilo nas je ko kusih pasa i svi su bili dobri, sretni i veseli, prava coca-cola, hihihi
radilo se o srazu capulettijevih i montechijevih u 20 kvadrata, niko nije bio tijesan pa ni kuca nije bila bijesna zubo
jes da je baka bila malo ljubomorna na nonu jer je lena luda za nonom, a baku ne smergla ni pet posto, a baka je luda za lenom... nona je mamina mama pa se i puno vise druze...

sto se trpeze tice, napravili su mali pir jebiga... da stvar bude bolja i zanimljivija, strana od lenine mame izgleda ko baletna postava hnk-a, mi izgledamo ko leteci medvjedici tako da je bez obzira na zalaganje naseg tima, tima letecih medvjedica, klope ostalo do uskrsa... ali je duh bio bozicni... bilo nas je od godine i pol do 87...

moja sogorica je jedna jako topla i njezna osoba i od kuce je napravila bozicnu bajku + jednorozi koji kenjaju duge, bilo je za deset

...
A bogtenemarad  Shocked  - pa Budenbrockovi & Forsyti su Ivica i Marica prema vama. 
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by whisperer sub pro 27, 2014 12:16 am

dromsin je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sretan Božić svima... Happy
odšaltala sam sve programe od a do ž, njih valjda 300, bilo kuda cmoljavi  božični filmovi svuda.
Nemrem to gledati, onda krenula od početka pa naletila na koncert Robija, e to je bilo gledljivo al me savladal san pa odoh u carstvo.
A telefon zvoni baš u vrijeme ručka, čestitari, 
A dobro prošlo je

Čini mi se da posljednjih 15 godina puštaju iste filmove..
Uspavala malog fakina i izmasirala mamu, idem nanovo pokušati pronaći nešto gledljivo.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by whisperer sub pro 27, 2014 12:20 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sretan Božić svima... Happy
... a ne samo njima!  Laugh
http://www.travelchannel.com/tv-shows/house-hunters-international
http://www.travelchannel.com/tv-shows/bizarre-foods
http://natgeotv.com.au/tv/72-dangerous-animals-australia/
Cool

Hvala, pope, ipak sam raspoložena za nešto nježnije. Silly Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by whisperer sub pro 27, 2014 12:23 am

darla_ je napisao/la:

Jucer su oni znjopali puricu s mlincima, ja sam imala svoju verziju seitan sa mlincima Grin.

Nisam ti tipkala, ali znaš da mislim na tebe. Happy

Radiš li vege sarme sa seitanom?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Gost ned pro 28, 2014 7:18 am

Najljepše želje šaljem Urby i Esku
  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic! Empty Re: Sretan Bozic!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.