Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlas oblaka

+5
Buffy
besposlenpop
Lena
darla_
whisperer
9 posters

Stranica 7 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* uto stu 24, 2015 8:32 am

zaspala sam uploadajuci slike, ima ih jos , par, od istog dana samo drugog dijela grada Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost uto stu 24, 2015 1:39 pm

*madonna* je napisao/la:zaspala sam uploadajuci slike, ima ih jos , par, od istog dana samo drugog dijela grada Happy

Pogledala sam ih i prisjetila se neba tih dana jer stalno skicam. Zapravo, ovo je sve nekako romanticno. :-)

U onoj REF grupi znaju imati preodlicne fotke. Najvise mi se svidjaju one lovca na munje. Mislim da je Damir Kvajo. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* uto stu 24, 2015 2:23 pm

u REFu stvarno ima izvrsnih slika . u novom REFu nisam, jos sam u starom Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost pet stu 27, 2015 12:52 pm

*madonna* je napisao/la:u REFu stvarno ima izvrsnih slika . u novom REFu nisam, jos sam u starom Happy

Novi REF? Valjda sam i ja samo u starom. Bijah i u onoj drugoj velikoj grupi (netko me dodao), ma ondje se stalno nešto prepiru. Oni što se često nalaze po kavama pa im NL objavljuje susrete. Zaboravih naziv. Happy

Da, ima lijepih fotografija, ali smiješno mi je kad vidim potpise na njima. Mislim, fotkaš zalazak sunca koji istovremeno fotografira barem još dvadeset ljudi, pa što da ti netko i preuzme fotografiju i ne navede te? Ne razumijem, malo mi je gadljiva tolika taština. 

Prethodnih nekoliko dana imale smo lijepe oblake, ponovno. Razmišljala sam klikaš li ih.. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost pet stu 27, 2015 1:01 pm

*madonna* je napisao/la:baš lijepo Happy .... ja danima nisam slikala nebo, što zbog jurnjave pa i ne primijetim a i čitav sam dan u kancelariji . ove dane ću .... 



ima jedna dramatična riječka panorama, baš mi je jučer došla kao memory na fejsu i ponovo sam ju objavila a i ovdje ću, baš zato jer je nebo spektakularno. nešto slično nebu koje sam ja jedno popodne slikala i tu sam objavila, mislim, još negdje na početku ....


slika nije moja, of kors, ali mi je super ... 


Atlas oblaka - Page 7 579277_667096769996938_1036655715_n


Je, prekrasna je. Happy

Čekaj, postavim i ja one koje sam nedavno zamijetila. 

Atlas oblaka - Page 7 C4CLwZ9

----

Atlas oblaka - Page 7 RKpeosI

Darko Indigo 

(ako sam dobro shvatila, fotografirano negdje blizu Viškova)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost pet stu 27, 2015 1:06 pm

Uslikala prije nekoliko dana...

Atlas oblaka - Page 7 TCWfUtH

Atlas oblaka - Page 7 6rM3BJB

(Volim te tmurne boje.. možda sad već pretjerujem s njima, ali...)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* pet stu 27, 2015 3:55 pm

sve je tako predivno ..... 
na poslu sam, ne stizem dulji odgovor.javim se.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* pet stu 27, 2015 10:16 pm

Atlas oblaka - Page 7 Ojds2gAtlas oblaka - Page 7 25i7zt1


nastavak od prošle nedjelje , bulevard.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* pet stu 27, 2015 10:22 pm

Atlas oblaka - Page 7 29vnmrk


Atlas oblaka - Page 7 Vpagph
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* pet stu 27, 2015 10:25 pm

jutros rano .......



Atlas oblaka - Page 7 12316595_10207355260293661_3913715262583902497_n
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost sub stu 28, 2015 8:09 pm

