Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

plavi kaputicu

5 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

plavi kaputicu Empty plavi kaputicu

Postaj by saritica ned lis 11, 2015 9:47 pm

de MOLIM te stavi mi jos onih slicnih smajlija kao sarita... znas na koje mislim? razne vrste srcica.... malo srceko... veliko.. pa ljube se srceki.. pa violina i tako to? ima ih sada dosta na fb... please
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* pon lis 12, 2015 12:14 am

što si tako porazniežita saritice  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by saritica pon lis 12, 2015 12:46 am

joj sto ti je dobra ta fotka. sta ti radis? evo ja bila u setnji sa frendcom i cukicom pa stigoh kuci. a raznjezita sam uvijek. svidjaju mi se srcici popravo oduvijek...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Gost pon lis 12, 2015 10:31 am

saritica je napisao/la:de MOLIM te stavi mi jos onih slicnih smajlija kao sarita... znas na koje mislim? razne vrste srcica.... malo srceko... veliko.. pa ljube se srceki.. pa violina i tako to? ima ih sada dosta na fb... please

Hocu, hocu! Happy I meni su ti odlicni.. Citamo se kasnije.

Bok Lasto!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* pon lis 12, 2015 10:38 am

bok saudade Happy  ( :kamilicastismajlic: ) Silly
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* pon lis 12, 2015 10:39 am

meni su oni spongebobi genijalni ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Gost pon lis 12, 2015 1:35 pm

*madonna* je napisao/la:meni su oni spongebobi genijalni ....

Okej. Happy Pogledala, postavim. Malo sam zazalila sto sam se logirala na Fb jer sam ugledala poveznicu od koje mi se okrenuo zeludac. Fuj, fuj, fuj. Stoput gore od onog prepricanog "slucaja" s ribanjem peta na plazi.

Esco : )), postavim na drugi topic. : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by saritica pon lis 12, 2015 8:27 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:
saritica je napisao/la:de MOLIM te stavi mi jos onih slicnih smajlija kao sarita... znas na koje mislim? razne vrste srcica.... malo srceko... veliko.. pa ljube se srceki.. pa violina i tako to? ima ih sada dosta na fb... please

Hocu, hocu! Happy I meni su ti odlicni.. Citamo se kasnije.

Bok Lasto!
ma odlicno. veselim se tim lijepim smajlicima
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* pon lis 12, 2015 11:12 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:meni su oni spongebobi genijalni ....

Okej. Happy Pogledala, postavim. Malo sam zazalila sto sam se logirala na Fb jer sam ugledala poveznicu od koje mi se okrenuo zeludac. Fuj, fuj, fuj. Stoput gore od onog prepricanog "slucaja" s ribanjem peta na plazi.

Esco : )), postavim na drugi topic. : ))


fb je prepun boleština ...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by saritica uto lis 13, 2015 3:50 am

jeste, lasto.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Gost sri lis 14, 2015 1:18 am

Znaci, ti si mislila na Bigli Migli i Sugarcubs?

Evo nekoliko... Happy Dodat cu ih jos.

raznjezena -> : sarita2 :

sugar

sugar

---

pilebijesno -> : esco2 :

tra, la, la -> : lasta :

Gost
Gost


[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* sri lis 14, 2015 11:17 am

lasta je zibiba a esco pile Grin
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* sri lis 14, 2015 11:18 am

nisam par dana isla u bolestinu .... sinoc  mi drazi bio dr. house Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Gost sri lis 14, 2015 10:44 pm

*madonna* je napisao/la:lasta je zibiba a esco pile Grin

Bijesno pile. Grin Vidis kako nozicom udara. (Ubit ce me.)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Gost sri lis 14, 2015 10:47 pm

*madonna* je napisao/la:nisam par dana isla u bolestinu .... sinoc  mi drazi bio dr. house Happy

Fb?

Upravo sam odustala od Twin Peaksa za veceras. Grozna mi je ona scena kad Bob davi Laurinu sestricnu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* sri lis 14, 2015 10:54 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:nisam par dana isla u bolestinu .... sinoc  mi drazi bio dr. house Happy

Fb?

Upravo sam odustala od Twin Peaksa za veceras. Grozna mi je ona scena kad Bob davi Laurinu sestricnu..


fb mi je upaljen ali kao da nije. čista navika koja mi ne koristi Happy nekada novina i mnogo naive i neznanja, potom dobra zabava u određenom krugu ljudi a sada nužno zlo. ne znam zbog čega nužno a zlo samo zato jer mi je žao isključiti profil radi nekih ljudi, dragih mi. 


u koliko počinje house? idem upaliti tv, daljinski mi je tu negdje ispod deke  Silly
twin peaksa se više ni ne sjećam a nekada smo svi to gledali .... gdje je, na domi? vidjela prije neku večer ...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* sri lis 14, 2015 10:55 pm

dr house je u 23 i 25 ...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* sri lis 14, 2015 11:16 pm

gledam BB  Cry ... the freak show!!!

a onaj ervin je pravi retardus ... tina, ne plači, uz tebe smo, uz tebe smo! ... ajde idi više u pizdu materinu  Grin
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* sri lis 14, 2015 11:20 pm

ajme meni mirjana (kao ) pleše .... ne da je diskordinirana nego je ono, baš ono ... kuiš ...  pilebijesno
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by *madonna* sri lis 14, 2015 11:36 pm

počeo je house, prvi set reklama. idem po mandarine u frigi. baj baj ....  Wink
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Gost čet lis 15, 2015 12:21 am

*madonna* je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:nisam par dana isla u bolestinu .... sinoc  mi drazi bio dr. house Happy

Fb?