Odlične!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* sub stu 28, 2015 9:47 pm

po drugi put napisem plahtu o grupama i meetinzima i post negdje ode .... samo ga pojede neka moja greska u koracima. kada budem na lap topu biti ce lakse. uglavnom , ne odlazim na kave ni meetinge. pogotovo ne bi da osvanem na fejsu u nekom takvom  okupljanju.  a u novinama da ne govorim. moja virtualna iskustva pretecena u rl  nisu donijela dobro u nekim slucajevima i odonda sam sa tim zavrsila. a prijasnja su izvrsna danas, 3 lijepa feelinga sa tri muske osobe: dva vipovca doduse ( jednog nisam upoznala a pozvao me na malo druzenja uzivo i casu dvije vina sa njim i brujotom lani u 12. mj medjutim morala sam odbiti , sa drugim sam nakon 2-3 lujze otisla na bijelo dugme u prosincu 2007. Grin  i danas smo si ok i cesto mi se javi ali otkad imam dijete, moj drustveni zivot je malo prosusio pa komuniciramo putem fejsa, inboxa najcesce iako dogovaram sa njim i frendicom sabrage ili nesto tako ovaj mjesec Grin  ako bog da .... )  a sa trecim postoji jedna bratska ljubav i iskrenost. mnogo znamo jedan o drugome a i rjesavali smo jedan njegov mali poluposlovni problemcic ovih dana, uspjesno rijsen of kors .... pa se opet ne cujemo po par mjeseci .... Happy

i to ostaje u nasoj intimi bez pompe i ociju javnosti Happy bas kao sto i mnoga moja kretanja i druzenja ne spadaju u jednu open sferu ...


meetinzi, kafane pa odma na fejs .... nisam ti ja za to.no tnx.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost ned stu 29, 2015 4:34 pm

A koliko smo svi mi različiti, zapravo. Happy Drugarica je toliko ljudi upoznala preko tih društvenih mreža i imala je samo pozitivna iskustva. Izlazi sa svima njima pomalo i tvrdi da ih sve voli. Grin Jasno, bilo je i onih koji joj nisu odgovarali, ali od njih se udaljila ili oni od nje pa su ostali oni s kojima se, navodno, super slaže. A tih je pozamašan broj. Meni se vrti od tih njenih priča. Ne mogu se zamisliti u njenoj poziciji. Zapravo, bježala bih glavom bez obzira. Grin 

Pa lijepo, Lasto. Happy Kliknula si se s par ljudi i ostvarila ugodnu komunikaciju. U svakom slučaju, bolje je i pokušati upoznati nekoga pa promašiti, nego se uvući u "puževu kućicu". Poput mene, recimo. Nijednog virtualnog poznanika nisam upoznala izvan vr-a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost ned stu 29, 2015 4:37 pm

Čini mi se da je to ona jedrilica s crvenim jedrom koju sam ti spominjala. Danas je imala još jedno bijelo. Happy Ali ne vidi se, jasno. 

Atlas oblaka - Page 7 XxoCfJo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* pon stu 30, 2015 3:18 am

Olorin je napisao/la:A koliko smo svi mi različiti, zapravo. Happy Drugarica je toliko ljudi upoznala preko tih društvenih mreža i imala je samo pozitivna iskustva. Izlazi sa svima njima pomalo i tvrdi da ih sve voli. Grin Jasno, bilo je i onih koji joj nisu odgovarali, ali od njih se udaljila ili oni od nje pa su ostali oni s kojima se, navodno, super slaže. A tih je pozamašan broj. Meni se vrti od tih njenih priča. Ne mogu se zamisliti u njenoj poziciji. Zapravo, bježala bih glavom bez obzira. Grin 

Pa lijepo, Lasto. Happy Kliknula si se s par ljudi i ostvarila ugodnu komunikaciju. U svakom slučaju, bolje je i pokušati upoznati nekoga pa promašiti, nego se uvući u "puževu kućicu". Poput mene, recimo. Nijednog virtualnog poznanika nisam upoznala izvan vr-a.

ove što poznajem upoznala sam na vrlo smiješan način, da skratim, nacrtali su se ispred moje zgrade i nisu se micali dok nisam izašla. ma bio je to period zajebancije na forumu do yaya Grin ...  ja sam mislila da lažu, kad ti ja provirim i stvarno vidim na stanici plavkasta alfa 156 i trubi sve u 16. na mob stiže poruka da neće prestati trubiti dok se ne spustim Grin ... i tako ti je to smiješno ispalo i otišli smo u lujzu Grin ...