Upravo sam odustala od Twin Peaksa za veceras. Grozna mi je ona scena kad Bob davi Laurinu sestricnu..


fb mi je upaljen ali kao da nije. čista navika koja mi ne koristi Happy nekada novina i mnogo naive i neznanja, potom dobra zabava u određenom krugu ljudi a sada nužno zlo. ne znam zbog čega nužno a zlo samo zato jer mi je žao isključiti profil radi nekih ljudi, dragih mi. 


u koliko počinje house? idem upaliti tv, daljinski mi je tu negdje ispod deke  Silly
twin peaksa se više ni ne sjećam a nekada smo svi to gledali .... gdje je, na domi? vidjela prije neku večer ...

Na HRT-u 3. Happy A potom repriza oko 1:30 na Prvom. Ma fora mi je to pogledati jer stize treca sezona sljedece godine. Zanima me kako ce agenta Coopera izvuci iz Crne loze. Serija je zavrsila tako da je Coopovo tijelo zaposjeo zloduh Bob (onaj koji je zaposjeo i Laurinog t a t u, ubojica Laure Palmer), a Coopova dusa ostala je zarobljena u duhovnom mucilistu.

---

Fb mi je poprilicno dosadan. Osim nekoliko inbox prepiski s prijateljima i poznanicima i zanimljivim stranicama na koje sam naletjela, nemam ondje sto vidjeti. Gotovo nitko doista ne komunicira. Vrazji lajkovi zamijenili su iznosenje misljenja, komentiranje. Ako se i osvrnes na kakav status ili fotografiju, umjesto obicnog "svidjanja", gotovo da te zamrze jer sad i oni nesto moraju uzvratit'. Grin U principu, svodi se na mnostvo fotografija "Miffy u trgovini, plazi, koncertu, kaficu". "Miffy doruckuje, ruca, vecera". "Miffy je ushicena, tuzna, prenerazena". "Miffy cita, slusa, gleda". Miffy se fotka u svakoj mogucoj pozi.

---

Meni House uvijek probudi hipohondriju. Happy

plavi kaputicu Pc876%20its%20not%20lupus

Gost
Gost


[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Gost čet lis 15, 2015 12:24 am

*madonna* je napisao/la:gledam BB  Cry ... the freak show!!!

a onaj ervin je pravi retardus ... tina, ne plači, uz tebe smo, uz tebe smo! ... ajde idi više u pizdu materinu  Grin

Nis' ne kuzim. Prepoznala sam onu sto riba pete kuhinjskim nozem. I vidjeh crnku kako napada debelousnu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Gost čet lis 15, 2015 12:25 am

*madonna* je napisao/la:počeo je house, prvi set reklama. idem po mandarine u frigi. baj baj ....  Wink

Ugodni snovi. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Buffy pon lis 19, 2015 7:46 pm

*madonna* je napisao/la:gledam BB  Cry ... the freak show!!!

a onaj ervin je pravi retardus ... tina, ne plači, uz tebe smo, uz tebe smo! ... ajde idi više u pizdu materinu  Grin
Pokušala sam, ali ne mogu, vidjela dotičnu osobu i neku maličku spirsanu kako kao komuniciraju, ajme majko Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Buffy pon lis 19, 2015 7:51 pm

*madonna* je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:nisam par dana isla u bolestinu .... sinoc  mi drazi bio dr. house Happy

Fb?

Upravo sam odustala od Twin Peaksa za veceras. Grozna mi je ona scena kad Bob davi Laurinu sestricnu..


fb mi je upaljen ali kao da nije. čista navika koja mi ne koristi Happy nekada novina i mnogo naive i neznanja, potom dobra zabava u određenom krugu ljudi a sada nužno zlo. ne znam zbog čega nužno a zlo samo zato jer mi je žao isključiti profil radi nekih ljudi, dragih mi. 


u koliko počinje house? idem upaliti tv, daljinski mi je tu negdje ispod deke  Silly
twin peaksa se više ni ne sjećam a nekada smo svi to gledali .... gdje je, na domi? vidjela prije neku večer ...
Prošla tu fazu, taman me FB tražio ID, ne dam ID, ugasilo mi profil.

Sad imam par profila koje sam otvorila prije dosta vremena kad sam igrala Farmu, pa si slala poklone, nisam ni išla na FB, na jednom od njih ima par frendova i ništa više. Kad me počnu nervirati s objavama kaj su jeli i sl. ostanu mi frendovi, ali kliknem da ne pratim njihove objave.

U par sam grupa koje se bave konkretnim problemima zdravlja, prehrane i sličnih bitnih stvari, mogu reći kako mi je tek sada FB zanimljiv osobito što sam saznala neke poboljšice koje kod liječnika nikada ne saznaš, a neke informacije nisu pomogle samo meni, već i ljudima koje poznajem.
Društvena mreža je sada društvena mreža, ali u smislu skupljanja informacija, znanja, iskustava, najave događanja, drugi oblici FB smaraju.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

plavi kaputicu Empty Re: plavi kaputicu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.