s obzirom na moj dugogodišnji staž u virtualnome svijetu ako u to još ubrojimo i chat ( dakle od 2000/20001. godine ) tih par spontanih poznanstva zaista nije ništa naspram skupljanja, kava, meetinga, druženja, ljetovanja itd. jer, i ja sam prilično zatvorena i skeptična po tom pitanju. bila i prije a pogotovo nakon ružnih stvari sa ljudima od kojih nisi tako nešto očekivao, prvenstveno jer smo odrasli. kao.  Grin   ( NB! u ovo ubrajam i poznanstva bez viđenja u živo a virtualno su bila lijepa, predivna boljereć - barem sam tako mislila, i iskrena, sa moje strane. ) 

i ne, uopće ne smatram da je bolje nekoga upoznati pa promašiti nego li se uvući, kao ti, u puževu kućicu. ovisi tko šta traži i želi od virtualnog svijeta. ako si usamljen i zaista tražiš prijateljstva ili partnera, onda takva teorija stoji. ako si se pronašao u pisanju, zezanciji bez neke posebne potrebe osim da provedeš vrijeme na forumu sa ljudima koji su ti postali dragi u takvom segmentu koji ti iz određenih razloga odgovara, moguće je da se desi i pretakanje u stvarni svijet ali toga bude, vjerujem, manje nego u ciljanom, funkcijskom - kazala bih - boravku na ovakvim mjestima ... 


bajdvej, tko je drugarica?  confused Silly
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by besposlenpop uto pro 01, 2015 1:26 pm

Tipični oblaci nad Londonom:

Atlas oblaka - Page 7 Ava-dalush
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost uto pro 01, 2015 1:38 pm

*madonna* je napisao/la:
Olorin je napisao/la:A koliko smo svi mi različiti, zapravo. Happy Drugarica je toliko ljudi upoznala preko tih društvenih mreža i imala je samo pozitivna iskustva. Izlazi sa svima njima pomalo i tvrdi da ih sve voli. Grin Jasno, bilo je i onih koji joj nisu odgovarali, ali od njih se udaljila ili oni od nje pa su ostali oni s kojima se, navodno, super slaže. A tih je pozamašan broj. Meni se vrti od tih njenih priča. Ne mogu se zamisliti u njenoj poziciji. Zapravo, bježala bih glavom bez obzira. Grin 

Pa lijepo, Lasto. Happy Kliknula si se s par ljudi i ostvarila ugodnu komunikaciju. U svakom slučaju, bolje je i pokušati upoznati nekoga pa promašiti, nego se uvući u "puževu kućicu". Poput mene, recimo. Nijednog virtualnog poznanika nisam upoznala izvan vr-a.

ove što poznajem upoznala sam na vrlo smiješan način, da skratim, nacrtali su se ispred moje zgrade i nisu se micali dok nisam izašla. ma bio je to period zajebancije na forumu do yaya Grin ...  ja sam mislila da lažu, kad ti ja provirim i stvarno vidim .na stanici plavkasta alfa 156 i trubi sve u 16. na mob stiže poruka da neće prestati trubiti dok se ne spustim Grin ... i tako ti je to smiješno ispalo i otišli smo u lujzu Grin ...

s obzirom na moj dugogodišnji staž u virtualnome svijetu ako u to još ubrojimo i chat ( dakle od 2000/20001. godine ) tih par spontanih poznanstva zaista nije ništa naspram skupljanja, kava, meetinga, druženja, ljetovanja itd. jer, i ja sam prilično zatvorena i skeptična po tom pitanju. bila i prije a pogotovo nakon ružnih stvari sa ljudima od kojih nisi tako nešto očekivao, prvenstveno jer smo odrasli. kao.  Grin   ( NB! u ovo ubrajam i poznanstva bez viđenja u živo a virtualno su bila lijepa, predivna boljereć - barem sam tako mislila, i iskrena, sa moje strane. ) 

i ne, uopće ne smatram da je bolje nekoga upoznati pa promašiti nego li se uvući, kao ti, u puževu kućicu. ovisi tko šta traži i želi od virtualnog svijeta. ako si usamljen i zaista tražiš prijateljstva ili partnera, onda takva teorija stoji. ako si se pronašao u pisanju, zezanciji bez neke posebne potrebe osim da provedeš vrijeme na forumu sa ljudima koji su ti postali dragi u takvom segmentu koji ti iz određenih razloga odgovara, moguće je da se desi i pretakanje u stvarni svijet ali toga bude, vjerujem, manje nego u ciljanom, funkcijskom - kazala bih - boravku na ovakvim mjestima ... 


bajdvej, tko je drugarica?  confused Silly

A joj, koliko si se dugo skrivala iza zavjese? :-D. Da, doveli su te pred gotov cin. :-D Ali, dobro, ako je Lujza bila u pitanju, znaci neka opicena ekipa. :-)

Drugarica je skolska prijateljica. I, zapravo, jako sam ponosna na nju jer nije dopustila utonuce u deprimiranost nakon nelijepog zivotnog perioda, vec se okrenula onome sto voli i ta ju je strast dovela do citavog jednog novog kruga poznanika.. :-) Ima neobicnog sincica kojeg zanimaju boje pa ju je nedavno upitao koje je boje njegov rodjendan.

Uglavnom, zgodno mi je bilo vidjeti kako cvjeta i mijenja svoj zivot prema onome sto je cini radosnom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost uto pro 01, 2015 1:40 pm

besposlenpop je napisao/la:Tipični oblaci nad Londonom:

]

Pope, hajde, molim te, nemoj mi takve fotke ovdje postavljati.. Hvala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* pon pro 07, 2015 2:14 am

imam par slika u mobitelu. nešto posljednjeg crvenkastog neba nad rijekom i nešto od jučer, čini mi se .... nisam baš od volje za forum ove dane, budem kasno slobodna pa zaspim .... sada me muči nesanica ali ne da mi se tražiti kabel Happy ... budem ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost ned pro 13, 2015 10:01 pm

*madonna* je napisao/la:imam par slika u mobitelu. nešto posljednjeg crvenkastog neba nad rijekom i nešto od jučer, čini mi se .... nisam baš od volje za forum ove dane, budem kasno slobodna pa zaspim .... sada me muči nesanica ali ne da mi se tražiti kabel Happy ... budem ....

Okej, kad ti se bude dalo. Evo jedan crvenkasti. Nedavno. Oblaci su bili razmazani, nalikovali na perje. Vele da je to dobar znamen. Nešto vezano uz anđeoska bića. Kad je sunce zalazilo, perje se zažarilo.

Atlas oblaka - Page 7 TqyYAB9

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* uto pro 22, 2015 10:05 pm

Ligeja je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:imam par slika u mobitelu. nešto posljednjeg crvenkastog neba nad rijekom i nešto od jučer, čini mi se .... nisam baš od volje za forum ove dane, budem kasno slobodna pa zaspim .... sada me muči nesanica ali ne da mi se tražiti kabel Happy ... budem ....

Okej, kad ti se bude dalo. Evo jedan crvenkasti. Nedavno. Oblaci su bili razmazani, nalikovali na perje. Vele da je to dobar znamen. Nešto vezano uz anđeoska bića. Kad je sunce zalazilo, perje se zažarilo.

Atlas oblaka - Page 7 TqyYAB9


trebala bih malo doraditi slike na RGB-u i kontrastu da podignem ljepotu neba na jedan fairy nivo Happy budem se i time poigrala ali sada sam zaista obuzeta željom da pogledam film i opustim se ... no prije toga da iskoristim lap top na koljenima i prebacim par slika, običnih, slikanih mobitelom .... 

Atlas oblaka - Page 7 7787_10207513412727373_1332238061191002477_n

Atlas oblaka - Page 7 1660787_10207513413527393_8116056600520593456_n

Atlas oblaka - Page 7 12376741_10207513414207410_98313696638274018_n


Atlas oblaka - Page 7 947381_10207513414687422_3665421685754206654_n


Atlas oblaka - Page 7 12369087_10207513415447441_4194248890402428084_n
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Gost uto sij 19, 2016 7:00 pm

Krasan zalazak. Happy I ovih je dana bilo njezno ruzicastih oblaka, slicnih onim "zar-pticama" koje sam ulovila.'Happy

---

Ovaj je kauli oblak uhvacen par sati prije kise, 14. 01.

Atlas oblaka - Page 7 J3WisnS

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* sri sij 20, 2016 6:13 am

jutro Happy

ima  nesto sivih neba, sam moram otvoriti lap top .... Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* čet vel 04, 2016 11:29 pm

Atlas oblaka - Page 7 12417818_10207707827307616_1777174363914772945_n


Atlas oblaka - Page 7 12508705_10207707827587623_1682801542917206812_n
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by *madonna* čet vel 04, 2016 11:30 pm

Atlas oblaka - Page 7 12510435_10207707828507646_1684230216539519771_n
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Atlas oblaka - Page 7 Empty Re: Atlas oblaka

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.